szaleństwo - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-04-16, 19:14   #1
bunia90
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 1

szaleństwo


Niedługo idę na wesele. Nie znam się na modzie, zasadach co pasuje, a co nie. Jakie buty, biżuteria, a tym bardziej makijaż. Na co dzień chodzę ubrana sportowo i się nawet za bardzo nie maluję. Kupiłam sukienkę, którą chciałabym założyć, ale kompletnie nie wiem jakie buty do niej będą pasowały, jaka torebka, biżuteria, makijaż... Mam granatowe ładne i wygodne szpilki, tylko nie wiem czy będą odpowiednie. Może mogłybyście mi pomóc przebrnąć przez ten weselny "koszmar" strojenia się. Nie mam o tym zielonego pojęcia, a chciałabym ładnie wyglądać. Bardzo proszę o wskazówki

http://lp.hm.com/hmprod?set=key[source],value[/model/2014/2OV%200207439%20001%2017% 205829.jpg]&set=key[rotate],value[]&set=key[width],value[]&set=key[height],value[]&set=key[x],value[]&set=key[y],value[]&set=key[type],value[STILL_LIFE_FRONT]&hmver=4&call=url[file:/product/full]

Edytowane przez bunia90
Czas edycji: 2014-04-16 o 19:55
bunia90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-16, 21:46   #2
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: szaleństwo

Sukienka jest typowo letnia kwiecista więc może coś w tym stylu będzie inspiracją do poszukiwana dodatków:






Makijaż powinien byś lekki i świeży np:


Mam nadzieję, że troszkę ułatwiłam ci dalsze poszukiwania dodatków
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-16 22:46:20


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:33.