Pierwszy rok studiow- boje sie - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-09-06, 13:14   #1
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Post

Pierwszy rok studiow- boje sie


Hejka zalozylam ten watek bo mam male pytanko gdzie sie wybieracie na studia i na jakie kierunki. Macie tez takiego staracha jak ja A moze ktos z was wybiera sie na WSE do stalowej woli?????????
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:15   #2
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
Hejka zalozylam ten watek bo mam male pytanko gdzie sie wybieracie na studia i na jakie kierunki. Macie tez takiego staracha jak ja A moze ktos z was wybiera sie na WSE do stalowej woli?????????
cze, ja jestem po pierwszym roku

wlasciwie nie tyle sie balam co nie moglam sie doczekac poznania nowych ludzi i tego srodowiska ktore zawsze bylo opisywane w superlatywach
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:19   #3
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

niom boje sie bo to juz powazniejsz sprawa a moge wiedziec na jakim kierunku i gdzie studiujesz??????
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:20   #4
aniulkaa88
Rozeznanie
 
Avatar aniulkaa88
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 632
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Ja sie wybieram na Kolegium Sluzb Spolecznych w Lublinie. Troche sie obawiam jak to bedzie..nie wiem czy sobie poradze Ale moze nie bedzie, az tak zle Nie strachaj sie tak
aniulkaa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:21   #5
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
niom boje sie bo to juz powazniejsz sprawa a moge wiedziec na jakim kierunku i gdzie studiujesz??????
powazna? raczej bardziej samodzielna, a studia to wybor doroslej juz osoby

Zarzadzanie i Inzynieria Produkcji na PŚ w GLiwicach
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:25   #6
Margo007
Raczkowanie
 
Avatar Margo007
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 112
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

ja na studia ide dopiero za rok studiuje któras z Was kulturoznastwo albo dziennikarstwo, bo wybieram sie na jeden z tych kierunków i nie bardzo moge sie zdecydować, a poza tym chciałabym wiezieć gdzie najlepiej to studiować?
Margo007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:28   #7
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

ja sie wybieram do WSE w stalowej woli na ekonomike obrotu celnego i wogole nie mam pojecia jak to bedzie niewiem jakie tam podreczniki trzeba bo jakies chyba trzeba no i wogole nie wiem o co chodzi na poczatku z tymi studiami co trzeba robic beata napisalas ze jestes juz po 1 roku oze mnie oswiecisz troszki w tej sprawie bo jestem nemo normalnie
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 13:31   #8
eloteteie
Zadomowienie
 
Avatar eloteteie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: centrum
Wiadomości: 1 649
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Ja też idę na pierwszy rok, ale studiów uzupełniających magisterskich Będę miała 315 osób na roku, co baaaaaaaaardzo mnie cieszy
eloteteie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:31   #9
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
ja sie wybieram do WSE w stalowej woli na ekonomike obrotu celnego i wogole nie mam pojecia jak to bedzie niewiem jakie tam podreczniki trzeba bo jakies chyba trzeba no i wogole nie wiem o co chodzi na poczatku z tymi studiami co trzeba robic beata napisalas ze jestes juz po 1 roku oze mnie oswiecisz troszki w tej sprawie bo jestem nemo normalnie
a co tu do oswiecania?

dostalam list o przyjeciu z info kiedy i gdzie mam sie wstawic
bylo sobie szkolenie BHP(normalka na uczelni) po czym pielgrzymka do sekretariatu po legitki dowiadywalismy sie w jakiej gr jestesmy po czym pielgrzymka na ksero bo tam mozna bylo za 20 gr kupic plan zajec

no i na nastepny dzien przychodzilo sie na godz pod sale wg rozkladu tam stala grupka i zaczynalo sie "zapoznawanie" (ja nie mialam nikogo znajomego z wczesniejszych lat tam).

Po pierwszych zajeciach poszlo sie na piwo kazdy nawijal cos tam o sobie i tyle chyba
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:34   #10
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

nie ma czym się stresować, nowe znajomości to jedna z najfajniejszych rzeczy na studiach
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:36   #11
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

a no i z czasem dostaje sie indeks
wybierani sa starostowie (to tak jak cos przewodniczacy)

no a potem piwo wyklady piwo sesja:P

wszystko zalezy od ludzi i wykladowcow
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 13:42   #12
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

z tego co mowisz to spoko jest na tych studiach tylko ze ja ide na zaoczne mysle ze tez bedzie fajnie niby nie mialam problemu nigdy z nawiazywaniem kontaktow z ludzmi mysle ze beda spoko ludziska ale mnie ciekawi ile bede miec ludzi w grupie i proporcje ile panienek i ile gosci
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 13:46   #13
niunia1788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Fajno wiedziec ze nie tylko ja mam stracha Ja będę studiowac biologie na Uniwersytecie Wrocławskim Strach przed nieznanym Bo przy okazji wyprowadzam sie z domu hehe. Ale wkoncu "nie ma czym się stresować, nowe znajomości to jedna z najfajniejszych rzeczy na studiach". Byleby tak było Buziaki dziewczynki
niunia1788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 14:07   #14
behindblueeyes
Zakorzenienie
 
Avatar behindblueeyes
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 11 160
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Cytat:
Napisane przez niunia1788 Pokaż wiadomość
. Ale wkoncu "nie ma czym się stresować, nowe znajomości to jedna z najfajniejszych rzeczy na studiach". Byleby tak było Buziaki dziewczynki
z pewnością chociaż nie raz będzie brakować maminych obiadków
__________________
behindblueeyes jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 15:51   #15
Quick
Raczkowanie
 
Avatar Quick
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 155
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Ja jestem juz po studiach licencjackich i podczas odbierania dyplomu plakac mi sie chcialo ze juz wiecej nie pojde do tej uczelni i nie bede sie widywac z tymi ludzmi ktorych tam poznalam! Studia to byl najpiekniejszy okres w moim zyciu, wspolne wypady na piwo, wagary, sesje... Na poczatku tez sie bardzo stresowalam ze nikogo nie znam itp, ale szybko poznalam nowych ludzi i te 3 lata minely za szybko dlatego nic sie nie bojcie "pierwszaki" bedzie super!! Powodzenia
Quick jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 16:25   #16
Taverney
Zakorzenienie
 
Avatar Taverney
 
Zarejestrowany: 2004-08
Wiadomości: 6 678
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

ja już jestem po studiach, ale z sentymentem wracam do tamtych czasów. Dziewczyny: czego się boicie? To nowe wyzwanie, prawda, ale też i wielka nowa przygoda i cała masa świetnych ludzi. Same zobaczycie, że może na początku będzie trudno, z czasem żal Wam będzie te studia kończyć
Taverney jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 18:28   #17
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

ja tak mialam jak konczylam liceum tak chcialam go skonczyc jak najszybciej ale jak sie zblizal koniec to mi bylo szkoda teraz mi tylko zostaje odwiedzenie szkoly a co do tych studiow to pozyjemy zobaczymy ale damy rade "nie takie byly" hehehee
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 18:31   #18
Yerenia
Raczkowanie
 
Avatar Yerenia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 263
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Ja juz zaczynam 4 rok i sama sie dziwie kiedy to zlecialo
Naprawde nie ma sie czego bac, przeciez tam beda tacy sami ludzie jak Wy - na poczatku troszke zestresowani nowa sytuacja jak wszyscy.
Zawsze jest adrenalinka jak sie idzie do nowej szkoly. Nowi ludzie, nowe sytuacje. Ale po pierwszym tygodniu, przynajmniej ja, czulam sie tak jabym z tymi ludzmi juz studiowala kupe czasu, szybko sie zintegrowalismy
Zreszta studia same w sobie, to taka juz inna forma nauczania. Wypada sie zwracac do nauczycieli "Panie profesorze, doktorze, magistrze" .To juz nie jest tak jak bylo w gimnazjum czy liceum - przestaje to byc 'szkolka', tu nie ma wychowawcy, ktory wstawi sie za Toba u innych. Sama musisz sie starac zeby zaliczac przedmioty, a na koniec semestru oprocz tego jeszcze egazminy. Dopiero teraz zaczyna sie doroslosc, wiec nie ma sie czego bac, trzeba korzystac, bo jak mowia - studia to najprzyjemniejszy okres w zyciu
I cale to studiowanie bylo by calkiem przyjemne gdyby nie przerywac go sesjami A poza egzaminami sa 4 miechy, podczas ktorych zycie toczy sie od jednej imprezy do drugiej
Yerenia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 18:47   #19
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

a jak bedzie to bedzie dzieki wszystkim za slowa otuchy juz mi lepiej ale i tak sie boje tych sesji :/ pozdro
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-09-06, 19:35   #20
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

a co tu ie bac sesja to sesja- k\notatki w lapke i wkuwamy
ja jeszcze mam mate do zdania
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 22:28   #21
madzia_g
Zakorzenienie
 
Avatar madzia_g
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: LBN:):):):)
Wiadomości: 4 352
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

ja dwa razy bylam na pierwszym roku i dwa razy sie balam.. najpierw poszlam na europeistyke i na poczatku nie bylo zle.. potem tylko dopadla mnie depresja i sie wyalienowalam
teraz jestem na pedagogice po pierwszym roku i w sumie nie bylo zle choc do otwartych jakos specjalnie osob niestety nie naleze :/
__________________
wymiana ciuchy+ kosmetyki:

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...4#post33278604
madzia_g jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-06, 23:53   #22
marii**
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 57
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Ja akurat już koncze za rok ale pamietam do teraz moment kiedy zobaczyłam siebie na liscie przyjetych. Najpierw prawie zaczełabym krzyczec ze szczescia, potem łzy mi poleciały tez z tego samego powodu, a po kilku godzinach jak ochłonełam zaczełam juz sie bac Mama powiedziała ze cos ze mną nie w porzadku Własciwie to strach nie znikał przez cały pierwszy rok bo studia nie naleza do prostych a tylko na pierwszym roku mozna wyleciec. Potem juz było ok, strach zniknął do tego stopnia ze mogłam sobie pozwolic jeszcze na studium dwuletnie bez obaw ze mnie wyleją z mojego kierunku Najgorszy pierwszy rok zeby się utrzymac, a potem mozna już wszystko
marii** jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 00:07   #23
BERRY21
Zadomowienie
 
Avatar BERRY21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 1 091
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Wychodzi na to, ze tylko ja mam kiepskie wspomnienia ze studiow

A od pazdziernika kontynuacja...


Nie ma co sie martwic na zapas- trzeba sie cieszyc z reszty wakacji, a potem jakos to bedzie
__________________
Keep away from people who try to belittle your ambitions. Small people always do that, but the really great make you feel that you, too, can become great.
Mark Twain


BERRY21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 07:26   #24
Suzi_Sun
Rozeznanie
 
Avatar Suzi_Sun
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: slask
Wiadomości: 522
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Ah no pamietam ten pierwszy rok ... to bylo dawno bo 3 lata temu, teraz juz od pazdziernika 4-ty rok i tez sie zastanawiam kiedy to zlecialo. Studiuje Inzynierie Chemiczna I Procesowa w Gliwicach na Pol.Śl. Bylam zestresowana tym ze ide mieszkac do akademika i jako jedyna z calej szkoly poszlam na wydzial Chemiczny (a wiadomo ze razem razniej) no ale polibude poszlo nawet sporo ludkow wiec sie spotyka znajomych na ulicy. W akademiku poznalo sie mase ludzi, sa na ogol bardzo pomocni i fajni, z mojego roku ok 15 osob jest z mojego akademika, takze wymiana notatkami, sciagami i materialami kwitnie. Starsze roczniki tez podpowiadaja jak zyc zeby przetrwac i to jest ekstra. Trzeba sie przyzwyczaic do nowej formy przekazywania wiedzy przez wykladowcow- czyli leeeeciiimy przez material (i nikogo nie interesuje ze 99% sali absolutnie nie kuma o czym oni gadaja)po wykladzie masz na ogol notatke A4 z 7 czy 8 stron i wyklad trwa 1,5 h z zegarkiemw reku (ciezko wytrzymac czasem). Potem do sesji jest baaardzo duzo do nauczenia sie i czlowiek mysli ze sie tego NIE NAUCZY bo za duzo egzaminow w sesji i material nie do pojecia. Ale stres sesyjny powoduje mobilizacje i sama sie dziwie jak to sie dzieje ale czlowiek potrafi sie tego nauczyc. Bywaja momenty na studiach ze cos Cie przerosnie, wtedy zagryza sie zeby i trzeba przebrnac. Ale nie bede straszyc bo 1 rok jest super- tyle imprez integracyjnych. Wraca sie nad ranem i idzie nieprzytomnym na zajecia... ah kiedy to bylo
Mimo wszystko (tzn mimo sesji) studia sa ekstra. Specyficzny klimat na uczelni. ps. ja tu mowie o kierunkach technicznych bo nie mam pojecia czy jest podobnie na AE , tam sie slyszy o wypindrzonych laluniach w szpileczkach i ogolnym wyscigu szczurow polaczonym z chamstwem.
__________________
"Kiedy widzę,co życie robi z ludźmi, to Śmierć wcale nie jest taki najgorszy"
Suzi_Sun jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 07:29   #25
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Cytat:
Napisane przez Suzi_Sun Pokaż wiadomość
Ah no pamietam ten pierwszy rok ... to bylo dawno bo 3 lata temu, teraz juz od pazdziernika 4-ty rok i tez sie zastanawiam kiedy to zlecialo. Studiuje Inzynierie Chemiczna I Procesowa w Gliwicach na Pol.Śl. Bylam zestresowana tym ze ide mieszkac do akademika i jako jedyna z calej szkoly poszlam na wydzial Chemiczny (a wiadomo ze razem razniej) no ale polibude poszlo nawet sporo ludkow wiec sie spotyka znajomych na ulicy. W akademiku poznalo sie mase ludzi, sa na ogol bardzo pomocni i fajni, z mojego roku ok 15 osob jest z mojego akademika, takze wymiana notatkami, sciagami i materialami kwitnie. Starsze roczniki tez podpowiadaja jak zyc zeby przetrwac i to jest ekstra. Trzeba sie przyzwyczaic do nowej formy przekazywania wiedzy przez wykladowcow- czyli leeeeciiimy przez material (i nikogo nie interesuje ze 99% sali absolutnie nie kuma o czym oni gadaja)po wykladzie masz na ogol notatke A4 z 7 czy 8 stron i wyklad trwa 1,5 h z zegarkiemw reku (ciezko wytrzymac czasem). Potem do sesji jest baaardzo duzo do nauczenia sie i czlowiek mysli ze sie tego NIE NAUCZY bo za duzo egzaminow w sesji i material nie do pojecia. Ale stres sesyjny powoduje mobilizacje i sama sie dziwie jak to sie dzieje ale czlowiek potrafi sie tego nauczyc. Bywaja momenty na studiach ze cos Cie przerosnie, wtedy zagryza sie zeby i trzeba przebrnac. Ale nie bede straszyc bo 1 rok jest super- tyle imprez integracyjnych. Wraca sie nad ranem i idzie nieprzytomnym na zajecia... ah kiedy to bylo
Mimo wszystko (tzn mimo sesji) studia sa ekstra. Specyficzny klimat na uczelni. ps. ja tu mowie o kierunkach technicznych bo nie mam pojecia czy jest podobnie na AE , tam sie slyszy o wypindrzonych laluniach w szpileczkach i ogolnym wyscigu szczurow polaczonym z chamstwem.
kolezanki siostra jest na chemicznym i tez jakos bedzie ten rok co TY

ja tez studiuje na PS

wszystkich widze wzielo na wspomnienia...
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 07:35   #26
motylek1007
Zakorzenienie
 
Avatar motylek1007
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 26 565
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Cytat:
Napisane przez Margo007 Pokaż wiadomość
ja na studia ide dopiero za rok studiuje któras z Was kulturoznastwo albo dziennikarstwo,
Ja skonczylam dziennikarstwo
__________________

[*] 11.09.2012
jeszcze się kiedyś spotkamy...
motylek1007 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 08:54   #27
Cathas
Wtajemniczenie
 
Avatar Cathas
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: ポーランド
Wiadomości: 2 550
GG do Cathas
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Ja teraz zaczynam drugi rok i ten pierwszy wspominam naprawdę dobrze:P A że studiuję etnolingwistykę, to od samego początku czekały mnie niespodzianki - od podziału i zapisu do grup zaczynając, na baaardzo egzotycznych wykładowcach, przedmiotach i współstudentach koncząc:P
I było bosssko
__________________
gdybyś była trochę większa upiekłbym Cię w słodkim cieście


Moja wymiana - Parfumerie Generale, L'Artisan, ETRO i inne!
Cathas jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 09:25   #28
niunia1788
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 23
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

"Z pewnością chociaż nie raz będzie brakować maminych obiadków" he he no własnie moja mama juz wszysko marynuje, przyrządza, zamraża zebym przypadkiem z głodu nie umarła hehe... już widze siebie obladowana słoikami i różnymi specjalami mojej mamusi
niunia1788 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 10:04   #29
basiula19
Zadomowienie
 
Avatar basiula19
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 1 320
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

ja na studia nie wyjezdzam bo niemam az tak daleko do uczelni ok 40 km w jedna strone.
A mam jeszcze male pytanko czy na studiach zaocznych jest tak samo tzn napewno jest inaczej ale ktos sie orientuje na czym tam wszystko polega????? pozdro
basiula19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-09-07, 10:08   #30
bea-tka
Zakorzenienie
 
Avatar bea-tka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: ♡★ Gliwice ★♡
Wiadomości: 4 371
Dot.: Pierwszy rok studiow- boje sie

Cytat:
Napisane przez basiula19 Pokaż wiadomość
ja na studia nie wyjezdzam bo niemam az tak daleko do uczelni ok 40 km w jedna strone.
A mam jeszcze male pytanko czy na studiach zaocznych jest tak samo tzn napewno jest inaczej ale ktos sie orientuje na czym tam wszystko polega????? pozdro
no przebieg jest ten sam tylko chodzisz w weekendy czy jak tam
__________________

moje wypocinki

17.10.08 r. zdałam egzamin na prawko przy pierwszym podejsciu

bea-tka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:51.