Sklep Dobrarada - Strona 41 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-04-08, 14:24   #1201
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
roksi ja miałam róż klarowny i konsystencją jest podobny jak dla mnie do blusha z PB
To super - ja właśnie blush z PB uwielbiam, to ten powinien mi spasować
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 15:44   #1202
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny dostałam właśnie paczuszkę od Doberka. Miałam zamówić 2-3 szt na próbę żeli kolorowych, a wyszło 14 ale jakie kolory - muszę się pochwalić Dostałam jeszcze gratis 2 żele - żółty fuoro i cappucino i 3 opakowania ozdób Dziękuję !!!!
A żelki tak na oko mają mnóstwo pigmentu i są średniogęste. Podałam na zdjęciu nr odcienia, jakby Wam w oczko któryś z kolorów wpadł powyżej i poniżej są zakrętki na których lepiej dany odcień widać. Jestem baaardzo zadowolona z zakupu
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:13   #1203
jewellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to jewellina
Dot.: Sklep Dobrarada

Ostatnio robilam paznokcie jednofazowka od DR i znow pojawil sie moj odwieczny problem- po nalozeniu ostatniej warstwy i przemyciu pojawily sie suche nieblyszczace miejsca na paznokciu Juz nie wiem co robie zle. Lampe mam nowa a nalozenie grubszej warstwy konczy sie splywaniem zelu.
Ten sam problem mialam nawet z zelem nablyszczajacym christrio.

Poradzcie prosze gdzie lezy problem, co robie zle, bo nie na kazdym palcu to sie pojawia.

bede tez wdzieczna jesli ktos mi doradzi zelik do budowania szkieletu od DR, jakis gesty niesplywajacy
jewellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:31   #1204
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez paula211 Pokaż wiadomość
ja dziś też zamówiłam violet i tego nowego bricka
.....
oooooo.... czekamy na relacje o briku...
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 17:31   #1205
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
Ostatnio robilam paznokcie jednofazowka od DR i znow pojawil sie moj odwieczny problem- po nalozeniu ostatniej warstwy i przemyciu pojawily sie suche nieblyszczace miejsca na paznokciu Juz nie wiem co robie zle. Lampe mam nowa a nalozenie grubszej warstwy konczy sie splywaniem zelu.
Ten sam problem mialam nawet z zelem nablyszczajacym christrio.

Poradzcie prosze gdzie lezy problem, co robie zle, bo nie na kazdym palcu to sie pojawia.

bede tez wdzieczna jesli ktos mi doradzi zelik do budowania szkieletu od DR, jakis gesty niesplywajacy
A to tylko na Twoich paznokciach takie matowe miejsca się robią? Czy innym osobom jak robisz, to też jest taki efekt?
Ja się jeszcze z czymś takim nie spotkałam. Może spróbuj na koniec nakładać żel nabłyszczający.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 19:23   #1206
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
Ostatnio robilam paznokcie jednofazowka od DR i znow pojawil sie moj odwieczny problem- po nalozeniu ostatniej warstwy i przemyciu pojawily sie suche nieblyszczace miejsca na paznokciu Juz nie wiem co robie zle. Lampe mam nowa a nalozenie grubszej warstwy konczy sie splywaniem zelu.
Ten sam problem mialam nawet z zelem nablyszczajacym christrio.

Poradzcie prosze gdzie lezy problem, co robie zle, bo nie na kazdym palcu to sie pojawia.

bede tez wdzieczna jesli ktos mi doradzi zelik do budowania szkieletu od DR, jakis gesty niesplywajacy
miałam ten sam problem-nałoż dwie warstwy i wtedy przemyj u mnie działa;p
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 20:03   #1207
Paati89
Zakorzenienie
 
Avatar Paati89
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 9 256
Send a message via Skype™ to Paati89
Dot.: Sklep Dobrarada

U mnie przy ost. warstwie jednofazówką też się robiły jeziorka albo mało błyszczało, polecam wtedy nałożenie nieco grubszej warstwy jednak, mniej przyciskać pędzelek, albo nakładac 2 cieniutkie warstwy. Po tym błyszczy jak ta lala i nie ma nic do zarzucenia
__________________
Tattoomaniaczka
Początkowa Włosomaniaczka
Akcja : Zapuszczanie włosów trwa

Paati89 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-04-08, 21:23   #1208
jewellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to jewellina
Dot.: Sklep Dobrarada

dziekuje Wam za rady. Sprobuje dwie warstwy nalozyc. Czas sie troche jednak wydluzy.

Te suche miejsca zdarzaja sie na moich jak i na paznokciach innych kolezanek. Nablyszczalam jednofazowka DR ale wczesniej problem ten wystepowal jak nablyszczalam typowych nablyszczaczem BRUSH ON CHRISTRIO.

Mam nadzeje, ze nie wyjda mi zbyt grube paznokcie przy 2 warstwach bo jak zatapiam jakies ozdoby to niestety mam tendencje do robienia grubych pazurkow ...
jewellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-08, 22:52   #1209
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Sklep Dobrarada

dziewczyny doradźcie mi coś proszę Znajoma koleżanki chciałaby żebym zrobiła jej pazurki jednak koniecznie końcówka frencha ma być mleczna a nie śnieżnobiała.. Ja mam biały żel bass cosmetics i jest on jak dla mnie śnieżnobiały, jak robię frencha to buduję pinkiem, ale on nie robi końcówki mlecznej.. muszę kupić jakiś żel żeby uzyskać taki mleczny efekt ale za bardzo nie wiem jaki.. Czy może wiecie który żel byłby do tego dobry??
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 06:23   #1210
gagatka_nails
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
Ostatnio robilam paznokcie jednofazowka od DR i znow pojawil sie moj odwieczny problem- po nalozeniu ostatniej warstwy i przemyciu pojawily sie suche nieblyszczace miejsca na paznokciu Juz nie wiem co robie zle. Lampe mam nowa a nalozenie grubszej warstwy konczy sie splywaniem zelu.
Ten sam problem mialam nawet z zelem nablyszczajacym christrio.

Poradzcie prosze gdzie lezy problem, co robie zle, bo nie na kazdym palcu to sie pojawia.

bede tez wdzieczna jesli ktos mi doradzi zelik do budowania szkieletu od DR, jakis gesty niesplywajacy
jeśli masz na myśli niepokryte żelem "wysepki" na paznokciu, to ja ten problem rozwiązałam nakładając warstwę nabłyszczającą po jednym pazurku i przymrażając - a dopiero potem cała rączka do lampy. zauważyłam, że u mnie problem pojawia się tylko wtedy gdy nakładam nabłyszczacz na kilka pazurków naraz.
z kolei jeśli cały paznokieć jest pokryty żelem, a tylko gdzieniegdzie się nie błyszczy - wystarczy następnym razem dłużej utwardzać. ja warstwy nabłyszczające trzymam kilka minut w lampie - pomimo iż większość producentów gwarantuje utwardzenie powyższych po 1-2 minutach.

natomiast co do żelu gęstego od dr, to najgęstsze są builder clear i builder violet (czy jakoś tak). violet jest odrobinę mniej gęsty od zwykłego buildera, więc możesz sobie wybrać co ci tam pasuje.
choć ja i tak do szkieletów używam zwykłej 1-fazówki i zawsze było ok, nic mi nie spływało...

Cytat:
Napisane przez kiniuszka Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie mi coś proszę Znajoma koleżanki chciałaby żebym zrobiła jej pazurki jednak koniecznie końcówka frencha ma być mleczna a nie śnieżnobiała.. Ja mam biały żel bass cosmetics i jest on jak dla mnie śnieżnobiały, jak robię frencha to buduję pinkiem, ale on nie robi końcówki mlecznej.. muszę kupić jakiś żel żeby uzyskać taki mleczny efekt ale za bardzo nie wiem jaki.. Czy może wiecie który żel byłby do tego dobry??
z mlecznobiałych polecam soft white od dr. w zależności od efektu jaki chcesz uzyskać możesz kłaść jedną lub dwie warstwy - ale już przy jednej wygląda dobrze
jest gęsty, więc pięknie trzyma linię uśmiechu, dodatkowo ładnie się poziomuje i szybciutko utwardza
gagatka_nails jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 16:30   #1211
dobrarada
Zadomowienie
 
Avatar dobrarada
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Brzeszcze
Wiadomości: 1 688
GG do dobrarada
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez kiniuszka Pokaż wiadomość
dziewczyny doradźcie mi coś proszę Znajoma koleżanki chciałaby żebym zrobiła jej pazurki jednak koniecznie końcówka frencha ma być mleczna a nie śnieżnobiała.. Ja mam biały żel bass cosmetics i jest on jak dla mnie śnieżnobiały, jak robię frencha to buduję pinkiem, ale on nie robi końcówki mlecznej.. muszę kupić jakiś żel żeby uzyskać taki mleczny efekt ale za bardzo nie wiem jaki.. Czy może wiecie który żel byłby do tego dobry??
z białych mlecznych żeli albo soft white - bardzo gęsty (mleczny biały satynowy kolor), albo american prima white - też gęsty, ale mniej niż soft i ma taki porcelanowy kolor, końcówka wygląda jak z porcelany (półmleczno-biały kolor).

a jesli potrzebujesz pokryć cały pazurek - łoże i końcówkę - to najlepiej mlecznym rózowym żelem - po utwardzeniu traci różowy odcień i nadaje bardziej naturalne przejście między łożem a Frenchem
dobrarada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-09, 17:46   #1212
jewellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to jewellina
Dot.: Sklep Dobrarada

Robilam dzis pazurki przyjaciolce. Zastosowalam sie do waszych rad i niestety problem pojawial sie na kazdym palcu ( po nalozeniu 2 warstw zelu nabl., po trzymaniu dluzej w lampie itd )
Kazdy palec nawet nablszczalam innym zelem ( w tym od DR) aby sprawdzic czy moze ktorys bedzie sie w calosci blyszczal. Niestety problem sie pojawial za kazdym razem. jestem zalamana bo nie wiem gdzie lezy problem.

Przychodzi mi do glowy lampa i zarowki. ale kupione byly w styczniu i malo uzywane. moze jakies felerne??
jewellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 17:55   #1213
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Sklep Dobrarada

jewellina dziwna sprawa... a jak długo masz te żarówki?


te pazurki są robione american white nie patrzcie na budowę bo to moje pierwsze ogryzki
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711

Edytowane przez charolina
Czas edycji: 2010-04-09 o 17:57
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 18:55   #1214
irka 6257a
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-03
Wiadomości: 13
Dot.: Sklep Dobrarada

jewellina ja kiedyś miałam taki problem z glosem zawsze wyskoczyły mi jakieś matowe placki i teraz jak nabłyszczę nim paznokcie to najpierw wkładam łapkę do lampy na 1,5 min. pod kątem tak jak się ustawia do zdjęcia tylko z rozszerzonymi paluszkami i ponownie na 1,5 min normalnie prosto i od kiedy tak robię czyli od roku nie mam problemów z matowymi plamkami. Spróbuj tak utwardzić żel nabłyszczający, tylko trzymaj łapki po 2x 3min. może to pomoże.
irka 6257a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 19:09   #1215
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
Robilam dzis pazurki przyjaciolce. Zastosowalam sie do waszych rad i niestety problem pojawial sie na kazdym palcu ( po nalozeniu 2 warstw zelu nabl., po trzymaniu dluzej w lampie itd )
Kazdy palec nawet nablszczalam innym zelem ( w tym od DR) aby sprawdzic czy moze ktorys bedzie sie w calosci blyszczal. Niestety problem sie pojawial za kazdym razem. jestem zalamana bo nie wiem gdzie lezy problem.

Przychodzi mi do glowy lampa i zarowki. ale kupione byly w styczniu i malo uzywane. moze jakies felerne??
Jeśli na każdy palec położyłaś inny żel, a i tak na każdym był ten problem, to obstawiałabym żarówki lub lampę. Gdzie je kupowałaś?
Mi nawet żele soak off świecą się jak psu ...., a te żele podobno nie należą do błyszczących a przynajmniej nie aż tak bardzo.
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-04-09 o 19:11
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 21:52   #1216
kiniuszka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Krosno
Wiadomości: 167
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez dobrarada Pokaż wiadomość
z białych mlecznych żeli albo soft white - bardzo gęsty (mleczny biały satynowy kolor), albo american prima white - też gęsty, ale mniej niż soft i ma taki porcelanowy kolor, końcówka wygląda jak z porcelany (półmleczno-biały kolor).

a jesli potrzebujesz pokryć cały pazurek - łoże i końcówkę - to najlepiej mlecznym rózowym żelem - po utwardzeniu traci różowy odcień i nadaje bardziej naturalne przejście między łożem a Frenchem

Zamówiłam soft white Zrobię jej na tipsie i jak jej się spodoba to pojadę i zrobię jej na paznokciach A jeśli to nie będzie to o co jej chodzi to żel zawsze się przyda Z bassa jest dość rzadki więc może na tym będzie mi się lepiej pracowało
I zamówiłam ten wychwalany violet Ciekawe czy i mnie przypasuje
kiniuszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-09, 22:48   #1217
jewellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to jewellina
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Jeśli na każdy palec położyłaś inny żel, a i tak na każdym był ten problem, to obstawiałabym żarówki lub lampę. Gdzie je kupowałaś?
Mi nawet żele soak off świecą się jak psu ...., a te żele podobno nie należą do błyszczących a przynajmniej nie aż tak bardzo.
Lampe i zarowki kupilam na allegro, jest to lampa cyfrowa z suszarka i z rozowym daszkiem.

CHAROLINA zarowki kupione w styczniu wiec nowe jak dla mnie.

Z tym rozstawieniem palcow moze to i pomysl ale jakos tak glupio za kazdym razem tak tlumaczyc klientce jak ma palce rozlozyc
Wszystko powinno grac z normalnym ustawieniem dloni.

No coz, wymienie zarowki a jak nie pomoze to...

dzieki Wam za rady

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:37 ----------

aha, ktore zarowki od DR pasowalyby do tej mojej lampy cyfrowej? Na tyle mojej lapy jest napisane AC 220V,240V.

ale u DR widze ze do cyfrowych maja byc DC, hmm....
jewellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 10:15   #1218
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

jak masz od stycznia, to żarówki powinny być ok.
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 10:58   #1219
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Sklep Dobrarada

ja kupilam podobna lampe ale w EF i po miesiacu zarowki nie nadawaly sie do uzytku. Zmien cala lampe a problem zniknie.
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-04-10, 13:37   #1220
jewellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to jewellina
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez Patka75 Pokaż wiadomość
ja kupilam podobna lampe ale w EF i po miesiacu zarowki nie nadawaly sie do uzytku. Zmien cala lampe a problem zniknie.
Myslalam, ze wymiana zarowek starczy

A jaka lampe polecasz? Moze jakas od DR ?
jewellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 14:00   #1221
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Sklep Dobrarada

słyszałam że te lampki o których piszesz są dość kiepskie więc jeśli każdy pazurek zrobiłaś innym glossem to problem nie tkwi w żelach tylko w lampie lub żarówkach.

Wczoraj dostalam zamówienie od DR i builder bricka nie testowałam jeszcze z powodu braku czasu ale po otwarciu i obróceniu słoiczka nie ruszył się w ogóle , a violet wypróbowałam i jest super
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 14:15   #1222
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
Myslalam, ze wymiana zarowek starczy

A jaka lampe polecasz? Moze jakas od DR ?
ostatnio kuplami 2 lampki na targach które ma w swojej ofercie LF (sa bez żarówek)
do jednej z nich włożyłam żarówki Sylvania a do drugiej żarówki od Dobrejrady.
Jestem z nich zadowolona. Z tego co zdazylam zauwazyc pasuje do nich kazdy rodzaj zarowek jakie sa na rynku.
Podejrzewam ze lampki od DR będą w porządku, dziewczyny polecają Omegę...
Po raz któryś powtarzam żeby zastanowić się poważnie nad kupnem tych tandetnych lamp z przesłonami i zawsze znajdzie się ktoś kto to badziewie kupi.
Wiele poważnych firm miało je w swojej ofercie i szybko wycofało bo nie stać było ich na ciągle zwroty i reklamacje. Wiem ze DR tez je ma w swojej sprzedazy i DR nie obraz sie ale nie polecam ich kupna nawet u Ciebie.

Edytowane przez Patka75
Czas edycji: 2010-04-10 o 14:16
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 16:36   #1223
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
Myslalam, ze wymiana zarowek starczy

A jaka lampe polecasz? Moze jakas od DR ?
Polecam Ci taką najzwyklejszą od Doberka na 4 żarówki 9W (ja mam akurat z Evershine, ale są identyczne). Ostatnio kupiłam od dziewczyny z Wzorki.forum lampę na jedną żarówkę (taką samą mają w EF za 79zł) - mnie kosztowała z przesyłką 27zł a utwardza nawet białą końcówkę bez problemu
__________________
Agnieszka
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-10, 20:11   #1224
jewellina
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 23
Send a message via Skype™ to jewellina
Dot.: Sklep Dobrarada

Myslalam o tej Omedze ale ja wolalabym taka gdzie czas mozna ustawic na 180 sekund a Omegi maja 90 sec i 120 sec a nie chcialabym ciagle pilnowac tego czasu.

wiec jakas inna musze znalezc

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------

Cytat:
Napisane przez RoksiSK Pokaż wiadomość
Polecam Ci taką najzwyklejszą od Doberka na 4 żarówki 9W (ja mam akurat z Evershine, ale są identyczne). Ostatnio kupiłam od dziewczyny z Wzorki.forum lampę na jedną żarówkę (taką samą mają w EF za 79zł) - mnie kosztowała z przesyłką 27zł a utwardza nawet białą końcówkę bez problemu

masz na mysli ta ?
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...odem-evershine

Edytowane przez jewellina
Czas edycji: 2010-04-10 o 20:08
jewellina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 10:17   #1225
RoksiSK
Zadomowienie
 
Avatar RoksiSK
 
Zarejestrowany: 2008-10
Lokalizacja: okolice Krakowa
Wiadomości: 1 496
Dot.: Sklep Dobrarada

Cytat:
Napisane przez jewellina Pokaż wiadomość
Myslalam o tej Omedze ale ja wolalabym taka gdzie czas mozna ustawic na 180 sekund a Omegi maja 90 sec i 120 sec a nie chcialabym ciagle pilnowac tego czasu.

wiec jakas inna musze znalezc

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 21:04 ----------




masz na mysli ta ?
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...odem-evershine
Taką tylko ma świecenie 180sek
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...a-super-jakosc
kupowałam w Evershine, ale bez logo za niecałe 100zł z przesyłką. ale jak masz kupować więcej rzeczy od Doberka, to kup u niej - będziesz miałą pewność, że w razie problemu będziesz mogła liczyć na pomoc.
__________________
Agnieszka

Edytowane przez RoksiSK
Czas edycji: 2010-04-12 o 10:23
RoksiSK jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 17:28   #1226
frauhelga
Ordnung muss sein!
 
Avatar frauhelga
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 2 172
Dot.: Sklep Dobrarada

Dobrus!
dostalam przesylke z zelkami!
masakra!
20 sztuk 5gramowych zeli!
w tym tygodniu postaram sie wkleic zdjecia-dzieki
__________________
[SIGPIC]https://wizaz.pl/forum/signaturepics/sigpic65015_1.gif[/SIGPIC]
frauhelga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 18:25   #1227
motylek17222
Zadomowienie
 
Avatar motylek17222
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 1 487
GG do motylek17222
Dot.: Sklep Dobrarada

tak tak akryle sa ok do kwiatkow pokazuje to na zdjeciu poniezej speed liquid Dr i akryle DR
motylek17222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 19:59   #1228
paula211
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 561
Dot.: Sklep Dobrarada

motylku jakie ładne kwiatuchy więc wypróbowałam dziś bricka i jak dla mnie naprawdę zero bąbli choćbym się mega starała nawet nie chciał wleź na skórki a go specjalnie pchałam :P nie wiem jak będzie wyglądał jak odrośnie czy faktycznie nic się nie zapowietrzy :P w słoiczku konsystencja galaretki nie do ruszenia a po nabraniu na pędzelek jak dla mnie średniogęsty ale łatwy do opanowania
paula211 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 21:09   #1229
agad28
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: DG
Wiadomości: 179
Dot.: Sklep Dobrarada

Dzisiaj dostałam moją pierwszą paczuszkę od Dobrej Rady i jestem bardzo zadowolona, tyle gratisów i wszystko ładnie popakowane a nie tak na odczepnego. Super i dzięki.
agad28 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-04-12, 22:59   #1230
Vanessita
Zakorzenienie
 
Avatar Vanessita
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: Kraina Wikingów
Wiadomości: 3 225
Dot.: Sklep Dobrarada

Dziewczyny więc spróbowałam sup.bud. i z nieumiejątności nakładania mi bąbluje i uczę się nim posługiwać. Jest dla mnie chyba za gęsty Blush jest jak dla mnie bardzo fajny taki mega mleczny. Podoba mi się i jeszcze tem pink jednofazowy co sie nie bąbluje. Rewelacja bo rzeczywiśćie nie ma możliwości żeby go zbąblować tylko że jest trochę za rzadziutki jak dla mnie ale na szkielet się nadaje i się bardzo fajnie błyszczy...
__________________
M. M. K silimedy maximum 570hi ..20/02/2017...już są!!!
Vanessita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-28 23:08:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.