czy to możliwe... - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-06-05, 19:16   #1
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia

czy to możliwe...


Ponad rok temu scielam na krotko moje dośc długie (takie do pól plecow) bardzo mocno kręcone włosy. Sciełam bo zniszczylam rozjasnieniem. Od czasu sciecia tak zapuszczam potem znowu obcinam potem zapuszczam, az w styczniu tego roku, bo bardzo drastycznym pozbawieniu sie wszytskich zniszczonych farbowaniem wlosow postanowilam zapusicic je ponownie.
Tak wiec z dlugosci okolo 4-5 cm na dzien dzisiejszy mam okolo 12 - 15 cm długosci włosy ktore nie bardzo chcą się kręcic. Faluja, lekko sie podwijają ale niewiele ma to wsóplnego z tym co tak naprawde bym chciala i zastanawiam sie czy to mozliwe ze moje włosy postanowily sie wyprostowac? Ze juz nie beda sie krecic bo tak?
A moze trzeba je czyms 'potraktowac'? (jakies zele i pianki do krecacych sie wlosow) albo poczekac?
Pocieszcie mnie ze minie im ta faza prostowania bo wole jak sie kręcą....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:49   #2
primrose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: czy to możliwe...

" nie miala problemu" ... Majka
a tak na powaznie, to mysle ze daj im czas i troche dlugosci i z powrotem beda naturalnie krecone
primrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 19:55   #3
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: czy to możliwe...

Cytat:
Napisane przez primrose
" nie miala problemu" ... Majka
a tak na powaznie, to mysle ze daj im czas i troche dlugosci i z powrotem beda naturalnie krecone

Witaj kochana....smy sie dawno nie 'widzialy'....


no tylko to czekanie mnie meczy, wiesz juz by mogly sie ozywic (bo ja zbankrutuje na odzywki, balsamiki inne) i zakrecic tak ładnie jak kiedys....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 20:07   #4
primrose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: czy to możliwe...

Ech kobieto skad ja to znam?? najpierw marudzenie i prostowanie, inne cudactawa potem niechze sie znowu kręcą No, kochana Wisienko a jaki to teraz kolorek nosimy??
primrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 20:11   #5
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: czy to możliwe...

Cytat:
Napisane przez primrose
Ech kobieto skad ja to znam?? najpierw marudzenie i prostowanie, inne cudactawa potem niechze sie znowu kręcą No, kochana Wisienko a jaki to teraz kolorek nosimy??
o nie, tu sie nie zgadzam....jak mialam proste to tylko jak fryzjerce odwalilo prostowac ta burze lokow
A ja sama nigdy, raz ze wole sie taka pokreconą a dwa, ze cierpliwosci brak.... znaczy sie jak sa dlugie i sie kreca bo teraz to proste sa z siebie...

a kolorek po ostatnim byciu fioletowa jest jakis taki ciemno brazowy z lekka wyplukany i narazie nic nie farbuje bo moze dlatego sie nie kreca
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-05, 20:17   #6
primrose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: czy to możliwe...

Cytat:
Napisane przez Wisnia
o nie, tu sie nie zgadzam....jak mialam proste to tylko jak fryzjerce odwalilo prostowac ta burze lokow
A ja sama nigdy, raz ze wole sie taka pokreconą a dwa, ze cierpliwosci brak.... znaczy sie jak sa dlugie i sie kreca bo teraz to proste sa z siebie...

Buhaha akurat wierze a kto ma te baterie kosmetykow do prostowania ??
Ja tez sie rozstalam z ceramiczka-prostowniczka

a kolorek po ostatnim byciu fioletowa jest jakis taki ciemno brazowy z lekka wyplukany i narazie nic nie farbuje bo moze dlatego sie nie kreca
moze jaki talizman "dla pokreconych" trza sobie sprawic??Bylam na targach" od wahadełka do gwiazd" i tam gadali ze swoj kamien trzeba miec ze soba... nie przed soba jak Syzyf tylko "z" soba, przy sobie
primrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-06, 13:36   #7
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: czy to możliwe...

Cytat:
Napisane przez primrose
moze jaki talizman "dla pokreconych" trza sobie sprawic??Bylam na targach" od wahadełka do gwiazd" i tam gadali ze swoj kamien trzeba miec ze soba... nie przed soba jak Syzyf tylko "z" soba, przy sobie
talizman talizmanem ale tu jeszcze trzeba wiary ze to pomoze a mnie takie gusła i zabobony smiesza tylko...

a tak mowiac szeptem to strasznie lubie to forum: ilekroc zadaje pytanie to albo nie ma odpowiedzi albo takie jakby zanikla umiejetnosc czytania ze zrozumieniem....
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 08:08   #8
primrose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: czy to możliwe...

Cytat:
Napisane przez Wisnia
a tak mowiac szeptem to strasznie lubie to forum: ilekroc zadaje pytanie to albo nie ma odpowiedzi albo takie jakby zanikla umiejetnosc czytania ze zrozumieniem....
to sie popisalam
primrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 08:12   #9
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: czy to możliwe...

Cytat:
Napisane przez primrose
to sie popisalam
i mam nadzieje ze nie wzielas tego do siebie?

bo akurat Ciebie nie mialam na mysli

tak czy inaczej dzisiaj wloski potraktowane seria do kręconych sa proste jak drut
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 08:26   #10
primrose
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-12
Wiadomości: 62
Dot.: czy to możliwe...

Nie no cos Ty !! ja sie bardzo ucieszylam ze Cie namierzylam Cholerka szkoda, ze sie nie chca krecic z powrotem
Podbijam watek, bo moze jednak admin tego forum sie udzieli albo i jakie spece??
primrose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-07, 08:50   #11
mania199
Rozeznanie
 
Avatar mania199
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 539
Dot.: czy to możliwe...

skad ja to znam mialam kiedys takie dlugie proste druty w ogole nie chcialy sie krecic i kiedy scielam je na krotko ,zaczely bardzo wolno rosnac i sie krecic i tak zle i tak nie dobrze !!
mania199 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-06-07, 09:16   #12
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: czy to możliwe...

jak dla mnie to kręcenie byłoby najlepszym wyjsciem z prostymi przylizanymi kalpnietymi wlosami wygladam jak przeslowiowa d zza krzaka.... ;(
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 23:19   #13
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: czy to możliwe...

nie odpowiem na to pytanie , bo nie znam odpowiedzi, nie wiem jak wygladaly Twoje wlosy przed farbowaniem czy przed zniszczeniem, nie wiem tez jak wygladaja teraz, na takie pytania nie zawsze moze cokolwiek poradzic nawet moderator...
nie wszystko wirtualnie da sie wyjasnic, pozatm , majac odrosniete wlosy o dlugosci 12-15 cm nie daja obrazu, czy beda sie znowu krecic czy nie,
ale moze sie tak zdarzyć , ze wlos zmienia swoja strukture, czyli kształt, w jakims etapie zycia, na co wplywaja rózne czynniki, a wlasciwie , mogą wplynac, o tym juz kiedys pisalam nantym forum, moje wlosy zaczeły sie bardzo krecic, a kiedys prawie proste, w moim przypadku bylo to po 2 ciazy, ale nie zawsze to jest tym czynnikiem, czasem leki ,czasem hormony , czasem wlasnie ingerencja w cebulki, poprzez uzywanie czesto bardzo mocnych srodkow do rozjasniania czy farbowania, ale nie jest to do konca zbadane zjawisko
tak wiec chyba nie usatysfakcjonuje Was ta odpowiedzia
i mam nadzieje ze zrozumialam o co chodz?
gaga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-09, 23:36   #14
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: czy to możliwe...

klimat tez np moze wplynac na krecenie sie wlosow - moja znajoma Brazylijka ma w swojej ojczyznie mocno krecona szope a w Europie prawie proste gladkie wlosy ...

swoja droga to moglby ktos sie zajac zjawiskiem ... tyle osob znam ktore byly krecone a sie im wlosy wyprostowaly i vice-versa a u mnienic sie nie dzieje :-(
;-)
pozdrawiam Was
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-06-10, 12:35   #15
Wisnia
Wtajemniczenie
 
Avatar Wisnia
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: [SG]
Wiadomości: 2 518
GG do Wisnia
Dot.: czy to możliwe...

przed - nawet rozjasnione się kręcily, malteretowane farbowaniem, ładnie sie kręcily, zniszczenia wiadomo jakie: przesuszone, lamliwe, wypadajec wlosy, Ale ciagle sie kręcily. Obcielam, i zauwazylam ze juz nie sa takie same.
Fakt - to trudno ocenic wirtualnie, a ja nawet nie przypuszczalam ze wlosy ot tak moga zmienic swoja strukture i przestan sie kręcic czy zaczna jak wczesniej byly proste.

Teraz wykazuja pewna tendencje do kręcenia a raczej falowania i podwijania sie. Ale ogladalam dzisiaj zdjecia i miala duzo krotsze i kręcily sie jak szalone.

Grazynko dzieki za wyjasnienia, teraz wiem ze poprostu musze poczekac i moze sie pokreca, a jak nie to kiedys chcialam miec proste więc bede sobie tlumaczyc ze tak ma byc.

pozdr
Wisnia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:00.