Przeziębienie a TŻ - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-01-26, 18:50   #1
katinea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9

Przeziębienie a TŻ


Witam drogie wizażanki
Mój problem jest chyba błahy, ale chciałabym wiedzieć jak to jest u Was moje drogie, jak sprawa się przedstawia w innych związkach...
Jestem przeziębiona- gorączka, katar, kaszel... Wczoraj minęło półtora roku naszego związku. Mieliśmy się spotkać. Napisałam, że może lepiej by nie przychodził, bo mogę go zarazić... Liczyłam w duchu, że przyjdzie pomimo to, ale przyznał mi rację i nie spotkaliśmy się. Ale dzisiaj musiał przyjść by przynieść mi potrzebną rzecz... Od progu zaznaczył, że będzie tylko chwilę, bo boi się zarazić, spojrzał na mnie jakoś tak... dziwnie, jakby myślał "jak ty wyglądasz" (wiecie, jak to przy przeziębieniu- tłuste włosy, bez makijażu, spuchnięta twarz). Zobaczył wit C na mojej szafce i zażył ją od razu. Chciał wyjść, ale miałam łzy w oczach (tęskniłam za nim, a on potraktował mnie jak trędowatą), dopytywał się o co chodzi, ale nie chciałam powiedzieć. Po powrocie do domu zadzwonił, mówił, że tęskni...
Jak to jest u Was? Czy Wasi TŻci są przy Was w chorobie, nawet ryzykując, że załapią od Was bakcyla? Czy może ja przesadzam? ...
katinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 18:58   #2
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez katinea Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki
Mój problem jest chyba błahy, ale chciałabym wiedzieć jak to jest u Was moje drogie, jak sprawa się przedstawia w innych związkach...
Jestem przeziębiona- gorączka, katar, kaszel... Wczoraj minęło półtora roku naszego związku. Mieliśmy się spotkać. Napisałam, że może lepiej by nie przychodził, bo mogę go zarazić... Liczyłam w duchu, że przyjdzie pomimo to, ale przyznał mi rację i nie spotkaliśmy się. Ale dzisiaj musiał przyjść by przynieść mi potrzebną rzecz... Od progu zaznaczył, że będzie tylko chwilę, bo boi się zarazić, spojrzał na mnie jakoś tak... dziwnie, jakby myślał "jak ty wyglądasz" (wiecie, jak to przy przeziębieniu- tłuste włosy, bez makijażu, spuchnięta twarz). Zobaczył wit C na mojej szafce i zażył ją od razu. Chciał wyjść, ale miałam łzy w oczach (tęskniłam za nim, a on potraktował mnie jak trędowatą), dopytywał się o co chodzi, ale nie chciałam powiedzieć. Po powrocie do domu zadzwonił, mówił, że tęskni...
Jak to jest u Was? Czy Wasi TŻci są przy Was w chorobie, nawet ryzykując, że załapią od Was bakcyla? Czy może ja przesadzam? ...
zawsze myslalam, ze bakcyla łapie się w przypadku zainteresowania (zafascynowania) sie czyms, ale człowiek uczy sie całe życie. no mój tż nie daje sobie przemówić ostatnio, ze kaszel i glutki w okresie sesji nie sprzyjają nauce i ciągle chce mi okazywać czułość (mimo ostrej infekcji w moim układzie oddechowym), ale moze Twoj tż ma jakies swoje dziwactwo, ze boi się zarazić? moze jest podatny... poza tym dla facetów takie niepełne rocznice chyba nie sa aż tak ważne...
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 18:59   #3
carmen_rsl
Raczkowanie
 
Avatar carmen_rsl
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 41
GG do carmen_rsl Wyślij wiadomość przez MSN do carmen_rsl
Dot.: Przeziębienie a TŻ

heh, w moim przypadku jest tak, że to ja sama muszę wyganiać TŻ, żeby przy mnie nie siedział zbyt długo. On sam wcale nie przejmuje się, że może coś "złapać" ode mnie. Podsumowując: kiedy któreś z nas jest chore, mimo wszystko spędzamy ze sobą całe dnie
carmen_rsl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:00   #4
Fmm
Raczkowanie
 
Avatar Fmm
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 156
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Jak ja byłam chora to TZ trzymał mnie za rękę, siedział ze mną w łóżku i mówił jaka jestem piękna (tłuste włosy w totalnej rozsypce, zero makijażu, czy jakiegokolwiek upiększacza). Jeśli kogoś się kocha, to na dobre i na złe? Więc ja jestem zdziwiona i trochę zniesmaczona zachowaniem Twojego TZa. I nie wyobrażam sobie, że mój TZ miałby popatrzeć na mnie wzrokiem "jak ty wyglądasz?" ponieważ się nie pomalowałam.
__________________
I już po...

https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=310546 <-CIUSZKI. DODATKI. PŁYTY.


Każda kobieta to Judasz
Fmm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:01   #5
DedeDinah
Raczkowanie
 
Avatar DedeDinah
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 138
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Ojj u mnie sprawa się tak nie przedstawia. Zawsze jak jestem chora odwiedza mnie i nigdy nie ucieka w popłochu z myślą, że się zarazi. I też nigdy mu nie przeszkadza mój wygląd podczas choroby. ;-)
DedeDinah jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:01   #6
Fresa
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 26 228
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez katinea Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki
Mój problem jest chyba błahy, ale chciałabym wiedzieć jak to jest u Was moje drogie, jak sprawa się przedstawia w innych związkach...
Jestem przeziębiona- gorączka, katar, kaszel... Wczoraj minęło półtora roku naszego związku. Mieliśmy się spotkać. Napisałam, że może lepiej by nie przychodził, bo mogę go zarazić... Liczyłam w duchu, że przyjdzie pomimo to, ale przyznał mi rację i nie spotkaliśmy się. Ale dzisiaj musiał przyjść by przynieść mi potrzebną rzecz... Od progu zaznaczył, że będzie tylko chwilę, bo boi się zarazić, spojrzał na mnie jakoś tak... dziwnie, jakby myślał "jak ty wyglądasz" (wiecie, jak to przy przeziębieniu- tłuste włosy, bez makijażu, spuchnięta twarz). Zobaczył wit C na mojej szafce i zażył ją od razu. Chciał wyjść, ale miałam łzy w oczach (tęskniłam za nim, a on potraktował mnie jak trędowatą), dopytywał się o co chodzi, ale nie chciałam powiedzieć. Po powrocie do domu zadzwonił, mówił, że tęskni...
Jak to jest u Was? Czy Wasi TŻci są przy Was w chorobie, nawet ryzykując, że załapią od Was bakcyla? Czy może ja przesadzam? ...
Dziwny ten Twój TŻet... a jak razem zamieszkacie i Ty się przeiębisz czy nie daj Boże grypę złapiesz, to co? wyprowadzi się, żeby się nie zarazić?
Fresa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:02   #7
agnes188
Zakorzenienie
 
Avatar agnes188
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15 678
Dot.: Przeziębienie a TŻ

byly tzt przyjezdzal ale sie nie calowal bylam z nim tylko 8 miesiecy bo ogolnie mial glupie zasady a obecny siedzi.glaszcze po glowie jak jestem chora robi herbatke daje buziaczki chociaz krzycze nie osttatnio bylam u niego na noc jak bylam chora no i o 3 w nocy parzyl mi ziolka na zoladek
__________________
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=744399
Wymianka torebki sukienka

agnes188 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 19:03   #8
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez katinea Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki
Mój problem jest chyba błahy, ale chciałabym wiedzieć jak to jest u Was moje drogie, jak sprawa się przedstawia w innych związkach...
Jestem przeziębiona- gorączka, katar, kaszel... Wczoraj minęło półtora roku naszego związku. Mieliśmy się spotkać. Napisałam, że może lepiej by nie przychodził, bo mogę go zarazić... Liczyłam w duchu, że przyjdzie pomimo to, ale przyznał mi rację i nie spotkaliśmy się. Ale dzisiaj musiał przyjść by przynieść mi potrzebną rzecz... Od progu zaznaczył, że będzie tylko chwilę, bo boi się zarazić, spojrzał na mnie jakoś tak... dziwnie, jakby myślał "jak ty wyglądasz" (wiecie, jak to przy przeziębieniu- tłuste włosy, bez makijażu, spuchnięta twarz). Zobaczył wit C na mojej szafce i zażył ją od razu. Chciał wyjść, ale miałam łzy w oczach (tęskniłam za nim, a on potraktował mnie jak trędowatą), dopytywał się o co chodzi, ale nie chciałam powiedzieć. Po powrocie do domu zadzwonił, mówił, że tęskni...
Jak to jest u Was? Czy Wasi TŻci są przy Was w chorobie, nawet ryzykując, że załapią od Was bakcyla? Czy może ja przesadzam? ...
Nie ujmując mężczyznom, ale faceci są prości w obsłudze. Robią najczęściej to, co im mówimy. Jak im mówimy co innego, a myślimy co innego, to tylko do siebie samych możemy mieć pretensje. Nie do nich.

Kazałaś mu nie przychodzić, argumentując że może się zarazić: dostosował się i dodatkowo nieco przestraszył choroby (bo pewnie zarysowałaś to przeziębienie w bardzo czarnych barwach).

Jak już przyszedł, to zamiast mu powiedzieć, aby posiedział, powiedzieć o swoich uczuciach: smutno mi, pogadaj ze mną, posiedź bo nie chcę być sama, to nic nie powiedziałaś. On nie czyta w Twoich myślach! I nigdy nie poczuje tego, co Ty czujesz, gdy jesteś chora.

Mój TŻ, gdy jestem chora, czy źle się czuję, robi to, o co go poproszę, ale jasno i wyraźnie. Jak mówię "boli mnie", to pyta co i jak mi może pomóc. I wtedy nie walę focha, nie milczę, nie mówię "domyśl się", ale proszę go np. o masaż, czy przyniesienie kompresu. Czasami sam wie, czego mi trzeba, doradza, ale na ogół woli abym mu powiedziała co i jak.

Komunikacja, rozmowa, jasne komunikaty.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:06   #9
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Tz zawsze przychodzi, bez względu na wszystko Ale zazwyczaj to on jest najpierw chory a potem ja się zarazam od niego więc odwiedzamy się bez względu na chorobę O teraz tez miał/ no jeszcze ma grypę i odwiedzam Go no bo przeciez smutno tak samemu lezec cały dzien w lozku I przeciez wtedy on tez nie jest pierwszej swieżosci czy włosy ma nie ulozone tak jak zawsze ale nie sprawia to,że mi sie nie podoba i odwrotnie
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:08   #10
katinea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez HollyG Pokaż wiadomość
zawsze myslalam, ze bakcyla łapie się w przypadku zainteresowania (zafascynowania) sie czyms, ale człowiek uczy sie całe życie. no mój tż nie daje sobie przemówić ostatnio, ze kaszel i glutki w okresie sesji nie sprzyjają nauce i ciągle chce mi okazywać czułość (mimo ostrej infekcji w moim układzie oddechowym), ale moze Twoj tż ma jakies swoje dziwactwo, ze boi się zarazić? moze jest podatny... poza tym dla facetów takie niepełne rocznice chyba nie sa aż tak ważne...
Bakcyl to przestarzale: drobnoustrój, bakteria, zarazek Nie chodzi o rocznicę... (a raczej jej połowiczną część), tylko o to, że nie pobył przy mnie. Popatrzył z dziwnym wyrazem twarzy, jakby z dystansem. Nie mówię o całowaniu czy przytulaniu, ale nawet ze mną nie chciał posiedzieć...
katinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:13   #11
paula78
Zakorzenienie
 
Avatar paula78
 
Zarejestrowany: 2003-01
Lokalizacja: z daleka
Wiadomości: 34 839
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez katinea Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki
Mój problem jest chyba błahy, ale chciałabym wiedzieć jak to jest u Was moje drogie, jak sprawa się przedstawia w innych związkach...
Jestem przeziębiona- gorączka, katar, kaszel... Wczoraj minęło półtora roku naszego związku. Mieliśmy się spotkać. Napisałam, że może lepiej by nie przychodził, bo mogę go zarazić... Liczyłam w duchu, że przyjdzie pomimo to, ale przyznał mi rację i nie spotkaliśmy się. Ale dzisiaj musiał przyjść by przynieść mi potrzebną rzecz... Od progu zaznaczył, że będzie tylko chwilę, bo boi się zarazić, spojrzał na mnie jakoś tak... dziwnie, jakby myślał "jak ty wyglądasz" (wiecie, jak to przy przeziębieniu- tłuste włosy, bez makijażu, spuchnięta twarz). Zobaczył wit C na mojej szafce i zażył ją od razu. Chciał wyjść, ale miałam łzy w oczach (tęskniłam za nim, a on potraktował mnie jak trędowatą), dopytywał się o co chodzi, ale nie chciałam powiedzieć. Po powrocie do domu zadzwonił, mówił, że tęskni...
Jak to jest u Was? Czy Wasi TŻci są przy Was w chorobie, nawet ryzykując, że załapią od Was bakcyla? Czy może ja przesadzam? ...
juz pewnie nie zarazasz to raz a dwa mozna sie potkac a nie trzeba od razu sobie migdalkow badac ,prawda ?

troche dziwny TZ wdg. mnie powinnien przybiec z workiem lekarstw i dobra książka i czekoladą :-D

powiedz mu o tym co cie zabolalo i tyle.
__________________
Mleko migdałowe:
http://pichceiknoce.blogspot.com/


paula78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 19:19   #12
katinea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
Jak już przyszedł, to zamiast mu powiedzieć, aby posiedział, powiedzieć o swoich uczuciach: smutno mi, pogadaj ze mną, posiedź bo nie chcę być sama, to nic nie powiedziałaś. On nie czyta w Twoich myślach! I nigdy nie poczuje tego, co Ty czujesz, gdy jesteś chora.
Kiedy zobaczyłam jego pierwszą reakcję i usłyszałam słowa "idę, bo nie chcę się zarazić"- to już naprawdę nie chciałam o nic prosić i wolałam, by poszedł.
Wczoraj nie przyszedł, chociaż to (pół?)rocznica, bo sama mu zaproponowałam. I fakt- zgodził się, nie mam o to do niego pretensji. Chodzi mi głównie o jego dzisiejsze zachowanie.
katinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:21   #13
_Emi_
Zakorzenienie
 
Avatar _Emi_
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Łódź.
Wiadomości: 4 127
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez katinea Pokaż wiadomość
Kiedy zobaczyłam jego pierwszą reakcję i usłyszałam słowa "idę, bo nie chcę się zarazić"- to już naprawdę nie chciałam o nic prosić i wolałam, by poszedł.
Wczoraj nie przyszedł, chociaż to (pół?)rocznica, bo sama mu zaproponowałam. I fakt- zgodził się, nie mam o to do niego pretensji. Chodzi mi głównie o jego dzisiejsze zachowanie.
Może dlatego,że go wczoraj wystraszyłaś,że się zarazi i dlatego dziś też nie chciał zostac.
Nie wiedziałam,że poł rocznice też się świętuje
_Emi_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:26   #14
HollyG
Zadomowienie
 
Avatar HollyG
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 547
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez katinea Pokaż wiadomość
Bakcyl to przestarzale: drobnoustrój, bakteria, zarazek
dlatego mówię - całe zycie

Cytat:
Napisane przez katinea Pokaż wiadomość
Nie chodzi o rocznicę... (a raczej jej połowiczną część), tylko o to, że nie pobył przy mnie. Popatrzył z dziwnym wyrazem twarzy, jakby z dystansem. Nie mówię o całowaniu czy przytulaniu, ale nawet ze mną nie chciał posiedzieć...
Powiedz mu to, zrozumie. Doris ma rację - proste, jasne komunikaty
__________________
Moher to siła.Moher to władza.
Moherowych kapeluszy.Nigdy się nie zdradza.

Moher daje młodość.Niesie wielkich przemian wiatr
Moherowy beret opanuje świat.

"Wielkie historie miłosne mogą nie mieć końca. Ale co muszą mieć nieodzownie – to początek."
~Kłamczucha

HollyG jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:37   #15
Nais
Wtajemniczenie
 
Avatar Nais
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 2 081
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Ciekawe, na ile tobie się tylko wydaje, że dziwnie patrzył?
Mój TŻ w razie mojej choroby robi to, o co go poproszę, ale nawet jak przyjdzie, to raczej za bardzo się do mnie nie zbliża. Natomiast kiedy on jest chory, przez pierwszy dzień - dwa nie zgadza się na moje odwiedziny..Bo źle się czuje i nie chce mnie zarazić.
Skoro chciałaś, żeby jednak został - trzeba mu było zaproponować herbatę. Jedyne, co teraz możesz zrobić, to powiedzieć mu, że uraził cię komunikatem "Zaraz sobie idę", chociaż to nic takiego, tym bardziej że zaraz po powrocie do domu zadzwonił i mówił ci miłe rzeczy.
Naprawdę, nie dziw się, że on nie rozumie o co ci chodzi, skoro się dopytuje, a ty odmawiasz odpowiedzi. Faceci nie mają cierpliwości do kobiecych gierek słownych i gestów. Jak tęskniłaś, to trzeba mu było powiedzieć.
Nais jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:42   #16
illuvies
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 2 798
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez _Emi_ Pokaż wiadomość
Nie wiedziałam,że poł rocznice też się świętuje
Można świętować wszystko; rocznice, półrocznice, miesięcznice. Uważam, że to miłe, z moim pierwszym TŻ jeszcze zwracaliśmy na to uwagę, z drugim szczególnie obchodziliśmy półrocznicę, a z obecnym to czekamy na rocznicę.
Dobrze jest mieć własne, "parowe" rytuały.

Do katinei: Twój TŻ jest odrobinę dziwny. Jeszcze nie miałam takiej sytuacji żeby ze względu na chorobę mój chłopak mnie unikał. Ze względu na moją chorobę, bo mój TŻ gdy był chory chował się w swojej dziupli i był out of order na 2 tygodnie. Obecnego pielęgnowałam wytrwale i doczekałam się tego samego, gdy mieszkaliśmy razem, i nie wyobrażam sobie żeby się wyprowadzał ze wspólnego łóżka bo może się zarazić.
illuvies jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:43   #17
ZapachNocy
Raczkowanie
 
Avatar ZapachNocy
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ciemny, zimny pokój ;)
Wiadomości: 354
Dot.: Przeziębienie a TŻ

ojj nie...
nawet teraz jestem chora...a On opiekuje się mną i nie ucieka...no ale są rózni ludzie.
__________________
Dzisjaj nagle wymyśliłam Ciebie...Twoje imię zadźwięczało we mnie...



Dla mnie, by pamiętać
ZapachNocy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 19:51   #18
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Kiedyś, przy przeziębieniu, zapytałam się mojego TŻ czy przeszkadza mu mój wygląd i co myśli o mnie w takim stanie (tłuste włosy, brak makijażu ect.) a on odpowiedział, żebym się nie przejmowała tym ponieważ w chorobie to normalne i że on przecież tak samo źle wygląda jak jest chory. No i troszczy się o mnie wtedy jak jestem chora.
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:16   #19
In_ThE_ShAdOwS
Wtajemniczenie
 
Avatar In_ThE_ShAdOwS
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Piła
Wiadomości: 2 907
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Na pewno nie chciał, żeby to tak zabrzmiało, mezczyźni czasami coś powiedzą, ale dopiero po czasie orientują się jak mogło to zostać odebrane.
Po powrocie tez zadzownił i mówił Ci takie miłe rzeczy, więc nie masz sie czym przejmować.
Może też słowa, że "nie chcesz aby sie zaraził" wział jako, że moze Ci przeszkadzac?

Co do mnie, to własnie jestem chora i TŻ nachętniej spedzałby by ze mną przytulony cały czas nawet jak chce odejsć żeby się wykaszleć, albo z chusteczką mowi ze mam się nie ruszać. Wygląd zombi tez mu nie przeszkadza
In_ThE_ShAdOwS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-01-26, 20:25   #20
mariemarie91
Raczkowanie
 
Avatar mariemarie91
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Wlkp.
Wiadomości: 33
Red face Dot.: Przeziębienie a TŻ

Ja swojego TŻ już parę razy zaraziłam. W tym tygodniu było to samo. Jak połowę Polaków i mnie dotknęła jakaś paskudna grypa, odwiedził mnie TŻ i 2 dni później leżał chory. Dziś wpadł do mnie (jeszcze chorej) na chwile, spytał się czy się nie zarazi, nie zdążyłam odpowiedziec dal mi calusa w policzek i na tym sie skonczyly czułości. A nie przepraszam potem na chwile mnie przytulił i to wszystko.
mariemarie91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:33   #21
marchewkowe pole
Zakorzenienie
 
Avatar marchewkowe pole
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Wałbrzych/ Wrocław
Wiadomości: 3 607
GG do marchewkowe pole
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Jak ostatnio byłam chora to zasugerowałam tżtowi żeby może nie przyjeżdżał bo się zarazi itp. ale i tak przyjechał, spał ze mną w jednym łóżku i widział mnie bez makijażu, rozczochraną, z zaropiałymi oczami. Nie umarł od tego(choć go rozłożyło po dwóch dniach,ale nie zaraził się ode mnie, bo dostął grypy a ja miałam zapalenie gardła- potem ja go pielęgnowałam bo już mi było lepiej) a ja poczułam, że mogę myśleć przyszłościowo o moim związku. Bo jak można myśleć o życiu z kimś, kto chce nas oglądać tylko gdy jesteśmy wesołe, zdrowe, wypielęgnowane itd. ?
__________________
be my only, be the water where i'm wading/you're my river running high, run deep run wild
marchewkowe pole jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:40   #22
Gosiaczek2507
Zadomowienie
 
Avatar Gosiaczek2507
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Tarnowskie Góry ( Śląskie)
Wiadomości: 1 919
GG do Gosiaczek2507
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Ja teraz jestem chora i mój Tż też ( chociaż napisał że dziś już wyzdrowiał) jednak nie chce do mnie przyjść bo woli żebyśmy wzydrowieli do końca. ja za nim tęsknie pisałam mu to w smsach mówiłam przez telefon ale jednak postawił na swoim i nie wiem kiedy się zobaczymy
__________________
moja stronka

blog

http://tworczoscgosiaczka.blogspot.com/
Gosiaczek2507 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:42   #23
E.J.
Zakorzenienie
 
Avatar E.J.
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 6 514
GG do E.J.
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez marchewkowe pole Pokaż wiadomość
Jak ostatnio byłam chora to zasugerowałam tżtowi żeby może nie przyjeżdżał bo się zarazi itp. ale i tak przyjechał, spał ze mną w jednym łóżku i widział mnie bez makijażu, rozczochraną, z zaropiałymi oczami. Nie umarł od tego(choć go rozłożyło po dwóch dniach,ale nie zaraził się ode mnie, bo dostął grypy a ja miałam zapalenie gardła- potem ja go pielęgnowałam bo już mi było lepiej) a ja poczułam, że mogę myśleć przyszłościowo o moim związku. Bo jak można myśleć o życiu z kimś, kto chce nas oglądać tylko gdy jesteśmy wesołe, zdrowe, wypielęgnowane itd. ?
i podobnie powiedział mi mój TŻ jak byłam chora, poza tym ja jestem tego samego zdania
E.J. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:48   #24
dragonka123
Rozeznanie
 
Avatar dragonka123
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: z domku.. :)
Wiadomości: 818
Dot.: Przeziębienie a TŻ

U mnie równiez Tż jak jestem chora przychodzi, pociesza i nie przeszkadza mu to jak wyglądam gdy jestem chora. Mówi żebym się nie przejmowała tym jak wyglądam bo podczas choroby to normalne przecież a jak wyganiam to nie chce wyjść.
__________________
"Aniu, ja wierze że jeśli ktoś teraz długo jest sam, to przyjdzie taki czas że w końcu pozna osobę wartą naszego uczucia i te szczęście przyjdzie do nas ze zdwojoną siłą" - Hmm no to teraz trzeba czekać ..

tylko jak długo ??
dragonka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:49   #25
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Miałaś łzy w oczach, on pytał o co chodzi, a Ty powiedziałaś, że o nic. No więc skoro o nic, to uznał, że faktycznie o nic.

Na przyszłość mów facetowi, jesli Cię czymś uraził, nawet nieświadomie. A w sytuacji, kiedy połowa Polakow chodzi z kaszlem, katarem albo siedzi w domu z grypą, nie ma sensu się przytulać i potem leżeć przez tydzień w łóżku.
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 20:57   #26
Malutka1412
Raczkowanie
 
Avatar Malutka1412
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Z lapka <333
Wiadomości: 132
GG do Malutka1412
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Cytat:
Napisane przez katinea Pokaż wiadomość
Witam drogie wizażanki
Mój problem jest chyba błahy, ale chciałabym wiedzieć jak to jest u Was moje drogie, jak sprawa się przedstawia w innych związkach...
Jestem przeziębiona- gorączka, katar, kaszel... Wczoraj minęło półtora roku naszego związku. Mieliśmy się spotkać. Napisałam, że może lepiej by nie przychodził, bo mogę go zarazić... Liczyłam w duchu, że przyjdzie pomimo to, ale przyznał mi rację i nie spotkaliśmy się. Ale dzisiaj musiał przyjść by przynieść mi potrzebną rzecz... Od progu zaznaczył, że będzie tylko chwilę, bo boi się zarazić, spojrzał na mnie jakoś tak... dziwnie, jakby myślał "jak ty wyglądasz" (wiecie, jak to przy przeziębieniu- tłuste włosy, bez makijażu, spuchnięta twarz). Zobaczył wit C na mojej szafce i zażył ją od razu. Chciał wyjść, ale miałam łzy w oczach (tęskniłam za nim, a on potraktował mnie jak trędowatą), dopytywał się o co chodzi, ale nie chciałam powiedzieć. Po powrocie do domu zadzwonił, mówił, że tęskni...
Jak to jest u Was? Czy Wasi TŻci są przy Was w chorobie, nawet ryzykując, że załapią od Was bakcyla? Czy może ja przesadzam? ...

Mój TŻ jest ze mną prawie zawsze gdy jestem chora...
Przyjeżdża mimo wszystko i mówi, że nie obchodzi Go czy będzie chory czy nie...
Za to Go kocham
Upiera się i przyjeżdża, bo dzieli nas 50 km...
Kochany jest
__________________
Prawdziwie Kochasz wtedy, kiedy nie wiesz dlaczego...
Malutka1412 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 21:21   #27
rybenka_
Zadomowienie
 
Avatar rybenka_
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 1 158
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Jesteśmy razem 3 lata.
W ostatnią wigilie strasznie chorowałam (angina) rodzice poszli na wigilie do rodziny , było mi strasznie smutno że zostawili mnie samą , tż-cik przyjechał do mnie , byłam cała zapłakana , zakatarzona, z 39 stopni goraczki , ledwo mówiłam ,ale on był ze mną i mówił mi że i tak jestem śliczna - chociaz wiem nie bylam ;P
a nastepnego dnia co ? Nastepnego dnia on obudził sie z angina ;O

Zachowanie twojego Tż uważam za dziwne.
__________________
`Mój wymiankowy Zapraszam. ODPISUJCIE U MNIE !
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=287610


`Jeśli któraś z was ma ksiązke TORI SPELLING - "STORI TELLING" bardzo prosze wejdż w watek poniżej !


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=288532
rybenka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 22:47   #28
tenebris
Zakorzenienie
 
Avatar tenebris
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 7 526
GG do tenebris
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Zdecydowanie Twój TŻ się zachowuje dziwacznie.
Mój mnie tuli, całuje itd. bez względu na wszystko xD I nie da się go nawet odepchnąć
Porozmawiaj z nim ;/
__________________
PUSTA MISKA - nakarm psiaka!

tenebris jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 22:48   #29
RozowySlon
Raczkowanie
 
Avatar RozowySlon
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 71
GG do RozowySlon
Dot.: Przeziębienie a TŻ

tak czytam czytam i stwierdzam ze moj tż to jakas cholera jest, bo jak jestem chora to zawija sie gdzie pieprz rosnie... a jak on chory to ja mu rosolki, *******ki...nie no chyba go opiernicze zaraz!
__________________
"Kobieta bywa natchnieniem dla rzeczy wielkich, których spełnieniu przeszkadza."

mój blog: owt.blox.pl
RozowySlon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-01-26, 22:48   #30
katinea
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-09
Wiadomości: 9
Dot.: Przeziębienie a TŻ

Macie rację, powinnam jasno powiedzieć "zostań, potrzebuję Ciebie", ale jak zobaczyłam ten jego lęk przed zarazkami, to... odechciało mi się jakiejkolwiek komunikacji. Wszystkie piszecie, że Wasi TŻci są przy Was w chorobie, a nawet się całujecie i przytulacie- a czy jest jakaś para, która się jednak wcale nie widuje gdy jedno z partnerów jest przeziębione? I jak to możliwe, że facet może tęsknić (nie widzieliśmy się od piątku, a normalnie to spotykamy się prawie codziennie, chyba, że są jakieś ważne sprawy typu nauka) i tej tęsknoty nie zaspokoić w obawie przed zarazkami? Ja go przytulam nawet gdy jest zakatarzony.

Edytowane przez katinea
Czas edycji: 2009-01-26 o 22:56
katinea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:52.