Nie mam ochoty - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-11-18, 00:16   #1
bylamsobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19

Nie mam ochoty


Witam, uprzedzam że nie jestem w najlepszej sytuacji psychicznej, więc proszę nie komentować tego złośliwie.

Mam 17lat, jestem z chłopakiem od dwóch lat... Nie widzimy się za często, i od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks, jakiekolwiek zbliżenia. Chcę się przytulać, ale sam seks... mnie odrzuca, czy to normalne? Czy świadczy o tym że coś jest nie tak, z uczuciami... Czy wy też często nie odczuwacie podniecenia? Mimo że kochacie. Już sama nie wiem co się ze mną dzieje, a nie chce sama o tym myśleć, bo wiem jak ludzka wyobraźnia może daleko zabrnąć...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
bylamsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 02:22   #2
vellocet88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5
Dot.: Nie mam ochoty

Miałam ten sam problem... z naciskiem na miałam, trwał przez ponad pół roku, najpierw miałam problemy z pochwą, bolało, itd. przestałam mieć ochotę na jakiekolwiek pieszczoty, dla mnie mogliśmy się przytulać, dać "buzi" - nie mówię tu o całowaniu. We parę miesięcy temu zmusiłam się do zbliżenia, nie było źle, ale nie było też tak dobrze jak kiedyś, czułam dyskomfort... teraz nie jesteśmy ze sobą, daliśmy sobie czas, a byliśmy ze sobą ponad dwa lata... i nadal go kocham, a ochoty na seks z nim nadal nie mam.
__________________
Klauduś.
vellocet88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 11:35   #3
viki1988
Zakorzenienie
 
Avatar viki1988
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 8 977
Dot.: Nie mam ochoty

Cytat:
Napisane przez bylamsobie Pokaż wiadomość
Witam, uprzedzam że nie jestem w najlepszej sytuacji psychicznej, więc proszę nie komentować tego złośliwie.

Mam 17lat, jestem z chłopakiem od dwóch lat... Nie widzimy się za często, i od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks, jakiekolwiek zbliżenia. Chcę się przytulać, ale sam seks... mnie odrzuca, czy to normalne? Czy świadczy o tym że coś jest nie tak, z uczuciami... Czy wy też często nie odczuwacie podniecenia? Mimo że kochacie. Już sama nie wiem co się ze mną dzieje, a nie chce sama o tym myśleć, bo wiem jak ludzka wyobraźnia może daleko zabrnąć...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
a od ilu współżyjecie? bo może poprostu jest dla Ciebie jeszcze na to za wcześnie
__________________
21.06.2014r.
28.01.2016r.
viki1988 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 17:31   #4
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Nie mam ochoty

Cytat:
Napisane przez bylamsobie Pokaż wiadomość
Witam, uprzedzam że nie jestem w najlepszej sytuacji psychicznej, więc proszę nie komentować tego złośliwie.

Mam 17lat, jestem z chłopakiem od dwóch lat... Nie widzimy się za często, i od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks, jakiekolwiek zbliżenia. Chcę się przytulać, ale sam seks... mnie odrzuca, czy to normalne? Czy świadczy o tym że coś jest nie tak, z uczuciami... Czy wy też często nie odczuwacie podniecenia? Mimo że kochacie. Już sama nie wiem co się ze mną dzieje, a nie chce sama o tym myśleć, bo wiem jak ludzka wyobraźnia może daleko zabrnąć...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
Czasem tak bywa
a nie zaczęłaś brak tabletek anty?
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 20:16   #5
NikolaG
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 6
Dot.: Nie mam ochoty

Cytat:
Napisane przez bylamsobie Pokaż wiadomość
witam, uprzedzam że nie jestem w najlepszej sytuacji psychicznej, więc proszę nie komentować tego złośliwie.

Mam 17lat, jestem z chłopakiem od dwóch lat... Nie widzimy się za często, i od jakiegoś czasu nie mam ochoty na seks, jakiekolwiek zbliżenia. Chcę się przytulać, ale sam seks... Mnie odrzuca, czy to normalne? Czy świadczy o tym że coś jest nie tak, z uczuciami... Czy wy też często nie odczuwacie podniecenia? Mimo że kochacie. Już sama nie wiem co się ze mną dzieje, a nie chce sama o tym myśleć, bo wiem jak ludzka wyobraźnia może daleko zabrnąć...

Pozdrawiam i z góry dziękuję za pomoc.
kochana a bierzesz tabletki antykoncepcyjne? Jak tak to wszystko wyjasnia, jak nie - zmien chlopaka
NikolaG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 21:47   #6
bylamsobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Nie mam ochoty

viki1988 rok temu pierwszy raz, mało się widujemy, więc od grudnia do lipca była przerwa, i od sierpnia do teraz.

Marwari i NikolaG nie biorę tabletek.

Ostatnio mam dużo wątpliwości i bierze mnie chyba depresja, ehh... Może to tym spowodowane? Bo ja tak marze o jego dotyku, i bliskości...

vellocet88 ehh, tego właśnie się boję...
bylamsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-18, 21:48   #7
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Nie mam ochoty

Cytat:
Napisane przez bylamsobie Pokaż wiadomość
viki1988 rok temu pierwszy raz, mało się widujemy, więc od grudnia do lipca była przerwa, i od sierpnia do teraz.

Marwari i NikolaG nie biorę tabletek.

Ostatnio mam dużo wątpliwości i bierze mnie chyba depresja, ehh... Może to tym spowodowane? Bo ja tak marze o jego dotyku, i bliskości...

vellocet88 ehh, tego właśnie się boję...
Może po prostu póki co bardziej potrzebujesz bliskości i poczucia bezpieczeństwa niż seksu
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-11-19, 00:15   #8
bylamsobie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 19
Dot.: Nie mam ochoty

Marwari, możliwe. i mam nadzieję że to, i inne wątpliwości rozpłyną się na spotkaniu... nigdy bym nie pomyślała, że coś takiego... daje tak dużo niepewności i dziwnych uczuć.
bylamsobie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-11-24, 14:02   #9
emme
Raczkowanie
 
Avatar emme
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: tam gdzie brak świeżego powietrza...
Wiadomości: 30
Dot.: Nie mam ochoty

Może bardziej powinnaś się przejmować Twoją kondycją psychiczną, a nie tym, że nie masz ochoty na seks...
Jeśli coś się dzieje w Twojej psychice to naturalną rzeczą jest, że będziesz szukać bezpiecznej przystani, a nie gorącego namiętnego seksu.
Wiem czym są problemy emocjonalne i jak to się odbija na intymnych relacjach, mimo, że kocham swojego męża to swego czasu ciężko mi było się przełamać. Marzyłam tylko o tym by mnie tulił i całował w czółko, a każda jego próba bardziej intymnego kontaktu powodowała u mnie wręcz rozdrażnienie.
Skup się na swoim stanie emocjonalnym - żeby przypadkiem nie było za późno....
emme jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:11.