Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek! - Strona 35 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-07-19, 10:06   #1021
AlbinoticBlack
Rozeznanie
 
Avatar AlbinoticBlack
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 682
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Eh jakaś fala łamiących się brzegów T__T. Wcześniej używałam odżywki z CA i było super, ale szybko gęstniała to przerzuciłam się na jakieś losowe z wibo itp. i było ok. Teraz kończę czarną z GR i niby są twarde, nie rozdwajają się ani nic, ale za każdym razem jak urosną na tyle, że można coś z nimi zrobić to pyk, cały róg idzie i lakiery schodzą mi w 2 dni(choć te same trzymały się wcześniej tydzień). Najczęściej jeszcze falą jak juz jeden pójdzie to 3 kolejne i powrót do króciutkich pipków . Wiem, że to nie kwestia kształtu bo przy migdałach łamały mi się o dziwo bardziej przy tych brzegach(zaraz z boku tam gdzie zaczyna się wolna część paznokcia). Olejuje, kremuje, odżywkuje, a one swoje, zaczęłam jeść siemieniowego gluta i nawet szybko urosły, póki co jest lepiej. Mam nadzieje, że tak już zostanie. Może znacie jakieś dobre odżywki dostępne w drogeriach, bez tych złych składników i nadające się jako baza?
AlbinoticBlack jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 10:35   #1022
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Eh jakaś fala łamiących się brzegów T__T. Wcześniej używałam odżywki z CA i było super, ale szybko gęstniała to przerzuciłam się na jakieś losowe z wibo itp. i było ok. Teraz kończę czarną z GR i niby są twarde, nie rozdwajają się ani nic, ale za każdym razem jak urosną na tyle, że można coś z nimi zrobić to pyk, cały róg idzie i lakiery schodzą mi w 2 dni(choć te same trzymały się wcześniej tydzień). Najczęściej jeszcze falą jak juz jeden pójdzie to 3 kolejne i powrót do króciutkich pipków . Wiem, że to nie kwestia kształtu bo przy migdałach łamały mi się o dziwo bardziej przy tych brzegach(zaraz z boku tam gdzie zaczyna się wolna część paznokcia). Olejuje, kremuje, odżywkuje, a one swoje, zaczęłam jeść siemieniowego gluta i nawet szybko urosły, póki co jest lepiej. Mam nadzieje, że tak już zostanie. Może znacie jakieś dobre odżywki dostępne w drogeriach, bez tych złych składników i nadające się jako baza?
Z paznokciami jest o tyle trudno, że efektów nie widać od razu - można sklejać odżywkami rozdwojenia, ale one nie znikną i trzeba poczekać na nową, zdrową płytkę. A skoro płytka wyrasta słabsza, to może chodzić o jakieś braki w organizmie. Zwróć uwagę na dietę - jak sprawa ma się z warzywami i owocami, najlepiej świeżymi? Zawsze jestem za naturalnym odrabianiem braków, ale jeśli nie pozwala Ci na to tryb życia, to możesz sięgnąć po suple. Z tym, że na efekty takiej wewnętrznej kuracji trzeba trochę poczekać
Na Twoim miejscu pozostałabym wierna na razie jednej odżywce, żeby zobaczyć czy rzeczywiście służy. Ja zawsze i wszędzie polecam Sally Hansen Complete Care 4 in 1, zielona albo różowa wersja Zamawiam na Allegro, ale wydaje mi się, że widziałam kiedyś w Rossie (ale na All wyjdzie taniej nawet z przesyłką ). Kiedyś używałam też SH Nailgrowth Miracle, stara wersja miała formalinę, ale paznokcie wyprowadziła mi z tragicznego stanu wzorowo Wczytuję się w skład nowej i formaliny nie widzę, ale jeszcze nie użyłam.
Do tego znowu zawsze i wszędzie - balsam Herba Studio 2x5, cudotwórca
Zainwestuj też w dobry utwardzacz (wymienione w pierwszym poście), żeby powstrzymać odpryskiwanie lakieru, co kończy się zazwyczaj tym, że lakier odskakuje razem z warstwą paznokcia
Jeśli piszesz, że to nie wina kształtu to chyba nie mam więcej rad
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 11:30   #1023
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mali bardzo ładny lakier)) podoba mi się)
dziękuję
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Odnośnie ilości - ciągle trzymam się dzielnie w okolicach dwustu Ostatnio całkiem regularnie robię porządki i oddaję
taka z Ciebie matka, że dzieci oddajesz a tak serio, to podziwiam
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Patrzę na zdjęcia Flamingo i jest raczej za jasny jak na NN Pewna jestem, że jest z Poptastic (kolekcji tej starej, bo teraz chyba jakieś nowe wyszły?) i pasuje do słoczy

W macie zacna
mogę na to przystać, nieważne jak się nazywa, wygląda super

dzięki

---------- Dopisano o 12:30 ---------- Poprzedni post napisano o 12:16 ----------

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Olejuje, kremuje, odżywkuje, a one swoje, zaczęłam jeść siemieniowego gluta i nawet szybko urosły, póki co jest lepiej. Mam nadzieje, że tak już zostanie. Może znacie jakieś dobre odżywki dostępne w drogeriach, bez tych złych składników i nadające się jako baza?
"Paznokcie u palców rąk rosną z prędkością 2 - 3 mm na miesiąc. Oznacza to, że całkowita wymiana paznokcia odbywa się przez około 6 miesięcy. Paznokcie u palców stóp rosną tylko 1 - 1.5 mm na miesiąc. Ich odnowa jest możliwa w ciągu 12 miesięcy"


6 miesięcy zanim od żywego mięska będziesz miała nową płytkę, chociaż u mnie wydaje się, że u mnie to leci trochę szybciej, bo mam krótką różową część
Także wszystko czym wspomagasz od wewnątrz potrzebuje czasu. Nie ma rady na rozdwajające się końce - trzeba skracać, używać odżywki i czekać na efekty. To tak jak z rozdwajającymi się włosami, nic nie "sklei" magicznie zniszczonych końców.
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 12:40   #1024
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

dzień dobry
biorę się za nadrabianie... i mój Firefox mnie wkurza, bo co chwilę wyskakuje mi 'brak odpowiedzi'


Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Moja mama miala ze mna 3 światy, jak mialam 6 lat postanowilam zostac murzynką i razem z kolezanka wysmarowalyśmy się sadza... dwa tygodnie w domu siedzialam a wanna drugie tyle miala czarne zacieki

---------- Dopisano o 20:49 ---------- Poprzedni post napisano o 20:46 ----------

Meeow cudne, śliczne zgrabne, schludne , piękniaste<3

borze

dziękuję


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Super, uwielbiam taakie połączenia! To jest mani najczęściej goszczące na moich paznokciach.. czyli więcej niż raz do roku

Widziałam, że nowych dzieci Wam przybyło Ja też dzisiaj przygarnęłam małą rodzinkę:

dziękuję ja również uwielbiam takie połączenie, jest najlepsze jak się nie ma siły kombinować, - ulubiony lakier + mgiełka i musi wyjść zawsze

ładne towarzystwo przygarnęłaś


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moje stopy to obraz nędzy i rozpaczy

moje pod względem doprowadzania ich do porządku i pielęgnacji nie są wymagające... ale względem butów to już tragedia. bardzo często kończę z obtartymi piętami i pęcherzami


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
aaaaa zdarzyło Wam się, żeby się napisy z jakiejś Chinki pościerały? chyba mam jakieś podróby

nie, nawet te odkupione od dziewczyn nadal mają napisy


Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Nekofood a co myslisz o Eveline 933? Nie wiem, czy dosc rozbielony, kupilam w czerwcu i jak dla mnie pieknie wyglada na paznokciach, ma delikatny shimmer, który nie jest zbyt widoczny po nalozeniu, ladnie kryje i odcien moim zdaniem jest super.

Meeow uwielbiam takie odcienie

ja go macałam ostatnio, ale nie wzięłam ogólnie w moim jednym Rossie Eveline tak przebrane jest

je również, chyba muszę sobie kupić tego Essie na zapas


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Zestaw fajny ale z moimi zdolnościami pewnie lakiery koloru sławetnej kupy by wyszły


Poszedł mi dziś fakier w połowie płytki, na żywcu, do połowy szerokości, nawet nie wiem kiedy i co najdziwniejsze, zero krwi ale jak go próbowałam ruszyc to ból jak jasna dupa . Nie ma jak tego spiłować ani obciąć. Zakleiłam kropelka i torebką ale chyba w poniedziałek pójdę na żel. Musze coś z tym zrobić bo jak sobie pomyślę że gdzieś przez przypadek szarpnę to

kupę to Lovely namieszało, Ty byś piękne franki zrobiła


biedny z żelem dobre rozwiązanie, bo metoda na torebkę herbaty może długo nie wytrzymać


Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
O matko Umarłam ze śmiechu tutaj.. pewnie rodzina często przywołuje tą historię nie? Ja do dzisiaj słucham o mojej ucieczce z przedszkola i o tym jak wiecznie beczałam nad barszczem czerwonym, więc jakby moi mieli TAKĄ historię na podorędziu to mieliby używanie

mała Mgiełka na gigancie


Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Masz barszczo traumę z dzieciństwa? moją były łazanki...i zupa owocowa Moja babcia kazala mi to jesc , wiec sobie wypbrazalam ze to jakieś mega danie .... Pierogi np. I polykalam lazanki w calosci

dla mnie łazanki to jedno z lepszych dań a trauma z dzieciństwa to zupa mleczna i kanapki na chlebie/bułce, gdzie pod warstwą nutelli/dżemu było masło
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 12:53   #1025
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
u mnie też jest kilka takich historii, które zawsze przy okazji spotkań rodzinnych są powtarzane

"pracuję stopami" brzmi jakbyś była luksusową prostytutką

no co Ty, żadna obraza, po prostu mnie wkurzają, to już mój facet ma miększe pięty ode mnie

u mnie tak samo, np. jak będąc małym glutem wyciągnęłam rurę doprowadzającą wodę do pralki i uciekałam w popłochu z łazienki i tak wskoczyłam na fotel, że prawie go wywróciłam mama się zorientowała co jest grane dopiero, jak zobaczyła moje mokre skarpety

wycieram obiadową surówkę z laptopa

to Twój Sylwestrowy pewnie ma tak jak mój brat - stopy miękkie jak u dziecka, dłonie tak samo


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
znam ten bling, więc wyobrażam sobie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52121785]Jakie ładne,delikatne [/QUOTE]


dziękuję


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
Bo w Naturze teraz zrobili masakrę zabrali jedną szafę Essence, a więc i połowę lakierów :/ zamiast tego jest szafa W7, która w połowie jest pusta, połączona z resztkami starych essence, catrice itd. Do tego wstawili też szafę smart girls, zabrali chyba Bell i jeszcze chyba jakaś zmiana, nie pamiętam. Ogólnie bajzel jakich mało :/
a czytałam gdzieś na czyimś FB, że w jakimś Rossie zabrali szafę Wibo ciekawe czy we wszystkich to będzie...

u mnie szafa W7 przedstawia się tak jak u Ciebie, też dostawili Smart Girls, ale Bell nadal mam, ale to co się tam dzieje, to jakaś masakra. wchodzę i nie wiem czego szukałam i gdzie to znajdę


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kobieta

dodaję w wyobraźni bling i jest

nie wiem czy doczytałaś później, ale gradient nie doszedł do skutku

dziękuuuję


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Podoba mi się
A błysk mgiełki sobie wyobraziłam

dziękuję


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Na początek monotematyczna wrzutka - na króciakach nigdy nic nie chce mi się robić

ChG Shell-o
CC Blue Heaven
Orly Cotton Candy

przeepiękne wszystkie


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52123605]Ja próbuje wyczyścic swoje paznokcie i palce.Zmywałam MissX i pofarbowała mi płytkę na niebiesko mimo bazy [/QUOTE]


o kurczę, słabo
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 12:58   #1026
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
A ja nie znoszę malować paznokci u stóp.. mam nigdy niepomalowane praktycznie. Uwielbiam oglądac u innych ale sama nie znoszę tego robić. Na dodatek u nóg musiałabym mieć ciągle czarne chyba, bo mi sie kolory kłócą.. Nie mogłabym mieć czegoś całkiem innego u rąk i nóg.. i jeszcze w ciuchach na sobie - wiem jestem dziwna


Nie lubiłam chodzić do przedszkola i wiecznie płakałam i trzymałam się żywopłotów. Mama wzięła sie na sposób i mówiła mi, że muszę iść bo ona idzie do pracy.. Więc jak już sobie wymyśliłam, że zwieję to poszłam do niej do szpitała, bo było to stosunkowo blisko. Wpadłam na oddział do dyżurki i pytam gdzie mam.. a miła pielęgniarka na to, że mama ma dzisiaj wolne Podobno w przedszkolu ze wszystkimi dziećmi została jedna pani a reszta, łącznie z dyrektorką latała i mnie szukała. A wiecie jak to sprytnie zorganizowałam! Pamiętam to nawet Wracaliśmy z placu zabaw i w takim przedsionku w budynku przedszkola pani nas policzyła, a ja siup - zawróciłam na zewnątrz i wywiałam. Podobno w tym przedszkolu są teraz bramki z automatycznymi drzwiami


---------- Dopisano o 13:29 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Aaaaaa i nowy maniuś jest

ja nie znoszę malowania, ale jak już mam pomalowane to lubię bardzo


umieram tutaj dzisiaj!!!! co następna to z lepszą historią, Mgiełka jesteś boska


cudowny uwielbiam Twoje stemplowe mani


Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Przyznaję sobie bana na zakupy
W Claire's promocja 3 w cenie 2. Fiolet to holo, pierwsze holo w moich zbiorach.

ale ładne dzieci


cionk dalszy nastopmi, dalej lecę w trasę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 13:26   #1027
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

moje pod względem doprowadzania ich do porządku i pielęgnacji nie są wymagające... ale względem butów to już tragedia. bardzo często kończę z obtartymi piętami i pęcherzami





dla mnie łazanki to jedno z lepszych dań a trauma z dzieciństwa to zupa mleczna i kanapki na chlebie/bułce, gdzie pod warstwą nutelli/dżemu było masło
Biednaś:/ ja cale szczescie nie mialam nigdy problemow z butami, ale mam kolezanke( tez tancerke) i ja wszystko ociera... I takcz tak. Miala nie raz do żywego pokaleczone stopy

No coś Ty?? Ja kochałam tkie knapki

---------- Dopisano o 14:26 ---------- Poprzedni post napisano o 14:21 ----------

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja pierdacze... Wam też tak Wizaż lami? Normalnie wiesza mi się na chwilę Mozilla za każdym razem jak

Wcale nie wygląda kijowo, normalne, porządne owale Wyglądają bardzo dobrze, choć kwadraty to masz przeboskie


Mi tez wizaz muli:/ zawiesza sie.. Cuda wianki.

Wiesz, ja chyba lepiej tez sie czuje w kwadratach no ale dobra odmiana nie jest zla, a i faktycznie lakier dluzej sie trzyma

Ze zdjeciami nie ma problemu. To bardzo mile ze jest to dla kogos interesujace. Wieczorem przysiąde
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 15:22   #1028
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Pedi zrobione, mani zrobione, złota SH użyta, a ja jeszcze nie umarłam

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
taka z Ciebie matka, że dzieci oddajesz a tak serio, to podziwiam
Ano Jakieś refleksie mnie nachodzą, że za dużo tego, biorąc pod uwagę to, że ostatnią kasę na lakiery potrafię przepierdzielić Na randce ze Smutką i Han (jakoś pod koniec zeszłego roku), Smutka to samo mówiła - zakupy na hurra! a potem laksy stoją i się kurzą :x
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dzień dobry
biorę się za nadrabianie... i mój Firefox mnie wkurza, bo co chwilę wyskakuje mi 'brak odpowiedzi'
Uffff, Ty też! Nie to, że cieszę się z Twojego nieszczęścia, ale już myślałam, że mi się coś pierdali w kiszkach lapka, bo to samo mam Ale to tylko niezawodny Wizaż
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
przeepiękne wszystkie
Pięknie dziękuję
Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Mi tez wizaz muli:/ zawiesza sie.. Cuda wianki.

Wiesz, ja chyba lepiej tez sie czuje w kwadratach no ale dobra odmiana nie jest zla, a i faktycznie lakier dluzej sie trzyma

Ze zdjeciami nie ma problemu. To bardzo mile ze jest to dla kogos interesujace. Wieczorem przysiąde
Po prostu pięknie Po co usuwali tę zakładkę, gdzie można było zgłaszać błędy, skoro jest jeszcze gorzej

A pewnie, trzeba popróbować

Dziękuję
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 15:29   #1029
Chantell
Rozeznanie
 
Avatar Chantell
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 650
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Dzieki wielkie pędzelki juz mam, jeszcze tylko zaopatrzę sie w aceton

A widzialyscie moze płytki ze wzorkami medycznymi? Jakies organy/strzykawki itd itp? Znalazłam tylko jedną na eBayu i zastanawiam sie czy wiecej nie ma, czy zle szukam
__________________
JEUNESSE dystrybutorka


Chantell jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 16:17   #1030
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez daggmara Pokaż wiadomość
Mgiełko - super zdobienie, takie romantyczne


Przyznaję sobie bana na zakupy
W Claire's promocja 3 w cenie 2. Fiolet to holo, pierwsze holo w moich zbiorach.
Dzięki, miło mi

Fajne, tylko ten pierwszy mi by się pewnie nie podobał

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Świetna historia, uśmiałam się

A dobra, juz widze na blogu ze Avon


A noooo Avon, świetne one są!!!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Mgielko dziękuje, śliczne pazurki, piękne są te Twoje zdobienia.
Ja u stóp sporadycznie mam nie pomalowane... Chłop zobaczył moja plytke pierwszy raz po 3 latach związku więc nie za szybko..( nowy etap w relacji)
Dziekuję, super takie miłe rzeczy słyszeć Nooo ja własnie jakoś nie maluję..

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
kurcze jakoś nie widzą fioletu na tym kolorze... ale ciekawa jestem zdjęć jeśli będą a że zrobił się bardziej różowy to możliwe.

i nie kusi Cię żeby ponosić mani jak już je zrobisz? bo mi się zdarza malować lakierem tylko do swatcha jak już muszę, a i tak szkoda zmywać a co dopiero zdobienie

o, to jest to co lubię, super
Będą, będą zdjęcia Ale za jakiś czas pewnie.. dalej mam trochę tyłu z notkami na blogu.

Czasem mi szoda trochę zmywać, ale za dużo mam pomysłów na raz Często jak recenzuję płytki, to brakuje mi mani przykładowych i to są te na pięć minut.



[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52125196]Cudny maniuś
[/QUOTE]Dziekuję

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
udana byłaś cwaniaczek od maleńkości

piękne, subtelne, ślicznie odbite


moja kanapeczka
Miałam swoje momenty

Talie miało być dokładnie Zasługa Avonowego lakieru.

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
piękne mani
Dzięki, bardzo fajnie się je nosiło.
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 16:34   #1031
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

...i dalej nadrabiam


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Nie żebym miała wybór - na aukcji był duet za trzy dyszki, z przesyłką trzydzieści pięć, no pokusiło. Cotton Candy (to ze względu na niego) i Pixie Stix (nie wiedziałam o jego istnieniu ), czyli jeden słodszy od drugiego

nono, to tak monotematycznie poszalałaś


[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52125196]Chciałam dziś pomalować paznokcie neonem z Lovely i owszem pomalowałam,ale za chwilę musiałam zmyć.Lakier i top tak mi zbąbliły przez ten upał,że nie mogłam na to patrzeć.Masakra [/QUOTE]

też to przerabiałam, coś okropnego i miałam wrażenie, że z każdym kolejnym dniem bąbli przybywa i lakier mi spier.dala z końcówek


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
moja kanapeczka

przyjemna


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję nowe dzieci i nowe mani, które jest na blogu.

urocze dzieciaki i mani cudne


Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
wyszło tak delikatnie, pięknie

i pasowało do sukienki


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jeszcze na wierzch położyłam mat i dopiero się smaczna zrobiła
ale obecny kształt paznokci to jakaś pomyłka

ooo, w tej wersji jeszcze bardziej mi się podoba co to za SH na wierzchu?


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja pierdacze... Wam też tak Wizaż lami? Normalnie wiesza mi się na chwilę Mozilla za każdym razem jak otwieram cytat w nowym oknie albo kolejną stronę wątku Inne strony działają normalnie


Znając życie byłoby mi szkoda używać
Ale fakt - zestaw rewelacyjny

Na zbliżeniu wygląda przepięknie

mam to samo, nie próbuję nawet zrozumieć o co chodzi mojej przeglądarce


miałabym to samo ale ten zestaw jest fajnie zrobiony, możesz sobie stworzyć swój idealny odcień, którego nikt nie podrobi

dziękuję!


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Dziś, po paru latach, wracam do złotej odżywki SH, trzymajta łokcie żebym jutro nie obudziła się z pokrzywką

trzymałam

---------- Dopisano o 17:33 ---------- Poprzedni post napisano o 17:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Biednaś:/ ja cale szczescie nie mialam nigdy problemow z butami, ale mam kolezanke( tez tancerke) i ja wszystko ociera... I takcz tak. Miala nie raz do żywego pokaleczone stopy

No coś Ty?? Ja kochałam tkie knapki

mnie czasami potrafią obetrzeć buty, które mam już kilka lat, nie mówię o tych nowych, bo to w sumie norma jest... brzydal: ostatnio na chrzcinach mnie obtarły paski od sandałów, zwariować można...

naprawdę, połączenie nutella + masło albo dżem + masło to dla mnie murowany rzyg, sam zapach mnie odtrąca, a jak to poczuję to jest dramat. tak samo, jak pod pasztet masło, nope, nope, nope. i ogólnie nie lubię masła, jak robię kanapki to minimalną warstwą smaruję, żeby nie było suchości.


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Pedi zrobione, mani zrobione, złota SH użyta, a ja jeszcze nie umarłam

Uffff, Ty też! Nie to, że cieszę się z Twojego nieszczęścia, ale już myślałam, że mi się coś pierdali w kiszkach lapka, bo to samo mam Ale to tylko niezawodny Wizaż

to dobrze

i to bez kitu tylko na wizażu się dzieje, bo siedziałam na fejsie, pocztę sprawdzałam, po wielu różnych stronach biegałam, a wejdę na wizaż, jakiś wątek odpalę i zdechlak

---------- Dopisano o 17:34 ---------- Poprzedni post napisano o 17:33 ----------

w końcu nadrobiłam i zaspamowałam całą stronę
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 16:45   #1032
MgielkaM
Zakorzenienie
 
Avatar MgielkaM
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Somewhere over the rainbow
Wiadomości: 6 037
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję nowe dzieci i nowe mani, które jest na blogu.
Ale śliczne naklejki! Super mani!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Jutro przyjedzie Młodego Natalia i mi połozy żel, zobaczymy co z tego wyjdzie


Zrobiłam dokładnie to samo i jeszcze siostrę ze sobą pociągnęłam Tyle, że ja na drugi koniec miasta pojechałam i żeby było weselej, miejsce mojej mamy pracy widziałam tylko raz z okna tramwaju. Jak dojechałyśmy, moja mama była w ciężkim szoku

Śliczności
Mam nadzieję, że się udało.

Eeeee to byłaś lepsza

Dzięki Kochana!

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
hej!
zakochałam się
To ogromnie się cieszę!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jeszcze na wierzch położyłam mat i dopiero się smaczna zrobiła
ale obecny kształt paznokci to jakaś pomyłka
W macie jeszcze bardziej mi się podoba! Ej no nie ma aż tak strasznej tragedii.. każda z nas jak ma maluszki to idealnego kształtu sie nie da zrobić..

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Drugie podoba mi się bardziej niż pierwsze, kolor brokatu(ów?) świetny

Aaaaaaa zakochałam się Róż mega, ale wąsy robią robotę
Dziękuję podwójnie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Zakupy świetne, gratisy takoż, ALE widzę, że przeznaczeniu stało się zadość i masz jednak Savinę Magic Czy znowu chodzi o Dream?
Hehe teraz mam obie już :

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
OMG! Boskie Szczwany lisie, plan jak z ołszyn ilewen

Bez bieli, trzy-cztery warstwy
Dzięki

Piękny, no cudowny Jak wzorki na porcelanie
Prawda

Hm, hm... może nie muszę go mieć.. Znowu musiałam dzisiaj przearanżowac lakiery żeby nowe dzieci wcisnąć.. Dołożyłam dwa pudelka!

Nieskoromnie powiem, ze mi też się to mani bardzo podobało

---------- Dopisano o 17:45 ---------- Poprzedni post napisano o 17:34 ----------

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ładne towarzystwo przygarnęłaś
Musiałam przebudówkę domu dla laksów zrobic

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
umieram tutaj dzisiaj!!!! co następna to z lepszą historią, Mgiełka jesteś boska


cudowny uwielbiam Twoje stemplowe mani
hehehe

To dobrze, że często robię w takim razie Dzięki śliczne!
__________________

It is NOT an addiction - It's a hobby!!!


...

And when your heart begins to bleed
You're dead, and dead,



and dead -- indeed.
MgielkaM jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 17:41   #1033
agaszak
Zakorzenienie
 
Avatar agaszak
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 4 487
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Bry
Zamówiłam Essence z serii brit- ciekawa jestem jak z malowaniem będzie i FEG-moje rzęsy jednak z 4 lashes się nie kochaja i pędzel kabuki z hakuro chociaż nie przepadam za hakuro ale mało lusterka nie potłukłam ostatnio, tak walnęłam trzonkiem przy nakładaniu minerałów- powiedziałam basta i zamówiłam- zobaczymy

Cytat:
Napisane przez Hanan26 Pokaż wiadomość
zakochałam się, piękne


Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
może Małżonowi się spodoba


jeszcze na wierzch położyłam mat i dopiero się smaczna zrobiła
ale obecny kształt paznokci to jakaś pomyłka
Małżonowi to raczej szpile i ,,rufy" bardziej nad czym ubolewam bo pochwalić sie to ja w tym przypadku nie mam czym, na lekkie płaskodupie cierpię, nie zarobię stopami
Noooooo w macie faaajnie

Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
a dobra, pokażę Wam jakie wyhodowałam pseudo-kwadraty.
dzisiaj w sumie pierwszy raz zmotywowałam się żeby nadać im jako taki kształt... kiedyś wrzucałam tutaj swoją wersję bez malowania i bez konkretnego kształtu... no i uprzedzam, że nie umiem tak cudnie malować jak Wy a ten żółty lakier z wibo wyraźnie mnie nie lubi
Hej

Fajna płytka, kształt ogarnąć , pędzelek- jak dziewczyny pisały i będzie cód mniód i urwanie dupiszczy

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Rewelacyjnie wygląda Młoda miała rację, ze stemplami mogłoby być za dużo, a tak wszystko pięknie się łączy

A biały, prosty w obsłudze i kryjący to chyba ciężej znaleźć niż Graala :/ Masz tego białego Burżuja? Nie sprawdził się?
dziękuję
No własnie Anula mnie uświadomiła bo mnie jakowaś pomroczność dopadła normalnie
Zakupię

Cytat:
Napisane przez AlbinoticBlack Pokaż wiadomość
Polecam Eveline minimax chyba jeden z najłatwiejszych w obsłudze lakierów dla mnie, a do mistrza w malowaniu mi bardzo daleko
Ooooo dziękować - też wypróbuję

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
O rany, masakra jakaś :x A najgorsze, że nie wiadomo skąd się to wzięło. Żeluj, żeluj nie ma co ryzykować.

Normalnie trzącha mnie jak czytam/widzę takich yntelygentnych rodziców Nie pozwala zająć się dzieciakiem osobie, która jest do tego przeszkolona, to niech sam się zainteresuje, a nie udaje, że nie widzi No nie potrafię sobie tego wyobrazić - tak jak wspominała Śniegowa, ja też traktowałam szkolną epidemię wszawicy jak urbanlegend, nigdy nie spotkałam się, żeby u mnie w szkole ktoś miał z tym problem, a nawet jeśli to szybkie wykrycie, szybkie leczenie i wsio, żadnego rozprzestrzeniania. Tym bardziej nie potrafię ogarnąć tego teraz, gdzie leki są w każdej aptece, ojj rodzice, rodzice...
Własnie nie wiem kiedy się to stało, dopiero w domu zobaczyłam kreskę na lakierze, myślałam,że to pajęczynka, jak czasem przy SH bywa ale nie, podważam paznokciem i mało się nie posikałam bo tak zabolało Nawaliłam tyle torebki i kleju, że trzyma się na mur beton i nawet krogulczo nie wygląda ale dzisiaj wieczorem Natalia mi jeszcze żel dowali, tak na wszelki przypadek
Wszawicę u Młodej, w podstawówce, w jednym miesiącu tępiłam 3 razy bo mieliśmy w klasie taką ynteligentną mamusię Wzięłyśmy się z trenerką Młodej, na wyjeździe turniejowym na sposób- bez wiedzy mamusi, pod pretekstem wieczoru piękności ( maseczki, odżywki do włosów itp) , wysmarowałyśmy pół drużyny ( jest taki preparat w formie pianki- wybija wszystko, w każdym stadium). Pomogło na całe szczęście ale koszty my poniosłyśmy

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Oooo nieee! nie chcę żebyś zeszła! już nigdy nie zapuszczę paznokci

Dziś, po paru latach, wracam do złotej odżywki SH, trzymajta łokcie żebym jutro nie obudziła się z pokrzywką

Czymie


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

kupę to Lovely namieszało, Ty byś piękne franki zrobiła


biedny z żelem dobre rozwiązanie, bo metoda na torebkę herbaty może długo nie wytrzymać

mała Mgiełka na gigancie
Dzikuje za wiarę we mnie
Powiem Ci, że jest dobrze, nawet specjalnie na niego nie uważam i sie czymie ale tak dla pewności Natalia mi dziś żel nałoży.


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
też to przerabiałam, coś okropnego i miałam wrażenie, że z każdym kolejnym dniem bąbli przybywa i lakier mi spier.dala z końcówek
__________________
Zawsze wybieraj najtrudniejszą drogę. Tam nie ma konkurencji.
-Charles de Gaulle
9/2016
agaszak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 18:28   #1034
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Musiałam przebudówkę domu dla laksów zrobic


To dobrze, że często robię w takim razie Dzięki śliczne!

ja muszę dorwać nowe pudło na lakiery, bo już mi się w jednym nie mieszą wszystkie


rób jak najczęściej, bo tylko pojedyncze mani do mnie nie przemawiają, ale zazwyczaj jest wielka miłość


Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Wszawicę u Młodej, w podstawówce, w jednym miesiącu tępiłam 3 razy bo mieliśmy w klasie taką ynteligentną mamusię Wzięłyśmy się z trenerką Młodej, na wyjeździe turniejowym na sposób- bez wiedzy mamusi, pod pretekstem wieczoru piękności ( maseczki, odżywki do włosów itp) , wysmarowałyśmy pół drużyny ( jest taki preparat w formie pianki- wybija wszystko, w każdym stadium). Pomogło na całe szczęście ale koszty my poniosłyśmy


Dzikuje za wiarę we mnie
Powiem Ci, że jest dobrze, nawet specjalnie na niego nie uważam i sie czymie ale tak dla pewności Natalia mi dziś żel nałoży.



yy... nie rozumiem, jak można być matką i zignorować fakt, że dziecko ma wszy... albo to głupota, albo złośliwość... albo cała rodzina brudasów jak chodziłam do podstawówki to mama mnie profilaktycznie przeglądała, czy nic nie przyniosłam, ale mam wrażenie, że jak chodziłam do szkoły to tego problemu nie było, o tym pasożycie słyszałam tylko z opowieści mamy, a teraz co jakiś czas słyszę, że w którejś szkole jest wszawica.


lepiej zapobiegać, niż później płakać

to był dramat, pierwszy raz coś takiego na paznokciach widziałam, z każdym dniem coraz więcej wierzchniej warstwy mi z paznokcia zjeżdżało
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 18:45   #1035
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
jeszcze na wierzch położyłam mat i dopiero się smaczna zrobiła
ale obecny kształt paznokci to jakaś pomyłka
Ładnie,ładnie
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Też mam wątpliwości czy malować dziś, a ani mani, ani pedi nie mam, taka goła chodzę
Ja jutro maluje
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
o kurczę, słabo
Opanowałam sytuacje
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
naprawdę, połączenie nutella + masło albo dżem + masło to dla mnie murowany rzyg, sam zapach mnie odtrąca, a jak to poczuję to jest dramat. tak samo, jak pod pasztet masło, nope, nope, nope. i ogólnie nie lubię masła, jak robię kanapki to minimalną warstwą smaruję, żeby nie było suchości.
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dla mnie łazanki to jedno z lepszych dań a trauma z dzieciństwa to zupa mleczna i kanapki na chlebie/bułce, gdzie pod warstwą nutelli/dżemu było masło
Jeszcze masło + dżem jakoś zjem,ale masło + nutella jak dla mnie
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 19:38   #1036
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość




Ja mam teraz tak żółtawe końcówki że jesCze troche i bede mogla udawac ze to ombre za tydz bede w domku. Zabarykaduje sie , zmyje pazury i spiłuje to co brzydkie

---------- Dopisano o 14:07 ---------- Poprzedni post napisano o 14:06 ----------


Dobry patent

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję nowe dzieci i nowe mani, które jest na blogu.
Ach... chineczki
A mani cudne

Zawsze żałuję, że żadne zdjęcia nie oddają uroku glitterów i glitterowanych lakierów CHG.
Zawsze jak mi się taki spodoba ze zdjęć, a potem rozpakuję to jest dodatkowe WOOOOW

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
może Małżonowi się spodoba


jeszcze na wierzch położyłam mat i dopiero się smaczna zrobiła
ale obecny kształt paznokci to jakaś pomyłka


Do twarzy Ci w macie

Lubie oglądać matowe mani, ale u kogoś właśnie

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

A wiesz, jak już zamówiłam, to też miałam wątpliwości i myślałam, że może stwarzać wrażenie brudnych dłoni, ale ostatecznie jest w porządku, choć chyba na krawędzi - w sensie jak jeszcze bardziej opalę to może już być nie teges.
Racja


Na swatchach wygląda jak kolor uniwersalny, ale w realu jest dość trudny.

Ale podsunęłaś mi pomysł - spróbuję zrobić podejście zimą, jak będę 100% trupim bladziochem, jakim jestem z natury

Cytat:
Napisane przez Maliniarka;52131296[COLOR=Silver
][/COLOR]

6 miesięcy zanim od żywego mięska będziesz miała nową płytkę, chociaż u mnie wydaje się, że u mnie to leci trochę szybciej, bo mam krótką różową część
Także wszystko czym wspomagasz od wewnątrz potrzebuje czasu. Nie ma rady na rozdwajające się końce - trzeba skracać, używać odżywki i czekać na efekty. To tak jak z rozdwajającymi się włosami, nic nie "sklei" magicznie zniszczonych końców.
Zgadzam się ze wszystkim co napisały dziewczyny


Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie tak samo, np. jak będąc małym glutem wyciągnęłam rurę doprowadzającą wodę do pralki i uciekałam w popłochu z łazienki i tak wskoczyłam na fotel, że prawie go wywróciłam mama się zorientowała co jest grane dopiero, jak zobaczyła moje mokre skarpety



Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość



Czasem mi szoda trochę zmywać, ale za dużo mam pomysłów na raz Często jak recenzuję płytki, to brakuje mi mani przykładowych i to są te na pięć minut.



.
Baaardzo, ale to bardzo podziwiam wszystkie kobiety, które właśnie wykonują mani do zdjęć.

A totalnym hardkorem jest dla mnie swatchowanie całymi seriami, 4-5 kolekcji w miesiącu.

Jak sprawdzałam sobie kolory i swatche na blogach np. polishaholic lub scrangie i potem popatrzy się na częstotliwość dodawania notek w niektórych okresach to aż podziw bierze na taką motywację

Ale dzięki wszystkim blogerkom i swatcherkom za to, bo szara zwykła kobieta może sobie cudowności na zakupy jakoś wyszukać

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość


Własnie nie wiem kiedy się to stało, dopiero w domu zobaczyłam kreskę na lakierze, myślałam,że to pajęczynka, jak czasem przy SH bywa ale nie, podważam paznokciem i mało się nie posikałam bo tak zabolało Nawaliłam tyle torebki i kleju, że trzyma się na mur beton i nawet krogulczo nie wygląda ale dzisiaj wieczorem Natalia mi jeszcze żel dowali, tak na wszelki przypadek
Wszawicę u Młodej, w podstawówce, w jednym miesiącu tępiłam 3 razy bo mieliśmy w klasie taką ynteligentną mamusię Wzięłyśmy się z trenerką Młodej, na wyjeździe turniejowym na sposób- bez wiedzy mamusi, pod pretekstem wieczoru piękności ( maseczki, odżywki do włosów itp) , wysmarowałyśmy pół drużyny ( jest taki preparat w formie pianki- wybija wszystko, w każdym stadium). Pomogło na całe szczęście ale koszty my poniosłyśmy
Nóż mi się otwiera w kieszeni jak czytam takie historie
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 21:00   #1037
Trelek
Raczkowanie
 
Avatar Trelek
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 468
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

dokładam bieżące mani, znalazłam wreszcie chwilę czasu na jakiekolwiek zdobienie
Padło na uniwersalny tapetowy, sprawdzający się wzór
Na dwudniowy lakier dołożyłam srebrne stemplowanie.

Na zdjęciach paznokcie chyba wygladaja na różnej długosci, ale w rzeczywistości są takie same No i dopiero dojrzałam ostatki lakieru gdzieś na palcach
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mani.JPG (32,8 KB, 33 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg mani2.JPG (32,3 KB, 43 załadowań)
__________________
Skromna paznokciowa galeria
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=816243
Trelek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 21:38   #1038
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Trelek bardzo, bardzo ładne wcale nie wygladaja jakby byly roznej dlugosci

---------- Dopisano o 22:36 ---------- Poprzedni post napisano o 22:32 ----------

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość

Dobry patent



Do twarzy Ci w macie

Lubie oglądać matowe mani, ale u kogoś właśnie
Prawda że proste pomysły są najlepsze ?
Mi tez podobaja sie u kogos matowe pazurki.
U siebie akceptuje tylko matowa czern i fiolet

---------- Dopisano o 22:38 ---------- Poprzedni post napisano o 22:36 ----------

Meeow ja spokojnie wciagne kanapke z maslem i nutella.. Ale moje drugie imie to cholestelor

Biegalismy dzis po lesie i obdarlam sobie kolano:/// i to tak mocno, mocno://
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-19, 21:54   #1039
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość

urocze dzieciaki i mani cudne

dziękuję

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Ale śliczne naklejki! Super mani!


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Ach... chineczki
A mani cudne


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
dokładam bieżące mani, znalazłam wreszcie chwilę czasu na jakiekolwiek zdobienie
Padło na uniwersalny tapetowy, sprawdzający się wzór
Na dwudniowy lakier dołożyłam srebrne stemplowanie.

Na zdjęciach paznokcie chyba wygladaja na różnej długosci, ale w rzeczywistości są takie same No i dopiero dojrzałam ostatki lakieru gdzieś na palcach
fajne



Ja mam Revlona, na blogu też. To duochrom, ale niestety nie udało się na foto oddać efektu.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 09320_untitled.jpg (360,0 KB, 23 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 09316_untitled.jpg (352,4 KB, 27 załadowań)
__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-07-19, 23:01   #1040
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!


Yenotku
widac ze odbija na zielono?? Bardzo ładny, ja kocham ciemne kolory
Fajny ten nowy avaek bardzo ładnie wyglądasz
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 06:06   #1041
TEllenka
Raczkowanie
 
Avatar TEllenka
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 96
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Dwa dni się zalogować nie mogłam, a tu 3 strony postów :O
Szalone jesteście!

Tak pomyślałam... Że japoński to jedno, ale może jakieś suplementy. Macie co sprawdzonego? Bo w sumie lata świetlne nie brałam nic takiego, a mi efektów trzeba
__________________
zakochana i szczęśliwa
TEllenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 06:33   #1042
Loyd
Zakorzenienie
 
Avatar Loyd
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: Siedzę na walizkach
Wiadomości: 10 175
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Skrzyp, czystek... Generalnie wszelkie niedobowy w orgnizmie widac na wlosach i na paznokcich.
__________________
!!!!!!!!!!!!!

Hej!!! Chętnie wymienie podkład la mer soft longwear w odcieniu cream ( nadal mam paragon) na shiseido synchro lub synchro glow.
Loyd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 06:42   #1043
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 791
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Na zdjęciach paznokcie chyba wygladaja na różnej długosci, ale w rzeczywistości są takie same No i dopiero dojrzałam ostatki lakieru gdzieś na palcach
Bardzo ładne
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam Revlona, na blogu też. To duochrom, ale niestety nie udało się na foto oddać efektu.
Piękny jest
5b5d99de58a13445bbbddfb9cef436b5e5bc9934_64ac8d7278bfa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 08:55   #1044
vivinn
Zakorzenienie
 
Avatar vivinn
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 3 281
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
nono, to tak monotematycznie poszalałaś

trzymałam

mnie czasami potrafią obetrzeć buty, które mam już kilka lat, nie mówię o tych nowych, bo to w sumie norma jest... brzydal: ostatnio na chrzcinach mnie obtarły paski od sandałów, zwariować można...

naprawdę, połączenie nutella + masło albo dżem + masło to dla mnie murowany rzyg, sam zapach mnie odtrąca, a jak to poczuję to jest dramat. tak samo, jak pod pasztet masło, nope, nope, nope. i ogólnie nie lubię masła, jak robię kanapki to minimalną warstwą smaruję, żeby nie było suchości.
Ciut Ale oba już rozdziewiczone (to znaczy powtórnie, bo jako używane kupiłam ), kolory piękne, trochę neutralne ale nie nudne, no i Cottona od zawsze chciałam mieć

Danke! Wczoraj świrowałam, że mi w palce cieplej niż zazwyczaj Ale obudziłam się bez pokrzywki, a ni innych nieprzyjemności, więc chyba będzie dobrze

Piątka W tamtym roku kupiłam japonki, które składają się w sumie z trzech pasków, w tym dwóch na kostce... zgadnij co I stare rozchodzone, obcierające buty też przerabiam

Ja dżem + masło jadam i miód + masło Ale wszystkie tłuste rzeczy typu właśnie nutella, pasztet, serki topione to już nie, bleh Ale moi znajomi jak najbardziej
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Hehe teraz mam obie już :


Hm, hm... może nie muszę go mieć.. Znowu musiałam dzisiaj przearanżowac lakiery żeby nowe dzieci wcisnąć.. Dołożyłam dwa pudelka!


Powiem Ci, że jest oczywiście piękny, ale jeśli masz FFF i jeszcze inne Chinki w tej tonacji (a wiem, że masz tylko nie pamiętam nazw ), to Shell-o nie jest jakimś odkryciem Ameryki
Mnie ostatnio prześladuje kupno nowego pudełka, takiego gdzie stówa mi wejdzie, to bym miała dwa, a nie trzy jak teraz... ALE to większe od razu będzie wypełnione, więc zaraz znowu trzecie mniejsze trzeba będzie dostawiać Problemy
Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Własnie nie wiem kiedy się to stało, dopiero w domu zobaczyłam kreskę na lakierze, myślałam,że to pajęczynka, jak czasem przy SH bywa ale nie, podważam paznokciem i mało się nie posikałam bo tak zabolało Nawaliłam tyle torebki i kleju, że trzyma się na mur beton i nawet krogulczo nie wygląda ale dzisiaj wieczorem Natalia mi jeszcze żel dowali, tak na wszelki przypadek
Wszawicę u Młodej, w podstawówce, w jednym miesiącu tępiłam 3 razy bo mieliśmy w klasie taką ynteligentną mamusię Wzięłyśmy się z trenerką Młodej, na wyjeździe turniejowym na sposób- bez wiedzy mamusi, pod pretekstem wieczoru piękności ( maseczki, odżywki do włosów itp) , wysmarowałyśmy pół drużyny ( jest taki preparat w formie pianki- wybija wszystko, w każdym stadium). Pomogło na całe szczęście ale koszty my poniosłyśmy

Czymie
Raaaany, biedna
Sposób piękny, plan przebiegły Tylko z tym wyłożeniem kasy niebałdzo, bo tak na dobrą sprawę, to nie tylko jedna klasa powinna być wdzięczna, a cała szkoła i jeszcze rodzinka tej dziewczynki i jej mamusi

Dzięki, pomogło
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
dokładam bieżące mani, znalazłam wreszcie chwilę czasu na jakiekolwiek zdobienie
Padło na uniwersalny tapetowy, sprawdzający się wzór
Na dwudniowy lakier dołożyłam srebrne stemplowanie.

Na zdjęciach paznokcie chyba wygladaja na różnej długosci, ale w rzeczywistości są takie same No i dopiero dojrzałam ostatki lakieru gdzieś na palcach
Wyszło bardzo świątecznie, ale to wcale nie znaczy, że źle Bardzo mi się podoba, jest elegancko, ale nie nudno
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam Revlona, na blogu też. To duochrom, ale niestety nie udało się na foto oddać efektu.
Wszelkie żuczki zawsze wyglądają pięknie u Ciebie Chyba podpis pod avem () do tego zobowiązuje
__________________
vivinn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 09:24   #1045
AnulaPPP
Zakorzenienie
 
Avatar AnulaPPP
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 15 436
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość

to jest jakaś porażka z tą naturą, u mnie to samo

ja nie mówię, że jest zły, ale minusów trochę ma jednak absolutnie nie żałuję zakupu

zgadzam się, to nieuczciwe

moja kanapeczka
a w ogóle chciałam lakiery do stempli z Essence, no ale się spóźniłam z tymi szafami... :/

nie odebrałam tak tego też od początku nie żalowałam zakupu, ale z czasem się przyzwyczaiłam i teraz te jego wady są mniej zauważalne.

no co zrobisz

podoba mi się w obu wersjach a kształt bardziej mi się widzi w błyszczącej i nie wiem czy kolejna warstwa pogrubiła trochę czy to tylko kwestia ułożenia dłoni... ale widać, że podrosły już!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Pokazuję nowe dzieci i nowe mani, które jest na blogu.
ładne nabytki i mani też mi się podoba

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bossszzz jaka pomroczność masz rację, japierdykam - cóż starość nie radość ale lepszy alzheimer niż parkinson- i w piciu i malowaniu paznokci

Nie wiem czy teraz torebka zejdzie- po takiej ilości kleju jaka dałam
Jutro ma przyjechać Młodego Natalia i mi zrobić, mówiła, że robiła sobie właśnie na torebkę, żel i trzymało jej sie to dłuuuugo. Oby u mnie się sprawdziło, bo zerwać paznokieć w połowie to dramat jakiś
haha no racja

a no to lepiej nawet, bo tak myślalam, że na tym powinno lepiej trzymać zdecydowanie. Ciekawa jestem co tam powstało, mam nadzieję, że jest oki


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość

Mani wygląda cudoownie Kojarzy mi się, oczywiście, z Zappami, lodami tymi
dzięki a z tymi lodami to już coś było i to chyba nie raz

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ja pierdacze... Wam też tak Wizaż lami? Normalnie wiesza mi się na chwilę Mozilla za każdym razem jak otwieram cytat w nowym oknie albo kolejną stronę wątku Inne strony działają normalnie
U mnie ostatnio to samo! ale ja myślałam, że to mój komp, bo on ma takie przypały. Dziś tak jakby lepiej trochę...

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:03 ----------

Cytat:
Napisane przez Maliniarka Pokaż wiadomość
6 miesięcy zanim od żywego mięska będziesz miała nową płytkę, chociaż u mnie wydaje się, że u mnie to leci trochę szybciej, bo mam krótką różową część
Także wszystko czym wspomagasz od wewnątrz potrzebuje czasu. Nie ma rady na rozdwajające się końce - trzeba skracać, używać odżywki i czekać na efekty. To tak jak z rozdwajającymi się włosami, nic nie "sklei" magicznie zniszczonych końców.
wczoraj pisałam niemal to samo, bo czasem to już ręce opadają...

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
u mnie szafa W7 przedstawia się tak jak u Ciebie, też dostawili Smart Girls, ale Bell nadal mam, ale to co się tam dzieje, to jakaś masakra. wchodzę i nie wiem czego szukałam i gdzie to znajdę

nie wiem czy doczytałaś później, ale gradient nie doszedł do skutku
porażka :/

haha gdzieś mi mignęło

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Będą, będą zdjęcia Ale za jakiś czas pewnie.. dalej mam trochę tyłu z notkami na blogu.

Czasem mi szoda trochę zmywać, ale za dużo mam pomysłów na raz Często jak recenzuję płytki, to brakuje mi mani przykładowych i to są te na pięć minut.
.
tak myślałam, tylko ciekawa byłam czy w ogóle

a no to chyba że tak

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
A totalnym hardkorem jest dla mnie swatchowanie całymi seriami, 4-5 kolekcji w miesiącu.
ja tak miałam jak swatchowałam Orly, 24 sztuki. Mniej więcej po 4 dziennie, ale i to dla mnie było trudne, a to była "jednorazowa akcja", więc podziwiam te blogerki, które tak jadą non stop z wieloma kolekcjami

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
dokładam bieżące mani, znalazłam wreszcie chwilę czasu na jakiekolwiek zdobienie
Padło na uniwersalny tapetowy, sprawdzający się wzór
Na dwudniowy lakier dołożyłam srebrne stemplowanie.

Na zdjęciach paznokcie chyba wygladaja na różnej długosci, ale w rzeczywistości są takie same No i dopiero dojrzałam ostatki lakieru gdzieś na palcach
super, bardzo mi się podoba!

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam Revlona, na blogu też. To duochrom, ale niestety nie udało się na foto oddać efektu.
minimalnie widać, ale podejrzewam, że to nic w porównaniu z realem, piękny jest
__________________
blog




AnulaPPP jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 09:49   #1046
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
moje pod względem doprowadzania ich do porządku i pielęgnacji nie są wymagające... ale względem butów to już tragedia. bardzo często kończę z obtartymi piętami i pęcherzami

nie, nawet te odkupione od dziewczyn nadal mają napisy
ja nienawidzę kupować butów
mam puchnące nogi

to mam jakieś buble chyba, ale one stare i nie wiem skąd chyba z all przy jakichś innych zakupach wzięte za grosze
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ano Jakieś refleksie mnie nachodzą, że za dużo tego, biorąc pod uwagę to, że ostatnią kasę na lakiery potrafię przepierdzielić Na randce ze Smutką i Han (jakoś pod koniec zeszłego roku), Smutka to samo mówiła - zakupy na hurra! a potem laksy stoją i się kurzą :x
no niestety, nie jesteś w stanie używać wszystkiego na raz
Cytat:
Napisane przez Chantell Pokaż wiadomość
A widzialyscie moze płytki ze wzorkami medycznymi? Jakies organy/strzykawki itd itp? Znalazłam tylko jedną na eBayu i zastanawiam sie czy wiecej nie ma, czy zle szukam
ja widziałam tylko Qgirl - 037
Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
Talie miało być dokładnie Zasługa Avonowego lakieru.
no one dają radę
Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
ooo, w tej wersji jeszcze bardziej mi się podoba co to za SH na wierzchu?
dziękuję
to SH, Diamonds Strenght, 05 Diamonds
zbliżenie na drobinki, to są takie miniflejksy, ale nie połyskują na różne kolory

Cytat:
Napisane przez MgielkaM Pokaż wiadomość
W macie jeszcze bardziej mi się podoba! Ej no nie ma aż tak strasznej tragedii.. każda z nas jak ma maluszki to idealnego kształtu sie nie da zrobić..
oj tragedii to nie, ale są po prostu brzydkie
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52134882]
Jeszcze masło + dżem jakoś zjem,ale masło + nutella jak dla mnie[/QUOTE]
ja nie lubię kanapek z miodem, nutellą, dżemem bez margaryny (masło rzadko jem), są za suche i to mi wszystko wsiąka w chleb lub bułkę
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki



Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 10:02   #1047
Yenotek
leśny stwór
 
Avatar Yenotek
 
Zarejestrowany: 2008-09
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 8 380
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość

Yenotku
widac ze odbija na zielono?? Bardzo ładny, ja kocham ciemne kolory
Fajny ten nowy avaek bardzo ładnie wyglądasz
tak, trochę tak - widać

dzięki

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52137893]
Piękny jest [/QUOTE]

noooo

Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Wszelkie żuczki zawsze wyglądają pięknie u Ciebie Chyba podpis pod avem () do tego zobowiązuje
hahaha, dzięki

Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość

ładne nabytki i mani też mi się podoba



minimalnie widać, ale podejrzewam, że to nic w porównaniu z realem, piękny jest
dziękuję

w realu w dobrym świetle pięknie się prezentuje, ale tak ogólnie, to żaden z niego wielki duochrom. Ale sam granat bardzo mi się podoba

__________________
Naturalna pielęgnacja z Magdą
Yenotek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 10:10   #1048
Maliniarka
Zakorzenienie
 
Avatar Maliniarka
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Gdzie diabeł tuli do snu...
Wiadomości: 17 670
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez agaszak Pokaż wiadomość
Bry
Zamówiłam Essence z serii brit- ciekawa jestem jak z malowaniem będzie i FEG-moje rzęsy jednak z 4 lashes się nie kochaja i pędzel kabuki z hakuro chociaż nie przepadam za hakuro ale mało lusterka nie potłukłam ostatnio, tak walnęłam trzonkiem przy nakładaniu minerałów- powiedziałam basta i zamówiłam- zobaczymy

Małżonowi to raczej szpile i ,,rufy" bardziej nad czym ubolewam bo pochwalić sie to ja w tym przypadku nie mam czym, na lekkie płaskodupie cierpię, nie zarobię stopami
Noooooo w macie faaajnie
nie lubisz Hakuro i zamawiasz Hakuro?
którego Essensiaka bierzesz?

no a skad masz mieć jak jesteś szczuplaczek
[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52134882]Ładnie,ładnie
[/QUOTE]

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Do twarzy Ci w macie
Lubie oglądać matowe mani, ale u kogoś właśnie

Baaardzo, ale to bardzo podziwiam wszystkie kobiety, które właśnie wykonują mani do zdjęć.
A totalnym hardkorem jest dla mnie swatchowanie całymi seriami, 4-5 kolekcji w miesiącu.
Jak sprawdzałam sobie kolory i swatche na blogach np. polishaholic lub scrangie i potem popatrzy się na częstotliwość dodawania notek w niektórych okresach to aż podziw bierze na taką motywację
Ale dzięki wszystkim blogerkom i swatcherkom za to, bo szara zwykła kobieta może sobie cudowności na zakupy jakoś wyszukać
dziękuję, ja bardzo rzadko nosze mat, ale właśnie wolę go na czymś połyskującym, bo wtedy daje fajny efekt

nie ma co ich żałować, jak dostają to nie za bardzo mają chyba wyjście, muszą się wywiązywać
Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
dokładam bieżące mani, znalazłam wreszcie chwilę czasu na jakiekolwiek zdobienie
Padło na uniwersalny tapetowy, sprawdzający się wzór
Na dwudniowy lakier dołożyłam srebrne stemplowanie.

Na zdjęciach paznokcie chyba wygladaja na różnej długosci, ale w rzeczywistości są takie same No i dopiero dojrzałam ostatki lakieru gdzieś na palcach
ślicznie ze stempelkiem wyglądają na równe, nie wiem o co Ci chodzi
Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam Revlona, na blogu też. To duochrom, ale niestety nie udało się na foto oddać efektu.
fajny żuczek
avek
Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ciut Ale oba już rozdziewiczone (to znaczy powtórnie, bo jako używane kupiłam )
takie rzeczy tylko u nas
Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
a w ogóle chciałam lakiery do stempli z Essence, no ale się spóźniłam z tymi szafami... :/

nie odebrałam tak tego też od początku nie żalowałam zakupu, ale z czasem się przyzwyczaiłam i teraz te jego wady są mniej zauważalne.

no co zrobisz
podoba mi się w obu wersjach a kształt bardziej mi się widzi w błyszczącej i nie wiem czy kolejna warstwa pogrubiła trochę czy to tylko kwestia ułożenia dłoni... ale widać, że podrosły już!

wczoraj pisałam niemal to samo, bo czasem to już ręce opadają...

ja tak miałam jak swatchowałam Orly, 24 sztuki. Mniej więcej po 4 dziennie, ale i to dla mnie było trudne, a to była "jednorazowa akcja", więc podziwiam te blogerki, które tak jadą non stop z wieloma kolekcjami
ja mam biały i nic specjalnego

pewnie tak teraz nie wiem jak to rozplanować, wrzuciłam wszystko w Helmer, ale teraz nie mam gdzie dokładać dzieciów może wyciągnę te, których nie używam za często i nie nadają się do oddania/sprzedania i je włożę do pudełka?

chyba lepszy kształt, bo inaczej dłoń ułożona nie podoba mi się, ze się tak rozszerzają na górze, ale na razie nie piłuję, bo jeszcze się nie zdecydowałam na kształt

nie narzekaj, nie narzekaj, chętnie bym poswatchowała 24 Orzełki


aaaaaaaa wygrałam lakierosy, pochwalę się i tu, a co tam
KLIK!
__________________
bajzel kosmetyczny
NEW -->> Słodki mani z tortem
Hybrydy po raz pierwszy - przedłużanie
Makijaż z Lirene
Peelingi Nacomi
Rajstopki




Edytowane przez Maliniarka
Czas edycji: 2015-07-20 o 10:11
Maliniarka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:07   #1049
Hanan26
Zakorzenienie
 
Avatar Hanan26
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 4 343
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

Cytat:
Napisane przez meeow Pokaż wiadomość
dla mnie łazanki to jedno z lepszych dań a trauma z dzieciństwa to zupa mleczna i kanapki na chlebie/bułce, gdzie pod warstwą nutelli/dżemu było masło
ja pod wszystko masłem smaruję zdziwiłam się, że W. je bez masła nutellę, dla mnie to był szok, że tak w ogóle da się jeść

Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
Na zdjęciach paznokcie chyba wygladaja na różnej długosci, ale w rzeczywistości są takie same No i dopiero dojrzałam ostatki lakieru gdzieś na palcach
piękna tapeta

Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam Revlona, na blogu też. To duochrom, ale niestety nie udało się na foto oddać efektu.
ten lakier wygląda tak tajemniczo
avek super
__________________
Jeżeli czegoś nie wolno, a się bardzo chce, to można.
Hanan26 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-07-20, 11:27   #1050
meeow
Lwiątko z Cintry
 
Avatar meeow
 
Zarejestrowany: 2008-02
Wiadomości: 25 524
Dot.: Pokażcie pazurki...ale te naturalne - cz. XXXI + przeogromna dawka plotek!

[1=5b5d99de58a13445bbbddfb 9cef436b5e5bc9934_64ac8d7 278bfa;52134882]Jeszcze masło + dżem jakoś zjem,ale masło + nutella jak dla mnie[/QUOTE]


dla mnie wszystkie produkty, które się smaruje na kanapce są do przejścia jedynie bez masła... to moja trauma przedszkolna, bo na niektórych kanapkach warstwa masła była większa od miodu/dżemu/nutelli...


Cytat:
Napisane przez Trelek Pokaż wiadomość
dokładam bieżące mani, znalazłam wreszcie chwilę czasu na jakiekolwiek zdobienie
Padło na uniwersalny tapetowy, sprawdzający się wzór
Na dwudniowy lakier dołożyłam srebrne stemplowanie.

Na zdjęciach paznokcie chyba wygladaja na różnej długosci, ale w rzeczywistości są takie same No i dopiero dojrzałam ostatki lakieru gdzieś na palcach

super wyszło


Cytat:
Napisane przez Loyd Pokaż wiadomość
Meeow ja spokojnie wciagne kanapke z maslem i nutella.. Ale moje drugie imie to cholestelor

ale tutaj nie chodzi o cholesterol... tylko o walory smakowe, dla mnie to jest po prostu ohydne, czuję warstwę masła na języku, podniebieniu, bleh


Cytat:
Napisane przez Yenotek Pokaż wiadomość
Ja mam Revlona, na blogu też. To duochrom, ale niestety nie udało się na foto oddać efektu.

obooosze, to pierwsze zdjęcie ale cudny


Cytat:
Napisane przez vivinn Pokaż wiadomość
Ciut Ale oba już rozdziewiczone (to znaczy powtórnie, bo jako używane kupiłam ), kolory piękne, trochę neutralne ale nie nudne, no i Cottona od zawsze chciałam mieć

Danke! Wczoraj świrowałam, że mi w palce cieplej niż zazwyczaj Ale obudziłam się bez pokrzywki, a ni innych nieprzyjemności, więc chyba będzie dobrze

Piątka W tamtym roku kupiłam japonki, które składają się w sumie z trzech pasków, w tym dwóch na kostce... zgadnij co I stare rozchodzone, obcierające buty też przerabiam

Ja dżem + masło jadam i miód + masło Ale wszystkie tłuste rzeczy typu właśnie nutella, pasztet, serki topione to już nie, bleh Ale moi znajomi jak najbardziej
też niektóre lakiery rozdziewiczałam powtórnie najważniejsze, to spełniać zachciewajki

ja zawsze jak używam czegoś nowego - odżywka do paznokci, jakiś krem do twarzy, balsam do ciała, to świruję i boję się, że np. na drugi dzień obudzę się z jakimś uczuleniem, ze spuchniętą twarzą na drugie imię powinni mi dać Schiza

masakra.. w niektórych butach to wystarczy tylko, że mi się trochę stopa spoci i już mam pozamiatane

ja żadnej z wymienionych rzeczy nie mogę tak jeść w ogóle nie kumam po co smarować chleb masłem, jak zaraz posmarujesz go serkiem topionym...


Cytat:
Napisane przez AnulaPPP Pokaż wiadomość
haha gdzieś mi mignęło

typowa kobieta
__________________
look in the mirror, see that badass bitch?
that's the only person you should ever worry about.

meeow jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-05-05 07:32:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:31.