Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X - Strona 104 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-03-17, 17:11   #3091
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Plaster jest gejem ,kręci filmiki i jakoś nie widzę aby machał rękami podskakując jak 5letnia dziewczynka. Normalnie się zachowuje, a nie jak napisałam wcześniej mieszanka dziecka z Panią lekkich obyczajów. Jest facetem, a nie jakąś tam kobietką.

Może faktycznie Ci ludzie którzy właśnie zachowują się jak kobieta + dziewczynka powinni nazywać się inaczej. To dla mnie jakiś kompetny odłam.



Panna Joanna - zapach w domu
http://www.youtube.com/watch?v=eYPwF1y4p_M
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:11   #3092
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Aha ja sądzę, że nie nalezy tego leczyc bo to nie choroba- jakoś w całym świecie fauny homoseksualizm był, jest i bedzie i nie ma to żadnego negatywnego wpływu na resztę populacji. Mój pies jest gejem i nie zamierzam go leczyć, tj. nie leczyłabym na siłę swojego syna poza tym nie ma "lekarstwa" na homoseksualizm. A ci 'nawróceni' to najczęściej biseksualiści. Swoją drogą nie uważam by metody typu elektrowstrząsy były fajną metodą leczenia czegokolwiek- a takie panaceum też było

Żyj i pozwól żyć innym dlatego dostosowywanie życia mniejszości do większości jest głupotą- widać to chociażby w demokracji, gdzie głos inteligentnych tłamszony jest przez stado baranów i przeciętniaków- ale to nie o tym, tak samo jak wątek nei jest przeciez o poglądach MirellamKoko. A jak ktoś chciałby poszukać zniewieściałych hetero to polecam wejśc do jakiegoś "lepszego" liceum w większym mieście albo na Plac Zbawiciela i popatrzeć na tych wszystkich hipsterow. Kiedyś rozbeczane emo, dziś zmanierowany hipster, a jutro...no właśnie qvo vadis młody kawalerze?
no właśnie, więc nie każdy musi być 'przyjacielsko' nastawiony do gejów. Jak ktoś ma odmienne zdanie to od razu jest na świeczniku. Mnie nie podobają się i nie akceptuje dziewczyn chodzących w leginsach (i innych spodniach) które wpijają się w przedział na tyłku i wszyscy na to muszą patrzeć. Bo co? Bo takie czasy? Nie podoba mi się to i będę otwarcie o tym mówić. Dzisiaj rajstopy imitujące pończochy, a za rok już żadna się nie będzie kryła i wyłaziła w samych pończochach i mini w której widać poślady.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:13   #3093
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
Nie lubię i twierdzę, że to powinno się leczyć, ale to nie temat na to.

Filmiki gdy facet robi słodnie buziaczki na kamerki mnie obrzydzają.

co się dzieje z tym światem. Tolerancja. Tolerancja dla faceta który robi oczka dziewczynki, mruga szybko jak małe dziwczę, składa usta w podkowę, albo przesyła buziaczki z uśmiechem 5 letniego dziecka energicznie machając. to wszystko na kanale urodowym.
Ktoś jest gejem. Git.
Ktoś jest gejem i zachowje się jak mieszanka 5letniej dziewczynki z kobietą stojącą pod latarnią to zbyt dużo jak dla mnie.

Możliwe że jestem zacofana takie czasy.

Kiedyś pewien gej powiedział mi, że GEJE mają taką opinię w społeczeństwie właśnie przez takie "GEJE KOBIETKI". Mówił, że istnieją też geje normalni a nie z odchyleniem w stronę kobiecości.



podaj sposób w jaki wyleczyć homoseksualizm.
chcę wiedzieć, o światłośći wizażowa, w jaki sposób wyleczyć homosiów. błagam, podaj go. z miejsca jutro pojadę założyć organizację leczenia homo niewiadomo.

jeśli nie masz o czymś pojęcia, to postaraj się nie paplać bezmyślnie, bo twoje śmieszne wywody mogą kogoś urazić albo wręcz zranić.
szkoda, że na głupotę i ciasnotę umysłową nikt lekarstwa nie znalazł.[*]

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
no właśnie, więc nie każdy musi być 'przyjacielsko' nastawiony do gejów. Jak ktoś ma odmienne zdanie to od razu jest na świeczniku. Mnie nie podobają się i nie akceptuje dziewczyn chodzących w leginsach (i innych spodniach) które wpijają się w przedział na tyłku i wszyscy na to muszą patrzeć. Bo co? Bo takie czasy? Nie podoba mi się to i będę otwarcie o tym mówić. Dzisiaj rajstopy imitujące pończochy, a za rok już żadna się nie będzie kryła i wyłaziła w samych pończochach i mini w której widać poślady.
no następna mundra.
to, że jakaś lasencja ubiera na tyłek legginsy, to jest jej wybór. może kupić legginsy a może jednak zainwestować w spodnie. homoseksualista nie ma wyboru, nie stoi przed lustrem i nie wybiera sobie orientacji seksualnej.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.

Edytowane przez olenkasz
Czas edycji: 2013-03-17 o 17:15
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:22   #3094
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
podaj sposób w jaki wyleczyć homoseksualizm.
chcę wiedzieć, o światłośći wizażowa, w jaki sposób wyleczyć homosiów. błagam, podaj go. z miejsca jutro pojadę założyć organizację leczenia homo niewiadomo.

jeśli nie masz o czymś pojęcia, to postaraj się nie paplać bezmyślnie, bo twoje śmieszne wywody mogą kogoś urazić albo wręcz zranić.
szkoda, że na głupotę i ciasnotę umysłową nikt lekarstwa nie znalazł.[*]
nie boli
dwa proste zwroty wpisałam i wyskoczyło wiele info
poszukaj jeśli Cię interesuje
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:24   #3095
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Hahahah proooosze cie, nie dobijaj mnie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:26   #3096
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez MirellamKoko Pokaż wiadomość
Nie lubię i twierdzę, że to powinno się leczyć, ale to nie temat na to. [...]
I gdybyś na tym zakończyła wywód, to można by uznać, że masz taki światopogląd. Ale te dalsze dywagacje, że męski gej jest spoko, a zniewieściały "be"zalatują ciasnotą umysłową, którą próbujesz tuszować jakimś tam mędrkowaniem. Kim u diabła jesteś, żeby uczyć ludzi "poprawnego do płci zachowywania się"?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:27   #3097
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Czasami od małego widać, że chłopczyk interesuje sie babskimi sprawami, przebiera się za dziewczynkę itd. (chociaż to może minąć, lecz niekoniecznie). Tak było z moim znajomym. Od małego widać to było, a gdy był już pełnoletni chciał ze sobą skończyć...Nie mógł się odnaleźć, jego rodzice byli załamani, ale...wzięli się za siebie i mu pomagali, wspierali. Ukończył dobre studia, znalazł partnera i jest szczęśliwy. On twierdzi, że taki się urodził, że zawsze czuł, że jest z nim inaczej. Rodzice podsuwali mu różne dziewczyny, umawiał się z wieloma, ale kompletnie nic z tego nie wychodziło, odpychało go wręcz. Nie sądzę, żeby można to było leczyć. Wiadomo, że wpływ może mieć też dzieciństwo, wychowanie, złe doświadczenia, ale jeżeli wszystko jest normalnie, to cóż. Tak jak ktoś napisał - u zwierząt też się to zdarza.
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-03-17, 17:29   #3098
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem oburzenia rajstopami

Przeciez w Polsce za dobre, grube rajstopy tez trzeba zaplacic okolo 40zl a nie 5 - jak pisaly niektore dziewczyny.

Ja po obejrzeniu filmu ciasteczka kupilam rajstopy i ponczochy Wolford i nigdy nie mialam lepszych. Nie sciagaja sie, nie roluja, maja ladny nasycony kolor, swoje mam juz kilka miesiecy a czesto ich uzywam.

Dla mnie wydanie okolo 100funtow na 3 pary rajstop to byl spory wydatek, qale przekonalam sie, ze warto!
Polecam zwlaszcza ich grube niesamowicie ciple modele.
W pewnym wieku zaczyna sie zauważać że rajstopy SĄ ważnym elementem stroju i kiedy kupimy tanie to widać ich taniość. Nawet sukienke da się załozyć za grosze ( z lumpeksu) i wyglądać ok, z butami i rajstopami to nie przejdzie. A faktycznie zwykłe grube, ale solidne rajstopy to koszt 40 zł, więc 50 zł nie szokuje. Będe musiała spróbować znaleść Wolford w Tk maxxxie.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:30   #3099
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
no następna mundra.
to, że jakaś lasencja ubiera na tyłek legginsy, to jest jej wybór. może kupić legginsy a może jednak zainwestować w spodnie. homoseksualista nie ma wyboru, nie stoi przed lustrem i nie wybiera sobie orientacji seksualnej.
zamysł mojej wypowiedzi był taki że nie każdy musi się godzić na to co widzi.
Uprzedzę kolejne skojarzenia: nie, nie chodzi tu o wybieganie z bejsbolem na ulicę, tylko o wewnętrzny brak akceptacji dla takich ludzi.

[QUOTE]podaj sposób w jaki wyleczyć homoseksualizm.
chcę wiedzieć, o światłośći wizażowa, w jaki sposób wyleczyć homosiów. błagam, podaj go. z miejsca jutro pojadę założyć organizację leczenia homo niewiadomo.


jeśli nie masz o czymś pojęcia, to postaraj się nie paplać bezmyślnie, bo twoje śmieszne wywody mogą kogoś urazić albo wręcz zranić.
szkoda, że na głupotę i ciasnotę umysłową nikt lekarstwa nie znalazł.[*] [/QUOTE]

weź jakieś tabletki na uspokojenie, bo dostaniesz warna :/

Edytowane przez 201804100943
Czas edycji: 2013-03-17 o 17:35
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:37   #3100
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
zamysł mojej wypowiedzi był taki że nie każdy musi się godzić na to co widzi.
Ty masz wybór i możesz nie patrzeć. Pomyśl, że taki zniewieściały, obleśny gejuch może być kiedyś jedyną osobą, która może udzielić Ci pomocy. Może być Twoim lekarzem, sąsiadem, współpracownikiem, szefem. Zalecam wtedy konsekwencję w podejściu do niego, żeby nie wiało hipokryzją
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:38   #3101
TheDocha
Dossisława I
 
Avatar TheDocha
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 3 354
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Ostatnio mówiłyście że dziewczyny na YT dostały kosmetyki. Możecie mi powiedzieć jaka to była firma. Chodzi o cały zestaw kosmetyków w czerwonych opakowaniach.
TheDocha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:42   #3102
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ty masz wybór i możesz nie patrzeć. Pomyśl, że taki zniewieściały, obleśny gejuch może być kiedyś jedyną osobą, która może udzielić Ci pomocy. Może być Twoim lekarzem, sąsiadem, współpracownikiem, szefem. Zalecam wtedy konsekwencję w podejściu do niego, żeby nie wiało hipokryzją
jeśli nie będzie łaził w latexie i wywijał tyłeczkiem to czemu miałabym takiego człowieka unikać? Nie mam nic do homoseksualistów, ale do gejów tak
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:47   #3103
dacn
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 9 557
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

[QUOTE=aanneett;39820724]zamysł mojej wypowiedzi był taki że nie każdy musi się godzić na to co widzi.
Uprzedzę kolejne skojarzenia: nie, nie chodzi tu o wybieganie z bejsbolem na ulicę, tylko o wewnętrzny brak akceptacji dla takich ludzi.

Cytat:
podaj sposób w jaki wyleczyć homoseksualizm.
chcę wiedzieć, o światłośći wizażowa, w jaki sposób wyleczyć homosiów. błagam, podaj go. z miejsca jutro pojadę założyć organizację leczenia homo niewiadomo.


jeśli nie masz o czymś pojęcia, to postaraj się nie paplać bezmyślnie, bo twoje śmieszne wywody mogą kogoś urazić albo wręcz zranić.
szkoda, że na głupotę i ciasnotę umysłową nikt lekarstwa nie znalazł.[*] [/QUOTE]

weź jakieś tabletki na uspokojenie, bo dostaniesz warna :/
Na to zawsze przypomina mi sie tekst o skromnym lekarzu z Poznania, który przyznaje że owszem leczy homoseksualistów, a ostatnio wyleczył dwóch takich, .....z anginy.
dacn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:47   #3104
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
no właśnie, więc nie każdy musi być 'przyjacielsko' nastawiony do gejów. Jak ktoś ma odmienne zdanie to od razu jest na świeczniku. Mnie nie podobają się i nie akceptuje dziewczyn chodzących w leginsach (i innych spodniach) które wpijają się w przedział na tyłku i wszyscy na to muszą patrzeć. Bo co? Bo takie czasy? Nie podoba mi się to i będę otwarcie o tym mówić. Dzisiaj rajstopy imitujące pończochy, a za rok już żadna się nie będzie kryła i wyłaziła w samych pończochach i mini w której widać poślady.
Nikt nie każe ci wielbić gejów, blondynów, dziewczyn w leginsach, Japończyków, psów, chomików, gerbery... ale nalezy je tolerować tak jak inni musza tolerować ciebie bo np. jesteś brunetką a oni nie lubią brunetek, albo jesteś Polką a kogos irytuje jezyk polski czy wygląd Słowianek, albo jesteś ruda i piegowata...
Co do dziewczyn zakładających owe leginsy- nie musisz na to patrzec, ale chcesz- przecież mozesz odwrócić wzrok, wszystkim ciągle patrzysz sie na pupy? pewnie nie. Taka leginsowa panienka moze założyc spodnie i juz, ale homoseksualista tego nie zmieni ot tak. To tak jakbyś zarzuciła kobiecie z dużym biustem, że jest wulgarna, pomimo, że jest w golfie, albo mężczyznie z dużym prąciem- bo mu widac przez nogawkę i się to degustuje.
Co do owych leginsów nic nie mam.Jak dla mnie ludzie mogą chodzic nawet nago. Nie wiem czym się bulwersować. Przecież nawet gdyby owe kobiety wychodziły w poczochach to co z tego?
Można czegoś nie lubić, ale krytykowanie dla samej zasady krytykowania? po co? sorry, ale to mnie właśnie uderza- obgadywanie, krytykanctwo tylko dlatego, że ktoś sie wyróżnia.
Mi ani emo, ani hipster krzywdy nei robią swoją obecnością, tak jak gej, lesbijka i brunetki czy rude. Tak samo nie mam nic do kogoś z Japonii i z kościoła ewangelicko-augsburskiego.

Ale widać, ze ten wątek przeistoczył się w bitwę: moja racja jest mojsza niż twojsza! Każdy ma prawo do swoich upodobań, może czegos nie lubić, ale bez obrażania i wytykania, szczególnie jeżeli jest to niezależne od kogoś. Dlatego nie rozumiem..nawet jeżeli komuś będzie widać udo/ pośladek to co? Nico. Jakoś na basenie/ plaży/ saunie ludzie są bardziej rozneglizowani i jest ok, ale te 5m dalej już źle. Przepraszam, ale gdyby ktos do mnie podszedł i powiedział, że mój strój go gorszy to bym chyba się uśmiała po pachy. A lasencje w leginsach- nie mordują nikogo, nie gryzą, nie zarażają wścieklizną. No niedługo wyjdzie na jaw, że zakładanie czerwonych sukienek jest be!
aanneett polecam wycieczkę do Azji (Korea Płn, Japonia) albo chociaż Londyn- tam spróbuj krytykować za krótkie spódniczki, legginsy, rajstopy pończochy.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:48   #3105
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
jeśli nie będzie łaził w latexie i wywijał tyłeczkiem to czemu miałabym takiego człowieka unikać? Nie mam nic do homoseksualistów, ale do gejów tak
Spotkałaś kiedyś takiego? Bo chyba rozmawiamy tutaj o chłopaku, który nie miał na sobie lateksu ani nie "wywijał tyłeczkiem", nie robił moim zdaniem nic szokującego, a jednak twierdzicie z kimś tam jeszcze, że obrzydliwy z niego gejuch. Więc o co chodzi?
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:49   #3106
CATUS
Rozeznanie
 
Avatar CATUS
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 639
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
Ty masz wybór i możesz nie patrzeć. Pomyśl, że taki zniewieściały, obleśny gejuch może być kiedyś jedyną osobą, która może udzielić Ci pomocy. Może być Twoim lekarzem, sąsiadem, współpracownikiem, szefem. Zalecam wtedy konsekwencję w podejściu do niego, żeby nie wiało hipokryzją
No pewnie.
U nas się bardzo na powierzchowność zwraca uwagę ( napisałabym -" u nas w Polsce", ale się boję linczu :P). Tak jak toś wyżej napisał, że koszulka z napisem "fuck" świadczy o infantylności, a baba w ciąży powinna być dojrzała (jakby ta koszulka coś zmieniała). Mnie się wcale nie musi podobać zniewieściałość, ta samo i koszulka z "fuckiem", ale to tylko wygląd. Podobnie nie lubię białych kozaczków, czy szpachli na twarzy, która odpada niemal na moich oczach. Ale cenię za wolność jednostki te społeczeństwa, gdzie nawet jak wyjdę w piżamie do sklepu, to nikogo to nie obchodzi - bo to moja sprawa jaka jestem i w czym chodzę - dopóki nie krzywdzę tym nikogo.
CATUS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:52   #3107
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez Atenya Pokaż wiadomość
Czasami od małego widać, że chłopczyk interesuje sie babskimi sprawami, przebiera się za dziewczynkę itd. (chociaż to może minąć, lecz niekoniecznie). Tak było z moim znajomym. Od małego widać to było, a gdy był już pełnoletni chciał ze sobą skończyć...Nie mógł się odnaleźć, jego rodzice byli załamani, ale...wzięli się za siebie i mu pomagali, wspierali. Ukończył dobre studia, znalazł partnera i jest szczęśliwy. On twierdzi, że taki się urodził, że zawsze czuł, że jest z nim inaczej. Rodzice podsuwali mu różne dziewczyny, umawiał się z wieloma, ale kompletnie nic z tego nie wychodziło, odpychało go wręcz. Nie sądzę, żeby można to było leczyć. Wiadomo, że wpływ może mieć też dzieciństwo, wychowanie, złe doświadczenia, ale jeżeli wszystko jest normalnie, to cóż. Tak jak ktoś napisał - u zwierząt też się to zdarza.
To jest raczej transseksualizm, a nie homoseksualizm
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:57   #3108
mpt
Zakorzenienie
 
Avatar mpt
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 7 346
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez CATUS Pokaż wiadomość
[...] Ale cenię za wolność jednostki te społeczeństwa, gdzie nawet jak wyjdę w piżamie do sklepu, to nikogo to nie obchodzi - bo to moja sprawa jaka jestem i w czym chodzę - dopóki nie krzywdzę tym nikogo.
I ja również, bo może przyjść taki dzień, kiedy sama będę obleśna i chciałabym, żeby ktoś zadał sobie trud weryfikacji tego, jaką pod tym wszystkim jestem osobą. Gej to nie jest cecha charakteru, no ludzie. Nawet jeśli mówi inaczej, jeśli inaczej się zachowuje i inaczej patrzy na świat.
__________________
Tu wyjaśniam w prostych słowach trening, dietę i głowę: instagram.com/prostym_slowem
mpt jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 17:58   #3109
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
To jest raczej transseksualizm, a nie homoseksualizm
Jak widać niekoniecznie.

Dziewczyny eot, bo odbiegamy od tematu.

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-03-17 o 17:59
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:03   #3110
moniczorek
Podróżniczka
 
Avatar moniczorek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 826
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Lepiej skończyć zanim co poniektóre jeszcze bardziej pogrążą swój ciasny umysł
moniczorek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:06   #3111
fablous
Zakorzenienie
 
Avatar fablous
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 18 339
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Lepiej skończyć zanim co poniektóre jeszcze bardziej pogrążą swój ciasny umysł
albo zanim wątek ponownie zostanie zamknięty
__________________

fablous jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:07   #3112
CATUS
Rozeznanie
 
Avatar CATUS
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 639
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez moniczorek Pokaż wiadomość
Lepiej skończyć zanim co poniektóre jeszcze bardziej pogrążą swój ciasny umysł
Swojego czasu niezłego rabanu zrobił "facet w szpilkach" , który na wizażu wrzucił link do swojego kanału ... Aż mnie korci, żeby jakiś jego filmik zapodać, nawet pasowałby do tematu filmików urodowych, ale se odpuszczam
CATUS jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:09   #3113
Atenya
summer vibes;)
 
Avatar Atenya
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: WLN
Wiadomości: 4 541
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

No to wracamy Panna Joanna o zapachach w domu http://www.youtube.com/watch?v=eYPwF1y4p_M

A tak w ogóle miała któraś z Was świeczki yankee candle?? Polecacie?

Edytowane przez Atenya
Czas edycji: 2013-03-17 o 18:11
Atenya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:12   #3114
201804100943
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 6 037
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez bentkuff Pokaż wiadomość
Nikt nie każe ci wielbić gejów, blondynów, dziewczyn w leginsach, Japończyków, psów, chomików, gerbery... ale nalezy je tolerować tak jak inni musza tolerować ciebie bo np. jesteś brunetką a oni nie lubią brunetek, albo jesteś Polką a kogos irytuje jezyk polski czy wygląd Słowianek, albo jesteś ruda i piegowata...
Co do dziewczyn zakładających owe leginsy- nie musisz na to patrzec, ale chcesz- przecież mozesz odwrócić wzrok, wszystkim ciągle patrzysz sie na pupy? pewnie nie. Taka leginsowa panienka moze założyc spodnie i juz, ale homoseksualista tego nie zmieni ot tak. To tak jakbyś zarzuciła kobiecie z dużym biustem, że jest wulgarna, pomimo, że jest w golfie, albo mężczyznie z dużym prąciem- bo mu widac przez nogawkę i się to degustuje.
Co do owych leginsów nic nie mam.Jak dla mnie ludzie mogą chodzic nawet nago. Nie wiem czym się bulwersować. Przecież nawet gdyby owe kobiety wychodziły w poczochach to co z tego?
Można czegoś nie lubić, ale krytykowanie dla samej zasady krytykowania? po co? sorry, ale to mnie właśnie uderza- obgadywanie, krytykanctwo tylko dlatego, że ktoś sie wyróżnia.
Mi ani emo, ani hipster krzywdy nei robią swoją obecnością, tak jak gej, lesbijka i brunetki czy rude. Tak samo nie mam nic do kogoś z Japonii i z kościoła ewangelicko-augsburskiego.

Ale widać, ze ten wątek przeistoczył się w bitwę: moja racja jest mojsza niż twojsza! Każdy ma prawo do swoich upodobań, może czegos nie lubić, ale bez obrażania i wytykania, szczególnie jeżeli jest to niezależne od kogoś. Dlatego nie rozumiem..nawet jeżeli komuś będzie widać udo/ pośladek to co? Nico. Jakoś na basenie/ plaży/ saunie ludzie są bardziej rozneglizowani i jest ok, ale te 5m dalej już źle. Przepraszam, ale gdyby ktos do mnie podszedł i powiedział, że mój strój go gorszy to bym chyba się uśmiała po pachy. A lasencje w leginsach- nie mordują nikogo, nie gryzą, nie zarażają wścieklizną. No niedługo wyjdzie na jaw, że zakładanie czerwonych sukienek jest be!
aanneett polecam wycieczkę do Azji (Korea Płn, Japonia) albo chociaż Londyn- tam spróbuj krytykować za krótkie spódniczki, legginsy, rajstopy pończochy.
Wyróżnianie się ociekając sexem... no ciekawy sposób, choć zbyt prosty, wolę coś ambitniejszego
Przesadzasz i płyniesz za bardzo w temat (ale to dosyć częste na wizażu zjawisko- dopisywanie niestworzonych rzeczy).
Tolerować muszę takie osoby, ale nie mam przyjemności rozmawiać z kimś i być miła.
Co do nie patrzenia się na tyłki w leginsach- no niech ktoś spróbuje iść do klubu czy nawet zwykłego baru i nie natknąć się na takie zjawisko.
Chodzi o sam sens jak kobiety wyglądają pod pozorem "przecież czasy się zmieniają". Ja nie chce ubierać nikogo w habit, ale obrzydza mnie myśl, że za parę lat sex będzie na ulicy, pończochy na wierzchu i może nawet "camel toe" będzie popularny
Nie wiem- może Wy macie taki dar że potrafiłybyście się nie patrzeć na nikogo, ja nie.
201804100943 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:17   #3115
patisia123
Zakorzenienie
 
Avatar patisia123
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 9 742
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez TheDocha Pokaż wiadomość
Ostatnio mówiłyście że dziewczyny na YT dostały kosmetyki. Możecie mi powiedzieć jaka to była firma. Chodzi o cały zestaw kosmetyków w czerwonych opakowaniach.
decubal?
patisia123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:30   #3116
bentkuff
Zadomowienie
 
Avatar bentkuff
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: McKinsey’s Hellenic Office
Wiadomości: 1 759
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez mpt Pokaż wiadomość
I ja również, bo może przyjść taki dzień, kiedy sama będę obleśna i chciałabym, żeby ktoś zadał sobie trud weryfikacji tego, jaką pod tym wszystkim jestem osobą. Gej to nie jest cecha charakteru, no ludzie. Nawet jeśli mówi inaczej, jeśli inaczej się zachowuje i inaczej patrzy na świat.
Otóż to. Jak kiedyś będe miała wypadek i twarz jak nieudany eksperyment to nie chce słyszeć w PL jaka to ja jestem- brzydka (to chyba byłoby najmilsze słowo). Jak bedę miała popękane naczynka na nogach, dużo popękanych naczynek, to nie chce słyszeć za sobą- o boże! widzisz to?! jak ona mogła wyjsc w spodenkach!
Nie wiem czy to jakaś cecha narodowa- to komentowanie, ale nawet w kinie część delikwentów nei może się opamiętać. Teraz młoda matka na spacerze może usłyszeć za plecami, że na pewno jest zaniedbana i mąż ją szybko rzuci, a jakie to ona na pewno ma piersi i brzuch...
Cecha wtrącania się jest chyba dziedziczona- narzeka się na teściowe, a drugiej strony za bardzo "interere" innymi nie tylko one.
Takie insynuowanie- gej to, homoś tamto...to tak samo jakby ktoś nazwał Polkę tanią dziwko-sprzątaczką bo tym się trudni gros Polek za granicą. Bo jak Polka to łatwa, jak gej to kolorowe ciuszki, jak bez makijażu to zaniedbana, jak fryzjerka to mało ambitna, jak ksiądz to na pewno pedofil.

I właśnie dlatego chciałabym nosić owy niqab- żeby mnie nikt nie oceniał jak wyglądam, co mam na sobie, jak wygląda moja twarz.

Zakończmy ten offtop

---------- Dopisano o 19:30 ---------- Poprzedni post napisano o 19:21 ----------

Cytat:
Napisane przez aanneett Pokaż wiadomość
Nie wiem- może Wy macie taki dar że potrafiłybyście się nie patrzeć na nikogo, ja nie.
Nie weim czy to dar, ale za bardzo nie patrzę się na ludzi jak jestem w miejscach publicznych. Zazwyczaj jestem zajęta czytaniem książki badź rozmową z kimś i patrzę sie na kogoś kto mi się podoba, a nie na kogoś widok przyprawia mnie o zawrót głowy. Albo jestem w pracy, gdzie widziałam już wszystko. Jak jestem w klubie to zajmuję się tańcem, ewentualnie moim partnerem.
To trochę jak z babcią co nei widziała Murzynka i nagle oczy jej z orbit wystają bo przed nia stoi czarny pan a ona nigdy nie widziała takiego 'opalonego'. Albo wycieczki klasowe w podstawówce- kiedy koledzy odkrywają istnienie Japończyków i robią im zdjęcia.
Ja jestem przyzwyczajona do naprawdę różnorodnych dziwactw od dziecka (dziękuje kochani rodzice ) i chyba po prostu nic nie jest w stanie mnie zbulwersować/zniesmaczyc/zadziwic.
bentkuff jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:44   #3117
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Cytat:
Napisane przez vogue1987 Pokaż wiadomość
Nie rozumiem oburzenia rajstopami

Przeciez w Polsce za dobre, grube rajstopy tez trzeba zaplacic okolo 40zl a nie 5 - jak pisaly niektore dziewczyny.
no może 40 to już przesada ale 20 a nawet 30 zł wcale mnie nie dziwi, zwłaszcza w gattcie sama ostatniej zimy lekko przesadziłam z ilością ciepłych rajstop i mam kilka nierozpakowanych par

u mnie tag co jest w mojej torebce - chyba się zjawił z 3 lata temu i wtedy zaczęłam oglądać beauty guru wydaje mi się że pierwszą dziewczyną, którą zasubskrybowałam była Cityandmakeup z Kanady http://www.youtube.com/watch?v=DI1nucPAbvw
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:46   #3118
summerisgone
Zakorzenienie
 
Avatar summerisgone
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 3 534
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Tak naprawdę ciężko stwierdzić jak to jest z homoseksualizmem. Główny argument jest taki, że homoseksualizm występuje też u zwierząt ale przecież złośliwe nowotwory również i jeszcze niedawno też nie potrafiliśmy ich leczyć. Kiedyś krzyczałam na ludzi twierdzących że to choroba a teraz zaczynam rozumieć ich zdanie. Kto wie, może faktycznie za 20 lat okaże się że można homoseksualistę wyleczyć?
summerisgone jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:48   #3119
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

[QUOTE=aanneett;39820724]zamysł mojej wypowiedzi był taki że nie każdy musi się godzić na to co widzi.
Uprzedzę kolejne skojarzenia: nie, nie chodzi tu o wybieganie z bejsbolem na ulicę, tylko o wewnętrzny brak akceptacji dla takich ludzi.

Cytat:
podaj sposób w jaki wyleczyć homoseksualizm.
chcę wiedzieć, o światłośći wizażowa, w jaki sposób wyleczyć homosiów. błagam, podaj go. z miejsca jutro pojadę założyć organizację leczenia homo niewiadomo.


jeśli nie masz o czymś pojęcia, to postaraj się nie paplać bezmyślnie, bo twoje śmieszne wywody mogą kogoś urazić albo wręcz zranić.
szkoda, że na głupotę i ciasnotę umysłową nikt lekarstwa nie znalazł.[*] [/QUOTE]

weź jakieś tabletki na uspokojenie, bo dostaniesz warna :/


o tak, ostrzeżenie na forum to kara ponad kary, od razu się zamknę i przestanę wytykać ludziom ich marne teorie.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-03-17, 18:51   #3120
MirellamKoko
Rozeznanie
 
Avatar MirellamKoko
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Cały swiat:)
Wiadomości: 888
Dot.: Filmiki "urodowe" na Youtube cz. X

Poszłam dział Intymny poczytać wracam a tutaj tyle dopisane

Ale widzę, że część broni rękami i zębami swoich poglądów i wychodzi tak , że są takie tolerancyjne, tak kochają gejów bo to ludzie, bo mają uczucia bo to, bo to, a jednak i są takie dobre , serca ze złota ale mnie i jeszcze jedną użytkowniczkę by zagryzły i swą agresją chyba by nas zatłukły w ciemnej uliczce

Jakieś porównania co zrobię jak będę musiała iść do lekarza geja są absurdalne!! Przecież nie o to tu chodzi. Czy ja chodzę za ludźmi z pałą mówiąc że im zawalę za to że sa gejami? Nie! Więc co zrobię jak będę musiała iść do lekarza geja ? - Pójdę. Co zrobię jeśli będę musiała kupić bilet u pana w kiosku który jest gejem ? - kupię bilet.

Ktoś wyżej napisał, że mówimy o jakimś kokretnym filmiku czy mi się wydawało? Nie wiem o czym Wy mówicie , ale mnie najbadziej porszył filmik dodany jakiś miesiąc temu gdzie facet dosłownie podskakuje jak piłeczka

Kurcze. Co mam Wam napisać?

Nie zostałam przekonana do Waszych racji, ale co mam Was wyzywać i obrażać albo syczeć agresją na prawo i lewo?

To takie śmieszne , chore i odrażające jak facet zaczyna przypominać kobietę.

Ale bardzo bym nie chciała, żeby kiedyś mój lekarz nosił spódniczkę (jeśli tak już rozmawiamy).

Jak włączam filmik gdzie widzę takiego mężczyznę (jak opisywałam wcześniej) to nie mogę wyłączyć, przepraszam, ale nie mogę. Ze ściągniętymi brwiami, odrazą na twarzy oglądam i zastanawiam się "co się z tym światem dzieje"
MirellamKoko jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:08.