Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II - Strona 65 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2010-07-22, 18:15   #1921
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez psyhe666 Pokaż wiadomość
Dziewczyny załamana jestem... Chciałam mieć jaśniutkie blond włosy... Farbowany średni blond rozjaśniłam farbą (w załączniku) i wyszło mi coś takiego!!! Co mam teraz zrobić? Nałożyć jakąś farbę jeszcze raz? Tylko kiedy i jaką??? Odczekać trochę? Help! Fioletowy szampon nie pomaga...

mi garnier tez zostawiał jakies żółtawo rude coś na włosach... spróbuj z palette albo brilance skanynawski blond ale odczekaj minum 2 tygodnie bo wloski sa suche...
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:35   #1922
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
mi garnier tez zostawiał jakies żółtawo rude coś na włosach... spróbuj z palette albo brilance skanynawski blond ale odczekaj minum 2 tygodnie bo wloski sa suche...
Właśnie wzbraniałam się przed Palette bo podobno włosy wychodzą

Na pewno poczekam ze 2 tyg., ale zastanawiam się co mam na przyszły raz nałożyć żeby wyszedł mi taki (załącznik)
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.


Edytowane przez psyhe666
Czas edycji: 2010-07-22 o 19:02
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 18:38   #1923
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez visionAM Pokaż wiadomość
Yattamanka - jaką oliwę trzymałaś na włosach?
Sorki za off top
Dziewczyny radziły oliwę z oliwek, chcialam kupić olej kokosowy - ale nie znalazłam i stanęło na oliwie z.. wytłokow z oliwek firmy goccia d'oro bo akurat to miałam w domu, ale jak widać spisała się
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:21   #1924
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

psyhe doda odkąd pamiętam farbuje się na bardzo jasny popielaty blond. Na tej focie kolor jest już sprany do żółtego. Została tylko zimna poświata.
Takie coś to moją palette 219 albo garnierem. Będzie podobnie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:22   #1925
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
psyhe doda odkąd pamiętam farbuje się na bardzo jasny popielaty blond. Na tej focie kolor jest już sprany do żółtego. Została tylko zimna poświata.
Takie coś to moją palette 219 albo garnierem. Będzie podobnie.
Myślisz, że mi pokryje tą ohydną żółć?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 19:33   #1926
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Generalnie to te farby wyciagają rude... a żółte to myślę że powinny wyjaśnić do takiego lodowego blondu, czy stalowego jak kto woli...
Te farbki wychodzą biało-żółto platynowo- patrz na mój avatar.
Myślę że jak palette ci nie pomoże to sorry ale ratunku nie ma, zostaje rozjaśniacz.
A te mity o palette to sobie można wsadzić w... Każdy ma inne włosy, mnie nic nie wypada i mam długie. Przynajmniej kolor tak nie żółknie. A jak myć fioletowym szamponem to non stop białe. Spróbuj zrobić na wstępie sam odrost zobaczysz czy kolor ci podejdzie. Nie ma co katować całych włosów. A najlepiej pokryj odrost i pasmo.

Takiego koloru możesz się spodziewać po tygodniu od farbowania jak szary się wypłucze:

Załącznik 3272629
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-07-22 o 19:37
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:04   #1927
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
Generalnie to te farby wyciagają rude... a żółte to myślę że powinny wyjaśnić do takiego lodowego blondu, czy stalowego jak kto woli...
Te farbki wychodzą biało-żółto platynowo- patrz na mój avatar.
Myślę że jak palette ci nie pomoże to sorry ale ratunku nie ma, zostaje rozjaśniacz.
A te mity o palette to sobie można wsadzić w... Każdy ma inne włosy, mnie nic nie wypada i mam długie. Przynajmniej kolor tak nie żółknie. A jak myć fioletowym szamponem to non stop białe. Spróbuj zrobić na wstępie sam odrost zobaczysz czy kolor ci podejdzie. Nie ma co katować całych włosów. A najlepiej pokryj odrost i pasmo.

Takiego koloru możesz się spodziewać po tygodniu od farbowania jak szary się wypłucze:

Załącznik 3272629
Taki bym chciała... A co możesz powiedzieć o Palette 100?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 20:30   #1928
lourose
Wtajemniczenie
 
Avatar lourose
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 2 494
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Dziewczyny dałyście czadu z tą oliwą. Jak tylko przeczytałam od razu poleciałam do kuchni i siedzę z oliwnymi włosami
Mam nadzieję że jutro zmyje się bez problemu

Co do mioch doświadczeń z farbami blond - jest dalej niewielkie.
Cztery razy używałam Garnier Naturals 111. Dopiero za ostatnim razem zdobyłam się odwagę i trzymałam farbę ok. 50 min. Rozjaśnienie - w porządku, ale reszta zielono-fioletowa - tam gdzie były wcześniej rozjaśniane.(na szczęście po 2 myciu już nie ma śladu po gloniastym odcieniu).
Niestety, szybko się spiera - i to na żółto. Mniej więcej po 2 tyg. nakładam szamponetkę fioletową i przez jakiś czas jest ok.

Kupiłam ostatnio Wellaton 21.1 - trochę się boję bo Garniera już oswoiłam. W przyszłym tyg. zrobię sobie próbne pasmo.
lourose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:41   #1929
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Ja też najbardziej obawiałam się, że się nie domyje i będę z tłusta głową chodzić Ale bez problemu umyłam głowę Ja też właśnie siedzę z oliwą i czepkiem na głowie to już drugi dzień

Powodzenia

Edytowane przez Yattamanka
Czas edycji: 2010-07-22 o 20:44
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 20:50   #1930
TLU
Zadomowienie
 
Avatar TLU
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 1 261
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
Kochana.. czym Ty sie przejmujesz? zerknij ten wątek pare stron do tyłu i zobacz moje zdjęcia to Ci sie humor poprawi

A co do olejowania kochane - pisałyście bym nie spodziewała się od razu cudów bo to musi potrwać ale..

Nawaliłam wczoraj sobie tej oliwy na głowe.. i założyłam czepek żbey nic nie pobrudzić.. Mój mąż patrzył na mnie jak na stukniętą i stwierdził, że niedługo przez te moje eksperymenty to mi włosy powypadają i dopiero będę płakać.. ale.. dziś zmyłam głowę szamponem (bez silikonów) i celowo nie nałożyłam odżywki bo chciałam zobaczyć jaka będzie różnica.. i muszę powiedzieć, że jestem w szoku bo choć nastawiona byłam sceptycznie i nie spodziewałam się efektów (mówiłyście, że to trwa) to w porównaniu z ostatnim myciem gdzie nawaliłam 3 tony maski na włosy i miałam siano.. tak teraz.. bez odzywek bez niczego po prostu je wysuszyłam i się uczesałam i to było wszystko.. są miluchne w dotyku - ale co najważniejsze nie mam siana mogę normalnie bez problemu przeczesać włosy palcami, a i po szczotkowaniu nie wyrwało mi tyle włosów

Nawet mąż choć jeszcze wczoraj się śmiał musiał przyznać że jest wyraźna poprawa Może i nie wyglądam zbyt sexi w tym czepku ale trudno dziś na pewno też zrobię kurację a z samodzielnym farbowaniem na razie się wstrzymam by znów nie płakać nad pomarańczem na głowie Dzięki wam za rady
Ciesze sie, ze Ci olejowanie podeszlo, mysle, ze zwlaszcza przy blondzie warto. Mam jeszcze jeden patent - oliwa na wlosy (albo na noc albo kilka godzin) po czym myje wlosy odzywka wax. To mycie to wyglada tak, ze chojnie tej odzywki nakladam na skalp, wlosy i dlugosc, pomasuje wszystko, po czym dalej biore prysznic dajac odzywce szanse zadzialac, pod koniec wszytsko zmywam woda. Wax ma w skladzie SLSy czyli detergenty myjace, dlatego nawet po naoliwionych wlosach mozna go uzyc do mycia zamiast szamponu. Raz na tydzien warto taka sesje wlosom zaoferowac. Warto oczywiscie sprawdzic w jakis bezpieczny dzien czy odzywka dobrze wszystko wyplucze.
No i na tydzien przed farbowaniem ja daje sobie spokoj z oliwa (a z waxem na dwa tygodnie przed) - wlasciwie nie jest to rzetelnie zweyfikowana informacja, ale moze wplynac na to jak farba zadziala na wlosy.

Edytowane przez TLU
Czas edycji: 2010-07-22 o 20:51
TLU jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 21:05   #1931
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Jowitka, ten garnier 9.1 nie wychodzi tak jak na opakowaniu jest. Wychodzi szarzej a potem zmywa się do słonecznego blondu.
tak myślisz Mysiu m? nie chcę miiec zbytniej szarosci na glowie, raczej cos naturalnego, wiem, że na tych co mam teraz kolor szybko się wypłucze, chyba, że zabawiłabym się w pigmentację, ale zupełnie nie wiem za co się zabrac i jaką farbę wybrac hm do pigmentacji potrzebny jest kolor podstawowy, następnie dopiero kładzie się farbę z odcieniem, wtedy niby kolor tak szybko się nie wypłukuje... no tak, ale sama nie wiem jaki poziom nie chcę drastycznej zmiany, coś na poziomie 7? Co myślisz Mysiu? Wiem, że zawsze coś dobrego doradzisz.

Blond Bunny dzięki za odpowiedź, pomyślę jeszcze nad tym
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-22, 21:18   #1932
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

psyhe palette 100 zawiera rozjaśniacz więc mocniej rozjaśnia niestety do żółtego- mój kolor odrostu w avatarze. Ten kolor jest dla tych co lubią rozjaśniaczowy żółty sztuczny blond- nosiłam go 6 lat i starczy.
Jest dobry jako podkład pod wybrany później kolor, wtedy wszystko wychodzi ci jak na pudełku.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-22, 21:25   #1933
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Blondyneczki, a może jest sposób by osiągnąc coś takiego? (załączniki)
tylko, że one są raczej ciepłe, może jak nałoże kilka razy WaX to kolorek mój mi zżółknie i wtedy obędzie się bez zieleni hihi, wiecie może jaka farba da podobny efekt?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 09:58   #1934
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez blond bunny Pokaż wiadomość
mysia ja na twoim miejscu poszłabym w ten diacolor lub inną farbkę półtrwałą. Malaksowanie zawsze zostawia dwie złe opcje- że kolor przez za krótki czas wyjdzie rudawy bo nie wiadomo o ile woda już rozjaśni, albo weżre się we włosy i do końca może nie wypłukać zwłaszcza jak włoski są już zniszczone. Także może lepiej jakiś szampon koloryzujący? W razie jak będzie brzydko to się zmyje prawda?


.
Wiesz co, ale sklepowe szampony koloryzujace sa wszystkie w ciepłych odcieniach, albo naturalnych. Albo absolutnie fioletowych jak palette 9.1 ten color&gloss.

A diacolor kurcze, ma tylko ten jeden kolor zimny-lodową sarosc. Na próbniku ona jest srebrnoszara jak u starej babci.. wiec nie jestem pewna, czy nie bede tragicznie w tym wygldac..

Masz racje z tym malaksowaniem- za duze ryzyko. Lepiej isc w cos, co się zmywa.

Ale tak sobie mysle, ze woda utleniona jest nawet w diacolorze. Mozna uzywac tej 3%. Jakbym uzyła tej 3% do garniera, to chyba nie rozjasni.. jak myslisz? Nie wpowinno. Nałozyłabym na 5minut. W sumei chyba spróbuję na pasemku.. o tak to jest świetny pomysł.

Psyche, nałozyłas farbe w ciepłym odcieniu, wiec wysżło zółtociepło. Modelka na opakowaniu ma prawie identyczny kolor, jak Twój. Poodzywiaj włoski a potem nałóz popielaty jansy blond z tej serii bell colorów i juz. Bedziesz miała chłodne.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 10:26   #1935
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Wiesz co, ale sklepowe szampony koloryzujace sa wszystkie w ciepłych odcieniach, albo naturalnych. Albo absolutnie fioletowych jak palette 9.1 ten color&gloss.

A diacolor kurcze, ma tylko ten jeden kolor zimny-lodową sarosc. Na próbniku ona jest srebrnoszara jak u starej babci.. wiec nie jestem pewna, czy nie bede tragicznie w tym wygldac..

Masz racje z tym malaksowaniem- za duze ryzyko. Lepiej isc w cos, co się zmywa.

Ale tak sobie mysle, ze woda utleniona jest nawet w diacolorze. Mozna uzywac tej 3%. Jakbym uzyła tej 3% do garniera, to chyba nie rozjasni.. jak myslisz? Nie wpowinno. Nałozyłabym na 5minut. W sumei chyba spróbuję na pasemku.. o tak to jest świetny pomysł.

Psyche, nałozyłas farbe w ciepłym odcieniu, wiec wysżło zółtociepło. Modelka na opakowaniu ma prawie identyczny kolor, jak Twój. Poodzywiaj włoski a potem nałóz popielaty jansy blond z tej serii bell colorów i juz. Bedziesz miała chłodne.
Ale ja to jestem jednak debil



A możecie mi jeszcze powiedzieć co to za kolor i czym wyjdzie?
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.


Edytowane przez psyhe666
Czas edycji: 2010-07-23 o 10:30
psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 12:00   #1936
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Psyche, nie wyzywaj koleżanki

Ten kolor to sprany bardzo bardzo popielaty blond, spiera sie do takiego słonecznego po 2 tygodniach mniej wiecej. Jesli myjesz włosy codziennie to nawet po tygodniu. Ale zaraz po zrobieniu jest szarawy. Chyba 111 z bell color jest taka własnie popielata.--sprawdziłam. tak, to ta.

Poza tym ta pani ze zdjęcia miała jakies przejścia z balejazem, widac kilka karmelowych i platynowych pasm.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

a tak w ogole robie sobie własnie na pasemku ta 9.1 zwodą 3%. bede trzymac 20minut, czyli zostało jeszcze 10. Pasmo przybrało juz naprawde ciemny popielaty kolor, ale to pewnie przez ciemniejąca farbe.. zobaczymy, co potrafi 3% woda
__________________
Włosy

Edytowane przez mysia m
Czas edycji: 2010-07-23 o 11:55
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 12:05   #1937
Jowitka061987
Raczkowanie
 
Avatar Jowitka061987
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 285
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

nikt nic nie wie?
__________________
trenuję => wyrzeźbione ciało do wakacji

Gubię kilogramy:
73
(03.01.) , 71 ,70, 69, 68, 67, 66, 65, 64, 63, 62, 61, 60, 59(udało się)
Jowitka061987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 12:23   #1938
mysia m
Zakorzenienie
 
Avatar mysia m
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: z mojego świata
Wiadomości: 3 020
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

jowitka, miałas ciepłe i Ci się nie podobało. Chciałas szarozimne i masz i juz Ci sie nie podobają. Moze odczekaj troszkę, oswoj ze swoim kolorkiem, bo jak bedziesz co chwiel zmieniac, to nie dosc, ze włosy beda zniszczone, to kolor jakis bylejaki, bo sie to wsyztsko ponakłada. A babeczki ze zdjec mają balejaże rozjasniaczem. Potem całosc jest tonowana do lodowatego i stad ten chłodny połysk.

Melduje, ze zmyłam pasemko. No i tak. Koniec- cała czesc dekoloryzowana złapała na ciepły ciemny blonda reszta bez zmian. A wiec nic z tego. Na razie nie ruszam włosów.
__________________
Włosy
mysia m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 12:40   #1939
psyhe666
Zakorzenienie
 
Avatar psyhe666
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: ;)
Wiadomości: 12 669
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez mysia m Pokaż wiadomość
Psyche, nie wyzywaj koleżanki

Ten kolor to sprany bardzo bardzo popielaty blond, spiera sie do takiego słonecznego po 2 tygodniach mniej wiecej. Jesli myjesz włosy codziennie to nawet po tygodniu. Ale zaraz po zrobieniu jest szarawy. Chyba 111 z bell color jest taka własnie popielata.--sprawdziłam. tak, to ta.

Poza tym ta pani ze zdjęcia miała jakies przejścia z balejazem, widac kilka karmelowych i platynowych pasm.

---------- Dopisano o 13:00 ---------- Poprzedni post napisano o 12:53 ----------

a tak w ogole robie sobie własnie na pasemku ta 9.1 zwodą 3%. bede trzymac 20minut, czyli zostało jeszcze 10. Pasmo przybrało juz naprawde ciemny popielaty kolor, ale to pewnie przez ciemniejąca farbe.. zobaczymy, co potrafi 3% woda
Miałam ją w łapsku w drogerii...
__________________
Hey, I just met you
and this is crazy!
But here's my indeks
so trójka maybe.

psyhe666 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-23, 14:46   #1940
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Witajcie!
Mam problem- mialam zawsze pasemka rozjasniaczem na wodzie 3 % robione, czasami dodawlam ciemnych pasemek. Jakos 2 miesiace temu zafarbowalam odrosty wellatonem 12/1 i wyszly mi rudawe odrosty niestety. Aby pozbyc się rudawych poszłam do fryzjera i zrobiono mi wtedy balejaz 2 kolorami- blond jasny i ciemny blond(prawie jak brąz ale w kolorze moich naturalnych). bylo nawet ok.

2 tygodnie temu jak bylam u fryzjerki to zrobilam same jasne pasemka- robila mi tylko na odroscie no i szczerze to nie podoba mi sie;/ Bo jak wezme wlosy za uszy to nadal wyglada jakbym miala mega odrost;/ bo wtedy 2 miesiace temu mialam robione farbą tym wellatonem. I teraz ta fryzjreka powinna mi chyba zrobic o wiele gesciejszy balejaz zeby to sie troche chociaz zrownalo nie?
a ona zrobila jak zawsze i zaplacilam tyle co zawsze;/ (110zł;/ )
Co radzicie? bo nie wiem co robic
w dodatku wlosy bardzo wypadaja;/

bardzo podobają mi się te kolory ktore pokazala Jowitka, szczególnie pierwsza fotka. Mysia pisala, ze to balejaze tylko stonowane. Nigdy nie mialam tonowania, jak to osiągnąc? czy na takich wlosach jakie mam obecnie mogłoby sie to udac? poradzcie prosze, bo juz mnie szlag trafia;/
Fotki wlosow bez lampy, po 2 tyg. od fryzjera (dzisiaj robione)
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 15:34   #1941
Vannilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Hej
Z natury mam włosy koloru ciemny blond/jasny brąz, który od roku farbuję na niemalże platynę( taki trochę siwy odcień ) , która żółknie trochę do takiego jasnego blondu. Teraz moje włosy miejscami są siwo-biało-niebieskie( to akurat od odżywki ale ta poświata nie chce się zmyć) czego nie widać na zdjęciach,ale chcę się tego pozbyć po zafarbowaniu na ciemniejszy kolor. Wstawiam zdjęcia (1,2,3,4) które przedstawiają moje włosy. Przy czym zdj nr 3 najbardziej aktualne
Chciałabym je przefarbować na karmelowy blond taki jak na reszcie zdjęć , tylko nie wiem czy mi będzie pasować. A jeśli tak to jaką farbą mogłabym go uzyskać i czy musiałabym rozjaśniać odrosty przed pofarbowaniem ich na ten kolor? Bo chciałabym tego uniknąć.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Vannilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 15:40   #1942
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Witajcie!
Mam problem- mialam zawsze pasemka rozjasniaczem na wodzie 3 % robione, czasami dodawlam ciemnych pasemek. Jakos 2 miesiace temu zafarbowalam odrosty wellatonem 12/1 i wyszly mi rudawe odrosty niestety. Aby pozbyc się rudawych poszłam do fryzjera i zrobiono mi wtedy balejaz 2 kolorami- blond jasny i ciemny blond(prawie jak brąz ale w kolorze moich naturalnych). bylo nawet ok.

2 tygodnie temu jak bylam u fryzjerki to zrobilam same jasne pasemka- robila mi tylko na odroscie no i szczerze to nie podoba mi sie;/ Bo jak wezme wlosy za uszy to nadal wyglada jakbym miala mega odrost;/ bo wtedy 2 miesiace temu mialam robione farbą tym wellatonem. I teraz ta fryzjreka powinna mi chyba zrobic o wiele gesciejszy balejaz zeby to sie troche chociaz zrownalo nie?
a ona zrobila jak zawsze i zaplacilam tyle co zawsze;/ (110zł;/ )
Co radzicie? bo nie wiem co robic
w dodatku wlosy bardzo wypadaja;/

bardzo podobają mi się te kolory ktore pokazala Jowitka, szczególnie pierwsza fotka. Mysia pisala, ze to balejaze tylko stonowane. Nigdy nie mialam tonowania, jak to osiągnąc? czy na takich wlosach jakie mam obecnie mogłoby sie to udac? poradzcie prosze, bo juz mnie szlag trafia;/
Fotki wlosow bez lampy, po 2 tyg. od fryzjera (dzisiaj robione)
Prawdę powiedziawszy nie widać żebyś miała robione coś z tym odrostem - ja bym za to zwyczajnie nie zapłaciła :/ Jak mówisz, że włosy Ci wypadają to ja jednak bym się wstrzymała i odżywiala czym sie da, a dopiero potem myślała co z tym fantem zrobić.. Można by rzucić na to farbę, ale nie będę radzić Ci jaką mnie samej po wellatonie wyszło rudo - kaczuszkowo :/ Spóbuj kuracji olejowej - ja byłam zachwyczona Może i Tobie pomoże.. i to tyle moich rad bo na tonowaniu się niestety nie znam
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 15:45   #1943
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Vannilka Pokaż wiadomość
Hej
Z natury mam włosy koloru ciemny blond/jasny brąz, który od roku farbuję na niemalże platynę( taki trochę siwy odcień ) , która żółknie trochę do takiego jasnego blondu. Teraz moje włosy miejscami są siwo-biało-niebieskie( to akurat od odżywki ale ta poświata nie chce się zmyć) czego nie widać na zdjęciach,ale chcę się tego pozbyć po zafarbowaniu na ciemniejszy kolor. Wstawiam zdjęcia (1,2,3,4) które przedstawiają moje włosy. Przy czym zdj nr 3 najbardziej aktualne
Chciałabym je przefarbować na karmelowy blond taki jak na reszcie zdjęć , tylko nie wiem czy mi będzie pasować. A jeśli tak to jaką farbą mogłabym go uzyskać i czy musiałabym rozjaśniać odrosty przed pofarbowaniem ich na ten kolor? Bo chciałabym tego uniknąć.
Z góry dziękuję za wszystkie odpowiedzi
Moim zdaniem nie będzie Ci pasować żaden ciepły odcień blondu.
Na 4 zdjęciu masz już takie lekko żółtawe, ciepłe włosy i wyglądasz tutaj najmniej korzystnie... w ogóle mam wrażenie, że jesteś tym samym typem kolorystycznym co ja - masz podobny odcień skóry, niebieskie oczy i podobny do moich odcień naturalnych włosów (na 4 zdjęciu oceniłam po odrostach). Bardziej na Twoim miejscu stawiałabym na popiele i beże.

Zrobiłam Ci taką nieudolną symulację w ciepłym odcieniu i wg mnie w ogóle Ci nie pasuje...

Edytowane przez visionAM
Czas edycji: 2010-07-23 o 15:53
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 15:59   #1944
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Jowitka mysia dobrze ci radzi w końcu wyłysiejesz...
A kolory ze zdjęć to stalowy lub lodowy blond średni i beżowy blond czymś ochłodzony, opcji może być kilka. Robione na balejażu jak mysia mówi albo dużo pasemek kilkakrotnie.
Takie kolory wychodzą po palette c10 i c12 oraz tych xxl jakby ktoś pytał. Jak paletta nie pasuje to znajdźcie sobie jakąś paletę innej firmy i patrzcie po nazwach kolorów- teraz te odcienie ma prawie każda firma. Grunt żeby to był średni blond lub blond czyli poziom 7-8 bo będzie inny efekt jak będzie za jasno. Najlepiej dokupić do wybranej farby wodę 6 lub 9% i będzie taki efekt.

Kochaneczka no lipny ten twój balejaż ja bym ta fryzjerkę ochrzaniła i nie zapłaciła tyle, no sorry... Ja gdzieś pisałam że jak ma być jak najmniejszy odrost to prosić fryzjerkę żeby robiła gęsty metodą jodełkową a jak nie umie to iść do innej. Wtedy odrost ma do pół centymetra.

Vanilka te zdjęcia co wstawiłaś to jedna sława ma kolor średni blond złoty czyli coś w stylu farby 8.5 ciepły kolor, a aniston ma średni blond chłodny popielaty czyli coś koło 8.1.
jakbyś przyciemniła całość a odrosty lekko rozjaśniała farbą nawet to jest to możliwe do uzyskania. Rozjaśniacz nie wchodzi w grę.
Oba kolory nie są karmelkowe...
Podsumowując kładziesz farbę o numerach jakie napisałam na część blond z wodą 3% a odrost z wodą 9%.
__________________
blog blond bunny

Edytowane przez blond bunny
Czas edycji: 2010-07-23 o 16:07
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 15:59   #1945
kochaneczka
Rozeznanie
 
Avatar kochaneczka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: lubuskie
Wiadomości: 889
GG do kochaneczka
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Vanillka sliczny kolor!! jaką farbą go osiągasz?

dziewczyny no jestem w szoku, zawsze mi ladnie robila ta fryzjerka, nie wiem co teraz jej odbilo..;/ nie widzialam tak tego u fryzjera bo nie ogladalam tak z gory wlosow. Jestem zla;/ co byscie poradzily?
narazie odzywiam- dzisiaj maska Wax w cieple i wlosy w lepszej kondycji są. Poza tym glupia wycieniowalam za mocno i wyglądają jak piorka;/
ale ogolnie to lepiej zebym zafarbowala farbą odrosty czy np. isc juz do innej fryzjerki zeby mi dorobila tych pasemek na odroscie?
__________________
będę mamą...
08.11.2012 - czekamy na nasze maleństwo

Edytowane przez kochaneczka
Czas edycji: 2010-07-23 o 16:05
kochaneczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 16:17   #1946
Vannilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez kochaneczka Pokaż wiadomość
Vanillka sliczny kolor!! jaką farbą go osiągasz?
Palette 00A tylko pozostawia troszkę żółty odcień więc wyrównuję go odżywką rewitalizującą Joanny i są takie jak są
Dałam zdjęcie w załączniku.

VisionAM: Oooo... Faktycznie mi źle w takich włosach. Ale mimo wszystko chciałabym ściemnić włosy do takiego bardziej naturalnego blondu. Mój jest za jasny, poza tym chcę jakiejś zmiany
Chodziło Ci o takie beże jak np na zdjęciach?? Bo takie kolorki też mi się podobają Znasz może jakieś farby z takimi ładnymi beżowymi odcieniami blondu??
Vannilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 16:28   #1947
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Vannilka Pokaż wiadomość
Palette 00A tylko pozostawia troszkę żółty odcień więc wyrównuję go odżywką rewitalizującą Joanny i są takie jak są
Dałam zdjęcie w załączniku.

VisionAM: Oooo... Faktycznie mi źle w takich włosach. Ale mimo wszystko chciałabym ściemnić włosy do takiego bardziej naturalnego blondu. Mój jest za jasny, poza tym chcę jakiejś zmiany
Chodziło Ci o takie beże jak np na zdjęciach?? Bo takie kolorki też mi się podobają Znasz może jakieś farby z takimi ładnymi beżowymi odcieniami blondu??
Tak, takie beże są bardzo fajne myślę, że takie odcienie uzyskasz jedynie profesjonalnymi farbami, np. Majirel albo Majiblond - mają wielki wybór różnych fajnych odcieni blondu.

Ja swoje także jasne włosy kiedyś potraktowałam farbą L'Oreal Excellence Crem odcień 8.13 perłowy beż i byłam zadowolona, bo włosy wyglądały bardzo naturalnie... chcociaż tak do 2-go mycia były dość ciemne, ale farba się spłukała i kolor miałam taki sam jak na opakowaniu Niestety nie mam zdjęcia jak wtedy wyglądały moje włosy.

Masz bardzo jasne swoje włosy więc ja bym na początek próbowała farb z poziomu 9, bo 8 może Ci dość ciemno chwycić
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 17:22   #1948
Vannilka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

fajny kolorek może nim spróbuję zobaczymy..
A z jakiego kolorku robiłaś ten odcień? Tzn jaki miałas przed farbowaniem?

A co myślicie o szampańskim jasnym blondzie natural and easy?
Czy któraś używała już tej farby?
Vannilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 17:27   #1949
visionAM
Zakorzenienie
 
Avatar visionAM
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 32 059
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Wcześniej miałam włosy pofarbowane odcieniem bardzo jasny blond popielaty, poziom 10 albo 9, już nie pamiętam
visionAM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2010-07-23, 18:30   #1950
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Najlepsze farby Blond-wätek zbiorczy(offtopowo) II

Cytat:
Napisane przez Vannilka Pokaż wiadomość
Palette 00A tylko pozostawia troszkę żółty odcień więc wyrównuję go odżywką rewitalizującą Joanny i są takie jak są
Dałam zdjęcie w załączniku.

VisionAM: Oooo... Faktycznie mi źle w takich włosach. Ale mimo wszystko chciałabym ściemnić włosy do takiego bardziej naturalnego blondu. Mój jest za jasny, poza tym chcę jakiejś zmiany
Chodziło Ci o takie beże jak np na zdjęciach?? Bo takie kolorki też mi się podobają Znasz może jakieś farby z takimi ładnymi beżowymi odcieniami blondu??
A byłam dziś na zakupach i trzymałam ją w ręku, chciałam nawet wziąć ale ktoś zdaje się pisał, że wychodzą żółte, a bardziej żółtych niż mam teraz chyba bym nie zniosła :/ Choć nie przeczę, że marzę o takim kolorku jak ten na 3 zdjęciu Twoim
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:17.