Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV. - Strona 68 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2012-03-30, 19:47   #2011
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
I co, niepozorny ten mój bobek, hmm?
Przynajmniej dla mnie zaskakujące jest to, że kitaj jest aż tak długi a jakby był pocieniowany, to byłaby połowa z tego
noo już długi i naturalki można spiąć
ja mam u dołu z tyłu krótkie włosy i jak następnym razem zetnę końcówki to już bd mieć naturalki tylko
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-30, 23:01   #2012
Morelkowa
Raczkowanie
 
Avatar Morelkowa
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 149
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja nie farbuję już od grudnia-wracam z ciemngo brązu do jasnego blondu...nie widac odrostów bo stosowałam szamponetki na 3-8 myć... w maju robię pasemka i zostawiam je w spokoju... Szkoda, że dopiero teraz zauważyłam jakie miałąm kiedys piekne, długie do pasa falowane blond włosy( złoty odcień), a teraz mam ciemne, wyburzałe, połamane, matowe, sztuczne strzępy! nigdy więcej farbowania!

---------- Dopisano o 23:58 ---------- Poprzedni post napisano o 23:54 ----------

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
HoneyRose niechlujne to są tłuste i zaniedbane, postrzępione włosy a nie odrost Zobacz mój odrost, jest duża różnica, a już niedługo zaczynam pracę w banku i nikomu to nie przeszkadza. Zdjęcia robione w naturalnym świetle, bez lampy błyskowej.
Możesz wiązać w kitkę, a gdy zetniesz resztki farby bedzie ok

---------- Dopisano o 00:01 ---------- Poprzedni post napisano Wczoraj o 23:58 ----------

Moze znacie jakis sposob by szybciej rosly? poza skrzypem ktory łykam
Morelkowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 07:21   #2013
Mania1987
Raczkowanie
 
Avatar Mania1987
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: swiętokrzyskie
Wiadomości: 210
GG do Mania1987
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

kat123 tylko boję się jak moje włosy będą bez cieniowania wyglądały. Są grube i ciężkie i boję się, że będą oklapnięte. Ostatnio obcinałam w listopadzie bez żadnych cieniowań i nie wyglądają źle.
Jantar to cudo, przynajmniej dla mnie. Warto spróbować, nic nie stracisz. Mi przyspieszył porost i włosy dłużej są świeże.
Morelkowa witamy, witamy. Wrzuć jakieś zdjęcie włosków. Na porost mi pomogło wcieranie Jantaru. Podobno picie pokrzywy też pomaga (ja piję od niecałego miesiąca ale na razie nie ma efektów)

Edytowane przez Mania1987
Czas edycji: 2012-03-31 o 07:25
Mania1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 07:46   #2014
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Mania1987 Pokaż wiadomość
kat123 tylko boję się jak moje włosy będą bez cieniowania wyglądały. Są grube i ciężkie i boję się, że będą oklapnięte. Ostatnio obcinałam w listopadzie bez żadnych cieniowań i nie wyglądają źle.
Jantar to cudo, przynajmniej dla mnie. Warto spróbować, nic nie stracisz. Mi przyspieszył porost i włosy dłużej są świeże.
Morelkowa witamy, witamy. Wrzuć jakieś zdjęcie włosków. Na porost mi pomogło wcieranie Jantaru. Podobno picie pokrzywy też pomaga (ja piję od niecałego miesiąca ale na razie nie ma efektów)
zobaczysz, jak klapna to pocieniujesz ja znowu się boję fryzury w kształcie trójkąta, bo mam gęste i lubią się spiszyć, ale zobaczymy.
Na dozie już nie ma dostępnego jantaru... jak gdzies zobacze to kupię i faktycznie wypróbuje.
ja pije pokrzywe regularnie prawie od 3 miesięcy. szybszego porostu nie ma
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 07:52   #2015
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
hmm... Wy tak nałogowo używacie tego Jantaru, może i ja powinnam zacząć?
ja tam sie skusilam
co prawda kiedys juz go mialam i jakis super efektow chyba nie bylo...
ale zaszkodzic na pewno nie zaszkodzi

Cytat:
Napisane przez Morelkowa Pokaż wiadomość

Moze znacie jakis sposob by szybciej rosly? poza skrzypem ktory łykam
troche tych sposobow do wyprobowania jest KLIK
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 09:42   #2016
spiritusmovens
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 660
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
hej lasencje "stare" i "nowe". Ile mnie nie bylo? ktos mnie jeszcze wogole pamieta? nie dałam rady wszystkiego przeczytać, wymieklam na 57str. Macie piekne odrosty, cieszę się, że trwacie w niefarbowaniu. Ja też nie farbuję, wlosy rosną powoli, ale rosną im dłuższe tym bardziej wyrazisty mają kolor, teraz mam co drugi włos jasno popielaty i co drugi ciemnozłoty, z prawie białymi refleksami przy twarzy. Ciekawie to wyglada, na pewno farbą bym takiego balejażu nie osiągnęła
pewnie nie, a właśnie takie odcienie według mnie są najpiękniejsze

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:38 ----------

Cytat:
Napisane przez nojo Pokaż wiadomość
tak, włosy robią się zupełnie inne jak się zetnie resztki farby z końców. Moje mi sie teraz bardzo podobaja, tylke te siwusy jak sie namnożą to chyba wrócę do farb, albo do henny. Ale puki co postanowiłam zapuścić naturalne do ramion, potem się zobaczy. Może nie bedzie siwych widac bo slonko zrobi swoje, a jak bedzie to nie recze za siebie.
oj nie przejmuj się pewnie tylko ty je widzisz

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
ja też uwielbiam pokrzywę ale od kwietnia zaczynam przerwę miesięczną
I myślę czym ją zastąpić -jest jeszcze jakaś herbata dobra dla włosów??? może bratek?
Bo rano piję skrzyp, w ciągu dnia jedną jakąś zwykłą (czarną/owocową/zieloną/czerwoną/białą) i wieczorem pokrzywę i zostanie mi luka a lubię zioła

A kiedyś potrafiłam wypić i 6 szklanek herbaty dziennie ale to nie jest dobre spożywać zbyt dużo płynów
a jeszcze do tego herbat to już w ogóle, co innego soki, bo herbata wypłukuje magnez z organizmu, a zwłaszcza zioła i czarna, niestety bardzo nad tym ubolewam, bo jestem maniakiem herbaty
spiritusmovens jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 10:04   #2017
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez spiritusmovens Pokaż wiadomość
a jeszcze do tego herbat to już w ogóle, co innego soki, bo herbata wypłukuje magnez z organizmu, a zwłaszcza zioła i czarna, niestety bardzo nad tym ubolewam, bo jestem maniakiem herbaty
no wiem właśnie, ja się do tego stanu doprowadziłam, że płakałam w nocy z bólu takie miałam skórcze i jeszcze drganie powiek w ciągu dnia... ale teraz łykam suplement między innymi z magnezem i wszystko zniknęło
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-03-31, 10:32   #2018
Frappgold
Rozeznanie
 
Avatar Frappgold
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 812
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

hej dziewczyny! Ja ostatni raz pofarbowałam włosy przed wyjazdem na majówkę, czyli koniec kwietnia 2011. Swoje naturalki mam takie ciemny blond/ jasny brąz a farbowałam na blondy (ale nie takie sztuczne, wszystko z umiarem ). Więc wyglądam jak borsuk . Niby mogłam pokombinować coś z ciemniejszymi odcieniami, żeby nie było widać odrostów, ale to był impuls w pewnym momencie - nie farbuję i koniec!
Ratuje mnie to, że jestem CG, tylko szkoda, że nie mogę czasem wyprostować tych włosków, ale wiadomo, że wtedy bardziej by się odrosty rzucały w oczy. Długa droga jeszcze przede mną, ale będzie warto!
Frappgold jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 11:24   #2019
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

nojo!!!
cześć dziewczęta, nie mam sił czytać wszystkich postów, więc nie wiem, co się tu u was dzieje.
nie piję herbat ziołowych, bo ich nie trawię - zawsze mam mdłości co innego czarna czy czerwona
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 13:21   #2020
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A ja się poddałam... w poniedziałek robię delikatne pasemka blond.
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:01   #2021
kat123
Zakorzenienie
 
Avatar kat123
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Zachód PL
Wiadomości: 5 479
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
A ja się poddałam... w poniedziałek robię delikatne pasemka blond.
No co Ty... przemyśl to jeszcze. Tym bardziej, że nie ma nic gorszego niż rozjaśnianie...
__________________
Żona od 08.08.2015

Aparatka od 11.10.2014 (góra).
Dół od 11.04.2015.
kat123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:08   #2022
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

A ja się poddałam... w poniedziałek robię delikatne pasemka blond.

Ja tez mam ochote przyłązyć się do Ciebie... tez powoli sie poddaje.
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:13   #2023
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Exquise Pokaż wiadomość
A ja się poddałam... w poniedziałek robię delikatne pasemka blond.
A robisz pasemka dla zlikwidowania różnicy z odrostem, czy po prostu - dla rozjaśnienia czupryny?

W sumie szkoda rozjaśniać.


Ja coraz bardziej skłaniam się ku temu, by albo zrobić ciemniejsze pasemka, albo zafarbować farbowańce na ciemniejszy kolor. Jednak ta różnica jest dla mnie nieznośna.
Odrost jest o jakieś 3 poziomy ciemniejszy według mojej koleżanki (która farbuje od kilku lat włosy, więc chyba zna się na rzeczy).
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:34   #2024
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez kat123 Pokaż wiadomość
No co Ty... przemyśl to jeszcze. Tym bardziej, że nie ma nic gorszego niż rozjaśnianie...
no wlasnie...

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
Ja coraz bardziej skłaniam się ku temu, by albo zrobić ciemniejsze pasemka, albo zafarbować farbowańce na ciemniejszy kolor. Jednak ta różnica jest dla mnie nieznośna.
Odrost jest o jakieś 3 poziomy ciemniejszy według mojej koleżanki (która farbuje od kilku lat włosy, więc chyba zna się na rzeczy).
ja bym tez chetnie sprobowala jakos lekko przyciemnic i spopielic farbowance
ale sie boje ze zmarnuje cos z mojego odrostu...

i teraz mam nadzieje ze latem zrobia mi sie refleksy i bedzie lepiej wygladac przejscie z jednego koloru w drugi...

jak nie to jesienia pokombinuje i pewnie sporo tez zetne
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:39   #2025
Tasiax
Rozeznanie
 
Avatar Tasiax
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 891
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Zapuzczam te naturalki, nie farbuję już z 3 miesiące a odrostów nie widać... Albo są takie ciemne i zgrane z farbą albo nie wiem co sie dzieje ; o Bo przecież BARDZO o włoski dbam : (
__________________

K.
Tasiax jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:44   #2026
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Dzis zrobilam zakupy wlosowe
kupilam Jantar, CP, wit A+E, gliceryne, nasienie lnu, skrzyp, pokrzywe i szampon+odzywke wzmacniajace z apteczki babuni
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:46   #2027
Kariar8
Raczkowanie
 
Avatar Kariar8
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 35
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Tasiax Pokaż wiadomość
Zapuzczam te naturalki, nie farbuję już z 3 miesiące a odrostów nie widać... Albo są takie ciemne i zgrane z farbą albo nie wiem co sie dzieje ; o Bo przecież BARDZO o włoski dbam : (
U mnie jest to samo. 3 miesiące be farby odrosty ledwo widoczne kolor farby jest zblizony do naturalnych ale refleks farbowanów jest potwornie rudo wyplowialy, do tego przesuszone włosy masakra zwiazane w kucyk jeszze jakos wygladaja ale mam tez grzywke z która nic sie nie da zrobic
Kariar8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:47   #2028
201607040946
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 20 500
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

juz mi przeszło! odkurzyłam swoje doczepiane włosy, wiecie, miałam zeszłej wiosny jakims cudem kolor farby podobny do mojego (chyba garnier 8.1), nie wiem, jak mi sie udalo uzyskac identyczny kolor jak moich naturalek, no ale nie o tym... spieral sie ,a doczepiane dluuugie wlosy (taki ogon) lezaly sobie w szafie

i oto dzisiaj sie przekonalam, ze... to prawie identyczny kolor jak moich natualek! (wtedy naturalnych nie mialam, tylko farbowane)! taaaaaak sie ciesze!!!

nawet nie wiecie, jak mnie zmotywowalo!!!:jupi : WIEM,że chce miec dłuuugie naturalne wlosy! tak sie przeglądałam i przeglądałam w lustrze - normalnie cud miod, i szarosci nie ma

NIE FARBOWAĆ!!!

Edytowane przez 201607040946
Czas edycji: 2012-04-01 o 12:41
201607040946 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:51   #2029
Kamilka24
Raczkowanie
 
Avatar Kamilka24
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: bdb miasto
Wiadomości: 416
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

czesc dziewczyny ;-) mam problem - 3 lata temu z powodu "przygody z włosami" musiałam je ściąć na krótko - wypadły mi z powodu koloryzacji; od tego czasu postanowiłam, że nie będę ich malować i cały czas jestem na etapie zapuszczania ich. Nie wytrzymałam i rok pxzniej je pomalowałam. Farba już prawie całkowicie odrosła - zostały tylko 3 cm (jest już tak wypłukana że praktycznie jej nie widać) i mam ochotę je pomalowac, w sumie już są odżywione. Co byście zrobiły na moim miejscu, malowac czy nie? Juz dostaję szału gdy przechodzę obok alejek z farbami ... ;(((
Kamilka24 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 14:51   #2030
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

naturalki się rozjaśnią w słońcu, zrobią się pasemka i fajne refleksy, zawsze tak jest, choć na początku wydają się szare
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 15:48   #2031
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Kamilka24 Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny ;-) mam problem - 3 lata temu z powodu "przygody z włosami" musiałam je ściąć na krótko - wypadły mi z powodu koloryzacji; od tego czasu postanowiłam, że nie będę ich malować i cały czas jestem na etapie zapuszczania ich. Nie wytrzymałam i rok pxzniej je pomalowałam. Farba już prawie całkowicie odrosła - zostały tylko 3 cm (jest już tak wypłukana że praktycznie jej nie widać) i mam ochotę je pomalowac, w sumie już są odżywione. Co byście zrobiły na moim miejscu, malowac czy nie? Juz dostaję szału gdy przechodzę obok alejek z farbami ... ;(((
chcesz pozniej trzeci raz zapuszczac naturalki?
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 16:03   #2032
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ej no co to sie porobiło tu? co to za dyskusje o farbowaniu?

exquise jesteś pewna że chcesz robić te pasemka? może jeszcze przemyśl

kamilka24 dokładnie to samo pomyslałam, co tygrryska napisała i pofarbujesz, a potem znowu bedziesz zapuszczac?

HoneyRose skoro tak ci przeszkadza ta różnica możesz spróbowac coś z farbami, ale jak miałaś rozjaśniane włoski (te farbowance, wybacz ale na prawdę nie pamiętam wszystkich włosów ale kojaze mniej więcej ) to może ci się kolor i tak bardzo szybko wypłukać

Edytowane przez Hazel_Eyed
Czas edycji: 2012-03-31 o 16:04
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 16:26   #2033
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Tak jestem zdecydowana Potrzebuję zmiany włosowej, lubię swoje naturalne ale chciałabym coś zmienić w ich kolorze, dlatego nie chcę całej głowy rozjaśniać tylko zrobić pasemka.

Naturalne włosy to piękne włosy - wiem to, zdania nie zmienię i trzymam za Was kciuki abyście doczekały się swoich naturalnych tak jak ja

(wybaczcie, ale chęć zmiany tu jest silniejsza, nachodziłam się już trochę ze swoimi naturalnymi, chcę czegoś innego)
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 17:17   #2034
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Bandana
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg d3f8fabd52c89737bec547d38ffa5f31b67c78c9.jpg (69,6 KB, 27 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 18:06   #2035
HoneyRose
Raczkowanie
 
Avatar HoneyRose
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
HoneyRose skoro tak ci przeszkadza ta różnica możesz spróbowac coś z farbami, ale jak miałaś rozjaśniane włoski (te farbowance, wybacz ale na prawdę nie pamiętam wszystkich włosów ale kojaze mniej więcej ) to może ci się kolor i tak bardzo szybko wypłukać
O kurczę...

Nigdy wcześniej nie farbowałam włosów, więc mam niestety marne pojęcie na ten temat.

Farbowane włosy mają kolor złocistego, ciemnego blondu, a moje naturalne mają zupełnie inny odcień...no i są ciemniejsze.

Myślałam nad tym, by je jakoś ochłodzić, ale to chyba się nie uda przy tak intensywnym złotym odcieniu (boję się zielonych refleksów ).

Bardziej realne wydaje się przyciemnienie na bardzo ciemny blond, ale oczywiście bez pokrywania odrostów.


A poza tą małą niedogodnością muszę przyznać, że bardzo lubię swój naturalny kolor włosów i jestem w 100% pewna, że chcę do niego wrócić i jestem bardzo pozytywnie nastawiona do całego przedsięwzięcia.

Edytowane przez HoneyRose
Czas edycji: 2012-03-31 o 18:08
HoneyRose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 18:16   #2036
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

HoneyRose ja też nie mam doświadczenia jeśli chodzi o rozjaśnianie włosów, bo zawsze przyciemniałam ale z tego co tutaj dziewczyny inne pisały to własnie jak są włosy rozjaśniane to może się kolor szybciej wymywać, ale pwenie zależy tez czy zniszczone bardzo sa itd

Tygrryska fajna taka bandana
kurcze no mi się podobaja takie rzeczy u kogoś - jak sama coś próbuję na sobie (jakieś opaski, chustki na włosach) to mam wrazenie, że mi nie pasuje i wyglądam kretyńsko
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 18:22   #2037
Tygrryska
Zakorzenienie
 
Avatar Tygrryska
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 8 134
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Cytat:
Napisane przez HoneyRose Pokaż wiadomość
A poza tą małą niedogodnością muszę przyznać, że bardzo lubię swój naturalny kolor włosów i jestem w 100% pewna, że chcę do niego wrócić i jestem bardzo pozytywnie nastawiona do całego przedsięwzięcia.
i tak trzymac

Cytat:
Napisane przez Hazel_Eyed Pokaż wiadomość
Tygrryska fajna taka bandana
kurcze no mi się podobaja takie rzeczy u kogoś - jak sama coś próbuję na sobie (jakieś opaski, chustki na włosach) to mam wrazenie, że mi nie pasuje i wyglądam kretyńsko
ja mam podobnie
moze tez kwestia stylu...

przy okazji daje fotki mojego warkocza
naturalki jakies ciemne sa
ale i tak mi sie podobaja..
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg francuz 1.jpg (34,7 KB, 39 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg francuz 0.jpg (41,3 KB, 43 załadowań)
__________________
"It is never too late to be what you might have been."

Tygrryska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 19:43   #2038
Exquise
Zadomowienie
 
Avatar Exquise
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Polska ;)
Wiadomości: 1 565
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

Piękny warkoczyk! ja nie miałabym cierpliwości na robienie takiego warkocza
Exquise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 19:57   #2039
Hazel_Eyed
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-08
Wiadomości: 1 091
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

tygrryska super ten dobieraniec wygląda
Hazel_Eyed jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2012-03-31, 21:14   #2040
TwojaKokaina
Zakorzenienie
 
Avatar TwojaKokaina
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 17 651
Dot.: Grupa wsparcia - wracamy do naturalnych włosów. Offtopowo część IV.

ja umiem tylko zwykłego warkocza
ale jak urosną włosy to poćwiczę
TwojaKokaina jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:40.