Tabletki antykoncepcyjne- wątek zbiorczy! - Strona 33 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Seks

Notka

Seks Tutaj porozmawiasz o seksie. Masz pytania związane z życiem seksualnym lub szukasz porady? Dołącz do nas. Podziel się doświadczeniem, dodaj opinię.

Pokaż wyniki sondy: Przy stosowaniu tabletek pojawiły się u mnie:
niewielki wzrost wagi 735 19,73%
znaczący wzrost wagi (kilka kg lub więcej) 635 17,05%
niewielki spadek libido 549 14,74%
znaczący spadek libido 1 051 28,21%
ból głowy 769 20,64%
depresja 669 17,96%
plamy po opalaniu 234 6,28%
uczucie opuchnięcia 643 17,26%
żylaki 229 6,15%
ryzyko zakrzepicy 168 4,51%
plamienia, krwawienie 547 14,68%
cellulit/rozstępy 847 22,74%
ból brzucha, nudności 540 14,50%
pogorszenie stanu cery 406 10,90%
inne 471 12,64%
NIE POJAWIŁ SIĘ ŻADEN SKUTEK UBOCZNY 734 19,70%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 3725. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-07-21, 12:10   #961
myszeczka00
Wtajemniczenie
 
Avatar myszeczka00
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: szczyt góry
Wiadomości: 2 523
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez meghann Pokaż wiadomość
ja mam malusienieczki spadek libido, a poza tym tabletki dla mnie to prawie ratunek zycia - mam stwierdzone PCO, bylam leczona naturalnymi hormonami w dosc slynnej klinice w Poznaniu na Polnej,teraz biore tabletki Yasminelle i jest ok. Naprawde. Robie proby watrobowe co roku wszystko jest pieknie,prob hormonalnych u mnie robic nie trzeba wiadomo ze z tabletkami jest ok a bez wychodzi zawsze to samo czyli PCO.
Niektorym tabletki rujnuja zycie a niektorym pomagaja je ulozyc,tak jak mi na ten przyklad - moim zdaniem opinie takie jak 'Tabletki to smierc' czy 'Tabletki sa super dla wszystkich' to nie tutaj i nie przy tych tabletkach. To nie Haribo.
meghann, piszesz ze masz stwierdzone PCO. Czy po zazyciu tabletek, objawy PCO zmniejszyly sie w jakims stopniu ???
Bardzo mnie to interesuje, bo sama zastanawiam sie nad antykoncepcja i rowniez stwierdzono u mnie PCO.

Termin do gina mam dopiero na polowe sierpnia

Dziekuje za odpowiedz
__________________
Ain't No Mountain High Enough

myszeczka00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-22, 13:19   #962
Kora21
Raczkowanie
 
Avatar Kora21
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 37
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Odstawiłam 2 miesiące temu i w niedługim czasie nieco schudłam. Nie wpłynęło mi to dobrze na piersi . Ale teraz wydaje mi się, że intensywniej przeżywam seks. nie pamiętam jak to było przed tabletkami ale po ich odstawieniu jest po prostu lepiej...
Kora21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-07-28, 18:47   #963
agusia1308
Raczkowanie
 
Avatar agusia1308
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 49
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Popieram Cie ja tez przytylam ladnych pare kilogramow, mam teraz celulit i tez niech mi nikt nie sciska ze sie objadam bo juz nawet nie jadam bialego pieczywa tylko Wasa i to nie daje rezultatu! masakra
agusia1308 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 01:03   #964
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Tabletki podobno powodują zwiększenie apetytu, a nie sama czynność tycia. Narazie (jestem w trakcie brania 7tabletki pierwszego opakowania Novynette) stwierdzam bardzo delikatne plamienia, ale jednak sa i denerwuja mnie Poza tym zwiększenie libido i jakas ogólna poprawa nastroju? Dzis pierwszy raz sie kochaliśmy, w prawdzie nie byłam dostatecznie rozgrzana, ale tarcie było straszne i pojawił się ból. Poza tym zwykle nie miałam problemów z cerą, a teraz jakby sie zaczynają lekkie, ale nie wiem czy to od hormonów
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 06:46   #965
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Kończę już 4 opakowanie tabletek i moim jedynym skutkiem ubocznym jest duży spadek libido.Nic więcej na szczęście
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 16:27   #966
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Kończę już 4 opakowanie tabletek i moim jedynym skutkiem ubocznym jest duży spadek libido.Nic więcej na szczęście
No tak, "na szczęście". Tylko po co w takim razie tabletki, skoro nie chce się uprawiać seksu?
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 21:07   #967
pink69
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 7 490
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez asiuk Pokaż wiadomość
No tak, "na szczęście". Tylko po co w takim razie tabletki, skoro nie chce się uprawiać seksu?
Antykoncepcja to jeden z 3 powodów,dla których biorę tabletki ,więc zostają jeszcze 2 - to po pierwsze,a po drugie kto powiedział ,że SPADEK a nie zanik libido oznacza totalny brak seksu ?
__________________


pink69 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-09-17, 21:40   #968
asiuk
Zakorzenienie
 
Avatar asiuk
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Śląskie
Wiadomości: 6 569
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez pink69 Pokaż wiadomość
Antykoncepcja to jeden z 3 powodów,dla których biorę tabletki ,więc zostają jeszcze 2 - to po pierwsze,a po drugie kto powiedział ,że SPADEK a nie zanik libido oznacza totalny brak seksu ?
Ok, w moim przypadku po prostu "duży spadek libido" oznaczał seks raz na miesiąc Rozumiem, że Ty, mimo znacznego spadku libido, masz nadal wystarczającą ochotę na seks, aby kochać się częściej - zazdroszczę
__________________
my

Ewunia

Staś

bloguję
asiuk jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-17, 21:41   #969
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

A to widziałyście? Pech...
http://wiadomosci.o2.pl/?s=258&t=528855
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 17:19   #970
Dancing Nancy
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 46
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Ale sie naczytałam... teraz mam juz dość. Jestem nowa na forum. Planowałam sie wybrac do ginekologa po recepte na tabletki albo plastry, zeby sie za kazdym razem nie stresowac czy gumka nie peknie, ale jak przeczytałam o tych wszystkich skutkach ubocznych to chyba zrezygnuje i pozostane przy starych dobrych durexach. Moj chlopak mieszka w Anglii i czesto sie nie widujemy, wiec chyba nie ma powodu sie szpikowac hormonami skoro sie seksu nadmiernie czesto nie uprawia. W tym wypadku nawet najdrozsze prezerwatywy wyjda mi taniej niz tabsy czy plastry, a ryzyko wpadki nie jest w sumie az takie duze rozwazajac wszystkie za i przeciw. W ostatecznosci zostaje jeszcze pigułka po. Co prawda nigdy nie wiadomo czy mnie tez by spotkały te wszystkie problemy, ale nie zamierzam ryzykowac wylewu w wieku 30 lat, bo później bym sobie chyba nie wybaczyła własnej głupoty. Mam obecnie bardzo regularny okres (kiedys było inaczej, ale sam sie jakos uregulował) i tego tez nie zamierzam sobie komplikowac. Bole głowy i tak mam i umowiona wizyte u neurologa w przyszlym miesiacu...wiec za to tez podziekuje

Dzieki za informacje, bo wszedzie zachwalaja tabletki jaki to niby postep cywilizacyjny, ale jakie sa wady to nikt nie napisze. Nie zamierzam sobie zdrowia rujnowac

Pozdrawiam
Dancing Nancy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-19, 19:48   #971
halinka1410
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 176
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez Dancing Nancy Pokaż wiadomość
Ale sie naczytałam... teraz mam juz dość. Jestem nowa na forum. Planowałam sie wybrac do ginekologa po recepte na tabletki albo plastry, zeby sie za kazdym razem nie stresowac czy gumka nie peknie, ale jak przeczytałam o tych wszystkich skutkach ubocznych to chyba zrezygnuje i pozostane przy starych dobrych durexach. Moj chlopak mieszka w Anglii i czesto sie nie widujemy, wiec chyba nie ma powodu sie szpikowac hormonami skoro sie seksu nadmiernie czesto nie uprawia. W tym wypadku nawet najdrozsze prezerwatywy wyjda mi taniej niz tabsy czy plastry, a ryzyko wpadki nie jest w sumie az takie duze rozwazajac wszystkie za i przeciw. W ostatecznosci zostaje jeszcze pigułka po. Co prawda nigdy nie wiadomo czy mnie tez by spotkały te wszystkie problemy, ale nie zamierzam ryzykowac wylewu w wieku 30 lat, bo później bym sobie chyba nie wybaczyła własnej głupoty. Mam obecnie bardzo regularny okres (kiedys było inaczej, ale sam sie jakos uregulował) i tego tez nie zamierzam sobie komplikowac. Bole głowy i tak mam i umowiona wizyte u neurologa w przyszlym miesiacu...wiec za to tez podziekuje

Dzieki za informacje, bo wszedzie zachwalaja tabletki jaki to niby postep cywilizacyjny, ale jakie sa wady to nikt nie napisze. Nie zamierzam sobie zdrowia rujnowac

Pozdrawiam
To wszystko tylko tak zle brzmi... Biore tabsy i bardzo sobie je chwale - nie mialam zadnych skutkow ubocznych - moze tylko podczas pierwszego miesiaca, gdy krwawilam przez caly cykl i mialam lekkie bole glowy. Piersi sie wyraznie powiekszyly, ale tylko na jakies pol roku, juz wrocily do normy, niestety
A mniejszy okres, slabsze bole i regularnosc jak w zegarku dzialaja tylko i wylacznie na korzysc tabletek. Ja osobiscie polecam!
halinka1410 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-21, 14:23   #972
Yantta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3
GG do Yantta
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

A jak u Was drogie Panie jest z cellulitem podczas brania tabletek antykoncepcyjnych? Ja niestety odnoszę wrażenie, że się powiększył...:/ Nie mam raczej zamiaru rezygnować z tego powodu z tabsów (Microgynon 21), bo poza 'pomarańczową skórą' wszystko jest jak najbardziej wporządku. Co Wy na ten temat sądzicie?
Yantta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 11:33   #973
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Ja też biorę Micrognon21. Wzięłam dopiero szóstą tabletkę i wiecie co, mam dość. Nie mam co prawda silnych bóli nóg albo żadnych bardziej odczuwalnych skutków ubocznych, ale jednak nogi mnie trochę pobolewają, szczególnie lewa, są opuchnięte i ociężałe, nawet dłuższe chodzenie sprawia mi problem, bo jeszcze nie dawno po mieście mogłam chodzić cały dzień a teraz pół godziny-godzinka i mam dość Zauważyłam też, że strasznie zaczęły mi się uwydatniać mięśnie, bardzo się napinają. Jeśli po domu chodzę to pół biedy, ale jak mi przyjdzie usiąść i posiedzieć dłużej to nie mogę wytrzymać. Niedługo zaczynam pewnie kurs i jak mi przyjdzie tak siedzieć godzinę lub dwie na zajęciach to ja oszaleje!
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-22, 13:12   #974
doloresd
Wtajemniczenie
 
Avatar doloresd
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 455
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez Yantta Pokaż wiadomość
A jak u Was drogie Panie jest z cellulitem podczas brania tabletek antykoncepcyjnych? Ja niestety odnoszę wrażenie, że się powiększył...:/ Nie mam raczej zamiaru rezygnować z tego powodu z tabsów (Microgynon 21), bo poza 'pomarańczową skórą' wszystko jest jak najbardziej wporządku. Co Wy na ten temat sądzicie?
Miałam tak samo, cellulit pojawił się nie wiadomo skąd - tyle że ja brałam cilest, po odstawieniu zmniejszył się (mija 6 miesiąc) ale nie zniknął - musiałam się wziąć ostro za ćwiczenia i ostatecznie go pokonałam
doloresd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 10:57   #975
Nataleczkaaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 18
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cześć Dziewczyny Podczas 6-ciu miesięcy brania pigułek (pierwsze 2 m-ce Diane, a następne 4 Syndi),więc organizm mógł się przyzwyczaić, przytyłam 10 kg Jestem tydzień po odstawieniu i mam pytanie do tych z Was, które miały podobne doświadczenia po tabletkach, jak długo "schodziła" z Was ta opuchlizna i woda? Przetrząsnełam prawie wszystkie wątki na ten temat ale rzadko, która podawała czas ustąpienia tych skutków ubocznych... Za wszystkie odpowiedzi będe bardzo wdzięczna!!!
Nataleczkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-23, 12:15   #976
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez doloresd Pokaż wiadomość
Miałam tak samo, cellulit pojawił się nie wiadomo skąd - tyle że ja brałam cilest, po odstawieniu zmniejszył się (mija 6 miesiąc) ale nie zniknął - musiałam się wziąć ostro za ćwiczenia i ostatecznie go pokonałam
ja brałam CILEST krótko,bo tylko dwa miesiące.
miałam duży przyrost wagi.w ciągu dwóch miesięcy przytyłam aż 10 kilo .najgorsze jest to,że nie mogę tego zrzucić.
mam inne możliwości antykoncepcji,więc tabletkom mówię zdecydowanie NIE
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 12:46   #977
shockwaves
Wtajemniczenie
 
Avatar shockwaves
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 2 698
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Jedna moja koleżanka z kolei mówiła, że musiała rzucić hormony bo strasznie chudła a i bez tego jest chudziutka. ja biorę pierwsze opakowanie Kontraceptu (coś jak Logest czy Harmonet) i strasznie się boję, że przytyję, zwłaszcza że się odchudzam i chcę schudnąć jeszcze conajmniej 5 kg powiedzcie ze nie kazda tyje po tabsach
shockwaves jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-09-24, 13:51   #978
margotek
Rozeznanie
 
Avatar margotek
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 685
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez shockwaves Pokaż wiadomość
Jedna moja koleżanka z kolei mówiła, że musiała rzucić hormony bo strasznie chudła a i bez tego jest chudziutka. ja biorę pierwsze opakowanie Kontraceptu (coś jak Logest czy Harmonet) i strasznie się boję, że przytyję, zwłaszcza że się odchudzam i chcę schudnąć jeszcze conajmniej 5 kg powiedzcie ze nie kazda tyje po tabsach
nie każda Ja tez jestem przy pierwszym opakowaniu i staram sie schudnąc, ale jak narazie moja waga jest stabilna, a nawet lekko spada
__________________



margotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:37   #979
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

hej .
Wzielam swoje pierwsze opakowanie tabletek i 2 dni temu skonczylam i mam teraz ta przerwe czy to normalne ze nie wysepuje u mnie krwawienie ?
bo sie troche niepokoje
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:53   #980
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Alina - czytałaś kiedyś ulotkę?
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 17:57   #981
aaalina
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 125
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

czytalam tylko jak je brac . Bo nie chcialam sie zrazac setkami skutkow ubocznych etc .
a co to ma do tego ?
Aktualnie ulotki nie mam , wiec nie moge do niej zajrzec
aaalina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-09, 18:24   #982
Malla
Nie depcze krokusów
 
Avatar Malla
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 53 233
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Alina - Bierzesz lek, o którym nic nie wiesz. Brawo. Zadajesz takie pytanie w wątku o skutkach ubocznych, których nie chcesz znać. Zaprzeczasz sobie. O krwawieniu z odstawienia, bo tak to się nazywa, było tutaj wielokrotnie, wyszukiwarka wskazuje np. taki wątek:
http://www.wizaz.pl/forum/showthread...ienie+tabletki
__________________
- Rób swoje, wiedźminie. Resztą się nie turbuj.
Geralt solennie obiecał sobie nie turbować się.
Malla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-21, 12:24   #983
malwinac
Zadomowienie
 
Avatar malwinac
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 1 437
Dot.: tabletki anty- pytanie

oj Dziewczyny zwracam sie z pytaniem,bo przyznam szczerze ze porzadnie sie wystraszylam
Otoz 23 wrzesnia wzielam moja pierwsza tabletke antykocepcyjna
Wszystko bylo wporzadku,zadnych skutkow ubocznych
Tabletki zawsze biore o godzinie 22.
9 pazdziernika wzielam normalnie tabletke ...( 3 tydzien)Okolo godziny 23 bardzo zle sie poczulam (jakies zatrucie pokarmowe) i wymiotowalam.
W ogole do glowy mi nie przyszlo ze tabletka mogla sie nie wchlonac !
Dopiero teraz przeczytalam ulotke i zobaczylam ze tabletka wchlania sie po 3-4 godzinach.Tabletki bralam potem normalnie wedlug strzalek ,14 pazdziernika rozpoczela mi sie tygodniowa przerwa
Byl to czwartek(wymioty) a w sobote odbylam stosunek bez prezerwatywy.
Czy bylam zabezpieczona?
Dodam ze w przerwie normalnie pojawil mi sie okres.
__________________
Studentka

malwinac jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 21:44   #984
upominek
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 4
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

ja biore gdzies tak od pol roku novynette na poczatku dobrze sie czulam nic sie nie dzialo...a po 3 miesiacach brania tych tabletek w czwartym miesiacu nagle przytylam 6 kg!!! masakra!!! mojemu chlopakowi to nie przeszkadza ale mi tak...musielam sie za siebie wziasc aerobik silownia dieta...tragedia...ale wiadomo kazdy ma inny organizm i kazdy inaczej reaguje...ja nadal sie wacham czy brac tabletki poniewaz boje sie o ciaze po odstawieniu...mam zalozony watek "cieza po tabletkach" prosze was dziewczyny zajzyjcie przeczytajcie i pomozcie,bo naprawde niewiem co robic...
upominek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-22, 21:49   #985
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez upominek Pokaż wiadomość
ja biore gdzies tak od pol roku novynette na poczatku dobrze sie czulam nic sie nie dzialo...a po 3 miesiacach brania tych tabletek w czwartym miesiacu nagle przytylam 6 kg!!! masakra!!! mojemu chlopakowi to nie przeszkadza ale mi tak...musielam sie za siebie wziasc aerobik silownia dieta...tragedia...ale wiadomo kazdy ma inny organizm i kazdy inaczej reaguje...ja nadal sie wacham czy brac tabletki poniewaz boje sie o ciaze po odstawieniu...mam zalozony watek "cieza po tabletkach" prosze was dziewczyny zajzyjcie przeczytajcie i pomozcie,bo naprawde niewiem co robic...
o ciążę nie masz co się obawiać, zresztą dziewczyny Cie odeslaly do odpowiednich wątków
lepiej idź do kompetentnego lekarza, żeby Ci dobrze dobral tabletki, bo skoro przytlas 6kg to znaczy, ze sa źle dobrane...
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 11:32   #986
nnajnna
Raczkowanie
 
Avatar nnajnna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 162
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Hej,ja biore tabletko ok 6 lat.na poczatku skutkow ubocznych nie zauwazalam,potem zaczely sie bole glowy ale tylko w okresie kiedy robie przerwe-mam je do tej pory.moze to migrenowe lub jest inny powod ale jestem w stanie wskazac nawet konkretny dzien w miesiacu a nawet dwa kiedy odczuwam bol,wiec to o czyms swiadczy...
bralam rozne srodki,w tym plastry i Yasminn.pol roku temu przerzucialam sie na Diane35,bo niby pomaga lepiej na cere z ktora zawsze mialam problemy moze i jest lepiej ale czy to znaczy ze mam cale zycie brac hormony zeby nie miec krost?
po Diane widze ze zaczynam tyc,odkad je biore przytylam 4-6 kilo(to dla mnie bardzo duzo bo odkad pamietam wazylam ok 50 kilo) i oczywiscie ogromny spadek libido i z tym nikt mnie nie przekona ze to nie jest przez tabletki,cellulit tez sie pojawil niestety.
planuje je odstawic ale boje sie o cere no i oczywiscie o spokoj psychiczny odnosnie ciazy....
nnajnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 14:09   #987
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Ja miałam jednak takie skutki uboczne, że wylądowałam w szpitalu! Dziś wyszłam...
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-23, 18:09   #988
lalinka23
Raczkowanie
 
Avatar lalinka23
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: silesia
Wiadomości: 484
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

ja biore od roku novynette i niestety przytylam, pojawil mi sie cellulit, miewam hustawki nastrojow, ale to i tak nic w porownaniu z tym co mialam podczas brania yasminu. bralam go coprawda trzy miesiace ale bylam kompletnie rozchwiana emocjonalnie, stale plakalam, mialam dola i czulam sie strasznie samotna przez co klocilam sie ze wszystkimi
__________________
~you can't break a girl who is already broken
lalinka23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 09:57   #989
nnajnna
Raczkowanie
 
Avatar nnajnna
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 162
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez mysza007 Pokaż wiadomość
Ja miałam jednak takie skutki uboczne, że wylądowałam w szpitalu! Dziś wyszłam...

ojej,a co sie stało?
nnajnna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-10-24, 11:01   #990
mysza007
Zakorzenienie
 
Avatar mysza007
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: Z daleka :)
Wiadomości: 3 436
Dot.: Tabletki anty - cała prawda o skutkach ubocznych

Cytat:
Napisane przez nnajnna Pokaż wiadomość
ojej,a co sie stało?
nnajnna no cóż, zagęszczenie krwi. W płucach zaczynały się tworzyć skrzepy, ale całe szczęście był to dopiero początek. Jednak miałam już niedokrwienie i niedotlenienie mózgu, więc groził mi udar. No ale się jakoś wylizałam...Przestraszona jestem do tej pory, jeszcze się nie otrząsnęłam. Oby już wszystko było dobrze-niestety hormony poszły w odstawkę. Nie wiem teraz jaką metodę antykoncepcji wybrać, bo hormonów już brać w takim wypadku nie mogę! A było to tylko jedno opakowanie
mysza007 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Seks


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-27 19:47:59


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:10.