Ślub w towrzystwie dziecka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-07-16, 09:21   #1
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Wink

Ślub w towrzystwie dziecka


Dziś jadę na ślub, koleżanki, ona i jej mąż są już rodzicami, ale dopiero teraz zdecydowali się na ślub kościelny. Ja również jestem w podobnej sytacji. We wrześniu, mam zaplanowany ślub, na którym będzie nasz synek (to będzie ślub z chrztem) Jestem ciekawa ile jeszcze, tu zagląda takich mam, które staną na śubnym kobiercu z dzieckiem?
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 09:50   #2
weronika18
Raczkowanie
 
Avatar weronika18
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 133
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

ja co prawda nie wychodzę za mąż ani nie mam dziecka ale byłam na ślubie swoich rodziców (co prawda nie pamiętam tego niestety bo miałam 2 lata
weronika18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-16, 10:32   #3
stell1985
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 238
GG do stell1985
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

o to cos podobnego jak w mojej rodzinie. Moi rodzice wzieli slub koscielny gdy miałam 6 lat i przy okazji od razu ochrzcili mojego brata. To było 14 lat temu.
stell1985 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 03:51   #4
Magda.
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Wiadomości: 1 763
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Nie bylam w takiej sytuacji, ale dalsza kuzynka tak. Nie bylam na ich slubie, ale o ile dobrze pamietam, ich coreczka podawala obraczki.
Magda. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-18, 07:57   #5
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Mój synek napewno nie poda mam obrączek, będzie miał półtora roczku (mój narzyczony wtrącił teraz, że mały zjadł by te obrączki)
Córeczka koleżanki (na której ślubie byłam), niestety rozchorowała się podczas ceremoni ślubnej (ma prawie 4 latka), biedactwo wymiotowało. Podobno wszyscy w ten dzień czymś ją karmili, a rodzice niestety byli zbyt zajęci by to zauważyć. Mała została więc w domku, naszczęście nic jej poważnego nie było.
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 12:00   #6
SmallM
Raczkowanie
 
Avatar SmallM
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 103
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Ja jestem panną z dzieckiem i 22.10 będę brała ślub (cywilny tylko, gdyż mój narzeczony jest rozwodnikiem), na którym będzie moja córka. Jedno na co na razie wpadłam, to to, że mała będzie miała strój niemal identyczny jak ja . Macie jakieś inne ciekawe propozycje jak sprawić, by córka poczuła się w tym dniu równie ważna??
SmallM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-26, 17:08   #7
sylwuś26
Przyczajenie
 
Avatar sylwuś26
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Ja też mam ślub we wrześniu i też nasz synek będzie miał 1,5 roku -podobne sytuacje. Urządzamy wesele na ponad 100 osób i bedzie cała rodzina więc mamy problem co zrobimy z synkiem. Napewno do 22 będzie z nami - mam nadzieje że wytrzyma ...
sylwuś26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-07-26, 18:13   #8
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Cytat:
Napisane przez sylwuś26
Ja też mam ślub we wrześniu i też nasz synek będzie miał 1,5 roku -podobne sytuacje. Urządzamy wesele na ponad 100 osób i bedzie cała rodzina więc mamy problem co zrobimy z synkiem. Napewno do 22 będzie z nami - mam nadzieje że wytrzyma ...
Tam gdzie ja urządzam wesele, są też pokoje (bo to jest hotel). Myśle, że wrazie czego to dziadkowie położą Go spać. Ale też się martwie jak to będzie z moim skarbem.
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 03:32   #9
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Cytat:
Napisane przez SmallM
Ja jestem panną z dzieckiem i 22.10 będę brała ślub (cywilny tylko, gdyż mój narzeczony jest rozwodnikiem), na którym będzie moja córka. Jedno na co na razie wpadłam, to to, że mała będzie miała strój niemal identyczny jak ja . Macie jakieś inne ciekawe propozycje jak sprawić, by córka poczuła się w tym dniu równie ważna??
Wklejam Ci kilka zdjec Uwazam, ze to swietny pomysl
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 03:34   #10
czarownicagosia
Zakorzenienie
 
Avatar czarownicagosia
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: brooklyn,ny
Wiadomości: 7 760
GG do czarownicagosia
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

I jeszcze
__________________
moje zdjecia

czarownicagosia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 06:47   #11
SmallM
Raczkowanie
 
Avatar SmallM
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 103
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Hej czarownica Piękne zdjęcia.

Ja będę miała taką sukienkę: http://marget.republika.pl/Images/Ga...UE%20ANGEL.htm Córce ma pani uszyć miniaturkę mojej

Troszkę mnie wqrza myślenie rodziców, jeszcze kategoriami dawnych ślubów cywilnych, do których się szło w kostiumie :/ Ojciec stwierdził, że wydziwiam za bardzo jak na cywilny, ale na szczęście, pozwalają mi wydziwiać... Ja mówię, że jakby nie patrzeć, to ma być mój jedyny ślub (oby hehehe ) i chcę by był wyjątkowy... W kostium, to ja mogę się ubrać do pracy, jaka to rewelacja ubrać się tak na własny ślub?? To juz goście będą lepiej ubrani, a to przecież ma być dzień nasz: mojego narzeczonego i mój...
SmallM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-07-27, 08:45   #12
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Moja przyjaciółka ta na której ślubuie byłam ostatnio, 3 lata temu brała śub cywilny i też założył piękną suknię a nie kostiumik
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-27, 16:45   #13
sylwuś26
Przyczajenie
 
Avatar sylwuś26
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

My naszego szkraba kładziemy parę metrów dalej w domu koleżanki z mamą innej przyjaciólki (dobrze, że są) ale boje sie i tak jak on to wszystko wytrzyma. Zresztą wszytskiego sie boję, wesele za m-c a ja nic nie mam dopiete. Czekam tylko na 3 września, chyba jakoś to będzie..
sylwuś26 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-07-31, 16:33   #14
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Cytat:
Napisane przez sylwuś26
My naszego szkraba kładziemy parę metrów dalej w domu koleżanki z mamą innej przyjaciólki (dobrze, że są) ale boje sie i tak jak on to wszystko wytrzyma. Zresztą wszytskiego sie boję, wesele za m-c a ja nic nie mam dopiete. Czekam tylko na 3 września, chyba jakoś to będzie..
To Ty będziesz pierwsza, ja mam 10 września
Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 09:30   #15
justyskaa
BAN stały
 
Avatar justyskaa
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 740
Dot.: Ślub w towarzystwie dziecka

ja byłam na ślubie, gdzie nowożeńcy nie mieli jeszcze dzieciaczków, ale przed nimi szła para dzieciaczków(chłopczyk i dziewczynka). Chłopczyk był ubrany w garnitur (koloru białego!)a dziewczynka miała identyczną sukienkę jak panna młoda. I ślicznie to wyglądało. Często jest tak, że dziewczynka wysypuje kwiaty przed nowożeńcami, ale oni czegoś takiego nie mieli. Później tylko dzieci podawały im obrączki. Moim zdaniem wyglądało to po prostu ślicznie. Dzieci oczywiście prowadziły ich do ołtarza.
justyskaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 10:52   #16
alicyjka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Cytat:
Napisane przez Nadin
Dziś jadę na ślub, koleżanki, ona i jej mąż są już rodzicami, ale dopiero teraz zdecydowali się na ślub kościelny. Ja również jestem w podobnej sytacji. We wrześniu, mam zaplanowany ślub, na którym będzie nasz synek (to będzie ślub z chrztem) Jestem ciekawa ile jeszcze, tu zagląda takich mam, które staną na śubnym kobiercu z dzieckiem?
Ja mam ślub 24 września, a córcia 28 skończy pół roczku... trochę się martwię jak zniesie wesele, ale do 2100 planuje, że będzie z nami, a potem położymy ją w pokoiku koło sali balowej ... Jestem na etapie szukania ciuszka dla małej
Alicyjka
alicyjka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 21:53   #17
Nadin
Zakorzenienie
 
Avatar Nadin
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 3 680
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Dostałam maila, od Wizażanki, która też ma ślubik z chrztem 10 września (będzie chrzciła córeczkę) Czy mogę prosić o kontakt, bo TŻ usunąl mi tego maila, a chciałabym się chętnie zkontaktować.
Pozdrawiam i czekam
__________________

Nadin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-08, 22:16   #18
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

nie ma co martwic sie na zapas, nasz synek byl tez gosciem honorowym na slubie koscielnym, mial wtedy 6 mcy i impreze glownie byl przespal. Jedyny problem mialam ja bo suknia musiala byc przystosowana do karmienia ;-). buziaki dla wszystkich mam i nie mama, dla hajtajacych sie i nie
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-08-10, 12:40   #19
iga7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Talking Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

hehe ja juz wzielam slub na ktorym byl moj synej mial 6 miesiecy i byl caly czas z nami oczywiscie bawily go ciotki
iga7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-08-10, 12:48   #20
Naja84
Rozeznanie
 
Avatar Naja84
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Gliwice
Wiadomości: 776
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Byłam na wielu ślubach , ale ten jeden zapadł mi w pamięci .... Moja kuzynka wzieła ślub kościelny po 6 latach ... ich córeczka miała 5 lat a syn 3 Slub był śliczny ... ślubowali sobie miłość i wierność w obecności swoich pociech .... naprawde zapadło to w mojej pamięci na długo ....
PozDrAwiaM
Naja84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 01:04   #21
madalenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 115
GG do madalenka
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Ale sie ciesze ze nie jestem samotna wsrod takich mamusiek . Moj synek ma 1 roczek i 9 msc, a ja slubik biore (tylko cywilny) w grudniu, bedzie mial skonczone 2 latka. Narazie sie nie denerwuje i mam nadzieje ze tak bedzie do daty uroczystości.
madalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:12   #22
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Mam pewne doświadczenie jesli codzi o slub w towarzystwie dziecka.
Mój syn skonczył dzień przed naszym ślubem 8 lat.ponieważ nikt nie miał głowy do tego ,żeby wyprawiać mu wtedy urodziny postanowiliśmy razem z moim narzeczonym ( który nie jest jego ojcem),że uroczyście złożymy życzenia w czasie naszego wesela.
Ponadto mieliśmy przygotowany specjalny,przefantastyczn y tort tylko dla dzieci i wszystko wypadło super.
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 08:15   #23
gosiula
Rozeznanie
 
Avatar gosiula
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 926
GG do gosiula
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Jesli dostanę sie dzis do komputera to zapodam fotki z wesela i uroczystości urodzinowej.
aha,przypomniało mi się ,że mój syn miał garniturek w identycznym koloże jak mój mąż ,a ponadto mieli takie same fulary wywiązane na szyi ( szyte na zamówienie).

Mój młodszy brat natomiast brał ślub i chrzcił syna tego samego dnia, uroczystośc była bardzo sympatyczna ,co jest w dużej mierze zasługą prowadzącego ją księdza
gosiula jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 14:09   #24
lawania
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 43
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

cieszę się, że weszłam na to forum, nie wiedzialam, że tyle mam bierze śluby. Ja biorę ślub w październiku, moje dziecko będzie miało wtedy 8 miesięcy i zastanawiam się jak rozwiązać problem z karmieniem i położeniem malca spać, bo do tej pory cały czas karmię piersię, więc nie sądzę, żeby zmieniło się to za miesiąc. Nie wiem czy mam malucha zabrać ze sobą (to będzie przyjęcie w restauracji) czy zostawić go z nianią w domu.

pozdr
lawania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 16:03   #25
madalenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 115
GG do madalenka
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Ja osobiscie zostawie maluszka w domu. Bedzie w urzedzie stanu cywilnego, ale pozniej zostawiym go pod opieka niani. Ja mam troszke prosciej bo moj synek bedzie mial juz skonczone 2 latka wiec nie mam problemu z karmieniem Nasze przyjecie tez bedzie w restauracji a pozniej przenosimy sie ze znajomymi do klubu. Troszke to inne od tradycji ale w przyszlosci mamy zamiar wziac slub koscielny i zrobic wesele takie jak nam sie marzy. W sumie to bede miala dwie uroczystosci slubne
madalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-01, 16:04   #26
madalenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 115
GG do madalenka
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Gosiula zalacz foteczki bo jestem ciekawa jak to wszystko wygladalo. Moj synek tez bedzie mial urodzinki kilka dni po moich zasluinach wiec moze i ja cos takiego zorganizuje
madalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 09:56   #27
iga7777
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 8
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

bylam ostanoi na slubie mojej siostry bylo w takim malym kosciolku i razem z\e slubem byly tez chcrziny i ich 1.5 rocznego synka i po slubowaniu mialy byc chrziny mlodzi poeszli tam juz zeby chcrzic ale nie bylo igorka wiec czekalismy na zgube z 5 minuy az ksiadz sobie usiadl. a gdy sie znalazl i ksiadz zaczal robic swoje wtedy byla kupa placzu i wrzasku chyba nnie zapoma tego nigdy.
iga7777 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-02, 10:42   #28
madalenka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-03
Lokalizacja: Dublin
Wiadomości: 115
GG do madalenka
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

My juz chrzciny mamy za soba. Nasz Dancio byl chrzczony dwa tygodnie po porodzie poniewaz mielismy kupe problemow ze zdrowiem i niestety musialy sie odbyc dwie operacje, ale na szczescie mamy juz wszystko za soba i probujemy zapomniec o tych zlych chwilach. Caluski
madalenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 08:26   #29
zuzaneczka
Zakorzenienie
 
Avatar zuzaneczka
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 3 750
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Znajomi mieli ślub w obecności dziecka - dziewczynka miała sukienkę bardzo podobną do sukienki mamy mają sliczne zdjęcia
a za dwa tygodnie moja koleżanka bierze ślub i przy okazji będzie chrzcić swoich synków bliźniaków
__________________
.
.

Marzenia się spełnią. Czekają tylko na właściwy moment.
zuzaneczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-07, 19:03   #30
monyczkaaa
Zakorzenienie
 
Avatar monyczkaaa
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 7 861
Dot.: Ślub w towrzystwie dziecka

Cytat:
Gosiula zalacz foteczki bo jestem ciekawa jak to wszystko wygladalo. Moj synek tez bedzie mial urodzinki kilka dni po moich zasluinach wiec moze i ja cos takiego zorganizuje
Gosiulą nie jestem, ale załączam jej fotki, bo ona nie ma czasu (hehe mamusiu chrzestna wisisz mi za to piwo )
__________________

Edytowane przez monyczkaaa
Czas edycji: 2006-08-12 o 11:35
monyczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:21.