Do filtromaniaczek:) - Strona 67 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2006-04-12, 23:42   #1981
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No właśnie
Ja w ogóle przez dziesięć lat waliłam na Vichy co popadnie, nie wiedząc, że nie można. Albo używałam SVR (przez 4 lata, teraz też lubie), a tam mi podkład niepotrzebny. A potem przyszła wolność, bo Avenki. A po drodze - wiedza, co się z czym gryzie.
Teraz jednak jakoś mnie Antki nęcą, tamte filtry mi się normalnie przejadły. Tylko nie wiem, czy moje naczynka (co to ich już nie ma, bo są uspokojone, ale cera - potencjalnie - naczynkowa jest) zniosą alkohol.
Więc szukam czegoś fajnego. Uff, to dobrze, że Guerlainek może ostać się

Paula dla Ciebie i
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 06:55   #1982
basiao84
Wtajemniczenie
 
Avatar basiao84
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 2 423
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Sandija
No właśnie
Ja w ogóle przez dziesięć lat waliłam na Vichy co popadnie, nie wiedząc, że nie można. Albo używałam SVR (przez 4 lata, teraz też lubie), a tam mi podkład niepotrzebny. A potem przyszła wolność, bo Avenki. A po drodze - wiedza, co się z czym gryzie.
Teraz jednak jakoś mnie Antki nęcą, tamte filtry mi się normalnie przejadły. Tylko nie wiem, czy moje naczynka (co to ich już nie ma, bo są uspokojone, ale cera - potencjalnie - naczynkowa jest) zniosą alkohol.
Więc szukam czegoś fajnego. Uff, to dobrze, że Guerlainek może ostać się

Paula dla Ciebie i
Zaraz, zaraz... niech policzę... 10+4+ ileś tam lat...= minimum14 lat stosowania filtrów... to Ty się od przedszkola filtrujesz? bo wyglądasz na jakieś 20 lat maksymalnie!

Oj, chyba zacznę się jeszcze dokłdniej filtrować, co by tak ślicznie (jeśli chodzi o cerę) jak Ty wyglądać!

basiao84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 07:08   #1983
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Contax
Wszystkie pomarańczowe avenki nie zawierają Parasola.
Kuleczki nie pobielają.
Super

No tpo teraz jestem w dylemacie, co kupić następne: Avene spray 50+ czy tez LRP Aqua Lait (chyba też 50+???), hmmm co by tu wybrać...
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 07:17   #1984
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hmmm... Mam dylemat co kupić. W przyszłym tygodniu skończy się moje mleczko Avene i zastanawiam się czy kupić je ponownie czy też skusić się na spray
Ponieważ zaskakująco szybko kończy się mleczko Avenki, zaczęłam ostatnio na szyję używać próbek Vichy. Różnica jest kolosalna. Vichy w porównaniu do Avene zupełnie nie nawilża i nie odżywia I czuję smród alkoholu Nie wiem jak ja mogłam kiedyś nakładać to na twarz

Pozdrawiam Filtromaniaczki
PS. Alchemiczko, jak Twoje włoski? Zadowolona jesteś?
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 07:30   #1985
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

No średnio. Już piszę dlaczego:

mianowicie są niebywale grzeczne, w czasie aplikacji filtra zaczesałam je lekko do tyłu i związałam gumką i wszystko było ok. Żaden nie sterczał, ani nie pchał s9ię do filtra. To jest +. Teraz -. Kurcze wyszedł mi lekki baranek, nie taki typowy, ale myślałam, ze skoro fryzjerka robiła mi trwałą na tych grubszych wałkach, to nie będzie baranka, tylko wyjdą loki, no i przeliczyłam się trochę. Ale nie jest tak źle, wyglądam znośnie (tj. zdecydowanie lepiej niz przedtem). Oki, już nie pisze o włosach na filtromaniaczyj wątku, bo tylko go zaśmiecam. Pozdrawiam
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 07:35   #1986
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Alchemiczko, na pewno ślicznie wyglądasz - ale to taki off top
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 07:37   #1987
Contax
Zakorzenienie
 
Avatar Contax
 
Zarejestrowany: 2005-01
Wiadomości: 11 297
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Super

No tpo teraz jestem w dylemacie, co kupić następne: Avene spray 50+ czy tez LRP Aqua Lait (chyba też 50+???), hmmm co by tu wybrać...

LRP Aqua Lait 50+/PPD 25
__________________


Contax jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 08:39   #1988
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczyny, mam dylemat
Stwierdziłam, że muszę spożytkować mój krem z filtrem Erisa [http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...&itemid=10035] który kupiłam nie wiedząc jeszcze co i jak
Kiedy rano idę biegać, wypadało by coś na twarz nałożyć, a szkoda mi nakładać np. Avene, żeby po godzinie wszystko zmyć... Czytałam o tym erisie, wiem, że jest niestabilny i tak dalej, podobno chroniłby, gdyby go reaplikować co godzinę. Czyli jeśli nałożę sobie go rano, na jakąś godzinę, to może się nawet zdestabilizować nie zdąży, co ? A niczym go matować i tak nie będę.
Dobrze wymyśliłam ?
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 08:42   #1989
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Beoneself, w ciągu godziny nie powinien się zdestabilizować. Tylko czy on chroni przed UVA, bo nie mogę otworzyć linku.
Pozdrawiam
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 09:06   #1990
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez chocolatka
Beoneself, w ciągu godziny nie powinien się zdestabilizować. Tylko czy on chroni przed UVA, bo nie mogę otworzyć linku.
chroni, bo zawiera Parsol (stabilizowany przez 4-Methylbenzilidene Camphor, brak Octylu Methoxycinnamate, który mógłby destabilizować Parsol) i dwutlenek tytanu.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 09:14   #1991
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dzięki Justa za info Czyli na krótką metę (godzinka) można nałożyć Eris.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 09:48   #1992
beoneself
Zakorzenienie
 
Avatar beoneself
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 9 487
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziękuję Wam za pomoc, sprawdzenie

Uwielbiam zapach i konsystencję tego erisa, na dodatek wogóle się na mnie nie błyszczy a biała wartwa znika po minucie... Aż mi żal, że niestabilny
beoneself jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 09:52   #1993
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Contax
LRP Aqua Lait 50+/PPD 25
Dziękuję za dokładne dane Contax

Chocotlatko dziękuję za wsparcie

Justyś dziekuję za przydatne informacje
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 09:53   #1994
Alchemiczka :D
Zadomowienie
 
Avatar Alchemiczka :D
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Biochemia kosmetyczna :)
Wiadomości: 1 276
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez beoneself
Dziękuję Wam za pomoc, sprawdzenie

Uwielbiam zapach i konsystencję tego erisa, na dodatek wogóle się na mnie nie błyszczy a biała wartwa znika po minucie... Aż mi żal, że niestabilny
A któryż to Eris taki dobry na poranny jogging Beoneself? Niestety nie mogę otworzyć linku, który podałaś
__________________
"Na wszystkie sprawy pod niebem jest wyznaczona pora"
Alchemiczka :D jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 10:00   #1995
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hej dziewczyny! Duży wybór produktów (w tym filtrów) Avene ma w Warszawie Apteka na rondzie ONZ zaraz koło banku Pekao S.A. . Jest też tam to łososiowe cudo.
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 10:04   #1996
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Do filtromaniaczek:)

To ten Eris z serii Pharmaceris A nawilżający krem ekran SPF 90+? A nie zapycha ?
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 10:38   #1997
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kasik71 Tak, o tym Erisie mowa.
dzięki za wiadomość Jakoś do tej apteki nigdy nie dotarłam, a słyszałam,że mają spory asortymeny, i Fitomed ał, podobno.
A próbki dają?

Basiu dziękuję za komplement - no nie mam już dwudziestu lat, niestety, ale wiem, że młodziutko wyglądam. Zwłaszcza bez makijażu i odpowiedniego stroju.A swoją drogą, to w jakimś innym wątku pisałam, że filtruję się od dziecka, najpierw przez rodziców, (przebywaliśmy sporo czasu w ciepłych krajach, więc za bardzo nie było wyjścia), potem sama - ale to było nieświadome filtrowanie, coś jak mycie zębów. Potem zaczęłam myśleć
A potem pojawił się Wizaż
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 11:12   #1998
Smok
Wtajemniczenie
 
Avatar Smok
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 324
GG do Smok
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Paula07
Wydaje mi się Sandija, że nie znajdziesz idealnego podkładu, zawsze fluidy mają te dziadostwa w składzie. Więc zostaje nam wybierać "mniejsze zło" jak radziła Basia.
Chyba,że przestudiujesz składy wszystkich podkładów i wtedy można byłoby wybrać najlepszy. Ale nie wiem czy to jest możliwe, cały czas wchodzą nowości ,już nie wspominając o całej masie starych produktów.

P.S. Z czego pamiętam Basia oceniła podkłady z LRP bardzo dobrze

Tak, pamiętam taki wątek na BU, w którym Basia dobrze oceniła własnie LRP optycznie wygładzający, pomimo że ma talk w składzie, i to na początku. Napisała, że to będzie najmniejsze zło, a pisała to w kontekście nakładania na krem z Parsolem. Pamietam to dokładnie, bo samam namiętnie używałam ten podkłąd na mleczko żelowe Vichy, bo się super dogadują, i czułam się rozgrzeszona.
Smok jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 11:24   #1999
biedronka26
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-10
Wiadomości: 144
GG do biedronka26
Dot.: Do filtromaniaczek:)

no wiec moge juz cos napisac o Aqua -lait LRP, tylko pamietajcie ze to wrazenie po pierwszym uzyciu. Dzis rano zaplikowalam i tak ze 4 godziny uplynelo...
Zapach - prawie zaden
Alkohol - (6 w skladzie) nie szczypie nic a nic, pod oczami tez nie
Pobielenie - tyciutenkie (prawie zerowe)
Tlustosc - srednia, wlasciwie mleczko jest bardziej mokre
Wchlanialnosc - dosc dobra (mam tlusta cere)
Swieci sie bardzo (najwieksza wada)- ale to nie smalec, raczej jakby "mokre" -podobne wrazenie jak w zelu Vichy ale Vichy o niebo bardziej lepiace
no wlasnie LRP nie klei sie i nie lepi - to fakt co mi sie bardzo podoba, nie zostawia tez smug (w porownaniu np do Avene)

Puder - translucide zmieszany ze skrobia - nie trzeba tak dlugo sie tynkowac jak w przypadku Avene.

Narazie po tych 4 godz ciagle jest ok, nic bialego nie wylazi, twarz lekko przypudrowana caly czas matowo-naturalna.

Avene caly czas "czulam" na twarzy, przy LRP takiego uczucia nie ma, bo jest chyba mniej tresciwe, o niebo lzejsze, moze bedzie dobre dzieki temu na lato. Nawilza chyba dobrze bo nie mam do tej pory uczucia odwodnienia skory.

Jak macie jeszcze jakies pytania co do tego filtra to chetnie odpowiem buziaki
biedronka26 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-04-13, 11:29   #2000
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Smok
Tak, pamiętam taki wątek na BU, w którym Basia dobrze oceniła własnie LRP optycznie wygładzający, pomimo że ma talk w składzie, i to na początku. Napisała, że to będzie najmniejsze zło, a pisała to w kontekście nakładania na krem z Parsolem. Pamietam to dokładnie, bo samam namiętnie używałam ten podkłąd na mleczko żelowe Vichy, bo się super dogadują, i czułam się rozgrzeszona.
Dziękuję Smoku za przypomnienie
Ja się cały czas zastanawiam, ile procent octanu m. i tlenku tytanu maksymalnie może mieć podkład, żeby było dobrze?
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 11:35   #2001
kasik71
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 338
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Sandija Tak, dają próbki. Tylko tam udaje mi sie zdobyć próbkę, wszędzie indziej "nie mają". W ogóle jest tam przemiła obsługa. Ceny też wydają mi się nie wygórowane. Apteka jest mała, ale wydaje mi sie dość dobrze zaopatrzona (dobre ceny Avene i szeroki asortyment ma też aptekawsieci) Muszę się uśmiechnąć o jego próbkę. Teraz testuję mleczko 40 SPF z dzieciaczkiem. Dzisiaj sprawdzę (codziennie się tam przesiadam) czy jest Fitomed. Ja Fitomed kupuję w ich sklepie na Ursynowie. A co Tobie pasuje z Fitomedu?
kasik71 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 11:42   #2002
Sandija
Gość
 
Wiadomości: n/a
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kasik, jak miałam większe problemy z cerą, to jest wszystkie stresy się na niej odbiły w postaci wiadomo jakiej to bardzo mi pomógł ich tonik szałwiowy.
Używałam też żel do mycia buzi, tego do cery suchej. Rewelacja, choć zapach - nie za bardzo (muszę zrecenzować wreszcie).
Muszę się tam ruszyć, na polowanie próbkowe.

No a w ogóle to ja jestem głęboka nieszczęśliwa, że nie ma możliwości dostania próbki olejku do twarzy Hauschki
Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 11:55   #2003
L_V
Zakorzenienie
 
Avatar L_V
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 12 249
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Alchemiczka :D
Jestem za!!! Podforum dla filtromaniaczek to świetna sprawa Contax. Pomysł z nowym watkiem też jest bardzo dobry Kate30

Hmmm, a do kogo trzeba napisać prośbę, żeby nam takie forum zrobili? Do Złosia czy go Szefowej?

Można by założyć wątek na technicznym (jestem chetna do założenia takiego watku), a Wy Moje Kochane Filtromaniaczki wpisywałybyście w tym wątku swoje poparcie. Co Wy na taką multimedialną petycję
Tak, podforum!!! Jest tyle teatów, które wypadało by przedyskutowac osobno: poszczególne filtry, interakcje skłądników, filtry na ciało, wątki filtrowo-makijażowe, kosmetyki koorowe kompatybilne z filtrami. Do głowy przychodzi mi mnóstwo pomysłów. Podpisuję się pod petycją!!!!!!!!!!
L_V jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 12:18   #2004
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Dziewczynki, dostałam dzisiaj próbkę nowości Avene, tj. kremu tonującego spf 50+ W najbliższych dniach wypróbuję i dam znać jak się sprawuje
Kate, również samoopalacz Avenki (wiem, że jesteś jego fanką ) jest w zestawie z miniproduktami (kremem tonującym, wodą termalną i balsamem po opalaniu).

Buziaki dla Filtromaniaczek
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 12:34   #2005
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez L_V
Tak, podforum!!!
jak wczoraj powiedziałam mojemu TŻ, że chcemy, żeby było nowe, filtrowe podforum, to powiedział, że my już jesteśmy takie filtrowe "podfora" (potwora)
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 12:36   #2006
Wojtusia
Zakorzenienie
 
Avatar Wojtusia
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 6 456
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Hej dziewczyny, a czy ten podkład nie gryzie sie z filtrami? bo składu nie mam niestety i nie moge sama sprawdzic http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=11853
Wojtusia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 12:38   #2007
Pogoda
Rozeznanie
 
Avatar Pogoda
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 683
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Cytat:
Napisane przez Kate30
Nie chodziło mi o to by rozdrabniać wątki, tylko o to by pozwolić już temu wątkowi spaść, a założyć nowy - z oznaczeniem np. część II - i tam kontynuować nasze filtrowe rozważania.
Tak wiem, odpowiadałam na wszystkie posty o nowym wątku, ale zacytowałam tylko Twój. Z tąd to nieporozumienie
__________________
"Nigdy nie śnię o niedorzeczności moich myśli w stanie czuwania" Hobbes
Pogoda jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 13:23   #2008
Kate30
Zakorzenienie
 
Avatar Kate30
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 5 314
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Chocolatko - ja uderzyłam dziś do Euroapteki - bo skoro u ciebie są w niej nowe Avenki, to pomyślałam że i u mnie będą - i były . Wszystkie oprócz sprayu 50+ (szkoda), ale pani poczęstowała mnie upragnioną próbką tonującej 50, więc jutro się wypaciam i opiszę wrażenia.
Wymyśliłam sobie taką kombinację - najpierw grubo mleczkiem, a na górę ten kolorowy kremik - ciekawe czy się uda. W każdym razie na dłoni wygląda ładnie, odcień to taki chłodny beż - z nutką różu.
Zestawy też widziałam, ale takiego który mnie interesuje ( z tym tonującym kremem w roli gł. nie było) Dla filtromaniaczek ze Śląska - to Euroapteka w Platanie w Zabrzu.
Kate30 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 13:30   #2009
elaj
Raczkowanie
 
Avatar elaj
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 285
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Kate30, tak chyba będzie nie najgorzej, bo jak ja dałam 2 warstwy tylko jego, było tragicznie. W ogóle, to mnie bardzo uczulił.
elaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2006-04-13, 13:32   #2010
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Do filtromaniaczek:)

Ciekawa jestem, Kate, jak Ci się spodoba ten tonujący krem. Też dostałam dziś jego próbkę i rzeczywiście jest to "chłodny beż z nutką różu" - nie sądzę, aby ten kolorek przypadł mi do gustu, ale oczywiście wypróbuję

Dziewczyny, nawet jeśli nie widzicie w aptece wystawionych filtrów, to warto zapytać farmaceutkę czy już są, bo niektóre apteki już otrzymały filtry, ale jeszcze ich nie wystawiły Warto więc pytać.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:14.