Zaręczyny - pytanie o pierścionek:) - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne > Jeszcze przed ślubem

Notka

Jeszcze przed ślubem Na tym forum rozmawiamy o tym co powinno zadziać się jeszcze przed ślubem, czyli o wieczorku panieńskim, prezentach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-16, 17:49   #31
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Zaręczyny - pytanie o pierścionek:)

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
mam cały z białego złota, mojego modelu nie ma na stronie apartu ostatnio jak byliśmy oglądać obrączki to już go tam w ogóle nie widziałam, były same z taką koroną jakby gwiazdką. A mi się podoba jak diament jest trzymany dość subtelnie przez 4 dyskretne wydłużone łapki, i jak patrzysz z góry to widzisz głownie diament a nie jego otoczkę ciężko wytłumaczyć ale chyba mamy podobny gust jak eternal wpadł Ci w oko
No tak a Eternel ma właśnie 4 łapki a Stella 6 i chyba tym się głównie różnią Ja mam Stellę i jestem zadowolona po roku Mi się akurat podobało że ta otoczka z białego złota jeszcze powiększa optycznie brylant od góry
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014


Edytowane przez Ilsa Lund
Czas edycji: 2014-02-16 o 17:50
Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-16, 21:47   #32
Jay82
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 4
Dot.: Zaręczyny - pytanie o pierścionek:)

Witam dziewczyny! Wielkie dzięki za wszystkie rady (i nagany też)
Widzę, że rzeczywiście, co osoba to inna opinia, więc pytanie o to, który pierścionek jest najlepszy, to jak pytanie o ulubiony kolor
Przyznam szczerze, że chciałem pominąć etap podpytywania koleżanek, sióstr, wysyłanie ich na malutkie "przeszpiegi", bo znam te wszystkie koleżanki i wiem, że by nie wytrzymały i powiedziały mojej dziewczynie, co się szykuje, a zależało mi na efekcie zaskoczenia....
...niestety, ten jest już chyba lekko spalony:P Dzisiaj, czytając Wasze rady i oglądając propozycje pierścionków, zapisywałem sobie w ulubionych zakładkach linki. Dziś wieczorem, kiedy włączaliśmy sobie na laptopie serial z portalu z filmami online, pokazało się kilka linków do pierścionka Gapa ze mnie, myślałem, że jak wyłączę historię to nie będzie widać! Wydaje mi się, że dziewczyna to widziała, ale głowy nie dam, przyjęła to z pokerową twarzą:P I tak już wie, że w marcu szykuję wyjazd niespodziankę, więc pewnie i tak się domyślała Ja i tak robię swoje!

Dziękując serdecznie za wszystkie gratulacje i rady, zamykam wątek Mimo, że Wasze opinie często były zupełnie przeciwstawne, wiele mi naświetliły i myślę, że trochę się nauczyłem o pierścionkach
Pozdrawiam Was wszystkie cieplutko
Jay82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 06:38   #33
Ilsa Lund
Zakorzenienie
 
Avatar Ilsa Lund
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: *miasto know-how
Wiadomości: 21 061
Dot.: Zaręczyny - pytanie o pierścionek:)

Powodzenia I miłego wyjazdu
__________________
13.03.2008
13.03.2013
13.09.2014

Ilsa Lund jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 08:42   #34
Stokrotek90
Wtajemniczenie
 
Avatar Stokrotek90
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Dziki Wschód
Wiadomości: 2 303
Dot.: Zaręczyny - pytanie o pierścionek:)

Powodzenia
__________________
Stokrotek90 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-17, 20:04   #35
magda_mjt
Zakorzenienie
 
Avatar magda_mjt
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 16 511
Dot.: Zaręczyny - pytanie o pierścionek:)

Cytat:
Napisane przez misiaa91 Pokaż wiadomość
W takiej sytuacji, gdy Twoja dziewczyna nie ma sprecyzowanych preferencji, wybierz to, które Tobie się bardziej podoba. Pomyśl też, jakie chcielibyście mieć obrączki, tak aby i pierścionek zaręczynowy pasował. Moim zdaniem dużo lepiej wygląda pierścionek i obrączka w jednym kolorze.
I ja również uważam, że i pierścionek i obrączka powinny być w jednym kolorze . Sama mam pierścionek z białego złota, chciałam obrączki z żółtego, ale jak zobaczyłam jak to wygląda- nie ma opcji (a biorę pod uwagę, że może wyjść, że będę chciała razem nosić). A mieszanego złota nie lubię.

Cytat:
Napisane przez fusiacola Pokaż wiadomość
mam cały z białego złota, mojego modelu nie ma na stronie apartu ostatnio jak byliśmy oglądać obrączki to już go tam w ogóle nie widziałam, były same z taką koroną jakby gwiazdką. A mi się podoba jak diament jest trzymany dość subtelnie przez 4 dyskretne wydłużone łapki, i jak patrzysz z góry to widzisz głownie diament a nie jego otoczkę ciężko wytłumaczyć ale chyba mamy podobny gust jak eternal wpadł Ci w oko
I pod tym opisem i ja się podpiszę . Też takiego typu pierścionek chciałam i nie przepadam za mocno widocznymi "koszyczkami" na diament...To jest mój pierścionek, sama chciałam grubą, solidną obrączkę, bo mam za grube palce na delikatne, zwężające się obrączki . Po blisko roku, mogę też serdecznie Kruka polecić . Ale... nawiązując do kwestii autora- taki pierścionek chciałam, ale... też TAKI mi się podoba (no, może mógłby mieć nieco większy ten główny diament, ale ogólnie coś na ten styl). Choć z perspektywy czasu cieszę się, że mam prosty, klasyczny- przynajmniej się nie martwię, że mi diamenty powypadają (miałam już problem kiedyś, że w złotym pierścionku złamała się łapka trzymająca kamień, kamień wypadł... i nikt nie chciał się podjąć naprawy ).
__________________
Nasz dzień 11.07.2015
magda_mjt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-09, 09:08   #36
izabellda
Przyczajenie
 
Avatar izabellda
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 15
Dot.: Zaręczyny - pytanie o pierścionek:)

Koleżanka nie dawno dostała taki pierścionek zaręczynowy http://pranashop.pl/product-pol-1442...i-rozm-18.html w rzeczywistości wygląda lepiej niż na zdjęciach, bardzo mi się podoba jak na taką cenę. Wiecie czy są jakieś podobne do tego, tyle że z innym kamieniem?
izabellda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Jeszcze przed ślubem


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-06-09 10:08:28


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:19.