wielbicielki żeli p0d prysznic :) - Strona 152 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-09-20, 22:39   #4531
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
ja zawsze na kokardi zamawiałam po 5,90


może Soraya klikk
Też nie miałam)
Generalnie u mnie żeglowy półeczka bardzo skromna. Jakieś dwa biedne żele na wykończeniu jeden truskawkowy a drugi grejpfrutowy z the body shop. Kupuje gł świeżaki a te znudziły mi się zupełnie
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-25, 09:15   #4532
Inna_Mi
Raczkowanie
 
Avatar Inna_Mi
 
Zarejestrowany: 2012-08
Lokalizacja: Killarney
Wiadomości: 413
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Dziewczyny Kochane. Polećcie mi jakiś ultra czekoladowy żel pod prysznic/ płyn do kąpieli?
Mocno czekoladowa jest cała seria Chocomania od The Body Shop. Miałam już mydełko i teraz się czaję na żel pod prysznic, idealny zapach na chłodniejszą połowę roku
Inna_Mi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 07:13   #4533
emma-e4
Wtajemniczenie
 
Avatar emma-e4
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 2 761
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

spieszę donieść że ostatnie miesiące spędzam tylko na zużywaniu - z kilkunastu żeli zostało mi teraz 4, w tym 2 półlitrowe
postanowienie niekupowania do końca roku raczej nie dojdzie so skutku, bo chyba nie będę miała czym się myć
trochę zużywam tez mydełek, których sie nazbierało a zawsze odkładałam je do szfki bo pierszeństwo miały żele
emma-e4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 20:02   #4534
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez emma-e4 Pokaż wiadomość
spieszę donieść że ostatnie miesiące spędzam tylko na zużywaniu - z kilkunastu żeli zostało mi teraz 4, w tym 2 półlitrowe
postanowienie niekupowania do końca roku raczej nie dojdzie so skutku, bo chyba nie będę miała czym się myć
trochę zużywam tez mydełek, których sie nazbierało a zawsze odkładałam je do szfki bo pierszeństwo miały żele
Zazdroszczę i gratuluję
Wykończyłam dzisiaj żel Balea "kokos i nektarynka". Teraz już coraz chłodniej, więc biorę się za kawowy żel YR. Jakoś wolę takie otulające nuty zapachowe. Chociaż kusi też Alverde "wanilia i mandarynka". Zwłaszcza, że mam 2 sztuki w zapasach
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:11   #4535
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Wczoraj o mały włos nie skusiłam się na żel o zapachu bergamotki i limonki. Ale spojrzałam na cenę to momentalnie odstawiłam. Nie odbiło mi wczoraj aby za produkt tego typu dać 15 zł. Może doczekam się promocji za kilka m-cy? N wiosnę-lato zapach super.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-26, 21:18   #4536
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

A mi się nowych żeli chcę


Wrzuciłam do szafki w łazience żele, które już długo leżą I trzeba będzie zużywać intensywanie
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-27, 07:09   #4537
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
A mi się nowych żeli chcę


Wrzuciłam do szafki w łazience żele, które już długo leżą I trzeba będzie zużywać intensywanie
Masz jeden nowy
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-09-27, 17:13   #4538
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Masz jeden nowy
i to jaki


Dziewczyny polecam żel z Avonu z masłem shea Dla samego zapachu warto kupić
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 07:03   #4539
m_martka
Zakorzenienie
 
Avatar m_martka
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 6 755
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

kolejne zużycie YR kwiat bawełny
__________________
m_martka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-09-29, 11:53   #4540
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Inna_Mi Pokaż wiadomość
Mocno czekoladowa jest cała seria Chocomania od The Body Shop. Miałam już mydełko i teraz się czaję na żel pod prysznic, idealny zapach na chłodniejszą połowę roku

Dziękuje Ci ślicznie.
Miałam u mnie do późnej zimy niedostępne ostatnio kupiłam nie czekoladę a kokos też słodko a ja mam parcie na słodkości
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 09:43   #4541
fabregasowa
Zakorzenienie
 
Avatar fabregasowa
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 4 793
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Hej Dziewczyny Jak tam zużycia? U mnie na wykończeniu peeling z Biedry, ale później raczej nic się nie szykuje - same nowe, całe żele, w sporej części 500ml... a ostatnio kusiła mnie promocja w Rossie na żele OS - niby słabo wydajne, ale zapachy super
__________________
Wymiana kosmetyczna

https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...0#post52630770
fabregasowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 10:46   #4542
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Wczoraj skończyłam olejek pod prysznic Wellness&Beauty: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ct.html&next=1 . Stwierdzam, że olejki i oliwki do pielęgnacji ciała za bardzo mnie denerwują abym do nich wracała.
Żeby nie było fajnie to kupiłam kolejne żele Nabyłam 2 żele z Fresh Juice o zapachach wanilia z trawą cytrynową i mandarynka z dzikim imbirem. Fajne, delikatne zapachy. Zobaczę co dalej.
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 11:39   #4543
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

W październiku zużyłam miniaturkę żelu Dove, która od dawna zalegała mi w szafce i mam na wykończeniu litrowy płyn Luksji Jagodowa Muffinka. Zostało jeszcze 48 sztuk w zapasach, ale od 18 września nie kupiłam żadnego żelu i mam zamiar tak dotrwać do końca roku (chociaż biedronkowa promocja kusi...). W poniedziałek odbiorę jedynie jeden żel z Oriflame, ale zamówiłam go na początku września, więc się nie liczy
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 13:18   #4544
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
W październiku zużyłam miniaturkę żelu Dove, która od dawna zalegała mi w szafce i mam na wykończeniu litrowy płyn Luksji Jagodowa Muffinka. Zostało jeszcze 48 sztuk w zapasach, ale od 18 września nie kupiłam żadnego żelu i mam zamiar tak dotrwać do końca roku (chociaż biedronkowa promocja kusi...). W poniedziałek odbiorę jedynie jeden żel z Oriflame, ale zamówiłam go na początku września, więc się nie liczy
Gratuluję wytrwałości A co takiego Biedronka przygotowała na pokuszenie?
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 13:40   #4545
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

To u mnei lepiej - nei kupiłam żelu od maja
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 14:15   #4546
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To u mnei lepiej - nei kupiłam żelu od maja
Ja chyba w tym roku jeszcze ani jednego nie kupiłam. Za to co chwilę jakiś dostaję, więc zapasy rooosną i rooosną
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 14:21   #4547
meganem
Raczkowanie
 
Avatar meganem
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 432
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Gratuluję wytrwałości A co takiego Biedronka przygotowała na pokuszenie?
wszystkie żele pod prysznic i płyny do kąpieli -25%
__________________
Mój blog

https://wizaz.pl/forum/blog.php?u=216083

E. Chodakowska :
Bikini x 22
Sukces x 19
Turbo wyzwanie x 27
Killer x 4
Metamorfoza x 3
Turbo spalanie x 5

Huragan Workout x 4
meganem jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 16:11   #4548
BlueDecoria
Rozeznanie
 
Avatar BlueDecoria
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 756
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Też póki co wykorzystuję zapasy. Każde zakupy to dodatkowy egzemplarz więc jest w czym wybierać
BlueDecoria jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 17:49   #4549
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Wczoraj skończyłam olejek pod prysznic Wellness&Beauty: https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,7...ct.html&next=1 . Stwierdzam, że olejki i oliwki do pielęgnacji ciała za bardzo mnie denerwują abym do nich wracała.
Żeby nie było fajnie to kupiłam kolejne żele Nabyłam 2 żele z Fresh Juice o zapachach wanilia z trawą cytrynową i mandarynka z dzikim imbirem. Fajne, delikatne zapachy. Zobaczę co dalej.
Zawsze jak jestem w rosie to mnie kusi ten olejek. Teraz używam z YR i nawet mi sie podoba.
Cytat:
Napisane przez Inka_1 Pokaż wiadomość
W październiku zużyłam miniaturkę żelu Dove, która od dawna zalegała mi w szafce i mam na wykończeniu litrowy płyn Luksji Jagodowa Muffinka. Zostało jeszcze 48 sztuk w zapasach, ale od 18 września nie kupiłam żadnego żelu i mam zamiar tak dotrwać do końca roku (chociaż biedronkowa promocja kusi...). W poniedziałek odbiorę jedynie jeden żel z Oriflame, ale zamówiłam go na początku września, więc się nie liczy
Wrzuć fotki
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To u mnei lepiej - nei kupiłam żelu od maja
Ja to Cię podziwiam za silną wolę.
Cytat:
Napisane przez meganem Pokaż wiadomość
wszystkie żele pod prysznic i płyny do kąpieli -25%
Byłam. Ale wydaje mi się, źe kiedyś fajniejsze żele w biedro były.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-10-11, 20:10   #4550
Inka_1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-08
Wiadomości: 439
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez ParoleParole Pokaż wiadomość
Wrzuć fotki
Może w tygodniu. Ostatnio zrobiłam porządki w moich zapasach i nie mam siły znowu ich wyciągać z szuflady
Inka_1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:34   #4551
dziewczyna
Zakorzenienie
 
Avatar dziewczyna
 
Zarejestrowany: 2003-05
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 29 946
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
To u mnei lepiej - nei kupiłam żelu od maja
Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ja chyba w tym roku jeszcze ani jednego nie kupiłam. Za to co chwilę jakiś dostaję, więc zapasy rooosną i rooosną
:Oklaski: dla wytrwałych. Dostawanie fajnych żelów też jest fajne

Cytat:
Napisane przez meganem Pokaż wiadomość
wszystkie żele pod prysznic i płyny do kąpieli -25%
Dzięki. Chyba nie skorzystam, bo w żele z Biedry jestem zaspokojona, choć może zobaczę ciekawą chciejkę
dziewczyna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 20:58   #4552
Iwoka
Zakorzenienie
 
Avatar Iwoka
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Racibórz
Wiadomości: 22 741
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez dziewczyna Pokaż wiadomość
Dzięki. Chyba nie skorzystam, bo w żele z Biedry jestem zaspokojona, choć może zobaczę ciekawą chciejkę
Ja z dodatkowego żelu nie skorzystam, ale doszłam do wniosku że nie mam w domu żadnej soli do kąpieli... Chyba jutro przejdę się na zwiady do Biedronki
__________________
Mów mi "Iwonka"

Mój blog kosmetyczny

Instagram
Iwoka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:12   #4553
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ja z dodatkowego żelu nie skorzystam, ale doszłam do wniosku że nie mam w domu żadnej soli do kąpieli... Chyba jutro przejdę się na zwiady do Biedronki
Kupiłam czekoladę z the body shop....cały zestaw..chłop oszaleje
Uwielbiam.. U mnie żeli na stanie 3
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 21:22   #4554
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Iwoka Pokaż wiadomość
Ja z dodatkowego żelu nie skorzystam, ale doszłam do wniosku że nie mam w domu żadnej soli do kąpieli... Chyba jutro przejdę się na zwiady do Biedronki
też tak myślałam przy ostatniej promo w biedro. i tak stoją 3 opakowania. a ja zawsze szybki prysznic biorę.
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-11, 22:38   #4555
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez meganem Pokaż wiadomość
wszystkie żele pod prysznic i płyny do kąpieli -25%
Właśnie w tej promocji kupiłam dziś kremowy żel Creme Pure Touch o zapachu mleczka kokosowego i jaśminu i muszę powiedzieć, że pachnie pięknie! Rzeczywiście czuć coś jaśminowego, sam żel jest bardzo kremowy, ma delikatny bladoróżowy kolor, przypomina mi konsystencją Dove.
Jeszcze nie wypróbowałam, mam nadzieję, że nie wysusza, długo utrzymuje się na skórze i to taki biedronkowy odpowienik Dove .

Zastanawiam się jeszcze nad wersją miód i jaśmin Miała któraś z Was te żele? Warto zrobić zapas? Bo normalna cena moim zdaniem nieco wygórowana 7 zł za 300 ml W promocji można kupić półlitrowe Dove za niewiele więcej...

Raz mi się zdarzyło dorwać w Pierdonce żele Dove z serii Creme Mousse 200 ml za 3,50 i Purely Pampering 250 ml za 3,90 Zrobiło się zapasy
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 09:37   #4556
Iwona 25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 4 111
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Właśnie w tej promocji kupiłam dziś kremowy żel Creme Pure Touch o zapachu mleczka kokosowego i jaśminu i muszę powiedzieć, że pachnie pięknie! Rzeczywiście czuć coś jaśminowego, sam żel jest bardzo kremowy, ma delikatny bladoróżowy kolor, przypomina mi konsystencją Dove.
Jeszcze nie wypróbowałam, mam nadzieję, że nie wysusza, długo utrzymuje się na skórze i to taki biedronkowy odpowienik Dove .

Zastanawiam się jeszcze nad wersją miód i jaśmin Miała któraś z Was te żele? Warto zrobić zapas? Bo normalna cena moim zdaniem nieco wygórowana 7 zł za 300 ml W promocji można kupić półlitrowe Dove za niewiele więcej...

Raz mi się zdarzyło dorwać w Pierdonce żele Dove z serii Creme Mousse 200 ml za 3,50 i Purely Pampering 250 ml za 3,90 Zrobiło się zapasy
-ja też kupiłam ten sam żel, wczoraj użyłam,nawilżenie lepsze niż po Dove, bardziej tłusty jest,ale nie parafinowaty,zapach utrzymuje się na pewno ok.2h, bo pózniej poszłam spać i po tych 2h jednak chce się posmarować balsamem,a ja leniwa jestem

---------- Dopisano o 10:37 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

moim zdaniem -podsumowując ten żel, w promocji za 5 zł można wypróbować,ale pupy nie urywa, faktycznie jest bardziej "olejowaty"
Iwona 25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 13:57   #4557
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Dziś mogę się podzielić wrażeniami po biedronkowym odpowiedniku Dove i tak: konsystencja jest bardzo, bardzo kremowa Bardziej niż w Dove. Taka hmmm, puchata? Do tego żel (krem pod prysznic? ) znacznie lepiej się pieni niż Dove (porównuję do sytuacji, gdy używamy samego żelu, bez wspomagania myjką/gąbką, Dove tak użyty u mnie bardzo słabo się pieni), tworzy kremową pianę. W dodatku zapach w trakcie mycia robi się bardzo intensywny, możne nawet za bardzo Wychodzą wtedy mocno kwiatowe nuty, zapach staje się wręcz odurzający - efekt trochę kojarzy mi się z tym, jak kiedyś się mówiło, żeby nie zasypiać przy mocno pachnących kwiatach łubinu, bo można się już nie obudzić Jednym słowem baaardzo intensywny.
Ale na szczęście na skórze znów łagodnieje i staje się przyjemny, w dodatku długo się utrzymuje Sam zapach może mniej "szlachetny" niż w Dove, bo jednak Dove mają to "coś" w sobie... Ta charakterystyczna, mydlano-kremowo-pudrowa nuta, która pojawia się we wszystkich wersjach żeli daje mi jakieś irracjonalne poczucie luksusu i czegoś ekskluzywnego A w żelu BeBeauty Creme Pure Touche tego właśnie mi zabrakło do pełni zadowolenia...
Co do właściwości pielęgnacyjnych, to nie wysusza, może też nie pielęgnuje w jakiś spektakularny sposób, ale pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku, nie gorzej a może nawet lepiej jak Dove (właśnie przez to, ze jest taki kremowo-tłusty, w składzie, na samym początku, zaraz po wodzie znajduje się olej słonecznikowy).

Podsumowując, polecam Dokupię też dziś pozostałe wersje - miód i jaśmin oraz ogórkową (kopia Dove Go Fresh)
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:22   #4558
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Dziś mogę się podzielić wrażeniami po biedronkowym odpowiedniku Dove i tak: konsystencja jest bardzo, bardzo kremowa Bardziej niż w Dove. Taka hmmm, puchata? Do tego żel (krem pod prysznic? ) znacznie lepiej się pieni niż Dove (porównuję do sytuacji, gdy używamy samego żelu, bez wspomagania myjką/gąbką, Dove tak użyty u mnie bardzo słabo się pieni), tworzy kremową pianę. W dodatku zapach w trakcie mycia robi się bardzo intensywny, możne nawet za bardzo Wychodzą wtedy mocno kwiatowe nuty, zapach staje się wręcz odurzający - efekt trochę kojarzy mi się z tym, jak kiedyś się mówiło, żeby nie zasypiać przy mocno pachnących kwiatach łubinu, bo można się już nie obudzić Jednym słowem baaardzo intensywny.
Ale na szczęście na skórze znów łagodnieje i staje się przyjemny, w dodatku długo się utrzymuje Sam zapach może mniej "szlachetny" niż w Dove, bo jednak Dove mają to "coś" w sobie... Ta charakterystyczna, mydlano-kremowo-pudrowa nuta, która pojawia się we wszystkich wersjach żeli daje mi jakieś irracjonalne poczucie luksusu i czegoś ekskluzywnego A w żelu BeBeauty Creme Pure Touche tego właśnie mi zabrakło do pełni zadowolenia...
Co do właściwości pielęgnacyjnych, to nie wysusza, może też nie pielęgnuje w jakiś spektakularny sposób, ale pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku, nie gorzej a może nawet lepiej jak Dove (właśnie przez to, ze jest taki kremowo-tłusty, w składzie, na samym początku, zaraz po wodzie znajduje się olej słonecznikowy).

Podsumowując, polecam Dokupię też dziś pozostałe wersje - miód i jaśmin oraz ogórkową (kopia Dove Go Fresh)
I to opinia po jednym użyciu?
__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 15:53   #4559
Krutynianka
Rozeznanie
 
Avatar Krutynianka
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 629
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Tak. Takie właśnie są moje wrażenia.
Krutynianka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-10-12, 22:21   #4560
ParoleParole
Zakorzenienie
 
Avatar ParoleParole
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Chicago
Wiadomości: 18 685
Dot.: wielbicielki żeli p0d prysznic :)

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
Tak. Takie właśnie są moje wrażenia.
to szacunek

Bo ja nie jestem w stanie po jednym- dwoch a nawet pięciu użyciach żelu napisać, ze

Cytat:
Napisane przez Krutynianka Pokaż wiadomość
[....................]
Co do właściwości pielęgnacyjnych, to nie wysusza, może też nie pielęgnuje w jakiś spektakularny sposób, ale pozostawia skórę miękką i przyjemną w dotyku, nie gorzej a może nawet lepiej jak Dove (właśnie przez to, ze jest taki kremowo-tłusty, w składzie, na samym początku, zaraz po wodzie znajduje się olej słonecznikowy).
[...]
h)

__________________
"Wiesz, wszystko co się tak naprawdę liczy, to aby ludzie, których kochasz, byli szczęśliwi i zdrowi. Cała reszta to zamki na piasku..."
ParoleParole jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-07-18 21:46:10


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:20.