Lakiery hybrydowe cz.3 - Strona 100 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie > Manicure hybrydowy

Notka

Manicure hybrydowy Forum dla osób, które interesują się manicurem hybrydowy. Tutaj znajdziesz porady związane z technikami zdobienia paznokci. Poznasz plusy i minusy hybrydy.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-01-13, 19:18   #2971
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Nie rezygnuj tylko pozbądź trochę z Nami i będzie wszystko ok. Z pewnością się ktoś skusi na podział bo to korzystny interes. To żaden ryzykowny układ przelewasz kasę komuś to zamawia i masz top a jak nie przelejesz to ten ktoś sprzedaje komuś innemu. Ryzyka nie ma.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:19   #2972
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Jasne, ze z Wami pobede
Ale po co denerwować diabliczke
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 19:33   #2973
goldika
Zakorzenienie
 
Avatar goldika
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: Wielkopolska
Wiadomości: 14 974
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Spoko, nie umawiałyśmy się, ze to ma byc 15, wtedy tak wychodziło.
jesli Goldika rezygnuje, to jest 7 osób, czyli po 10,7 ml.

---------- Dopisano o 18:46 ---------- Poprzedni post napisano o 18:42 ----------



Goldika, ja wczesniej wkleiłam ten post z rozliczeniem, tylko przesyłka buteleczek niższa, ok 1 zł bedzie i cena topu niższa, podziel 139 na liczbę osób.
Jak to nie będzie dla Was problemem to bym zrezygnowała. Bardziej liczyłam na lutowa rozbiórkę. Splukalam się na aliexpress jak jednak będzie uważały ze zdeklarowałam się to musze słowa dotrzymać to jakoś wygrzebie resztki kasy
goldika jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:14   #2974
chickencrazy
Rozeznanie
 
Avatar chickencrazy
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 948
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Jasne, ze to nie problem

Dziewczyny, zaraz zrobię podsumowanie i wyślę na priv. Sprawdziłam, top idzie paczką 48, ale był wysłany wieczoram, więc pewnie od dziś się liczy. Butelki wczoraj zapłacone kartą, ale nie mam jeszcze info o wysyłce. Pewnie dojdą po weekendzie
chickencrazy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:17   #2975
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Dziewczyny robicie kolejną telenowelę. Dajcie spokój to nie jest wątek do obrazania kogoś. Z pewnością ktoś będzie chętny, a jak macie 7 osób to uzbierajcie jeszcze 3 podzielcie się po 15 ml. Cena tak czy inaczej będzie korzystna. I proponuję założyć wątek wspólnych zakupów
wątek wspólno-zakupowy to dobra myśl o ile byłby zgodny z regulaminem sama się nad tym zastanawiałam, bo właśnie czekam na cyrkonie z ali i jeśli okażą się fajne, to chciałabym zmówić kilka rozmiarów i rodzajów, a ten sprzedawca ma ogromny wybór niestety nigdy nie zużyję 1400 cyrkoni jednego rodzaju
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:28   #2976
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Jeżeli mogę się wtrącić, to głosuję za takim wątkiem
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:28   #2977
monikbu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 75
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez chickencrazy Pokaż wiadomość
Jasne, ze to nie problem

Dziewczyny, zaraz zrobię podsumowanie i wyślę na priv. Sprawdziłam, top idzie paczką 48, ale był wysłany wieczoram, więc pewnie od dziś się liczy. Butelki wczoraj zapłacone kartą, ale nie mam jeszcze info o wysyłce. Pewnie dojdą po weekendzie
Ja czekam na info i od razu robię do Ciebie przelew. A z wysyłką aż tak mi się nie spieszy, przyszły tydzień jest dla mnie jak najbardziej ok.
monikbu jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 20:31   #2978
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
wątek wspólno-zakupowy to dobra myśl o ile byłby zgodny z regulaminem sama się nad tym zastanawiałam, bo właśnie czekam na cyrkonie z ali i jeśli okażą się fajne, to chciałabym zmówić kilka rozmiarów i rodzajów, a ten sprzedawca ma ogromny wybór niestety nigdy nie zużyję 1400 cyrkoni jednego rodzaju
To trzeba trzymać rygor, żeby się tam serial nie robił tak jak tutaj momentami, trzeba opracować jakiś regulamin, a zamawianie nie tylko na ali się opłaca ale też w PL, np. Modena ma darmową wysyłkę od 300 zł, więc jakby zebrać kilka osób i później to wszystko wysyłać poleconymi to koszty minimalizuje się do 5 zł, bo na leżąco w kopercie modena to gabaryt A.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:44   #2979
Domina
Zakorzenienie
 
Avatar Domina
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: K@towice
Wiadomości: 3 386
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Przymierzam sie do przyklejania cyrkonii na hybryde,ale zaczynam sie zastanawiac czym przenosicie cyrkonie z opakowania na paznokiec? Palcem? Szczegolnie te drobne cyrkonie sa dla mnie problemem,a nie mam zadnego pomyslu czym je przeniesc;O

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
Ja moczyłam sondę w wodzie delikatnie i wtedy cyrkonia tak jakby przyklejała się do niej.

Cytat:
Napisane przez Darianna25 Pokaż wiadomość
Zrobiłam dziś tak z kolorem Indigo z Semilaca i nie pomogło.
To trzeba było trzasnąć porządnie
__________________
https://www.facebook.com/oczyipazurki/?ref=hl
www.oczyipazurki.pl Własny osobisty blog <3
Pazurkoholiczka, rzęsoholiczka
https://www.facebook.com/Wstazki/?fref=ts MOJE CUDEŃKA WSTĄŻKOWE
Domina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:48   #2980
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
To trzeba trzymać rygor, żeby się tam serial nie robił tak jak tutaj momentami, trzeba opracować jakiś regulamin, a zamawianie nie tylko na ali się opłaca ale też w PL, np. Modena ma darmową wysyłkę od 300 zł, więc jakby zebrać kilka osób i później to wszystko wysyłać poleconymi to koszty minimalizuje się do 5 zł, bo na leżąco w kopercie modena to gabaryt A.
albo gdy ktoś ma jakąś rzecz dostępną stacjonarnie
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 20:50   #2981
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

A ja mam pytanie trochę nie w temacie, ale odnośnie pilowania paznokci.
Nie wiem czy dobrze to wytłumaczę ale spróbuję.
Jak piluje paznokcie i mam dłoń odwrócona wewnętrzna stroną w górę i ugiete palce(chyba rozumiecie), a pozniej popatrze na te paznokcie tak z gore(zewnetrzna strona dloni jest w górę i proste palce) to paznokcie sa krzywe chociaż wcześniej były proste. Jak odwroce dłoń to jest ok. I nie wiem czy tylko moje paznokcie są takie dziwne czy nie, ale bardzo mnie to denerwuje, ze nie sa idealnymi migdalkami w każdej pozycji i nie wygląda to też tak super bo one jednak wydaja sie z góry trochę krzywe
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-13, 20:57   #2982
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
albo gdy ktoś ma jakąś rzecz dostępną stacjonarnie
dokładnie, jutro pomyślę bo dziś chyba nie chce mi się nowego wątku tworzyć

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie trochę nie w temacie, ale odnośnie pilowania paznokci.
Nie wiem czy dobrze to wytłumaczę ale spróbuję.
Jak piluje paznokcie i mam dłoń odwrócona wewnętrzna stroną w górę i ugiete palce(chyba rozumiecie), a pozniej popatrze na te paznokcie tak z gore(zewnetrzna strona dloni jest w górę i proste palce) to paznokcie sa krzywe chociaż wcześniej były proste. Jak odwroce dłoń to jest ok. I nie wiem czy tylko moje paznokcie są takie dziwne czy nie, ale bardzo mnie to denerwuje, ze nie sa idealnymi migdalkami w każdej pozycji i nie wygląda to też tak super bo one jednak wydaja sie z góry trochę krzywe
Ja piłuję zawsze gdy mam dłoń położoną na stole, wtedy wychodzi równo, kwestia wprawy Idealny migdał można osiągnąć pociągając pilnikiem raz z jednaj raz z drugiej strony W poradniku dla początkujących masz do tego link
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:02   #2983
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Problem wlasnie w tym, ze one sa rowne, ale rowne tylko od tej perspektywy w jakiej pilowalam bo jak odwroce dłoń to juz idealny migdał znika:/
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 21:05   #2984
RedDahlia
Raczkowanie
 
Avatar RedDahlia
 
Zarejestrowany: 2013-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 304
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Problem wlasnie w tym, ze one sa rowne, ale rowne tylko od tej perspektywy w jakiej pilowalam bo jak odwroce dłoń to juz idealny migdał znika:/
Piłuj zawsze z dłonią na stole. Paznokcie ogólnie rosną trochę krzywo względem linii palców. Ja na przykład widzę to jeszcze wyraźniej kiedy mam płasko ścięte czubki (np coffin shape) i kiedy patrzę od strony zewnętrznej dłoni to wszystko jest super,a kiedy od wewnętrznej to widać jak by były krzywe i to nie mało.
__________________
Don't be afraid to be you.
RedDahlia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 23:11   #2985
Madzeska75
Wtajemniczenie
 
Avatar Madzeska75
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 2 807
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
dokładnie, jutro pomyślę bo dziś chyba nie chce mi się nowego wątku tworzyć



Ja piłuję zawsze gdy mam dłoń położoną na stole, wtedy wychodzi równo, kwestia wprawy Idealny migdał można osiągnąć pociągając pilnikiem raz z jednaj raz z drugiej strony W poradniku dla początkujących masz do tego link
Nie karz mi kopać ,rzuć liną 😊
Piłować ma stole 😲 ja chyba tak nie umiem .Zawsze piłuję jak mam zgięte palce w moją stronę.

A ja mam pytanie do Dziewczyn ,które mają migdałki takie bardziej w szpic (Emka &#128521 .Mi po tygodniu te czubki znikają i robi się owal 😲 tez tak macie ?Wkurza mnie to 😬

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
Madzeska75 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 23:15   #2986
KasiaiKamil
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 296
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
wątek wspólno-zakupowy to dobra myśl o ile byłby zgodny z regulaminem sama się nad tym zastanawiałam, bo właśnie czekam na cyrkonie z ali i jeśli okażą się fajne, to chciałabym zmówić kilka rozmiarów i rodzajów, a ten sprzedawca ma ogromny wybór niestety nigdy nie zużyję 1400 cyrkoni jednego rodzaju
BOziuniu ja jestem bardzo za takim wątkiem bo wtedy Gejsza zrobi wspólne zakupy na ali i będę mieć w końcu magnetyczne i tanie wszystko . juz zbieram kase ! świetny pomysł !
Cytat:
Napisane przez dominikowa Pokaż wiadomość
czy robiąc syernkę, po dokładnym wtarciu w paznokieć, pędzelek od topu sie brudzi? czy uzyc jakiegoś innego pędzelka
ja mam osobny top do takich świecidełek.
Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie trochę nie w temacie, ale odnośnie pilowania paznokci.
Nie wiem czy dobrze to wytłumaczę ale spróbuję.
Jak piluje paznokcie i mam dłoń odwrócona wewnętrzna stroną w górę i ugiete palce(chyba rozumiecie), a pozniej popatrze na te paznokcie tak z gore(zewnetrzna strona dloni jest w górę i proste palce) to paznokcie sa krzywe chociaż wcześniej były proste. Jak odwroce dłoń to jest ok. I nie wiem czy tylko moje paznokcie są takie dziwne czy nie, ale bardzo mnie to denerwuje, ze nie sa idealnymi migdalkami w każdej pozycji i nie wygląda to też tak super bo one jednak wydaja sie z góry trochę krzywe
wiem o co Ci chodzi, tak jest rzeczywiście, ja piłując komuś patrze na paznokcie od jednej strony klientka podnosząc dłoń do góry widzi je od drugiej i zawsze jest delikatnie na jedna strone bardziej spiłowane patrząc od strony klientki, więc wiesz jak robię? piłuje delikatnie od jednej, przekręcam, dopiłowywuje od drugiej i poprawiam jak trzeba od znowu od tej "swojej" strony. powoduje to takie wypośrodkowanie kształtu i jest idealnie z obu stron
ps. witaj na wątku :p

---------- Dopisano o 00:15 ---------- Poprzedni post napisano o 00:13 ----------

aaa dziewczyny mam pytanie ! jęśli jest konieczność zmiany hybrydy przedłużanej hardem bądź EB z powodu odrostów to jak powinno się to zrobić żeby nie odmiękczyć tego przedłużenia ?
__________________
02.07.2016
KasiaiKamil jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 23:21   #2987
miska2222
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 6
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Zastanawiam się które lakiery warto kupić jako pierwsze, podpowiecie w co warto inwestowac?
miska2222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-13, 23:28   #2988
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
dokładnie, jutro pomyślę bo dziś chyba nie chce mi się nowego wątku tworzyć
to dumaj dumaj
Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Nie karz mi kopać ,rzuć liną 😊
Piłować ma stole 😲 ja chyba tak nie umiem .Zawsze piłuję jak mam zgięte palce w moją stronę.

A ja mam pytanie do Dziewczyn ,które mają migdałki takie bardziej w szpic (Emka &#128521 .Mi po tygodniu te czubki znikają i robi się owal 😲 tez tak macie ?Wkurza mnie to 😬

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
bo paznokcie się ścierają też tak mam przy "gołych pazurach", gdy mam żel paznokcie ładnie zachowują kształt i szpic się nie ściera

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
BOziuniu ja jestem bardzo za takim wątkiem bo wtedy Gejsza zrobi wspólne zakupy na ali i będę mieć w końcu magnetyczne i tanie wszystko . juz zbieram kase ! świetny pomysł !
raczej nie będę zamawiać już cat eye jak chcesz możesz zamówić coś sama łatwiej niż na allegro
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 03:56   #2989
eM_Ka_
Wtajemniczenie
 
Avatar eM_Ka_
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: woj. śląskie
Wiadomości: 2 683
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez RedDahlia Pokaż wiadomość
W sklepie też niby było zaznaczone których kolorów brakuje. Ten nie był zaznaczony,a mimo wszystko go nie ma. Na allegro znalazłam tylko ofertę 6sztuk +2,a nie chciałam od razu brać tyle,ehh...
są też inne aukcje http://allegro.pl/sleek-shine-lakier...721066244.html
Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Nie karz mi kopać ,rzuć liną 😊
Piłować ma stole 😲 ja chyba tak nie umiem .Zawsze piłuję jak mam zgięte palce w moją stronę.

A ja mam pytanie do Dziewczyn ,które mają migdałki takie bardziej w szpic (Emka &#128521 .Mi po tygodniu te czubki znikają i robi się owal 😲 tez tak macie ?Wkurza mnie to 😬

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk 📱
moje nie zmieniają kształtu ale mojej koleżanki tak, nie wiem od czego to zależy

Cytat:
Napisane przez KasiaiKamil Pokaż wiadomość
BOziuniu ja jestem bardzo za takim wątkiem bo wtedy Gejsza zrobi wspólne zakupy na ali i będę mieć w końcu magnetyczne i tanie wszystko . juz zbieram kase ! świetny pomysł !


aaa dziewczyny mam pytanie ! jęśli jest konieczność zmiany hybrydy przedłużanej hardem bądź EB z powodu odrostów to jak powinno się to zrobić żeby nie odmiękczyć tego przedłużenia ?
też jestem za wspólnym wątkiem

przy odmaczaniu przedłużenia trzymam folie ok 7 min, zeskrobuje co zostało a później pilnikiem piłuje resztki i w ten sposób zostawiam przedłużenie
eM_Ka_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-01-14, 06:33   #2990
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez natalczak Pokaż wiadomość
Przymierzam sie do przyklejania cyrkonii na hybryde,ale zaczynam sie zastanawiac czym przenosicie cyrkonie z opakowania na paznokiec? Palcem? Szczegolnie te drobne cyrkonie sa dla mnie problemem,a nie mam zadnego pomyslu czym je przeniesc;O

Wysłane z mojego LG-D802 przy użyciu Tapatalka
uzyj ołówka lub kredki drewnianej

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Nie rozumie Pani wzburzenia? Hmmmm, może nową osobę do wątku można by było przyjąć milej/ Napisać coś? A przynajmniej nie ignorować prośby o przyłączenie się do zamówienia topu
Wizaz to świetne forum dbajmy o to by nadal takie było i szanujmy innych użytkowników, nie tylko młodsi starszych ale i odwrotnie
witaj na watku
nie możesz mieć pretensji do Dziewczyn że nie uwzględniły Cię w rozbiórce ponieważ jak już pojawiły się głosy- pojawiłaś się nagle, znikąd z chęcią partycypowania w zakupach. Jeśli nie jesteś na watku, nie znamy Cię a ty nas to jesteś dla nas obca. Poza tym, jak słusznie zauważyła chicken, rozbiórka była planowana jeszcze w drugiej połowie grudnia i skład uczestników był potwierdzony.
Udzielaj się na watku, poznaj się z nami najpierw.
Jak pisała Red Dahlia, nie urządzamy uroczystej ceremonii powitania nowych uczestników


Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
wątek wspólno-zakupowy to dobra myśl o ile byłby zgodny z regulaminem sama się nad tym zastanawiałam, bo właśnie czekam na cyrkonie z ali i jeśli okażą się fajne, to chciałabym zmówić kilka rozmiarów i rodzajów, a ten sprzedawca ma ogromny wybór niestety nigdy nie zużyję 1400 cyrkoni jednego rodzaju
dam znac czy możemy taki wątek założyć (nie wiem czy nie będzie potrzebna organizatorka zakupów jak na modowym)
Cytat:
Napisane przez Madzeska75 Pokaż wiadomość
Nie karz mi kopać ,rzuć liną ��
Piłować ma stole �� ja chyba tak nie umiem .Zawsze piłuję jak mam zgięte palce w moją stronę.

A ja mam pytanie do Dziewczyn ,które mają migdałki takie bardziej w szpic (Emka ��) .Mi po tygodniu te czubki znikają i robi się owal �� tez tak macie ?Wkurza mnie to ��

Wysłane z mojego Note 4 &Tapatalk ��
też tak mam. Jak przedłużę- wszystko pięknie się trzyma a jak mam naturalne to za chwilę tracą kształt.
__________________
I will do what queens do. I will rule.

Edytowane przez czuszka82
Czas edycji: 2016-01-14 o 06:35
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 06:41   #2991
Malinowaslodycz
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-01
Wiadomości: 419
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Z pewnością pobędę tutaj z wami ns wątku Myślałam, że ten top nie będzie dla was problemem, ale temat zamknięty więc spokojnie.

---------- Dopisano o 07:41 ---------- Poprzedni post napisano o 07:40 ----------

Cytat:
Napisane przez Malinowaslodycz Pokaż wiadomość
Z pewnością pobędę tutaj z wami na wątku Myślałam, że ten top nie będzie dla was problemem, ale temat zamknięty więc spokojnie.
Malinowaslodycz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:08   #2992
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Dziewczyny dotarły do mnie wczoraj pyłki indigo: syrenka, holo niebieski, grejpfrut i szmaragd. Cudo ! Robiłam próby na wzorniku i o ile na wszystkich jasnych odcieniach wszystko super się wcierało o tyle na ciemniejszych różach, fioletach nie wszędzie syrenka się przykleiła a na czarnym wcale podpowiedzcie mi proszę, czy powodem jest, że za długo utwardzałam lakiery ? Każdą warstwę trzymam 45 sekund
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:10   #2993
Frutellka xD
Zadomowienie
 
Avatar Frutellka xD
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Nisko
Wiadomości: 1 988
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dotarły do mnie wczoraj pyłki indigo: syrenka, holo niebieski, grejpfrut i szmaragd. Cudo ! Robiłam próby na wzorniku i o ile na wszystkich jasnych odcieniach wszystko super się wcierało o tyle na ciemniejszych różach, fioletach nie wszędzie syrenka się przykleiła a na czarnym wcale podpowiedzcie mi proszę, czy powodem jest, że za długo utwardzałam lakiery ? Każdą warstwę trzymam 45 sekund
Ja wcieram w top tak uzyskuje najlepszy efekt i później jeszcze raz top.
__________________
"Szczęście jest rezultatem naszego osobistego wysiłku. Trzeba o nie walczyć, dążyć do niego, upierać się przy nim, a czasami nawet szukać go na drugim końcu świata."

Love Pazurkowe
Frutellka xD jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:22   #2994
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez Gejszalicious Pokaż wiadomość
wątek wspólno-zakupowy to dobra myśl o ile byłby zgodny z regulaminem sama się nad tym zastanawiałam, bo właśnie czekam na cyrkonie z ali i jeśli okażą się fajne, to chciałabym zmówić kilka rozmiarów i rodzajów, a ten sprzedawca ma ogromny wybór niestety nigdy nie zużyję 1400 cyrkoni jednego rodzaju
ja też jestem jak najbardziej za zawsze można troszkę zaoszczędzić na przesyłce

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Vegetka Pokaż wiadomość
Dziewczyny dotarły do mnie wczoraj pyłki indigo: syrenka, holo niebieski, grejpfrut i szmaragd. Cudo ! Robiłam próby na wzorniku i o ile na wszystkich jasnych odcieniach wszystko super się wcierało o tyle na ciemniejszych różach, fioletach nie wszędzie syrenka się przykleiła a na czarnym wcale podpowiedzcie mi proszę, czy powodem jest, że za długo utwardzałam lakiery ? Każdą warstwę trzymam 45 sekund
ja metodą prób i błędów także stwierdziłam, że najlepiej wciera się w top. Ja nawet nie utwardzam topu do końca tylko trzymam go minutę w uv i wtedy wszystko ładnie się wciera i trzyma
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:26   #2995
samantagrey
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-03
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 254
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Co do tego topu, to też proszę o zrozumienie. Jak będziemy tak rozdzielać jedną butelkę, to przestanie to być opłacalne.
__________________
" Piekło jest puste. Wszystkie diabły są tutaj. "
samantagrey jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:45   #2996
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

UWAGA!!! możemy założyć wątek wspólnych zakupów (a nawet całe podforum żeby tematycznie porządkować wątkami). Proszę o sugestie na PW jak sobie takie podforum wyobrażacie, tj. zasady kupowania, kto kupuje, itd.
Ja osobiście nie widze potrzeby oznaczania użytkowników jako Organizatorki bo dana osoba może zorganizować cos tylko raz a później już wcale.
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:45   #2997
Vegetka
Zakorzenienie
 
Avatar Vegetka
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 329
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez stypi_89 Pokaż wiadomość
ja też jestem jak najbardziej za zawsze można troszkę zaoszczędzić na przesyłce

---------- Dopisano o 09:22 ---------- Poprzedni post napisano o 09:20 ----------



ja metodą prób i błędów także stwierdziłam, że najlepiej wciera się w top. Ja nawet nie utwardzam topu do końca tylko trzymam go minutę w uv i wtedy wszystko ładnie się wciera i trzyma
Cytat:
Napisane przez Frutellka xD Pokaż wiadomość
Ja wcieram w top tak uzyskuje najlepszy efekt i później jeszcze raz top.
u mnie z topem nie zadziała, bo używam tego z semilac bez przecierania
Vegetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:46   #2998
Gejszalicious
Buszująca w hybrydach
 
Avatar Gejszalicious
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 829
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
dam znac czy możemy taki wątek założyć (nie wiem czy nie będzie potrzebna organizatorka zakupów jak na modowym)
super w takim razie czekamy na dobre wieści
__________________
Gejszalicious jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 08:46   #2999
czuszka82
z pazurem
 
Avatar czuszka82
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Święte Miasto
Wiadomości: 4 758
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

up
__________________
I will do what queens do. I will rule.
czuszka82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-01-14, 09:19   #3000
stypi_89
Wtajemniczenie
 
Avatar stypi_89
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 967
Dot.: Lakiery hybrydowe cz.3

Cytat:
Napisane przez czuszka82 Pokaż wiadomość
UWAGA!!! możemy założyć wątek wspólnych zakupów (a nawet całe podforum żeby tematycznie porządkować wątkami). Proszę o sugestie na PW jak sobie takie podforum wyobrażacie, tj. zasady kupowania, kto kupuje, itd.
Ja osobiście nie widze potrzeby oznaczania użytkowników jako Organizatorki bo dana osoba może zorganizować cos tylko raz a później już wcale.
__________________
26.12.2012
22.12.2014
12.09.2015
23.03.2017
stypi_89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Manicure hybrydowy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-16 14:31:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:00.