Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-05, 10:48   #4051
ellenas
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2013-09
Wiadomości: 994
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Te prezenty się powtarzają co jakiś czas parasolka już była gratisem do wody Hilfigera kilka miesięcy temu.
Tym razem też była korzystna cena wody. Widocznie nie była mi pisana
ellenas jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 10:54   #4052
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez ellenas Pokaż wiadomość
Tym razem też była korzystna cena wody. Widocznie nie była mi pisana
Też tak sobie czasami tłumaczę

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Odpisali mi z loccitane, że anulowali zamówienie będzie kaska na douglasowego boxa
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 10:58   #4053
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też tak sobie czasami tłumaczę

---------- Dopisano o 11:54 ---------- Poprzedni post napisano o 11:53 ----------

Odpisali mi z loccitane, że anulowali zamówienie będzie kaska na douglasowego boxa
Nie napisali kiedy wyślą zaległe paczki ?

---------- Dopisano o 11:58 ---------- Poprzedni post napisano o 11:55 ----------

Dostałam dwie przesyłki z Sephory w dużych świątecznych pudłach, jutro będą porządki w szafie
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 10:59   #4054
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
Nie napisali kiedy wyślą zaległe paczki ?
Nie zapytałam o to
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 11:05   #4055
Pakipsi
Wtajemniczenie
 
Avatar Pakipsi
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: Wawa
Wiadomości: 2 263
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Puściłam jednak zamówienie z Sephory za pobraniem. Najwyżej poleży trochę na poczcie
Tym razem pamiętałam o pkt Payback 8 x więcej pkt za min 5 zł W razie czego zrobiłam zrzuty ekranu, gdybym miała się wykłócać o pkt
ja też teraz robię zrzuty z ekranu odkąd musiałam się kłócić o 800 pkt promocyjnych; twierdzili po miesiącu, że promocja takiej nie było , a ja przecież przechodziłam do sklepu przez aktywny e-kupon
Pakipsi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 11:08   #4056
korinka3
Zakorzenienie
 
Avatar korinka3
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 24 101
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nie zapytałam o to
korinka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 11:27   #4057
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez korinka3 Pokaż wiadomość
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 12:32   #4058
oliwka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Też dostałam potwierdzenie wysyłki z C. z kremem i serum. Cieszę się, bo ten krem niedawno wykończyłam, będzie zapasik

W D. jest dodatkowy prezent od 139zł - naszyjnik Pilgrim, kod: PILGRIM14


Ofertą dnia jest krem Shiseido

---------- Dopisano o 07:12 ---------- Poprzedni post napisano o 07:11 ----------


Poniżej kody na prezenty w D (chyba wszystkie):
IPHONE5
DOWNTOWN14 (znowu wchodzi)
BURBERRY14
PILGRIM14
MINIATURA 14



Mam nadzieję, że w poniedziałek będą nadal aktywne

---------- Dopisano o 07:38 ---------- Poprzedni post napisano o 07:12 ----------

Złożyłam zamówienie w D.
Na usprawiedliwienie: od dawna polowałam na ten zapach Hilfigera i parasol, puder jest dla mamy, a zmywacz uwielbiam - pachnie truskawkami

---------- Dopisano o 07:39 ---------- Poprzedni post napisano o 07:38 ----------


Revlon Pudry 02 - Light
Puder, 8,5 g Pakowanie na prezent 1 szt. po zł 47,50 zł 47,50

Tommy Hilfiger Hilfiger Woman Pear Blossom
Woda perfumowana, 50 ml Pakowanie na prezent 1 szt. po zł 99,00 zł 99,00

Essence Pielęgnacja
Zmywacz do paznokci , 150 ml 1 szt. po zł 5,49 zł 5,49
Kurcze poluje na ta parasolke od tygodnia, u mnie ciągle woda 50ml w promocji jest niedostepna lub dostepna wkrótce, jak Ci się to udało??
oliwka2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 12:45   #4059
2016070150903
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 424
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Też robię teraz zrzuty ekranu dla Paybacka, bo po ostatnich odrzuconych reklamacjach im nie podaruję.
2016070150903 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 12:49   #4060
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez oliwka2012 Pokaż wiadomość
Kurcze poluje na ta parasolke od tygodnia, u mnie ciągle woda 50ml w promocji jest niedostepna lub dostepna wkrótce, jak Ci się to udało??
Weszłam rano na stronę D. w poszukiwaniu okazji i wody były dostępne. Pewnie się zaraz rozeszły, na pewno tej gruszkowej było z 10szt., bo specjalnie patrzyłam ile mają na stanie widzę, że już niedostępne i parasola też nie ma

---------- Dopisano o 13:49 ---------- Poprzedni post napisano o 13:47 ----------

Cytat:
Napisane przez Umbra Pokaż wiadomość
Też robię teraz zrzuty ekranu dla Paybacka, bo po ostatnich odrzuconych reklamacjach im nie podaruję.
O matko tyle trzeba fatygi, żeby naliczyli bez łachy te głupie punkty nie znoszę PB nie wiem, dla kogo jest ten program
Ja mam w toku chyba ze 4 reklamacje, już się w tym gubię nie chce mi się skrzętnie prowadzić ewidencji zakupów, ale wygląda na to, że bez tego ani rusz
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 12:58   #4061
xxxescapismxxx
Pani Pech
 
Avatar xxxescapismxxx
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 6 327
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Te naszyjniki pilgrim chodza po ok 100-200 zl , to jakas oni chyba nam podrobke daja http://www.skapiec.pl/site/cat/2707/comp/6365154
__________________
Insta o naturalnych kosmetykach
Po Prostu Fuksja
xxxescapismxxx jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 12:59   #4062
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Odkryłam dziś w e-kuponach +1000 pkt za dowolne zamówienie żarcicha do domu z portalu PizzaPortal Mam u siebie 13 punktów, z których mogę zamówić i zarobić te paybackowe pkt Na sobotnią kolację jakaś pizza się szykuje
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg pb.jpg (32,8 KB, 23 załadowań)
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...

Edytowane przez mamaAmelka
Czas edycji: 2014-12-05 o 13:01
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 13:11   #4063
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez xxxescapismxxx Pokaż wiadomość
Te naszyjniki pilgrim chodza po ok 100-200 zl , to jakas oni chyba nam podrobke daja http://www.skapiec.pl/site/cat/2707/comp/6365154
No ciekawe, co to będzie nie nastawiam się na nic porządnego, ale mam nadzieję, że mnie mile zaskoczą

---------- Dopisano o 14:11 ---------- Poprzedni post napisano o 14:08 ----------

Napisałam do D. ws bonów 40zł - czy można je łączyć. Odpisali (bardzo szybko ), że podczas jednych zakupów można wykorzystać do 4 takich bonów Po dzisiejszych zakupach niedługo przywędruje do mnie drugi bon. Ale może poczekam na trzeci i wtedy ruszę do stacjo bo znając ten wątek mój niby-odwyk nie potrwa zbyt długo
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 13:36   #4064
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

W Bandi mikołajkowa promocja. Do 6 prezentów w koszyku: do każdego kosmetyku dodaje się jedna maseczka (każda jest inna).
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 13:45   #4065
Hejnarka
Rozeznanie
 
Avatar Hejnarka
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 729
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez mamaAmelka Pokaż wiadomość
Znalazłam info, że czekają 7 dni na wpłatę, to ok. Jednak zaintrygowała mnie ta linijka:
"W oczekiwaniu na zapłatę żaden produkt nie będzie zarezerwowany. Istnieje możliwość, że w chwili otrzymania zapłaty produkty nie będą już dostępne."
Czy naprawdę tak jest? Zdarzyło się tak którejś z Was?
Jeżeli Ci chodzi o Sephorę to oni nie rezerwują produktów z zamówienia dopóki nie mają wpłaty.
Hejnarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 13:48   #4066
mamaAmelka
Zakorzenienie
 
Avatar mamaAmelka
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Małe Trójmiasto Kaszubskie ;)
Wiadomości: 4 469
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Hejnarka Pokaż wiadomość
Jeżeli Ci chodzi o Sephorę to oni nie rezerwują produktów z zamówienia dopóki nie mają wpłaty.
No właśnie bałam się, że błyszczyk znowu będzie niedostępny i zamówiłam za pobraniem
Dziękuję za odp
__________________
Organizm rośnie do 25-go roku życia. Brzuch i dupa chyba o tym nie wiedzą...
mamaAmelka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:06   #4067
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Wysłali moje zamówienie z D. szkoda tylko, że DHL przyjeżdża po południu, czeka mnie dłuuuuuuuuuuugie oczekiwanie na hilfigerowy parasol
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:06   #4068
dunkowska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 145
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Witajcie
Dzis dostalam paczke z polskie-kosmetyki.pl.Wczesniej pisalam do nich,kiedy bedzie paczka i cisza,a dzis ding dong-JEST
Dorzucili az 10 probek,ale....wszystkie to kremy po 65 i 70 roku zycia
kosmetyki dobrze zapakowane,dorzucili kod znizkowy 10 % nqa nastepne zakupy
czekam jeszcze na 2 paczki z Loccitane i na ezebre.ale cisza....
dunkowska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:14   #4069
maarthusia
Shoe addict :)
 
Avatar maarthusia
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 30 509
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez dunkowska Pokaż wiadomość
Witajcie
Dzis dostalam paczke z polskie-kosmetyki.pl.Wczesniej pisalam do nich,kiedy bedzie paczka i cisza,a dzis ding dong-JEST
Dorzucili az 10 probek,ale....wszystkie to kremy po 65 i 70 roku zycia
kosmetyki dobrze zapakowane,dorzucili kod znizkowy 10 % nqa nastepne zakupy
czekam jeszcze na 2 paczki z Loccitane i na ezebre.ale cisza....
Nic nie mów o loccitane wszystkie paczki z innych sklepów już dawno dostałam, a oni nawet nie wysłali
A z tymi kremami 65, 70+ to niektórzy by się zastanowili. Wiele razy w stacjonarnych sklepach byłam "obdarowywana" takimi specjałami
maarthusia jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-05, 14:28   #4070
aniyam
Szanelowa Madżesti
 
Avatar aniyam
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: to tu to tam :)
Wiadomości: 34 678
GG do aniyam
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nic nie mów o loccitane wszystkie paczki z innych sklepów już dawno dostałam, a oni nawet nie wysłali
A z tymi kremami 65, 70+ to niektórzy by się zastanowili. Wiele razy w stacjonarnych sklepach byłam "obdarowywana" takimi specjałami
Oj pamiętam jak byłam w stacjonarnym D bo było akurat -20% na Bobbi Brown, obkupiłam się, tak, że zostawiłam u nich prawie 500 zł a Pani w kasie zadowolona daje mi 2 próbki kremów Eris dla 60+ stwierdziłam, że chyba aż tak źle nie wyglądam i żeby sobie ze mnie nie kpiła i niech już sobie odpuści jak nie ma nic ciekawego do zaoferowania. A ona ze złością, że jak jest -20% to oni nie dają wcale próbek, więc powiedziałam, że ja o próbki nie prosiłam i łaski mi nie robi. Dlatego jak mogę staram się stacjonarki omijać
__________________
Kiedy kobieta nie może zdecydować się pomiędzy dwiema sukienkami, kupuje wszystkie trzy!!!

"Cały cud życia polega na tym, że wszystko, co ważne, zdarza się w najmniej oczekiwanym momencie.Wszystko ma swoją przyczynę i skutek. I jest po coś."

aniyam jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:29   #4071
ajsikorska
Zadomowienie
 
Avatar ajsikorska
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Wałbrzych
Wiadomości: 1 259
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Nic nie mów o loccitane wszystkie paczki z innych sklepów już dawno dostałam, a oni nawet nie wysłali
A z tymi kremami 65, 70+ to niektórzy by się zastanowili. Wiele razy w stacjonarnych sklepach byłam "obdarowywana" takimi specjałami
Napisalam do nich co z moim zamówieniem i dostalam maila: itam serdecznie,

Przepraszamy za utrudnienia. Opóźnienie niestety wynika z natłoku realizowanych zamówień. Najpóźniej paczkuszka zostanie do Pani wysłana w poniedziałek, więc we wtorek kurier powinien się pojawić.
Na przyszłość postaramy się nie dopuścić do tak rozległych opóźnień.
Przepraszam w imieniu całego sklepu online.

A tak swoją drogą, to w loccitane mają mnie chyba za jakiegoś ławce okazji...w tamtym roku byl jakis kod na 20zl i wchodzil bez limitu zamiast od jakiejs kwoty. Tym samym zrobilam chyba 2 zamówienia za śmieszną sumę-wtedy jeszcze byl kod na darmową wysyłkę i mini krem czy coś. Nie miałam sumienia więcej ich naciągac
Przyszlo mi dzisiaj zamówienie z S - swiateczne pudelko z 3 malymi platkami.Pudelko rzeczywiście piękne.
Muszę pochwalić Agito-blyskawicznie przyszly mi dwa zamowienia z ddd.
ajsikorska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:46   #4072
moooniek
Zakorzenienie
 
Avatar moooniek
 
Zarejestrowany: 2010-09
Wiadomości: 11 793
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Mam mini zamowienie z S.
Uzylam bazy z benefitu pod zmieszany EL DWLight z Pierre Rene Skin Balance, zobaczymy, jak sie utrzyma
__________________
co jem
czym się smaruję
moooniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:58   #4073
oliwka2012
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 76
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Udało mi się przed chwilą ustrzelic w D. dwa zamówienia na perfumy Hilfiger z dwiema parasolkami

Pełnia szczęścia

nie mogłam za nic znaleźć kodu na -10%, a żaden z podanych nie wchodził, ale nie ważne - ważne, że słodka parasolka będzie moja, a druga dla Przyjaciółki oby to nie był jakiś niewypał hehe
oliwka2012 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 14:59   #4074
lukrecja222
Zakorzenienie
 
Avatar lukrecja222
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: z domu
Wiadomości: 4 492
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

dostalam pczke z D. Probka niespodzianka jest miniaurka Dr Irena Eris krem do szyi i dekoltu 30ml. Chyba sprobuje pod oczy, bo mi sie krem wlasnie skocnzyl
lukrecja222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 15:13   #4075
KiLaNeCzKa
Zakorzenienie
 
Avatar KiLaNeCzKa
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 10 046
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Wiecie kiedy będą rozsyłane grudniowe ☠☠☠☠☠☠☠☠y? Czekam, czekam i się doczekać nie mogę

Edytowane przez KiLaNeCzKa
Czas edycji: 2014-12-05 o 15:14
KiLaNeCzKa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 15:22   #4076
Ł@siczk@
Zakorzenienie
 
Avatar Ł@siczk@
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Stalowa Wola
Wiadomości: 4 973
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez oliwka2012 Pokaż wiadomość
Udało mi się przed chwilą ustrzelic w D. dwa zamówienia na perfumy Hilfiger z dwiema parasolkami

Pełnia szczęścia

nie mogłam za nic znaleźć kodu na -10%, a żaden z podanych nie wchodził, ale nie ważne - ważne, że słodka parasolka będzie moja, a druga dla Przyjaciółki oby to nie był jakiś niewypał hehe
Co trzeba zrobić, żeby dostać parasolkę??
__________________
HANIA [02.10.2012]

GOSIA [13.08.2015]


Dzięki Ci Boże za korektor pod oczy i Dębowe Mocne
Ł@siczk@ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 15:25   #4077
her_green_eyes
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: Północ
Wiadomości: 661
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez Ł@siczk@ Pokaż wiadomość
Co trzeba zrobić, żeby dostać parasolkę??
Kupić zapach Hilfigera; )
her_green_eyes jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 15:26   #4078
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez iza89 Pokaż wiadomość
Hilfiger ma raczej kwiatowe i lekkie zapachy, są ok, ale niestety nie są tak trwałe

Box w D. ma być od 8 grudnia, tak?
Cytat:
Napisane przez OlaM Pokaż wiadomość
Ja w ogóle nie znam tych zapachów, ale wzięłam i Peach Blossom i Pear Blossom - magia obniżek działa
Miałam Peach - i faktycznie nie był zbyt trwały, ale ja ogólnie skórę mam dziwną

Cytat:
Napisane przez aniyam Pokaż wiadomość
Oj pamiętam jak byłam w stacjonarnym D bo było akurat -20% na Bobbi Brown, obkupiłam się, tak, że zostawiłam u nich prawie 500 zł a Pani w kasie zadowolona daje mi 2 próbki kremów Eris dla 60+ stwierdziłam, że chyba aż tak źle nie wyglądam i żeby sobie ze mnie nie kpiła i niech już sobie odpuści jak nie ma nic ciekawego do zaoferowania. A ona ze złością, że jak jest -20% to oni nie dają wcale próbek, więc powiedziałam, że ja o próbki nie prosiłam i łaski mi nie robi. Dlatego jak mogę staram się stacjonarki omijać
Hah i dobrze zrobiłaś. Jaka z niej Litościwa Pani Stacjonarki też u mnie przegrywają.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 15:34   #4079
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Cytat:
Napisane przez maarthusia Pokaż wiadomość
Na razie obstawiam, że niespodzianką jest brak wysłanych zamówień
I te emocje

---------- Dopisano o 16:34 ---------- Poprzedni post napisano o 16:26 ----------

Jest kod rabatowy do Pat & Rub
http://www.mojekupony.pl/patandrub#s...ign=newsletter
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-05, 15:47   #4080
rybkaa90
Zakorzenienie
 
Avatar rybkaa90
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 5 926
Dot.: Próbki, mini zamówienia, promocje, kody - gdzie co można tanio dostać cz. II

Ktoś ostatnio pytał o zestawy dla mężczyzn. Dostałam na maila ofertę męskich GB:

http://www.beglossy.pl/men-1#onemonth1
__________________
Jaś 20.06.2015



06.09.2014
rybkaa90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-11 11:16:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:22.