Psychiatra - cz. 2 - Strona 86 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-04-08, 23:02   #2551
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Witam Was wszystkie.

Mam nadzieję, że będziecie w stanie udzielić mi odpowiedzi na moje pytanie. Generalnie chodzi o moją matkę, kiedyś leczyła się na nerwicę, ale przestała brać leki, nie wiem dokładnie dlaczego i kiedy - ale datuję to na około koniec mojego gimnazjum. Od dłuższego czasu (wszystko to, co opiszę, miało miejsce gdy ja uczęszczałam do liceum) matka marudzi na zgrubienia na ramionach (a takie się robią zarówno mi jak i mojemu TŻ gdy za długo siedzimy przy komputerze, więc nie uważam że to problem), coś w rodzaju jednostronnego garbu na plecach (miała zdiagnozowaną skoliozę, z tego co pamiętam), uważa że puchnie (lecz barrrdzo lubi sól i tłuste potrawy - po masowaniu jej z ojcem stwierdziliśmy, że to najprawdopodobniej tłuszcz...), często ją coś boli, czasami doskwiera jej ból głowy który bywa tak silny że nie jest w stanie utrzymać równowagi i utrzymuje się kilka dni. Była już u ortopedy, podejrzewała jakąś chorobę związaną z kręgosłupem, ale nic nie stwierdził. Miała tomografię, nic, neurolog też nic. Towarzyszy temu wszystkiemu nerwowość, awantury o nic, egocentryzm, osłabienie, utrata apetytu. Nie daje żyć ani mi, ani ojcu, zdarza się że w furii potrafi powiedzieć bardzo dużo przykrych słów. Utrzymuje, że my jej nie rozumiemy, ona nie ma w nas oparcia, musi sobie sama ze wszystkim radzić etc. etc. Generalnie wina jest nasza, ona jest ofiarą losu. Dużo pali, ostatnio więcej pije.
Chodzi mi przede wszystkim o te bóle, czy one występują przy bardzo zaawansowanej, nieleczonej nerwicy (minęło z 4-5 lat odkąd przestała się leczyć)? Często skarży się na ból w boku czy klatce piersiowej, na który skutkuje tylko ciepło (poduszka elektryczna, żel do masażu, owinięcie folią).
Ktoś się spotkał z czymś takim?
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 08:32   #2552
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

objawy wychodza na nerwice ,plus objawy somatyczne stad te bóle noi moze tz hipohondryzm
jak matka powie wam ze jej nie rozumiecie zgodzcie sie z tym i powiedzcie ze przydalby sie jej terapeuta i moze leki
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-09, 11:54   #2553
Marza1Dudz
Raczkowanie
 
Avatar Marza1Dudz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 98
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Witajcie dziewczyny!!!

Niedawno założyłam tu wątek "Kryzys małżeński czy koniec miłości" po wypowiedziach dziewczyn wnioskuję że ja jestem chyba w depresji stąd moje problemy, które zresztą wyolbrzymiam......ciągle mam wrażenie że nikt mnie nie rozumie..........mówią tylko weź się w garść... Nic mnie nie cieszy ostatnio. Myślałam że to przez te konflikty z mężęm lub też...Od 1,5 roku roku mam nerwicę lękową, biorę Doxepin ,ale lęki wracają jak kłocimy się z mężem. Wydawało mi się że cierpię bo brak mi miłości ale dziś już nie wiem może to choroba nie pozwala mi być szczęśliwą a nie mąż.
Prosze o wasze spostrzerzenia. Pozdrawiam
Marza1Dudz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:14   #2554
spazm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Witam!
Wygląda na to, że będę teraz gościem w tym wątku, choć, jak widzę, dość widocznie opustoszał...
Wczoraj byłam po raz pierwszy w życiu u psychologa. Przed tą wizytą wciąż zastanawiałam się, czy jest mi ona potrzebna. Terapeutka po wysłuchaniu mnie stwierdziła, że jestem z złym stanie psychicznym i natychmiast muszę udać się do psychiatry. Wczoraj po południu w poradni nie było już żadnego lekarza, więc mam iść dzisiaj. Niedługo wychodzę.
Dziwnie się z tym czuję, bo z jednej strony chcę, żeby to co się ze mną dzieje się skończyło. Chcę kontrolować swoje emocje. Chcę znów umieć cieszyć się życiem. Chcę chcieć żyć. A z drugiej strony boję się, bo nie wiem, dokąd zaprowadzi mnie leczenie.
Te wczorajsze słowa psycholożki: "Jest Pani w bardzo złym stanie psychicznym", to chyba jedna z najgorszych chwil w moim życiu.
spazm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 10:32   #2555
Marza1Dudz
Raczkowanie
 
Avatar Marza1Dudz
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 98
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Spazm witaj.
Ja też raz byłam u psychologa i tak mnie zdołował że nie poszłam więcej.
W jakim wieku była ta Twoja psycholog. Najlepiej jak jest to osoba z dużym doświadczeniem i stażem. Ta moja psycholog była w moim wieku i raczej podśmiewała się tylko ze mnie.
Nie bój się iść do psychiatry da Ci leki które Cię wyciszą emocjonalnie i łatwiej Ci będzie na spokojnie spojrzeć na Twoje problemy. Pozdrawiam i odwagi.
Marza1Dudz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 15:41   #2556
spazm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Marza1Dudz Pokaż wiadomość
Spazm witaj.
Ja też raz byłam u psychologa i tak mnie zdołował że nie poszłam więcej.
W jakim wieku była ta Twoja psycholog. Najlepiej jak jest to osoba z dużym doświadczeniem i stażem. Ta moja psycholog była w moim wieku i raczej podśmiewała się tylko ze mnie.
Nie bój się iść do psychiatry da Ci leki które Cię wyciszą emocjonalnie i łatwiej Ci będzie na spokojnie spojrzeć na Twoje problemy. Pozdrawiam i odwagi.

Ale ja właściwie nie mam czego zarzucić tej psycholożce. Po prostu powiedziała głośno to, do czego ja nie chciałam się za żadne skarby przyznać.

Jestem już po wizycie u psychiatry. Nie było tragicznie. Dostałam ParoMerck głównie po to, żeby wyeliminować lęki, ale główną metodą mojego leczenia ma być jednak psychoterapia.
Czy któraś w Was przyjmowała paroksetynę? Boję się tego zwiększonego ryzyka myśli i planów samobójczych. Bez tego już i tak mnie męczą. Jeśli miałoby się to nasilić, to nie wiem...
spazm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 15:53   #2557
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dziewczyny, znacie SKUTECZNE preparaty na uspokojenie bez recepty?? (działanie antylenkowe)
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-04-10, 16:12   #2558
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Sedatif PC
bellergot?
ziolowe ale bellergot jest na recepte
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 16:40   #2559
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
Sedatif PC
bellergot?
ziolowe ale bellergot jest na recepte
dzięki, a wiesz o ich działaniu? Czy dzialaja tylko jak sie je bierze długo i regularnie, ja potrzebuje tylko być spokojna przez 1-2 godziny jednorazowo...i to baardzo spokojna ale tak żebym mogla mówic, jak wezme np 2 tabletki tego SedatiPC to uzyskam taki efekt (jest napisane, żeby 2 tabletki przed snem brac, jedna w ciagu dnia) i ile czasu przed tą sytuacja w ktorej bede musiala byc spokojna mam je wziasc??
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 17:42   #2560
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

wiec jesli czeka cie wazna rozmowa to bierz je na noc juz 3 dni wczesniej a w dniu rozmowy dwie tabletki rano godzine przed rozmowa
i nie boj sie nie zasniesz po nich ani nie bedziesz na cpana to slabe leki w porownaniu do lekow na recepte od psychiatry ja na Sedatifie przeszlam cala maturedzialaly bo bralam je regularnie i z miesiac
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 18:15   #2561
inc0rrect
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 4 298
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez Brook Pokaż wiadomość
wiec jesli czeka cie wazna rozmowa to bierz je na noc juz 3 dni wczesniej a w dniu rozmowy dwie tabletki rano godzine przed rozmowa
i nie boj sie nie zasniesz po nich ani nie bedziesz na cpana to slabe leki w porownaniu do lekow na recepte od psychiatry ja na Sedatifie przeszlam cala maturedzialaly bo bralam je regularnie i z miesiac
dzięki mam nadzieje, że chociaż słabe tabletki to dam jakoś razem z nimi radę
__________________
Dziewczyny, bardzo proszę o wypełnienie krótkiej ankiety, która jest badaniem rynku usług dietetycznych.

Tutaj link: profitest.pl/s/12254/Tu4ydm2K3ha4YKAM

W ramach podziękowania dla dwóch z Was oferuję bezpłatne konsultacje dietetyczne
inc0rrect jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-10, 21:36   #2562
bluesky00
Rozeznanie
 
Avatar bluesky00
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 628
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez inc0rrect Pokaż wiadomość
Dziewczyny, znacie SKUTECZNE preparaty na uspokojenie bez recepty?? (działanie antylenkowe)
Ja dodam,ze jeszcze KALMS jest dobry
__________________
POMAGAM BASI:

[ori_bas]394156[/ori_bas]
bluesky00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 06:19   #2563
wariatkowo
Raczkowanie
 
Avatar wariatkowo
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 231
Dot.: Psychiatra - cz. 2

psychiatra by mi się przydał... niezłe wariatkowo jestem
wariatkowo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 10:44   #2564
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Wesołych spokojnych świąt dziewczyny
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 15:45   #2565
Nika88K5
Raczkowanie
 
Avatar Nika88K5
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: stolica
Wiadomości: 50
GG do Nika88K5
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Ja również życzę wszystkim nerwusom spokojnych i wesołych świąt!!!! ;]
__________________
Edge of hell....
Nika88K5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 16:05   #2566
nefre
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 250
GG do nefre
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez spazm Pokaż wiadomość
Ale ja właściwie nie mam czego zarzucić tej psycholożce. Po prostu powiedziała głośno to, do czego ja nie chciałam się za żadne skarby przyznać.

Jestem już po wizycie u psychiatry. Nie było tragicznie. Dostałam ParoMerck głównie po to, żeby wyeliminować lęki, ale główną metodą mojego leczenia ma być jednak psychoterapia.
Czy któraś w Was przyjmowała paroksetynę? Boję się tego zwiększonego ryzyka myśli i planów samobójczych. Bez tego już i tak mnie męczą. Jeśli miałoby się to nasilić, to nie wiem...
Psychiatra także przepisał mi ParoMerck i... nie wspominam tego okresu mile. Mysli samobójcze, stan otępienia, brak apetytu. Wszystko wtedy wydawało mi się takie obojętne.. takie... nic. Okazało się, że przyjmowanie raz dziennie było dla mnie za dużo.. lekarz nie wziąc pod uwagę kilku czynników
__________________

życiowy parkiet bywa śliski
nefre jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-11, 16:36   #2567
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Dlaczego ja zawsze musze powiedziec cos glupiego ? Pozniej mam straszny dysonans, nie moge zniesc tego, ze jestem cholernie zalosna, powinnam raz na zawsze sie zamknac i uznac milczenie za swieta zasade. Wogole jestem beznadziejna, nic mi sie nie udaje i nie wiem na co ja wogole licze. Cholera jasna :/

Edytowane przez zlosliwiec
Czas edycji: 2009-04-12 o 21:37 Powód: odtworzenie treści postu
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 00:12   #2568
99GirlOoo99
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: zach-pomorskie
Wiadomości: 812
Dot.: Psychiatra - cz. 2

nie mam już siły do tego wszystkiego, dziś byłam w kościele i była taka pieśń '' o śmierci gdzie jestes, gdzie jest moja śmierc gdzie jest jej zwycięstwo'' i płakać mi się chciało mogłabym codziennie to spiewać
nie mam juz ochoty na to życie, boje się isc do psychologa

Nie moge patrzec już na siebie, na swoją figure ciągle słysze że musze przytyć, że mam jeść a ja już nie moge patrzeć na jedzenie chcialabym wyglądać grubiej ale patrze w lustro i łzy bezsilnosci płyną mi po policzkach czemu wszystko tak cięzko mi przychodzi, czemu nawet to nie może mi wyjść;(
__________________
'' z życia dużo już wyniosłam więc przestań mnie doświadczać, nie chce tak do końca walki z problemami staczać ''
99GirlOoo99 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-12, 12:46   #2569
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez 99GirlOoo99 Pokaż wiadomość
nie mam już siły do tego wszystkiego, dziś byłam w kościele i była taka pieśń '' o śmierci gdzie jestes, gdzie jest moja śmierc gdzie jest jej zwycięstwo'' i płakać mi się chciało mogłabym codziennie to spiewać
nie mam juz ochoty na to życie, boje się isc do psychologa

Nie moge patrzec już na siebie, na swoją figure ciągle słysze że musze przytyć, że mam jeść a ja już nie moge patrzeć na jedzenie chcialabym wyglądać grubiej ale patrze w lustro i łzy bezsilnosci płyną mi po policzkach czemu wszystko tak cięzko mi przychodzi, czemu nawet to nie może mi wyjść;(
nie masz powodów by bać się psychologa
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:12   #2570
spazm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez kiniaczeq Pokaż wiadomość
Wesołych spokojnych świąt dziewczyny
Cytat:
Napisane przez Nika88K5 Pokaż wiadomość
Ja również życzę wszystkim nerwusom spokojnych i wesołych świąt!!!! ;]
Nie było mnie przez całe święta, więc dopiero teraz mogę podziękować. Moje święta na szczęście w miarę spokojne były.

Cytat:
Napisane przez nefre Pokaż wiadomość
Psychiatra także przepisał mi ParoMerck i... nie wspominam tego okresu mile. Mysli samobójcze, stan otępienia, brak apetytu. Wszystko wtedy wydawało mi się takie obojętne.. takie... nic. Okazało się, że przyjmowanie raz dziennie było dla mnie za dużo.. lekarz nie wziąc pod uwagę kilku czynników
Czy mogę wiedzieć o jakich czynnikach piszesz?

Ja na razie brałam po pół tabletki dziennie. Jutro zaczynam brać po jednej dziennie. Zobaczymy jak będzie. Jak na razie, po tych połówkach, mocno spadł mi apetyt. Otępiała nie jestem, ale jakoś tak trochę zobojętniała na pewno.
spazm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 21:20   #2571
kiniaczeq
Zakorzenienie
 
Avatar kiniaczeq
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 11 397
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Co tam u Was dzisiaj dziewczyny? jakoś tu cicho
__________________
kiniaczeq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 22:22   #2572
Brook
Zakorzenienie
 
Avatar Brook
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 9 691
Dot.: Psychiatra - cz. 2

u mnie psychicznie
swieta- mega klotnia w domu po %,i jestem wykonczona psychicznie nerwowo
__________________
"Believe in magic"

Brook jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-13, 23:29   #2573
KawaMarcepanowa
Zakorzenienie
 
Avatar KawaMarcepanowa
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 306
Dot.: Psychiatra - cz. 2

u mnie też porażka, nie mogę już wytrzymać w domu
jestem taka apatyczna i bez żadnych planów i marzeń że ach.
KawaMarcepanowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 07:22   #2574
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Psychiatra - cz. 2

No to widzę, że większość miała "wesołe" święta eh :/
Mi na odmianę wszyscy mówili, że przytyłam, że nabrałam ciałka - od wczoraj o niczym innym nie myślę, mam czerwoną lampkę zapaloną. Codziennie ląduję z głową w kiblu, takie obrzydzenie do siebie czuję, że żyć się odechciewa. Yyyh, a myślałam, że ten rozdział mam już za sobą :/


lisnov znowu zablokowana? o lol.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 08:06   #2575
spazm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez KawaMarcepanowa Pokaż wiadomość
jestem taka apatyczna i bez żadnych planów i marzeń że ach.
Ja boję się mieć jakiekolwiek plany i marzenia od kilku dobrych lat. Tak bardzo nie wierzę w siebie i boję się porażki, że nie myślę w ogóle o przyszłości. A kiedy mąż czasem zaczyna coś planować, snuć jakieś wizje, dotyczące np. tego, gdzie będziemy kiedyś mieszkać, albo choćby, gdzie pojedziemy na najbliższe wakacje, potrafię wpaść w panikę, kłócę się z nim, wymyślając tysiąc powodów, przez które to wszystko nie wyjdzie.

Dziewczyny, mam do Was pytanie dotyczące diagnozy. Jak już pisałam w wątku jestem po pierwszej wizycie u psychologa i także pierwszej - u psychiatry. Czy Wy po pierwszych wizytach wiedziałyście, co Wam jest? Czy padały nazwy tego, co Wam dolega? Ja usłyszałam tylko od psychologa, że jestem w "złym stanie psychicznym", a od psychiatry, że czeka mnie kilkumiesięczna psychoterapia i kuracja lekami, a leki mają zniwelować moje lęki. I tyle. Czy dopytywałyście się, co Wam jest?
spazm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:46   #2576
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Psychiatra - cz. 2

spazm mi też nie powiedzieli, chyba nigdy nie mówią. Trzeba się zapytać, ja tak zrobiłam.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 09:56   #2577
Devayani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 206
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Ja się zaraz na pierwszej wizycie dowiedziałam co mi jest i że czeka mnie kilka lat leczenia farmakologicznego i psychoterapii. Załamałam się.
__________________
"Co za dzień, pewnie będzie padać..."
Devayani jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:15   #2578
spazm
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 11
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Cytat:
Napisane przez euphoriall Pokaż wiadomość
spazm mi też nie powiedzieli, chyba nigdy nie mówią. Trzeba się zapytać, ja tak zrobiłam.
Cytat:
Napisane przez Devayani Pokaż wiadomość
Ja się zaraz na pierwszej wizycie dowiedziałam co mi jest i że czeka mnie kilka lat leczenia farmakologicznego i psychoterapii. Załamałam się.
A co Wam jest/było? Jeśli już o tym pisałyście, to przepraszam - czytałam cały ten wątek, ale jakoś osoby mi się trochę mieszają.
spazm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 10:25   #2579
euphoriall
Zakorzenienie
 
Avatar euphoriall
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 4 477
Dot.: Psychiatra - cz. 2

hehe spoko ja się dawno nie wypowiadałam tutaj więc mnie pewno nie kojarzysz :P
U mnie co lekarz to inna diagnoza. Aktualnie mam zdiagnozowaną dystymię.
__________________
I'm an urban animal
One step from a cannibal
euphoriall jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-04-14, 11:31   #2580
Devayani
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 206
Dot.: Psychiatra - cz. 2

Ja mam zdiagnozowane zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne.
__________________
"Co za dzień, pewnie będzie padać..."
Devayani jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:57.