Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V - Strona 136 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-06-01, 11:45   #4051
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

upiekło Ci się - nigdy w zyciu nie byłam w Marionnaud, nie iwem gdzie jest i nie chcę wiedzieć
bez obaw, wspólnie z dziewczynami z wątku popracujemy nad tym, żebyś i ty też tam dotarła

a jest np. w:
Atrium Reduta, Al. Jerozolimskie 148
Blue City, al. Jerozolimskie 179
ul. Puławska 15
gdybyś jednak zmieniła zdanie

__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:46   #4052
evitka21
Zakorzenienie
 
Avatar evitka21
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 4 588
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

małgosiu, anulko, ivii, sciri bardzo wam dziękuję za sugestie
Przyjrzę się polecanym przez was firmom.
A są jakiegoś godne polecenia minerałki, które można zamówić na polskich stronach? (obadam jeszcze all)
trochę (póki co, przynajmniej) mi się te zamówienia zbiorowe trudne do ogarnięcia wydają....
__________________
Szczęścia nie można kupić, ale...można je sobie urodzić



evitka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 11:55   #4053
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
bez obaw, wspólnie z dziewczynami z wątku popracujemy nad tym, żebyś i ty też tam dotarła

a jest np. w:
Atrium Reduta, Al. Jerozolimskie 148
Blue City, al. Jerozolimskie 179
ul. Puławska 15
gdybyś jednak zmieniła zdanie

jakas Ty pomocna....... naprawdę nie trzeba było się aż tak fatygować
na szczęście nie uczęszczam do żadnego z tych miejsc
Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
małgosiu, anulko, ivii, sciri bardzo wam dziękuję za sugestie
Przyjrzę się polecanym przez was firmom.
A są jakiegoś godne polecenia minerałki, które można zamówić na polskich stronach? (obadam jeszcze all)
trochę (póki co, przynajmniej) mi się te zamówienia zbiorowe trudne do ogarnięcia wydają....
mozna zamówiąc na polskiej stronie - wizaż, wątki wymiankowe pełen wybór!
w pl to napewno można dostac pixie, edm, rhea, lily lolo nie ma samych próbek w sprzedazy, lumiere bywa na all.
Edm łatwo dostępne - możesz wypróbować, będziesz przynajmniej wiedziała jak to sie je jest wiele fanek minerałów edm, ja do nich nie należę.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:02   #4054
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
małgosiu, anulko, ivii, sciri bardzo wam dziękuję za sugestie
Przyjrzę się polecanym przez was firmom.
A są jakiegoś godne polecenia minerałki, które można zamówić na polskich stronach? (obadam jeszcze all)
trochę (póki co, przynajmniej) mi się te zamówienia zbiorowe trudne do ogarnięcia wydają....
Określ swój typ kolorystyczny, ja mogę pogrzebać w moich samplach Lumiere, inne dziewczyny też z pewnością coś mają w swoich zasobach
Tylko w pędzel się zaopatrz, najlepiej kabuki - bo bez pędzla nie będzie efektu
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jakas Ty pomocna....... naprawdę nie trzeba było się aż tak fatygować
na szczęście nie uczęszczam do żadnego z tych miejsc
Ja na nieszczęście mieszkam przy Reducie i Blue City więc jakby w paszy lwa
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:04   #4055
beeets
Zakorzenienie
 
Avatar beeets
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: tam gdzie praca, pasja i przyszłość
Wiadomości: 8 388
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
jakas Ty pomocna....... naprawdę nie trzeba było się aż tak fatygować
na szczęście nie uczęszczam do żadnego z tych miejsc


mozna zamówiąc na polskiej stronie - wizaż, wątki wymiankowe pełen wybór!
w pl to napewno można dostac pixie, edm, rhea, lily lolo nie ma samych próbek w sprzedazy, lumiere bywa na all.
Edm łatwo dostępne - możesz wypróbować, będziesz przynajmniej wiedziała jak to sie je jest wiele fanek minerałów edm, ja do nich nie należę.



ja rozstałam się z minerałami na dobre.

Byłam w tk maxx i nic ciekawego
Mam nadzieję, że jeszcze kiedyś pojawią się jakies perełki z zakątków świata.
__________________
Miłośniczka kosmetyków naturalnych i nietestowanych na zwierzętach

Jestem Naturalna Dusza
Podróże Duszy

Wybierz Zielone z CCL
beeets jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:12   #4056
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Określ swój typ kolorystyczny, ja mogę pogrzebać w moich samplach Lumiere, inne dziewczyny też z pewnością coś mają w swoich zasobach
Tylko w pędzel się zaopatrz, najlepiej kabuki - bo bez pędzla nie będzie efektu
Ja na nieszczęście mieszkam przy Reducie i Blue City więc jakby w paszy lwa
biedactwo......
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:25   #4057
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Określ swój typ kolorystyczny, ja mogę pogrzebać w moich samplach Lumiere, inne dziewczyny też z pewnością coś mają w swoich zasobach
Tylko w pędzel się zaopatrz, najlepiej kabuki - bo bez pędzla nie będzie efektu
Ja na nieszczęście mieszkam przy Reducie i Blue City więc jakby w paszy lwa
Współczucia
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 12:33   #4058
Sicilia
Zadomowienie
 
Avatar Sicilia
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 621
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Hmmm... ten to nawet nie wiem, czy konserwowany
A z tym zapachem, to szczerze - dla mnie to było początkowo przerażające doświadczenie (nie mogę takich silnych zapachów używać) i się bałam,że mnie okropnie podrażni... ale nie - jest niedrażniący, ale ładnie napina i wygładza... tylko wiesz, trzeba się budzić rano pomiętym, żeby to w ogóle dostrzec
Takim wygniecionym od poduszki najlepiej Na stronie eco spa napisali, że ma ecocert, więc raczej nie jest niczym konserwowany. Wg INCI jest tylko sam hydrolat.

Anula możemy się umówić po pracy któregoś dnia w Silver Screenie (ul. Puławska 15) i odwiedzimy nieznaną Ci do tej pory perfumerię...
__________________
Reklama kosmetyków na mnie nie działa, dopiero lista składników

naturalnie proste

Edytowane przez Sicilia
Czas edycji: 2012-06-01 o 12:35
Sicilia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:40   #4059
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
biedactwo......
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Współczucia
Śmiejcie się, śmiejcie nie wiecie jak to jest: człowiek idzie do sklepu po bułki i przechodzi obok (kolejno): Superpharm, Phenome, Quality, The Body Shop, Rossmana i jeszcze wzrokiem zahacza o Douglasa, Marionnaud i firmowe stoisko Inglota; na szczęście przynajmniej do Sephory, Yvesa Rochera i L'Occitane mam jakieś 3 minuty dalej
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 12:49   #4060
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez Sicilia Pokaż wiadomość
Takim wygniecionym od poduszki najlepiej Na stronie eco spa napisali, że ma ecocert, więc raczej nie jest niczym konserwowany. Wg INCI jest tylko sam hydrolat.

Anula możemy się umówić po pracy któregoś dnia w Silver Screenie (ul. Puławska 15) i odwiedzimy nieznaną Ci do tej pory perfumerię...
dziękuje Ci bardzo kochana...... jaka z Ciebie dobra koleżanka, pomocna

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Śmiejcie się, śmiejcie nie wiecie jak to jest: człowiek idzie do sklepu po bułki i przechodzi obok (kolejno): Superpharm, Phenome, Quality, The Body Shop, Rossmana i jeszcze wzrokiem zahacza o Douglasa, Marionnaud i firmowe stoisko Inglota; na szczęście przynajmniej do Sephory, Yvesa Rochera i L'Occitane mam jakieś 3 minuty dalej
Małgosia ja się nie śmiałam, ja naprawde szczerze współczuję
ja to najchetniej rano do samochodu, wysiadam pod praca, potem z pracy prosto w samochód! I oczy zamykam dopóki z wawy nie wyjedziemy (no chyba, że prowadzę ).
U mnie na wsi to całe szczęście tylko rossa mam , ale niestety internet nam dociągnęli.....
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 16:38   #4061
mhm0808
Obcy 8 pasażer Nostromo
 
Avatar mhm0808
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: Warszawa/Gdańsk
Wiadomości: 19 675
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Małgosia ja się nie śmiałam, ja naprawde szczerze współczuję
ja to najchetniej rano do samochodu, wysiadam pod praca, potem z pracy prosto w samochód! I oczy zamykam dopóki z wawy nie wyjedziemy (no chyba, że prowadzę ).
U mnie na wsi to całe szczęście tylko rossa mam , ale niestety internet nam dociągnęli.....


BTW byłam po bułki, deszcz mnie zmoczył po drodze i niestety - w Phenome żadnych promocji na dzieciaczkowe kosmetyki, niestety; spore braki w asortymencie żadnych filtrów nie ma oprócz Ideala a tak liczyłam na ten dzień dziecka
__________________
Crazy Handful of Nothin






mhm0808 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 17:18   #4062
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez ckin2u Pokaż wiadomość
Kupilam tez pomadke alterry truskawkowa, ale troszke wysusza niestety usta.
Jeszcze sie czaje, na maslo ide czytac dalej
a gdzie ja mozna kupic? normalnie w rossie?? bo chyba jestem nie na biezaco

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34405644]Czy ktoś planuje zamówienie z Gaia?
Wpadłam na pomysł, że można by zamówić coś w np 3-4 osoby, by zmniejszyć koszty przesyłki poleconej (35 zł). Wtedy dochodzi oczywiście jeszcze kwota ok 7zł, by później rozesłać to dalej, ale koszt będzie mniejszy (przy trzech osobach ok 18 zł). Można też uzbierać przesyłkę 350 zł i przesyłka polecona będzie darmowa (a więc tylko ok 7 zł, by wysłać przesyłkę w Polsce).

Czy ktoś byłby chętny, czy raczej to dla Was "groszowe" sprawy i nie chciałybyście się tak "bawić"?[/QUOTE]
a kiedy chcesz zamawiac? ja co prawda zazyczylam sobie krem na urodziny ale konczy mi sie wlasnie krem pod oczy i moze bym sie skusila

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
no i znowu muszę pochwalić AO - ich odżywka bez spłukiwania plus żel mandarynkowy czyni moje włosy naprawdę
ktora ktora??

Cytat:
Napisane przez beeets Pokaż wiadomość
Jednak będę musiała wszystko trzymać w lodówce.
Popsuł mi się krem różany logona, choć trzymałam w ciemnej zamykanej szafce

Nie mogę się nacieszyć balsamem Marbert z ecocert. Ten zapach owocowy jest obłędny. Rano się budzę, a pościel jeszcze nim pachnie
effa j, jeszcze raz wielkie dzięki za polecenie
super ciesze sie, ze Tobie tez sie spodobalMam nadzieje, ze pojawia sie jeszcze w Tkmaxx.

Cytat:
Napisane przez evitka21 Pokaż wiadomość
małgosiu, anulko, ivii, sciri bardzo wam dziękuję za sugestie
Przyjrzę się polecanym przez was firmom.
A są jakiegoś godne polecenia minerałki, które można zamówić na polskich stronach? (obadam jeszcze all)
trochę (póki co, przynajmniej) mi się te zamówienia zbiorowe trudne do ogarnięcia wydają....
ja mam kilka firm min lucy, lumiere i meow jak masz ochote moge Ci porobic jakies probki

Powrocilam po krotkiej nieobecnosci mialam troche do nadrobienia
Oczywiscie z delegacji nie wrocilam z pustymi rekoma udalo mi sie wpasc w dojczlandzie do rossa ale jakis ubogi byl Do koszyczka wpadly dwa myjadla do facjaty, zel peeling do ciala brazowy cukier i pomarancza, krem do rak oczywiscie no i chyba to ostatnie to plyn micelarny, ale pewna nie jestem Mialam ochote na pmadke do ust ta z tej serii co krem, ale nie bylo. Dlatego mocno jestem zainteresowana jakas fajna pomadka do ust
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg IMG_0618.jpg (141,2 KB, 77 załadowań)

Edytowane przez effa_j
Czas edycji: 2012-06-01 o 17:38
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 19:28   #4063
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość

Powrocilam po krotkiej nieobecnosci mialam troche do nadrobienia
Oczywiscie z delegacji nie wrocilam z pustymi rekoma udalo mi sie wpasc w dojczlandzie do rossa ale jakis ubogi byl Do koszyczka wpadly dwa myjadla do facjaty, zel peeling do ciala brazowy cukier i pomarancza, krem do rak oczywiscie no i chyba to ostatnie to plyn micelarny, ale pewna nie jestem Mialam ochote na pmadke do ust ta z tej serii co krem, ale nie bylo. Dlatego mocno jestem zainteresowana jakas fajna pomadka do ust
bardzo fajne!!!
Pianke i peeling do rąk pierwszy raz widze na oczy - podobają mi sie


Na shea.pl kupiłam solanke borowinową i tradycyjne mydło z ghany - zamiast 100g przysłali mi 70....... Napisałam maila, zobaczymy czy cos to da
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2012-06-01 o 19:29
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 19:38   #4064
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Powrocilam po krotkiej nieobecnosci mialam troche do nadrobienia
Oczywiscie z delegacji nie wrocilam z pustymi rekoma udalo mi sie wpasc w dojczlandzie do rossa ale jakis ubogi byl Do koszyczka wpadly dwa myjadla do facjaty, zel peeling do ciala brazowy cukier i pomarancza, krem do rak oczywiscie no i chyba to ostatnie to plyn micelarny, ale pewna nie jestem Mialam ochote na pmadke do ust ta z tej serii co krem, ale nie bylo. Dlatego mocno jestem zainteresowana jakas fajna pomadka do ust
Wyglądają apetycznie

A ja już 22 dzień czekam na iherba Zaczynam się martwić. Z kosztami transportu było tylko $35.76...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 19:48   #4065
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
bardzo fajne!!!
Pianke i peeling do rąk pierwszy raz widze na oczy - podobają mi sie


Na shea.pl kupiłam solanke borowinową i tradycyjne mydło z ghany - zamiast 100g przysłali mi 70....... Napisałam maila, zobaczymy czy cos to da
dobrze, ze jestes taka spostrzegawcza wzielam peeling do rak zamiast kremu pianka i zel do mycia facjaty pojda juz jutro w ruch

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Wyglądają apetycznie

A ja już 22 dzień czekam na iherba Zaczynam się martwić. Z kosztami transportu było tylko $35.76...
dziekuje ja tez czekam na pake z iherba ale wyslana byla dopiero 22 maja nie moge sie juz doczekac.
Otworzylam dzis odzywke w spray'u b/s z madre labs ladnie pachnie i wlosy miekkie zobaczymy jak wyschna, czy bedzie jakis efekt
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 20:11   #4066
agusskaa2
Zadomowienie
 
Avatar agusskaa2
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 393
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
krem naturado nie jest ciężki, a fajnie nawilża. I troszkę odżywia. My go uzywalismy całą rodziną i sporo znajomych go ma (za moja namową) - wszyscy zadowoleni. Ale jak nie jesteś przekonana to nie kupuj. Nie jestem Ci w stanie odpowiedzieć na ot, czy akurat w Twoim przypadku sie sprawdzi. Do ciała tez całkiem dobrze sie sprawdza w razie czego.

Mydło alepia do paszczy jak najbardziej. Feniqie też używałam do twarzy, spróbowac możesz, najwyżej umyjesz raz i wiecej nie będziesz kombinowała

O kremie arganowym safea mogę napisac - ja go bardzo lubiłam (bo się wziął i skończył....), używałam na noc, ładnie się wchłaniał, dobrze nawiżał i odżywiał, krzywdy mi nie zrobił żadnej. A pod oczy z tej serii jaki cudny

Meow nie jest ciężki, trudno sobie nim zrobić krzywdę albo tapetę. Niestety na podstawie zdjęcia nie potrafię Ci za wiele podpowiedzieć, bo az tak sie nie znam..... Wydaje mi się że skoro masz skłonności do zaczerwienień to powinnaś omijac podkłady z domieszką różu. Czyli w grę wchodzą albo typowe beże neutrale, oliwki albo z domieszką żółto-brzoskwiniowych tonów. Obawiam się, że drogi lepszej niż testowanie nie ma (na moim monitorze wygląda, jakbys miała cerę neutralną, może w kierunku lekko oliwkowej, ale to niestety może być wina ustawień monitora albo załamania światła możesz wziąć sampelka w kolorze delikatna oliwka-żółć na spróbowanie).
Możesz jeszcze wkleić zdjęcie na wątku mineralnym - tam dziewczyny są oblatane i doradzają na podstawie zdjęć dobór kolorów.
Przyszły próbki Lily Lolo - warm peach wydaje się najbardziej pasować do mojej twarzy. O dziwo, China Doll, czy Blondie są ZA CIEMNE! A odcień Porcelain niestety trochę za jasny. (Coś mi się wydaje, że dopiero połączenie odcienia warm peach z porcelain byłoby idealne)
Mydło Feniqia na twarzy, dwa dni pod rząd - katastrofa. Milion czerwonych podskórnych krostek na czole, polikach...
NIGDY więcej Teraz będę się pozbywać towaru przez kilka dni, zanim mi się cera uspokoi.

Korci mnie ten krem i Essentially Yours dla mieszanej, również.
Przypuszczam, że wkrótce je zakupię.
Tylko niech kasa z nieba spadnie, bo przez tę "wymianę kosmetyków" zbankrutuję!

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
Cerę masz nie najgorszą, kilka niedoskonałości, ale nie ma dramatu
Na moim monitorze widzę różowe tony z domieszką żółtych.

Co do toniku to jeszcze jest fajny ten do wrażliwej cery
Essentially yours ten do mieszanej cery jest ponoć bardzo fajny i nadaje się też do tłustej.

Żele BD wysuszają, niestety, więc jeśli chcesz pielęgnację bezkremową to koniecznie zmień oczyszczacz.
No to mnie zmartwiłaś tą pomadką, bo mam rumiankową, ale jeszcze nie otwieraną.
Na razie na stronie Aubrey nie są dostępne toniki, które mnie interesują. Muszę poczekać

Dziękuję Dziewczyny za pomoc. Napiszę, jak sprawię sobie pierwszy mineralny podkład i krem jeden z tych, o których powyżej pisałam.
__________________
agusskaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 20:17   #4067
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
Śmiejcie się, śmiejcie nie wiecie jak to jest: człowiek idzie do sklepu po bułki i przechodzi obok (kolejno): Superpharm, Phenome, Quality, The Body Shop, Rossmana i jeszcze wzrokiem zahacza o Douglasa, Marionnaud i firmowe stoisko Inglota; na szczęście przynajmniej do Sephory, Yvesa Rochera i L'Occitane mam jakieś 3 minuty dalej
Ja tam zazdroszcze

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
Do koszyczka wpadly dwa myjadla do facjaty, zel peeling do ciala brazowy cukier i pomarancza, krem do rak oczywiscie no i chyba to ostatnie to plyn micelarny, ale pewna nie jestem Mialam ochote na pmadke do ust ta z tej serii co krem, ale nie bylo. Dlatego mocno jestem zainteresowana jakas fajna pomadka do ust
Ale cuda Czemu u nas asortyment Alterry jest tak maksymalnie ograniczony

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Na shea.pl kupiłam solanke borowinową i tradycyjne mydło z ghany - zamiast 100g przysłali mi 70....... Napisałam maila, zobaczymy czy cos to da
No nie fajnie
Jaką ma konsystencję mydełko, czy jest miękkawe?
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 20:32   #4068
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
dobrze, ze jestes taka spostrzegawcza wzielam peeling do rak zamiast kremu pianka i zel do mycia facjaty pojda juz jutro w ruch


dziekuje ja tez czekam na pake z iherba ale wyslana byla dopiero 22 maja nie moge sie juz doczekac.
Otworzylam dzis odzywke w spray'u b/s z madre labs ladnie pachnie i wlosy miekkie zobaczymy jak wyschna, czy bedzie jakis efekt
na szczęście to nie moje pierwsze mydło tradycyjne i po prostu nawet wzrokowo było za małe......
Ja tez czekam na iherba, ale pewnie na początku tygodnia będzie
Cytat:
Napisane przez agusskaa2 Pokaż wiadomość
Przyszły próbki Lily Lolo - warm peach wydaje się najbardziej pasować do mojej twarzy. O dziwo, China Doll, czy Blondie są ZA CIEMNE! A odcień Porcelain niestety trochę za jasny. (Coś mi się wydaje, że dopiero połączenie odcienia warm peach z porcelain byłoby idealne)
Mydło Feniqia na twarzy, dwa dni pod rząd - katastrofa. Milion czerwonych podskórnych krostek na czole, polikach...
NIGDY więcej Teraz będę się pozbywać towaru przez kilka dni, zanim mi się cera uspokoi.

Korci mnie ten krem i Essentially Yours dla mieszanej, również.
Przypuszczam, że wkrótce je zakupię.
Tylko niech kasa z nieba spadnie, bo przez tę "wymianę kosmetyków" zbankrutuję!



Na razie na stronie Aubrey nie są dostępne toniki, które mnie interesują. Muszę poczekać

Dziękuję Dziewczyny za pomoc. Napiszę, jak sprawię sobie pierwszy mineralny podkład i krem jeden z tych, o których powyżej pisałam.
Mieszaj kolory
No to juz Cie nie będzie męczyło, czy feniqia nadaje się do twarzy żartuję - mam nadzieje, że szybko znikną efekty jej działalności. Ja bardzo lubie feniqia do twarzy.
Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość


No nie fajnie
Jaką ma konsystencję mydełko, czy jest miękkawe?
to takie typowe tradycyjne mydło z ghany - nie jest zbite i twarde jak inne mydła, ma mocno porowata strukturę, dużo prześwitów - wygląda jak kaszanka nie jest miękkie, tylko lekkie i kruche - mięknie po zmoczeniu.
One po zmoczeniu dopiero zbijaja sie w bardziej jednolitą masę i wtedy zanikaja te dziury powietrzne w ich strukturze i sa dość plastyczne, nie tworzą twardej kostki. Pewnie takie samo miałas?
Niestety nie wiem jakie jest to konkretne mydełko, bo nie używałam go jeszcze - na wszelki wypadek nawet go nie odwijałałam z folii
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 21:16   #4069
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
to takie typowe tradycyjne mydło z ghany - nie jest zbite i twarde jak inne mydła, ma mocno porowata strukturę, dużo prześwitów - wygląda jak kaszanka nie jest miękkie, tylko lekkie i kruche - mięknie po zmoczeniu.
One po zmoczeniu dopiero zbijaja sie w bardziej jednolitą masę i wtedy zanikaja te dziury powietrzne w ich strukturze i sa dość plastyczne, nie tworzą twardej kostki. Pewnie takie samo miałas?
Niestety nie wiem jakie jest to konkretne mydełko, bo nie używałam go jeszcze - na wszelki wypadek nawet go nie odwijałałam z folii
Ja miałam próbeczkę od Promolci i przyszla do mnie w nagrzanej nieco kopercie, było wtedy bardzo ciepło i mydelko miało konsystencję plasteliny, w dotyku tłustawej, aczkolwiek zachowało formę odkrojonego plastra, taką grudkową.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-06-01 o 21:17
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-06-01, 22:39   #4070
promolcia
Zadomowienie
 
Avatar promolcia
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 1 178
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

dzięki Dziewczyny za wszelką pomoc

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Ja też jestem chyba jedną z niewielu, na której odżywka Organique specjalnego wrażenia nie poczyniła. Nabłyszcza włosy, ale też napusza je. Efekt końcowy, nic specjalnego, przynajmniej u mnie.

Promolciu, może masz z natury bardziej porowate włosy, czyli z bardziej otwartymi łuskami, stąd to plątanie? Ten typ włosów lubi raczej treściwe odżywki, proteiny, emolienty i olejowanie.
masz racje, że tak może być, tylko że ja nie potrafie swoim laickim okiem tego ocenić...olej nakładam regularnie co tydzien (khadi i inne jednoskładnikowe), mysle, że w czerwcu uda mi sie wybrac do wrocławia to zakupię sese, zamierzam kupić proteinowe gbp ao...masz jeszcze jakieś konkretne propozycje ?

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

Wiesz, u mnie odżywki AO dają ładny poślizg i efekt trochę taki silikonowy na włosach
Miałas ich odżywki? ok, doczytałam, że chyba nie - spróbuj, myslę, że to może być to, czego szukasz na początek spróbuj gpb, zwiekszającej objętość i ewentualnie różanej (z różaną ostrożnie, żeby nie obciążyła). Na iherbie małe pojemności mają wszystkich.
Co do madary - zerknij na all, tam często jest w sprzedazy krem tonujący za cos około 50zł.
no nie mam innego wyjścia - zamówię sobie po maluchu i zobaczę co i jak...nie będzie to tak zupełnie w ciemno bo w kolejce do przetestowania czeka próbeczka jednej z odżywek ao od Korah... pokładam w niej duże nadzieje, zużyję przy następnym myciu i dam znać

Cytat:
Napisane przez Korah Pokaż wiadomość
http://allegro.pl/madara-fluid-tonuj...340785476.html

Pierwszy raz nie wiem co polecić na te Twoje włosy, może jakaś odżywka-balsam bez spłukiwania
Cytat:
Napisane przez mhm0808 Pokaż wiadomość
jedna dziewczyna ma ten krem na wizazowym targowisku (nawiasem mówiąc ten drugi kolor też jest, u Dusi
ehh... zmarnowałam dużo czasu na to targowisko i nic nie wygrzebałam - a bardzo chciałam, ale że to był mój pierwszy raz to chyba jeszcze zbyt niezgrabnie się tam poruszam i zwyczajnie gubię
zrozumiałam z tego wszystkiego, że musiałabym założyć mój własny wątek wymiankowy i pokazać na nim co chce wymienić...ale oczywiście kompletnie nie mam pojęcia jak to zrobić

łatwiej będzie jak kupie na all...zapytam tylko o datę ważności
promolcia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-01, 23:23   #4071
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 6 643
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
a kiedy chcesz zamawiac? ja co prawda zazyczylam sobie krem na urodziny ale konczy mi sie wlasnie krem pod oczy i moze bym sie skusila
Już zamówiłam (też pod oczy). Chciałam się załapać na wysyłkę przed urlopową...
1049fcf7f74b9bbd9e896b064bc98e90e22ff320_640d1602d9fab jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 07:04   #4072
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

INFO od e-naturalne:


Każdy z nas wewnątrz wciąż jest dzieckiem, dlatego też Kochani z okazji Dnia Dziecka życzymy Wam wszystkie co najlepsze (a najlepiej naturalne)!

Mamy także dla Was prezent: weekendową promocję.

Powróćcie do korzeni, zróbcie sobie prezent i cieszcie się z niego jak za dawnych, dziecięcych lat...


Weekendowa promocja

5% zniżki na wszystkie zakupy do 100 zł, dokonane od 1-3.06.2012 r.

10% zniżki na wszystkie zakupy powyżej 100 zł, dokonane od 1-3.06.2012 r.*

*Bez konieczności wpisywania hasła w polu: "kupon rabatowy", zniżka naliczana jest automatycznie.
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 07:57   #4073
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

[1=1049fcf7f74b9bbd9e896b0 64bc98e90e22ff320_640d160 2d9fab;34458652]Już zamówiłam (też pod oczy). Chciałam się załapać na wysyłkę przed urlopową...[/QUOTE]
a jak sie spisuje koktajl warzywny?? zamowilas tylko krem pod oczy czy cos jeszcze?
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 09:49   #4074
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dzięki Dziewczyny za wszelką pomoc



masz racje, że tak może być, tylko że ja nie potrafie swoim laickim okiem tego ocenić...olej nakładam regularnie co tydzien (khadi i inne jednoskładnikowe), mysle, że w czerwcu uda mi sie wybrac do wrocławia to zakupię sese, zamierzam kupić proteinowe gbp ao...masz jeszcze jakieś konkretne propozycje ?


no nie mam innego wyjścia - zamówię sobie po maluchu i zobaczę co i jak...nie będzie to tak zupełnie w ciemno bo w kolejce do przetestowania czeka próbeczka jednej z odżywek ao od Korah... pokładam w niej duże nadzieje, zużyję przy następnym myciu i dam znać





ehh... zmarnowałam dużo czasu na to targowisko i nic nie wygrzebałam - a bardzo chciałam, ale że to był mój pierwszy raz to chyba jeszcze zbyt niezgrabnie się tam poruszam i zwyczajnie gubię
zrozumiałam z tego wszystkiego, że musiałabym założyć mój własny wątek wymiankowy i pokazać na nim co chce wymienić...ale oczywiście kompletnie nie mam pojęcia jak to zrobić

łatwiej będzie jak kupie na all...zapytam tylko o datę ważności
Jak ja sie orientowałam to madara miała ok. pół roku do końca terminu.
Tak - wypróbuj odzywke ao i daj znac jak efekt
Wiesz ja też przez jakiś czas nie mogłam okiełznać włosów........ trzeba im dac troche czasu, ale oczywiscie tez bez przesady
Do tej pory maja ogromne skłonnosci do plątania, ale jakos sie już odgadujemy...
Ale u Ciebie to zbijanie sie w strąki mnie zainteresowało - to są takie kołtuniki suche, czy raczej mokro-tłustawe?
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 11:34   #4075
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez effa_j Pokaż wiadomość
ktora ktora??


powrocilam po krotkiej nieobecnosci mialam troche do nadrobienia
Oczywiscie z delegacji nie wrocilam z pustymi rekoma udalo mi sie wpasc w dojczlandzie do rossa ale jakis ubogi byl Do koszyczka wpadly dwa myjadla do facjaty, zel peeling do ciala brazowy cukier i pomarancza, krem do rak oczywiscie no i chyba to ostatnie to plyn micelarny, ale pewna nie jestem Mialam ochote na pmadke do ust ta z tej serii co krem, ale nie bylo. Dlatego mocno jestem zainteresowana jakas fajna pomadka do ust
śliczności kupiłaś ten piling do ciała wygląda kusząco daj znać jak przetestujesz.

odżywka to ta http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-118-ml/9575

niestety ma małą buteleke 118 ml - i jest trochę tępa, ale moje włosy ją bardzo lubią, są po niej sypkie, puszyste, lśniące i wyglądają b. dobrze na drugi dzień ( jeżeli nie lepiej)


iivii a kiedy zamawiałaś z iherb? ja czekam od 27 kwietnia
z nimi to chyba nigdy nie wiadomo -poprzednią paczkę zamawiałąm 25 kwietnia (czyli dwa dni wcześniej)i była po 10 dniach
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 11:40   #4076
iivii
Raczkowanie
 
Avatar iivii
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 496
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
iivii a kiedy zamawiałaś z iherb? ja czekam od 27 kwietnia
z nimi to chyba nigdy nie wiadomo -poprzednią paczkę zamawiałąm 25 kwietnia (czyli dwa dni wcześniej)i była po 10 dniach
Zamawiałam 10 maja a ty jeszcze 2 tygodnie przede mną... Masakra
Ostatnio miałam paczkę po 14 dniach...
iivii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 11:43   #4077
123sciri
Rozeznanie
 
Avatar 123sciri
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 714
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez iivii Pokaż wiadomość
Zamawiałam 10 maja a ty jeszcze 2 tygodnie przede mną... Masakra
Ostatnio miałam paczkę po 14 dniach...
i to mnie właśnie irytuje u nich- a mam dość długą wish liste na iherb , ale obiecałam sobie że niczego nie zamówię do puki nie dostanę tej przesyłki
__________________
"All I've done is run fast. I don't see why people should make much fuss about that."
- Fanny Blankers-Koen

03/13-20 cm - 06/13-24cm, 07/23- 26cm.....50cm
zapuszczanie
123sciri jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 12:05   #4078
Korah
Zakorzeniona Zmorah
 
Avatar Korah
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Gdzieś na pograniczu Śląska i Małopolski
Wiadomości: 11 697
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Szczyt chamstwa: http://www.floslek.pl/polska/kosmety...NATURAL%20BODY

Obserwuję tego producenta odkąd zainteresowałam się naturalnymi kosmetykami i powiem Wam, że nie znam drugiej marki, która by tak zaciekle walczyła z propagowaniem zdrowych kosmetyków i kosmetykami certyfikowanymi.

Nawet na wątku składowym swojego czasu była osoba (szpieg) z Flos-leku wmawiająca np, że glikol propylenowy to doskonaly nośnik substancji aktywnych do wnętrza skóry i składnik nawilżający, bezpieczny dla skóry.

Edytowane przez Korah
Czas edycji: 2012-06-02 o 12:09
Korah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 12:56   #4079
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez promolcia Pokaż wiadomość
dzięki Dziewczyny za wszelką pomoc



masz racje, że tak może być, tylko że ja nie potrafie swoim laickim okiem tego ocenić...olej nakładam regularnie co tydzien (khadi i inne jednoskładnikowe), mysle, że w czerwcu uda mi sie wybrac do wrocławia to zakupię sese, zamierzam kupić proteinowe gbp ao...masz jeszcze jakieś konkretne propozycje ?

Sama cały czas eksperymentuję, bo mam podobny typ włosów, czyli suche na końcach, lubiące się puszyć, co świadczy o jakimś tam stopniu porowatości. Raz jest bardzo dobrze, innym trochę gorzej, grunt to różnorodność. Jak jestem u fryzjera na cięciu końcówek, to pani mówi mi ostatnio, że włosy mam tak zdrowe, że aż chrupią miło pod nożyczkami A nie zawsze tak było.

Mam cały arsenał odżywek, głównie lubuję się w JMO, bo moje włosy bardzo je lubią, ale nie stronię zupełnie od silikonów (tych zmywalnych), bo włosy porowate niestety czasem tego potrzebują. Olejowanie obowiązkowo, przynajmniej raz w tygodniu (ja robię dwa razy), zawsze na końcu odżywka bez spłukiwania alb zdrowy stylizator, gdy stosuję silikony, to zawsze najpierw daję kapkę organicznej odżywki lub oleju (arganowy, jojoba, kokos). Dbam o to żeby mieć w domu zawsze jakąś odżywkę silnie proteinową i stosować na zmianę z nawilżającą. Arseanł JMO mi to zapewnia, lubię też kuracje proteinową Joico, bo ma naprawdę dobry skład. Bardzo dobre wrażenie zrobiła na mnie próbka maski regenerującej Pat&Rub. Kupię ją sobie z pewnością. No i czesanie - warto zainwestować w dobrą szczotkę lub grzebień.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-06-02, 13:50   #4080
effa_j
Wtajemniczenie
 
Avatar effa_j
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 2 818
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ V

Cytat:
Napisane przez 123sciri Pokaż wiadomość
śliczności kupiłaś ten piling do ciała wygląda kusząco daj znać jak przetestujesz.

odżywka to ta http://www.iherb.com/Aubrey-Organics...oz-118-ml/9575

niestety ma małą buteleke 118 ml - i jest trochę tępa, ale moje włosy ją bardzo lubią, są po niej sypkie, puszyste, lśniące i wyglądają b. dobrze na drugi dzień ( jeżeli nie lepiej)


iivii a kiedy zamawiałaś z iherb? ja czekam od 27 kwietnia
z nimi to chyba nigdy nie wiadomo -poprzednią paczkę zamawiałąm 25 kwietnia (czyli dwa dni wcześniej)i była po 10 dniach
dziekuje peeling przestestowany, to raczej taki zel peelingujacy nie jakis ostry zdzierak. Do specjalnych zadan pewnie sie nie nada, ale jako lekki peeling 2 razy w tyg zda egzamin. Zapach ma dosc swiezy pomaranczowy drobinki brazowego cukru ledwo wyczuwalne.
Co masz na mysli mowiac "tepa" odzywka? Mialam ja wziazc w poprzednim zamowieniu na iherb, ale wzielam Madre labs ktora calkiem niezle sie spisuje jak na razie
effa_j jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:42.