Najbardziej skąpy facet- ranking:) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-06-16, 12:35   #1
Majka_buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka_buziaczek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66
Smile

Najbardziej skąpy facet- ranking:)


Witam Chciałabym założyć wątek tak jak w tytule Ciekawe który z waszych byłych/obecnych facetów jest największą żyłą? (Może to być też ktoś z rodziny). No i pytanie najbardziej interesujące: Czy wg. Was z facetem-dusigroszem da się wytrzymać? Może ja zacznę choć nie wiem czy akurat ten przypadek jest najbardziej skąpy, otóż mój szwagier chłopak 18-letni przez jakis czas sam gospodarował w domu. Sytuacja wyglądała tak: dzwoni jego matka rozmawiają i akurat robiła pączki, szwagier do niej:" Oj mamo też bym sobie pączka zjadł " na to ona: " To jaki widzisz problem idż do sklepu kup sobie pączka albo dwa przecież masz pieniądze" i co mnie najbardziej rozbroiło On do niej: " Nie będę rozmieniał 20zł, żeby sobie pączka kupić"
Majka_buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 13:46   #2
kasica6662
Zadomowienie
 
Avatar kasica6662
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: z daleka :)
Wiadomości: 1 982
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Dla mnie sytuacja, którą opisałaś jest normalna Też nie rozmieniam kasy, jeśli nie mam drobnych, tylko dlatego, żeby kupić rzecz za 1 zł. Kasa rozmieniona bardzo szybko się rozchodzi
Spotykałam się kiedyś z gościem, żeby dojechać do jego miasta musiałam tracić na bilet w 2 strony ok. 15 zł. A on ZAPROSIŁ mnie kiedyś na piwo i kiedy weszliśmy do baru, zamówił 1 dla siebie. Tak trudno było mu wydać 3 zł na kogoś kto tyle jeździ, aby się z nim spotkać
__________________
Kto pierwszy ten lepszy, ale... druga mysz bierze serek.

Moje dzieła
Preferencje


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=858471 Książkowy wątek
kasica6662 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 13:56   #3
Kociaczekbestyjki
Raczkowanie
 
Avatar Kociaczekbestyjki
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mój były narzeczony po wyjściu ze wspólnych zakupów kazał mi sobie oddać 1,40 zł, które dołożył mi przy kasie...
__________________
Life is what happens, while you're busy making your excuses...

My make-up: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458037
Kociaczekbestyjki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:18   #4
kreolkaa
Rozeznanie
 
Avatar kreolkaa
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 953
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Kociaczekbestyjki Pokaż wiadomość
Mój były narzeczony po wyjściu ze wspólnych zakupów kazał mi sobie oddać 1,40 zł, które dołożył mi przy kasie...
Mój były też taki był.. albo potrafił jeździć na gapę, żeby zaoszczędzić tę złotówkę na bilecie

Mieszkaliśmy razem za granicą, nieopodal sklepu, który na około 2h przed zamknięciem przeceniał pieczywo i inne artykuły z krótką datą ważności. Mój ex chodził cały dzień głodny, ale nie było mowy, żeby iść na zakupy wcześniej niż godzina przecen (8 wieczorem). Nawet jeśli sama miałabym płacić za zakupy
kreolkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 14:20   #5
velara
Zadomowienie
 
Avatar velara
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 298
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Kociaczekbestyjki Pokaż wiadomość
Mój były narzeczony po wyjściu ze wspólnych zakupów kazał mi sobie oddać 1,40 zł, które dołożył mi przy kasie...
__________________


velara jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:00   #6
tigrinha
Zadomowienie
 
Avatar tigrinha
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 323
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

A kiedyś były mojej znajomej ze studiów kupił jej na urodziny kalendarz-terminarz z ubiegłego roku, z pewnością z przeceny, a jak się zapytała dlaczego jej kupił przeterminowany to odpowiedział, że przecież w takim też może sobie notować
tigrinha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:28   #7
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

kiedyś spotkałam się z typkiem, który miał w portfelu złotówkę i zaproponował, żebyśmy poszli do pubu, a ja zapłacę nie wiem czy to było skąpstwo, bo ze 2 dni później dał mi jakiś dziwny wazon z ledwo żywymi różami i mówił, że kupił je przed naszym poprzednim spotkaniem, wydał na to cała kasę, ale zapomniał wziąć był mega dziwny, więc ciężko mi określić prawdziwość tej historii
bsia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 15:48   #8
sugarcane
Zadomowienie
 
Avatar sugarcane
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 1 295
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

.

Edytowane przez sugarcane
Czas edycji: 2013-01-06 o 18:53
sugarcane jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 15:56   #9
Kingulaaa
Zadomowienie
 
Avatar Kingulaaa
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Wiadomości: 1 081
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Chłopak mojej przyjaciółki zaprosił ją do kina z okazji jej urodzin - prezentem było jego towarzystwo bo sama musiała za bilet zapłacić
__________________
Tylko w słowniku sukces jest przed wysiłkiem

razem od 09.03.2010 !

zaręczeni od 15.11.2012

ślub 19.09.2015


Kocham i jestem kochana
Kingulaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 16:15   #10
Kociaczekbestyjki
Raczkowanie
 
Avatar Kociaczekbestyjki
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez bsia Pokaż wiadomość
kiedyś spotkałam się z typkiem, który miał w portfelu złotówkę i zaproponował, żebyśmy poszli do pubu, a ja zapłacę nie wiem czy to było skąpstwo, bo ze 2 dni później dał mi jakiś dziwny wazon z ledwo żywymi różami i mówił, że kupił je przed naszym poprzednim spotkaniem, wydał na to cała kasę, ale zapomniał wziąć był mega dziwny, więc ciężko mi określić prawdziwość tej historii
Ja to chyba w ogóle mam szczęście do skąpców... oczywiście za tego od 1.40 zł nie wyszłam
Bsia, mi tak jak i Tobie też się zdarzały takie sytuacje, że idę na spotkanie z facetem, a on nie ma kasy i trzeba było płacić... Widocznie wyglądam na nadzianą
__________________
Life is what happens, while you're busy making your excuses...

My make-up: https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=458037
Kociaczekbestyjki jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 16:15   #11
Panna_Kicia
Raczkowanie
 
Avatar Panna_Kicia
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 140
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Kiedyś, facet z którym się kilkakrotnie spotkałam (swoją drogą burak jakich mało) zaprosił mnie na bilard. Wszystko było ok, on zapłacił za mnie i za siebie (nic nie mówił bym zapłaciła za siebie a skoro mnie zaprosił to uznałam że ok, chce płacić). Po następnych kilku spotkaniach musiałam napisać mu że ta znajomość nie ma sensu bo jego zachowanie stało się niedopuszczalne (nie chcę wchodzić w szczegóły ale na jednym ze spotkań zraził mnie okropnie do siebie). Ok napisałam mu tego smsa , miałam nadzieję że weźmie sobie to do siebie i chociaż mnie przeprosi, bo już pod koniec spotkania tamtego dałam poznać po sobie że jestem wściekła. I teraz zaczyna się najlepsze.Otrzymałam odpowiedź że dlaczego chcę zakończyć ten znajomość oraz że on mi przypomina i informuje że to on zapłacił ostatnio za nas oboje za bilard i że możemy się rozstać ale wcześniej, czy mam zamiar mu zwrócić jego pieniądze i czy ma mi przesłać numer konta smsem abym mogła mu przelać te 10 zł :cojes t:
__________________
"Codziennie jesteśmy mądrzejsi, piękniejsi
To miłość emanuje z nas
Łagodzi jak balsam
Wypełnia po brzegi
Przenosi w całkiem inny świat"

http://s4.suwaczek.com/201005073438.png
Panna_Kicia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 16:24   #12
juniorka89
Wtajemniczenie
 
Avatar juniorka89
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dream world=]
Wiadomości: 2 773
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Panna_Kicia
U mnie sytuacja znowu w drugą stronę exowi zabrakło kasy,żeby zapłacić za zakupy wiec pożyczyłam...
Szkoda,ze do dnia dzisiejszego nie widziałam ani jego ani pożyczonych pieniędzy
__________________
Cytat:
Napisane przez kopamatakawa Pokaż wiadomość
Teraz szukam wariata na przejażdżkę walcem dookoła świata
Cytat:
Napisane przez lala2506 Pokaż wiadomość
Jak nie wisisz Misiowi na szyi non stop, on z zachwytu nie wrzeszczy, że jest z Tobą szczęśliwy, to strzeż się! Zaraz się znajdzie podobna do Autorki On na pewno jest z Tobą nieszczęśliwy
juniorka89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 16:33   #13
bsia
Rozeznanie
 
Avatar bsia
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 631
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Kociaczekbestyjki Pokaż wiadomość
Ja to chyba w ogóle mam szczęście do skąpców... oczywiście za tego od 1.40 zł nie wyszłam
Bsia, mi tak jak i Tobie też się zdarzały takie sytuacje, że idę na spotkanie z facetem, a on nie ma kasy i trzeba było płacić... Widocznie wyglądam na nadzianą
ja tam za nic nie płaciłam, jakoś źle bym się czuła płacąc za buraka, a na szczęście było lato, więc można było spędzić czas za darmoszkę
ciekawe co by zrobili gdyby przy płaceniu okazało się, że i Ty zapomniałaś portfela
bsia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 16:42   #14
201703081551
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 729
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Chłopak mojej kumpeli mimo że zarabiał sporo, był mega skąpy!
Często np. zostawał po imprezach firmowych by...wyzbierać puszki i oddać do skupu, by sobie "dorobić:
W jednej bluzie i spodniach chodził non stop (nie żartuję !)przez około 4 lata całego ich związku. W dodatku oczywiście mieszkał z rodzicami i oni fundowali mu jedzenie i regulowali wszystkie opłaty Nie wiem na co więc ciągle oszczędzał...

Ja sama osobiście nie spotkałam się ze skąpcami, często wręcz przeciwnie, może też dlatego że od razu gdy wyczuwam takiego typa to uciekam! Nie wyobrażam sobie rozliczać się w związku z każdej złotówki, kupionej rzeczy. Moja znajoma para nawet o 1-2 zł się rozlicza, czy kupione jabłko... żal mi ich.
201703081551 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 16:53   #15
Majka_buziaczek
Raczkowanie
 
Avatar Majka_buziaczek
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 66
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Kurczę czytam Wasze wypowiedzi i muszę napisać, że są bardzo zabawne co niektóre hmm żeby facet zapraszał dziewczynę na randkę za którą ona musi płacić żal, albo sytuacja z tym bilardem i smsem z numerem konta Boże skad się tacy faceci biorą? Przyczepię się jeszcze do swojego szwagra sorki ale to jest jedyny przypadek jaki znam skąpego faceta o którym nawet jego własna matka tak myśli Nie ma chłopak żle w życiu niedawno zdał prawko rodzice po dwóch tyg zafundowali mu samochód dostaje od nich niemałą kasę a mimo to ostatnio pożałował swojej własnej dziewczynie głupich winogron z biedronki które były w przecenie musiała go dłuuuuugo namawiać aż jej kupił , druga sprawa jesteśmy sąsiadami zawsze jak upiekę jakieś ciasto czy przychodzi do mnie w odwiedziny to go częstuje (chłopak bardzo lubi słodycze) zdarzyło się kiedyś tak,że akurat nic nie miałam słodkiego i on o tym wiedział a w tym czasie dostał paczkę od rodziców w której były mimo innymi słodycze myślicie, ze przyszedł i mnie poczęstował?
Majka_buziaczek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 17:38   #16
Navika
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 277
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Moja koleżanka umówiła się kiedyś z facetem (zaprosił ją, żeby nie było) na herbatę do pubu (herbatę dlatego, że akurat nie mogła pić alkoholu), po czym zamówił dla siebie a ją zapytał: "A Ty nic nie kupujesz sobie?) A że dziewczyna jest szczera i prostolinijna to powiedziała mu, że jej się to nie podobało. Odpowiedział jej, że ma taki zwyczaj, że nie stawia nic dziewczynie zanim jej nie pocałuje, bo "dziewczyny teraz są takie cwane, że chłopak im coś stawia, wydaje kasę, a później nic z tego nie wychodzi" Herbata 2 zł kosztowała
Navika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 17:45   #17
Ercola
Zadomowienie
 
Avatar Ercola
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 1 020
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Navika Pokaż wiadomość
Moja koleżanka umówiła się kiedyś z facetem (zaprosił ją, żeby nie było) na herbatę do pubu (herbatę dlatego, że akurat nie mogła pić alkoholu), po czym zamówił dla siebie a ją zapytał: "A Ty nic nie kupujesz sobie?) A że dziewczyna jest szczera i prostolinijna to powiedziała mu, że jej się to nie podobało. Odpowiedział jej, że ma taki zwyczaj, że nie stawia nic dziewczynie zanim jej nie pocałuje, bo "dziewczyny teraz są takie cwane, że chłopak im coś stawia, wydaje kasę, a później nic z tego nie wychodzi" Herbata 2 zł kosztowała
Uwielbiam takie podejście Idąc jego tokiem rozumowania po pocałunku dziewczyna "zasłuży" sobie na herbatę w knajpie, a po pójściu z nim do łóżka to rozumiem, że na kino lub obiad ?
__________________
Nie wiem jak Ty, ale ja żyję RAPEM.


Ercola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:13   #18
Cassi
Zadomowienie
 
Avatar Cassi
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: okolice 3miasta
Wiadomości: 1 288
GG do Cassi
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Moja historia akurat nie tyczy się mlodych chłopaków, ale starego sknerusa o ktorym opowiadał mi tata Facet kupił sobie nowy samochód, postanowił więc oszczędzać na benzynie, kiedy pewnego razu zjeżdżał z górki, wyłączył silnik, problem w tym, że coś mu się tam zablokowało i nie mógł skręcić, wjechał do rowu i skasował samochód
__________________
‎"Czasem nie wolno odpuścić i stanąć z boku, bo w życiu są sprawy dużo ważniejsze niż spokój(...)"

1 kwietnia 2012 Martusia
Cassi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 18:27   #19
CytrynowaPannica
Zadomowienie
 
Avatar CytrynowaPannica
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 1 825
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Oj, skąpych facetów poznałam sporo. Mój obecny Tż jest dusigroszem, ale na szczęście, nie odczuwam tego na sobie.


Znam ludzi, którzy pomimo, że powinni utrzymywać swoje dzieci dzieci, nie kupują im nic, nie robią prezentów na urodziny, święta. Dzieci idąc na zakupy z rodzicami, biorą swoje oszczędności i kupują za nie wszystkie pierdoły, na jakie mają ochotę, czyt. jogurt, lód, gazeta, jeśli brakuje im pieniędzy pożyczają od rodziców, ale ci upominają się o każdą złotówkę zaraz po powrocie do domu. Nie żartuję.
Zapewne spytacie skąd te dzieci mają pieniądze na pierdoły? Pracują rok w rok, w wakacje, czasem dorabiają w ciągu roku.
__________________
CytrynowaPannica jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-06-16, 19:01   #20
Red Lipstick
Wtajemniczenie
 
Avatar Red Lipstick
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 313
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
Moja historia akurat nie tyczy się mlodych chłopaków, ale starego sknerusa o ktorym opowiadał mi tata Facet kupił sobie nowy samochód, postanowił więc oszczędzać na benzynie, kiedy pewnego razu zjeżdżał z górki, wyłączył silnik, problem w tym, że coś mu się tam zablokowało i nie mógł skręcić, wjechał do rowu i skasował samochód

Matttko. Nie wierzę po prostu.
__________________
Red Lipstick jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:08   #21
Marta_88
Zadomowienie
 
Avatar Marta_88
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 082
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mój były stwierdził, że nie będzie do mnie pisał smsów, bo dwa dziennie dają miesięcznie 12 zł, a to już za drogo
Marta_88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:17   #22
alexandrika
Zadomowienie
 
Avatar alexandrika
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: okolice Rzeszowa
Wiadomości: 1 428
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

ja znam faceta który idąc na impreze nie przynosi nic ze sobą, ale później jak coś zostaje obojętnie czy alkohol czy jedzenie, pyta czy może wziąść bo mu sie przyda. a i na tych imprezach ciągle opowiada ile to kasy ma na koncie
alexandrika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:49   #23
All That Jazz
Zadomowienie
 
Avatar All That Jazz
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 1 011
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez tigrinha Pokaż wiadomość
A kiedyś były mojej znajomej ze studiów kupił jej na urodziny kalendarz-terminarz z ubiegłego roku, z pewnością z przeceny, a jak się zapytała dlaczego jej kupił przeterminowany to odpowiedział, że przecież w takim też może sobie notować
Mój faworyt zdecydowany póki co ale masakra

Ja osobiście jakoś tak nie trafiam, owszem, mój ostatni były, a także obecny TŻ to oszczędni faceci, ale w granicach rozsądku - po prostu starają się nie wywalać co chwilę kasy na głupoty. Bardzo tego zazdroszczę, moją największą słabością (poza papierosami, bo to już po prostu nałóg) są wyjścia na kawkę do kawiarni parę razy w tygodniu - mimo że za cholerę mnie na to nie stać . Ale moja przyjaciółka spotkała się kiedyś kilka razy z kolesiem... Jechali sobie samochodem, no i po drodze zgłodnieli - on wyskoczył po hot-dogi na stacji benzynowej, wsiada z tym hot-dogiem dla niej i mówi że ma mu oddać 1,5zł. Przyjaciółka oczywiście , no ale co zrobić. Dała mu 5zł, powiedziała że reszty nie trzeba, i nigdy więcej się z nim nie spotkała
__________________
No, I'm no ones wife
But oh, I love my life
And all that jazz
All That Jazz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 19:54   #24
mala19881
Zadomowienie
 
Avatar mala19881
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 636
GG do mala19881
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Nieźle - mojego niedoszłego męża wysłałam raz do sklepu po klosz do kierunkowskazu. Przyjechał, przykleiliśmy, przeszczęśliwa go wycałowałam po czym powiedział, że mam mu za niego oddać (kosztowało to 3,5 zł - byłam w szoku ale dałam mu 5 zł powinnam chyba domagać się reszty )
__________________
20.07.2013
31.12.2014
18.06.2016
mala19881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:22   #25
zielona89
Raczkowanie
 
Avatar zielona89
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: gdzieś tam na końcu świata
Wiadomości: 86
GG do zielona89
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Cassi Pokaż wiadomość
Moja historia akurat nie tyczy się mlodych chłopaków, ale starego sknerusa o ktorym opowiadał mi tata Facet kupił sobie nowy samochód, postanowił więc oszczędzać na benzynie, kiedy pewnego razu zjeżdżał z górki, wyłączył silnik, problem w tym, że coś mu się tam zablokowało i nie mógł skręcić, wjechał do rowu i skasował samochód

że tacy ludzie istnieją...:mur :
żal
chytry dwa razy traci
__________________
Weszłam na wagę, żeby sprawdzić swój wskaźnik BMI. Ja pier...ę! Jestem za niska:P

Razem od 13.10.2005 r.
Zaręczona od 06.01.2011
Ślub: 12.10.2013 r.
zielona89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:41   #26
hecate
Zakorzenienie
 
Avatar hecate
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Manchester
Wiadomości: 9 232
GG do hecate
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez Majka_buziaczek Pokaż wiadomość
ostatnio pożałował swojej własnej dziewczynie głupich winogron z biedronki które były w przecenie musiała go dłuuuuugo namawiać aż jej kupił
Czemu sama sobie nie kupila? Nie wyobrazam sobie prosic sie faceta o cokolwiek. Jesli bym nie miala kasy, to bym zwyczajnie nie zjadla tych winogron.

Jak bylam dosyc mloda i glupia mialam takiego jednego chlopaka - chyba mi wtedy mozg odjelo, bo z 3-4 miesiece sie z nim spotykalam jezdzac CODZIENNIE autobusem na randki gdzies w parku - bo na pub nie stac.
Dnia jednego przyjechalam a on loda je za jakas zlotowke i wita mnie 'sorry, mialem tylko na jednego'. Durna bylam i jak sobie pomysle to do tej pory sie smieje.
__________________
__
foto


Corey 15.04.12

Mudvayne - Happy?
hecate jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 20:43   #27
nenowka152900
Zadomowienie
 
Avatar nenowka152900
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: duży pokój;)
Wiadomości: 1 389
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mój eks a było to lat temu z 5 zapomniał o moich urodzinach i akurat tego dnia byliśmy w supermarkecie. Robiliśmy zakupy za które ja płaciłam no i spotkaliśmy moich znajomych którzy złożyli mi życzenia więc on dobrodusznie wrzucił do koszyka taki zestaw z dezodorantem i powiedział, że to z okazji urodzin i imienin bo są 2 produkty. Przypominam to były zakupy do mojego domu i ja płaciłam. Jak sobie przypomnę to ogarnia mnie śmiech
__________________
oszalałam
nenowka152900 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 21:20   #28
evangeline
Zakorzenienie
 
Avatar evangeline
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Pyrlandia :)
Wiadomości: 7 349
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Cytat:
Napisane przez nenowka152900 Pokaż wiadomość
Mój eks a było to lat temu z 5 zapomniał o moich urodzinach i akurat tego dnia byliśmy w supermarkecie. Robiliśmy zakupy za które ja płaciłam no i spotkaliśmy moich znajomych którzy złożyli mi życzenia więc on dobrodusznie wrzucił do koszyka taki zestaw z dezodorantem i powiedział, że to z okazji urodzin i imienin bo są 2 produkty. Przypominam to były zakupy do mojego domu i ja płaciłam. Jak sobie przypomnę to ogarnia mnie śmiech
dobre
__________________
Czekolady i pacierza nie odmawiam.

WYMIANKA
evangeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 21:30   #29
traicionera
Zakorzenienie
 
Avatar traicionera
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 10 917
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

subskrybuje
__________________
przeczytane książki
2018 rok -100
2017 rok-100
2016 rok -100
2015 rok -105
2014 rok-61
2013 rok-58
2012 rok-35


Komu komu, czyli książki do oddania
traicionera jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-06-16, 21:43   #30
kamila2006
Zakorzenienie
 
Avatar kamila2006
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 4 897
Dot.: Najbardziej skąpy facet- ranking:)

Mam znajomą ktora byla na 1 randce z facetem z portalu jakiegos randkowego. Facet podjechal fajnym autem, zaproponowal jej kawe. Poszli do restauracji zamowil 2 kawy, po czym przy zaplacie rachunku powiedział "ta pani placi za siebie"
__________________

Biegam tydz: 2/10
Motywacja 100%

http://s7.suwaczek.com/200804173235.png



kamila2006 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-12-31 20:11:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:21.