Wszystko o dekoloryzacji włosów - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Pokaż wyniki sondy: Z czarnego na blond?Czy wyjdzie kolor blond??
Oczywiście, że tak! 134 9,34%
Raczej tak! 188 13,11%
Raczej nie! 445 31,03%
Na pewno nie!Wyjdzie inny kolor! 667 46,51%
Głosujący: 1434. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2005-12-26, 10:21   #271
Asik_
Zakorzenienie
 
Avatar Asik_
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 288
Dot.: farba zmywalna żeby rozjasnić włosy?

Koleżanki mają rację. Nawet farbą trudno rozjaśnic na kolor taki jaki chcemy
Asik_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 11:38   #272
asiunia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 173
Question Dot.: farba zmywalna żeby rozjasnić włosy?

A z naturalnego ciemnego blondu na jasny ale zmywalny ?? ........ Jeszcze nigdy nie farbowalam włosów, ale też nie chce mieć później odrostów (zapuszczam włosy i nie chciałabym ich później np.ścinać).
asiunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 12:19   #273
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: farba zmywalna żeby rozjasnić włosy?

Cytat:
Napisane przez asiunia
A z naturalnego ciemnego blondu na jasny ale zmywalny ?? ........ Jeszcze nigdy nie farbowalam włosów, ale też nie chce mieć później odrostów (zapuszczam włosy i nie chciałabym ich później np.ścinać).
rozjaśnisz włosy tylko farbą...a ta już się niestety nie zmywa
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 13:00   #274
Darin
Rozeznanie
 
Avatar Darin
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 984
Cool Dot.: farba zmywalna żeby rozjasnić włosy?

Niestety , jesli chcesz rozjasnić włosy musisz je pofarbować. Szamponem nie uda się ich rozjaśnic, tym bardziej ze juz je farbowałaś na ciemniejszy kolor


Pozdroofka
Darin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 14:01   #275
Kimberly
Przyczajenie
 
Avatar Kimberly
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 6
Dot.: farba zmywalna żeby rozjasnić włosy?

[quote=Darin]Niestety , jesli chcesz rozjasnić włosy musisz je pofarbować. Szamponem nie uda się ich rozjaśnic, tym bardziej ze juz je farbowałaś na ciemniejszy kolor

tylko farba
nie ma zmywalnych rozjaśniaczy
Kimberly jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-26, 15:45   #276
gaga
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Lokalizacja: Gliwice/Bergkamen DE
Wiadomości: 6 286
GG do gaga
Dot.: farba zmywalna żeby rozjasnić włosy?

niestety, farba nie usuwa farby
jezeli chcesz mis kolor jasniejszy , to raczej fryzjer powinien sciagac kolor, albo sprobowac rozswietlic pasemkami, ale tylko dobrymi kosmetykami ...
gaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 10:04   #277
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Question Dekoloryzacja w Krakowie?!?!

Przepatrzyłam wątki, ale nie upolowałam nikogo, kto miałby robioną w Krakowie dekoloryzację

Mam ciemne farbowane włosy (tzn praktycznie czarne, z jakimś tam połyskiem) ale mam dość tego koloru. I chcę zrobić dekoloryzację, chociaż do paru tonów jaśniej i później zafarbować włosy. O ile na ścięcie mogę iść w ciemno do pierwszego lepszego salonu, o tyle na taką zmianę koloru już nie

Szukam salonu, który się tego podejmie i zrobi to dobrze - tzn trochę włosów na głowie nawet mi zostanie i to niekoniecznie czarnych.

pomocy
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-28, 20:04   #278
xanka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2002-08
Lokalizacja: Kraków/Kielce
Wiadomości: 1 327
GG do xanka
Smile Dot.: Dekoloryzacja w Krakowie?!?!

Cytat:
Napisane przez Agoosia
Przepatrzyłam wątki, ale nie upolowałam nikogo, kto miałby robioną w Krakowie dekoloryzację
[...]
Szukam salonu, który się tego podejmie i zrobi to dobrze - tzn trochę włosów na głowie nawet mi zostanie i to niekoniecznie czarnych.

pomocy
Agooś sama dekoloryzacji nie robiłam, tylko farbowałam, w NEO na ul. Grodzkiej. Zawsze byłam bardzo zadowolona. Pamiętam, że któregoś razu była tam też dziewczyna, której robiono dekoloryzację(miała ciemne włosy) i zajmował się nią, sam właściciel, Rafał.
Jedyny minus to cena . Neo do najtańszych nie należy ale IMO warto.
xanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-28, 20:11   #279
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Dekoloryzacja w Krakowie?!?!

ciekawe, czy by się mną zajęli... no i za ile

dzięki
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 14:10   #280
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
"sciaganie" koloru...Aaaaa!"!!

Witam Was Wizazanki!! Moj naturalny kolot, to jasny braz.kiedys duzo farbowalam, potem scielam na krociutko i nie farbowalam-doszlam do swojego koloru.Mialam najpierw pasemka, z ktorych bylam badzop zadowolona.Kolezanka (ktora sie uczy fryzjerstwa) robila mi odrost(pierwszy raz tez ona robila mi pasemka ), tylko cos nie wyszlo... Zamiast odcienia blondu, mialam chyba 4...i to bardzo dziwne.. Nop i znowu zafarbowac musialam...tylko, ze za ciemne... myslalam, ze wyjda jasniejsze, ale wyszly baaardzo ciemne, praiwe czarne..Chce teraz sciagnac ten kolor..Tylko obawiam sie, ze sie baaardzo poniszcza..
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 15:02   #281
karolina2020
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 1 556
Dot.: "sciaganie" koloru...Aaaaa!"!!

Spokojnie, farba troszke sie wyplucze Dekoloryzacja chyba nie ma sensu, podobno szampony przeciwlupiezowe powoduja szybsze wyplukiwanie farby
__________________
karolina2020 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-30, 15:11   #282
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: "sciaganie" koloru...Aaaaa!"!!

dokładnie, kolor Ci sie wypłucze po jakimś czasie, a jesli chcesz przyspieszyc jego znikanie to myj wloski jakimis szamponami oczyszczającymi, a najlepiej szamponem Nizoral Do tego stosuj nawilzające odzywki a po jakims czasie naloz sobie na cale wloski jasniejszy kolorek
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 15:39   #283
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: "sciaganie" koloru...Aaaaa!"!!

Witam. A może zamiast ściągać kolor lepiej zrobić na tym ciemnym pasemka lub balejaż. Ja też zafarbowałam iwyszedł mi za ciemny kolor, prawie czarny. no i u fryzjera zrobiłam na te ciemne balejaż. wyszedł super. dekoloryzacja trochę niszczy włosy więc może lepiej trochę pokombinować . pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 16:19   #284
ma-li-na
Zadomowienie
 
Avatar ma-li-na
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Śląsk :)
Wiadomości: 1 787
Dot.: "sciaganie" koloru...Aaaaa!"!!

odradzam dekoloryzacje i rozjaśnianie twoje włosy i bez tego przeszły juz niezłe tortury poczekaj az farba sie troche wypłucze <stosooj szampon przeciwłupiezowy i napary z rumianku> a po miesiącu lub 2 idz do dobrego salonu fryzjerskiego
__________________
48 kg! 23kg lzejsza

walka o zdrowe wlosy

26 grudzien 2011 ostatnie farbowanie
13 luty 2012- rozwod z suszarka i prostownica!
ma-li-na jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-30, 21:10   #285
Lady_sza
Raczkowanie
 
Avatar Lady_sza
 
Zarejestrowany: 2005-12
Wiadomości: 175
Dot.: "sciaganie" koloru...Aaaaa!"!!

Cytat:
Napisane przez agnes7
Witam. A może zamiast ściągać kolor lepiej zrobić na tym ciemnym pasemka lub balejaż. Ja też zafarbowałam iwyszedł mi za ciemny kolor, prawie czarny. no i u fryzjera zrobiłam na te ciemne balejaż. wyszedł super. dekoloryzacja trochę niszczy włosy więc może lepiej trochę pokombinować . pozdrawiam
hmmm.....ja juz mam taki upatrzeony kolorek...Czekoladkowy braz... No, ale gdybym sobie zrobila balejaz, albo jakies pasemka, to przeciez i tak beede musiala zafarbowac cale wlosy na znowu ten b.ciemny...bo przeciez odrost sie pojawia..czy jak??Chodzi o to, ze ja nie chce chodzic z okropnym odrostem....Nawet gdy zrobie pasemka, to po jakims miesiacu bede musiala znowu farbowac.......CO tu robic...
Lady_sza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-31, 16:52   #286
agnes7
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: dolny śląsk
Wiadomości: 165
Dot.: "sciaganie" koloru...Aaaaa!"!!

W takim razie musisz uzbroić się w cierpliwość. po kilkunastu myciach kolor napewno troche wyblaknie. polecam mycie szamponem przeciwłupieżowym ale tym aptecznym typu nizoral lub podobny jakiś, napewno po nim kolor ci szybciej zejdzie. pozdrawiam
agnes7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2005-12-31, 17:13   #287
nekome
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 6 288
Dot.: "sciaganie" koloru...Aaaaa!"!!

niektore linie produktow dostepnych u fryzjera maja w ofercie szampon oczyszczajacy -dziala jeszcze mocniej niz przeciwlupiezowy
nekome jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 17:18   #288
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
dekoloryzacja po raz kolejny..

wiem ze mnostwo jest watkow o dekoloryzacji i wiekszosc z nich przeczytalam...ale jednak nie znalazlam odpowiedzi na nurtujce mnie pytanie.wlosy farbuje "od zawsze" w zasadzie nie do konca pamieta jaki jet ich naturalny odcien.najpierw farbowaklam je na czarno, potem na platynowy blond...byly bardzo zniszczone, wiec probowalam przefarbowac je na braz zeby troche odpoczely. niestety nie wyszedl braz tylko z farby(sarni braz )zrobily sie prawie czarne..pozwolilam im troche odrosnac, potem zafarbowalam jeszcze raz na brazowo i efekt jest natepujacy: konce wlosow sa czarne, wieksza ich czesc jest w kolorze sredniego(rudawego brazu- nie wiem skad wzial sie ten odcien)no i pojawil sie jeszcze odrost w naturaknym kolorze...po prostu koszmar..nie wiem zupelnie jak ja mam je teraz zafarbowac..nie chce zeby byly takie ciemne..marzy mi sie kolor taki jaki ma zazwyczaj J.Lo albo laeticia casta w najnowszejk reklamie szamponu l;oreala(ten rozowy-energia i blask )nie weim co z nimi zrobic.nie chce rozjasniac ich pasemkami ani balejazem bo nie wygladam w nim dobrze.moze sprobowac dekoloryzacji? co radzilybyscie?prosze o pomoc
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 20:25   #289
kusza1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoloryzacja w Krakowie?!?!

Jesli Chodzi O Dekoloryzacje Lub Jakiekolwiek Farbowanie Niepozorna Mistrzynia Z Pedzelkiem I Miseczka W Krakowie Jest Pani Basia,sama Milam Powazny Problem Z Moimi Wloskami Ktore Kiedys Byly Kruczo Czarne,nikt Sie Nie Chcial Podjac Zmiany Koloru Pomimo Ze Chicalam Zaplacic Bardzo Duzo,przez Moja Kolezanke Trafilam W Koncu Do Basi I Naprawde Stworzyla Mi Cudowny Kolor,i Co Najciekawsze Myslalam Ze Mi Beda Odpadac,beda Zniszczone Przeciwne Mam Cudowne Blyszczace Wlosy.warto Posluchac Co Poleca Do Pielegnacji.!polecam!i Zycze Powodzenia.
kusza1 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-01-04, 20:35   #290
kaileight
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: piękne miasto
Wiadomości: 1 309
Dot.: dekoloryzacja po raz kolejny..

up
kaileight jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 20:38   #291
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Dekoloryzacja w Krakowie?!?!

gdzie przyjmuje? i jaki kolor robilas?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 20:53   #292
kusza1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: KRAKOW
Wiadomości: 7
Dot.: Dekoloryzacja w Krakowie?!?!

zapomnialm odac namiary na pania BASIE RYNEK GLOWNY 13 KRAKOW TEL 617 02 62 HAIR CLUB SOHO.POZDRAWIAM.
kusza1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 21:16   #293
Agoosia
Zakorzenienie
 
Avatar Agoosia
 
Zarejestrowany: 2005-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 3 365
Send a message via Skype™ to Agoosia
Dot.: Dekoloryzacja w Krakowie?!?!

dzieki
a ile kosztuje dekoloryzacja?
Agoosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-04, 21:57   #294
lilu1980
Zadomowienie
 
Avatar lilu1980
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 501
GG do lilu1980
Dot.: dekoloryzacja po raz kolejny..

to chyba zostaje sciagnac kolor z koncowek( czarnych) i polozyc taki jaki Ci sie podoba, ja bym tak zrobila.
lilu1980 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 15:22   #295
morti
Przyczajenie
 
Avatar morti
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 26
GG do morti
z CZARNEGO na BRĄZ?

od kilku lat farbuje wlosy na czarno i juz mam szczerze dosyc tego koloru zwlaszcza ze z natury jestem ciemna blondynka i zdecydowanie bardziej pasowalby mi jakis brazik... tak mi sie wydaje przynajmniej ;P czy jest jakas metoda na taka zmiane oprocz czekania az odrosna? mam dosc geste wlosy ale tez niechcialabym ich bardzo zniszczyc... czy tylko rozjasniacz moze pomoc w takiej sytuacji? i czy warto w ogole??
morti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 19:25   #296
Gosiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
Dot.: z CZARNEGO na BRĄZ?

Wyjscie z czarnego koloru na braz to dosyc ciezka sprawa, no ale znacznie latwiejsza niż wyjście z czerni na blond. Sama musialam jakis czas temu rozjasnic wlosy na brąz, bo w tzw. kruku wygladalam na 5 lat starszą ;/. Sa 2 metody rozjasniania. Jedna to calkowita dekoloryzacja polegajaca na rozjaśnieniu calych wlosów. Ja sie na to zdecydowałam, ale nie wiem czy moge Tobie tę metodę polecić. Po tym zabiegu mam siano na głowie i takie chropowate włosy. A juz zdecydowanie odradzam ten zabieg w domu na wlasną rękę!!! Koniecznie fryzjer bo nic dobrego z samodzielnej koloryzacji Ci nie wyjdzie. Druga metoda to stopniowe rozjaśnianie pasemkami, czyli włosy zostają rozjaśnione dekoloryzatorem, ale w niektórych partiach. To znacznie lepsze rozwiązanie niż całkowicite rozjaśnienie, ale zanim uzyskasz taki czysty brąz, to minie trochę czasu.
Gosiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 21:42   #297
shyleta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6
Dot.: z CZARNEGO na BRĄZ?

Witajcie Ja mam ten sam problem. Moj naturalny kolor to ciemny blond a od dluzszego czasu farbowalam wlosy na czarny. Denerwowalo mnie ciagle robienie odrostow :|. Od pol roku moje wlosy nie widzialy czarnej farby ;D. Problem odrostow rozwiazalam w ten sposob, ze co jakis czas fryzjerka robi mi pasemka. Odbarwia wlosy i naklada na to koloryzujaca odzywke o kolorze miedzianym. Tak wiec mam niezla mieszanke na glowie. Na szczescie odrosty nie wygladaja fatalnie - po prostu zlewaja sie z pasemkami. Polecam taka metode jesli za bardzo nie chcecie sobie zniszczyc wlosow.
shyleta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-05, 22:55   #298
morti
Przyczajenie
 
Avatar morti
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: dom
Wiadomości: 26
GG do morti
Dot.: z CZARNEGO na BRĄZ?

a czy fryzjerka zrobi mi jakies ciemno-brazowe pasemka? chodzi mi przede wszystkim o to czy ten kolor sie bedzie trzymal i sie nie spierze? bo juz mialam jedno doswiadczenie z rozjasniaczem (domowe coprawda) to potem zadna farba nie lapala, spierala sie po 3 myciach, wyblakala :/
morti jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 12:27   #299
Gosiaczek21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 56
Dot.: z CZARNEGO na BRĄZ?

No niestety, ale odbarwione wlosy, pozniej ciezko pokryc tak, zeby farba sie nie spierala. W moim przypadku bylo to niemozliwe. Zrobilam pasemka i po jakims czasie one blakły, traciły kolor i zamiast brazu mialam takie rudawe, a gdzieniegdzie blond pasemka. Wygladalo to nawet fajnie, ale po pewnym czasie jak zaczelam farbować cala glowe na braz, to te pasemka coraz mniej rzucaly sie w oczy. Ale prawda jest taka, że z rozjasnionych wlosów łatwiej schodzi farba. Jedyna rada to sie z tym pogodzic, albo czeste farbowanie, czego jednak nikt Ci nie poleci, bo wiadomo, ze takie czeste zabiegi niszczą wlosy.
Gosiaczek21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-01-06, 16:36   #300
mania19
Zadomowienie
 
Avatar mania19
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 002
Dot.: rozjaśniacz w sprayu

Wygrzebuje watek poniewaz potrzebna jest mi Wasza rada. Zafarbowalam wloski jakies 2 msce temu ale wyszly ciemniejsze niz chcialam i mam na glowie zamiast jasniutkiego orzechowego brazu, wlosy typowo brazowe. Myslalam ze kolor po tych 2 mscach sie wymyje troche... Nie chce isc do fryzjera na rozjasnianie bo b. dbam o wloski i boje sie ze zbytnio sie wysusza Moze jednokrotne / dwukrotne uzycie tego sprayu sprawi ze wloski ladnie mi sie rozjasnia i nie wysusza ... Czy ktoras z Was uzywala tego sprayu z palette/ joanny na farbowane na braz wloski ??? Jaki to daje efekt ???
mania19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:50.