Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-07, 20:35   #901
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Ja bym teraz nie odstawiała, bo nie będzie wiadomo, czy ewentualne pogorszenie właśnie nie od tego, że odstawiasz.
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:48   #902
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

niczka87 ja stosuje peelingi ale to nic z tego....


a co z ta mascia cynkowa??myslicie ze to dobry pomysl, bo fakt ten spirytus cos mi tu smierdzi :p Wy niemacie tego problemu z wagrami?? hmmm w tygodniu ide do derma to o tych wagrach trzeba bedzie pogadac...jaaa...
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-07, 20:53   #903
styska
Rozeznanie
 
Avatar styska
 
Zarejestrowany: 2003-11
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 647
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez sabona89 Pokaż wiadomość
Ja bym teraz nie odstawiała, bo nie będzie wiadomo, czy ewentualne pogorszenie właśnie nie od tego, że odstawiasz.
to chyba jednak bede brac dalej i odstawie jakby kuracja nie przyniosla efektow.
styska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 21:39   #904
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

ja mam w ogóle pytanie! pewnie się pojawiało już.. no ale.. jak długo należy stosować differin ? czy po jakimś czasie trzeba zaprzestać czy zmniejszyć częstotliwość.. ?
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-08, 22:26   #905
doduŚ
Rozeznanie
 
Avatar doduŚ
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 781
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

az Twoja twarzyczka bedzie bez zbednych i okropnych swinstw potem trzeba rzadziej stosowac
__________________


"Największym więzieniem jest przeszłość"



"należy kochac rzeczywistość, a nie urojenia... "
doduŚ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 10:20   #906
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

mi np. wagry zdecydowanie zmniejszyly sie po masci do buzi brevoxyl, ktorej uzywalam tez na syfy, ja to czasami je wyciskam bo juz nie moge;p na nosie szczegolnie, a robienie peelingu naprawde pomaga;>
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-09, 10:21   #907
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

i rowniez polecam glinke zielona, jest genialna!
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-11, 15:36   #908
16Sylwunia53
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 1
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Przeczytalam bardzo duzo waszych wypowiedzi i moze ktos mi pomoze...
Bylam juz nieraz na oczyszczaniu ale szczerze uwazam, ze to niczego nie zmienilo... Dalej mam problemy z cera. Probowalam juz wielu kremow, masci jakis czas temu nawet pilam wode z alg... Ale w dalszym ciagu zero poprawy
Mam tlusta cere i nie wiem czy Differin, ktory polecila mi kolezanka pomoze. I boje sie tego wysypu po rozpoczeciu kuracji.. Jak dlugo trwa ten "wysyp"???
16Sylwunia53 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 15:41   #909
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez 16Sylwunia53 Pokaż wiadomość
Przeczytalam bardzo duzo waszych wypowiedzi i moze ktos mi pomoze...
Bylam juz nieraz na oczyszczaniu ale szczerze uwazam, ze to niczego nie zmienilo... Dalej mam problemy z cera. Probowalam juz wielu kremow, masci jakis czas temu nawet pilam wode z alg... Ale w dalszym ciagu zero poprawy
Mam tlusta cere i nie wiem czy Differin, ktory polecila mi kolezanka pomoze. I boje sie tego wysypu po rozpoczeciu kuracji.. Jak dlugo trwa ten "wysyp"???
moim skormnym zdaniem uważam ze powinnas sprboowac diff.. ja przezylam duuuuuuuuuuzo chwil zwątpienia i nie raz mialam odłożyć. u mnie jako taki wysyp ok 2 tyg.. najbardziej widoczny po kąpieli.. i ogolnie z 3,4 tyg strasznie sucha skora, ja biala jak sciana bo nie mozna ani zadnych kremow ani nic innego..ale w tym momencie po 3 miesiacach kuracji jestem dumna ze uzywam nadal. na pewno na kazda z nas inaczej reaguje. ale jesli Ci nic nie pomaga sprobuj. moze warto się pomęczyc zeby pozniej mieć spokoj.. u mnie po ok 2,5 miesiaca widooooczna poprawa. pozdrawiam i powodzenia .. no i cierpliwosci jesli sie zdecydujesz
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-11, 16:44   #910
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez 16Sylwunia53 Pokaż wiadomość
Przeczytalam bardzo duzo waszych wypowiedzi i moze ktos mi pomoze...
Bylam juz nieraz na oczyszczaniu ale szczerze uwazam, ze to niczego nie zmienilo... Dalej mam problemy z cera. Probowalam juz wielu kremow, masci jakis czas temu nawet pilam wode z alg... Ale w dalszym ciagu zero poprawy
Mam tlusta cere i nie wiem czy Differin, ktory polecila mi kolezanka pomoze. I boje sie tego wysypu po rozpoczeciu kuracji.. Jak dlugo trwa ten "wysyp"???
Dermatolog cos napewno poradzi Idz gdzies do lekarza na poradę.
Ja juz miesiac na kuracji diff,kwasy,siara,antybiot yk i zadnej poprawy nie widze. Niestety.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 14:33   #911
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

nie mozna ustalic ile bedzie trwal wysyp [o ile w ogole bedziesz go miala, bo moja kolezanka np. nie miala.] i nie zgodze sie z tym ze buzia na maxa sucha, bo ja tak np. nie mam, nie zgodze sie z tym tez ze zadnych kremow ani nic [anuuusiakk] tak napisala. mozna uzywac kremow, zeli co chcesz, ale nie moga to byc preparaty do cery tradzikowej, z pryszczami i tyle, nawet na ulotce jest tak napisane. piszesz ze boisz sie wysypu, dziwnie to zabrzmialo, bo albo chcesz wyleczyc buzie i wolisz miec np. wysyp albo dalej borykac sie z tym wszystkim. Jesli nic a nic Tobie nie pomagala zadna masc ani nic innego, to moze przebadaj hormony, moze masz nieprawidlowa ilosc testosteronu albo problemy z tarczyca.
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 14:41   #912
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
nie mozna ustalic ile bedzie trwal wysyp [o ile w ogole bedziesz go miala, bo moja kolezanka np. nie miala.] i nie zgodze sie z tym ze buzia na maxa sucha, bo ja tak np. nie mam, nie zgodze sie z tym tez ze zadnych kremow ani nic [anuuusiakk] tak napisala. mozna uzywac kremow, zeli co chcesz, ale nie moga to byc preparaty do cery tradzikowej, z pryszczami i tyle, nawet na ulotce jest tak napisane. piszesz ze boisz sie wysypu, dziwnie to zabrzmialo, bo albo chcesz wyleczyc buzie i wolisz miec np. wysyp albo dalej borykac sie z tym wszystkim. Jesli nic a nic Tobie nie pomagala zadna masc ani nic innego, to moze przebadaj hormony, moze masz nieprawidlowa ilosc testosteronu albo problemy z tarczyca.
no z tymi kremami to moze faktycznie troszke przesadzilam , tylko ze ja poprosytu poczatkowo w ogole ich nie uzywalam i skore mialam naprawde suchą.
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 14:53   #913
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez anuuusiakk Pokaż wiadomość
no z tymi kremami to moze faktycznie troszke przesadzilam , tylko ze ja poprosytu poczatkowo w ogole ich nie uzywalam i skore mialam naprawde suchą.
I chyba nie jest to specjalnie dziwne, skoro bardzo mocno przesuszałaś skórę, a potem jej nawet nie nawilżyłaś...
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 15:24   #914
Maciek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Ja chcialem Was zapytac, czym przemywac twarz? czym zmywac differin zeby nie zatykalo porow?, nie moge stosowac zadnych zelow. Doradzcie cos.
Maciek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:10   #915
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez sabona89 Pokaż wiadomość
I chyba nie jest to specjalnie dziwne, skoro bardzo mocno przesuszałaś skórę, a potem jej nawet nie nawilżyłaś...
bo differin ma skore zluczyc razem z tym wszytstkim swinstwem a nawilzanie ma w sobie to ze mniej sie ona zluszcza, przynajmniej tak mi powiedziala dermatolog i ona nie kazala nawilzac przynajmniej nie przez poczatkowe tygodnie wiec to nie byl moj dziwaczny wymysł ;]
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:11   #916
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Maciek1985 Pokaż wiadomość
Ja chcialem Was zapytac, czym przemywac twarz? czym zmywac differin zeby nie zatykalo porow?, nie moge stosowac zadnych zelow. Doradzcie cos.
jakąs delikatną pianką najlepiej kupioną w aptece bo te z drogerii nie zawsze sie sprawzaja zadnych peelingow zeby nie roznosily zarazkow
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:28   #917
Maciek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Ale jaka?? anuuusiakk, doradz cos
Maciek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 17:37   #918
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Maciek1985 Pokaż wiadomość
Ale jaka?? anuuusiakk, doradz cos
La Roshe Possay a ostatnio nawet mialam under 20 taniutka bardzo i nawet się spisywała! i jeszcze miałam jedną tylko nazwy nie pamiętam Pharma coś tam musisz zapytać w dobrej aptece coś się znajdzie
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 18:05   #919
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Maciek1985 Pokaż wiadomość
Ja chcialem Was zapytac, czym przemywac twarz? czym zmywac differin zeby nie zatykalo porow?, nie moge stosowac zadnych zelow. Doradzcie cos.
Ale po co zmywac differin? Wklepujesz go na noc i spisz

BARDZO NIE POLECAM pianki Under 20.. bedziecie miec jeszcze bardziej sucha skore, przeciez ona ma w skladzie SLS..

Sodium Laureth Sulfate [SLS], Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, to istne swinstwa

Ja bym na Twoim miejscu np pod koniec dnia przemywala jakims plynem micelarnym twarz a po 30minutach lub pozniej aplikowala na czysta skore differin. W ogole nie kupuj mazidel w drogeriach, przy diff. nie mozna np. niczego z alkoholem na twarz nakladac.

Pharmaceris A, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy.. ona ponoc jest dobra, a ja polecam plyn micelarny z Biodermy Sensibio H20 lub taniutki Ziaja SOPOT SPA plyn micelarny... nie mialam kasy w tym miesiacu i nie moglam kupic Biodermy.. skusilam sie na to bo sklad nawet nawet.. no i sie nie zawiodlam jak narazie
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-12, 18:44   #920
Maciek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ale po co zmywac differin? Wklepujesz go na noc i spisz
Rano jakos musze to zmyc przeciez


Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Pharmaceris A, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy.. ona ponoc jest dobra, a ja polecam plyn micelarny z Biodermy Sensibio H20 lub taniutki Ziaja SOPOT SPA plyn micelarny... nie mialam kasy w tym miesiacu i nie moglam kupic Biodermy.. skusilam sie na to bo sklad nawet nawet.. no i sie nie zawiodlam jak narazie
Ok, dziex, sprobuje tego plynu miceralnego. To rano moge zmyc differin tym plynem i nalozyc po 30 min. acne-derm?? w moim przypadku?

Edytowane przez Maciek1985
Czas edycji: 2009-01-12 o 18:46
Maciek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 19:45   #921
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Maciek1985 Pokaż wiadomość
Rano jakos musze to zmyc przeciez




Ok, dziex, sprobuje tego plynu miceralnego. To rano moge zmyc differin tym plynem i nalozyc po 30 min. acne-derm?? w moim przypadku?
No ale nie nakladasz jakos duzo differinu ze rano musisz zmywac masc (?) Po prostu chodzi Ci o codziennie mycie Pianka z Pharmaceris jest dobra ale ja nie probowalam. Plyn micelarny niby wyciaga zanieczyszczenia, ja go uzywam do demakijazu. Poczytaj opinie na KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25551
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16145
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4702

Szczerze mowiac ja sie nie wypowiem co do Acne dermu stosowanego z differinem, bo po prostu nie wiem jak to ma byc, czy mozna uzywac z diff czy nie.
Ja idac jakas logika bym nie uzywala, bo sam differin niby zluszcza no a acne derm tez w jakims stopniu tak na skore wplywa.. mozesz miec ja pozniej bardzo czula i bez filtra to sie w ogole nie obejdziesz.. Ja acne derm stosowalam na noc kiedys kiedys z differinem bym nie polączyla.

Ale to tylko moje zdanie.
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-12, 20:50   #922
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
Ale po co zmywac differin? Wklepujesz go na noc i spisz

BARDZO NIE POLECAM pianki Under 20.. bedziecie miec jeszcze bardziej sucha skore, przeciez ona ma w skladzie SLS..

Sodium Laureth Sulfate [SLS], Methylparaben, Butylphenyl Methylpropional, to istne swinstwa

Ja bym na Twoim miejscu np pod koniec dnia przemywala jakims plynem micelarnym twarz a po 30minutach lub pozniej aplikowala na czysta skore differin. W ogole nie kupuj mazidel w drogeriach, przy diff. nie mozna np. niczego z alkoholem na twarz nakladac.

Pharmaceris A, Puri-Sensilium, Delikatna pianka myjąca do twarzy.. ona ponoc jest dobra, a ja polecam plyn micelarny z Biodermy Sensibio H20 lub taniutki Ziaja SOPOT SPA plyn micelarny... nie mialam kasy w tym miesiacu i nie moglam kupic Biodermy.. skusilam sie na to bo sklad nawet nawet.. no i sie nie zawiodlam jak narazie
ja tam nie narzekalam co do under 20.. ale jesli faktycznie cos ma w sobie malo dobrego :P to juz go wiecej nie kupie
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 07:55   #923
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

skoro nie zele, to pianki, albo moze w aptece poprostu spytaj i Ci doradza
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 07:56   #924
niczka87
Zakorzenienie
 
Avatar niczka87
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 4 654
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

tylko pamietaj zeby nie mialy w skladzie alkoholu i nie byly to cery tradzikowej
Anuuusiakk - 3ba nawilzac i to mocno skore, bo jeszcze bardziej sie przesusza, a ze derma Ci kazala nie uzywac kremow, bo po diff skora ma sie mocno zluszczyc to smiech na sali !
niczka87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 12:44   #925
Anecka
Zakorzenienie
 
Avatar Anecka
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: UB8
Wiadomości: 8 712
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez niczka87 Pokaż wiadomość
tylko pamietaj zeby nie mialy w skladzie alkoholu i nie byly to cery tradzikowej
Anuuusiakk - 3ba nawilzac i to mocno skore, bo jeszcze bardziej sie przesusza, a ze derma Ci kazala nie uzywac kremow, bo po diff skora ma sie mocno zluszczyc to smiech na sali !
Ja bym kremow tez nie uzywala do nawilzania, ale ja mam po prostu awesje do kosmetykow i ich skladow.. wszystko mi przeszkadza :P Ja nawilzam buzie robionym tonikiem w aptece [koszt 5zł] i jestem bardzo zadowolona!
__________________
28.05 - dokument do odbioru

Aneckowo

metal gora - 06.02.2012
metal dol - 12.06.2012
Anecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 20:01   #926
Maciek1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 19
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cytat:
Napisane przez Anecka Pokaż wiadomość
No ale nie nakladasz jakos duzo differinu ze rano musisz zmywac masc (?) Po prostu chodzi Ci o codziennie mycie Pianka z Pharmaceris jest dobra ale ja nie probowalam. Plyn micelarny niby wyciaga zanieczyszczenia, ja go uzywam do demakijazu. Poczytaj opinie na KWC
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=25551
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=16145
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4702

Szczerze mowiac ja sie nie wypowiem co do Acne dermu stosowanego z differinem, bo po prostu nie wiem jak to ma byc, czy mozna uzywac z diff czy nie.
Ja idac jakas logika bym nie uzywala, bo sam differin niby zluszcza no a acne derm tez w jakims stopniu tak na skore wplywa.. mozesz miec ja pozniej bardzo czula i bez filtra to sie w ogole nie obejdziesz.. Ja acne derm stosowalam na noc kiedys kiedys z differinem bym nie polączyla.

Ale to tylko moje zdanie.
Dzieki za odpowiedz. Co do differinu i acne-dermu to tak mi zalecil dermatolog i tak stosuje.
Maciek1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-13, 21:11   #927
Karmenka
Zakorzenienie
 
Avatar Karmenka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 9 296
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Cześć,
Dziś dermatolog przepisała mi Differin jako kurację podtrzymywującą po Zinerycie.
Mam trochę obawy co do jego kupna bo to w końcu kwas.
Miałabym stosować go 2-3 razy w tygodniu.
Czy wtedy filtr byłby konieczny?
__________________
bloguje
Karmenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 13:13   #928
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

Po tym jak mnie Differin podrażnił zrobiłam 5 dni przerwy w stosowaniu, użyłam raz, dzień przerwy, a potem codziennie przez 12 dni. Niestety z dnia na dzień w końcowych dniach skóra robiła się przesuszona na coraz większych obszarach twarzy, wczoraj już trochę za mocno jak na normalny objaw, więc póki co przystopowałam. Trochę się przy tym niestety podrażniła, o czym powiedział mi mój czerwony nos po powrocie z pola.
Zmusiło mnie do to pójścia do apteki po krem Physiogel, bo Humektan nie daje rady na przesuszoną skórę. W sumie tak się zastanawiam czy to tylko wina Differinu, czy może też trochę podkładu, którego używałam od środy (mineralny, ale moja skóra się z nim nie polubiłam - puder waży się już po kilkunastu minutach)... Differin nie podrażnił mi wcześniej skóry powiek, a dziś rano zauważyłam, że i tam się łuszczy.

No w każdym razie teraz zamiast patrzeć w lusterku na trochę wygładzoną Differinem buzię widzę wszystkie większe i mniejsze większe blizny i przebarwienia, które przy podrażnieniach skóry stają się mega widoczne
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 13:37   #929
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

cholerka ja mam już coraz większy problem z tymi przebrawieniami i bliznami ? moge Acne derm uzywc z diff razem ? <help>
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-17, 14:05   #930
sabona89
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 494
Dot.: Terapie przeciwtrądzikowe: DIFFERIN

A nie podrażnił Cię Differin?
Chodzi o to, że teraz blizn zrobiło się więcej czy o to, że te stare się uwidoczniły?
sabona89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-11-24 22:59:12


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:48.