Kosmetyki APC - Strona 42 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Pokaż wyniki sondy:
0 0%
Głosujący: 0. Nie możesz głosować w tej sondzie

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-12-10, 21:23   #1231
urszulakaczmarska
Raczkowanie
 
Avatar urszulakaczmarska
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 115
GG do urszulakaczmarska
Dot.: Kosmetyki APC

Byłam dzisiaj w Galerii w Kraku i nie ma na razie jednokolorowych puderków w kulkach oraz nie wiadomo kiedy dokładnie bedzie promocja przedświateczna i na ile procent(jak się dowiem dokładniej co i jak to dam znać)
Pozdrawiam.
urszulakaczmarska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:03   #1232
kostka.kr
Zadomowienie
 
Avatar kostka.kr
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 458
GG do kostka.kr
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez MagJa
Niezupełnie wszystkie bo poszłam dziś z zamiarem obadania jednokolorowych kulek i ich nie było
O przepraszam, nie wzięłam pod uwagę kulek jednokolorowych.
__________________
"Dziecko może nauczyć dorosłych trzech rzeczy:
cieszyć się bez powodu, być ciągle czymś zajętym i domagać się ze wszystkich sił, tego czego się pragnie."
Paulo Coelho

kostka.kr jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:08   #1233
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez kostka.kr
O przepraszam, nie wzięłam pod uwagę kulek jednokolorowych.
Niezamaco Się nie gniewam I tak tam miałam iść.

agabil - czy te kulki beżowe (z nazwy wg APC) są bardzo różowawe? I czy złote są w ogóle złote czy jasnobeżowe, tak jak Ty je nazwałaś
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:17   #1234
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez anciaahk
No widzisz ja cały czas miałam go na myśli ale wyrażałam się tak mało precyzyjnie że szkoda gadać . Postaram się poprawić.
A więc zdecydowałam mniej więcej dokonać takiego zakupu: 20+21+22+25 i kulki 0 (ewentualnie 1).
Będzie dobrze ? Do jutra jeszcze mogę zmienić zdanie
Anciaahk, ale ja Cie chyba dobrze zrozumiałam wcześniej i juz Ci napisałam, ze 21 + 25 nie będa pasować. Pierwszy-cieply, drugi-zimny, bedą sie gryzc.
Moim zdaniem musisz znalezc jakis jasny, zimny odcień np srebrzysty, ktory jest baaardzo ładny. April go pokazywała swego czasu z jakims szarym cieniem. Ale zadnego z nich nie mam, wiec mowie tylko intuicyjnie


a co do 21 i 19,to pierwszy jest raczej matowy i jak dla mnie za zolty(zbyt ciemny) i srednio nadający się na bazę pod inne cienie, drugi (moim skromnym zdaniem przesliczny) to taki złoty, kryjący beż .
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:20   #1235
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki APC

Ja nie Aga ale może pomogę
Dla mnie te złote kulki są zbliżone kolorem do cienia 21, tylko troszkę jaśniejsze. Beżowych nie widziałam ale też się nad nimi zastanawiam
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 22:40   #1236
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Rzabba
Ja nie Aga ale może pomogę
Dla mnie te złote kulki są zbliżone kolorem do cienia 21, tylko troszkę jaśniejsze. Beżowych nie widziałam ale też się nad nimi zastanawiam
Ja sobie zamówiłam beżowe ale mam zamiar ich używać jako róż na policzki.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 23:00   #1237
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Cytat:
Napisane przez Hosenka*
kameleonek z 19 odpada - nie chciało mi sie nimi malować, ale porównałam tak z pudełeczka i niezbyt mi sie podoba to zestawienie....kolorki za bardzo sie róznią od siebie... a moze by tak srebrzysto-szary? ale chyba raczej też nie.... hmmm nr 25 polecam jednak solo!! daje niesamowity efekt, który inny cień mógłby zepsuć
Dziękuję. A nie jest zbyt ciemny solo ?

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
a co do 21 i 19,to pierwszy jest raczej matowy i jak dla mnie za zolty(zbyt ciemny) i srednio nadający się na bazę pod inne cienie, drugi (moim skromnym zdaniem przesliczny) to taki złoty, kryjący beż .
Ten drugi, prześliczny, to 19? Wolę się dopytać, bo z moim myśleniem jakos ostatnio nie bardzo .

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 18:47 Powód: Post po poscie!!
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 23:03   #1238
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki APC

jest ciemny... ale te szafirowe drobinki daja piękny efekt
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 23:24   #1239
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Ten drugi, prześliczny, to 19? Wolę się dopytać, bo z moim myśleniem jakos ostatnio nie bardzo .
nr 25 solo, a zwlaszcza na ciemno, musi byc baaardzo ciemny, taka gleboka czern zlamana innymi odcieniami (spojrz na fotki Agibil).

A ten przesliczny, ktory mnie tak zauroczył to nr 19, czyli wg APC niby po prostu BEŻ. Ale tak naprawde to jest bardzo swietlisty, perłowy, mieniący się beż wpadajacy w złoto, pieknie kryjący. Wczesniej w ogole na niego nie zwracałam uwagi, dopiero jak pomacałam testerek to sie zachwyciłam Ale uwaga:nadaje sie raczej do cieplej urody, a Ty chyba latem jestes, tak?
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 23:28   #1240
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
nr 25 solo, a zwlaszcza na ciemno, musi byc baaardzo ciemny, taka gleboka czern zlamana innymi odcieniami (spojrz na fotki Agibil).

A ten przesliczny, ktory mnie tak zauroczył to nr 19, czyli wg APC niby po prostu BEŻ. Ale tak naprawde to jest bardzo swietlisty, perłowy, mieniący się beż wpadajacy w złoto, pieknie kryjący. Wczesniej w ogole na niego nie zwracałam uwagi, dopiero jak pomacałam testerek to sie zachwyciłam Ale uwaga:nadaje sie raczej do cieplej urody, a Ty chyba latem jestes, tak?
Hmmm ja nie wiem kto ja jestem, bo blondynką jestem farbowaną,ktoś tu podał mi link do tych typów, ale z każdego wybrałam trochę i jak nie wiedziałam tak nie wiem dalej .
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 23:37   #1241
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

to najlepiej zaloz osobny watek na wizazystce i wklej najlepsze swoje zdjecia(tzn takie, gdzie widac Cie au naturel) a tak na szybko to: jakie mialas naturalne wlosy? jaki masz kolor teczowek? jaki kolor cery (jakie kolory podkladow kupujesz?)
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-10, 23:40   #1242
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
to najlepiej zaloz osobny watek na wizazystce i wklej najlepsze swoje zdjecia(tzn takie, gdzie widac Cie au naturel) a tak na szybko to: jakie mialas naturalne wlosy? jaki masz kolor teczowek? jaki kolor cery (jakie kolory podkladow kupujesz?)
naturalne :brunetka, tęczówki brązowe (mieszane ciemno-jasne), cera jasna, z podkładów kupuję odcienie beżu, rzadko ciemniejsze niż naturalne. Jestem bledziuchem i żeby nie posądzano mnie o anemię opalam się na solarium.
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-10, 23:41   #1243
Rzabba
Rzabbocop
 
Avatar Rzabba
 
Zarejestrowany: 2002-07
Lokalizacja: Guernsey
Wiadomości: 18 528
GG do Rzabba
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Hmmm ja nie wiem kto ja jestem, bo blondynką jestem farbowaną,ktoś tu podał mi link do tych typów, ale z każdego wybrałam trochę i jak nie wiedziałam tak nie wiem dalej .
Hehe, tak szczerze mówiąc, to szewc bez butów chodzi, bo ja sama nie potrafię się dokońca określić chociaż skłaniam się obecnie bardziej ku latu
__________________
[SIGPIC][/SIGPIC]
Było smaszno, a jaszmije smukwijne
Świdrokrętnie na zegwniku wężały,
Peliczaple stały smutcholijne
I zbłąkinie rykoświstąkały.
10 PŻ
Rzabba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 00:06   #1244
Beekeeper
Zakorzenienie
 
Avatar Beekeeper
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: UK
Wiadomości: 4 801
Wyślij wiadomość przez MSN do Beekeeper
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez anciaahk
naturalne :brunetka, tęczówki brązowe (mieszane ciemno-jasne), cera jasna, z podkładów kupuję odcienie beżu, rzadko ciemniejsze niż naturalne. Jestem bledziuchem i żeby nie posądzano mnie o anemię opalam się na solarium.
no dobra, nie bede udawac, nic z tego nie wywnioskowalam... nawet czy ciepla czy zimna jestes, bo za malo info... ale nie wiem czemu (chyba telepatycznie:P) wydaję mi się, jakby Ci zimne kolory pasowaly...
__________________
Como se porta la vida cuando vales lo que tienes...
Beekeeper jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 07:49   #1245
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
nr 25 solo, a zwlaszcza na ciemno, musi byc baaardzo ciemny, taka gleboka czern zlamana innymi odcieniami (spojrz na fotki Agibil).
to nie jest głęboka czerń... tak jak już pisałam : grafit/brąz
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 09:01   #1246
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Beekeeper
no dobra, nie bede udawac, nic z tego nie wywnioskowalam... nawet czy ciepla czy zimna jestes, bo za malo info... ale nie wiem czemu (chyba telepatycznie:P) wydaję mi się, jakby Ci zimne kolory pasowaly...
Nie ma jak telepatia, jestem lato(obecnie)-zima(w wersji pierwotnej), chłodna . Więc tak pieknie opisana przez Ciebie 19 nie będzie raczej pasować. Zostanę więc przy swoim 21, albo wymyślę jeszcze coś innego .
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 10:05   #1247
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
oj anciaahk
kto powiedzial ze koniecznie musisz dopasowac cos z APC? zamow tego kamelona i sama zobaczysz jak on wyglada... mozesz tez kupic sypki biały innej firmy (bo apc niestety takiego kolorku nie ma póki co) i bedzie ładnie wyglądał... ja mam biały sypki z nowego numeru Twista (5,49) i super sie komponuje z brązikiem nr 22

Cytat:
Napisane przez rzyrafka
eh, chyb anamieszałam z tym połączeniem- wybaczcie mnie już się wszystko plącze. myślałam że kameleon jest własni egrafitowo-zielonkawy i stąd pomysł połączenie z zielenią. Ja mam ochotę na takie proporcje kuleczek:
7 białych
7 różowych
14 beżowych
14 złotych; ewentualnie więcej jeszcze bezowych bo zalezy mi na jakiejs fajnej mieszance w ciepłym odcieniu zamiast różu na kości policzkowe.

nie, kameleon ma niebieskie, szafirowe drobinki, a "baza" jest szaro-brązowa.


nasze proporcje niewiele sie różnią -
Cytat:
Napisane przez Hosenka*
13 beżowych
13 białych
10 złotych
5 różowych

niech ktos skomentuje te "mieszanki" pliss!
moze napisze o co mi chodzi:

1. kuleczki chce stosować na dzień na całą twarz

2. nie chce aby były brązujące (brązujący mam puder z Max Factora i nakładam na kości policzkowe)

3. nie chce aby były za jasne - żeby rozjasniały (tak jak podobno kulki 0), bo mam troszke ciemniejsza karnacje

4. chce aby był poprostu ładny, naturalny, lekko rozswietlony efekt
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 13:11 Powód: Post po poscie!!
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 10:17   #1248
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
oj anciaahk
kto powiedzial ze koniecznie musisz dopasowac cos z APC? zamow tego kamelona i sama zobaczysz jak on wyglada... mozesz tez kupic sypki biały innej firmy (bo apc niestety takiego kolorku nie ma póki co) i bedzie ładnie wyglądał... ja mam biały sypki z nowego numeru Twista (5,49) i super sie komponuje z brązikiem nr 22
Bo widzisz ja sobie założyłam, że zamówię za 50 zł i będę miała darmową przesyłkę . I kombinuję co tu uzbierać na te 50 zł.... A co do kameleona, masz rację, może coś dobiorę z innej firmy. A nie macie tak, że jak malujecie oko to jak już dobieracie kolory to jednej firmy? Bo ja tak mam, że malując dwoma kolorami, stosuję je z jednej konkretnej firmy. Trochę pokręcone, ale to już cała ja .
Czy myślisz że kameleon może służyć jako makijaż dzienny? W sumie pracuję z klientami i nie mogę 'świecić; za bardzo . Ale teraz mocniej rozjaśniłam włosy i nie jestem zbyt opalona, więc fryzjer kazał mi przyciemniać oczy, więc myślę, że właśnie wszystkie ciemne cienie z APC będą odpowiednie. Do tego noszę okulary z grubymi brązowymi oprawkami.
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 10:25   #1249
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
ja sie nim maluje na dzień, bo lubie ciemne makijaże... kąciki możesz delikatnie rozjasnic własnie białym sypkim.. ja własnie tak robie odkad mam ten bialy (czyli od czwartku hehehe)...

zamawiam sobie ciemnozielony cień, bo lubie tez taki makijaż: czarnym cieniem robie kreski po wewnętrznych stronach powiek (bo mam jasna oprawe oczu, i bez tego jasne cienie okropnie u mnie wyglądają), górną powieke maluję beżem nr 19 a na dolnej powiece zieloną kreske (teraz akurat kredka YR schimmering green), ale ten cien bedzie chyba lepszy

a ja mam jeszcze pytanko nt pudrów sypkich - czy opalony transparentny jest bardzo ciemny? no i jak one sie spisuja?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 13:13 Powód: Post po poscie!!
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-12-11, 10:33   #1250
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
a ja mam jeszcze pytanko nt pudrów sypkich - czy opalony transparentny jest bardzo ciemny? no i jak one sie spisuja?
Opalony transparenty nie jest ciemny wcale a wcale. To taki naturalny, ciepły beż. I jest taki półtransparentny. Nie wiem czy dla Ciebie nie będzie za jasny, bo dla mnie jest idealny. Najlepiej obadaj sobie w GC. A jak się spisuje? Wg mnie świetnie Szczegóły w recenzji na KWC Nie zamierzam już kupować innego sypkiego
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 10:42   #1251
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki APC

dziękuje Magja, ale kurcze ostatnio nie mam czasu wogóle zaglądnąć do GC... ciemniejszy jest juz brązujący, a ja takiego nie chce... wiec chyba sie obejde smakiem, a taka miałam ochote wypróbować sypki puder (nigdy takowego nie uzywałam)

a ciebie jako kosmetyczna specjalistke zaparszam na mój watek - moze mi pomożesz http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86424
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 10:46   #1252
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
dziękuje Magja, ale kurcze ostatnio nie mam czasu wogóle zaglądnąć do GC... ciemniejszy jest juz brązujący, a ja takiego nie chce... wiec chyba sie obejde smakiem, a taka miałam ochote wypróbować sypki puder (nigdy takowego nie uzywałam)
Ten brązujący nie jest znów aż taki brązujący Wg mnie on prędzej wygląda na opalony, tyle, że ma jeszcze takie malutkie drobinki. Dla Ciebie na co dzień mógłby być ok, pod warunkiem, że zaakceptujesz drobinki.
Cytat:
Napisane przez Hosenka*
a ciebie jako kosmetyczna specjalistke zaparszam na mój watek - moze mi pomożesz http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=86424
Żadna specjalistka ze mnie <wstydniś> Ale zaraz coś tam skrobnę.
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 10:51   #1253
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki APC

nie bądź taka skromna
hm drobinki wole "w kuleczkach" wiec puderek sypki jednak chyba odpada... buuu
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 11:29   #1254
Puniax
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Radom
Wiadomości: 683
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez anciaahk
Bo widzisz ja sobie założyłam, że zamówię za 50 zł i będę miała darmową przesyłkę . I kombinuję co tu uzbierać na te 50 zł.... A co do kameleona, masz rację, może coś dobiorę z innej firmy. A nie macie tak, że jak malujecie oko to jak już dobieracie kolory to jednej firmy? Bo ja tak mam, że malując dwoma kolorami, stosuję je z jednej konkretnej firmy. Trochę pokręcone, ale to już cała ja .
Czy myślisz że kameleon może służyć jako makijaż dzienny? W sumie pracuję z klientami i nie mogę 'świecić; za bardzo . Ale teraz mocniej rozjaśniłam włosy i nie jestem zbyt opalona, więc fryzjer kazał mi przyciemniać oczy, więc myślę, że właśnie wszystkie ciemne cienie z APC będą odpowiednie. Do tego noszę okulary z grubymi brązowymi oprawkami.
Ja używam kameleona na codzień, a jestem nauczycielką WIęc i ty możesz.
Puniax jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 11:43   #1255
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Puniax
Ja używam kameleona na codzień, a jestem nauczycielką WIęc i ty możesz.
Chyba wy nauczyciele jednak macie większe luzy w doborze stroju niż my bankowcy... Ale to już jest off topic, więc się nie rozpisuję.
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 12:01   #1256
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Kosmetyki APC

wydaje mi sie kameleon jest ok dla ciebie... bo to nie jest zaden brokat, tylko takie drobinki połyskujące... sliczny jest brąz 22 - w naturalnym swietle bez słonca wygląda na bardziej matowy, a na słońcu czy przy swietle pieknie migocze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 12:09   #1257
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Kosmetyki APC

Cytat:
Napisane przez Hosenka*
sliczny jest brąz 22 - w naturalnym swietle bez słonca wygląda na bardziej matowy, a na słońcu czy przy swietle pieknie migocze
Nie kuś, nie kuś, bo go jednak zamówię... A różnych brązów mam już pewnie z 10
Bo na kameleona już się przez Was napaliłam Ale tłumaczę się tym, że przecież takiego koloru w swoich zbiorach jeszcze nie mam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 12:10   #1258
WioletaM
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2003-02
Wiadomości: 4 214
Dot.: Kosmetyki APC

Mam prośbę do posiadaczek kameleona. Czy mogłybyście pomalować całą powiekę tym cieniem na sucho i mokro wkleić fotkę?
WioletaM jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 12:17   #1259
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Cytat:
Napisane przez MagJa
Nie kuś, nie kuś, bo go jednak zamówię... A różnych brązów mam już pewnie z 10
Bo na kameleona już się przez Was napaliłam Ale tłumaczę się tym, że przecież takiego koloru w swoich zbiorach jeszcze nie mam
z każdego z 3 cieni, które mam dzieki Twojemu zamówieniu, jestem strasznie zadowolona!! a zamawiałam wtedy 19, 22 i 25.. 22 jest pięęęęęęękny!!! ciemny brązik połyskujący ... ach i och najczesciej własnie jego używam - czarnym cieniem maluje wewnętrzna strone powiek (kontur całego oka, łącznie z wewn koncikiem) a potem zewn tym cieniem 22... jakos zawsze wydawało mi sie, ze czarna kreska nie pasuje do brązowych cieni, ale wygląda to pięnie!!! czarny dodaje tylko jeszcze wiekszej głębi kocham te cienie!!! inne brązy wymiekają i mogą sie schować daleko!!!

nie żebym Cie kusiła...

ja niestety nie mam cyfrówki
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2005-12-27 o 13:15 Powód: Post po poscie!!
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-12-11, 12:22   #1260
anciaahk
kosmitka
 
Avatar anciaahk
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 19 465
Dot.: Kosmetyki APC

Nie wiem czy Aga się na mnie nie pogniewa, ale wkleję fotki kameleona na jej ręce, to już było wyżej. Mam nadzieję, że mi się za to nie oberwie.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 2.jpg (65,4 KB, 119 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 4.jpg (62,3 KB, 116 załadowań)
anciaahk jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-01-01 19:31:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:01.