Kosmetologia § Administracja - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja > Studia

Notka

Studia Miejsce dla osób, które są zainteresowane studiami. Chcesz dowiedzieć się jak wygląda życie studenckie? Dołącz do nas, podziel się doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-03-03, 18:33   #1
Tinka12005
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-12
Wiadomości: 20

Kosmetologia § Administracja


sa tu dziewczyny ktore studiuja te kierunki?co mozecie o nich powiedziec?Ktory jest bardziej ciekawy? Po ktorym latwiej o prace? Ja pasjunuje sie kosmetologia ale administracja wydaje sie byc bardziej praktyczna bo sporo u mnie ofert pracy biurowej
Tinka12005 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-04, 22:32   #2
haru_haru
Rozeznanie
 
Avatar haru_haru
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 956
Dot.: Kosmetologia § Administracja

To są dwa zupełnie różne kierunki.
Skoro się pasjonujesz kosmetologią to idź na takie studia, proste. Pracy dla kosmetyczek też jest sporo.
haru_haru jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-03-05, 23:19   #3
201804271232
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 148
Dot.: Kosmetologia § Administracja

Zupełnie inne kierunki, więc trudno stwierdzić, który jest bardziej ciekawy, zależy jakie ma się preferencje. Jeśli naprawdę pasjonujesz się kosmetologią, to raczej będzie dla ciebie bardziej interesująca niż praca w biurze?
Z ilością miejsc pracy trudno powiedzieć, bo oba kierunki kończy bardzo duża ilość osób, ale właśnie z drugiej strony jest też jakieś tam zapotrzebowanie na takie osoby. Chociaż obstawiam, że po kosmetologii będzie łatwiej mimo wszystko. Do pracy w biurach nie zawsze wymagają skończenia administracji i wiele ofert pracy ''biurowej'' nie oznacza od razu, że łatwo się załapiesz, chętnych też jest zazwyczaj bardzo dużo.
201804271232 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2019-08-28, 14:47   #4
Miszzkamarika
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1
Dot.: Kosmetologia § Administracja

Ja też miałam mętlik w głowie jakie studia wybrać Zdecydowałam się na takie, które sprawiałyby mi przyjemność. Myślałam jeszcze o logistyce. Wybrałam kierunek Kosmetologia w Powiślańskiej Szkole Wyższej w Kwidzynie. Najważniejsze, że nie muszę jeździć do wielkiego miasta, bo wtedy jestem trochę pogubiona
Miszzkamarika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Studia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-08-28 15:47:25


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:53.