Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;) - Strona 50 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-12-06, 12:02   #1471
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

bogatego Mikolaja!!!


czy ja dobrze widze, ze od 9-18 w seforce znowu - 20?
bede we wroclawiu pewnie wtedy!
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 12:16   #1472
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez KujawiankA Pokaż wiadomość
Pochwal się, jaka kupiłaś? Ja uwielbiam świeczki. Non stop sie u mnie jakaś pali. Teraz wybrałam sobie kilka z yankee candle musze sie tylko zebrac i je kupić. Miałas może z ww firmy? Jakie inne polecasz?

aa już doczytałam. Obawiam się jednak, że dla mnie będa za delikatne. Lubię, po wejściu do domu czuć zapach świec. Tylko tak ciezko mi znaleźć coś co będzie mocno pachniało ale naturalnie i przyjemnie a nie chemią. Mam nadzieję, że te y. candles będą dobre. Drogie są i nie chcę wtopy:/
YC wachalam ostatnio. Swieczka o zapachu jablkowego strudla sie ostatnio w LiLou palila.
Nie byla zla, niemniej obawiam sie, ze moze byc dla mnie za mocna. We wroclawskim Lilou sufit jest bardzo wysoko, do tego przy przejsciu do strefy "dla personelu" nie ma drzwi, wiec zapach sie rozchodzi.

Jak dostaniesz YC to sie pochwal .
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 13:58   #1473
noseknosek
lipiec na maksa!!! :)
 
Avatar noseknosek
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 562
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

W Marionnaudzie w Reducie ciągle jest -23%.
__________________
what defines us is how well we rise after falling

biegam
noseknosek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:23   #1474
Ila
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 122
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

W Krakowskim Marionnaud dzisiaj o godz. 17, zablokowali promocje - 20%. Odgórna decyzja........szkoda słów. Klienci wyszli bez zakupów.
Ila jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:28   #1475
xnika
Rozeznanie
 
Avatar xnika
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Ruda Śląska
Wiadomości: 996
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
bogatego Mikolaja!!!


czy ja dobrze widze, ze od 9-18 w seforce znowu - 20?
bede we wroclawiu pewnie wtedy!
Hmm -20% ja dostałam zniżkę na te dni ale -15%.

Co do bogatego Mikołaja, to dostałam zawieszkę z perłą Pandora, a sama sobie dzisiaj też sprezentowałam żel Clinique (miałam zniżkę do Sephory -10% i własnie dziewczyny, mimo iż nie dostałam bonu do domu to zniżka widniała w komputerze) oraz klips nowy do mojej Pandory.

!!!! Poszukuję klasycznego Tresor edp jak by któraś miała, to na wymianę mam m.in Miss Dior Cherie.
xnika jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:36   #1476
kasiaj85
Moderator
 
Avatar kasiaj85
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Ostrów Wlkp.
Wiadomości: 9 403
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Parsifal Pokaż wiadomość
hej Dziewczyny
ja z kolejnym pytaniem
czy orientujecie się może czy w Sephorze jest zestaw Lancome Tresor Midnight Rose z miniaturką tuszu Hypnose i kredką do oczu? a jak tak to w jakiej cenie?
z góry dziękuję za odpowiedź
nie widziałam, a szkoda... zawsze chętnie by się jakieś miniaturki przygarnęło..
Cytat:
Napisane przez agnes_bdg Pokaż wiadomość

ja polecam Yankee Candles ale nie świece tylko woski, intensywniejsze i trwalsze
też polecam woski YC uwielbiam jak pachną w całym domu )
Cytat:
Napisane przez Ila Pokaż wiadomość
W Krakowskim Marionnaud dzisiaj o godz. 17, zablokowali promocje - 20%. Odgórna decyzja........szkoda słów. Klienci wyszli bez zakupów.
ale że jak? coś się stało?
__________________
MAC addict Lush & China Glaze lover!

Mój beauty blog
kasiaj85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 17:37   #1477
promyczekdg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 11
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Ila Pokaż wiadomość
W Krakowskim Marionnaud dzisiaj o godz. 17, zablokowali promocje - 20%. Odgórna decyzja........szkoda słów. Klienci wyszli bez zakupów.
kuzwa ja bylam rano i mieli problem z rabatem kazali przyjsc pozniej i bylam i nadal nie dalo rady widze niezla sciema a ja glupia jechalam z huty wrrrr
promyczekdg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 19:38   #1478
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

dziewczyny mam pytanko zrobiłam wczoraj swój pierwszy zakup w Sephorze i dostałam tę białą kartę i powiedzcie mi czy ten zakup wlicza się do tych 4 transakcji, które muszę zrobić, żeby dostać czarną kartę? czy od teraz muszę kupić 4 razy?
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 19:48   #1479
renatkq
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 231
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Byłam dzisiaj w Blue City i Reducie w Marionnaud po meteorki limitowane, a niestety nie było. Mam nadzieję, że będzie jeszcze jakaś przed świętami promocja/rabat... może nawet jeszcze większa niż -20%
renatkq jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 19:57   #1480
zochawks
Zakorzenienie
 
Avatar zochawks
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Bydgoszcz
Wiadomości: 6 029
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez promyczekdg Pokaż wiadomość
kuzwa ja bylam rano i mieli problem z rabatem kazali przyjsc pozniej i bylam i nadal nie dalo rady widze niezla sciema a ja glupia jechalam z huty wrrrr
Widocznie trafiłaś na pechowy sklep. Ja robiłam zakupy w Mari w Bydg o 14 i wszystko było ok.
__________________
3.07.2017 Bydgoszcz A.Ś. Polytech replicon txt 110/57/69 330cc

WYMIANA KOSMETYKÓW

zochawks jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 20:29   #1481
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Ktoś tu kiedyś pisał o serum z mącznicy lekarskiej John Masters Organics - otóż to serum jest absolutnie boskie Kupiłam sobie dwie próbki (za 4zł ), od ponad dwóch tygodni jestem w trakcie używania pierwszej i naprawdę jestem w szoku - nie mam w ogóle pryszczy, a zazwyczaj coś mi wyskakiwało od czasu do czasu. Stosuję tylko w miejscach problemowych i tam gdzie czuję, że coś może mi wyskoczyć. Ostatnio zaczynała mi się tworzyć gula na brodzie, posmarowałam tym serum na noc, a rano to miejsce nie było już wypukłe i po guli nie było śladu. Normalnie cudo - polecam każdemu spróbować kto ma problemy z niespodziankami od czasu do czasu.
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-06, 21:46   #1482
natk_a
Raczkowanie
 
Avatar natk_a
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 363
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ktoś tu kiedyś pisał o serum z mącznicy lekarskiej John Masters Organics - otóż to serum jest absolutnie boskie Kupiłam sobie dwie próbki (za 4zł ), od ponad dwóch tygodni jestem w trakcie używania pierwszej i naprawdę jestem w szoku - nie mam w ogóle pryszczy, a zazwyczaj coś mi wyskakiwało od czasu do czasu. Stosuję tylko w miejscach problemowych i tam gdzie czuję, że coś może mi wyskoczyć. Ostatnio zaczynała mi się tworzyć gula na brodzie, posmarowałam tym serum na noc, a rano to miejsce nie było już wypukłe i po guli nie było śladu. Normalnie cudo - polecam każdemu spróbować kto ma problemy z niespodziankami od czasu do czasu.
Strasznie zaciekawiłaś mnie tym serum, skoro takie cudowne efekty Próbki kupiłaś na polskiej stronie John Masters? Ile czekałaś na dostawę? Przepraszam, że tak wypytuję ale korci mnie, żeby zamówić jeszcze przed świętami Sprawdziłam też, gdzie można dostać pełne wersje i są podane sklepy Marionnaud, spotkał się ktoś z tym serum i może pamięta w jakiej cenie?
__________________

vivere senza rimipianti
natk_a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 22:04   #1483
irsin
Zakorzenienie
 
Avatar irsin
 
Zarejestrowany: 2004-02
Lokalizacja: Wwa
Wiadomości: 7 119
GG do irsin
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dziewczyny mam pytanko zrobiłam wczoraj swój pierwszy zakup w Sephorze i dostałam tę białą kartę i powiedzcie mi czy ten zakup wlicza się do tych 4 transakcji, które muszę zrobić, żeby dostać czarną kartę? czy od teraz muszę kupić 4 razy?
tak, wlicza sie - jeszcze 3 potrzebujesz do karty
irsin jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-06, 22:14   #1484
milka-pilka
Zakorzenienie
 
Avatar milka-pilka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 6 344
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ktoś tu kiedyś pisał o serum z mącznicy lekarskiej John Masters Organics - otóż to serum jest absolutnie boskie Kupiłam sobie dwie próbki (za 4zł ), od ponad dwóch tygodni jestem w trakcie używania pierwszej i naprawdę jestem w szoku - nie mam w ogóle pryszczy, a zazwyczaj coś mi wyskakiwało od czasu do czasu. Stosuję tylko w miejscach problemowych i tam gdzie czuję, że coś może mi wyskoczyć. Ostatnio zaczynała mi się tworzyć gula na brodzie, posmarowałam tym serum na noc, a rano to miejsce nie było już wypukłe i po guli nie było śladu. Normalnie cudo - polecam każdemu spróbować kto ma problemy z niespodziankami od czasu do czasu.
Hola-Ola chwaliła to serum
Ja za to jestem zachwycona ich serum z witaminą C (miałam próbkę od Holi-Oli ). Szybciej mi się skóra goi po różnych niespodziankach, jest gładsza, jaśniejsza, "wyrównana", trudno mi to opisać, ale w jakiś cudny sposób działa na moją buzię Serum jest na mojej wish liście
milka-pilka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 00:26   #1485
Dinulka
Zakorzenienie
 
Avatar Dinulka
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 7 143
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

marnie z próbkami w sephorze, dali mi znów 3 kroki clinique, ktore od wiosny chyba rozdają w d i s oraz próbke double wear, który tak na marginesie mam w pelnowymiarowym opakowaniu. chciałam poprosić o zapach jakiś, ale tak mi pani wrzuciła,że nie widziałam co daje, poza tym juz i tak była zmieszana, bo źle mi najpierw nabiła, chyba jakas nowa i w ogóle ludzi dużo. Ale tymi 3 krokami mnie zdenerwowali już nie mam co z nimi robić, bo mi nie podeszły w ogole.

jeszcze przypomniał mi się ochroniarz, który tak się wsunął nagle koło mnie, prawie wskoczył. I stanął niemal w półce.poczułam się jak złodziejka. a zadnych dziwnych ruchów raczej nie wykonywałam, chodziłam koło półeczek i tyle. zawsze tak jest? Do tej pory aby w rossmannie wyczaiłam takich reszta ochroniarzy to niemal tło, w dodatku witają i żegnają. a tu tak dziwnie jakoś.

Edytowane przez Dinulka
Czas edycji: 2011-12-07 o 00:30
Dinulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 07:00   #1486
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Dinulka Pokaż wiadomość
marnie z próbkami w sephorze, dali mi znów 3 kroki clinique, ktore od wiosny chyba rozdają w d i s oraz próbke double wear, który tak na marginesie mam w pelnowymiarowym opakowaniu. chciałam poprosić o zapach jakiś, ale tak mi pani wrzuciła,że nie widziałam co daje, poza tym juz i tak była zmieszana, bo źle mi najpierw nabiła, chyba jakas nowa i w ogóle ludzi dużo. Ale tymi 3 krokami mnie zdenerwowali już nie mam co z nimi robić, bo mi nie podeszły w ogole.

jeszcze przypomniał mi się ochroniarz, który tak się wsunął nagle koło mnie, prawie wskoczył. I stanął niemal w półce.poczułam się jak złodziejka. a zadnych dziwnych ruchów raczej nie wykonywałam, chodziłam koło półeczek i tyle. zawsze tak jest? Do tej pory aby w rossmannie wyczaiłam takich reszta ochroniarzy to niemal tło, w dodatku witają i żegnają. a tu tak dziwnie jakoś.
Trzeba było poprosić o zmianę próbek Po co ci coś, co nie jest do niczego potrzebne. Niech da komuś, kto się z tego ucieszy. Mi ostatnio również chciała dziewczyna dać 3 kroki i inne rzeczy, których nie chciałam i powiedziałam to. Poprosiłam o konkretne rzeczy i poszła do testerów i porobiła mi próbki jakie chciałam Trzeba mówić, nie ma co się wstydzić
A ochroniarzowi trzeba było powiedzieć, że zasłania Ci półki
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 07:14   #1487
magratka
Rozeznanie
 
Avatar magratka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 694
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Może cohroniarze dostali jakieś dodatkowe przedświąteczne wytyczne, bo za moją koleżanką ostatnio też chodził (w Galerii Mokotów), to naprawdę zaczyna przypominać Rossmanna. Sama byłam ostatnio świadkiem, jak ochroniarz podszedł do jakiejś pary, która chciała wybrać zapach perfum i powiedział, że nie muszą psikać kilkakrotnie, jeden raz wystarczy. No szczęka mi opadła :/ Ta sytuacja miała miejsce akurat w Wola Parku.
Z próbkami rzeczywiście bardzo słabo, ale przynajmniej coś, a w Douglasie w Arkadii ostatnio nic, zupełnie nic nie dostałam. Za to teść dostał super-torbę Sephory i torba wygląda tandetnie, jak zrobiona z taniego ortalionu przeznaczyliśmy ją na ziemniaki...
magratka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 07:36   #1488
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez natk_a Pokaż wiadomość
Strasznie zaciekawiłaś mnie tym serum, skoro takie cudowne efekty Próbki kupiłaś na polskiej stronie John Masters? Ile czekałaś na dostawę? Przepraszam, że tak wypytuję ale korci mnie, żeby zamówić jeszcze przed świętami Sprawdziłam też, gdzie można dostać pełne wersje i są podane sklepy Marionnaud, spotkał się ktoś z tym serum i może pamięta w jakiej cenie?
Naprawdę polecam zwłaszcza, że za dwie próbki zapłaciłam 4zł, a wystarczą mi chyba na dwa miesiące jak nie więcej (cały czas jestem w trakcie używania pierwszej, ale tak jak pisałam, ja używam tylko na miejsca problematycznie - nie na całą twarz). Kupiłam na polskiej stronie John Masters - zapłaciłam tego samego dnia co zamówienie, a już po dwóch dniach miałam paczuszkę (zamówiłam sobie jeszcze inne próbki i do tego dwie dostałam gratis ). Generalnie bardzo polecam sklep.

Nie wiem czy ich kosmetyki są dostępne w Marrionnaud - ja już bardzo dawno nie byłam w M., więc niestety tu nie pomogę
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 07:51   #1489
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Naprawdę polecam zwłaszcza, że za dwie próbki zapłaciłam 4zł, a wystarczą mi chyba na dwa miesiące jak nie więcej (cały czas jestem w trakcie używania pierwszej, ale tak jak pisałam, ja używam tylko na miejsca problematycznie - nie na całą twarz). Kupiłam na polskiej stronie John Masters - zapłaciłam tego samego dnia co zamówienie, a już po dwóch dniach miałam paczuszkę (zamówiłam sobie jeszcze inne próbki i do tego dwie dostałam gratis ). Generalnie bardzo polecam sklep.

Nie wiem czy ich kosmetyki są dostępne w Marrionnaud - ja już bardzo dawno nie byłam w M., więc niestety tu nie pomogę
A jaką pojemność mają te próbaski?
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-12-07, 08:10   #1490
Iwi82
Wtajemniczenie
 
Avatar Iwi82
 
Zarejestrowany: 2004-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 2 426
GG do Iwi82
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
A jaką pojemność mają te próbaski?
Kurcze, nie pamiętam. Musiałabym sprawdzić w domu, bo teraz jestem w pracy.
__________________
Instagram: iwi_g
Iwi82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 08:23   #1491
KujawiankA
Zakorzenienie
 
Avatar KujawiankA
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomości: 3 046
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez milka-pilka Pokaż wiadomość
Hola-Ola chwaliła to serum
Ja za to jestem zachwycona ich serum z witaminą C (miałam próbkę od Holi-Oli ). Szybciej mi się skóra goi po różnych niespodziankach, jest gładsza, jaśniejsza, "wyrównana", trudno mi to opisać, ale w jakiś cudny sposób działa na moją buzię Serum jest na mojej wish liście
Też, po poleceniu przez Holę Ole zapisałam sobie na liście zakupów Próbki JM. Szkoda tylko, że przesyłka od nich taka droga :-(
__________________
“Poświęcaj tyle czasu na ulepszanie siebie, byś nie miał go na krytykę innych." Christian D. Larson
KujawiankA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 08:30   #1492
martiryb
Wtajemniczenie
 
Avatar martiryb
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 2 664
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez irsin Pokaż wiadomość
tak, wlicza sie - jeszcze 3 potrzebujesz do karty
dzięki Agatko tylko dlaczego jak loguję się na stronie Sephory, to jest napisane - Brakuje Ci 4 transakcji do otrzymania kuponu -10%
__________________

mój blog

www.beautyness.pl



martiryb jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 08:45   #1493
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Iwi82 Pokaż wiadomość
Ktoś tu kiedyś pisał o serum z mącznicy lekarskiej John Masters Organics - otóż to serum jest absolutnie boskie Kupiłam sobie dwie próbki (za 4zł ), od ponad dwóch tygodni jestem w trakcie używania pierwszej i naprawdę jestem w szoku - nie mam w ogóle pryszczy, a zazwyczaj coś mi wyskakiwało od czasu do czasu. Stosuję tylko w miejscach problemowych i tam gdzie czuję, że coś może mi wyskoczyć. Ostatnio zaczynała mi się tworzyć gula na brodzie, posmarowałam tym serum na noc, a rano to miejsce nie było już wypukłe i po guli nie było śladu. Normalnie cudo - polecam każdemu spróbować kto ma problemy z niespodziankami od czasu do czasu.

A gdzie mozna kupić próbki tego serum?
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 08:49   #1494
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez magratka Pokaż wiadomość
Może cohroniarze dostali jakieś dodatkowe przedświąteczne wytyczne, bo za moją koleżanką ostatnio też chodził (w Galerii Mokotów), to naprawdę zaczyna przypominać Rossmanna. Sama byłam ostatnio świadkiem, jak ochroniarz podszedł do jakiejś pary, która chciała wybrać zapach perfum i powiedział, że nie muszą psikać kilkakrotnie, jeden raz wystarczy. No szczęka mi opadła :/ Ta sytuacja miała miejsce akurat w Wola Parku.
Z próbkami rzeczywiście bardzo słabo, ale przynajmniej coś, a w Douglasie w Arkadii ostatnio nic, zupełnie nic nie dostałam. Za to teść dostał super-torbę Sephory i torba wygląda tandetnie, jak zrobiona z taniego ortalionu przeznaczyliśmy ją na ziemniaki...
Oto moja historia: Podstepnie po milionowych próbach zabrałam mame do Douglasa żeby pomogła mi trochę w mikołajowym prezencie tzn. chcialam żeby powąchała sobie nowości zapachów bo Chanel 5 szósty rok z kolei to juz przesada.
Podtykam jej pod nos rózności wszelkie z jednej strony mam ochroniarza z drugiej Panią która nachalnie narzuca swoje nuty zapachowe. Poprosiłam Panią żeby nas zostawiła bo same chcemy podjąc decyzję, Pani odeszła dwa kroki w tył i zza pleców nam dopowiadała że ten czy tamten zapach za świeży za stary za młody dla mojej mamy. Cała ta sytacja plus ochroniarz depczący nam po pietach i brak klimatyzacji (dosłownie sauna od tych wszystkich lampek) doprowadziła do tego że skrepowana mama natychmiast zapragneła wyjść z perfumreri... nie wiem czemu ma służyć takie zachowanie na pewno nie zwiększeniu sprzedaży bo ja nic już u nich nie kupię.
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 08:52   #1495
Soso
Zakorzenienie
 
Avatar Soso
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 12 728
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez lilith_ed Pokaż wiadomość
A gdzie mozna kupić próbki tego serum?
na stronie John Masters
Soso jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 09:07   #1496
lilith_ed
Zakorzenienie
 
Avatar lilith_ed
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez Soso Pokaż wiadomość
na stronie John Masters
Dziękuję Nie zauważyłam, że mają polską stronę.
lilith_ed jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 09:16   #1497
aliisanka
Wtajemniczenie
 
Avatar aliisanka
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 403
GG do aliisanka
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

ja byłam wczoraj w Marionnaud przed 21 w Magnolii we Wrocławiu i była wciąż promocja -20% na wszystko..
niestety miałam pecha bo z Allure mieli tylko 100 ml perfumowaną, 50 i 30 ml perfumowaną, nic z wody toaletowej ;\
czy do końca tyg będzie -20% tam czy to tylko w Mikołaja?
__________________
..Przyszłaś na świat Kochanie..
..Z dnia na dzień kocham Cię mocniej..
..Spełnieniem Mych marzeń jesteś..
..Iskierką malutką..
..Która rozświetla mi życie..
..I daje nadzieję na lepsze jutro..
..Trzeba zawsze przekraczać próg nadziei..

aliisanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 09:29   #1498
milili
Raczkowanie
 
Avatar milili
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 163
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez aliisanka Pokaż wiadomość
ja byłam wczoraj w Marionnaud przed 21 w Magnolii we Wrocławiu i była wciąż promocja -20% na wszystko..
niestety miałam pecha bo z Allure mieli tylko 100 ml perfumowaną, 50 i 30 ml perfumowaną, nic z wody toaletowej ;\
czy do końca tyg będzie -20% tam czy to tylko w Mikołaja?
Zniżka była do wczoraj tj. do 06 grudnia no chyba że przedłużyli
milili jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 09:52   #1499
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 5 922
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Dotarł do mnie kupon na -35zł do M. oczywiście wyczucie czasu rewelacyjne - dzień po zakończeniu promocji
71f1a49ccdda6499050838d6b2ef76d32f6aae36_5f5aaff1a659f jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-12-07, 10:46   #1500
vril
Zakorzenienie
 
Avatar vril
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 7 105
Dot.: Promocje w Sephorze, Douglasie, Marionnaud + OT ;) cz. kolejna ;)

Cytat:
Napisane przez martiryb Pokaż wiadomość
dzięki Agatko tylko dlaczego jak loguję się na stronie Sephory, to jest napisane - Brakuje Ci 4 transakcji do otrzymania kuponu -10%
Pierwsza transakcja się liczy Nie przejmuj się, że jej nie widać na stronie, stan konta aktualizują po kilku dniach. Też niedawno załozyłam nową kartę, bo czarną wywaliłam dawno temu i policzyli pierwszą oraz przed trzecią transakcją dostałam maila z kuponem podwajającym kolejną transakcję i faktycznie, po 3 dobiłam do 4 i czarnej karty (której notabene jeszcze nie dostałam, poczta sie ślimaczy), może tobie się też trafi okazja

Edytowane przez vril
Czas edycji: 2011-12-07 o 10:47
vril jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:47.