Rudowłose - część II - wątek zbiorczy - Strona 18 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-16, 17:04   #511
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

siskath Miałam na myśli kolor 7.4, ale chyba mało kto go używa

Edytowane przez Lilua
Czas edycji: 2011-08-16 o 17:05
Lilua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-16, 17:09   #512
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Dawno się tu nie odzywałam, ale podczytuję dosyć regularnie. Miałam mieć wolne od farbowania na czas wakacji, a tu wypadło ważne spotkanie w piątek- odrost spory, trzeba coś z nim zrobić. Niestety jak pech to pech, bo mój sklepik z farbami ma urlop, a zapasowej tubki nie kupiłam Jutro będę zwiedzać praskie hurtownie w poszukiwaniu mojej farby lub podobnej. W ostateczności kupię jakąś drogeryjną, tyle, że kolor pewnie odświeży, a odrostu nie pokryje.
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 01:15   #513
impolie
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cześć rudzielce
Po prześledzeniu obu części wątków zakupiłam mixton, ale nie mam pojęcia jak go stosować liczę na pomoc
Osobiście mogę wam polecić L'oreal Luo color, robiłam 7.4 i 6.4, efekty były zadowalające, a farba trzymała się dosyć długo, gdyby nie odrosty nie byłoby potrzeby comiesięcznego farbowania

Pozdrawiam
__________________
'Whoever said that money doesn't buy happiness didn't know where to shop.' by B.Waldorf
impolie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 09:00   #514
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Lilua Pokaż wiadomość
siskath Miałam na myśli kolor 7.4, ale chyba mało kto go używa
uzywałam z Vitalitys i wpadał troszkę w mahoń, ogólnie ku mojemu zdziwieniu był taki bez wyrazu, a chciałam coś stonowanego
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 09:07   #515
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Lilua Pokaż wiadomość
siskath Miałam na myśli kolor 7.4, ale chyba mało kto go używa
Tak, wiem Napisałam, że używałam 7,44 bo mają zbliżoną numerację, a tu raczej znajdziesz opinie podobne do tej, którą napisała Kathy. Podobno 7,44 wychodzi dużo lepiej aczkolwiek sama nie mam porównania. Wiem tylko, że z 7,44 byłam zadowolona.
siskath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 09:10   #516
siskath
Raczkowanie
 
Avatar siskath
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 126
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

A tu zdjęcia jak 7,44 u mnie wychodziło. Na pierwszym 7,44 a na drugim dodatkowo z mixem miedzianym.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (44,0 KB, 75 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (28,7 KB, 66 załadowań)
siskath jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 09:36   #517
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez siskath Pokaż wiadomość
A tu zdjęcia jak 7,44 u mnie wychodziło. Na pierwszym 7,44 a na drugim dodatkowo z mixem miedzianym.
Siskath, gdzie można kupić te farby? bo szukałam w wielu miejscach i nie mogę na nie nigdzie trafić. na półkach w drogeriach tylko garniery i paletty...
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 09:39   #518
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Tekila, to są farby profesjonalne, dostępne albo w hurtowniach fryzjerskich albo w sklepach internetowych
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 09:45   #519
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez AniaAga Pokaż wiadomość
Tekila, to są farby profesjonalne, dostępne albo w hurtowniach fryzjerskich albo w sklepach internetowych
a cenowo bardzo różnią się od drogeryjnych? bo zakładam, że trwałością na pewno.
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:06   #520
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Nie wiem dokładnie, bo nigdy nie kupowałam, zawsze fryzjer mi farbuje ale z tego co wiem to 20-30zł.
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 10:35   #521
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez tekila901 Pokaż wiadomość
a cenowo bardzo różnią się od drogeryjnych? bo zakładam, że trwałością na pewno.
Profesjonalne są delikatniejsze, rozjasnią ciemny odrost, dużo ładniejsze kolory i znacznie więcej.

---------- Dopisano o 11:35 ---------- Poprzedni post napisano o 11:34 ----------

Cytat:
Napisane przez siskath Pokaż wiadomość
A tu zdjęcia jak 7,44 u mnie wychodziło. Na pierwszym 7,44 a na drugim dodatkowo z mixem miedzianym.
zgadza sie 7.44 jest uroczy i pięknie sie wypłukuje.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-17, 10:58   #522
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

witam wyobraźcie sobie że wybrałam się do dwóch fryzjerek wczoraj i pytam ile kosztuje u nich farbowanie z moja farbą i oxy , jedna do mnie 80 zł szok hehe a druga 30 . i ta druga mowi że po co mi dwa oxy 3% i 6% ..... że to bez sensu itp . oczywiście wytłumaczyłam że przecież mam bardzo ciemny odrost a reszta włosów jasny blond . dziwna babka ;/

na weekend będę juz rudzielcem - w końcu ! teraz to już nie wiem czy sama farbować czy pójść do niej ... w salonach robią pigmentację ? (nie wiem czy dobrze napisałam )
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 12:17   #523
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
witam wyobraźcie sobie że wybrałam się do dwóch fryzjerek wczoraj i pytam ile kosztuje u nich farbowanie z moja farbą i oxy , jedna do mnie 80 zł szok hehe a druga 30 . i ta druga mowi że po co mi dwa oxy 3% i 6% ..... że to bez sensu itp . oczywiście wytłumaczyłam że przecież mam bardzo ciemny odrost a reszta włosów jasny blond . dziwna babka ;/

na weekend będę juz rudzielcem - w końcu ! teraz to już nie wiem czy sama farbować czy pójść do niej ... w salonach robią pigmentację ? (nie wiem czy dobrze napisałam )
W niektórych salonach nawet nie wiedzą co to jest prepigmentacja, jeśli pani tak ci odpowiedziała apropo wodyzastanowiła bym sie czy do niej pujśc, może jeszcze poszukaj kogoś innego, mama np
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 14:23   #524
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

AniaAga i Kathy579 dzięki wielkie
__________________
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 15:22   #525
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Ja jestem coraz bardziej zdeterminowana na farbowanie Matrixem Socolor 6c (w załączniku). Na palecie kolorek strasznie mi się podoba Przeglądałam Majirel, ale na pierwsze farbowanie boję się mieszania, a żaden kolor z palety nie podoba mi się aż tak. Mój kolor obecny też w załączniku. Pierwszy w słońcu, pozostałe już nie. Czy utleniacz 3% wystarczy? czy koniecznie 6%? Chciałabym, żeby kolor wyszedł taki jak na palecie, może też być ciut ciemniejszy.

Powiedzcie też jakie macie sposoby na farbowanie długich włosów samej? wcieracie farbę rękami? Strasznie boję się nierównego koloru, bo ostatnio nierówny zafundowała mi fryzjerka wcześniej chyba spróbuję prepigmentacji tą samą farbą. Wszelkie wskazówki mile widziane
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg matrixsocolor.jpg (43,1 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05934M.jpg (35,5 KB, 42 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05938M.jpg (30,6 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg DSC05939M.jpg (37,8 KB, 34 załadowań)
Lilua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 19:08   #526
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Czytam, czytam i czytam was i mam pytanie głównie do kathy i mieszanki vitality's 8.44 z 7.44. Przeszłam już wiele farb profesjonalnych ale nie miałam nigdy wymarzonego koloru. Chciałabym zmieszać te dwa kolory tylko nie wiem w jakiej proporcji bo mam u siebie wodę 9% Alfaparf i nie wiem czy kupić nową z vitality's 6% czy zmieszać te dwa kolory np w proporcji 1:0,75. Chodzi mi o kolor takie jak miała kathy przy mieszance 1:0,5
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1312705127

Z góry dzięki za pomoc
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:02   #527
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Iskra14 Pokaż wiadomość
Czytam, czytam i czytam was i mam pytanie głównie do kathy i mieszanki vitality's 8.44 z 7.44. Przeszłam już wiele farb profesjonalnych ale nie miałam nigdy wymarzonego koloru. Chciałabym zmieszać te dwa kolory tylko nie wiem w jakiej proporcji bo mam u siebie wodę 9% Alfaparf i nie wiem czy kupić nową z vitality's 6% czy zmieszać te dwa kolory np w proporcji 1:0,75. Chodzi mi o kolor takie jak miała kathy przy mieszance 1:0,5
https://wizaz.pl/forum/attachment.ph...3&d=1312705127

Z góry dzięki za pomoc
50ml- 7.44 i 50 ml 8.44 + woda 6% Joanna ma fajne wody, a woda z Alfy 9% to raczej nie , rozrabiać też nie radzę ponieważ efekt jest gorszy
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-17, 20:28   #528
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez kathy579 Pokaż wiadomość
8.44+7.44 (1:0.5) czyli 100ml 8.44 i 50 ml 7.44 Vitalitys
Przy proporcjach sugerowałam się tym postem ale skoro mówisz ze 1:1 to zamawiam wodę, farby i będę mieszać przy okazji poczytam bloga z zakwaszaniu włosów i pielęgnacji bo stwierdziłam, że trochę jestem zielona w temacie
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 14:51   #529
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

no właśnie , nie wiadomo czego się spodziewać po niej . JA z mamą pękamy trochę przed tym farbowaniem ;/ to może napiszę a Wy kobiety złote (Kathy) napiszcie czy robię wszystko dobrze

zaczynam od pigmentacji , czyli nakładam farbę (bez oxy) z kroplą wody na włosy blond , czekam 5 , 10 min i nakładam na odrost (ciemny jak cholera) farbkę z oxy 6% , następnie nakładam na całość z oxy 3 % bo faktycznie po co męczyć dodatkowo kłaki 6%
czekam X min i spłukuję
niby proste , ale nie wiem dlaczego ja tak sama się boję tego farbowania

jeszcze pytanie moje brzmi czy czekać aż odrost się ciut rozjaśni jakieś 30 min i dopiero nakładać na resztę włosów? czy jedno po drugim ?
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-18, 15:04   #530
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
no właśnie , nie wiadomo czego się spodziewać po niej . JA z mamą pękamy trochę przed tym farbowaniem ;/ to może napiszę a Wy kobiety złote (Kathy) napiszcie czy robię wszystko dobrze

zaczynam od pigmentacji , czyli nakładam farbę (bez oxy) z kroplą wody na włosy blond , czekam 5 , 10 min
(NIE CZEKASZ, NAKŁADASZ OD RAZU) i nakładam na odrost (ciemny jak cholera) farbkę z oxy 6% , następnie nakładam na całość z oxy 3 % bo faktycznie po co męczyć dodatkowo kłaki 6% DOKŁADNIE
czekam X min i spłukuję
niby proste , ale nie wiem dlaczego ja tak sama się boję tego farbowania

jeszcze pytanie moje brzmi czy czekać aż odrost się ciut rozjaśni jakieś 30 min i dopiero nakładać na resztę włosów? czy jedno po drugim ?
nakładac od razu
i jeszcze jedno możesz zacząc od odrostu, następnie prepigmentacja i farba po całości - ponieważ jak zaczniesz prepigmentowac po całości to potem okropnie trudno pomalowac odrost i może wyjśc on w kratkę.

Nie ma co się bac i do dzieła.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 15:34   #531
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

dziękuje bardzo

dziś farbowanie wrzucę foto wieczorem lub rano , zawsze pozostaje ewentualność ogolenia się na lyso w razie niewypału

__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 18:59   #532
Iskra14
Zakorzenienie
 
Avatar Iskra14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 971
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Złożyłam zamówienie u Radka (vitality's 7.44 i 8.44 do tego oxy 6% z Joanny), a przy okazji moja siostra się skusiła na farbę, ale to nie ten wątek bo ona blondynka

Co do farbowania samemu to z siostra mamy taką wprawę, że już dawno nie byłyśmy z tym u fryzjera
Iskra14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 19:35   #533
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

i z blondyny jestem rudzielcem siaalala

zrobiłam jak podpowiedziałaś mi w poście , wyszło troszkę jasno , taki własnie miedziany blond , myślałam , że będzie ciemniej ale to nic bo jak zafarbuje następnym razem tą samą farbą to będzie intensywniej prawda ???

juto wstawię zdjęcia , włoski są przyjemnie w dotyku a kolor na prawdę delikatny
...KATHY miałaś rację nie ma czego się bać poszło super bardzo dziękuje po raz drugi

ah kiedyś pisałaś o jakimś szamponie podtrzymującym kolor , ale był drogi chyba , pamiętasz nazwę ce ce ? chyba coś na V
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.







Edytowane przez MorireAmore
Czas edycji: 2011-08-18 o 19:43
MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-18, 22:00   #534
Lilua
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 44
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Lilua Pokaż wiadomość
Ja jestem coraz bardziej zdeterminowana na farbowanie Matrixem Socolor 6c (w załączniku). Na palecie kolorek strasznie mi się podoba Przeglądałam Majirel, ale na pierwsze farbowanie boję się mieszania, a żaden kolor z palety nie podoba mi się aż tak. Mój kolor obecny też w załączniku. Pierwszy w słońcu, pozostałe już nie. Czy utleniacz 3% wystarczy? czy koniecznie 6%? Chciałabym, żeby kolor wyszedł taki jak na palecie, może też być ciut ciemniejszy.

Powiedzcie też jakie macie sposoby na farbowanie długich włosów samej? wcieracie farbę rękami? Strasznie boję się nierównego koloru, bo ostatnio nierówny zafundowała mi fryzjerka wcześniej chyba spróbuję prepigmentacji tą samą farbą. Wszelkie wskazówki mile widziane
Pomoże ktoś? Chciałabym w tym tygodniu kupić już farbę i %. Ale też mam cykora do farbowania się samej...
Lilua jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:07   #535
tekila901
Zakorzenienie
 
Avatar tekila901
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Biegun północny
Wiadomości: 8 098
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez Lilua Pokaż wiadomość
Powiedzcie też jakie macie sposoby na farbowanie długich włosów samej? wcieracie farbę rękami? Strasznie boję się nierównego koloru, bo ostatnio nierówny zafundowała mi fryzjerka wcześniej chyba spróbuję prepigmentacji tą samą farbą. Wszelkie wskazówki mile widziane
z moich doświadczeń wynika, że nierówno zafarbowane włosy miałam zawsze, kiedy ktoś (czy to fryzjerka, czy koleżanka/mama) farbował mi włosy pasmo po pasmie. miałam wtedy włosy z przodu, na czubku głowy zawsze jaśniejsze o ton, dwa niż te z tyłu. najlepiej farba mi "łapie", kiedy nakładam rękoma od razu na całość o dokładnie wcieram, by nie ominąć żadnego miejsca. przy farbowaniu odrostów proszę młodszą siostrę by mi wpierw pomogła nałożyć farbę na odrost i ewentualne zabrudzenia skóry farbą - zmyła wacikiem. ot, cała filozofia.
napisz jak Ci poszło

EDIT:
co do % to Ci nie pomogę, bo się po prostu jeszcze w tym nie orientuję. ja jestem z tych, co kupują farbę i nakładają, a nie mieszają. jeszcze się w tym nie orientuję na tyle, by tak eksperymentować.
__________________

Edytowane przez tekila901
Czas edycji: 2011-08-19 o 09:09
tekila901 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:30   #536
MorireAmore
Rozeznanie
 
Avatar MorireAmore
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 937
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

nie "chyba" ale na pewno powinnaś zrobić pigmentację , tak mi się wydaje . ja mam długie włosy bo prawie po pas i było dość ciężko nakładałam normalnie pasmo po paśmie poczekaj niech dziewczyny Ci napiszą co z wodą bo ja na razie również nie jestem na tyle mądra
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=603553

Be nice, I could be your nurse someday.






MorireAmore jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:47   #537
kathy579
Zakorzenienie
 
Avatar kathy579
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 923
GG do kathy579
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Cytat:
Napisane przez MorireAmore Pokaż wiadomość
i z blondyny jestem rudzielcem siaalala

zrobiłam jak podpowiedziałaś mi w poście , wyszło troszkę jasno , taki własnie miedziany blond , myślałam , że będzie ciemniej ale to nic bo jak zafarbuje następnym razem tą samą farbą to będzie intensywniej prawda ???

juto wstawię zdjęcia , włoski są przyjemnie w dotyku a kolor na prawdę delikatny
...KATHY miałaś rację nie ma czego się bać poszło super bardzo dziękuje po raz drugi

ah kiedyś pisałaś o jakimś szamponie podtrzymującym kolor , ale był drogi chyba , pamiętasz nazwę ce ce ? chyba coś na V
Następnym razem daj 3% na całośc.
__________________
H A I R


...and I will wear him
In my heart's core, ay, in my heart of heart
As i do thee...





Rudy Blog...szybka pomoc fryzjerska
kathy579 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 09:52   #538
lily0
Raczkowanie
 
Avatar lily0
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 230
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

jestem ciemna brunetka, marze o takim kolorze jak w zalaczniku, da się? doradzicie cos?
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 12s3.jpg (18,7 KB, 75 załadowań)
lily0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 10:02   #539
magrat16
Zakorzenienie
 
Avatar magrat16
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Cetrum :)
Wiadomości: 3 770
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Jestem po farbowaniu, nałożyłam 7.43I Fantasia colore By Fama. Przepiękny!
__________________
Magrat znowu bloguje, ostatni post:Jak oszczędzać w kuchni
Przeczytane w2016 35( 2015:70;2014:33; 2013: 61)


03.10.2015
magrat16 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-19, 10:27   #540
AniaAga
Zadomowienie
 
Avatar AniaAga
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 738
Dot.: Jak najbardziej "ruda" farba do włosów.Częsc II.

Wstawisz zdjęcia?
AniaAga jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:09.