plamki na twarzy i naczynka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dermatologia

Notka

Dermatologia Forum dla osób, które interesują się dermatologią lub mają problemy ze skórą. Masz trądzik lub atopowe zapalenie skóry? Dołącz do nas, pomóż sobie i innym.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-02-22, 10:04   #1
eva_tg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23

plamki na twarzy i naczynka


Witam !!
Mam zaczerwienia na twarzy i pekajace naczynka , naczynka raz są widoczne raz mniej widoczne ,ale ogolnie moja twarz kolorytem duzo rozni sie od szyji ,najbardziej denerwują mnie plamki czerwone na prawym policzku ktore wyskoczyly mi calkiiem niedawno ( tak bez powodu) .
Mam 2 plamki ktore charakteryzuja sie taka sciagnieta skora.. taka chocby pomarszczona zluszczona (takie suche placki sciagniete)
Stosuje krem capiilin Iwostinu do zaczerwienien ,ale mam wrazenie ze to nic nie daje , pomozcie dziewczyny ..
p.s. mam rowzniesz uderzenia goraca na buzi od czasu do czasu
eva_tg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-02-23, 21:01   #2
kiniak88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 24
Dot.: plamki na twarzy i naczynka

Hej,
dobre preparaty dla cery naczynkowej ma też firma Pharmaceris i Flos-lek, które znajdziesz w aptekach.
Z serii dr Ireny Eris polecałabym Intensywny Krem odżywczy, zawiera alantoinę, więc na pewno ukoi ściągniętą skórę. Z Flos-leku - seria do cery naczynkowej - Krem nawilżający.
Bo z tego co piszesz wynika, że skórze brakuje witamin i minerałów. Może jakiś kompleks witaminowo-odżywczy?
Na uderzenia gorąca poleca się soję z witaminą a+e - z reguły dla kobiet z klimakterium, ale niekiedy wynika to z zaburzeń hormonalnych zapewne.
Pozdrawiam
kiniak88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-03, 15:47   #3
rydzia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 65
Dot.: plamki na twarzy i naczynka

Cytat:
Napisane przez eva_tg Pokaż wiadomość
Mam 2 plamki ktore charakteryzuja sie taka sciagnieta skora.. taka chocby pomarszczona zluszczona (takie suche placki sciagniete)
Stosuje krem capiilin Iwostinu do zaczerwienien ,ale mam wrazenie ze to nic nie daje , pomozcie dziewczyny ..
Eva te suche placki to moze byc uczulenie, mi cos takiego wyskoczyło pod oczami a potem rozprzestrzenilo sie na cale powieki. Walcze z tym od listopada. Radze Ci idz do dermatologa, niech to obejrzy. Co do tego kremu Iwostinu na naczynka to po nim wracalo mi to uczulenie naokolo oczu, a naczynka jak byly tak sa.
rydzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-03-15, 12:42   #4
eva_tg
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 23
Dot.: plamki na twarzy i naczynka

Cytat:
Napisane przez rydzia Pokaż wiadomość
Eva te suche placki to moze byc uczulenie, mi cos takiego wyskoczyło pod oczami a potem rozprzestrzenilo sie na cale powieki. Walcze z tym od listopada. Radze Ci idz do dermatologa, niech to obejrzy. Co do tego kremu Iwostinu na naczynka to po nim wracalo mi to uczulenie naokolo oczu, a naczynka jak byly tak sa.
Ale ja nie mam plamek pod oczami i na powiekach , po prostu w momencie mi sie robi goraco , a nawet jak nie to mam plamki tylko na policzkach... :|
eva_tg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dermatologia


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 11:02.