3 gimnazjum - Nie wyrabiam się z nauką, boję się, że nie dostanę się do liceum.. - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Szkoła i edukacja

Notka

Szkoła i edukacja Szkoła i edukacja, to forum dla osób, które chcą się uczyć. Tu dowiesz się wszystkiego o szkołach, uczelniach, kursach. Na forum NIE odrabiamy prac domowych!

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-27, 22:28   #31
Zielony24
Raczkowanie
 
Avatar Zielony24
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 302
Dot.: 3 gimnazjum - Nie wyrabiam się z nauką, boję się, że nie dostanę się do liceum.

Cytat:
Napisane przez Nadis Pokaż wiadomość
Biostatystyka konkretnie, raczej taka dość prosta - moim zdaniem. 3/5 sukcesu to zrozumieć, jak działa Twój kalkulator a pozostała 1/5 - jak nie walnąć się w szukaniu danych z tablic :P
Fakt, cos mowila nam o tym doktor na wykladzie ze statystyki, ze taka galaz istnieje

Zgubilas wyzej 1/5 - czy to po prostu szczescie sie liczy tez? ;-)
Zielony24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-27, 22:40   #32
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: 3 gimnazjum - Nie wyrabiam się z nauką, boję się, że nie dostanę się do liceum.

Cytat:
Napisane przez Zielony24 Pokaż wiadomość
Fakt, cos mowila nam o tym doktor na wykladzie ze statystyki, ze taka galaz istnieje

Zgubilas wyzej 1/5 - czy to po prostu szczescie sie liczy tez? ;-)
Nie no, ta 1/5 to jednak robienie zadań w domu :< czyli szeroko rozumiana pracowitość.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 00:46   #33
ola20121
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 28
Dot.: 3 gimnazjum - Nie wyrabiam się z nauką, boję się, że nie dostanę się do liceum.

Liczyłam tu na wsparcie, motywację, tymczasem dostałam kubeł zimnej wody.
Nie, nie interesuje mnie ŻADEN inny kierunek.
Nawet okołomedyczny.
Interesuję się medycyną, jest moim marzeniem i cóż - będę się starała.
Swoją drogą - zdarza mi się czytać stare podręczniki dla studentów medycyny i naprawdę - medycyna jest niesamowicie ciekawa.Trudna, ale ciekawa.
Są to podręczniki naprawdę stare, bo z 89 r.
Nie wiem, możecie mówić co chcecie, ale ja mam nadzieję, że nawet bez korepetycji dam radę.
Boję się tej matmy i chemii, owszem, ale nie chcę z tego powodu skreślać marzeń, bo będę kolejną, która założy wątek - ''poszłam na kierunek x, ale zawsze marzyłam o medycynie i nie wybaczę sobie tego wyboru do końca życia. co robić''
ola20121 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-28, 07:08   #34
Ephel Brandir
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 73
Dot.: 3 gimnazjum - Nie wyrabiam się z nauką, boję się, że nie dostanę się do liceum.

Cytat:
Napisane przez ola20121 Pokaż wiadomość
Liczyłam tu na wsparcie, motywację, tymczasem dostałam kubeł zimnej wody.
Nie, nie interesuje mnie ŻADEN inny kierunek.
Nawet okołomedyczny.
Interesuję się medycyną, jest moim marzeniem i cóż - będę się starała.
Swoją drogą - zdarza mi się czytać stare podręczniki dla studentów medycyny i naprawdę - medycyna jest niesamowicie ciekawa.Trudna, ale ciekawa.
Są to podręczniki naprawdę stare, bo z 89 r.
Nie wiem, możecie mówić co chcecie, ale ja mam nadzieję, że nawet bez korepetycji dam radę.
Boję się tej matmy i chemii, owszem, ale nie chcę z tego powodu skreślać marzeń, bo będę kolejną, która założy wątek - ''poszłam na kierunek x, ale zawsze marzyłam o medycynie i nie wybaczę sobie tego wyboru do końca życia. co robić''
No to bierz się do roboty.W sumie kolego z LO od mojej siostry kilka razy startował na medycynę.
Oczywiście marzeń swych nie skreślaj.
Ephel Brandir jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 23:03   #35
car00usel
Raczkowanie
 
Avatar car00usel
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 36
Dot.: 3 gimnazjum - Nie wyrabiam się z nauką, boję się, że nie dostanę się do liceum.

Hej. Sorki, że odbiegam od tematu, który tu "rozwinęliście" dotyczący biol-chem, mam do was jeszcze jedno pytanie. Jestem pewny, że na humanie sobie nie poradzę, więc zastanawiam się nad mat-geo i geo-jęz., a chcę być dziennikarzem. Lepiej iść na geo-jęz. gdzie rozszerzony jest Polski?
car00usel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 23:40   #36
Zielony24
Raczkowanie
 
Avatar Zielony24
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 302
Dot.: 3 gimnazjum - Nie wyrabiam się z nauką, boję się, że nie dostanę się do liceum.

Cytat:
Napisane przez car00usel Pokaż wiadomość
Jestem pewny, że na humanie sobie nie poradzę, więc zastanawiam się nad mat-geo i geo-jęz., a chcę być dziennikarzem. Lepiej iść na geo-jęz. gdzie rozszerzony jest Polski?
Cos tu nie tak, nie uwazasz?
Zielony24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-02, 23:46   #37
201605300922
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 6 282
Dot.: 3 gimnazjum - Nie wyrabiam się z nauką, boję się, że nie dostanę się do liceum.

Cytat:
Napisane przez car00usel Pokaż wiadomość
Hej. Sorki, że odbiegam od tematu, który tu "rozwinęliście" dotyczący biol-chem, mam do was jeszcze jedno pytanie. Jestem pewny, że na humanie sobie nie poradzę, więc zastanawiam się nad mat-geo i geo-jęz., a chcę być dziennikarzem. Lepiej iść na geo-jęz. gdzie rozszerzony jest Polski?
Jak chcesz być dziennikarzem, to znajdź sobie konkretną dziedzinę, którą się interesujesz i o niej pisz. Ale nie, że ,,będę pisał jak będę na studiach" - pisz już teraz, nawet na blogu tematycznym, wysyłaj swoje teksty do pism młodzieżowych czy innych. Dziennikarzy(n) po studiach jest jak mrówek, tylko że w takiej GW nikt w redakcji nie jest po gołym dziennikarstwie, tylko albo po historii, ekonomii, politologii, filologii, dziedzinach przyrodniczych czy ścisłych.
201605300922 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-05-25, 21:13   #38
car00usel
Raczkowanie
 
Avatar car00usel
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 36
Dot.: 3 gimnazjum - Nie wyrabiam się z nauką, boję się, że nie dostanę się do liceum.

Hej! Tak sobie oglądam stare posty i trafiłem na ten -
Przyjęli mnie do liceum, miałem 148 pkt a przyjmowali od 110, wiec na luzie. Z ocenami jest okej, radzę sobie, chociaż wiadomo, że w liceum jest ciężko, tym bardziej, że przyjęli mnie do najlepszego w mieście. Jestem na profilu anglojęzycznym, wiec polski też mam rozszerzony, ale o dziwo - mam 4. Dziękuje wszystkim jeszcze raz, pozdrawiam i taka rada - nie przejmujcie się niczym i nie poddawajcie się. Dzięki temu jestem teraz w liceum i ze szczęściem kończę pierwszą klasę.
car00usel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Szkoła i edukacja


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-05-25 22:13:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:48.