Cieliste usta, cielista pomadka - wątek zbiorczy. - Strona 48 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-11-28, 19:01   #1411
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: ..Cieliste usta..

wooow, super zdjecia, klarownie przedstawione, extra kolekcja;-)

cudowny ten Bourjois! pamietasz za ile go mniej wiecej kupilas??? dla zorientowana sie
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:11   #1412
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez nimrodel Pokaż wiadomość
wooow, super zdjecia, klarownie przedstawione, extra kolekcja;-)

cudowny ten Bourjois! pamietasz za ile go mniej wiecej kupilas??? dla zorientowana sie
Sorki mały błąd - Bourjois te pomadki to seria Comme Par Magie - a Miel Immateriel to nazwa odcienia nr 13, odcień 26 nazywa się Beige Miraculeux Ja kupiłam za ok. 9 zł na allegro, teraz widziałam za 14,99 http://www.allegro.pl/item272487604_..._magie_13.html
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:25   #1413
nimrodel
Rozeznanie
 
Avatar nimrodel
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 895
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Sorki mały błąd - Bourjois te pomadki to seria Comme Par Magie - a Miel Immateriel to nazwa odcienia nr 13, odcień 26 nazywa się Beige Miraculeux Ja kupiłam za ok. 9 zł na allegro, teraz widziałam za 14,99 http://www.allegro.pl/item272487604_..._magie_13.html
dzieki za odp :-D
nimrodel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 19:35   #1414
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
To jest także i moje niedawne odkrycie, aczkolwiek nie do końca, bo odkryłam tylko tester w drogerii Towaru brak
Jak w Rossmannie to trzeba szukać . Ja przekopalam całą (najniższą) półkę i znalazłam nowa, nietestowaną (nie znosze kupować w Rossmannie - mam wrażenie, że połowa kosmetyków jest już "popaćkana"). Było ciężko.
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-28, 20:29   #1415
gosik.s
Wtajemniczenie
 
Avatar gosik.s
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2 078
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez jaszczurka_2007 Pokaż wiadomość
Tez sie czaje na ten blyszczyk ile on w ogole kosztuje?
36 PLN w Sephorze, 24 na All.

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Witam Śledzę ten wątek już od dawna, bo jest mi bardzo bliski Postanowiłam dołożyć swoje 5 groszy i zaprezentować moje zbiory z kolekcji "cielaków"
1) Avon Color Trend WINK - całkiem ładnie rozjaśnia usta, ładnie pachnie, dość długo utrzymuje się na ustach, kolor coś pomiędzy beżem a jaśniutkim różem
2) Avon Color Trend minibłyszczyk do ust Warm Cinnamon - podobny do Wink, minimalnie ciemniejszy, ale bardziej wpada w róż
3) WIBO Water Sheen with Maxi Lip nr 7 - beznadziejny pędzelek, kolorek u mnie bardziej różowy niż cielisty, chłodzenie super, szybko schodzi z ust
4) Bourjois Effet 3D Les nudes nr 33 Brun Poetic - u mnie różowy, lekko rozjaśnia usta, lekkie drobinki, dobrze nawilża usta
5) Manhattan Tasty Lips Swiss milk chocolate - może niezbyt cielisty, bardziej złotawy, ale cudnie pachnie czekoladą i fajnie nawilża usta
6) Bourjois Miel Immateriel nr 13 - jak do tej pory najbardziej cielisty specyfik jaki znalazłam na moje dość ciemne usta, dość kryjąca pomadka, na początku fajnie nawilża usta, ale przy częstym stosowaniu niestety zaczyna wysuszać
7) Bourjois Miel Immateriel nr 26 - bardziej perłowy, rozjaśnia usta, ale mało kryjący, nie wysusza ust.

To tyle, wciąż szukam produktu zapewniającego prawdziwą cielistość, jak znajdę dam znać
Witaj
Świetna robota! Najbardziej podoba mi się kolor, jaki uzyskałaś Burżujkiem 13. Śliczny! I usta też śliczne.
No a awek po prostu boski!!!

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
Jak w Rossmannie to trzeba szukać . Ja przekopalam całą (najniższą) półkę i znalazłam nowa, nietestowaną (nie znosze kupować w Rossmannie - mam wrażenie, że połowa kosmetyków jest już "popaćkana"). Było ciężko.
Czyli mówisz, że jest szansa?
No to dobra, też będę kopać
__________________


Misja w Zambii - Ty też możesz pomóc...
gosik.s jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 12:56   #1416
wisienki13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Talking Dot.: ..Cieliste usta..

no dobra to ja wam powiem szminka w 100% kryjąca kolor beż rozjaśni każde usta firma barrym nr 101 do nabycia tylko w Anglii niestety bardzo wydajna cena 4.25 funta
wisienki13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 14:57   #1417
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Ostatnio kupilam blyszczyk Sensique 103 w Naturze. niestety ma mnostwo drobinek, ale kolor w opakowaniu jest moim zdaniem idealny. Szkoda tylko ze na ustach ne wyglada tak swietnie, ale moim zdaniem nie jest tak zle.
Wklejam zdjecia- 1 to zdjecie z flashem, 2 bez, 3 zdjecie blyszczyka

Dla mnie sliczy kolor ust maja te dziewczyna na zdjeciu
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Obraz 056.jpg (9,5 KB, 78 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 057.jpg (8,0 KB, 92 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Obraz 058.jpg (5,0 KB, 70 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg artdeco_nudelook_twarz.jpg (67,1 KB, 117 załadowań)
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 15:38   #1418
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez gosik.s Pokaż wiadomość
36 PLN w Sephorze, 24 na All.


Witaj
Świetna robota! Najbardziej podoba mi się kolor, jaki uzyskałaś Burżujkiem 13. Śliczny! I usta też śliczne.
No a awek po prostu boski!!!
Dzięki Gosik
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 16:03   #1419
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez wisienki13 Pokaż wiadomość
no dobra to ja wam powiem szminka w 100% kryjąca kolor beż rozjaśni każde usta firma barrym nr 101 do nabycia tylko w Anglii niestety bardzo wydajna cena 4.25 funta
Znalazłam w necie tą firmę Barry M, ale ten kolor 101 wygląda na różowy, no ale zdjęcie może być przekłamane
http://www.barrym.co.uk/products/product.asp?id=82
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 16:11   #1420
Kalex
Zakorzenienie
 
Avatar Kalex
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 6 303
GG do Kalex
Dot.: ..Cieliste usta..

dla mnie jest jakiś łososiowo-morelowy
Kalex jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-29, 18:27   #1421
Laity
Wtajemniczenie
 
Avatar Laity
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 040
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja też mam ten błyszczyk Bourjois 3D Effet i z racji tego, że cena do niskich nie należy, proponuję przed zakupem wypróbować tester. Efekt rzeczywiście śliczny, ale błyszczyk bardzo podrażnia mi usta, co nigdy wcześniej się nie zdarzyło (przy innych błyszczykach).
__________________
Don't be the girl who needs a man.
Be the girl a man needs.

Laity jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-29, 19:10   #1422
wisienki13
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 8
Dot.: ..Cieliste usta..

kurcze nie umiem wklejać cytatów:P ale jak będę dysponowała aparatem to pokażę, że kolor jest taki jak trzeba rzeczywiscie zdjęcie na stronie przekłamane bardzo
wisienki13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 11:58   #1423
lea88
Zakorzenienie
 
Avatar lea88
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 3 880
Dot.: ..Cieliste usta..

Dzis bylam w Inglocie i znalazlam szminki moich marzen bez - nr 133 i jeszcze ladniejsza bezowo-rozowa jasniutka i kryjaca (chyba 103.. albo 112). Niestety ich cena jest dosc wygorowana (w dziale ze szminkami byla cena 17,00 i 19,00zl ) w porownaniu do jakosci , ktora wg komentarzy jest dosc slaba. Wolalbym juz chyba kupic Bourjois albo Artdeco.
lea88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 12:50   #1424
zania
Matka buldoga
 
Avatar zania
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 7 641
Dot.: ..Cieliste usta..

CzarneSlonko a czy nakladalas blyszczyk na usta pomalowane pomadka nr 13? Bo tak ladnie sie blyszcza
zania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 17:19   #1425
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez zania Pokaż wiadomość
CzarneSlonko a czy nakladalas blyszczyk na usta pomalowane pomadka nr 13? Bo tak ladnie sie blyszcza
Nie. To jest sama pomadka, ona jest raczej matowa, a połysk to pewnie efekt lampy błyskowej aparatu, pozatym zdjęcia robiłam w sztucznym świetle.
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 18:45   #1426
jessy
Zakorzenienie
 
Avatar jessy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 3 924
Dot.: ..Cieliste usta..

Dziewczyny - mówiłyście już o błyszczyku Astor Prismatic 07 Crystal Coral? Jeśli chodzi o błyszczący beż to nei ma dla mnie równych. Dobra konsystencja, nie klei się, aplikator w formie pędzelka (dla mnie to zaleta), a przede wszytskim jestem pod wrażeniem jego połysku. Mieni się jak szalony, odbija światło w każdą stronę, a przy tym nie zawiera wielkich cząsteczek brokatu... Chociaż inne błyszczyki z tej serii już mnie tak nie rozentuzjazmowały...
__________________
Salsame mucho
jessy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 21:09   #1427
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Ja mam błyszczyk Astora Prismatic, kolor beżowawy z ogromem drobinek, nie wiem czy nr 07, bo napisy się starły. Jak dla mnie to jeden z najgorszych błyszczyków jakie kupiłam. Ma zdecydowanie za dużo brokatu, który rozprzestrzenia się na całą twarz i ubranie, wysusza usta, zbyt gęsty i klejący. Ponadto opakowanie bardzo nietrwałe, szybko okazało się że błyszczyk wycieka z opakowania i zostawia ślady w torebce, na rękach i wszędzie tam gdzie się go umieści Wiem że jest wiele wielbicielek tego błyszczyku ale mnie ewidentnie nie przypasował.
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 21:15   #1428
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez lea88 Pokaż wiadomość
Dzis bylam w Inglocie i znalazlam szminki moich marzen bez - nr 133 i jeszcze ladniejsza bezowo-rozowa jasniutka i kryjaca (chyba 103.. albo 112). Niestety ich cena jest dosc wygorowana (w dziale ze szminkami byla cena 17,00 i 19,00zl ) w porownaniu do jakosci , ktora wg komentarzy jest dosc slaba. Wolalbym juz chyba kupic Bourjois albo Artdeco.
Inglot ma jeden ładny cielisty kolor pomadki, bodajże 112 (nie pamiętam bo tej szminki juz się pozbyłam) ale potwornie wysusza usta Kolor przepiękny zaraz po aplikacji, ale potem usta wysychają na wiór
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-11-30, 21:50   #1429
_magdzia_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 2 032
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez CzarneSlonko Pokaż wiadomość
Witam Śledzę ten wątek już od dawna, bo jest mi bardzo bliski Postanowiłam dołożyć swoje 5 groszy i zaprezentować moje zbiory z kolekcji "cielaków"
1) Avon Color Trend WINK - całkiem ładnie rozjaśnia usta, ładnie pachnie, dość długo utrzymuje się na ustach, kolor coś pomiędzy beżem a jaśniutkim różem
2) Avon Color Trend minibłyszczyk do ust Warm Cinnamon - podobny do Wink, minimalnie ciemniejszy, ale bardziej wpada w róż
3) WIBO Water Sheen with Maxi Lip nr 7 - beznadziejny pędzelek, kolorek u mnie bardziej różowy niż cielisty, chłodzenie super, szybko schodzi z ust
4) Bourjois Effet 3D Les nudes nr 33 Brun Poetic - u mnie różowy, lekko rozjaśnia usta, lekkie drobinki, dobrze nawilża usta
5) Manhattan Tasty Lips Swiss milk chocolate - może niezbyt cielisty, bardziej złotawy, ale cudnie pachnie czekoladą i fajnie nawilża usta
6) Bourjois Miel Immateriel nr 13 - jak do tej pory najbardziej cielisty specyfik jaki znalazłam na moje dość ciemne usta, dość kryjąca pomadka, na początku fajnie nawilża usta, ale przy częstym stosowaniu niestety zaczyna wysuszać
7) Bourjois Miel Immateriel nr 26 - bardziej perłowy, rozjaśnia usta, ale mało kryjący, nie wysusza ust.

To tyle, wciąż szukam produktu zapewniającego prawdziwą cielistość, jak znajdę dam znać
Jak dla mnie najlepszy efekt daje błyszczyk wibo Sama mam taki Daje taki fajny efekt "taflu lustrzanej'', kiedy inne błyszczyki podkreślają to że usta nie są jednak idealnie równe
_magdzia_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-11-30, 21:53   #1430
CzarneSlonko
Rozeznanie
 
Avatar CzarneSlonko
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 597
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez _magdzia_ Pokaż wiadomość
Jak dla mnie najlepszy efekt daje błyszczyk wibo Sama mam taki Daje taki fajny efekt "taflu lustrzanej'', kiedy inne błyszczyki podkreślają to że usta nie są jednak idealnie równe
Szkoda że ta tafla lustrzana nie jest bardziej cielista
CzarneSlonko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-01, 10:12   #1431
blush
Zadomowienie
 
Avatar blush
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: najcieplejsze miasto :)
Wiadomości: 1 506
Dot.: ..Cieliste usta..

moim ostatnim odkryciem jest szminka Loreal Colour Rich made for me kolor rewelacyjny (dla blondynki, nr 235) i super nawilżenie
__________________
blush jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 16:17   #1432
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Oto moje najnowsze odkrycie !
Pomadka Vollare, nadaje idealnie blady, matowy efekt bez drobinek!
JEST CUDOWNA!!! Dokładnie o coś takiego mi chodziło
Na wszelki wypadek kupiłam 3 szt
Kosztowała..... 3 zł

3 rózne zdjecia. Pierwsze chyba najbardziej odzwierciedla jej kolor.
4 zdjęcie pokazuje jaki efekt ona mniej wiecej daje.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg V1.JPG (58,2 KB, 326 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V2.JPG (60,2 KB, 238 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg V3.JPG (60,1 KB, 201 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg efekt.jpg (35,3 KB, 267 załadowań)
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 16:22   #1433
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Oto moje najnowsze odkrycie !
Pomadka Vollare, nadaje idealnie blady, matowy efekt bez drobinek!
JEST CUDOWNA!!! Dokładnie o coś takiego mi chodziło
Na wszelki wypadek kupiłam 3 szt
Kosztowała..... 3 zł

3 rózne zdjecia. Pierwsze chyba najbardziej odzwierciedla jej kolor.
4 zdjęcie pokazuje jaki efekt ona mniej wiecej daje.
Czy ta pomadka ma jakiś numerek albo nazwe? Bo u mnie w mieście w sklepach są kosmetyki Vollare wiec chciałabym wiedzieć jaką kupić

a efekt super jeśli jest taki jak na fotce (Gemmie we wszystkim ładnie)
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 16:27   #1434
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

No właśnie nie ma żadnego numerka...
W opakowaniu wygląda na beżową, cielistą ale w rzeczywistości daje własnie upragniony przeze mnie efekt bladych ust (jak po podkładzie).
No i najważniejsze - krycie 100 % a nawet 200% Mam naturalny odcien bardzo czerwonych ust a nią właściwie wystarczy "dotknąć" lekko usta i już daje kolor. Starczy mi chyba na 10 lat
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 16:48   #1435
Chii1986
Zakorzenienie
 
Avatar Chii1986
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Wlkp
Wiadomości: 7 326
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
No właśnie nie ma żadnego numerka...
W opakowaniu wygląda na beżową, cielistą ale w rzeczywistości daje własnie upragniony przeze mnie efekt bladych ust (jak po podkładzie).
No i najważniejsze - krycie 100 % a nawet 200% Mam naturalny odcien bardzo czerwonych ust a nią właściwie wystarczy "dotknąć" lekko usta i już daje kolor. Starczy mi chyba na 10 lat
Ojej to super musi być. Musze odwiedzić mój sklep wszystko po 4.50 skoro kuleczki Vollare, cienie i blyszczyki mają to może i pomadki się trafią.
__________________
31maj 2013 HANIA
Chii1986 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 20:02   #1436
nAtaL!a
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 3 972
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Oto moje najnowsze odkrycie !
Pomadka Vollare, nadaje idealnie blady, matowy efekt bez drobinek!
JEST CUDOWNA!!! Dokładnie o coś takiego mi chodziło
Na wszelki wypadek kupiłam 3 szt
Kosztowała..... 3 zł

3 rózne zdjecia. Pierwsze chyba najbardziej odzwierciedla jej kolor.
4 zdjęcie pokazuje jaki efekt ona mniej wiecej daje.
oo ja tez zakupilam taka szminke w piatek za...1,5 tylko, ze moja jest chyba jeszcze jasniejsza, jak kupowalam to bylo juz ciemno i bede musiala sie przejsc po inna bo ta ktora mam jest chyba az za blada, ale jak naloze odrobinke i rozetre to jest ok
nAtaL!a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-03, 21:11   #1437
kaledonia
zielony stworek
 
Avatar kaledonia
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: z miasta Łodzi kot pochodzi :D
Wiadomości: 16 977
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez jessy Pokaż wiadomość
Dziewczyny - mówiłyście już o błyszczyku Astor Prismatic 07 Crystal Coral? Jeśli chodzi o błyszczący beż to nei ma dla mnie równych. Dobra konsystencja, nie klei się, aplikator w formie pędzelka (dla mnie to zaleta), a przede wszytskim jestem pod wrażeniem jego połysku. Mieni się jak szalony, odbija światło w każdą stronę, a przy tym nie zawiera wielkich cząsteczek brokatu... Chociaż inne błyszczyki z tej serii już mnie tak nie rozentuzjazmowały...
Boski był ten błyszczyk był,bo tego koloru już długo szukam,a jedno zużyłam i taki fajny był.Faktycznie znaleźć szminkę czy błyszczyk w takim koralowym odcieniu to cud nie róż i nie beż

coś podobnego to szminka Oriflame visions lip love lipstick kolor Matt w opakowaniu podchodzi pod beż,a na ustach cielista delikatny połysk bez tandety.
__________________
18 lat z Wizażem


Moda przemija, styl pozostaje

Jestem
tutaj
kaledonia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 06:26   #1438
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Chii1986 Pokaż wiadomość
Ojej to super musi być. Musze odwiedzić mój sklep wszystko po 4.50 skoro kuleczki Vollare, cienie i blyszczyki mają to może i pomadki się trafią.
Chili jeżeli szukasz własnie takiego efektu - rzypudrowanych, bladych ust (bez żadnego połysku, brokatu) to bedziesz zadowolona.
Ja jestem zachwycona tą szminką
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 16:11   #1439
nati360
Zakorzenienie
 
Avatar nati360
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Słoneczna strona miasta
Wiadomości: 4 113
Dot.: ..Cieliste usta..

Cytat:
Napisane przez Jula84 Pokaż wiadomość
Chili jeżeli szukasz własnie takiego efektu - rzypudrowanych, bladych ust (bez żadnego połysku, brokatu) to bedziesz zadowolona.
Ja jestem zachwycona tą szminką
Jula nie musisz nakładać podkładu a ni pudru pod nia i uzyskujesz taki efekt jak ta modelka na fotce??
to ja sie na pewno też skuszę
a co tam na niej pisze? bo pisze vollare colour a dalej już nie widzę?
nati360 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-12-04, 16:44   #1440
Jula84
Wtajemniczenie
 
Avatar Jula84
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 2 424
Dot.: ..Cieliste usta..

Nati - no na moich ustch dokładnie taki efekt daje.A jak ją nakładam zaraz po makijazu (czyli na ustach mam troche podkładu) to wyglądam jak trup Najlepsze jest to że w końcu znalazłóam szminkę a nie błyszczyk, która pokrywa w 100% moj naturalny, czerwony kolor ust.
Myślę że ta szminka inaczej bedzie wyglądała też u osób które mają ciemną karnację a inaczej u tych z jasną - na zasadzie kontrastu.

Acha na "obudowie" która jest przezroczysta i pisze Vollare Colour. Oprócz tego podano skład i datę ważności...
Jula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:14.