Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy' - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2013-04-25, 14:32   #3481
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Śniegowa,ale te kremy-pasty zazwyczaj zawierają tone cynku,to dopiero robi przesusz i spustoszenie na twarzy dorosłej kobiety,a stosuja je równiez Panie mające skórę problematyczną,tłustą,łoj otkową...jak leci...
A słuchaj nie interesowałas sie nigdy głebiej zagadnieniem olejków do pielęgnacji twarzy? zawsze mozna nimi stuningować za ''słaby'' kremik,lub stosowac solo,lub pod coś.
Jasne
Używam ekologicznego kremu avy i dodaję do niej arganowego i jest miodzio
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 14:42   #3482
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Jasne
Używam ekologicznego kremu avy i dodaję do niej arganowego i jest miodzio
...
jak lubisz indyjskie tematy to polecam tez marke Khadi.
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 14:48   #3483
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Ok, dziękuję za odpowiedzi. Jak wspomniałam, uczę się, może też niektóre moje wypowiedzi nie padły jasno, ale też nie widziałam, aby Śniegowa napisała mi, że mam go NIE stosować przy sesjach, jedynie zasugerowała odpowiedź goooosienka, którą, swoja droga, już widziałam. I czytałam wątek, może jeszcze nie cały, jestem w trakcie, tam, dokąd doszłam, nie znalazłam odpowiedz [to nie lektura na pięć min, a na brak zajęć nie narzekam ], które rozwieją moje wątpliwości, wiec pytam, by nie popełnić błędów, lub wyeliminować je do minimum. W końcu jestem początkująca. Natomiast korzystałam z innych źródeł, a skoro nie mam doświadczenia, nie mogę wiedzieć, że coś może się okazać kompletnym nieporozumieniem. Tak samo nigdy nie brałam jeszcze udziału w sesji, więc nie wiem, czego najlepiej użyć, nie mówiąc o pro nazewnictwach... Choć trafiałam na blogi wizażystek, które stosowały na sesjach choćby tę nieszczęsna krzemionkę. Ale w porządku, mniej więcej wątpliwości zostały rozwiane, postaram się działać zgodnie ze wskazówkami i przejrzę proponowane produkty
A co do rozświetlacza, chodziło mi o to, by był po prostu biały/transparentrny, bez tonów różowych bądź złotych. Wiem, że takie sa, ale w większości widzę drobiny brokatu, a tego z pewnością nie chcę. A samymi zdjęciami nie chcę się sugerować, bo nie zawsze aparat odda rzeczywistość.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-04-25 o 14:51
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:09   #3484
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ok, dziękuję za odpowiedzi. Jak wspomniałam, uczę się, może też niektóre moje wypowiedzi nie padły jasno, ale też nie widziałam, aby Śniegowa napisała mi, że mam go NIE stosować przy sesjach, jedynie zasugerowała odpowiedź goooosienka, którą, swoja droga, już widziałam. I czytałam wątek, może jeszcze nie cały, jestem w trakcie, tam, dokąd doszłam, nie znalazłam odpowiedz [to nie lektura na pięć min, a na brak zajęć nie narzekam ], które rozwieją moje wątpliwości, wiec pytam, by nie popełnić błędów, lub wyeliminować je do minimum. W końcu jestem początkująca. Natomiast korzystałam z innych źródeł, a skoro nie mam doświadczenia, nie mogę wiedzieć, że coś może się okazać kompletnym nieporozumieniem. Tak samo nigdy nie brałam jeszcze udziału w sesji, więc nie wiem, czego najlepiej użyć, nie mówiąc o pro nazewnictwach... Choć trafiałam na blogi wizażystek, które stosowały na sesjach choćby tę nieszczęsna krzemionkę. Ale w porządku, mniej więcej wątpliwości zostały rozwiane, postaram się działać zgodnie ze wskazówkami i przejrzę proponowane produkty
A co do rozświetlacza, chodziło mi o to, by był po prostu biały/transparentrny, bez tonów różowych bądź złotych. Wiem, że takie sa, ale w większości widzę drobiny brokatu, a tego z pewnością nie chcę. A samymi zdjęciami nie chcę się sugerować, bo nie zawsze aparat odda rzeczywistość.
...
jak Cię cena nie odstraszy to takie o jakie mniejwięcej Ci chodzi ma w ofercie firma Rough Bunny Rough <one są w płynie,recenzje na kwc>
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:40   #3485
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
jak Cię cena nie odstraszy to takie o jakie mniejwięcej Ci chodzi ma w ofercie firma Rough Bunny Rough <one są w płynie,recenzje na kwc>
Raczej nieosiągalne, przynajmniej na początek, jak dobieram zawartość od podstaw...
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 15:57   #3486
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Raczej nieosiągalne, przynajmniej na początek, jak dobieram zawartość od podstaw...
Sprawdź Flormar M108, to jest 'matowy' cień ale ja go używam jako rozświetlacz.
http://simyaser.blogspot.com/2012/05...a-mat-far.html
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 19:15   #3487
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Sprawdź Flormar M108, to jest 'matowy' cień ale ja go używam jako rozświetlacz.
http://simyaser.blogspot.com/2012/05...a-mat-far.html
Wydaje sie być bardzo w porządku, właśnie czegoś takiego szukałam.
Ja sama zamierzam używać ombre douce od make up atelier; to idealny odcień bronzera.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 19:58   #3488
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Wydaje sie być bardzo w porządku, właśnie czegoś takiego szukałam.
Ja sama zamierzam używać ombre douce od make up atelier; to idealny odcień bronzera.

A masz juz ombre douce? Bo ostatnio zmienili odcien tego cienia i to juz nie jest to co kiedys, teraz bardziej wpada w czerwone tony...


Ponawiam pytanie o najjasniejszy żółty odcien podkladu Photo Finish z Karaja. Ktos cos wie?
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 20:12   #3489
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
A masz juz ombre douce? Bo ostatnio zmienili odcien tego cienia i to juz nie jest to co kiedys, teraz bardziej wpada w czerwone tony...


Ponawiam pytanie o najjasniejszy żółty odcien podkladu Photo Finish z Karaja. Ktos cos wie?
Nie mam jeszcze. A bardzo się różni?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 20:14   #3490
manufakturapiekna
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 2 368
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Na stara wersje sie nie zalapalam, mam nowa niestety wg mnie nie nadaje sie do cieniowania.
manufakturapiekna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 20:22   #3491
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez manufakturapiekna Pokaż wiadomość
Na stara wersje sie nie zalapalam, mam nowa niestety wg mnie nie nadaje sie do cieniowania.
To nie dobrze. W takim razie muszę szukać od nowa... Na typowe bronzery nawet nie patrzę, brokatowa [lub nie] cegła mnie nie interesuje
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-25, 21:05   #3492
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Ja sama zamierzam używać ombre douce od make up atelier; to idealny odcień bronzera.
On nawet przed zmianą nie nadawał się dla każdego, ja w nim wyglądam jakbym była brudna.
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 21:28   #3493
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
On nawet przed zmianą nie nadawał się dla każdego, ja w nim wyglądam jakbym była brudna.
Pewnie tak, ale łatwiej znaleźć wśród typowych bronzerów te o ciepłych tonach, a np. mi takie w ogóle nie pasują... wybijają czerwonawe tony. Tak samo unikam wszelkich ciepłych odcieni róży.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 22:04   #3494
goooosienka
Zakorzenienie
 
Avatar goooosienka
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Zabrze
Wiadomości: 3 362
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Pewnie tak, ale łatwiej znaleźć wśród typowych bronzerów te o ciepłych tonach, a np. mi takie w ogóle nie pasują... wybijają czerwonawe tony. Tak samo unikam wszelkich ciepłych odcieni róży.
Sprawdź Benefit Hoola, W7 Honolulu albo bronzer z zestawu do konturowania (bronzer/rozświetlacz/róż) ze Sleeka w odcieniu Fair. Szukaj też za ciemnych pudrów matujących
__________________

magister kosmetologii
nauczyciel akademicki
goooosienka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-25, 22:25   #3495
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Sprawdź Benefit Hoola, W7 Honolulu albo bronzer z zestawu do konturowania (bronzer/rozświetlacz/róż) ze Sleeka w odcieniu Fair. Szukaj też za ciemnych pudrów matujących
Benefit i W7 mialam na oku, ale własnie mimo, że wydaja sie chłodne, u mnie sie by nie sprawdziły. Ostatnio zrobiłam sobie mineralny bronzer wzorowany na kolorze ombre douce właśnie i leży rewelacyjnie. Jednak wolę prasowane formuły, więc skoro pokombinowali z odcieniem, to mam problem i kolejne tygodnie szukania czegoś nowego. Choć taupe od NYX wydaje sie być w porządku... A z pudrami tez bywa rożnie. Miałam ciemniejszy o jakiś dwa, trzy tony, ale kolor wpadał w róż/pomarańcz i oczywiście masakrę miałam z nim na twarzy Musze jeszcze namierzyć stacjonarnie pudry vipery; maja fajne recenzje. Niestety większość polskiej kolorówki przeraża.
Chyba przy następnych zagranicznych zakupach NYX wyląduje w koszyku. A na razie będę męczyć sypkiego samoróbka.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-04-25 o 22:27
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 08:03   #3496
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
jak lubisz indyjskie tematy to polecam tez marke Khadi.
Obadam. Dzięki
Cytat:
Napisane przez goooosienka Pokaż wiadomość
Sprawdź Benefit Hoola, W7 Honolulu albo bronzer z zestawu do konturowania (bronzer/rozświetlacz/róż) ze Sleeka w odcieniu Fair. Szukaj też za ciemnych pudrów matujących
I Bahama Mama z The Balm
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 08:59   #3497
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Obadam. Dzięki

I Bahama Mama z The Balm
...
i słynna czekoladka Bouriois<cholerka nigdy nie pamiętam jak się to pisze > i puder ''pustynny'' Oriflame,mój osobisty ulubieniec. i Terra Bella z Debhory,i podstawowy bronzer z ELauder,Lancome tez coś ma zazwyczaj bezdrobinkowego i Shiseido....mnóstwo tego est na rynku,tylko róznia się odcieniami....era posuchy na bezdrobinkowe bronzery sie skończyła
....
EbonyLuna,Ty szukasz bronzera dla siebie czy do kufra?bo jak do kufra,to te przykłady które podały dziewczyny są uniwersalne dla większosci Klientek

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-04-26 o 09:02
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 10:34   #3498
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
i słynna czekoladka Bouriois<cholerka nigdy nie pamiętam jak się to pisze > i puder ''pustynny'' Oriflame,mój osobisty ulubieniec. i Terra Bella z Debhory,i podstawowy bronzer z ELauder,Lancome tez coś ma zazwyczaj bezdrobinkowego i Shiseido....mnóstwo tego est na rynku,tylko róznia się odcieniami....era posuchy na bezdrobinkowe bronzery sie skończyła
....
EbonyLuna,Ty szukasz bronzera dla siebie czy do kufra?bo jak do kufra,to te przykłady które podały dziewczyny są uniwersalne dla większosci Klientek
I dla siebie i do kufra. Do kufra właśnie o The Balm myślałam lub Hoola. U większości osób sie sprawdzi, nie każdy jest blady i szaro-oliwkowy, jak ja. Raczej łatwiej znaleść osoby 'opalone' Tylko The Balm to generalnie bardzo ciemny jest. Zawsze mogę poszukać wśród pudrów właśnie. Z moją karnacja jest jednak dużo większy problem.
Choć jeśli o samo konturowanie chodzi to pewnie będę szła na kompromis za pomocą Creme highlight Ben nye.
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:

Edytowane przez EbonyLuna
Czas edycji: 2013-04-26 o 10:38
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 11:00   #3499
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Duzo poczytalam na temat podkladow i pudrow ktore dobrze wychodza na zdjeciach -temat krzemionki i spf. Czytalam wypowiedzi i artykuly z roznych zrodel i opinie sa rozne. Jedni uwazaja ze krzemionka dobrze wychodzi tylko potrzebny jest umiar inni, ze kategorycznie nie mozna, a jeszcze inni uznaja ze zalezy to od flasha w aparacie i jego ustawien. A sprawa z SPF w podkladzie wyglada tak, ze te, ktore maja bardzo wysoki jest duze prawdopodobienstwo, ze dadza tzw flashback natomiast te z nizszym do 15-20 moga ale nie musza. I zeby jeszcze zamecic sklad/rodzaj SPF tez moze wplywac na pojawienie sie efektu flashback.

Czy zgadzacie sie z tym?

Moze warto by stworzyc liste sprawdzonych podkladow? Zarowno tych do mlodszych jak i starszych cer.
__________________


Edytowane przez kolory
Czas edycji: 2013-04-26 o 11:25
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-04-26, 11:21   #3500
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Duzo poczytalam na temat podkladow i pudrow ktore dobrze wychodza na zdjeciach -temat krzemionki i spf. Czytalam wypowiedzi i artykuly z roznych zrodel i opinie sa rozne. Jedni uwazaja ze krzemionka dobrze wychodzi tylko potrzebny jest umiar inni, ze kategorycznie nie mozna, a jeszcze inni uznaja ze zalezy to od flasha w aparacie i jego ustawien. A sprawa z SPF w podkladzie wyglada tak, ze te, ktore maja bardzo wysoki jest duze prawdopodobienstwo, ze dadza tzw flashback natomiast te z nizszym do 15-20 moga ale nie musza. I zeby jeszcze zamecic sklad/rodzaj SPF tez moze wplywac na pojawienie sie efektu flashback. Czy zgadzacie sie z tym?
Moze warto by stworzyc liste sprawdzonych podkladow? Zarowno tych do mlodszych jak i starszych cer.
Zawsze SPF sprawia, ze podkład zdaje się być bielszy w aparacie.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 11:27   #3501
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Zawsze SPF sprawia, ze podkład zdaje się być bielszy w aparacie.
A czy to prawda, że do sesji powinno stosować się podkład o ton ciemniejszy? Spotkałam się z takim stwierdzeniem wielokrotne... Czy może chodziło własnie o produkty z spf?
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 12:30   #3502
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
A czy to prawda, że do sesji powinno stosować się podkład o ton ciemniejszy? Spotkałam się z takim stwierdzeniem wielokrotne... Czy może chodziło własnie o produkty z spf?
Ja nigdy nie spotkałam się z profesjonalnym stwierdzeniem by nakładać ciemniejszy podkład.
Wg mnie każda rozsądna i profesjonalna wizażystka robi wszystko, by podkład był jak najlepiej dopasowany= jak najmniej widoczny.
Nie wiem skąd takie "rewelacje"


Dziewczynki. Zdaję relację z użytkowania cieni Fyrinnae.
W słoiczku- magia. Jak to się mieni, jak błyszczy...

Na oku...

Tragedia jakich mało.
Przy nakładaniu są wszędzie. nawet na dekolcie, próba sprzątania zawsze kończy się trudnymi do usunięcia smugami.... kreska z duraline odbija się koncertowo..... przez cały dzień osypuje się pod oczami a próba oczyszczenia kończy się znów ciemnymi smugami....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram

Edytowane przez Śniegowa
Czas edycji: 2013-04-26 o 12:45
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 12:36   #3503
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

...
ja miałam ostatnio zgoła inny problem...laska była wysmarowana czyms w rodzaju FakeBake....kolor ciała totalnie nienaturalnej głębokiej...cholera wie czego..bo nie opalenizny<pomijajć fakt,że było krzywo i miała plamy>a twarz ze 8 tonów jasniejsza,nie smarowana tym cholerstwem....no i teraz co...pomijając fakt,że nie spotkałam się z podkładem w podobnej tonacji ani bronzerem....ani dac podkładu identycznego w poziomie na twarz,bo by wyglądał jak maszkaron,a każdy jasniejszy odmienny tonacją odcinał sie niejako od kolorytu reszty ciała<miała wystąpić w koszulce i szortach> załamka...help

Edytowane przez dark01
Czas edycji: 2013-04-26 o 13:03
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 12:59   #3504
EbonyLuna
Zakorzenienie
 
Avatar EbonyLuna
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 3 064
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Ja nigdy nie spotkałam się z profesjonalnym stwierdzeniem by nakładać ciemniejszy podkład.
Wg mnie każda rozsądna i profesjonalna wizażystka robi wszystko, by podkład był jak najlepiej dopasowany= jak najmniej widoczny.
Nie wiem skąd takie "rewelacje"


Dziewczynki. Zdaję relację z użytkowania cieni Fyrinnae.
W słoiczku- magia. Jak to się mieni, jak błyszczy...

Na oku...

Tragedia jakich mało.
Przy nakładaniu są wszędzie. nawet na dekolcie, próba sprzątania zawsze kończy się trudnymi do usunięcia smugami.... kreska z duraline odbija się koncertowo..... przez cały dzień osypuje się pod oczami a próba oczyszczenia kończy się znów ciemnymi smugami....
Czytałam w kilku miejscach, że dlatego stosuje się ciemniejszy, gdyż blask lampy odbija się od twarzy i rozjaśnia, wiec na zdjęciach może być wrażenie, że modelka ma zbyt jasną twarz. Nie wiem jak to ma się do rzeczywistości, dlatego pytam
__________________
kosmetyki
odpisuj,proszę,u mnie (:
EbonyLuna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 13:34   #3505
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez EbonyLuna Pokaż wiadomość
Czytałam w kilku miejscach, że dlatego stosuje się ciemniejszy, gdyż blask lampy odbija się od twarzy i rozjaśnia, wiec na zdjęciach może być wrażenie, że modelka ma zbyt jasną twarz. Nie wiem jak to ma się do rzeczywistości, dlatego pytam
Dlatego do zdjęć nie uzywa się podkładów "sklepowych".....
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 13:57   #3506
kolory
Rozeznanie
 
Avatar kolory
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 630
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Dlatego do zdjęć nie uzywa się podkładów "sklepowych".....

Czyli dlaczego? Nie "sklepowe" czyli chodzi o te profesjonalne typu ben nye, kett etc?
Co maja podklady "sklepowe", ze sie ich nie uzywa do zdjec?
__________________


Edytowane przez kolory
Czas edycji: 2013-04-26 o 13:59
kolory jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 14:12   #3507
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez kolory Pokaż wiadomość
Czyli dlaczego? Nie "sklepowe" czyli chodzi o te profesjonalne typu ben nye, kett etc?
Co maja podklady "sklepowe", ze sie ich nie uzywa do zdjec?
SPF na przykład...
Podkłady profesjonalne zazwyczaj zupełnie inaczej kryja i inaczej zachowują sie na skórze. Nie nadają się też do stosowania na codzień.
I mam na myśłi faktycznie profesjonalne produkty jak np Kryolan, a nie te udające profesjonalne jak np Kobo
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 14:17   #3508
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

...
Śniegowa czy moge Cię prosić o lekkie pochylenie się nad moim problemem opisanym powyżej w pościem,mam nóż na gardle bo jeszcze jedno spotkanie z Lalką mnie czeka....
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 14:23   #3509
Śniegowa
Oby do wiosny
 
Avatar Śniegowa
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 17 102
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez dark01 Pokaż wiadomość
...
Śniegowa czy moge Cię prosić o lekkie pochylenie się nad moim problemem opisanym powyżej w pościem,mam nóż na gardle bo jeszcze jedno spotkanie z Lalką mnie czeka....
Powiem Ci, że ciężka sprawa.....
Miałam kiedyś zbliżona sytuację kiedy to świadkowa postanowiła pojść do solarium z samoopalającą mgiełką (tak przynajmniej utrzymywała) efektem były ciemne paskudne zacieki na ciele, a miała sukienkę z odkrytymi ramionami.
Na ciało nałożyłam podkład a na to bardzo starannie puder rozświetlająco brązujący.
Wyrównało to koloryt, a drobinki sprawiły że plamy nie rzycały się w oczy.
Nie wiem czy Ci pomoże ten pomysł.
__________________
Jeśli znajdziesz link w przypadkowym słowie w moim poście, to jest to ukryta reklama wstawiona przez Wizaż.
Gdy chcę się czymś podzielić link wstawiam pod słowo KLIK.
04.11.2015
Instagram
Śniegowa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-04-26, 14:31   #3510
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Makeupowe porady i tricki 'profesjonalnej ekipy'

Cytat:
Napisane przez Śniegowa Pokaż wiadomość
Powiem Ci, że ciężka sprawa.....
Miałam kiedyś zbliżona sytuację kiedy to świadkowa postanowiła pojść do solarium z samoopalającą mgiełką (tak przynajmniej utrzymywała) efektem były ciemne paskudne zacieki na ciele, a miała sukienkę z odkrytymi ramionami.
Na ciało nałożyłam podkład a na to bardzo starannie puder rozświetlająco brązujący.
Wyrównało to koloryt, a drobinki sprawiły że plamy nie rzycały się w oczy.
Nie wiem czy Ci pomoże ten pomysł.
....
zrobiłam podobnie,jednak Pani nie była zadowolona,jej makijazystka osobista ponoć nie ma problemu z jej opalenizną ale nie zdradziła kim ona jest .
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-12-16 16:18:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:25.