Błagam o POMOC! Problem z nałożeniem kamuflażu:( - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-17, 13:38   #1
aamaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 25

Błagam o POMOC! Problem z nałożeniem kamuflażu:(


Witajcie!
Bardzo Was proszę o pomoc! Zawsze mi sie wydawało że w kwestii makijażu nic mnie już nie zaskoczy a tu masz...blada rozpacz!!
Więc zaczne od początku. Szykuje sie do wesela...mojego własnego i z silnym postanowieniem że zrobie sobie makijaż sama(bo w końcu nikt nie zna mnie bardziej niż ja sama, i wole nie ryzykować) no i zachęcona opiniami zakupiłam kamuflaż KRYOLAN. Ucieszona, z uśmiechem od ucha do ucha zaczełam robić pierwszy "próbny" no i WIELKA NIEWYOBRAŻALNA KLAPA
Próbowałam już na wiele sposobów i za każdym razem to samo! po max godzienie kamuflaż oddziela się od skóry!! w miejscach gdzie mam pory(chociaż do tej pory wydawało mi się że ich nie mam) zostają kropki w których tego kamuflarzu poprostu NIE MA!!! Wygląda to tak jakby albo mi się zważył, albo rozdzielił się!! Poprostu w jednym miejscu jest, w drugim do nie ma!! Wygląda to okropnie!! Próbowałam już z podkładem na wierzch, próbowałam z podkładem i pudrem w kamieniu, z bazą pod ten nieszczesny kamuflaż, z kremem pod i za każdym razem to samo Poprostu patrzeć sie na to nie da. Za pierwszym razem wystartowałam tak do pracy, wychodziłam-było lux po dwóch godzinach myślałam że sie spale ze wstydu!!!
I już sama nie wiem, czy ja coś robie nie tak????? Czy poprostu to kwestia tłustej cery(ale skoro jest tłusta, to samo przez sie można przewidzieć ze ma niedoskonałości i na taką okazję przydało by się to jakoś zakamuflować!!)
Proszę Was bardzo o pomoc i jakieś sugestie co robie nie tak
aamaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 14:57   #2
mniaam16
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 14
GG do mniaam16
Dot.: Błagam o POMOC! Problem z nałożeniem kamuflażu:(

moze poprostu jakis dobry podklad a na to puder w kamieniu matujący ?
mniaam16 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 19:16   #3
wścibiuszka
Zadomowienie
 
Avatar wścibiuszka
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 644
Dot.: Błagam o POMOC! Problem z nałożeniem kamuflażu:(

A jak nakładasz kamuflaże?? Jest kilka sposobów. Ja osobiście najbardziej lubię na mokro- nakładam różne odcienie kamuflaży jaśniejsze ciemniejsze( zasada światłocienia) i mokrą gąbęczką, stempluje i mieszam- trzyma się cały dzień.
Do utrwalania kamuflaży najlepsze są fixery- zresztą kryolan zawsze zaznaczał żeby kamisie utrwalać fixerami- w sprayu, w pudrze- opcji jest wiele.
Wydaje mi się jednak, że to kwestia wprawy- kamisie to naprawdę trudny produkt i trzeba z nimi sporo pokombinować.
__________________
Codziennie upadam... codziennie się waham... codziennie podpieram...
Ale dźwigam cały mój świat...
I dźwigać będę!!!

Ciężka praca popłaca...
Rozwijam się jako:

wizażystka

wykładowca wizażu
Lipstick Studio
wścibiuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-17, 19:44   #4
aamaro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 25
Dot.: Błagam o POMOC! Problem z nałożeniem kamuflażu:(

Dziękuję bardzo za porady
Kamuflaż nakładałam na różne sposoby, i ręką i pędzelkiem, efekt zawsze taki sam i zaraz ide próbować z tą gąbeczką na mokro Jeszcze raz dziękuję.
Jeśli chodzi o fixer, zakupiłam go razem z kamuflażem i muszę przyznać ze spisuje się na medal o ile się nie przesadza
aamaro jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.