Wyszczuplić pośladki.... - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-20, 10:50   #61
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Wink Dot.: Wyszczuplić pośladki....

Cytat:
Napisane przez suzana
uwielbiam artykuły Tyki, mądry facet z niego

Przynajmniej wyjaśnił mi dlaczego w ogóle nie schudłam w czasie półrocznego biegania. Tym razem mam nadzieję, że tej wiosny również nie schudnę biegając.
Ja też
Potrafi tak prosto wszystko wyjaśnić, że wszystko staje się proste, jasne i człowiek zastanawia się, dlaczego wcześniej to było takie skomplikowane
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:02   #62
ewelincia17
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 302
Cool pośladki

Da się wyrzezbić pośladki bez zezbienia jedocześnie ud? Mam dość wyżezbione uda i jak robie ćwiczonka na podniesienie ośladków to również napinają mi ię właśnie uda a nie chcę tego. chciałabym wyrzeżbić zame bośadki... jest jakeś ćwiczenie na pośladki nie angazujące ud? pozrawiam
ewelincia17 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:14   #63
houseofcolours
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 1 852
GG do houseofcolours
Dot.: pośladki

Ja od siebie mogę polecić pilates. Siedzisz na boku i pośladki ładnie pracują a uda praktycznie wcale. Oczywiście mówię o tej części pilatesa na pupę i biodra . Pozdrawiam!
houseofcolours jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 19:01   #64
humanistka16
Przyczajenie
 
Avatar humanistka16
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: POLSKA
Wiadomości: 13
Ćwiczenia na uda, pośladki i nogi- dla zainteresowanych, zdjęcia!

Hej Wszystkim Chciałam się z Wami podzielić fajnymi ćw, które zapisałam na komputerze jakiś czas temu, a dziś przypadkowo odnalazłam. Zdjęcia są fajne ruchome. Postanawiam sama trochę poćwiczyć, nie jest ze mną źle ale na dobre mi na pewno wyjdzie Mam nadzieję, że wy też skorzystacie


Ćwiczenie pierwsze Połóż się na boku i podeprzyj się na ugiętym łokciu. Obydwie nogi unieś nad podłoże. Następnie górną nogę unieś wyżej z palcami skierowanymi do góry. Wróć do pozycji wyjściowej, a następnie ćwiczenie powtórz w dwóch seriach po 8 razy z przerwą 15 sekund na obie strony.
Ćwiczenie drugie Usiądź na podłożu, podeprzyj się na obu łokciach i ugnij kolana. ćwiczenie polega na unoszeniu do góry miednicy tak, aby tułów i uda tworzyły linię prostą. Wytrzymaj w tej pozycji kilka sekund. Ćwiczenie wykonujemy w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.
Ćwiczenie trzecie Połóż się na plecach, ramiona połóż wzdłuż ciała, nogi ugnij w kolanach, stopy oprzyj o podłoże. Ćwiczenie rozpoczynamy unosząc pośladki do góry, tak aby tułów tworzył linie prostą. Stopy silnie dociągamy w kierunku kolan, a pięty pozostają nadal oparte o podłoże. Nogi unosimy na przemian. Wyprostowaną w górze nogę możesz utrzymywać przez kilka sekund. Ćwiczenie wykonujemy w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.
Ćwiczenie czwarte Połóż się na brzuchu, ręce wsuń pod czoło. Równomiernie podnoś i opuszczaj jedną nogę. Nie powinnaś jej opuszczać do czasu kiedy odczujesz napięcia mięśni w pośladku. Stopa powinna być skręcona na zewnątrz. Ćwiczenie wykonuj na przemiennie raz jedna, raz druga noga w czterech seriach po 8-10 razy z przerwami 15 sekundowymi.
Ćwiczenie piąte Połóż się na brzuchu, ręce wsuń pod czoło. Jedno kolano powinnaś ugiąć tak, aby udo i podudzie tworzyły kat prosty. Udo zgiętej nogi unoś do góry tak, aby mięśnie pośladka były silnie napięte. Ćwiczenie wykonuj na przemiennie raz jedna, raz druga noga w dwóch seriach po 8-10 razy z przerwą 15 sekund.
Ćwiczenie szóste Połóż się na brzuchu, ręce wsuń pod czoło. Obydwa kolana ugnij tak, aby i podudzie tworzyło kąt prosty. Złączone razem obydwie nogi unieś do góry intensywnie napinając pośladki. Ćwiczenie wykonuj w dwóch seriach po 8-10 razy z przerwą 15 sekund.
Ćwiczenie siódme Pozycja wyjściową jest pozycja leżąca na plecach z ugiętymi kolanami. Następnie wyprostuj plecy i podnieś się na wyprostowanych łokciach do góry. Piętę prawej stopy postaw na lewym kolanie i z tej pozycji prostuj prawą nogę tak, aby w pozycji końcowej uda były ustawione równolegle. W pozycji końcowej kilkakrotnie prostujemy i zginamy stopę wyprostowanej nogi, aby bardziej poczuć mięśnie ud. Pozycje z wyprostowana nogą możesz utrzymywać przez kilka sekund. Ćwiczenie wykonuj w dwóch seriach po 8-10 razy z przerwą 15 sekund. Ćwiczenie szóste Połóż się na brzuchu, ręce wsuń pod czoło. Obydwa kolana ugnij tak, aby i podudzie tworzyło kąt prosty. Złączone razem obydwie nogi unieś do góry intensywnie napinając pośladki. Ćwiczenie wykonuj w dwóch seriach po 8-10 razy z przerwą 15 sekund.






Ćwiczenie ósme Pozycją wyjściową jest klęk podparty na dłoniach, tułów prosty. Unieś jedną nogę jednocześnie ją prostując, a następnie zegnij ją w kolanie. Pamiętaj o prostych plecach i aby Udo wyprostowanej nogi nie było powyżej linii przedłużenia tułowia. Ćwiczenie wykonuj w czterech seriach po 8-10 razy z przerwą 15 sekundową po każdej serii.


Ćwiczenie dziewiąte Połóż się na plecach ze złączonymi nogami uniesionymi do góry i rękami rozłożonymi na boki lub wzdłuż ciała.. Ćwiczenie polega na rozsunięciu nóg jak najdalej na boki. Postaraj się jak najdłużej utrzymać zgięte biodra i wyprostowane nogi Ćwiczenie wykonuj w czterech seriach po 10 razy z przerwą 15 sekundową po każdej serii.
Ćwiczenie dziesiąte Połóż się na plecach, ugnij nogi w kolanach i ręce połóż wzdłuż ciała. Następnym krokiem jest powolne i równomierne unoszenie i opuszczanie miednicy tak, aby poczuć napięcie mięśni w dolnej części pleców i w pośladkach. Napięcie to można również wzmocnić przez przesunięcie pięt w stronę pośladków. Ćwiczenie wykonuj w dwóch seriach po 8-10 razy z przerwą 15 sekund.
Ćwiczenie jedenaste Połóż się na plecach, ręce rozłóż na boki, unieś nogi do góry i dociśnij do siebie wewnętrzne strony stóp z kolanami lekko ugiętymi. Następnie zginamy i prostujemy obydwie nogi. Podczas zginania prowadź kolana na zewnątrz, a podczas prostowania zbliżaj je do siebie. Ćwiczenie wykonuj w czterech seriach po 10 razy z przerwą 15 sekundową po każdej serii.
Ćwiczenie dwunaste Stań w lekkim rozkroku, z wyprostowanym tułowiem, dłońmi położonymi na biodrach i stopami odchylonymi na zewnątrz. Powoli uginamy kolana schodząc w dół, i wracamy do pozycji wyjściowej. Możesz utrzymać pozycję z ugiętymi kolanami przez kilka sekund. Ćwiczenie wykonuj w czterech seriach po 10 razy z przerwą 15 sekundową po każdej serii.
Ćwiczenie trzynaste Z pozycji "kucącej" podpartej z przodu na rękach, podnosimy biodra do góry i wyciągamy jedną nogę do tyłu. Następnie płynnie wracamy do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie wykonuj naprzemiennie wymachując raz nogą prawą, a następnie nogą lewą w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.
Ćwiczenie czternaste Nogi ustaw w rozkroku na szerokość barków, kolana lekko ugięte , tułów prosty lekko pochylony do przodu. Ugnij kolana pod kątem prostym i wracaj do pozycji wyjściowej. Ćwiczenie wykonuj w dwóch seriach po 10 razy z przerwą 15 sekund.
__________________
Widzisz Prosiaczku .. miłość jest wtedy, gdy się kogoś lubi ..za bardzo

nie zadowolę się nigdy substytutem pseudomiłością

Przyroda jest piękna .. i inspiruje!

Edytowane przez humanistka16
Czas edycji: 2007-02-24 o 20:07
humanistka16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-24, 21:46   #65
hanelajda
Raczkowanie
 
Avatar hanelajda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Moj świat:P
Wiadomości: 220
Dot.: Ćwiczenia na uda, pośladki i nogi- dla zainteresowanych, zdjęcia!

hmm..byc moze ywproboje w niedalekiej przyszlosci jak mi pump it up nie spsasuje to nawet napewno dzieki
__________________
„Jeśli wróg się nie poddaje, to się go unicestwia...”

Maksim Gorki
hanelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 07:34   #66
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Ćwiczenia na uda, pośladki i nogi- dla zainteresowanych, zdjęcia!

Te ćwiczenia pochodzą tak naprawdę ze strony www.modeling.pl i były już na wizażu wiele razy zamieszczane
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 12:09   #67
Gladys
Rozeznanie
 
Avatar Gladys
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Hiszpania/Gibraltar
Wiadomości: 893
Dot.: Ćwiczenia na uda, pośladki i nogi- dla zainteresowanych, zdjęcia!

właśnie czegoś takiego szukałam
__________________
ZOBACZ MÓJ INSTAGRAM
Gladys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-25, 16:17   #68
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Ćwiczenia na uda, pośladki i nogi- dla zainteresowanych, zdjęcia!

moim zdaniem strata czasu
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 16:21   #69
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Ćwiczenia na uda, pośladki i nogi- dla zainteresowanych, zdjęcia!

pingwin2, dlaczego strata czasu?
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 17:12   #70
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: Ćwiczenia na uda, pośladki i nogi- dla zainteresowanych, zdjęcia!

No dlatego, że to wszystko zajmie sporo czasu, a efekty będę słabsze (mniej widoczne) niż przy normalnym treningu z obciążeniem.
To nie jest żadna wydumana teoria - opieram się na własnym doświadczeniu. Chodziłam przez kilka lat na zajęcia grupowe, gdzie te ćwiczenia były powtarzane do znudzenia - i efekty były niezbyt spektakularne. Za to po kilku miesiącach normalnych treningów wygląd moich ud i pośladków się zmienił, mimo że nie zmieniła się dieta ani inne uprawiane sporty. Więc na pewno spowodowała to właśnie zamiana ćwiczeń aerobikowych na trening siłowy.
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-25, 20:20   #71
hanelajda
Raczkowanie
 
Avatar hanelajda
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Moj świat:P
Wiadomości: 220
Dot.: Ćwiczenia na uda, pośladki i nogi- dla zainteresowanych, zdjęcia!

Cytat:
Napisane przez Midi Pokaż wiadomość
No dlatego, że to wszystko zajmie sporo czasu, a efekty będę słabsze (mniej widoczne) niż przy normalnym treningu z obciążeniem.
To nie jest żadna wydumana teoria - opieram się na własnym doświadczeniu. Chodziłam przez kilka lat na zajęcia grupowe, gdzie te ćwiczenia były powtarzane do znudzenia - i efekty były niezbyt spektakularne. Za to po kilku miesiącach normalnych treningów wygląd moich ud i pośladków się zmienił, mimo że nie zmieniła się dieta ani inne uprawiane sporty. Więc na pewno spowodowała to właśnie zamiana ćwiczeń aerobikowych na trening siłowy.
Hmm, ty tu w końcu jesteś specjalistka Ale cyz ja dobrze zrozumiałam,że takie ćwiczenia(i tym podobne) wogóle nie dadzą żadnego widocznego rezultatu? Żadnego wysmuklenia ciała, czy spalenia choc troszke tluszczyku(wraz z odpowiednia dieta, peelingami itp oczywscie)..
nie zależy mi na umięsnieniu swojego ciała, tylko wysmukleniu..
Nie wiem czy dobrze rozumiem ale trening z obciążeniem to takie ze sztangą i to chyba predzej na silowni..A mnie na takie coś nie stać..
__________________
„Jeśli wróg się nie poddaje, to się go unicestwia...”

Maksim Gorki
hanelajda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-02-26, 05:23   #72
pingwin2
Zakorzenienie
 
Avatar pingwin2
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 21 806
Dot.: Ćwiczenia na uda, pośladki i nogi- dla zainteresowanych, zdjęcia!

Jeżeli nigdy nie ćwiczyłaś i teraz połączysz te ćwiczenia z dobrą dietą to jakiś ( nie najlepszy) efekt będzie - podstawą chudnięcia jest dieta i ujemny bilans kaloryczny.
O wiele lepsze i szybsze efekty daje połączenie zwykłego treningu siłowego - bardzo intensywnego i interwałów.
Nie tzreba chodzić na siłownię żeby ćwiczyć siłowo, można ćwiczyć w domu wykorzystując jako obciążenie np. własne ciało,butelki z wodą lub zakupić regulowane hantle.
__________________
Całkowite lekceważenie wszelkich zagrożeń sprawiało jakoś, że zagrożenia zniechęcały się, rezygnowały i znikały.Terry Pratchett
Doświadczenie jest szkołą, w której lekcje drogo kosztują


Fuksjowa Roma S. Pilewicz szuka nowego domu
Tous Rosa karmel i pomarańcz też szukają nowego domu




pingwin2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 14:40   #73
rare bird
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 2 265
Dot.: Ćwiczenia na uda, pośladki i nogi- dla zainteresowanych, zdjęcia!

dzięki za wskazówki, zapamiętam to sobie
rare bird jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 09:43   #74
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Question pośladki różnej wielkości.. co zrobić?

nie wiem jak to się stało i czy ktoś ma taki problem ale no ja mam.. i nie wiem co zrobić.. bo ćwiczenia nic nie pomagają;/ jeden pośladek mam ładny zgrabny a drugi niby nie jest gorszy ale widocznie większy... ;/ wrr
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 10:20   #75
Midi
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: zmienna
Wiadomości: 3 356
Dot.: pośladki różnej wielkości.. co zrobić?

Nie ma ludzi idealnie symetrycznych - zawsze któraś ręka, pierś, ucho itd. są bardziej ... niż to drugie. Jeśli różnica wielkości pośladków nie wynika z ułożenia miednicy, tj. jakiegoś rodzaju skrzywienia kręgosłupa lub innego problemu ortopedycznego, to jest raczej mała szansa, że asymetria zniknie od ćwiczeń. Ale jest możliwe, że kiedy przytyjesz lub schudniesz, tzn. zmieni się % Twojej tkanki tłuszczowej, to wyrównają się trochę pośladki. Pocieszę Cię, że takich rzeczy raczej nikt nie zauważa, zanim się nie zacznie przyglądać specjalnie w tym celu.
__________________
WERSJA MIDI
Midi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-01, 10:27   #76
anuuusiakk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 51
Dot.: pośladki różnej wielkości.. co zrobić?

w sumie całe życie sama na to nie zwracałam uwagi.. jakoś teraz zaczęło mi to przeszkadzać mocniej.. kiedy jakby się uwydatniło.. może faktycznie uznam to za jakiś 'defekt natury' ..jestem oryginalnie zbudowana widocznie dziękuję za pocieszenie )
anuuusiakk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-02, 10:07   #77
questtttk
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 144
Dot.: pośladki różnej wielkości.. co zrobić?

mozesz ewentualnie wykonywać ćwiczenia , jazde na rowerze , pływanie ...jesli nie pomoże , to musisz się z tym pogodzić , taka juz twoja uroda
questtttk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 09:36   #78
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
nierówne pośladki

jeden posladek mam mniejszy od drugiego, z dwoma wgnieceniami i wogóle zupełnie inaczej się układa podczas chodzenia niż drugi, głupio to wygląda bo jeden jest okrągły i normalny a ten felerny wygląda jak u 40 latki a ja mam dopiero 20 jak ćwiczyc zeby wyrównać??
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-11, 14:01   #79
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: nierówne pośladki

hm pierwsze słysze
a chora jesteś na coś?
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-12, 09:51   #80
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: nierówne pośladki

A nie masz przypadkiem jakiejs wady postawy?
Jak ze stopami, kregoslupem?
Mozesz miec np jedna noge lekko ktotsza, tego czesto nawet nie widac (np. 1- 2 cm) ale wystarczy, zeby poruszac sie niesymetrycznie, przez co pojawiaja sie roznice w budowie
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:27   #81
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: nierówne pośladki

mam skolioze i rzeczywiście nogę jedną krótszą o chyba pół centymetra ale jaki to ma zwiazek z pośladkiem? z tymi wgłębieniami ? nie wiem czy to może genetycznie tak mam, jedną pierś też mam mniejszą
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 21:36   #82
ratta
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 553
Dot.: nierówne pośladki

Wielkość piersi też może być po części związana ze skoliozą.
A tak naprawdę to nikt nie jest zupełnie symetryczny.
Też mam skoliozę i jeden pośladek ma bryczes a drugi nie. Możesz się skonsultować z lekarzem ortopedą, jeśli jest to bardzo widoczne.
__________________
Proszę osoby, które zaciągnęły kredyt hipoteczny, o wypełnienie ankiety do pracy magisterskiej, która znajduje się
TU

Z góry dziękuję za pomoc.

ratta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 22:08   #83
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: nierówne pośladki

kiedyś chodziłam do ortopedy i miałam zalecone wkładki, ale jakoś tak wyszło że się tym nie zajęłam
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-13, 22:22   #84
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: nierówne pośladki

Cytat:
Napisane przez Paulinka675 Pokaż wiadomość
mam skolioze i rzeczywiście nogę jedną krótszą o chyba pół centymetra ale jaki to ma zwiazek z pośladkiem? z tymi wgłębieniami ? nie wiem czy to może genetycznie tak mam, jedną pierś też mam mniejszą
nikt nie jest symetryczny

ale
jesli jest wada postawy to czasem lekko wiekszy wysilek kladasz w ruch jedna strona, podnosisz ciut wyzej, wykonujesz ruch pod innym katem itp.
Jesli pomnozysz kazdy z kilku tysiecy krokow dziennie przez 365 dni roku przez kilk lat to daje to coraz wieksze roznice w budowie

Tez mam krzywy kregoslup i jeden posladek troche inny niz drugi
a piersi to u mnie roznica co najmniej miseczki
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 11:34   #85
plameczka
Wtajemniczenie
 
Avatar plameczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 589
Dot.: nierówne pośladki

ja mam tak samo, roznica posladkow, roznica miseczek
__________________

plameczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 13:41   #86
taka_sobie_ja
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 637
Dot.: nierówne pośladki

ja jestem po operacji dziwacznej skoliozy i hiperlordozy, i do dziś mam jeden pośladek całkiem całkiem a drugi taki rozepchany, i to z cellulitem do zera nigdy się nie da zoperować... powinnam się wziąć za te poślady bo nieładnie to wygląda ta różnica, ale jestem w takiej sytuacji życiowej że nikt prócz mnie ich nie ogląda (no może babeczki w saunie ) także nie chce mi się - na razie zajęłam się brzuszkiem i ogólną kondycją
__________________
www.pajacyk.pl / zapuszczam włosięta
taka_sobie_ja jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 14:50   #87
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: nierówne pośladki

muszę sobie skombinowac wkladke do buta albo moze jakos wydluzyc ta noge w koncu to nie jest duzo bo tylko 0.5cm ale w internecie patrzylam i nie moglam nic znalezc na ten temat, moze ktos wie gdzie można zrobić taki zabieg?
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 15:47   #88
izmonek
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 591
Send a message via Skype™ to izmonek
Dot.: nierówne pośladki

ze skoliozą bardzo wiele nieprawidłowości się łączy więc nie powinno się tego olewać
__________________
magister fizjoterapii
specjalista instruktor fitness
izmonek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 23:41   #89
brunetka6
Raczkowanie
 
Avatar brunetka6
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 205
Dot.: nierówne pośladki

czytajac tytul, pomyslalam ze chodzi Ci o celluit, taka NIEROWNOSC :P
hmm moim zdaniem to tez moze chodzic o to ze jedna noga jest krotsza/dluzsza od drugiej...
idz do kregarza, on Cie 'nastawi' tylko nie do sluzby zdrowia! bo oni sie nie znaja...;/ tez tak mialam, szybko bezbolesnie mnie nastawil. a nie w szpitalu to by Ci najchetniej operacje zrobili i niepotrzebne zastrzyki ....
__________________
"Miłość jest tylko złudzeniem. Opowieścią, którą wymysla się dla siebie o innej osobie. I cały czas się wie, ze nie jest ona prawdziwa. Oczywiście wie sie o tym i dlatego cały czas dba się o to, aby nie zniszczyć tego złudzenia."


Virginia Woolf
brunetka6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 08:52   #90
Paulinka675
Zakorzenienie
 
Avatar Paulinka675
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: XXX
Wiadomości: 4 248
Dot.: nierówne pośladki

jak to nastawi??
__________________
"Life is like a box of chocolates. You never know what you're gonna get."

2014 3
Anne Rice - Pandora

włosomaniaczka 11.2009

nic mnie bardziej nie drażni jak brak składów w KWC oraz na blogach kosmetycznych
Paulinka675 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:20.