Jak mogę określić swój typ urody? Analiza kolorystyczna. Wątek zbiorczy. - Strona 49 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2008-11-13, 19:56   #1441
sloneczkooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cześć . Możecie mi pomóc?
Moje odpowiedzi:


1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Ciężko, właściwie w ogóle się nie opalam, jeśli już to na taki złotawy kolorek.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Zielono-brązowo- złote, raz są piwne, raz brązowe, w zależności od światła. Mają ciemno-szarą obwódkę. Oprawa oczu ciemna, choć nie czarna.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Raczej nie występują.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Bardzo jasna, raczej porcelanowa. Rumienię się na różowo.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Jasny brąz z złotawo-brązowymi przebłyskami. W dzieciństwie byłam bardzo jasną blondynką. (teraz są ciemno brązowe i dobrze się w nich czuję)

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Raczej różowy.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze się czuję w zdecydowanych kolorach- czerni, fiolecie, czerwieni, turkusie. Źle w błękicie, beżach.


Z góry dzięki za pomoc .
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1070121.jpg (40,3 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oko.jpg (14,2 KB, 12 załadowań)

Edytowane przez sloneczkooo
Czas edycji: 2008-11-13 o 20:28
sloneczkooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 19:58   #1442
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

a jesteś pewna, żeś wiosną?

no i - czy ja Twoim zdaniem - nią jestem ?

aaa, zastanawiam się czasem, jak to jest z tymi podtypami. Niektóre źródła podają tylko 4 podstawowe typy, inne dochodzą do 10ciu, czy więcej. Nawet takie, jak wiosna-lato i jesień-zima

komu tu wierzyć?
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:03   #1443
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

TruskawkowaWiosna mowila ze jestem wiosna i faktycznie wszystko sie zgadza.

a ze sie nie opalam to trudno ;]
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:05   #1444
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Pomka xD Pokaż wiadomość
Już daję zdjęcie
hmm

rzeczywiscie, wygladasz na Zime, ten zgaszony fiolet przy buzi zdecydowanie Ci nie pasuje(kolor Lata)

jezeli dobrze wygladasz w czystej bieli, czerni i mocnej, ciemnej czerwieni, jestes na pewno Zima

Cytat:
Napisane przez mikurukus Pokaż wiadomość
Byłabym wdzięczna za określenie typu mojej urody -próbowałam, i wychodzi trochę zimy, trochę lata...

1. Opalam się niezbyt szybko, najczęściej najpierw na różowo, ale łatwo przechodzi w ciepły brązowy. typy chlodne(lato/zima) nigdy nie opalaja sie na cieply braz, tak opalaja sie Wiosna i Jesien

2. Tęczówki 2-kolorowe: przy źrenicy ciepły brąz, w zewnętrznym kierunku przechodzi na zielony. Oprawa oczu raczej zdecydowana. takie oczy wystepuja najczesciej u Jesieni

3. Piegów brak, za to pieprzyki na całym ciele.

4. Odcień skóry raczej ciepły, ale jasny, blady. cieply odcien skory maja tylko wiosny i jesienie(brzoskwinia)

5. Naturalny kolor włosów mysi brąz, teraz farbowane baaardzo ciemne, praktycznie czarne, jedynie pod słońce czerwone refleksy. jesien

6. Kolor ust jasny, różowy.

Jeśli chodzi o test ze srebrem/złotem, to ciężko określić -złota w ogóle nie posiadam, bo nie lubię, noszę srebrne dodatki bo w takich dobrze się czuję. czasem upodobania sprawiaja, ze nie jestesmy obiektywne, szkoda, ze nie zrobilas tego testu

Z góry dzięki za pomoc
pozwolilam sobie na czerwono dopisac uwagi
masz wiele cech Jesieni. odstaw zupelnie na bok upodobania, niewazne czy kochasz czern czy nie, ocen krytycznie czy wygladasz w niej dobrze, czy raczej nadaje Ci troche schorowany, smutny widok.

zastanow sie czy nie lepiej wygladasz w ciemnym brazie lub ciemnej, butelkowej zieleni, to sa kolory typowo jesienne

koniecznie zrob test z kolorowymi materialami



Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
Dziewczątka drogie

szok, szok, szok

wzięłam się za sprawdzanie siebie w kolorkach i...... przepadłam. Mój TŻ ma mnie już dosyć, bo ciągle tylko pytałam, czy w tym, lub tamtym kolorku mi dobrze (faceci odróżniają kilka podstawowych odcieni i takie wariacje jak rozróżnienie, jaki to kolor: pistacjowy czy łososiowy, albo w ogóle pastelowy to dla nich zadanie ponad siły :P).

Melinowałam się w przymierzalniach, przekopałam się przez dziesiątki ciuszków i odcieni.

Skutek?

WIOSNA! :O

Dowód?

dobrze mi, nawet bardzo, w kolorkach z palety podanej przez TruskawkowąWiosnę!

Przez ostatnie lata unikałam jasnych, żywych kolorków (małe wyjątki, ale one tylko potwierdzają regułę), z lenistwa szłam na łatwiznę typu : ten kolor (wstawić: szary, czarny, granatowy, ciemnobrązowy, blado-niemrawy) jest bardziej uniwersalny, blablabla.

Niedawno poczułam, że pora wrzucić coś weselszego do szafy i na grzbiet, stąd moja obecność na tym forum i w tym wątku..

Najwięcej czasu spędziłam w pewnym sympatycznym sklepie indyjskim - wybierając nowy szaliczek

w kolorze (kolorach ) wiosennym

Oceńcie same, jak mi w takim odcieniu?

z góry przepraszam za jakość zdjęć- dzisiejszą serię sponsoruje kamerka internetowa


P.S. no i zasadnicze pytanie - czy się ze mną zgadzacie- co do wiosenki?


P.S. 2 kolorki na tych zdjęciach są chyba trochę "schłodzone", w oryginale niemal identyczne z odcieniami przykładowymi podanymi przez Truskawkowąwiosnę

P.S. 3 co do wiosennego typu - podobno wiosny bez wyjątku łatwo się opalają? ? ? hm? (a ja nie :/ )
moim zdaniem jest super i intuicja mnie nie mylila, jestes Wiosna
co do pogrubionego, bujda na resorach, to czy sie opalamy łatwo czy szybko zalezy od fototypu, istnieja Zimy, ktore sa wiecznie blade i Jesienie, ktore blyskawicznie brazowieja

duza grupa Wiosenek nie opala sie wcale, od razu ulega poparzeniom slonecznym, o brązie moze pomarzyc, co nie znaczy wcale, ze nie jest Wiosna

tak samo mitem jest, ze Jesien zawsze ulega poparzeniom i nigdy nie brazowieje, tak jest w przypadku Jesieni, ktore reprezentuja tzw typ celtycki(typowy, piegowaty rudzielec, o prawie bialej skorze)

sa Jesienie o ciemniejszych karnacjach, ktore opalaja sie szybko na ciemny, zloty braz i poparzeniom nie ulegaja prawie nigdy


Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
to i ja

1. Opalam sie szybko na złoto-brązowy
2.Ciemne,brązowe, tęczówki mają ciemniejszą obwódke, ich kolor jest czysty,brwi i rzęsy takie średnie, ani nie jasne ani nie ciemne
3.piegów nie mam
4.Złotawy, rumienie sie na czerwono
5.Naturalny kolor włosów to jasny brąz, ma złotawo-brązow przebłsyki
6.Kolor ust różowy
7.Dobrze czuje się w fiolecie, czerwieni, niebieskim, czerni
Źle w zieleni, brązie, pomarańczu

1 fotka, pomalowane usta
zdecydowanie typ cieply, stawialabym na Wiosne

zerknij do moich poprzednich postow i sprawdz czy kolory, ktore podawalam pasują Ci. tak samo zrob test na jesien, sprawdz z brazem i pomaranczowym jeszcze raz(mimo, ze nie lubisz sie w tych kolorach)

Edytowane przez truskawkowawiosna
Czas edycji: 2008-11-13 o 20:06
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:12   #1445
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
aaa, zastanawiam się czasem, jak to jest z tymi podtypami. Niektóre źródła podają tylko 4 podstawowe typy, inne dochodzą do 10ciu, czy więcej. Nawet takie, jak wiosna-lato i jesień-zima

komu tu wierzyć?
jest nawet taki wątek, krew mnie zalala gdy czytalam bzdury jakie wypisywala jego autorka, dziewczyne o typowej urodzie Zimy zaliczyla do Wiosen, tylko dlatego, bo nie ulega poparzeniom slonecznym

jednym slowem kaszana i nie radze absolutnie sie tym kierowac. niektore osoby sa trudniejszymi przypadkami i na analize trzeba poswiecic wiecej czasu, typy cieplo-zimne, Zima-Jesien, no masakra

typy mieszane np wiosna-jesien, lato-zima jeszcze mozna zrozumiec, bo granice sa jednak plynne. np. takie lato czasem moze zaczerpnac kolor z palety zimy i wygladac w nim super. ale takie pozyczanie korzystne jest w relacjach cieply-cieply i chlodny-chlodny
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:28   #1446
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
hmm

rzeczywiscie, wygladasz na Zime, ten zgaszony fiolet przy buzi zdecydowanie Ci nie pasuje(kolor Lata)

jezeli dobrze wygladasz w czystej bieli, czerni i mocnej, ciemnej czerwieni, jestes na pewno Zima

pozwolilam sobie na czerwono dopisac uwagi
masz wiele cech Jesieni. odstaw zupelnie na bok upodobania, niewazne czy kochasz czern czy nie, ocen krytycznie czy wygladasz w niej dobrze, czy raczej nadaje Ci troche schorowany, smutny widok.

zastanow sie czy nie lepiej wygladasz w ciemnym brazie lub ciemnej, butelkowej zieleni, to sa kolory typowo jesienne

koniecznie zrob test z kolorowymi materialami




moim zdaniem jest super i intuicja mnie nie mylila, jestes Wiosna
co do pogrubionego, bujda na resorach, to czy sie opalamy łatwo czy szybko zalezy od fototypu, istnieja Zimy, ktore sa wiecznie blade i Jesienie, ktore blyskawicznie brazowieja

duza grupa Wiosenek nie opala sie wcale, od razu ulega poparzeniom slonecznym, o brązie moze pomarzyc, co nie znaczy wcale, ze nie jest Wiosna

tak samo mitem jest, ze Jesien zawsze ulega poparzeniom i nigdy nie brazowieje, tak jest w przypadku Jesieni, ktore reprezentuja tzw typ celtycki(typowy, piegowaty rudzielec, o prawie bialej skorze)

sa Jesienie o ciemniejszych karnacjach, ktore opalaja sie szybko na ciemny, zloty braz i poparzeniom nie ulegaja prawie nigdy



zdecydowanie typ cieply, stawialabym na Wiosne

zerknij do moich poprzednich postow i sprawdz czy kolory, ktore podawalam pasują Ci. tak samo zrob test na jesien, sprawdz z brazem i pomaranczowym jeszcze raz(mimo, ze nie lubisz sie w tych kolorach)
ale w zieleni, brazie i właśnie pomarańczu mi nie do twarzy, to nie tylko moja opina
jak to możliwe??
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:29   #1447
pani-jesień
Zakorzenienie
 
Avatar pani-jesień
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 429
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Kasza Manna Pokaż wiadomość
a jesteś pewna, żeś wiosną?

no i - czy ja Twoim zdaniem - nią jestem ?

aaa, zastanawiam się czasem, jak to jest z tymi podtypami. Niektóre źródła podają tylko 4 podstawowe typy, inne dochodzą do 10ciu, czy więcej. Nawet takie, jak wiosna-lato i jesień-zima

komu tu wierzyć?
Truskawkowejwiośnie
__________________
Jesteś!
pani-jesień jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 20:42   #1448
Kasza Manna
Zakorzenienie
 
Avatar Kasza Manna
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 11 395
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?


dziękuję ślicznie za pomoc

za jakiś czas pochwalę się, jak mi wychodzi wprowadzenie tego w życie
Kasza Manna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:45   #1449
sabbatha
Zakorzenienie
 
Avatar sabbatha
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 12 078
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ale w zieleni, brazie i właśnie pomarańczu mi nie do twarzy, to nie tylko moja opina
jak to możliwe??

ja jestem wiosna i kompletnie nie pasuje mi pomarancz i braz, zielen tez nie kazda mi pasuje
__________________
Blog lakierowy - SpookyNails Zapraszam


sabbatha jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 20:48   #1450
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
ale w zieleni, brazie i właśnie pomarańczu mi nie do twarzy, to nie tylko moja opina
jak to możliwe??
Cytat:
Napisane przez sabbatha Pokaż wiadomość
ja jestem wiosna i kompletnie nie pasuje mi pomarancz i braz, zielen tez nie kazda mi pasuje
brazowy i pomaranczowy to kolory dla Jesieni, z zieleni to jasna zywa zielen jest dla Wiosen

ale warto zrobic taki test, aby rozstrzygnac kwestie wiosna/jesien
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-13, 21:17   #1451
Mirelkaaa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 16 606
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
brazowy i pomaranczowy to kolory dla Jesieni, z zieleni to jasna zywa zielen jest dla Wiosen

ale warto zrobic taki test, aby rozstrzygnac kwestie wiosna/jesien
brązy i pomarańcze odpadają
jasna żywą zieleń to musze przymieżyc w sklepie, bo takiej w domu nie mam, choc i tak czuje, że nie będzie mi w niej do twarzy...
a jak faktycznie nawet ta jasna żywa zieleń nie będzie mi pasować to co?
Mirelkaaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-13, 21:40   #1452
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Mirelkaaa Pokaż wiadomość
brązy i pomarańcze odpadają
jasna żywą zieleń to musze przymieżyc w sklepie, bo takiej w domu nie mam, choc i tak czuje, że nie będzie mi w niej do twarzy...
a jak faktycznie nawet ta jasna żywa zieleń nie będzie mi pasować to co?
to pewnie zle opisalas siebie...

popros zaufana osobe o pomoc, nie pytaj :czy wygladam super w tym?" tylko "w czym wygladam lepiej?"

przeciez odeslalam do moich poprzednich postow, Wiosnie pasuje nie tylko zielen, sprawdz z zoltym, jasnoczerwonym, lososiowym, morelowym

sloneczkooo
wydajesz sie typem cieplym, przeczytaj poprzednie posty i zrob testy, o ktorych pisalam, bez tego ani rusz
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-14, 16:54   #1453
sloneczkooo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 2
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Złoto bardziej się wtapia. W jasnej zieleni moja skóra jest bardzo biała a w brązie czuję się nieźle.
Zastanawia mnie tylko czemu wszyscy mi mówią, że ładnie mi w ciemnym fiolecie i ja się z nimi zgadzam.
sloneczkooo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 18:22   #1454
claudyna87
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 1
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

no wlasnie nie wiem czy jestem zima czy latem czy wiosna lub jesienia mam teraz blad wlosy farbowane ale w koncu nie wiem czy moze bym lepiej wygladala w czarnych,szybko sie opalam i mam zielone oczy..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1010074.jpg (65,8 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg tiger04.jpg (91,8 KB, 36 załadowań)
claudyna87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 19:43   #1455
lilly78
Zadomowienie
 
Avatar lilly78
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1 400
GG do lilly78
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez sloneczkooo Pokaż wiadomość
Złoto bardziej się wtapia. W jasnej zieleni moja skóra jest bardzo biała a w brązie czuję się nieźle.
Zastanawia mnie tylko czemu wszyscy mi mówią, że ładnie mi w ciemnym fiolecie i ja się z nimi zgadzam.
sloneczkooo, przeciez są i ciepłe fiolety, np. wszelkie odcienie śliwki są ciepłe.
__________________

* * * * *
moja pasja
* * * * *
ja na facebooku

[B]* * * * *
azjatyckie kosmetyki oddam - wymianka
lilly78 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-18, 20:18   #1456
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Dziewczynki bardzo Was proszę. Spróbujcie

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Szybko - ciemna, złota opalenizna.


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
Piwne z ciemniejszą obwódką i zielonymi 'centkami' na tęczówce.


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
Rzadko. Latem kilka sztuk ciepłych, jasnych piegów.


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Dość ciemna, złota karnacja.


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
Kiedyś ciemny blond, teraz brąz z ciepłymi, złotawymi refleksami.


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Koralowe, czasem bardziej czerwone.


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Dobrze czuję się w beżach,złocie,jasnej zieleni, bladej żółci, zgaszonym różu, czerni. raczej źle w brązach, niebieskim, ciemnej zieleni, śnieżno białym
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 10:38   #1457
Kamila8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Smile Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez mila17 Pokaż wiadomość
1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko(najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?


2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?


3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?


4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?


5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?


6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?


7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?


odpowiedz najpierw na te wszystkie pytania




Proszę o pomoc w określeniu mojego typu urody
W moim przypadku:
1) opalam się bardzo cieżko, nierównomiernie, na czerwono, dopiero po kilku dniach opalenizna staje sie jasno brązowa, delikatna,
2) oczy są koloru szaro-niebiesko-zielone, bardzo biała gałka oczna, mało plamek na tenczówce, obramowanie teczówki w kolorze ciemnym błękitno-szarym,
oprawa oczu bardzo wyraźna (i brwi i rzęsy)
3) cera blada z błękitnymi przebłyskami, piegi ciepłozłote, prawie niewidoczne
4) włosy bardzo ciemny blond z mysim odcieniem, czasami złotawe refleksy (zwłaszcza rozjaśnione przez słońce)
5)usta w kolorze chłodnego różu
PROSZĘ o pomoc i pozdrwaiam
Kamila8585 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 11:00   #1458
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Kamila8585 Pokaż wiadomość
Proszę o pomoc w określeniu mojego typu urody
W moim przypadku:
1) opalam się bardzo cieżko, nierównomiernie, na czerwono, dopiero po kilku dniach opalenizna staje sie jasno brązowa, delikatna,
2) oczy są koloru szaro-niebiesko-zielone, bardzo biała gałka oczna, mało plamek na tenczówce, obramowanie teczówki w kolorze ciemnym błękitno-szarym,
oprawa oczu bardzo wyraźna (i brwi i rzęsy)
3) cera blada z błękitnymi przebłyskami, piegi ciepłozłote, prawie niewidoczne
4) włosy bardzo ciemny blond z mysim odcieniem, czasami złotawe refleksy (zwłaszcza rozjaśnione przez słońce)
5)usta w kolorze chłodnego różu
PROSZĘ o pomoc i pozdrwaiam
Ja bym powiedziała, że lato ale ponieważ kompletnie się nie znam to tylko sugestia
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 12:15   #1459
Kamila8585
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
Ja bym powiedziała, że lato ale ponieważ kompletnie się nie znam to tylko sugestia

Dziękuje za odpowiedź
Kamila8585 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-11-19, 16:16   #1460
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

A może i panie by mi pomogły? Bo z określeniem mojego typu urody nawet "znawczynie" mają problem

Mam bardzo jasną karnację , czasem niemal białą. Czasem wpada w róż , a czasem jest jak porcelana. Opalam się bardzo trudno , a włąściwie wcale (zresztą nie mogę się opalać) , jeśli już mnie słońce "złapie" , to mam jedynie nieco bardzo delikatnych pieg.
Kolor moich oczu jest...hmm...raczej brązowy , według niektórych "bursztynowy":rolleye s: , mają dość ciemne obwódki. Nieco też się od siebie różnią , prawie niezauważalnie ale jednak. Jedno jest bardziej "czyste" , drugie raczej bardziej z "plamkami". Nie rzuca się to w oczy , ale stwarza mi mały problem przy doborze cieni.;/
Kolor włosów...Hmm...Tu jest problem , bo nawet fryzjerka nie może go dobrze określić.;/ Coś pomiędzy czekoladowym , brązowym , a rudym. Połysk rudawo-złoty , ale czasami wpadają w czerwień i w "zimnych" porach roku , bardzo ciemnieją przypominając raczej ciemny kasztan...
Kolor ust moich ust jest dość jasny i cięzko stwierdzić czy są bardziej różowe czy koralowe...

Bardzo prosiłabym o pomoc , bo czasem to aż głupieje z wybraniem odpowiedniego koloru dla siebie.;/

EDIT
Zdjęcia zostały usunięte , gdyż już nie są potrzebne.

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-12-02 o 16:19
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 16:30   #1461
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Nowar to Twoje naturalne włosy? Śliczne są
Ja to bym powiedziała, że jesienią jesteś ale jak pisałam ja się nie znam. A chciałabym
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 16:50   #1462
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez claudyna87 Pokaż wiadomość
no wlasnie nie wiem czy jestem zima czy latem czy wiosna lub jesienia mam teraz blad wlosy farbowane ale w koncu nie wiem czy moze bym lepiej wygladala w czarnych,szybko sie opalam i mam zielone oczy..
odpowiedz na pytania, ktore padaja w tym watku co chwile.

nie napisalas niczego o sobie, a fotki moga przeklamywac. masz racje oczy jak Wiosny i Lata, zrob test z kolorami, zobacz czy lepiej w srebrze czy zlocie. a przede wszystkim poczytaj watek, sposobow na sprawdzenie typu kolorystyczneg bylo duzo

Nowar musze Ci powiedziec, ze masz przesliczny kolor oczu i wlosow, jezeli fotki nie przeklamuja, jestes Jesienia.

zobacz jak wygladasz w brazie i ciemnej butelkowej zieleni.

jednak widze, ze lubisz dark style, po prostu kochasz czern i mozesz nie byc obiektywna. wg mnie czarny do Ciebie nie pasuje, ciemny braz pasuje idealnie
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 16:50   #1463
Nowar
Raczkowanie
 
Avatar Nowar
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 207
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
Nowar to Twoje naturalne włosy? Śliczne są
Ja to bym powiedziała, że jesienią jesteś ale jak pisałam ja się nie znam. A chciałabym
Tak , to naturalne. Dziękuję. Tylko niestety sprawiają mi one sporo kłopotów...Ale i tak mniej niż jasna karnacja.

A truskawkowawiosna niestety...brązowy i owszem , ale jedynie w makijażu...W ubraniu gorzej się na mnie prezentuje niż czarny. Co do butelkowej zieleni...mogę spróbować , chociaż pamiętam , że kiedyś mi go odradzano. Ale wezmę do siebie twoją rade i spróbuję. ;-) A co do "dark style" , to akurat nie trafiłaś.;-) Mam po prostu taki typ urody...przez to nawet niektórzy nazywają mnie "draculiną". Lubie czarny i owszem , ale to tyle. Tylko lubie , bo dobrze się w nim czuję...Niestety podkreśla moją bladość (chociaż to mi w zasadzie nie przeszkadza) , ale wyglądam w nim znacznie lepiej , niż w różnych pastelach , czy bardzo żywych kolorach , albo jasnych-tu akurat mam sprawdzone.
Ale bardzo ci dziękuję za rady. I sprawdzę tą butelkową zieleń.;-)

Edytowane przez Nowar
Czas edycji: 2008-11-19 o 17:06
Nowar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 17:25   #1464
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Truskawowawiosna a ja a ja? Robiłam te testy z kolorami różnymi. W ciemnej zieleni brzydko, biebieski okropnie..lepiej w pomidorowej czerwieni, ciepłym fiolecie.No i nie potrafie określić czy złoto czy srebro bo jeśli bizuteria to lubię i taka i taką a nawet bardziej srebro. Ale w ciuchach to raczej złoto. I wstawie nawet zdjęcie bo opis jest parę postów wcześniej. Nie wiem po prostu czy jestem jesienią czy może intensywna wiosną.Pierwszezdjęcie jest bez żadnego makijażu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_5861.jpg (50,5 KB, 35 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg IMG_6126.jpg (38,0 KB, 33 załadowań)
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:07   #1465
KtosTakiJakTy
Przyczajenie
 
Avatar KtosTakiJakTy
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 12
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

1.opalam się najpierw na czerwono potem na brązowo
2.oczy ciemne niebieskie w plamki z ciemna oprawą
3.nie mam piegów
4.cera raczej jasna, chłodna, po opaleniu jasny brąz, rumienie sie na ciemny różowy
5.kolor włosów - ciemny bląd mysi
6. kolor ust - różowy
7. dobre kolory czarny, śliwkowy, ciemny szary, czerwony, nasycony żółty, ciemny brąz
zle - jasna zieleń, pomarańcz, złoty, miodowy, siwy, jasny fiolet, niebieski

Proszę o podanietypu urody
__________________
Nic nie robić, nie mieć zmartwień
Chłodne piwko w cieniu pić.
Leżeć w trawie, liczyć chmury,
Gołym i wesołym być
KtosTakiJakTy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:09   #1466
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Nowar Pokaż wiadomość
Tak , to naturalne. Dziękuję. Tylko niestety sprawiają mi one sporo kłopotów...Ale i tak mniej niż jasna karnacja.

A truskawkowawiosna niestety...brązowy i owszem , ale jedynie w makijażu...W ubraniu gorzej się na mnie prezentuje niż czarny. Co do butelkowej zieleni...mogę spróbować , chociaż pamiętam , że kiedyś mi go odradzano. Ale wezmę do siebie twoją rade i spróbuję. ;-) A co do "dark style" , to akurat nie trafiłaś.;-) Mam po prostu taki typ urody...przez to nawet niektórzy nazywają mnie "draculiną". Lubie czarny i owszem , ale to tyle. Tylko lubie , bo dobrze się w nim czuję...Niestety podkreśla moją bladość (chociaż to mi w zasadzie nie przeszkadza) , ale wyglądam w nim znacznie lepiej , niż w różnych pastelach , czy bardzo żywych kolorach , albo jasnych-tu akurat mam sprawdzone.
Ale bardzo ci dziękuję za rady. I sprawdzę tą butelkową zieleń.;-)
dark style w sensie ubioru
ja bede upierac sie przy swoim, cieply typ, w dodatku Jesien. Jesien nie lubi jasnych kolorow, sama napisalas, ze lepiej prezentujesz sie w ciemnych barwach.

jasne, zywe barwy sa dla Wiosny, jasne, lekko przybrudzone, chlodne sa dla Lata

czern podkresla Twoja bladosc, bo kontrastuje z Twoja skora, fajnie byloby Cie jednak zobaczyc w ciemnobrazowym sweterku

khaki, ciemna, miedziana czerwien czy zgnila zielen to tez barwy Wiosny, wcale nie sa jasnymi barwami.

powiedz jak wygladasz w czystej, snieznej bieli. to kolor, w ktorym dobrze wyglada jedynie Zima.

zrob tez test ze zlotem/srebrem. przyloz zlota i srebrna bizuterie do wew strony przedramienia jednoczesnie, ocen w naturalnym swietle, ktory kolor bardziej sie odznacza, kontrastuje ze skora, badz jednak obiektywna, niewazne, ze bardziej lubisz np.srebro

Cytat:
Napisane przez ZielonaOliwka Pokaż wiadomość
Truskawowawiosna a ja a ja? Robiłam te testy z kolorami różnymi. W ciemnej zieleni brzydko, biebieski okropnie..lepiej w pomidorowej czerwieni, ciepłym fiolecie.No i nie potrafie określić czy złoto czy srebro bo jeśli bizuteria to lubię i taka i taką a nawet bardziej srebro. Ale w ciuchach to raczej złoto. I wstawie nawet zdjęcie bo opis jest parę postów wcześniej. Nie wiem po prostu czy jestem jesienią czy może intensywna wiosną.Pierwszezdjęcie jest bez żadnego makijażu.
hmm

Wiosną na pewno nie jestes, masz zbyt wyrazista urode, Wiosna jest delikatna, eteryczna po samych fotach: Zima(ale na 2 zdjeciu masz dosc mocny makijaz, to moze bardzo przeklamywac) lub wyrazista Jesien, masz ciemna teczowke i wyrazne usta. ale sama napisalas o zlotej opaleniznie i cieplym odcieniu wlosow, wiec obstawiam jednak Jesien. Zima nigdy nie opala sie na zloto.

wyciagnij przedramiona w dzien przy oknie i przyloz jednoczesnie kawalek czarnego i ciemnobrazowego materialu, ocen obiektywnie, ktory kolor bardziej sie odcina. wez tez snieznobialy i dla kontrastu ciemnopomaranczowy
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:18   #1467
Maaarrrtaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Ja też poproszę o określenie mojego typu urody

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się średnio szybko, na początku zawsze na czerwono (lekkie zaczerwienienie). Trzyma się przez kilka dni, i w końcu robi się delikatnie brązowa (zdjęcie 1: pierwsza część to kawałek mojej szyi i policzka w kwietniu, a druga część to kawałek mojej szyi i policzka w sierpniu)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
(Zdjęcie 2, moje oko w różnych porach dnia i przy różnym świetle). Kolor - średni niebieski. Tęczówki mają obwódkę, ale nie jest ona bardzo wyraźna, mają liczne plamki, a w zasadzie takie kreski (co widać na zdjęciu). Dookoła źrenicy ma jeszcze żółto-jasnobrązową (dziwną) obwódkę Brwi i rzęsy są raczej takie jak włosy.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
(Zdjęcie nr 3 - u góry wiosną, na dole latem) Mam je cały rok... Z tym, że od późnej jesieni, poprzez zimę, aż do wiosny nie są za bardzo widoczne - no chyba, że ktoś patrzy na mnie z bliska. Mają kolor jasnobrązowy i są raczej tylko na nosie - pojedyncze pod oczami. Ale jak tylko wyjdę na słońce, robi ich się więcej, są wyraźniejsze (ale nadal jasny brąz) i bardziej widoczne, pojawiają się też wtedy liczniej pod oczami na wysokości nosa.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera blada, dopiero jak się opalę to wyglądam zdrowo i normalnie, a zimą to czasem jak ściana (co widać na zdjęciu nr 1). Rumienię się na intensywny róż.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
No właśnie, tu mam problem (zdjęcie 4). Jako dziecko (do 3 lat) miałam blond włoski, a im byłam starsza tym bardziej ciemniały. Teraz niektórzy mówią, że mam włosy ciemny blond, a niektórzy, że jestem szatynką. Jestem przekonana raczej do tego drugiego, ale to same oceńcie Zdjęcie na którym mam najjaśniejsze włosy robione było latem - zawsze mi trochę jaśnieją na słońcu (niestety). Latem mam też takie miedziane, a nawet rude(!) przebłyski. Ale zimą są bardziej mysie - takie bardziej lubię

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Róż, resztę proszę ocenić (zdjęcie 5).

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Szczerze to sama nie wiem. Właśnie to chciałabym wiedzieć. Ale wydaje mi się, że w pomarańczowym jest mi nieładnie, bo uwydatnia wszystkie niedoskonałości na twarzy i włosy wyglądają nieciekawie.

Jeśli byłyby potrzebne jeszcze jakieś zdjęcia to dodam
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg opalanie.jpg (28,1 KB, 18 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg oczy.jpg (46,5 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg piegi.jpg (21,9 KB, 12 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg włosy.jpg (30,4 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg usta.jpg (16,3 KB, 11 załadowań)
Maaarrrtaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:25   #1468
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez Maaarrrtaaa1 Pokaż wiadomość
Ja też poproszę o określenie mojego typu urody

1. Jak się opalasz - szybko czy ciężko (najpierw na czerwono bądź różowo). Odcień opalenizny jest ciepły - złotawo-brązowawy czy raczej taki lekko przykurzony, szaro-beżowy?
Opalam się średnio szybko, na początku zawsze na czerwono (lekkie zaczerwienienie). Trzyma się przez kilka dni, i w końcu robi się delikatnie brązowa (zdjęcie 1: pierwsza część to kawałek mojej szyi i policzka w kwietniu, a druga część to kawałek mojej szyi i policzka w sierpniu)

2. Kolor oczu - ciemne, jasne... czy tęczówki mają ciemniejszą obwódkę, czy kolor ich jest czysty, a może mają plamki? Jaka jest oprawa oczu (brwi i rzęsy)-jasna czy raczej zdecydowana?
(Zdjęcie 2, moje oko w różnych porach dnia i przy różnym świetle). Kolor - średni niebieski. Tęczówki mają obwódkę, ale nie jest ona bardzo wyraźna, mają liczne plamki, a w zasadzie takie kreski (co widać na zdjęciu). Dookoła źrenicy ma jeszcze żółto-jasnobrązową (dziwną) obwódkę Brwi i rzęsy są raczej takie jak włosy.

3. Piegi - jesli występują, to są złotawe ciepłe czy raczej szaro-brązowe?
(Zdjęcie nr 3 - u góry wiosną, na dole latem) Mam je cały rok... Z tym, że od późnej jesieni, poprzez zimę, aż do wiosny nie są za bardzo widoczne - no chyba, że ktoś patrzy na mnie z bliska. Mają kolor jasnobrązowy i są raczej tylko na nosie - pojedyncze pod oczami. Ale jak tylko wyjdę na słońce, robi ich się więcej, są wyraźniejsze (ale nadal jasny brąz) i bardziej widoczne, pojawiają się też wtedy liczniej pod oczami na wysokości nosa.

4. Cera - jaki ma odcień Twoja skóra? Ciepły brzoskwiniowy, oliwkowy, złotawy czy jasny, chłodny wpadający w róż lub porcelanowy? Jeżeli się rumienisz, to na jaki kolor-czerwony czy różowy?
Cera blada, dopiero jak się opalę to wyglądam zdrowo i normalnie, a zimą to czasem jak ściana (co widać na zdjęciu nr 1). Rumienię się na intensywny róż.

5. Naturalny kolor włosów - ciemny, jasny. Jaki odcień? Czy ma złotawo-brązowe przebłyski czy raczej mysie, bardziej popielate?
No właśnie, tu mam problem (zdjęcie 4). Jako dziecko (do 3 lat) miałam blond włoski, a im byłam starsza tym bardziej ciemniały. Teraz niektórzy mówią, że mam włosy ciemny blond, a niektórzy, że jestem szatynką. Jestem przekonana raczej do tego drugiego, ale to same oceńcie Zdjęcie na którym mam najjaśniejsze włosy robione było latem - zawsze mi trochę jaśnieją na słońcu (niestety). Latem mam też takie miedziane, a nawet rude(!) przebłyski. Ale zimą są bardziej mysie - takie bardziej lubię

6. Kolor ust (naturalny oczywiście) jest dość jasny, różowy czy ciepły - nasycona czerwień, brzoskwinia czy koral?
Róż, resztę proszę ocenić (zdjęcie 5).

7. W jakich kolorach czujesz się dobrze, a które źle podkreślają Twoją urodę?
Szczerze to sama nie wiem. Właśnie to chciałabym wiedzieć. Ale wydaje mi się, że w pomarańczowym jest mi nieładnie, bo uwydatnia wszystkie niedoskonałości na twarzy i włosy wyglądają nieciekawie.

Jeśli byłyby potrzebne jeszcze jakieś zdjęcia to dodam
wiosna

ale dla pewnosci cofnij sie o strone i poczytaj o testach roztrzygajacych jakim jestesmy typem kolorystycznym
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:29   #1469
ZielonaOliwka
Raczkowanie
 
Avatar ZielonaOliwka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 77
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość

hmm

Wiosną na pewno nie jestes, masz zbyt wyrazista urode, Wiosna jest delikatna, eteryczna po samych fotach: Zima(ale na 2 zdjeciu masz dosc mocny makijaz, to moze bardzo przeklamywac) lub wyrazista Jesien, masz ciemna teczowke i wyrazne usta. ale sama napisalas o zlotej opaleniznie i cieplym odcieniu wlosow, wiec obstawiam jednak Jesien. Zima nigdy nie opala sie na zloto.

wyciagnij przedramiona w dzien przy oknie i przyloz jednoczesnie kawalek czarnego i ciemnobrazowego materialu, ocen obiektywnie, ktory kolor bardziej sie odcina. wez tez snieznobialy i dla kontrastu ciemnopomaranczowy
Serdecznie dziękuję. Jutro zrobię test z kolorkami chociaż nie podejrzewam się o chłodny typ urody
ZielonaOliwka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2008-11-19, 18:42   #1470
Maaarrrtaaa1
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 13
Dot.: Jak mogę określić swój typ urody?

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
wiosna
ale dla pewnosci cofnij sie o strone i poczytaj o testach roztrzygajacych jakim jestesmy typem kolorystycznym
Dzięki za szybką odpowiedź

Czytałam o tej biżuterii i o bluzkach/ apaszkach/ kawałkach materiałów w różnych kolorach, ale problem jest taki, że ja nie umiem u siebie obiektywnie tego ocenić, a jak pytam innych to zdania są podzielone
Maaarrrtaaa1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:10.