ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???) - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-11-19, 17:50   #1
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108

ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)


Zgóry proszę Was drogie koleżanki o wyrozumiałość z uwagi na to że jest to pewnie 23507245 wątek z tej serii

Na początku mojej bytności na wiażu poddałam się Waszej ocenie w tym temacie ale sądzę że załączone wówczas zdjęcia nie pokazywały dokładnie cech mojej urody (przekłamane kolorki). Nie powiem jaka była wtedy diagnoza żeby nic nie sugerować
Poddając się poprzednio analizie nie robiłam opisu jaki teraz jest wymagany. MOże z niego wyniknie coś nowego(???)

Jak się opalasz?-opalam się na brązowo, ale stopniowo, na plecach i ramionach opalenizna złotawa, na twarzy jakby przykurzona

kolor oczu- oczy raczej piwne (nie ciemny brąz) ze złotawymi kręgami na tęczówce. Ta z kolei otoczona jest grafitowym kręgiem. Białka oczu nigdy nie miały czysto białej barwy.

piegi- na twarzy jedynie latem, ramiona mam usiane złocistymi piegami, te na twarzy mają raczej brązowy odcień.

cera-odcień żółtawy, zazwyczaj cera szarawa z różowawymi przebarwieniami, rumienię się na różowo

kolor włosów- no z tego co pamiętam(koloryzuję włosy ziołami) to brąz raczej popielaty, choć jako nastolatka pamiętam siebie raczej jako brunetkę ze złocistymi refleksami.

usta- ciązko mi określić ich kolor, raczej bladoróżowe

Nie potrafię szczerze mówiąc sobie dobrać koloru stroju, bo uważam że wiele z nich podkreśla mankamenty mojej cery Jako tako wyglądam w bordo ale raczej pospolicie, zawsze na straży stoi mój rudy sweter(zamieściłam jego zdjęciu), w którym zawsze w miare się sobie podobam, blado wyglądam w piaskowym i czerwieniach (fuj), w szarym beznadziejnie, zieleni nie noszę, niebieskiego absolutnie. Ostatnio lubię wrzosowy kolor. Jak widać niewiele mi się podoba

W makijażu nie lubię zieleni (wyglądam pstrokato), raczej preferuję bezpieczne barwy- fiolet, brąz, kremowe, ale właśnie wtedy wyglądam oklepanie.

Na 1 fotografii mam na twarzy ciupkę podkładu, na fotkach w brązowym polarze lekki makijaż bez podkładu.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2005-11-22 o 11:22 Powód: usunięcie zdjęć
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 21:01   #2
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

O kurczę Madie, może mogłabyś zamieścić swoje zdjęcie w tym rudym swetrze i jeszcze jakieś w czymś chłodnym - różu, błękicie. Myślę, że to by trochę rozjaśniło sytuację.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 21:17   #3
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

madie ja się w sumie nie znam na typach ale na pierwszy rzut oka obstawiam jesień
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 21:22   #4
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Cytat:
Napisane przez Joey
O kurczę Madie, może mogłabyś zamieścić swoje zdjęcie w tym rudym swetrze i jeszcze jakieś w czymś chłodnym - różu, błękicie. Myślę, że to by trochę rozjaśniło sytuację.
obiecuję-jutro zrobię zdjęcie w sweterku i w czymś różowym Ciuchów różowych nie mam ale za to jest szlafrok
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 22:37   #5
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Hmmmm....ja tez sie nie znam (patrz=> moj przypadek), ale z tego co czytam, to masz sporo takich samych cech, jakie mam ja: zlota opalenizna, blade usta, zlote refleksy, ale tez rozne zimne niuanse (ja mam np blekitne bialka). Bylam po kolei: zimą, wiosną, zimo-latem, jesienio-wiosną... I w koncu stanelo na JESIENI. Tak wiec mysle, ze z Toba bedzie podobnie Jak cos - zerknij na moj watek, moze cos Ci sie rozjasni?
Choc fakt, ze jakos tak zimowo mi sie tez kojarzysz (ale moze to przez avatar??)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 23:05   #6
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Beekeeper

zaraz lecę do łózia, jutro zgłębię lekturę Twojego "typowego" wątku ale spojrzałam na zdjęcia i powiem Ci że też niezła zagadka jesteś. Chyba mamy skórę ciut podobną, na policzkach prześwituje róż... mnie to strasznie denerwuje bo nie da się tego zakryć podkładem. To nie są naczynka tylko taki rumieniec (???), no i wyobraź sobie jak jamuszę wyglądać- żółtawy odcień skóry na czole i bokach twarzy oraz wokół ust, zaczerwienione policzki + nosek i tak jakby to wszystko przypruszyć kurzem to masz obraz mojej cery . Generalnie jestem szara w ciapki. Nie wiem czy sie śmiać czy płakać
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 23:10   #7
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

hehehehe, niezle..."w ciapki" to wyobraz sobie, jak ja wygladam jak zaczne sie rumienic....reszta mojej skory (szyja, dekolt) jest ciagle zlotawa, a ryjek rozowy...masakra:/
Widac to idealnie na tej fotce...http://www.wizaz.pl/forum/attachment...hmentid=167083
ehhhh, na imprezie bylam i taka kicha...:/
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-19, 23:13   #8
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Hmmm... wydaje mi się, że typ chłodny, ale ręki nie daję
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-19, 23:17   #9
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

mi wyglądasz na zimę, ale nie jestem na 100% pewna
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 09:13   #10
ANKA20
Wtajemniczenie
 
Avatar ANKA20
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: Siemianowice Śląskie
Wiadomości: 2 712
GG do ANKA20
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Hmm, mi się wydaje, że wyglądałabyś fajnie w pomarańczach i oliwkowych zielaniach, brązach. Za to kompletnie nie widze cię w niebieskościach, szarym itd. Masz cechy chłodnego typu, ale wg mnie nie pasują ci jego barwy. Tutaj daje kilka twarzy podobnych do ciebie
__________________
Kobieta powinna powstrzymac swoje kokieteryjno-prowokacyjne zachowanie aby umozliwic mezczyznie wyksztalcenie pozagenitalnych form osobowej komunikacji

arte infantil

R jak Remont
ANKA20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:13   #11
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Witam ponownie

Miałam dziś straszny problem z robieniem zdjęć, ponieważ nie mam profesjonalnego sprzętu i do tego żeby fotki wysżły jako takie musi być odpowiednie swiatło, bo gdy użyję flesza kolory są inne niż w rzeczywistości.

Próbowałam robić zdjęcia w świetle dziennym a że dziś strasznie pochmurno to wyszły mizernie. Do tego jestem chora ;(

Wklejam te w miare dobre i kilka próbek z różnymi kolorami, może to się przyda.

Edytowane przez madie
Czas edycji: 2005-11-22 o 11:22 Powód: usunięcie zdjęć
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-20, 14:16   #12
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

oto kilka komputerowych bluzeczek
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:17   #13
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

i jeszcze
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:34   #14
Madz!uHa
Zadomowienie
 
Avatar Madz!uHa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Stolica Polskiej Miedzi
Wiadomości: 1 792
GG do Madz!uHa
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Najbardziej podobasz mi się w różach i w fioletach
Prawdopodonbie jesteś lato/zimą
__________________
There's no sadness, no cry...

just take it and fly...
Madz!uHa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 14:57   #15
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Jestem trupio blada prawda??

No i co ja mam z tym zrobić? Może różowawy odcień podkładu jakoś mógłby zniwelować ten nierówny koloryt i ożywić kolor cery?? Zawsze od jesieni aż do wiosny wyglądam jak anemiczka, strasznie mnie to denerwuje, ponieważ w żywszych kolorach strojów widać bladość jeszcze bardziej. Po prostu całość nie współgra ze sobą: blada twarz i żywe kolory w ubiorze.Z drugiej strony gdy wybieram stonowane, "przybrudzone" kolorki to całościowo również wyglądam szarawo i smętnie (jak to mówi mój profesor) SMĘTNIE

Jak Boga kocham chyba będę chodzić na golasa bo zupełnie nie znam się na tym
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 15:20   #16
mi.a
Zakorzenienie
 
Avatar mi.a
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 3 374
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

kurcze madie:P TY to naprawde jesteś trudny typek ale mi najbardziej podobasz się w swoich własnych ubrankach:P kolorki są idealne, szczegolnie podobasz mi się na czwartym zdjęciu...z natury włoski masz własnie w takim chłodnym odcieniu??? cerę masz naprawdę bladziutką, myślałam ze od mojej juz nie ma bledszych ale mnie chyba jednak przebijasz jakiego podkładu uzywasz jesli mogę spytac??? kurczę...jakby do włosów dodać trochę złotych refleksów to dla mnie byłabyś jesionką no ale nie wiem...
a co do cery to moze poprobuj z kremami brązującymi??? lub poprostu uzywaj pudru brązującego albo pij soczek z marchewki
mi.a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 16:32   #17
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Cytat:
Napisane przez mi.a
kurcze madie:P TY to naprawde jesteś trudny typek ale mi najbardziej podobasz się w swoich własnych ubrankach:P kolorki są idealne, szczegolnie podobasz mi się na czwartym zdjęciu...z natury włoski masz własnie w takim chłodnym odcieniu??? cerę masz naprawdę bladziutką, myślałam ze od mojej juz nie ma bledszych ale mnie chyba jednak przebijasz jakiego podkładu uzywasz jesli mogę spytac??? kurczę...jakby do włosów dodać trochę złotych refleksów to dla mnie byłabyś jesionką no ale nie wiem...
a co do cery to moze poprobuj z kremami brązującymi??? lub poprostu uzywaj pudru brązującego albo pij soczek z marchewki
No właśnie na tych zdjęciach nie mam w ogóle podkładu na twarzy stąd ta bladość. Na codzień używam avon perfect wear, kolor cream ale on właśnie jest taki zółtawy i nie bardzo mi odpowiada. (mniej więcej taki jak na zdjęciu)

Włosy?? No raczej popielate z tym że robię je czasem ziołami na brąz i wtedy są w raczej ciepłym odcieniu.


Edytowane przez madie
Czas edycji: 2005-11-22 o 11:23 Powód: usunięcie zdjęć
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 17:04   #18
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Madie, z góry piszę, że o typach mam wiedzę powierzchowną, ALE i ja i TŻ uważamy, że z Ciebie kontrastowa zima Najbardziej podobasz mi się w niebieskim, chabrowym, fiolecie, malinie i różu W ogóle jak zapytałam mojego TŻ co o tym sądzi, to powiedział, że musisz mieć ten sam typ co ja, a ja jestem (co zostało wielokrotnie stwierdzone) 100 %-ową zimą
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 17:30   #19
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Cytat:
Napisane przez Voodia
Madie, z góry piszę, że o typach mam wiedzę powierzchowną, ALE i ja i TŻ uważamy, że z Ciebie kontrastowa zima Najbardziej podobasz mi się w niebieskim, chabrowym, fiolecie, malinie i różu W ogóle jak zapytałam mojego TŻ co o tym sądzi, to powiedział, że musisz mieć ten sam typ co ja, a ja jestem (co zostało wielokrotnie stwierdzone) 100 %-ową zimą
Łomatko!!! To Twój men mnie widział a ja taka nieumalowana!!!! Ale wstyd
Mówisz że w niebiskim??? W sumie ten szal niebieski wydziergałam sobie ale nie miałam okazji go jeszcze założyć i generalnie zawsze myslałam że niebieski nie jest dla mnie.
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-20, 17:34   #20
Voodia
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 832
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Cytat:
Napisane przez madie
Łomatko!!! To Twój men mnie widział a ja taka nieumalowana!!!! Ale wstyd
Powiedzial, że masz bardzo "wciągającą" twarz, więc żaden wstyd
Cytat:
Napisane przez madie
Mówisz że w niebiskim??? W sumie ten szal niebieski wydziergałam sobie ale nie miałam okazji go jeszcze założyć i generalnie zawsze myslałam że niebieski nie jest dla mnie.
Moim zdaniem jak najbardziej dla Ciebie Sama długo nie mogłam się przekonać do niebieskiego, a teraz to mój faworyt Uważam, że bardzo Ci w nim do twarzy
Voodia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 17:39   #21
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Myślę, że jesteś typem chłodnym Mieszanym lato-zimą. Wg mnie nie masz aż tak intensywnej urody jak zima.
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 17:54   #22
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

tez sadze ze jestes chlodnym typem . Jako ze nie masz ani typowej letniej ani tez zimowej urody pozostaje typ mieszany.
Do wniosku zas doszlam po obserwacji Twoich zdjec - w Twoim ulubionym rdzawym swetrze Twoja buzia wydaje sie byc zmeczona, szara i rysy sa niewyrazne. W bluzeczce w kolorze niebieskim zas Twoje rysy staja sie wyraziste, nadal jestes blada ale w taki swiezy sposob .
buziaki
a
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 18:08   #23
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

No to mnie przekonałyście, już nie będę się siebie czepiać

Co do włosów- powinnam chyba bardziej uważać z doborem koloru, bo chociaż to ziołowa farba to właśnie gdy się zmywa to odcień jest bardziej ciepły niż popielaty i wtedy mam wrażenie że coś z tym typem jest nie tak.

Muszę się odważyć i zakupić może jakis jasny fioletowy sweterek, a może i niebieski

Dzięki Wam kochane za rozwianie moich wątpliwości

madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 18:13   #24
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Cytat:
Napisane przez asinek
tez sadze ze jestes chlodnym typem . Jako ze nie masz ani typowej letniej ani tez zimowej urody pozostaje typ mieszany.
Do wniosku zas doszlam po obserwacji Twoich zdjec - w Twoim ulubionym rdzawym swetrze Twoja buzia wydaje sie byc zmeczona, szara i rysy sa niewyrazne. W bluzeczce w kolorze niebieskim zas Twoje rysy staja sie wyraziste, nadal jestes blada ale w taki swiezy sposob .
buziaki
a
Dzięki asinek. No mnie samej właśnie ciężko jest spojrzeć na siebie obiektywnie, bo wiadomo, jak sobie kobieta coś wmówi to ciężko jej to potem z głowy wyrzucić ....Postaram się rzadziej sięgać po mój ulubiony sweter -"najbezpieczniejszej" opcji, gdy nie mam pomysłu na strój

madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 18:34   #25
Joey
Zakorzenienie
 
Avatar Joey
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 3 390
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Cytat:
Napisane przez asinek
Do wniosku zas doszlam po obserwacji Twoich zdjec - w Twoim ulubionym rdzawym swetrze Twoja buzia wydaje sie byc zmeczona, szara i rysy sa niewyrazne. W bluzeczce w kolorze niebieskim zas Twoje rysy staja sie wyraziste, nadal jestes blada ale w taki swiezy sposob .
O tak, świetnie to ujęłaś
Joey jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 19:11   #26
mona1978
Zakorzenienie
 
Avatar mona1978
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: Studio Stylizacji 4U
Wiadomości: 6 687
GG do mona1978
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Może się wyłamię od opinii panującej tu "zimy" ale ja stawiam na jesień.

Bo widzisz Madie granat tak jak kolor brązowy, rdzawy nalezy do palety jesieni (też) i pomimo kontrastowych oczek uwazam ,ze jesteś jesienią

Cecha charakterystyczną zim jest to ,że wyglądają bardzo dobrze w czystych , zimnych kolorach ( czerń , biel, czerwień .... ) a Twoje pierwsze fotki na tle białej ściany hmm no nie obraź się ale nie wydobywają z Ciebie "tego czegoś", nastepna w czerni lepiej ale ta znowu tłumi Twoją urodę.

Nie musisz sugerować się moją wypowiedzią - no taka moja wizja ciebie tylko została przedstawiona

Powodzenia w szukaniu typu kolorystycznego


mona1978 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 19:40   #27
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Cytat:
Napisane przez mona1978
Może się wyłamię od opinii panującej tu "zimy" ale ja stawiam na jesień.

Bo widzisz Madie granat tak jak kolor brązowy, rdzawy nalezy do palety jesieni (też) i pomimo kontrastowych oczek uwazam ,ze jesteś jesienią

Cecha charakterystyczną zim jest to ,że wyglądają bardzo dobrze w czystych , zimnych kolorach ( czerń , biel, czerwień .... ) a Twoje pierwsze fotki na tle białej ściany hmm no nie obraź się ale nie wydobywają z Ciebie "tego czegoś", nastepna w czerni lepiej ale ta znowu tłumi Twoją urodę.

Nie musisz sugerować się moją wypowiedzią - no taka moja wizja ciebie tylko została przedstawiona

Powodzenia w szukaniu typu kolorystycznego


Dzięki Mona

Wiesz, sądzę jednak że dziewczyny mają rację, tym bardziej ze po raz drugi poddałam się analizie i (tu zdradzę tajemnicę ) znowu wyszło że jestem jednak chłodnym typem.

Myślę ze czas się tym zająć na większą skalę i zaprosić do mojej szafy bardziej kolorowe ciuszki bo ta nuda już mnie dobija Ciągle mój rudy sweter albo bordowy golf i jeszcze parę nudnych "bezpiecznych" kolorów, feeee, już mam tego po dziury w nosie

Wypróbuję i zobaczę
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 20:07   #28
Meariel
调解人
 
Avatar Meariel
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Łódź/Warszawa
Wiadomości: 2 938
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Cytat:
Napisane przez madie
Jestem trupio blada prawda??

No i co ja mam z tym zrobić?
Zaakceptować i pokochać- mnie się podobasz

Cytat:
Może różowawy odcień podkładu jakoś mógłby zniwelować ten nierówny koloryt i ożywić kolor cery??
Myślę, że jakiś delikatny róż na policzki zdecydowanie wystarczy by ozywić buzię.

Cytat:
Zawsze od jesieni aż do wiosny wyglądam jak anemiczka, strasznie mnie to denerwuje, ponieważ w żywszych kolorach strojów widać bladość jeszcze bardziej. Po prostu całość nie współgra ze sobą: blada twarz i żywe kolory w ubiorze.
Ależ współgra i pasuje! Ja mam bardzo jasną cerę i nie rezygnuję z żywych barw.
Bardziej podobasz mi się w niebieskościach, różach i fioletach, więc obstawiam zimę ewentualnie typ mieszany lato/zima.
__________________
Make up, not war!
Meariel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 20:11   #29
Lexie
Przyjaciel wizaz.pl
 
Avatar Lexie
 
Zarejestrowany: 2004-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 33 873
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Prawdę mówiąc na samym początku też jesień obstawiałam, więc Mona, nie jesteś tak całkiem sama

Ale skoro Madie twierdzisz, że jesteś chłodna, to nie będę się sprzeczać Tylko uważaj z tym żółtawym podkładem i ziółkami na włosy, bo one robią z Ciebie jesień! I wtedy faktycznie niebieskości mogą nie pasować
Lexie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-20, 20:25   #30
madie
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 7 108
Dot.: ciągle mam jednak wątpliwości co do typu kolorystycznego -(???)

Cytat:
Napisane przez lexie
Prawdę mówiąc na samym początku też jesień obstawiałam, więc Mona, nie jesteś tak całkiem sama

Ale skoro Madie twierdzisz, że jesteś chłodna, to nie będę się sprzeczać Tylko uważaj z tym żółtawym podkładem i ziółkami na włosy, bo one robią z Ciebie jesień! I wtedy faktycznie niebieskości mogą nie pasować

Tak, sądzę że ta jesień to nie bardzo. Przypomniała mi się pewna wyprawa z moim TŻ na miasto. To była misja "szukajmy kolorów"
Chodziliśmy po sklepach, wybieraliśmy ciuszki w różnych kolorach i chodu do przymierzalni Z trwogą wielką stwierdzam że mój luby ma lepszego nosa do kolorów niż ja. Wybierał mi chłodne róże, nawet błękit, blady żółty itp. To był dobry trop!! Ja z kolei wybrałam brązowo-zielono-pomarańczową...w każdym razie w cepłym odcieniu bluzkę, i powiem Wam że gorzej wybrać nie mogłam.
Coś w tym musi być

Dlatego też spróbuję poeksperymentować i rzucę mój żółtawy podkład, może spojrzę na siebie trochę inaczej
madie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:11.