Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II - Strona 31 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-08-12, 21:21   #901
nie_ma_mnie
Rozeznanie
 
Avatar nie_ma_mnie
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: jestem w PRL-u
Wiadomości: 813
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Dostałam w prezencie. Moja przyszywana ciocia wyjeła z szafki i mi dała, bo przywiozła z Indii. Dobre jest to mydełko?
Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Tak, czasem chodzę do tej mydlarni, a nie było go na półkach. Jeśli to właśnie jest to sandałowe, to polecam nawet do twarzy

Kupiłam sobie ghassoul, właśnie suszę włosy (powietrzem ).
nie_ma_mnie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-12, 22:20   #902
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
A dziewczyny z racji tego,że 1 wrzesnia otwierają u mnie rosmana to postanowiłam kupować tam coś do mycia mojej córeczki,tylko doradzcie co?bo nie wiem.
Mi miesięcznie schodzą 3 do 4 butli lavery do mycia dla małej,a że będzie rosman pod nosem to już zamawiać nie będę musiała.
ja zakupiłam miniaturke do mycia pedzli , ale to jest jakis fajny zel do mycia od stóp do głów. A poza tym fajne jest tez ta seria BD żółta ( z rumiankiem chyba) - fajnie pachnie i przymierzam sie, zeby zakupic dla nas pod prysznic jakis żel z tej serii.
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Próbowałam dziś nałożyć sesę na włosy ale na szczęście najpierw nałożyłam odrobinę za ucho żeby sprawdzić czy nie uczula po godzinie tak mnie rozbolała głowa że musiałam zmyć tę ociupinkę, Mąż nałożył sobie na włosy i wytrzymał dwie godziny ale musiał siedzieć z daleka ode mnie.
Także Kotwilka respect, że wytrzymałaś całą noc ja się chyba nie przekonam
Oj tam - ja używałam sesę na całe noce conajmniej 2 razy w tygodniu przez dobry miesiąc. Mozna sie przyzwyczaić do zapachu a z włosami mi cuda zrobiła - przestały wypadać!!! Zapach był uciążliwy bardzo, ale po 2-3 uzyciach przyzwyczaiłam sie do tego stonia, że mam do niego obecnie spory sentyment
Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Dostałam w prezencie. Moja przyszywana ciocia wyjeła z szafki i mi dała, bo przywiozła z Indii. Dobre jest to mydełko?

W ogóle moje zbiory kosmetyczne urosły w ciągu 2 tygodni, bo byłam w Niemczech i tam się obkupiłam. Szczególnie, że ciocia jest fanką żywności i kosmetyków BIO, więc nie byłam osamotniona w nałogu.
Namówiłam też mojego TŻ na naturalną pielęgnacje i ma już wszystko zdrowe i cudowne

Obiecana kolorówka:
Zdjęcie 1 i 2
Tusze do rzęs Alverde (Zielony- wydłużający, szary- podkręcający, czarny- efekt sztucznych rzęs)
Odżywka do rzęs Alverde
Korektor w kredce Alverde
Puder mineralny The Body Shop (kupiony za 35zł na promocji)

Zdjęcie 3
Lip smackers
Pomadka Altera
Sztyft z 100% masła kakaowego Queen Helen (Bardzo fajna rzecz, super na spalone plecy po słońcu i do ust, poręczny i dzięki sztyftowi higieniczny)
Super
ja chetnie dowiem sie szczegółów i wrazeń odnośnie tuszów do rzęs - szczegolnie ten dający efekt sztucznych rzęs mnie interesuje.

---------- Dopisano o 23:20 ---------- Poprzedni post napisano o 23:12 ----------

dzisiaj podobno noc spadajacych gwiazd Mloda siedzi na balkonie na karimacie i poduszce pod pupką, zawinieta w spiwór i koc i czeka na spadające gwiazdy
Ma pewnie cała liste życzeń na tą okazje przygotowana
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 09:40   #903
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Na początku mojego przechodzenia na kosmetyki naturalne używałam Alterry na objętość (Papaja i bambus) i była ok, bo użyłam kilku butelek. Teraz używam tego szamponu z certyfikatem i chyba go wolę, a zapachu nie czuć po umyciu w przeciwieństwie do tego na objętość.
Wole Alterre niż Urtekram różany, który dla nie jest za delikatny, ale z Alterra przegrywa u mnie Yes to carrots i tomatoes.

Wachlarzyku! Pasty Sante na razie nie używałam,ale otworzę ją na dniach, bo kończy mi się L'angelica.

Dziękuję za odpowiedź.

---------- Dopisano o 10:40 ---------- Poprzedni post napisano o 10:39 ----------

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dzisiaj podobno noc spadajacych gwiazd Mloda siedzi na balkonie na karimacie i poduszce pod pupką, zawinieta w spiwór i koc i czeka na spadające gwiazdy
Ma pewnie cała liste życzeń na tą okazje przygotowana
Oby wszystkie się spełniły.

* * *

Recenzji kilka:
Mydełko Tuli nie wypadło u mnie zbyt dobrze. Przyzwyczaiłam się do niego po pewnym czasie, ale zachwycona nie jestem. Na dodatek wysuszyło mi skórę na brzuchu. Ja rozumiem, że to mydło, no ale kurde... Zraziłam się do mydeł, a przynajmniej do stosowania mydeł na ciało.
Cofam to, co powiedziałam za pierwszym razem o masce do włosów z Alterry. Jest cudowna! Włosy są po niej odżywione, miękkie, sypkie i lekkie. Mam ochotę je tykać i tykać. Obawiałam się czy nie obciąży mi włosów, bo to nie jest maska stricte do moich włosów, ale nic takiego się nie stało.
Mam olejek z pachnotki i nie wiem czy mnie nie zapchał. Wydaje mi się lżejszy od jojoby, z którą nie mam problemów, a tu takie coś. No, ale do końca nie wiem czy to on czy nie on.
Olej z jojoba nadal nie unormował wydzielania mojego sebum (ja mam jakiego pecha do takich kosmetyków, nie działają u mnie jak u innych), ale zdaję sobie sprawę, że to produkt naturalny, więc może jeszcze trochę muszę poczekać.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-08-13 o 09:45
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 14:12   #904
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

dzisiaj w swoim rossie widziałam pędzle ecotools.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 14:22   #905
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
dzisiaj w swoim rossie widziałam pędzle ecotools.
Ja też, bo byłam dzisiaj w Rossmannie. Poszłam kupić żel do higieny intymnej, bo mój się kończy i akurat był na promocji. Pamiętam, że jak go kupowałam pod koniec marca to kosztował 7 z groszami, a tu 4,99 dzisiaj. Do tego kupiłam odżywkę, bo mi się skończyła i nie mogłam się powstrzymać i kupiłam szampon z Alterry, bo moje włosy już mają chyba dosyć Babydream.

A to moje ostatnie bardziej lub mniej zakupy.
Od lewej:
a) Krem pod oczy (Alterra)
b) Olej z pachnotki (ZróbSobieKrem)
c) Odżywka do włosów (Alterra)
d) Szampon (Alterra)
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg Zdjęcie0032.jpg (141,9 KB, 50 załadowań)
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 15:00   #906
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Sekretny odzywka super, ja ja bardzo lubie. Szampon tez całkiem nieźle sie sprawuje, daj znac jakie będą Twoje wrazenia.
Nienawidze jak ktos robi mi zdjęcia (ostatnio na weselu tak wykombinowałam, ze jestem tylko na jednym spośród pona pół tysiaca), ale dzisiaj z Młoda sobie pare fotek strzeliłysmy - ostatnie zdjęcia z obecna fryzurą Młodej za jakis czas bedzie fryz ala kazadi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 15:17   #907
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
Sekretny odzywka super, ja ja bardzo lubie. Szampon tez całkiem nieźle sie sprawuje, daj znac jakie będą Twoje wrazenia.
Nienawidze jak ktos robi mi zdjęcia (ostatnio na weselu tak wykombinowałam, ze jestem tylko na jednym spośród pona pół tysiaca), ale dzisiaj z Młoda sobie pare fotek strzeliłysmy - ostatnie zdjęcia z obecna fryzurą Młodej za jakis czas bedzie fryz ala kazadi
Odżywkę wzięłam, bo wy tak ją chwalicie. Jak coś będę miała na kogo winę zwalić.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100

SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 15:28   #908
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Moje zbiory kosmetyczne- aktualizacja:
Zdjęcie 1
Odżywka Alterra granat i aloes
Szampon Alterra do skóry wrażliwej
Odżywka różana Urtekram
Odżywka Yes to carrots
Szampon Yes to carrots
Szampon Yes to tomatoes
Szampon różany Urtekram

Zdjęcie 2
Krem różany dr. Hauschka (mini wersja)
Krem Mineral Flowers do cery normalnej i mieszanej
Tonik Logona Bio aloes i bio róża
Płyn micelarny AA Wrażliwa Natura
Płyn micelarny AA Eco
Dr. Hauschka, Gesichtsöl (Olejek do twarzy)
Hydrolat różany Primavera
Chusteczki do demakijażu Alterra

Zdjęcie 3
Mydełka:
Savon du midi: lawendowe i trawa cytrynowa
Różane z Bułgarii
Jiva

Zdjęcie 4
Hipp oliwka
Sante dezodorant w krysztale
Lilly's lovely lotion
Masło do ciała Mineral Flowers

Zdjęcie 5
Pasty do zębów
Sante i CMD naturkosmetik
Jak te kosmetyki dr Hauschka się sprawują?
[1=d61abbce58b52fe45ffe444 afc51ca0ea3c11859_65540a4 4484ab;28722738]
Też się z nimi kontaktowałam i dostałam bardzo "odpychającą" odpowiedź - widać, nie zależy im na nowych klientach, albo muszą popracować nad swoim PR. Ja w każdym bądź razie u nich nie złożę zamówienia.
[/QUOTE]
Myślałam, że ja jakoś źle trafiłam, ale utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że z tym sklepem jest coś nie tak
Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
Próbowałam dziś nałożyć sesę na włosy ale na szczęście najpierw nałożyłam odrobinę za ucho żeby sprawdzić czy nie uczula po godzinie tak mnie rozbolała głowa że musiałam zmyć tę ociupinkę, Mąż nałożył sobie na włosy i wytrzymał dwie godziny ale musiał siedzieć z daleka ode mnie.
Także Kotwilka respect, że wytrzymałaś całą noc ja się chyba nie przekonam
Jestem zmotywowana ... tylko co z tego, jak TŻtowi śmierdzi i nie pozwala nakładać?
Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Dostałam w prezencie. Moja przyszywana ciocia wyjeła z szafki i mi dała, bo przywiozła z Indii. Dobre jest to mydełko?

W ogóle moje zbiory kosmetyczne urosły w ciągu 2 tygodni, bo byłam w Niemczech i tam się obkupiłam. Szczególnie, że ciocia jest fanką żywności i kosmetyków BIO, więc nie byłam osamotniona w nałogu.
Namówiłam też mojego TŻ na naturalną pielęgnacje i ma już wszystko zdrowe i cudowne

Obiecana kolorówka:
Zdjęcie 1 i 2
Tusze do rzęs Alverde (Zielony- wydłużający, szary- podkręcający, czarny- efekt sztucznych rzęs)
Odżywka do rzęs Alverde
Korektor w kredce Alverde
Puder mineralny The Body Shop (kupiony za 35zł na promocji)

Zdjęcie 3
Lip smackers
Pomadka Altera
Sztyft z 100% masła kakaowego Queen Helen (Bardzo fajna rzecz, super na spalone plecy po słońcu i do ust, poręczny i dzięki sztyftowi higieniczny)
Taka ciocia to skarb
Ten sztyft z Queen Helen rzeczywiście ma w składzie tylko masło kakaowe?

Obadałam sobie dziś tę maskę do włosów Anti Age z Organique, ale trochę mnie cena przyhamowała - 39,90 zł za 150 ml
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 15:33   #909
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Odżywkę wzięłam, bo wy tak ją chwalicie. Jak coś będę miała na kogo winę zwalić.

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Obadałam sobie dziś tę maskę do włosów Anti Age z Organique, ale trochę mnie cena przyhamowała - 39,90 zł za 150 ml
oj tam - pozwolisz żeby taki drobiazg Cie hamował
sama jestem jej ciekawa
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 16:06   #910
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Dziewczyny, czy któraś z Was testowała już rękawicę Kessa i może powiedzieć coś więcej na jej temat? Warto brać, czy nie? Ceny są różne w wielu miejscach, różnica jest znacząca. Ciekawa jestem, którą warto kupić.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 16:11   #911
Paulina1000
Rozeznanie
 
Avatar Paulina1000
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: okolice Warszawy.
Wiadomości: 542
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Jak te kosmetyki dr Hauschka się sprawują?

Myślałam, że ja jakoś źle trafiłam, ale utwierdziłaś mnie w przekonaniu, że z tym sklepem jest coś nie tak

Jestem zmotywowana ... tylko co z tego, jak TŻtowi śmierdzi i nie pozwala nakładać?

Taka ciocia to skarb
Ten sztyft z Queen Helen rzeczywiście ma w składzie tylko masło kakaowe?

Obadałam sobie dziś tę maskę do włosów Anti Age z Organique, ale trochę mnie cena przyhamowała - 39,90 zł za 150 ml
Olejek Hauschki to coś cudownego, mam ładną cerę po nim i w ogóle jestem zachwycona, ale napisze jak zużyje połowę czy nadal działa.
Kremu różanego użyłam ze 3 razy i nie mogę powiedzieć za dużo oprócz tego, że jest w porządku i nie robi mi krzywdy.

Sztyft ma tylko masło kakaowe, kosmetyki Queen Helen są napakowane chemią,a ten sztyft akurat nie, dlatego wzięłam w sklepie zielarskim i mam już drugi.
Paulina1000 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-13, 17:33   #912
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Obadałam sobie dziś tę maskę do włosów Anti Age z Organique, ale trochę mnie cena przyhamowała - 39,90 zł za 150 ml
Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość

A gdzie ja znalazłaś?Warto dać za nią tyle,do tego jest mega wydajna
oj tam - pozwolisz żeby taki drobiazg Cie hamował
sama jestem jej ciekawa
Cudowna jest.Najlepsza maska do włosów jaką miałam okazję używać.Zajęła 1 miejsce maski P&R
Cytat:
Napisane przez Paulina1000 Pokaż wiadomość
Olejek Hauschki to coś cudownego, mam ładną cerę po nim i w ogóle jestem zachwycona, ale napisze jak zużyje połowę czy nadal działa.
Kremu różanego użyłam ze 3 razy i nie mogę powiedzieć za dużo oprócz tego, że jest w porządku i nie robi mi krzywdy.

.
Sama chcę wypróbować ten olejek,ale muszę poczekać jak mi się skończy to co mam-czyli jakiś rok,półtora
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 17:39   #913
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was testowała już rękawicę Kessa i może powiedzieć coś więcej na jej temat? Warto brać, czy nie? Ceny są różne w wielu miejscach, różnica jest znacząca. Ciekawa jestem, którą warto kupić.
Ja polecam z całego serca zwłaszcza z czarny mydłem savon noir - ciało po takim peelingu bajka, gładziukie, mięciutkie. Ja kupiłam kessę na helfy jest ok ale trochę kolor traci
myślę, że ta z biolander będzie fajniejsza
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 17:54   #914
natkaa
Zadomowienie
 
Avatar natkaa
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 1 610
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Pusiu, bardzo ci dziękuję za podpowiedź Na biolander jest rękawica, ale tylko w zestawie, a ja nie potrzebuję oleju arganowego z tego kompletu.
__________________
Czasami piszę sobie recenzje filmów.
natkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 19:10   #915
kotwilka
Wtajemniczenie
 
Avatar kotwilka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 2 167
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Nie kuście mnie tą maską, a kysz!!! Jeszcze mam nieotwartych ze trzy i jak je zużyję, to w ramach nagrody sobie kupię tę Organique

W Organeo.pl pojawiły się kosmetyki Alepia. Ktoś zamawiał z tego sklepu?
__________________

kotwilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 19:21   #916
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Pusiu, bardzo ci dziękuję za podpowiedź Na biolander jest rękawica, ale tylko w zestawie, a ja nie potrzebuję oleju arganowego z tego kompletu.
Jest też bez oleju ale obecnie nie ma na stanie http://biolander.com/produkty/kategoria/hammam/
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-13, 20:08   #917
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez kotwilka Pokaż wiadomość
Nie kuście mnie tą maską, a kysz!!! Jeszcze mam nieotwartych ze trzy i jak je zużyję, to w ramach nagrody sobie kupię tę Organique

W Organeo.pl pojawiły się kosmetyki Alepia. Ktoś zamawiał z tego sklepu?
A powiedz,powiedz gdzie ją kupiłaś?
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 10:20   #918
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

widziałyscie na helfy kosmetyki organicum???
ta odżywka mnie mocno zaineteresowała http://www.helfy.pl/odzywka-naturaln...cebulki-wlosow no i oczywiscie szampon http://www.helfy.pl/szampon-wlosy-tluste-hydrosole
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 14:10   #919
hola ola
Zakorzenienie
 
Avatar hola ola
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: świętokrzyskie
Wiadomości: 5 152
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
widziałyscie na helfy kosmetyki organicum???
ta odżywka mnie mocno zaineteresowała http://www.helfy.pl/odzywka-naturaln...cebulki-wlosow no i oczywiscie szampon http://www.helfy.pl/szampon-wlosy-tluste-hydrosole
Anula a ja sie własnie rozglądam za szamponem bo mi sie końcża te "inne" i moze sie na ten skusze a zeby mu nie było smutno to mu odzywke tez kupie, musze poczytać

krem na niedoskonałości z sanoflore : love: pod to serum AE i jest miodzio
hola ola jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-08-14, 15:45   #920
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Melduję,że podkład lavery przestaje być moim ideałemOd paru dni(specjalnie nie pisałam o tym,żeby mieć pewność)nie chcę się porządnie rozetrzeć na twarzy,zostawia taką widoczną powłokęI żeby to rozsmarować to muszę prawie robić sobie lifting twarzy
Nie wiem czy coś się stało z moim fejsiakiem czy co
W każdym razie muszę się rozejrzeć za czymś nowym,tylko za czymSante albo ten drugi którego nazwy nigdy nie pamiętamAle znowu wez tu kupuj człowieku w ciemno

To się uzewnętrzniłam
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 19:16   #921
ranka
Kici kici miau miau
 
Avatar ranka
 
Zarejestrowany: 2007-05
Lokalizacja: 3 city
Wiadomości: 26 574
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez SekretnyWachlarz Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja z czymś trochę innym. Mam kancerofobię..., która stale się pogarsza chociaż ostatnio było okay, w miarę... Ostatnio coś boli mnie jakby brzuch, a jakby podbrzusze... To się utrzymuje już kilka tygodni/miesięcy (nie cały czas), ale myślałam, że to nerwobóle i starałam sobie nic nie wmawiać (żaden mój rak nigdy się nie potwierdził, a miałam ich już tysiące). Wczoraj nie wytrzymałam i zaczęłam szperać w necie i wszystko mi pasuje do raka jelita. To jest rzekomo rak ludzi po 50 roku życia. Jaka jest możliwość, że ja go naprawdę mam? Potrzebuję psychologa.
ja mialam kolonoskopie juz wiele razy i nie jest tak zle a jak ma rozwiac twoje watpliwosci idz na to badanie..

witam spowrotem
zakupilam w koncu ten lotion dwufazowy AMB, ale jeszcze na niego czekam
__________________
wymienię

Instagram mój
ranka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-14, 19:52   #922
Soph
Zakorzenienie
 
Avatar Soph
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 17 053
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

witam
dawno mnie tu nie było, niestety nie nadążam za Wami...

wciąż robię zakupy kosmetyków naturalnych...
ostatnio kupiłam szampon Alterry, olejek Babydream,
nowy podkład EDM- tym razem formuła Matte i idealny dla mnie kolor,
w którym niestety wyglądam blado...
zrobiłam duże zamówienie na Biochemii Urody, wciąż na nie czekam...
i dzisiejszy nabytek :
Yes To, Yes to Carrots, Hair and Scalp Mud Mask (Maseczka nawilżająca do włosów i skóry głowy)


chyba pójdę na odwyk...
__________________

Kontakt - zamówienia:
sophmineralnie@gmail.com
Arkusz rozliczeń: klik


Soph jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:04   #923
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez natkaa Pokaż wiadomość
Dziewczyny, czy któraś z Was testowała już rękawicę Kessa i może powiedzieć coś więcej na jej temat? Warto brać, czy nie? Ceny są różne w wielu miejscach, różnica jest znacząca. Ciekawa jestem, którą warto kupić.
ja tez mam kesse alepii - jest ok, gdybym jeszcze jej uzywała to juz napewno byłoby super ale ciagle zapominam, ze ja mam nawet z żelem pod prysznic jest fajna.
Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
Melduję,że podkład lavery przestaje być moim ideałemOd paru dni(specjalnie nie pisałam o tym,żeby mieć pewność)nie chcę się porządnie rozetrzeć na twarzy,zostawia taką widoczną powłokęI żeby to rozsmarować to muszę prawie robić sobie lifting twarzy
Nie wiem czy coś się stało z moim fejsiakiem czy co
W każdym razie muszę się rozejrzeć za czymś nowym,tylko za czymSante albo ten drugi którego nazwy nigdy nie pamiętamAle znowu wez tu kupuj człowieku w ciemno

To się uzewnętrzniłam
A może po prostu zostało niewiele w opakowaniu i na dnie został gestszy fluid? może od czasu do czasu trzeba wstrzasnąć przed uzyciem?
Miałam próbkę sante i jakoś tak
kuomaye na matique podobno fajny, ale właśnie koloru nie ma jak zobaczyc. No i AMB
A wiesz, byłam w rossie to przyjrzałam sie płynom do kąpieli BD - oczywiscie są niebieskie i zielone (a nie żółte jak wczesniej pisałam).
A tak w ogóle -przeciez masz ładną gębkę , nie dostałas próbek kremow tonujacych madary? Myslę, że na ładnego ryjke krem tonujący by Ci wystarczył, a moon flower własnie w róż wpada. Ja mam próbke tego koloru, jakchcesz to moge na waciku kropke zrobic - tylko nie bedziesz miała odniesienia do koloru swojego podkładu.
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:15   #924
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anula_ga Pokaż wiadomość
A może po prostu zostało niewiele w opakowaniu i na dnie został gestszy fluid? może od czasu do czasu trzeba wstrzasnąć przed uzyciem?
Miałam próbkę sante i jakoś tak
kuomaye na matique podobno fajny, ale właśnie koloru nie ma jak zobaczyc. No i AMB
A wiesz, byłam w rossie to przyjrzałam sie płynom do kąpieli BD - oczywiscie są niebieskie i zielone (a nie żółte jak wczesniej pisałam).
A tak w ogóle -przeciez masz ładną gębkę , nie dostałas próbek kremow tonujacych madary? Myslę, że na ładnego ryjke krem tonujący by Ci wystarczył, a moon flower własnie w róż wpada. Ja mam próbke tego koloru, jakchcesz to moge na waciku kropke zrobic - tylko nie bedziesz miała odniesienia do koloru swojego podkładu.
No nie dali mi próbek wtedy-zapomnieli i poszły do inngo zamówienia
Ja nie czuję się komfortowo bez czegoś na twarzy:moje cienie pod oczami trzeba maskować to raz,a dwa potrzebuje ujednolicenia cery,więc podkład musi być,żebym się czuła dobrze.Nigdy nie próbowałam kremu tonującego,więc nie wiem jak to działa-pewnie by wystarczył,ale znowu zamawiać w ciemno?szkoda mi będzie wywalonej ewentualnie stówki na madare
Aniu mi w sumie nic nie da zrobiona na wacik kropelka,bo ja się na tym nie znam jak pisałamale dziękuje

Mówisz santeJeszcze kuomaye kręci,ale zamawiać w ciemno to wiesz
A co możesz napisać o AMB?

jeszcze walczę z zimnem na ustachnigdy takiej aż paskudy nie miałamaż wstydzę się z chałupy między ludzi wychodzić.Wczoraj odpadł strup i zrobiła mi się paskudna rana otwarta paląca żywym ogniem i przez noc znowu zrobił się strupBoję się,że mi blizna na ustach zostanie przez to
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:41   #925
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

AMB nie znam - Cloche chwaliła. Nno ale kolorów tez nie zobaczymy na żywca raczej

---------- Dopisano o 10:41 ---------- Poprzedni post napisano o 10:24 ----------

helfy ma tez nowe szampony i mydełka khadi
__________________
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 09:58   #926
anakazar
Zakorzenienie
 
Avatar anakazar
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 9 276
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

ja na helfy chcę zamówić dwa oleje:sesa i heenara i też się zastanawiam nad jakimś szamponem tylko nie mam pojęcia co tam warto kupić.
__________________
Mój najpiękniejszy uśmiech

"Kiedy decydujesz się na dziecko,zgadasz się,że od tej chwili Twoje serce będzie przebywało poza Twoim ciałem"Katharine Hadley
anakazar jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 16:00   #927
anula_ga
Zakorzenienie
 
Avatar anula_ga
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 8 896
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Anakazar obiecujące opisy maja te nowe szampony - khadi i organicum podobją mi sie te wersje do tłustych i odzywka organicum wzmacniająca cebulki włosowe

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:16 ----------

O matko, ale sie boje!!!
Jutro rano wracamy do szpitala. Nie wiedziałam, ze można bac sie az tak....
A najgorsze jeszcze przed nami.


---------- Dopisano o 17:00 ---------- Poprzedni post napisano o 15:20 ----------

gdzie caameroon, jp91, korah???
__________________

Edytowane przez anula_ga
Czas edycji: 2011-08-15 o 14:49
anula_ga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 16:47   #928
Pusia84
Rozeznanie
 
Avatar Pusia84
 
Zarejestrowany: 2010-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 503
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

DZiewczyny cd. podkładu sante to mam kolor 2 i jest strasznie ciemny dla mnie bledziucha za ciemny
Szampon khadi kupiłam sobie wzmacniajcy z amlą ale ma taki ciemny kolor i trochę się boję że mi włosy przyciemni - pachnie tak ajurwedyjsko
A sesa niestety nie dla mnie po 1/2 godzinie na włosach mimo zawinięcia łepetyny w turban dostaję migrenowego bólu głowy
__________________
<embed src="http://babystrology.com/tickers/baby-ticker-glass.swf?parent=Kasia&ye ar=2013&month=5&day=31&ba bycount=1" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="120" height="180"></embed>
Pusia84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 17:25   #929
biała_czekolada
Rozeznanie
 
Avatar biała_czekolada
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 595
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez Pusia84 Pokaż wiadomość
DZiewczyny cd. podkładu sante to mam kolor 2 i jest strasznie ciemny dla mnie bledziucha za ciemny
Szampon khadi kupiłam sobie wzmacniajcy z amlą ale ma taki ciemny kolor i trochę się boję że mi włosy przyciemni - pachnie tak ajurwedyjsko
A sesa niestety nie dla mnie po 1/2 godzinie na włosach mimo zawinięcia łepetyny w turban dostaję migrenowego bólu głowy
Ja uzywam tego szamponu do zmywania olejow i nie zauwazylam przyciemnienia (wlosy ciemny braz). A jego zapach strasznie mnie meczy, bardziej niż zapach sesy Ile bym dala, żeby zapach JMO citrus&neroli tak się utrzymywał na włosach
__________________
Oto para idealna,
on Amor, ona amoralna

S.J.Lec


http://www.przewodnikmp.pl/img-250120080253.png
biała_czekolada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-08-15, 21:32   #930
SekretnyWachlarz
Zakorzenienie
 
Avatar SekretnyWachlarz
 
Zarejestrowany: 2009-12
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 13 378
Dot.: Nasze zbiory kosmetyczne - pielęgnacja naturalna, ekologiczna - CZĘŚĆ II

Cytat:
Napisane przez anakazar Pokaż wiadomość
jeszcze walczę z zimnem na ustachnigdy takiej aż paskudy nie miałamaż wstydzę się z chałupy między ludzi wychodzić.Wczoraj odpadł strup i zrobiła mi się paskudna rana otwarta paląca żywym ogniem i przez noc znowu zrobił się strupBoję się,że mi blizna na ustach zostanie przez to
Ja zimna nigdy nie miałam, ale moja koleżanka ma bardzo często. Po pierwsze dużo cytryn jedz w sensie sok z nich pij albo z pomarańczy bo zimno robi się głównie z braku witaminy C, po drugie posmaruj to miejsce pastą, najzwyklejszą do zębów, działa najlepiej.
Poza tym kiedyś pisałam o pewnej kuracji, którą warto raz na jakiś czas zastosować, bo faktycznie działa.
Pierwszego dnia pijemy sok z jednej cytryny. Drugiego dnia z dwóch. Trzeciego dnia z trzech. Czwartego dnia z czterech. Piątego dnia z pięciu. Szóstego dnia z szczęściu. Siódmego dnia z siedmiu. Ósmego dnia z ośmiu. Dziewiątego dnia z dziewięciu. Dziesiątego dnia z dziesięciu. Jedenastego dnia z dziewięciu, dwunastego dnia z ośmiu, trzynastego z siedmiu, czternastego z szczęściu, piętnastego z pięciu, szesnastego z czterech, siedemnastego z trzech, osiemnastego z dwóch i dziewiętnastego z jednej. Na pamiętam na ile, ale na wiele, wiele dni pomaga ta terapia. Witaminy C mamy wtedy bardzo dużo w organizmie. Póki moja znajoma raz na jakiś czas stosowała tą kurację to zimna w ogóle nie miała.
__________________
"Któregoś dnia zrozumiesz, że szukasz tego, co już posiadasz".

Treningi
2016: 117/100
2017: 71/100


Edytowane przez SekretnyWachlarz
Czas edycji: 2011-08-15 o 21:38
SekretnyWachlarz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:50.