Sposob na zbyt matowa skrobie? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kobieta 30+

Notka

Kobieta 30+ Forum dla trzydziestolatek, czterdziestolatek i innych -latek. Tutaj możesz podzielić się swoimi problemami, poradami i doświadczeniem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-09-20, 21:22   #1
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555

Sposob na zbyt matowa skrobie?


W odpowiedzi na post Heleny juz sie przywitalam z paniami odwiedzajacymi to forum ale chetnie to zrobie jeszcze raz, bo to moj pierwszy zalozony watek tutaj. Forum kosmetyczne, pelne nastoletnich fanatyczek solarium dziala mi ostatnio na nerwy, stad pytanie umieszczam tutaj, liczac, ze znajde wiecej zrozumienia.
Co Wy robicie z wyzej wymienionym fantem? (Nie z upiornymi nastolatkami ale ze skrobia).
Kiedy naloze 2 ml Antheliosa DP na buzie i potem przypudruje skrobia (zmieszana dla unikniecia podejrzen o anemie z ciemniejszym pudrem beztalkowym) jestem niemozliwie wrecz matowa.
"Skrobiuje" sie starannie wielkim pedzlem, wiec nie wygladam w wiekszosci wypadkow jak zagipsowana ale zaczyna mnie ten mat juz troche draznic. Nie mowiac juz o tym, ze nie moge sie urozowic moim ukochanym rozem w kremie Clarinsa - nalozony na gola skora jest "rozpuszczany" przez krem z filtrem a nakladac na filtr troche sie go boje, zeby nie zniszczyc protekcji. Roze w pudrze daja efekt lalki ewentualnie starej pudernicy, kiedy nie maja drobinek.
Gdzies przeczytalam o pudrze nablyszczajacym Hauschki, nie chcialabym jednak wygladac jak pudernica wybierajaca sie na disco...
Czy macie jakies swoje sposoby na to, zeby nie wygladac w filtrze jak potwor i zachowac resztki kobiecosci w stosowaniu makijazu. Pozdrawiam i czekam na porady.
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 22:00   #2
joasiak1
Zakorzenienie
 
Avatar joasiak1
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 6 744
GG do joasiak1
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

o mój Boże...
to jest własnie mój problem... ty już jeden wyeliminowałaś, bo mieszasz skrobię z pudrem brązującym, ja matuję się samą skrobią na filtr i chyba nie wyglądam najlepiej - pewnego dnia trzy osoby zapytały mnie, nie konsultując się ze sobą, czy nie jestem aby chora i czy nie mam anemii, bo jakoś kiepsko wyglądam...
dla mnie to jest ogromny problem, jeśli chodzi o filtry, bo filtry tak naprawdę matuje tylko skrobia, a ona wyklucza wszelki makijaż, bo np. na mnie, kiedy się popudruję skrobią i potem staram cos nałożyć na to, to wszystko mi się zbryla na twarzy, waży i efekt jest fatalny.
jak na razie zrezygnowałam z makijażu, ale ta sytuacja juz mnie wkurza i też kompinuję, co by tu zrobić. w miarę fajny efekt daje omiecenie twarzy (na skrobię) pudrem rozświetlajacym (ja mam Palomę w kulkach), wybieram sobie te różowe i podkreślam nimi kości policzkowe... jakoś to wygląda, ale jednak nie tak fajnie...
generalnie dochodzę do konkluzji, że nie ma co w życiu przesadzać z niczym w tym i z filtrami. nie zrezygnuję z ochrony, ale nie będę się też umartwiać - jakoś np. Smoczyca, Nan nakładają na filtry podkład i inne rzeczy (pamiętam z ich postów i recenzji) i żyją...)) może po prostu nieco przesadzamy...?
nie rozwiązałam twojego problemu, Sylwio, ale może będzie ci raźniej w tej naszej niedoli filtrowej.
pozdrawiam serdecznie!
ps ja bym na twoim miejscu kładła ten róż w kremie na filtr...w końcu kiedy mamy być piękne, jeśli nie w swoich najlepszych latach...?
joasiak1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-20, 22:49   #3
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Pocieszyly mnie zwlasza te "najlepsze lata "
Tez znam te uwagi typu j, cos blado dzis wygladasz, chora jestes? (Mleczko spf 60 L'Oreal).
Niestety, zeby nalozyc podklad musialabym nakladac o wiele mniej filtra (czego z wiadomych wzgledow, wolalabym uniknac). Juz widze Basie kiwajaca na mnie paluszkiem...Puder brazujacy, ktory posiadam, niestety nie ma zbyt wielu drobinek (dziwne, mial, kiedy go kupowalam). A ta Paloma jest z takiem czy bez?
Jutro rano przysiade i poprobuje uzywanie tego rozu w kilku podejsciach - pod filtr, potem na filtr, zobaczymy czy to cos da.
A czy ktoras z Wizazanek uzywala moze oslawionego trzyczesciowego pudru Shiseido? Moze nawet jesli ma on talk, to nalozony na skrobie, nie zaszkodzi filtrowi?
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 16:13   #4
201608040942
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2003-08
Wiadomości: 9 977
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Ja wlasnie wyprobowalam skrobie i co? Uwazam ze spisuje sie marnie, jak wiekszosc pudrow, czyli tlusta jestem jak bym sie smalcem posmarowala. Niby mam cere mieszana, ale jakos ostatnio sie mocniej przetluszcza.
201608040942 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 20:03   #5
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

No to juz nie wiadomo co lepsze...
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-25, 20:48   #6
BeataWi
Wtajemniczenie
 
Avatar BeataWi
 
Zarejestrowany: 2004-07
Wiadomości: 2 143
GG do BeataWi
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Skrobi nie nakladam ale buzka mam matowa, nawet po 2 ml Antheliosa XL, a wszystko dzieki Ziemi Egipskiej Dodatkowo wygladam jak po solarium wiec przestalam uzywac samoopalaczy
__________________
Wszystkim zlodziejom przepisow mowie NIE

Becia69


http://www.pajacyk.pl/
http://www.polskieserce.pl/
BeataWi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-09-26, 09:48   #7
syyyylwia
Raczkowanie
 
Avatar syyyylwia
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 414
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Ja niestety musiałam zrezygnować ze skrobi, bo mnie strasznie wysuszała. Jak nałożyłam ją rano na filtry, to wieczorem czułam się jak po faceliftingu, a skórę miałam suchą niewyobrażalnie.
Zamierzam jeszcze spróbować skrobi kukurydzianej, któraś z wizażanek pisała, że u niej sprawuje sie znacznie lepiej od ziemniaczanej.
Ostatnio na noc nie używam kremu, tylko tonik i muszę powiedzieć, że ranny filtr wchłania sie dużo lepiej i prawie do matu.
Co do podkładów na filtry to ja nie mam z tym problemu, bo mam wrodzony wstręt do podkładów wszelkich i w każdym czuję się jak w masce i obsesyjnie ścieram ręka. Muszę też przyznać, że odkąd zarzuciłam podkłady moja cera wróciła do normalności, z lekkim podążaniem nawet ku "ładnej cerze" i jest mi wyraźnie wdzięczna za to odciążenie.
syyyylwia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-13, 12:02   #8
Basia39
Zakorzenienie
 
Avatar Basia39
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 472
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Hej dziewczyny ja jak zwykle buszowalam po stronkach z kosmetykami
i natknelam sie na cos takiego jak naturalny puder do twarzy ryżu (firma Palladio), którego receptura pochodzi ze starożytnych Chin, gdzie uzywano go dla matowienia cery. Może to mogłaby być alternatywa dla skrobii ziemniaczanej?
Ale niech sie wypowiedza specjalistki

Skład:
Calcium Carbonate, Rice Starch, Methylparaben, Propylparaben, Iron Oxide Colours, Talc.


Wysepuje w 3 odcieniach: Translucent, Natural i Warm Beige.

Link do strony z opisem:
http://www.beautynaturals.com/palladio/powder.asp

Edytowane przez Basia39
Czas edycji: 2007-01-25 o 09:52
Basia39 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-19, 23:24   #9
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Ja dosypałam do skrobii troszkę Revlona Skinlights - skrobia nie jest już aż tak matowa i biała - wyszedł mi puder matująco-rozświetlający w ładnym naturalnym odcieieniu.

Efekt jest bardzo fajny - nie wyglądam już biało i sztucznie jak barokowa i lalka - odrobina rozświetlającego pyłku na prawdę robi swoje.

Rozświetliłam sobie też puder sypki Guerlaina dodając do niego sproszkowaną w pył kuleczkę z Meteortów... lubie sobie pomieszać - a co!
maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 11:12   #10
anikka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-04
Wiadomości: 110
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Ja też mieszam skrobię z Yves Rocher'em (wcześniej był Clinique), na wierzch delikatnie Bell z drobinkami a na policzki shiseido (L2)....wszystko bardzo delikatnie.Jak przesadze w którąkolwiek strone wygladam jak chińska laleczka...teraz doszłam do wprawy ale kosztowało mnie to sporo przekleństw
anikka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 13:17   #11
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Cytat:
Napisane przez maniaa
Ja dosypałam do skrobii troszkę Revlona Skinlights - skrobia nie jest już aż tak matowa i biała - wyszedł mi puder matująco-rozświetlający w ładnym naturalnym odcieieniu.

Efekt jest bardzo fajny - nie wyglądam już biało i sztucznie jak barokowa i lalka - odrobina rozświetlającego pyłku na prawdę robi swoje.

Rozświetliłam sobie też puder sypki Guerlaina dodając do niego sproszkowaną w pył kuleczkę z Meteortów... lubie sobie pomieszać - a co!
A ja w podobny sposób zrobiłam sobie matujące Meteoryty: końcówkę M., kiedy kuleczki były już tak małe, że właziły we włosie pędzla, rozgniotłam na pyłek, dodałam trochę skrobi kukurydzianej i matują, rozświetlając przy okazji i wyrównując kolor. Też lubie sobie pomieszać - a co!
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-20, 14:43   #12
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Poniewaz wrocilam na chwile do Antheliosa DP i skrobii - teraz dokladam jeszcze na wierzch bronzer Sephory (Anthek wybiela) z pedzlem kilka razy stuknietym w:
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=8354
Ale jeszcze go testuje bo mimo dobrego skladu za bardzo mi przypomina wygladem upiornie mnie zapychajacy Dandelion Benefitu. Kolor jest juz jednak inny, mam zlata wersje - wcale nie jest mocny, daje tylko taka satynowa poswiate
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 15:15   #13
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

A co z talkiem???
Ja już mam hysia zupełnego. Czy doprawdy nie istnieje coś czym można by się bezpiecznie przypudrować???
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 15:44   #14
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Piti, wychodze z zalozenia, ze mam juz taka warstwe skrobi na mordce, ze troche talku Antheliosowej ochrony nie zmoze < Mam nadzieje!
Uzywam tego nablyszczacza ociupinke inaczej wygladalabym jak bombka choinkowa!
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-20, 21:19   #15
maniaa
Rozeznanie
 
Avatar maniaa
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 510
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

"A ja w podobny sposób zrobiłam sobie matujące Meteoryty: końcówkę M., kiedy kuleczki były już tak małe, że właziły we włosie pędzla, rozgniotłam na pyłek, dodałam trochę skrobi kukurydzianej i matują, rozświetlając przy okazji i wyrównując kolor. Też lubie sobie pomieszać - a co! "


mieszać, mieszać, miksturować,
paćkać, glajdać, eksperymentować


maniaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 17:23   #16
Madlaine
Zakorzenienie
 
Avatar Madlaine
 
Zarejestrowany: 2005-04
Wiadomości: 4 720
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Dziewczyny, a ja się zastanawiam, jakiej mąki ziemniaczanej uzywacie, bo moja jest jakas szklista i się świeci, matowi też, ale własnie z takim szklistym połyskiem
Madlaine jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-27, 17:33   #17
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Moja za to jakoś dziwnie wygląda na twarzy niezależnie ile bym nie nałożyła Chyba spróbuję z tym pudrem ryżowym Na razie używam skrobii z cynamonem jak siedzę w domu ale w wakacje na rower czy coś bedzie ok
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-28, 15:37   #18
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
A co z talkiem???
Ja już mam hysia zupełnego. Czy doprawdy nie istnieje coś czym można by się bezpiecznie przypudrować???
istnieje i jest bezpieczne
http://www.aromaleigh.com/glissade.html
w Polsce niedostepne (from USA)

Edytowane przez Pitipel
Czas edycji: 2005-12-28 o 16:23
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 11:39   #19
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
istnieje i jest bezpieczne
http://www.aromaleigh.com/glissade.html
w Polsce niedostepne (from USA)
Toto też nie ma talku:
http://www.nuskin.com/eu/pl/polish/p...g-powder.shtml
i to:
http://www.nuskin.com/eu/pl/polish/p...g-pearls.shtml
ale maja/mogą mieć mikę.
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-29, 12:37   #20
Pitipel
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-02
Wiadomości: 1 332
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

No ale ta cena jest do kitu, Noor!!!
Pitipel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-29, 14:36   #21
Noor
Żandarm na emeryturze
 
Avatar Noor
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Czasem mam wrażenie, że jestem z Marsa ;-)
Wiadomości: 4 045
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Cytat:
Napisane przez Pitipel
No ale ta cena jest do kitu, Noor!!!
No tak, to rzeczywiście ból
__________________
Terenówki na front Wsparcie zakupu samochodów dla wojska i do ewakuacji rannych oraz cywilów.

Wsparcie polskich medyków pola walki na ukraińskim froncie: Grupa Damiana Dudy - W międzyczasie i Grupa Rudej - Awangarda
Noor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 12:36   #22
Sunlit
Raczkowanie
 
Avatar Sunlit
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 57
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Cytat:
Napisane przez agusia_1
Moja za to jakoś dziwnie wygląda na twarzy niezależnie ile bym nie nałożyła Chyba spróbuję z tym pudrem ryżowym Na razie używam skrobii z cynamonem jak siedzę w domu ale w wakacje na rower czy coś bedzie ok
Aga, a czy moze probowalas wykorzystac skrobie kukurydziana??? Podobnie jak Ty, bylam niezadowolona z maki ziemniaczanej i kupilam w sklepie ze zdrowa zywnoscia skrobie kukurydziana. Powiem Ci, ze jestem bardzo zadowolona, ladnie matuje (ale nie ma sztucznego efektu) i na pewno nie daje takiego okropnego szlistego polysku oraz skrzypiacego uczucia pod dotykiem.
Dosypuje sobie do niej cynamonu i jest git
__________________
Pozdrawiam,
MONIKA
Sunlit jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-30, 23:44   #23
agusia_1
Zakorzenienie
 
Avatar agusia_1
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Mińsk Mazowiecki
Wiadomości: 3 566
GG do agusia_1
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Cytat:
Napisane przez Sunlit
Aga, a czy moze probowalas wykorzystac skrobie kukurydziana??? Podobnie jak Ty, bylam niezadowolona z maki ziemniaczanej i kupilam w sklepie ze zdrowa zywnoscia skrobie kukurydziana. Powiem Ci, ze jestem bardzo zadowolona, ladnie matuje (ale nie ma sztucznego efektu) i na pewno nie daje takiego okropnego szlistego polysku oraz skrzypiacego uczucia pod dotykiem.
Dosypuje sobie do niej cynamonu i jest git
Będę musiała zakręcić się koło sklepu ze zdrową żywnością hehe Zobaczymy może będzie ok
__________________
Zapraszam na naszego funpage'a pomocowego Zwierzaki z Mińska Pomóż nam pomagać potrzebującym zwierzętom!

Szukasz kota/psa do adopcji? Może Twoi znajomi szukają? Zajrzyj do nas!

Adopcje na terenie Warszawy i okolic
agusia_1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 19:19   #24
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

a ja sie zalamalam i jednak procz Translucide L'Oreala (beztalkowy) dodaje do skrobi (kukurydzianej) mike. Mika pieknie lamie mat skrobi ale nie nablyszcza, tylko nadaje taki hmmm "natural glow" . Oczywiscie jak da sie jej za duzo to wyjdzie buzia blyszczaca smalcem, ja do mojej obecnej mieszanki doszlam metoda prob i bledow.
Szkoda ze mika nie jest najmilsza dla parsolu, ale w tej chwili jestem tak potwornie blada ze czysta matowa skrobia robi ze mnie rewelacyjnego truposza, jestem wtedy bielsza od bialych kafelkow w lazience. Przez to ze nie pracuje regularnie nie mam problemu z odczekaniem jakich 20 minut miedzy aplikacja filtra i pudru, ale mam nadzieje ze kiedys to sie zmieni, wiec nadal szukam innych rozwiazan.
Meteoryty sprawdzaja sie o tyle o ile. Na szczescie tez sa bez talku (ale z mika).

Co do rozu to poki co mam czyste sumienie bo uzywam takiego w plynie, wiec raczej nie ma on ani talku ani miki w skladzie.
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 19:56   #25
Sylwiasta
Zadomowienie
 
Avatar Sylwiasta
 
Zarejestrowany: 2003-12
Lokalizacja: Krakow
Wiadomości: 1 555
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Cytat:
Napisane przez asinek
Meteoryty sprawdzaja sie o tyle o ile. Na szczescie tez sa bez talku (ale z mika).
Czy to o te chodzi Asinku - ale maja myristate na drugim miejscu!!!!
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12373
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9601
I boje ise, ze mnie zapchaja i wypryszcza

Cytat:
Napisane przez asinek
Co do rozu to poki co mam czyste sumienie bo uzywam takiego w plynie, wiec raczej nie ma on ani talku ani miki w skladzie.
A jak go nakladasz Asinku?
Ja mam gdzies cala butelke Benetintu Benefitu i takiego w buteleczce od Nivea (dostepny tylko w Niemczech i Francji) - chetnie bym do nich wrocila ale nalozony na wierzch filtr, swoim tluszczem calkowicie rozpuszcza barwnik
A teraz offtopicowo:
czy Biochemia zostala juz w wersji tylko do czytania, czy znow sie nie moge zalogowac????
Sylwiasta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:28   #26
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
Czy to o te chodzi Asinku - ale maja myristate na drugim miejscu!!!!
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12373
http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=9601
I boje ise, ze mnie zapchaja i wypryszcza
bo wypryszczaja
wiec uzywam ich topikowo czyli na skrobie i filtra ( bardzo to ciekawe zjawisko nota bene, filtry jakos takos zaizolowuja ze mnie nic co naloze na nie nie wypryszcza, a jak zdazy mi sie np nalozyc pewien podklad czy wlasnie kuleczki guerlaina solo bez filtra - to efekt mam za dwa-trzy dni w postaci aktywnosci wulkanicznej )

Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
A jak go nakladasz Asinku?
Ja mam gdzies cala butelke Benetintu Benefitu i takiego w buteleczce od Nivea (dostepny tylko w Niemczech i Francji) - chetnie bym do nich wrocila ale nalozony na wierzch filtr, swoim tluszczem calkowicie rozpuszcza barwnik
nakladam roz na filtra i skrobie, w bardzo malych ilosciach, wklepuje i ewentualnie nakladam druga warstwe jak efekt jest za slaby (mam toto http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...ls&itemid=6552 i jeszcze jakis nivei)
Cytat:
Napisane przez Sylwiasta
A teraz offtopicowo:
czy Biochemia zostala juz w wersji tylko do czytania, czy znow sie nie moge zalogowac????
z tego co widzialam przed chwila to im serwer strajkuje i skrypt forum nie moze sie polaczyc z baza danych, czyli to problem raczej dotyczacy wszystkich forow na phpbb

pozdrawiam
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:33   #27
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Ja też nie mogę się zalogować na Biochemii, tzn. na stronę wchodzę, tylko nie wyświetla mi się strona Forum. Ale one są na innych serwerach. Rano było OK.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:50   #28
asinek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Niemcy
Wiadomości: 496
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

zrzut z ekranu asinkowego w zalaczniku. na moje ktos nie zmienil ustawien z wirtualnego serwera lokalnego na rzeczywiste przy wgrywaniu jakiegos updata.
chyba ze Wy macie insze obrazki?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg bu.jpg (86,9 KB, 27 załadowań)
asinek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 20:51   #29
jona
Raczkowanie
 
Avatar jona
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 225
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Ja zupełnie nie moge wejść na Biochemię, wyświetla się komunikat, że strona jest niedostępna. Mam nadzieję, że to tylko problemy techniczne, a nie kolejny krok Basi - nie zrobiłaby tego bez uprzedzenia...
jona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-01-02, 21:04   #30
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Sposob na zbyt matowa skrobie?

Jak wchodzę na forum to wyświetla mi się taka sama strona, jak u asinek. Ja w sprawach informatycznych jestem cieniutka. Myślałam, że to wina mojego kompa (mam Mac-ka). Miejmy nadzieję, że to chwilowa awaria.
Contax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kobieta 30+


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:59.