Eurowizja 2017 - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-09, 22:46   #151
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
od nr 1 do 35 w tej plejliście z youtube są występy z imprezy w Amsterdamie
https://www.youtube.com/playlist?lis...sP3WWY838LOKzf
zaskoczyła mnie ostro Albanka- taki strój do tej piosenki? no ja rozumiem, że (z tego, co wiem) zmagała się wcześniej z nadwagą i że dzięki ćwiczeniom sporo schudła, ale serio???
gostek z Izraela słabieńki na żywo, co było już słychać przy okazji imprezy w Izraelu mam nadzieję, że nie przejdzie dalej, bo nawet wizualnie jest taki sobie (w ogóle jakaś posucha w tym roku jeśli chodzi o ładnie wyglądających i nieźle śpiewających panów...)
Węgier świetnie na żywo
Czarnogóra-
Polska całkiem spoko
Mi się podobało jak Kasia zmieniła wejście w refren śpiewając w Izraelu (zaśpiewała całkiem inną linię melodyczną), coś się zadziało fajnego, szkoda, że tutaj tego nie powtórzyła.

Włoch jak taka małpka skakał po tej scenie, fajnie wyglądał, głos na żywo ok.

Albania.. co ona ma na sobie? gdyby nie te rękawy to mogłaby sobie popływać. Ogólnie podziw, że jest w stanie w ogóle ustać w tych butach. Źle wyglądała.

Rzeczywiście Izrael kiepsko. Skrzeczy chłopak. Nie bardzo moje uszy chcą tego słuchać.

Węgry na żywo bardzo dobrze.

Resztę przesłucham jutro.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 18:48   #152
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Eurowizja 2017

Strój dziewczyny z Albanii mi się skojarzył ze zdjęciem Beyonce które było memem parę lat temu (chyba każdy kojarzy, które to). Zwłaszcza te umięśnione nogi w butach na wysokim obcasie.
Aczkolwiek dziewczyna z Macedonii też ma bardzo krótką sukienkę.

Moi faworyci na żywo: Bułgaria, Szwecja, Białoruś, Mołdawia, Ukraina, Austria, Czechy.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-10, 20:36   #153
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2017

Profile Video, Australia:



edit;
Profile Video, Macedonia:



ponownie edit;
Profile Video, Islandia:



Profile Video, Węgry:

__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2017-04-13 o 13:25
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 20:55   #154
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2017

Już miałam dodać profile video Węgra, ale ktoś to przede mną wstawił
i tu cały artykuł o nim: https://eurovision.tv/story/meet-joci-from-hungary
Co ciekawe, drugi rok z rzędu z Węgier jest coś takiego, że reprezentant mógł zostać sportowcem (i w obu przypadkach pojawia się koszykówka! ), ale z różnych powodów (co do I przypadku- czytałam, że poważnie skręcił sobie rzepkę czy ścięgno Achillesa-nie wiem dokładnie, ale coś w tym stylu było; w II przypadku- nie wiem...) wybrał karierę muzyczną (bo w I przypadku- muzyka była drugą pasją obok sportu; w II przypadku- też muzyka była ważna obok sportu+dorastanie w muzykalnej rodzinie...) to tak swoją drogą...
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-13, 21:57   #155
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Już miałam dodać profile video Węgra, ale ktoś to przede mną wstawił
i tu cały artykuł o nim: https://eurovision.tv/story/meet-joci-from-hungary
Co ciekawe, drugi rok z rzędu z Węgier jest coś takiego, że reprezentant mógł zostać sportowcem (i w obu przypadkach pojawia się koszykówka! ), ale z różnych powodów (co do I przypadku- czytałam, że poważnie skręcił sobie rzepkę czy ścięgno Achillesa-nie wiem dokładnie, ale coś w tym stylu było; w II przypadku- nie wiem...) wybrał karierę muzyczną (bo w I przypadku- muzyka była drugą pasją obok sportu; w II przypadku- też muzyka była ważna obok sportu+dorastanie w muzykalnej rodzinie...) to tak swoją drogą...
O proszę. Przypadek? nie sądzę, hehe.

I kolejne.. Profile Video, Malta:



Czekam na Kasię, jestem ciekawa.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-21, 21:08   #156
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2017

RUMUNIA-klip oficjalny- jak to się niby ma do piosenki?! :???:
https://www.youtube.com/watch?v=LlDzaRK8fSM

wysłane gdzieś z daleka, z końca świata
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-22, 12:22   #157
AylarLi
Rozeznanie
 
Avatar AylarLi
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 513
Dot.: Eurowizja 2017

Najgorsze, ze to wpada w ucho jak sie cale przeslucha.

W tym roku chyba tylko Francja mi sie podoba i Polska. Ale bez rewelacji. Nie rozumiem zachwytów nad Włochami.
AylarLi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-27, 18:59   #158
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2017

U mnie do ulubionych dołącza Bułgaria.
Top 3:
1. Węgry
2. Portugalia
3. Bułgaria

i to już raczej bez zmian.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-28, 23:08   #159
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2017

U mnie podobnie, tylko zamiast Bułgarii na trzecim mam Estonię
Ale Bułgarię też mam w swojej 10
moje top10: 1. Węgry, 2. Portugalia, 3. Estonia, 4. Białoruś, 5.Australia, 6. Austria/Bułgaria, 7.Austria/Bułgaria (bo nie wiem, którą dać wyżej, a obie lubię ), 8. Cypr, 9. Holandia, 10.Mołdawia
(raczej na razie nie powinno się nic zmienić, chyba że któryś live już naprawdę będzie katastrofalnie zły )
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-30, 20:38   #160
asia27100
Zakorzenienie
 
Avatar asia27100
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 4 771
Dot.: Eurowizja 2017

Hej, to może podziele się moimi typami, bo właśnie robię sobie playlistę do samochodu.
mam zupełnie inne typy niz wy.
Bardzo podobają mi sie włochy, dania i francja.
portugalia też ładna, ale nie na playliste do dynamicznej jazdy

estonia to dla mnie taka typowa eurowizyjna piosenka. para na scenie... no nie wiem.

naszą polską piosenkę próbowałam pokochać, ale nie. na playliscie sie nie znajdzie, mimo, że nie uważam, aby była zła. szpaka wałkowałam ponad pół roku przed i po eurowizji.

---------- Dopisano o 21:38 ---------- Poprzedni post napisano o 21:24 ----------

norwegia nie wygra, ale jest też dobra
macedonia świeża, fajna
__________________




Edytowane przez asia27100
Czas edycji: 2017-04-30 o 21:05
asia27100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 16:41   #161
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2017

Kasia:

Backstage:



First Rehearsal:



Ciekawe czy będzie ta sukienka czy jednak jakaś inna..

Spójrzcie na to:



Jak on hasa, i ta końcówka z tym warkoczem. No źle to wygląda, źle..
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2017-05-01 o 17:07
leille jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-01, 18:24   #162
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Eurowizja 2017

podobno spodobała się sukienka Moś
http://plejada.pl/newsy/eurowizja-20...kreacja/hjs5zf

niestety bukmacherzy dalej dają nam dalekie miejsce ok. 20
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-01, 20:00   #163
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2017

Jeny, co ten Alladyn z Czarnogóry... (nie cierpię tego, jedyny plus ten typ ma u mnie za to, że jest wege )...wolałabym już nawet Słowenię by się zakwalifikowała (choć Słoweniec ma na koncie 7 miesięcy odsiadki za seksualne napastowanie jakiejś laski w jednym z klubów... autentyczna historia, z 2011 bodaj)
Jeśli któraś widziała Portugalię, ta babka co zamiast gościa była to jest siostra wokalisty , która zresztą mu skomponowała i napisała piosenkę (sama też jest dość znaną tam wokalistką i kompozytorką, wydała kilka albumów) Gościu nie mógł przybyć na próby techniczne, bo nie dość że ma trochę zabukowanych koncertów w kraju (?), to jeszcze ma problemy zdrowotne i nie może na zbyt długo wyjechać z dala od swego lekarza (zresztą lekarz ma z nim polecieć 7 maja, kiedy to wokalista przybędzie na próby te już bardziej "generalne"), bo ma problemy zdrowotne (ponoć coś z sercem, ale nie jestem pewna słuchałam kiedyś jakiegoś wywiadu którego udzielił dla portugalskiej TV publicznej-ktoś umieścił to na yt z angielskimi napisami -i tam mówił, że owszem ma problemy ze zdrowiem ale za bardzo nie chce o tym mówić...w sumie się nie dziwię, może nie chce być brany na litość? :/ )
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 10:48   #164
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
niestety bukmacherzy dalej dają nam dalekie miejsce ok. 20
A w tamtym roku sprawdziły się ich typy? kojarzy ktoś?

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
(choć Słoweniec ma na koncie 7 miesięcy odsiadki za seksualne napastowanie jakiejś laski w jednym z klubów... autentyczna historia, z 2011 bodaj)


Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Jeśli któraś widziała Portugalię, ta babka co zamiast gościa była to jest siostra wokalisty , która zresztą mu skomponowała i napisała piosenkę (sama też jest dość znaną tam wokalistką i kompozytorką, wydała kilka albumów) Gościu nie mógł przybyć na próby techniczne, bo nie dość że ma trochę zabukowanych koncertów w kraju (?), to jeszcze ma problemy zdrowotne i nie może na zbyt długo wyjechać z dala od swego lekarza (zresztą lekarz ma z nim polecieć 7 maja, kiedy to wokalista przybędzie na próby te już bardziej "generalne"), bo ma problemy zdrowotne (ponoć coś z sercem, ale nie jestem pewna słuchałam kiedyś jakiegoś wywiadu którego udzielił dla portugalskiej TV publicznej-ktoś umieścił to na yt z angielskimi napisami -i tam mówił, że owszem ma problemy ze zdrowiem ale za bardzo nie chce o tym mówić...w sumie się nie dziwię, może nie chce być brany na litość? :/ )
Ja wiedziałam, że ta kobieta to jego siostra, ale nie wiedziałam, że on ma jakieś problemy zdrowotne i zastanawiałam się właśnie co ona robi na tej próbie. Choroby to najgorsza rzecz na świecie.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 10:54   #165
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość
A w tamtym roku sprawdziły się ich typy? kojarzy ktoś?







Ja wiedziałam, że ta kobieta to jego siostra, ale nie wiedziałam, że on ma jakieś problemy zdrowotne i zastanawiałam się właśnie co ona robi na tej próbie. Choroby to najgorsza rzecz na świecie.
Jak dobrze pamiętam, to dawali nam chyba ok. 11 miejsce. Choc to skakało z 10 do nawet 15 miejsca. Ale im bliżej finału tym wyżej nas oceniano. A zajęliśmy 8 miejsce, woec nawet nieźle.
Jeszcze jak były ploty, że Margaret będzie to przed występem na żywo w eliminacjach to nam nawet 1 miejsce dawali

Ja z reguły śledzę ich typy i wiele im się zgadza. Może nie zawsze 1 do 1, ale zwycięzców w miarę dobrze typuja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-02, 20:12   #166
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez leille Pokaż wiadomość

Serio, serio, tu jest fragment z jakiegoś anglojęzycznego artykułu co do jednego z tych koncertów przedeurowizyjnych, na którym to się Słoweniec zjawił: "He has come under fire in his home country, as some activists are unhappy with his selection to represent Slovenia since he served time in prison in 2011 for sexual assault." Jeszcze jest parę linków o tym, ale to po słoweńsku :/
A poza tym sporo ludzi jest przeciwko, bo przegrał z faworytem widzów- złożonym z dwóch (rodzonych) braci duetem BQL, dla którego współautorem propozycji był reprezentujący Słowenię na Eurowizji 2015 duet Maraaya (w prawdziwym życiu zresztą to małżeństwo; jak ktoś nie pamięta, to tam była taka rudowłosa kobieta, która śpiewała ze słuchawkami na głowie, a jej mąż siedział za fortepianem)
dla przypomnienia, o kogo chodzi:

a z tą propozycją chcieli znowu pojawić się na Eurowizji, ale już jako (współ)kompozytorzy:


---------- Dopisano o 18:59 ---------- Poprzedni post napisano o 18:55 ----------

Pierwsza próba techniczna Węgra, całkiem spoko Oby awansował


---------- Dopisano o 19:12 ---------- Poprzedni post napisano o 18:59 ----------

A jeśli chodzi o Węgry, to tu są dwa najnowsze single zeszłorocznego faworyta wielu z nas do wygranej
https://www.youtube.com/watch?v=3EXZxpBoqPU i https://www.youtube.com/watch?v=EvCOr0gOISY
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 12:50   #167
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Eurowizja 2017

Przesłuchałam tylko fragmenty z prób do pierwszego półfinału i jak na razie w ucho wpadły mi piosenki z Belgii, Mołdawii, Albanii, Łotwy.
Pan z Czarnogóry ostro wywijał warkoczem na próbie.
I nie rozumiem co robi facet z głową konia na drabinie w występie wokalistki z (chyba) Azerbejdżanu..
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 19:13   #168
alleskannpassieren
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Eurowizja 2017

A moim obecnym faworytem są Węgry, ubolewam tylko nad tym rapowaniem w środku piosenki. Natomiast od razu wpadła mi w ucho, potem chodziłam po mieszkaniu i nuciłam, to chyba coś znaczy. W tamtym roku Węgry również mi się podobały.[/QUOTE]

Moim tegorocznym faworytem również są Węgry, które bardzo pozytywnie mnie zaskoczyły . Piosenka wpada w ucho, poza tym porusza ważny problem (obecny na Węgrzech, ale nie tylko) braku tolerancji dla mniejszości etnicznych, w tym wypadku mniejszości romskiej (reprezentant sam ma takie pochodzenie). A co do rapowania - też nie do końca mi leży, ale oglądałam wywiad z Jocim i zapytany właśnie o tę część swojego utworu odpowiedział, że było po prostu za dużo rzeczy, które chciał przekazać w tej piosence, a dzięki tej wstawce zyskał na czasie, bo w 3 minuty nie da się wyrazić wszystkiego, co w nim siedzi. W ogóle to wydaje się być mega pozytywnym człowiekiem

Przejrzałam wątek do końca i cieszę się, że tak wielu osobom również spodobała się tegoroczna propozycja Węgier, widzę że nie będę sama trzymać za nich kciuki

Edytowane przez alleskannpassieren
Czas edycji: 2017-05-03 o 19:19
alleskannpassieren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 20:16   #169
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2017

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-05-03, 22:00   #170
P0m
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 679
Dot.: Eurowizja 2017

Przesłuchałam jako tako i nie rozumiem też zachwytu nad Węgrami. Bardziej to mi brzmi jakoś arabsko a że porusza temat ważny to tym bardziej jestem na nie, taka sama żenada jak już wyżej wspomniana Ukraina rok temu.

Generalnie lubię oglądać eurowizję, chociaż muzyka do mnie nie przemawia, wszystko brzmi mi tak samo. Jedynie mogę powiedzieć co wpada w ucho- Włochy i Mołdawia. Podobały mi się jeszcze jakieś dwie piosenki ale już nie pamiętam jakie chyba Belgia albo Dania i coś jeszcze, ale te piosenki były już typowo NIE eurowizyjne więc nie wróżę im żadnych sukcesów.

Jestem chyba za włochem, piosenka i wykonawca typowo włoskie, pasuje mi żeby coś takiego wygrało. Oby nic z wielkim podtekstem politycznym/wyznaniowym itp... jak rok temu.

No i nie czytam tu was regularnie, ktoś coś wspomniał, że Szwajcaria zalatuje plagiatem? Bo dla mnie bardzo. Ale jeszcze nie wiem czego, jakiś popowy "hit" z początku XXI w, może nawet z lat 90... nie wiem, ale mogę sobie coś dać uciąć ze coś już takiego słyszałam w komentarzach (na YT, które przeglądałam już dosyć dawno, może jest coś nowego..) ktoś wspomniał o jakiejś piosence chyba o tytule "so cold" (albo podobnie) , ale to nie to, było coś jeszcze dużo bardziej podobnego.
P0m jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-03, 22:09   #171
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
Przesłuchałam tylko fragmenty z prób do pierwszego półfinału i jak na razie w ucho wpadły mi piosenki z Belgii, Mołdawii, Albanii, Łotwy.
Pan z Czarnogóry ostro wywijał warkoczem na próbie.
I nie rozumiem co robi facet z głową konia na drabinie w występie wokalistki z (chyba) Azerbejdżanu..
Ten z głową konia to ma być niby symbol toksycznego człowieka, a drabina to dystans dzielący ją i jego w ich relacji

wysłane gdzieś z daleka, z końca świata

---------- Dopisano o 21:09 ---------- Poprzedni post napisano o 21:03 ----------

Włochy spoko melodia, tekst ujdzie ale irytuje mnie niezmiernie jego głos
Z dzisiejszych prób bardzo fajnie wypadła Estonia , Bułgaria też super
Myślałam że nic nie przebije armat na scenie u Rumunii i tych popapranych wizualizacji u nich , ale Chorwacja to już normalnie beka max-co mają słoneczniki i natura do tej piosenki???


wysłane gdzieś z daleka, z końca świata
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 06:06   #172
alleskannpassieren
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 2
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Pewnie by wzrosły Dlatego są gusta i guściki, nie każdemu musi się podobać. Mnie w pierwszym rzędzie spodobała się sama piosenka, więc nie chodzi tu o argument "wow wow mniejszość etniczna". Dla mnie jest jakaś prawda w tym gościu po prostu i ja to kupuję, ale nie każdy musi tak to odbierać. Zresztą, dla kogoś tani chwyt, dla innego niekoniecznie. Mnie to też rusza z tego powodu, że trochę w tym siedzę. Chociaż zgadzam się też, że dla osoby postronnej może to być "podobny chwyt wzorem Ukrainy."
W ogóle to zeszłym roku nie do końca podeszła mi ta piosenka ukraińska. W przypadku Węgier dochodzi też miłość do języka, fajnie że śpiewa po węgiersku (inna sprawa, że chyba nie umie angielskiego ).
alleskannpassieren jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 11:44   #173
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez palinnkasia Pokaż wiadomość
Ten z głową konia to ma być niby symbol toksycznego człowieka, a drabina to dystans dzielący ją i jego w ich relacji
ooo cóż za artyzm
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 16:32   #174
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
Przesłuchałam jako tako i nie rozumiem też zachwytu nad Węgrami. Bardziej to mi brzmi jakoś arabsko a że porusza temat ważny to tym bardziej jestem na nie, taka sama żenada jak już wyżej wspomniana Ukraina rok temu.
Ja znowu bardzo lubię Węgry, ale to, że porusza ważny temat nie bardzo mi odpowiada (mimo tego nadal darzę ją sympatią). W tamtym roku każdy wiedział o czym śpiewa Ukrainka, a próbowano nam wmówić, że to o jakiejś ,,babce wujka brata..''

Cytat:
Napisane przez P0m Pokaż wiadomość
No i nie czytam tu was regularnie, ktoś coś wspomniał, że Szwajcaria zalatuje plagiatem? Bo dla mnie bardzo. Ale jeszcze nie wiem czego, jakiś popowy "hit" z początku XXI w, może nawet z lat 90... nie wiem, ale mogę sobie coś dać uciąć ze coś już takiego słyszałam w komentarzach (na YT, które przeglądałam już dosyć dawno, może jest coś nowego..) ktoś wspomniał o jakiejś piosence chyba o tytule "so cold" (albo podobnie) , ale to nie to, było coś jeszcze dużo bardziej podobnego.
Ja pisałam, że jakbym gdzieś to już słyszała, od razu po pierwszym odsłuchaniu miałam takie wrażenie, ale chyba najgorszy z tej kategorii jest początek piosenki Niemki, tam ewidentnie słychać: David Guetta & Sia - Titanium.

Kasia w drugiej sukience:



Która podoba Wam się bardziej?
__________________
» magister żona 🕊

Edytowane przez leille
Czas edycji: 2017-05-04 o 16:35
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 19:04   #175
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Eurowizja 2017

przed chwilą obejrzałam na youtube film z próby Kasi Moś (cały występ) i bardzo mi się podoba!
Co do Węgra, to nadal jest jednym z moich faworytów, nie przeszkadza mi nawet temat jego piosenki i tak nie znam węgierskiego
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 19:12   #176
gosia_9508
Zakorzenienie
 
Avatar gosia_9508
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 3 191
Dot.: Eurowizja 2017

Bardzo mi się Polska nie podoba w tym roku.
Jeszcze nie przesłuchałam pozostałych piosenek (no dobra, jedynie Pana z Czarnogory i warkoczem) , chyba premierowo odslucham w półfinałach i będę na bieżąco wyrabiać sobie opinie. Teraz tylko zerkne na streszczenie wszystkiego w 15 minutach

Edytowane przez gosia_9508
Czas edycji: 2017-05-04 o 19:14
gosia_9508 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-04, 19:48   #177
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: Eurowizja 2017

Treść usunięta
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 10:37   #178
Joan1987
Wtajemniczenie
 
Avatar Joan1987
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Rybnik
Wiadomości: 2 948
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
https://www.youtube.com/watch?v=UbmG3-d7asU
tutaj na filmie widać praktycznie całą scenę podczas jednej z pób Kasi, nie wydaje mi się żeby oprawa była biedacka, pasuje do klimatu piosenki, a w końcówce robi się ciekawie. Zależy jeszcze jak kamery pokażą to wszystko. Na pewno można coś jeszcze dodać, jakiś ogień itp. Myślę, że jest ok.
Ale ja z kolei nie jestem fanką oprawy w stylu Rosji rok temu
__________________
- 2022 28
Joan1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-05, 22:36   #179
palinnkasia
Zadomowienie
 
Avatar palinnkasia
 
Zarejestrowany: 2016-05
Lokalizacja: B-stok...
Wiadomości: 1 931
Dot.: Eurowizja 2017

Ja też nie lubię takich przekombinowanych opraw, sześcianiki, skrzydła, jakieś skakanie, cuda niewidy...
Mi oprócz Węgier w tym roku podoba się Estonia (lubię brzmienie a la lata 80. ), Portugalia (no piękne po prostu ), ale też i kilka innych piosenek
Dołączam do osób które nie lubią tegorocznej propozycji włoskiej- choć lubię brzmienie włoskiego, strasznie irytuje mnie głos tego gościa...
zresztą jak już Włochy miałyby kiedyś wygrać, to w 2015 (nie znoszę Grande amore, ale jeszcze nie byłoby to aż tak złym zwycięzcą) albo z którąś z tych dwóch piosenek
2011 (gość dostał nawet 10 pkt od Polski, ba! sama na niego wysłałam wtedy esa fajna piosenka...)

2013(wtedy akurat Polski nie było na Eurowizji, ale bardzo spodobała mi się ta propozycja, zajął 7 miejsce w finale, ale byłby świetnym zwycięzcą; lubię tu brzmienie języka włoskiego i głos tego gościa zdarza mi się czasem nawet uronić łezkę, ale to już inna historia...Pewnie gdyby Polska uczestniczyła wtedy, to zagłosowałabym na niego...)
__________________
absolwentka prawa pani magister
palinnkasia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-05-06, 13:53   #180
leille
hayat güzeldir ₊⋆ ☽
 
Avatar leille
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 20 011
Dot.: Eurowizja 2017

Cytat:
Napisane przez Joan1987 Pokaż wiadomość
I nie rozumiem co robi facet z głową konia na drabinie w występie wokalistki z (chyba) Azerbejdżanu..
Wzięłam się przyjrzałam. Ta jego mina (100% skupienia), jakby właśnie w tym momencie wykonywał najważniejszą czynność w swoim życiu..

Co do wizualizacji Rosji w tamtym roku.. już na samym początku nie mogłam zdzierżyć tego przerostu formy na treścią. Myślałam, że się posikam ze śmiechu jak się spierniczył z tych sześcianów na próbie. A wokal - dla mnie to było miauczenie kota nie śpiewanie.

Przed chwilą włączyłam próbę Czarnogóry, to chyba nie na moje nerwy..

palinnkasia pamiętasz może jak w tamtym roku na kanale Eurovision Song Contest pojawił się taki długi filmik, trwał na pewno ponad godzinę - był to filmik z czerwonego dywanu. Czy w tym roku już to było (i nic nie wrzucali) czy dopiero to będzie? orientujesz się? bo ja nie pamiętam kiedy dokładnie w tamtym roku to oglądałam, ale wiem, że komentowałyśmy stroje itd. A Ty taka bardziej zorientowana w temacie.
__________________
» magister żona 🕊
leille jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-01-05 22:12:57


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:32.