Jak podkreślić jasną cerę? III - Strona 47 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-09-15, 17:29   #1381
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Ja zdobyłam dziś próbkę najjaśniejszego odcienia (nr 71) podkładu Bourjois 10 Hours Sleep Effect (http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=19076). Jasny, nie odcina się od mojej szyi, ale jest to stosunkowo łatwe bo... ledwo co kryje. Kupić nie kupię, ale przyda się do porównawczego testu podkładów
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 17:59   #1382
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Agniesko, ja go testowałam wczoraj w Douglasie fajny, o ile ktoś nie potrzebuje krycia
Byłam w Douglasie z przyjaciółką, ja testowałam najjaśniejsze odcienie i narzekałam, że jeszcze trochę za ciemne, ale na jej dłoni to wyglądało jak biała plama
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej

Edytowane przez Madzia14
Czas edycji: 2007-09-15 o 20:15
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 19:19   #1383
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

madzia, faktycznie niezła różnica, kilka tonów....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 20:15   #1384
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Dobrze, ze nie wyszłam z taką pomarańczową maską do ludzi
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 20:44   #1385
kika14
Zadomowienie
 
Avatar kika14
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: dolnośląskie
Wiadomości: 1 007
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Ja za to w zimę jestem prawdziwą patriotką poliki czerwone, reszta- biała. I właśnie się zastanawiam, jaki kolor kurtki kupić, żeby tej czerwieni nie podkreślał


A teraz ponarzekam. Zostało mi podkładu na 2 dni, więc chciałam kupić jakiś tani, żeby używać zanim przyjdzie z allegro. Poszłam do drogerii i poprosiłam jakiś najjaśniejszy odcień. Ekspedientka dała mi Viperę Satin Look odcień 31-ecru. Wypróbowałam na dłoni- rzeczywiście bardzo jasny, kosztował 10 zł więc wzięłam. Przyszłam do domu, zmyłam podkład i wypróbowałam nowy, wszystko ładnie, nie odcina się, krycie ok. Za 15 minut spojrzałam w lustro i mało co nie dostałam zawału Wyglądałam jak pomarańcza, tak ściemniał zmyłam jak najszybciej. A był taki ładny...
Załączam zdjęcie. Maznęłam podkładem po dłoni, poczekałam 10 minut i obok pomazałam jeszcze raz, po czym zrobiłam zdjęcie. Jakby mi ktoś powiedział, że to ten sam odcień- nie uwierzyłabym
Ja też bym nie uwierzyła
__________________
kika14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-15, 23:37   #1386
cmoksia
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Skierniewice / Warszawa
Wiadomości: 7 976
GG do cmoksia Send a message via Skype™ to cmoksia
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez phdwao Pokaż wiadomość
jak tęcza
za taką tęczę to ja dziękuję zapomniałam o prześwitujących niebieskich żyłach ale zauwazylam, ze mój brat też ma takie, a ciemniejszy ode mnie jest. u mnie w życiu żadna pielęgniarka nie miała problemu ze znalezieniem żyły, na pierwszy rzut oka wszystkie widać (ale na narkomankę się nie nadaję, spokojnie, na widok igły prawie mdleje i uwaga! podobno robię się jeszcze bledsza )
Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
A teraz ponarzekam. Zostało mi podkładu na 2 dni, więc chciałam kupić jakiś tani, żeby używać zanim przyjdzie z allegro. Poszłam do drogerii i poprosiłam jakiś najjaśniejszy odcień. Ekspedientka dała mi Viperę Satin Look odcień 31-ecru. Wypróbowałam na dłoni- rzeczywiście bardzo jasny, kosztował 10 zł więc wzięłam. Przyszłam do domu, zmyłam podkład i wypróbowałam nowy, wszystko ładnie, nie odcina się, krycie ok. Za 15 minut spojrzałam w lustro i mało co nie dostałam zawału Wyglądałam jak pomarańcza, tak ściemniał zmyłam jak najszybciej. A był taki ładny...
Załączam zdjęcie. Maznęłam podkładem po dłoni, poczekałam 10 minut i obok pomazałam jeszcze raz, po czym zrobiłam zdjęcie. Jakby mi ktoś powiedział, że to ten sam odcień- nie uwierzyłabym
też kiedyś dałam się nabrać na ten podkład bardzo mnie zastanawiało dlaczego na ręce jest taki jaśniutki, a jak w nim chodzę to mam ciemną maskę to było dawno, jak jeszcze nie wiedziałam, że podkład jest w stanie zciemnieć

dzisiaj przetestowałam colorstaya na twarzy.. mocno się zdziwiłam, bo wyszedł ciemny niby się stopił z szyją itd, ale byłam zdecydowanie ciemniejsza niż na codzień, z daleka było widać różnicę między twarzą a resztą, musiałam to rozjaśnić pudrem.. a propos - puder mi się kończy, klęska, bo nigdzie takiego nie ma
__________________
cmoksia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 11:14   #1387
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez madziulaz Pokaż wiadomość
Wypróbowałam i kurcze nie wiem chyba jest za ciemny ratunku!!!!!!!! muszę jeszcze pokazać sie Nailu Tobie lub Sylwi i ocenicie bo ja mam chyba zachwiane postrzeganie. Nie posiadam jeszcze skrobi więc nakładam podkład gąbeczką na sucho na krem nawilżający - i w strefie T już po godzinie zaczynam się świecić niestety dosyć znacznie . Muszę jeszcze pooksperymentować.

M.
madziula wiesz co, po kilku użyciach kompaktu lumene odkryłam pewną bardzo dziwną (dla mnie) prawidłowość- jak nakładam ten kompakt pędzlem to kolor jest taki jak w opakowaniu (bardzo jasny, nieco chłodny beż), a jak próbuję nałożyć lateksową gąbeczką (tą od kompletu), to na buzi jest pomarańczowawy!!!! a na samej gąbeczce tż jest bardzo ciemny....najpierw myślałam że mam zwidy, ale zapytałam o opinię domowników i przyznali mi rację (nawet mąż dalotnista zauważył różnicę).

Pierwszego dnia nakładałm pędzlem, potem pomyślałam sobie że może policzkom przydałoby się mocniejsze krycie i poprawiłam gąbeczką i moje policzki wyglądały jakbym nałozyła morelowy róż!
Dziś zrobiłam test-jeden policzek i czoło gąbeczką, jdrugi policzek pędzlem i naprawdę różnica jest ogromna, czoło i policzek pomarańczowawe...Czy ktoś umie wytłumaczyć ten fenomen? rozumiem ze nakładanie gąbeczką ma wpływ na krycie, czy wygląd pudru na buzi, ale żeby tak drastycznie na kolor....

Madziula, ty piszesz ,że nakładasz gąbeczką, spróbuj może pędzlem i napisz proszę czy u ciebie sprawa ma się podobnie....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 12:03   #1388
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
madziula wiesz co, po kilku użyciach kompaktu lumene odkryłam pewną bardzo dziwną (dla mnie) prawidłowość- jak nakładam ten kompakt pędzlem to kolor jest taki jak w opakowaniu (bardzo jasny, nieco chłodny beż), a jak próbuję nałożyć lateksową gąbeczką (tą od kompletu), to na buzi jest pomarańczowawy!!!! a na samej gąbeczce tż jest bardzo ciemny....najpierw myślałam że mam zwidy, ale zapytałam o opinię domowników i przyznali mi rację (nawet mąż dalotnista zauważył różnicę).

Pierwszego dnia nakładałm pędzlem, potem pomyślałam sobie że może policzkom przydałoby się mocniejsze krycie i poprawiłam gąbeczką i moje policzki wyglądały jakbym nałozyła morelowy róż!
Dziś zrobiłam test-jeden policzek i czoło gąbeczką, jdrugi policzek pędzlem i naprawdę różnica jest ogromna, czoło i policzek pomarańczowawe...Czy ktoś umie wytłumaczyć ten fenomen? rozumiem ze nakładanie gąbeczką ma wpływ na krycie, czy wygląd pudru na buzi, ale żeby tak drastycznie na kolor....

Madziula, ty piszesz ,że nakładasz gąbeczką, spróbuj może pędzlem i napisz proszę czy u ciebie sprawa ma się podobnie....

Prawdopodobnie podczas aplikacji gabeczka puder bardziej wtapia sie w podloze. Nie wiem czy nakladasz go na filtry, ale jesli tak to moze wlasnie pod wplywem tlustego podloza, zmienia kolor. Jak nakladasz go pedzlem to tylko delikatnie muskasz twarz i osiada on na skorze, a nie wtapia sie w nia, no i w konsekwencji ma ladny jasny kolor.
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 14:12   #1389
anulka262
Zadomowienie
 
Avatar anulka262
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 1 647
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

dziewczyny czy nie orientujecie sie czy odcien BUFF Z COLORSTAYA revlon( tego kalasycznego) rozni sie czyms od tego kupionego w usa ,a w anglii ?
anulka262 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 14:29   #1390
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez cmoksia Pokaż wiadomość
też kiedyś dałam się nabrać na ten podkład bardzo mnie zastanawiało dlaczego na ręce jest taki jaśniutki, a jak w nim chodzę to mam ciemną maskę to było dawno, jak jeszcze nie wiedziałam, że podkład jest w stanie zciemnieć
A mnie tak strasznie ciemnieje Oceanic Kość słoniowa niby jasna na ręce to kupiłam,a na twarzy pomarańcz
To samo puder Essence w kamieniu-jaśniutki w opakowaniu a na twarzy szkoda gadać

Czy Lumene
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6746
też tak ciemnieje na twarzy?Chodzi mi o tej najjaśnieszy oczywiście
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 14:46   #1391
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Drogie bladolice!
Co prawda nie uczestniczę w tym wątku, ale jestem blada i mam problem.
Dopiero co skończyło się lato. Nie wiem dlaczego, ale w czerwcu coś mi odbiło i opalałam się na plaży. Wystarczył jeden dzień by opalenizna trzymała się na mnie aż do teraz! Jest ona taka ohydna... żółta Jakoże idzie jesień, chciałam zacząć używać mojego podkładu, który zwykle idealnie pasował do mojej jasnej karnacji. Kilka dni temu nakładam podkład, a tu.... biała twarz, żółta szyja! Jestem załamana! Jak długo może się trzymać taka opalenizna? Mogę cokolwiek zrobić by zeszła szybciej? Ratujcie!!! Ja już nie chcę być żółta!

Cytat:
Napisane przez kaledonia Pokaż wiadomość
Czy Lumene
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=6746
też tak ciemnieje na twarzy?Chodzi mi o tej najjaśnieszy oczywiście
Miałam kiedyś ten podkład z Lumene i na mnie nie ciemniał. Polecam go! Bardzo przyjemny!
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 14:59   #1392
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Na pewno częste peelingi może jakieś kremy wybielające maseczki z ogórka...
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 15:02   #1393
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Drogie bladolice!
Co prawda nie uczestniczę w tym wątku, ale jestem blada i mam problem.
Dopiero co skończyło się lato. Nie wiem dlaczego, ale w czerwcu coś mi odbiło i opalałam się na plaży. Wystarczył jeden dzień by opalenizna trzymała się na mnie aż do teraz! Jest ona taka ohydna... żółta Jakoże idzie jesień, chciałam zacząć używać mojego podkładu, który zwykle idealnie pasował do mojej jasnej karnacji. Kilka dni temu nakładam podkład, a tu.... biała twarz, żółta szyja! Jestem załamana! Jak długo może się trzymać taka opalenizna? Mogę cokolwiek zrobić by zeszła szybciej? Ratujcie!!! Ja już nie chcę być żółta!
Na ciało zostają chyba tylko peelingi. U mnie z letnią opalenizną na ciele walczy peeling kawowy własnej roboty. O wiele lepiej usuwa martwy naskórek i opaleniznę niż "sklepowe" kosmetyki. Po nim mocno natłuszczam ciało oliwką i powoli wracam do jednolitego, jasnego odcienia na całym ciele.
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 15:08   #1394
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Contax Pokaż wiadomość
Prawdopodobnie podczas aplikacji gabeczka puder bardziej wtapia sie w podloze. Nie wiem czy nakladasz go na filtry, ale jesli tak to moze wlasnie pod wplywem tlustego podloza, zmienia kolor. Jak nakladasz go pedzlem to tylko delikatnie muskasz twarz i osiada on na skorze, a nie wtapia sie w nia, no i w konsekwencji ma ladny jasny kolor.
dzieki kasiu

używałam go na filtr zmatowiony skrobią (własciwie na 2 rózne filtry, tzn.w ciągu dwóch dni). Zastanawialam sie czy filtr moze miec z tym cos wspolnego,ale wydawalo mi sie ze jest dobrze zmatowiony.... musze jeszcze poprobowac na zwyklym kremie-wtedz bede wiedziala czy winna jest tajemnicza technologia gabeczki, czy filtr.
Dzieki
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 15:11   #1395
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Na pewno częste peelingi może jakieś kremy wybielające maseczki z ogórka...

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Na ciało zostają chyba tylko peelingi. U mnie z letnią opalenizną na ciele walczy peeling kawowy własnej roboty. O wiele lepiej usuwa martwy naskórek i opaleniznę niż "sklepowe" kosmetyki. Po nim mocno natłuszczam ciało oliwką i powoli wracam do jednolitego, jasnego odcienia na całym ciele.

Hmmm... peelingi. O tym nie pomyślałam. O ogórkach słyszałam, ale jeszcze nie próbowałam. A o kremach wybielających to się naczytałam, że są tylko takie punktowe, a nie na całą twarz, albo na całe ciało.

Maju, a jak sporządzasz taki kawowy peeling?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 15:14   #1396
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Na ciało zostają chyba tylko peelingi. U mnie z letnią opalenizną na ciele walczy peeling kawowy własnej roboty. O wiele lepiej usuwa martwy naskórek i opaleniznę niż "sklepowe" kosmetyki. Po nim mocno natłuszczam ciało oliwką i powoli wracam do jednolitego, jasnego odcienia na całym ciele.
Jeszcze kwasy - na ciele najlepiej sprawdzi się wersja ekonomiczna, czyli samorobione toniki (składniki z mazideł lub od thanatosa) lub gabinetowa, pół litrowa wersja toniku z kwasami - np. Flos Lek z AHA lub Norel z kwasem azelainowym. Ochlapujemy/nacieramy ciało, czekamy aż się wchłonie i już . Skóra twarzy - też kwasy, wit. C.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 15:18   #1397
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez wilhelmina Pokaż wiadomość
Hmmm... peelingi. O tym nie pomyślałam. O ogórkach słyszałam, ale jeszcze nie próbowałam. A o kremach wybielających to się naczytałam, że są tylko takie punktowe, a nie na całą twarz, albo na całe ciało.

Maju, a jak sporządzasz taki kawowy peeling?
Peeling kawowy to wynalazek, który odkryłam oczywiście dzięki wizażowi

Jest kilka wersji tego peeling, ja stosuję najbardziej uboga ale jakże skuteczną wersję.
Tutaj troszkę więcej
\http://www.wizaz.pl/forum/showthread...peeling+kawowy

U mnie wygląda to tak:
W łazience stoi puszka z kawą i podczas prysznicu do gęstego żelu do mycia ciała dodaję garść gruboziarnistej, najtańszej kawy i mocno masuję całe ciało. i to wszystko.
Lubie kiedy jest więcej kawy niż żelu, wtedy peeling jest naprawdę mocny.

Później nakładam oliwkę i mam gładką, miękką i jaśniejsza skórę
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 15:28   #1398
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez maja55 Pokaż wiadomość
Peeling kawowy to wynalazek, który odkryłam oczywiście dzięki wizażowi

Jest kilka wersji tego peeling, ja stosuję najbardziej uboga ale jakże skuteczną wersję.
Tutaj troszkę więcej
\http://www.wizaz.pl/forum/showthread...peeling+kawowy

U mnie wygląda to tak:
W łazience stoi puszka z kawą i podczas prysznicu do gęstego żelu do mycia ciała dodaję garść gruboziarnistej, najtańszej kawy i mocno masuję całe ciało. i to wszystko.
Lubie kiedy jest więcej kawy niż żelu, wtedy peeling jest naprawdę mocny.

Później nakładam oliwkę i mam gładką, miękką i jaśniejsza skórę

Ojej, trochę drastyczny ten peeling ale przyznam, że spróbuję. Tylko muszę tę kawę kupić

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Jeszcze kwasy - na ciele najlepiej sprawdzi się wersja ekonomiczna, czyli samorobione toniki (składniki z mazideł lub od thanatosa) lub gabinetowa, pół litrowa wersja toniku z kwasami - np. Flos Lek z AHA lub Norel z kwasem azelainowym. Ochlapujemy/nacieramy ciało, czekamy aż się wchłonie i już . Skóra twarzy - też kwasy, wit. C.
Hmm... jeszcze nigdy niczego z mazideł nie kupowałam. W ogóle nie myślałam o domowych sposobach na pozbycie się opalenizny. A czy wiesz jakie dokładnie składniki są potrzebne do stworzenia takiego kwasu do twarzy?
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 15:35   #1399
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Wszystkie składniki i akcesoria podane są pod danym składnikiem (np. pod kwasem salicylowym, migdałowym czy mlekowym) w przepisie
Przykładowo:
http://mazidla.com/index.php?option=...id=8&Itemid=27 -> http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27 -> http://mazidla.com/index.php?option=...id=99&Itemid=2 lub http://mazidla.com/index.php?option=...id=98&Itemid=2
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-16, 15:57   #1400
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Wszystkie składniki i akcesoria podane są pod danym składnikiem (np. pod kwasem salicylowym, migdałowym czy mlekowym) w przepisie
Przykładowo:
http://mazidla.com/index.php?option=...id=8&Itemid=27 -> http://mazidla.com/index.php?page=sh...mart&Itemid=27 -> http://mazidla.com/index.php?option=...id=99&Itemid=2 lub http://mazidla.com/index.php?option=...id=98&Itemid=2
Dziękuję ślicznie

Troszeczkę przerażają mnie te kwasy. Jakieś sześć lat temu miałam u dermatologa kuracje przeciwtrądzikowe właśnie kwasami i do dziś mam traumę Muszę się głęboko zastanowić nad takim sposobem rozjaśniania.
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 16:07   #1401
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Toniki są stosunkowo delikatne. Przeglądnij podforum "biochemia kosmetyczna" i stronę http://laboratoriumurody.pl/forum/
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 18:20   #1402
musicman
Zadomowienie
 
Avatar musicman
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 806
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

heJ,
może tutaj ktoś mi powie czy puder minerlny nadaje się do suchej cery?
Pytam i pytam wszędzie i nic. Podobno to takie cudo a IsaDora ma nawet jaśniutkie odcienie, więc kupiłabym tylko nie wiem czy nadaje się dla mnie?
musicman jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 18:27   #1403
wilhelmina
Zadomowienie
 
Avatar wilhelmina
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 1 371
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
heJ,
może tutaj ktoś mi powie czy puder minerlny nadaje się do suchej cery?
Pytam i pytam wszędzie i nic. Podobno to takie cudo a IsaDora ma nawet jaśniutkie odcienie, więc kupiłabym tylko nie wiem czy nadaje się dla mnie?
Przykro mi, szukałam na stronie Isa Dory i nawet tam nie mają napisane do jakiej to cery
__________________
Bloguję ---> Po godzinach
wilhelmina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 18:27   #1404
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez musicman Pokaż wiadomość
heJ,
może tutaj ktoś mi powie czy puder minerlny nadaje się do suchej cery?
Pytam i pytam wszędzie i nic. Podobno to takie cudo a IsaDora ma nawet jaśniutkie odcienie, więc kupiłabym tylko nie wiem czy nadaje się dla mnie?
Raczej nie będziesz zadowolona, chyba że będziesz mieszać z kremem. Inaczej - wyobraź sobie, że będziesz wcierać suchy pył w suchą, czasem z wieloma skórkami, skórę. Z tego co kojarzę to skóra pod minerałami musi być sucha, więc odpada wiele kremów dla suchelców a i podkład nie zapewni Ci żadnego nawilżenia.

Edytowane przez agnieska
Czas edycji: 2007-09-16 o 19:35
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 19:46   #1405
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
Ja za to w zimę jestem prawdziwą patriotką poliki czerwone, reszta- biała. I właśnie się zastanawiam, jaki kolor kurtki kupić, żeby tej czerwieni nie podkreślał


A teraz ponarzekam. Zostało mi podkładu na 2 dni, więc chciałam kupić jakiś tani, żeby używać zanim przyjdzie z allegro. Poszłam do drogerii i poprosiłam jakiś najjaśniejszy odcień. Ekspedientka dała mi Viperę Satin Look odcień 31-ecru. Wypróbowałam na dłoni- rzeczywiście bardzo jasny, kosztował 10 zł więc wzięłam. Przyszłam do domu, zmyłam podkład i wypróbowałam nowy, wszystko ładnie, nie odcina się, krycie ok. Za 15 minut spojrzałam w lustro i mało co nie dostałam zawału Wyglądałam jak pomarańcza, tak ściemniał zmyłam jak najszybciej. A był taki ładny...
Załączam zdjęcie. Maznęłam podkładem po dłoni, poczekałam 10 minut i obok pomazałam jeszcze raz, po czym zrobiłam zdjęcie. Jakby mi ktoś powiedział, że to ten sam odcień- nie uwierzyłabym

ale masz jasna dlon!
tez taka chce!
rowniez szukam jakiegos podkladu (a doswiadczenia nie mam prawie zadnego), myslalam nad true matchem, tylko zastanawiam sie, czy bedzie sie nadawal na emulsje iwostinu 50+ i czy oczywiscie znajde swoj kolor...
probowala ktoras z was? podobno niezle kryje, co by mi sie przydalo (rozszerzone naczynka, czyli czerwone policzki i, o zgrozo...nos).
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 19:58   #1406
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Tusio
ale masz jasna dlon!
tez taka chce!
rowniez szukam jakiegos podkladu (a doswiadczenia nie mam prawie zadnego), myslalam nad true matchem, tylko zastanawiam sie, czy bedzie sie nadawal na emulsje iwostinu 50+ i czy oczywiscie znajde swoj kolor...
probowala ktoras z was? podobno niezle kryje, co by mi sie przydalo (rozszerzone naczynka, czyli czerwone policzki i, o zgrozo...nos).
dziękuję ^^ na szczęście cała jestem jednolita chociaż, jakby się przyglądnąć to wierzch przedramienia jest odrobinę ciemniejszy ale minimalnie
Czerwone policzki... Skąd ja to znam idzie zima, coraz zimniej, więc będę znowu chodziła z wielkimi rumieńcami nienawidzę tego
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 19:58   #1407
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Witam Panie
Ja się wpadam tylko przyponieć
No, a ostatnio odkryłam, że najlepszy peeling kawowy to taki składający się tylko z kawy i miodu (u mnie rzepakowy) a wypróbowałam już naprawdę wiele wariacji
Też muszę sobie ukręcić jakieś cudo do ciała jak tylko zbiorę fundusze, ale narazie poluję na żółte buty z Diechmanna i robię ocet jabłkowy z własnych jabłek do produkcji domowego toniku wybielającego.

Dita w którą ostatnio nieco zwątpiłam, między innymi dlatego, że nosi paskudne buty właśnie. (Swoją drogę macie jakieś jej paparazzi fotki?)

E, zmiana planów Dita jest za duża Będzie następnym razem jak ją zmniejszę, póki co jakieś panie w kolorze blond
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg _mg_2128c_1126708159.jpg (33,6 KB, 77 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 3j.jpg (30,6 KB, 37 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 29.jpg (19,9 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 31f24ad9b644c05c.jpg (51,9 KB, 73 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 142_4244.jpg (61,8 KB, 54 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg deadmanswifebyerrordd8.jpg (15,0 KB, 39 załadowań)
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 20:13   #1408
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Pogoda ona jest po prostu pięęęękna

Przeglądałam zdjęcia z wakacji, wszyscy znajomi wychodzą jak murzyni przy mnie
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 20:16   #1409
Tusio
Wtajemniczenie
 
Avatar Tusio
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 631
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Cytat:
Napisane przez Madzia14 Pokaż wiadomość
dziękuję ^^ na szczęście cała jestem jednolita chociaż, jakby się przyglądnąć to wierzch przedramienia jest odrobinę ciemniejszy ale minimalnie
Czerwone policzki... Skąd ja to znam idzie zima, coraz zimniej, więc będę znowu chodziła z wielkimi rumieńcami nienawidzę tego
prosze bardzo.
ja musze sobie sprawic jakis peeling, by sie 'ujednolicic', bo ramiona mam troszke ciemniejsze od reszty ciala, poza tym smaruje sie ostatnio namietnie maslem kakaowym (ach, ten zapach), na szczescie mojego kolorytu skory nie wyrownuje.
ech, tez nie cierpie moich pseudorumiencow. zjem cos cieplego-czerwona, napije sie herbaty-czerwona, zdenerwuje sie-czerwona.
na biochemii byl watek o cerze naczynkowej, ale chyba przepadl w odmetach forum.
ja postanowilam, ze zaczne zbierac na zabieg ich zamykania, mam nadzieje, ze pozbede sie w koncu tego problemu.
__________________
"Zważcie plemienia waszego przymioty; / Nie przeznaczono wam żyć jak zwierzęta, / Lecz poszukiwać i wiedzy, i cnoty..."
Tusio jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-09-16, 20:22   #1410
Madzia14
Zakorzenienie
 
Avatar Madzia14
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 510
GG do Madzia14
Dot.: Jak podkreślić jasną cerę? III

Chyba Maja pisała kiedyś o tym zabiegu, chętnie bym go sobie zafundowała, tylko - za co pół roku musiałabym chyba odkładać Chyba poszukam na KWC jakiegoś kremu i będę nakładała 2 warstwy podkładu na poliki
__________________
Zatańczymy jak owady w zakurzonej żarówce, najlepiej na obcasach i po dużej wódce.
Wyjedziemy gdzieś za miasto, odwrócimy się plecami, będziemy się poznawać ustami i palcami...


studentka technologii chemicznej
Madzia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:55.