Lampy UV - wątek zbiorczy - Strona 29 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Paznokcie

Notka

Paznokcie Forum, w którym rozmawiamy o pielęgnacji paznokci. Podyskutujmy o malowaniu, kształcie, stylizacji i dominujących trendach w zdobieniu paznokci.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-05-22, 20:43   #841
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

tak chwalicie omege, a ja od samego poczatku mam z nia problemy !
1) zarowki migaja i lampa rzęźi - postanowilam nie reklamowac, bo halas prawdopodobnie jest spowodowany wada obudowy
2)nie uzywam wlacznika czasowego - lampka swieci caly czas;
wczoraj ( po 6 mies.) 2 zarowki zaczely mrugac ! cały czas .. Zamieniłam je miejscami - nic. Chlopak cos tam pogrzebal, włożył stare zarowki i działa ! Ale nadal nie wiem, czy to wina zarowek .. Paznokcie robie sporadycznie, wiec sadze, ze zarowki nie powinny tak szybko sie zuzyc. Co o tym myslicie ?
naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-22, 22:49   #842
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Nacius a może to spowodowane nierozchodzeniem lampy, odpala sie ją rzadko więc żarówki trochę pomigają?
Ja uzywałam omegę ponad rok, teraz leży pod stolikiem i czeka na klientki na pedi. No i jakieś 4 miechy leżała odłogiem i wczoraj ją odpaliłam i też mrugała, ale tylko chwilę. Później już było ok.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 11:45   #843
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

najpierw zrobiłam paznokcie mamie mojego tż, pozniej zabralam sie za moje - wtedy zaczely wariować. Dzisiaj ją odpale, zeby zrobic druga reke, to dam znac !
naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-23, 22:42   #844
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

po włączeniu troche swirowala, a jak sie 'rozgrzala', to bylo ok : )
naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 08:01   #845
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

No tak myślałam, Omeżki tak chyba lubią
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-24, 08:02   #846
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Widzisz naciuss widocznie omegi już tak mają, moja ma to samo
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-05-25, 16:59   #847
naciuss
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 217
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Przyznam, ze bylam troche wkurzona ! No ale widze, ze nie tylko ja mam ten problem : ))
A czy Wam tez BUCZY obudowa ? ;D
naciuss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2010-05-25, 17:42   #848
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Mi obudowa nie buczy ale żarówki dzwonią jak migają Czasem potrafią mrugać nawet minutę nim się załączą. No cóż taki urok tej lampy a żarówki na pewno mam dobre.
Moją ulubioną lampką pozostaje ta z sensorem i suszarką, ma timer i sama się włącza... a omega przy niej to jak z epoki kamienia łupanego
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-07, 23:00   #849
emylla
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 1
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Dzieczyny, mam do was pytanie która lampa jest lepsza? Czytałam juz tu duzo złych opinii na temat `allePaznokci... Dodam ze jestem osoba poczatkujaca
http://allepaznokcie.pl/Lampa_UV_36W...zowa_6058.html
http://www.dobrarada.com.pl/index.ph...iala-rozsuwana

Edytowane przez emylla
Czas edycji: 2010-06-08 o 00:03
emylla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-08, 06:36   #850
misiu235
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Opolskie
Wiadomości: 511
GG do misiu235
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Tej pierwszej nie polecam - wiele profesjonalnych firm wycofało się ze sprzedazy tej lamy
misiu235 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-09, 20:24   #851
Maxsia_
Rozeznanie
 
Avatar Maxsia_
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 718
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Moja lampka zaliczyła ostatnie tchnienie, albo połowiczne tchnienie, bo nagle przestały świecić dwie żarówki. Myślałam, że się spaliły, ale gdy je przekładałam okazały się dobre :/ Szybko zamówiłam jakiegoż żurka z allegro w kolorze - świński róż. Generalnie jestem miło zaskoczona, czekałam na nią jeden dzień (a naprawdę mi na czasie zależało) co powiedzieć klientce, prosze "lawirować" rączką? Lampa zwykła i wyszła stówe, ale wychodze z założenia że wole taką swieżą lampe niż żarówki wymieniać. Jest to również metoda
__________________
Dieta ala MŻ
Maxsia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-06-10, 07:46   #852
specialle
Rozeznanie
 
Avatar specialle
 
Zarejestrowany: 2007-09
Wiadomości: 960
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Cytat:
Napisane przez Maxsia_ Pokaż wiadomość
Moja lampka zaliczyła ostatnie tchnienie, albo połowiczne tchnienie, bo nagle przestały świecić dwie żarówki. Myślałam, że się spaliły, ale gdy je przekładałam okazały się dobre :/ Szybko zamówiłam jakiegoż żurka z allegro w kolorze - świński róż. Generalnie jestem miło zaskoczona, czekałam na nią jeden dzień (a naprawdę mi na czasie zależało) co powiedzieć klientce, prosze "lawirować" rączką? Lampa zwykła i wyszła stówe, ale wychodze z założenia że wole taką swieżą lampe niż żarówki wymieniać. Jest to również metoda

I racja. ja kupilam IBD Jet 1000, dalam 675zl a mimo to dalej uzywam lampy z allegro ktora kosztowala jakies 150zl bo ma timer wbudowany a ta IBD nie, a zarowki do IBD 97zl wiec chyba lepiej by bylo zmieniac lampe co pare miesiecy (ale zapas zarowek mam jeszcze 3 komplety)
specialle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-22, 08:31   #853
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Oplaca się kupic taka lampe?
http://www.allegro.pl/item1082307094...ki_jakosc.html
Czytalam ten wątek i mowicie, ze lampy z Eurotech są dobre. A i cena w miare niska. Tylko wlasnie... czy za taka cene moge spodziewac sie czegos porządnego? nie chce kupic jakiegos bubla.
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 14:25   #854
frezje
Przyczajenie
 
Avatar frezje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Witam serdecznie, to moj pierwszy post na forum. I tak sie zlozylo ze od razu tasiemcowaty za co przepraszam .
Przedluzam paznokcie juz kilka lat, szkolilam sie w firmie Beautica i pracuje na zelach SPN i SF.
Przeczytalam pol forum i caly watek o lampach uv i dalej nie rozwiazuje to mojego problemu.
Zawsze pracowalam na zarowkach sylvania potem na philipsach. Pazurki trzymaly sie idealnie nawet do 4-5 tygodni. Klientki byly zadowolone i mialam ich naprawde sporo.

Moje klopoty zaczeły się gdy spaliła mi się tunelowa lampa 4x9W, ktorą kupiłam na początku kilka lat temu. Idąc tropem "lepiej drozej a pewniej, niz tanio na allegro", kupilam drugą identyczną lampe u tego samego dystrybutora co pierwsza i niestety bardzo się zawiodłam.
Nie wiem jak to sie stało ale dostałam tania podróbkę lampy z naklejka firmowa po takiej samej cenie jak moją pierwszą porządną. Moze to dostawca lamp robi dystrybutora w konia? Nie wnikam, bo nie chce nikomu robic zlego PR ani sie mscic itp. Niemniej problem mam. Lampy wygladały tak samo ale niestety tylko z zewnątrz. Te same zarowki w nowej lampie i te same zele, a powoli klientki przestaly narzekac na pieczenie w lampie i zaczely sie klopoty zapowietrzeniami przy wale paznokciowym juz podczas opracowywania masy. Unikałam tego utwardzając żele dwuminutowe po 4-5minut. Ale same wiecie jaka to strata czasu. Cala moja ciezko zapracowana renoma odplynela w dal, bo za dlugo robie jeden set (przez to utwardzanie) albo jak sie pospiesze, zele nie utwardzaja sie wystarczajaco i wdaja sie zapowietrzenia jeszcze przed nablyszczeniem.

Ufalam dystrybutorowi lampy, wiec najpierw zaczelam szukac bledu w sobie, (hiperdokladnie przygotowywałam płytkę, primery kwasowy i bezkwasowy itp.), dawałam cieńsze warstewki żelu, covery wyeliminowalam z oferty, bo cieniuchna przezroczysta warstwa utwardzala sie 7 minut... biale i kolorowe zele, to koszmar - po 6 minut - czarny zero utwardzenia po 10 minutach w lampie...

Potem szukalam problemu w zarowkach ale sprawdzalam trzy komplety nowych Philipsow po 50h pracy, raczej jednak nie byly spalone. Dziwny byl tylko taki efekt : zimne zarowki odpalaly sie wszystkie, natomiast po kilku minutach sie nagrzewaly i po wylaczeniu lampy i ponownym wlaczeniu jedna z zarowek migala i nie chciala sie wlaczyc w ogole. Dopiero wyjecie jej i ostudzenie kilkuminutowe pomagalo i sie zapalala. Zamiana zarowek miejscami nic nie dawalo - tylko ostudzenie ich.

Ktoregos dnia sie poplakalam po powrocie z pracy i moj maż (jest elektronikiem) rozkrecil lampe i pomierzyl madrymi urzadzeniami napiecie podawane przez nie dla żarówek i okazalo sie, że niestety nie ma 9 W mimo, że powinno być miedzy 8 a 9. Na jednej z żarówek było niecale 6 watow, na pozostalych trzech nie wiecej niz 7. Porownal budowe ukladu sterujacego lampą do tego, ktory byl w tej mojej spalonej (niby takiej samej). Niestety okazalo się ze sa zupelnie inne, ta nowa byla bublem. Potem pogrzebał po forach elektronikow i okazalo sie, ze elektronicy tez borykaja sie z tym problemem w lampach uv.
Mąż jednoznacznie orzekl, ze ta lampa z żarówkami philipsa NIGDY nie bedzie swiecila tak jak powinna, bo w duzym uproszczeniu one dostaja za malo pradu. Stad tez bylo to miganie bez konca nagrzanej zarowki w najslabszym slocie.

Pozostalo mi kupowac po kolei lampy i probowac. Ale nie chce tracic klientek przez te eksperymenty, nie mam tez tyle pieniedzy, zeby kupic 5 lamp naraz. Kupilam jedna lampe w sklepie internetowym za 120zl wiec grubo tansza niz tamta, by miec na czym pracowac. Philipsy w niej swieca, mąz pomierzyl, nie jest idealnie, ale lepiej niz w tej od "renomowanego" dystrubutora za niespełna 300zl. Rece mi opadają. W tej chwili pracuje na tej drugiej, utwardzam zele dwuminutowe po 3-4 minut i pracuje tylko na zelach przezroczystych i za kazdym razem przezywam strach podczas opracowywania masy czy pokaze sie zapowietrzonko z boczku...
Strasznie mi przykro, bo naprawde pracuje na dobrych zelach, nie odstawiam fuszerki, kupe pieniedzy wsadzilam juz w lampy, nie mowiac o 3 kompletach philipsow po 45zl za szt.... o frenchu z coverem to sobie moge pomarzyc, kolorowka odpada. Przez chwile probowalam omegi od znajomej ale philipsy w niej mrugaly i nie chcialy sie odpalac. Moze dlatego ze to byla lampa dwuletnia? Nie wiem. Albo ja mam takiego pecha do lamp?

Paznokcie sa moja pasja uwielbiam to robic, a teraz snia mi sie po nocach podrobione lampy i zapowietrzenia w nieutwardzonych paznokciach podczas opracowywania i zawiedzione klientki. Jestem bliska porzucenia tego pieknego zawodu. Dodam, ze mam reumatyzm w nadgarstkach, problemy z kregoslupem i silne uczulenie na pył (pracuje w masce i przez okrągły rok biore leki przeciwalergiczne) ale pomimo tych przeciwnosci uparcie kontynuowalam przygode z zelami, bo to kocham. Ale te cyrki z lampami odbieraja mi juz chec do wszystkiego. Denerwuje się, nie spie, ryczę po nocach w poduszke, az mi maz powiedzial ze lepiej sobie dac spokoj niz tak sie stresowac, ale ja sie nie poddaje, dlatego powstal ten rozpaczliwy post.

Blagam dziewczyny, pomozcie, jestescie ostatnia deską ratunku, ja juz nie mam sily przerzucac kolejnych stron dystrybutorow, wszedzie te same opisy lampa najlepsza itd, a ceny wahaja sie od 90 zl do nawet 1000zł. Boje sie kupić na allegro, ale tez obawiam sie zakupu na wlasna reke lampy za 200-500 zl u renomowanego dystrybutora, po tym
co mnie spotkało z lampa poprzedniego... Zwyczajnie nie chce kupić kolejnego bubla opakowanego w znak firmowy za który przeplace trzykrotnie, a problem pozostanie.

Chcialabym zebyscie mi podpowiedzialy, Wy ktore pracujecie z philipsami na zelach 9 w (idealnie jeśli na SPN), jakich konkretnie lamp używacie, w których philipsy Wam nie migają, świecą bez zarzutu te pół roku i utwardzają covery i zele białe i kolorowe jak nalezy. I macie zadowolone klientki, ktore przyprowadzaja nastepne tak jak moje kiedys...

Jeszcze raz przepraszam za tasiemiec
frezje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 20:30   #855
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Kochana, w ciągu roku miałam dokładnie 4 lampy... Jednak chyba za bardzo Ci nie pomogę gdyż się nie znam. Nie kupuje bardzo drogich lamp bo wiem ze w moich rękach i tak się rozsypie- zwalam winę na siebie. Ale czego dokładnie dotyczy Twój problem? Musisz mieć koniecznie świetlówki philips?

Edytowane przez butterfly92
Czas edycji: 2010-06-26 o 20:51
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-26, 21:10   #856
Patka75
Raczkowanie
 
Avatar Patka75
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 319
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ja kupiłam lampy w LF i jestem z nich zadowolona bo i sylvania i philips w nie włażą i świecą przyzwoicie i nie ma problemu z utwardzaniem....

Tez miałam różne problemy z lampami ale teraz mogę powiedzieć ze jestem zadowolona...
Patka75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 07:38   #857
frezje
Przyczajenie
 
Avatar frezje
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 2
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Dziekuje za odpowiedzi Patko mozesz mi podpowiedziec np na PM, ktora dokladnie lampe z LF posiadasz? Oni maja ich tam kilka.

Butterfly nie musze koniecznie miec philipsow ale mam w domu trzy pelne komplety po cztery zarowki wiec zrozumiale, ze chcialabym je wykorzystac... Ale jesli macie inne sprawdzone lampy i uzywacie do tego inne zarowki i tez wam wszystko sie ladnie utwardza to oczywiscie rowniez chetnie sie o nich dowiem. I poswięcę te philipsy, ja juz wszystko zrobie, byleby tylko miec sensowna dzialajaca lampe...
Po prostu philipsy sa solidne a zarowek innych jest wiadomo ile i ich zywotnosc i jakosc jest chyba jeszcze trudniejsza do sprawdzenia niz lamp.

Bardzo prosze o pomoc, jesli jeszcze ktos bedzie tak uprzejmy. pozdrawiam

Edytowane przez frezje
Czas edycji: 2010-06-28 o 09:20
frezje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 10:18   #858
butterfly92
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Przemyśl
Wiadomości: 1 129
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

aha rozumiem. Powiem Ci ,ze ja co 4 miesiace kupuje nową lampę od różnych sprzedawców. Pracuję na produktach średniej półki i rzadko kiedy mi sie cos łamie lub zapowietrza. Mi to odpowiada bardziej niz wymienianie żarówek. A i dodam ze kupuje zwykle lampy które kosztuja ok.100zł
butterfly92 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-30, 08:57   #859
beakta
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: IRL
Wiadomości: 26
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Hej Dziewczyzny. Czy uzywala ktoras z was lamp LED. ? Mam okazje kupic po rewelacyjnej cenie i chcialam dwie, z raji ze w przyszlym tygodniu owieram swoj business. Tylko....gdziesz na zagranicznym forum wyczytalam niby ze do lamp LED jest inny zel ??? No ja o takim nie slyszalam ale o wszystkim przeciez moge nie wiedziec...wiecie cos na ten temat? Dzieki wam z gory za jakas inforamcje naten temat
beakta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2010-07-06, 17:28   #860
mika1719
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 7
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

witam doradźcie mi czy lampa 14 W (2 żarówki po 7W) będzie dobra....
mika1719 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-06, 19:10   #861
byliczka
Zakorzenienie
 
Avatar byliczka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Cracow
Wiadomości: 9 876
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

7W żarówki sa za słabe. Szukaj 9 W.
__________________
byliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 12:12   #862
Mroczna_Sadystka
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 2 376
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

ja mam lampe z wysuwanym spodem i ten spod chyba mozna czyms umyc, co nie? Troche juz sie wypackal przez 2 tygodnie... Tylko czym moge go umyc, bo nie chce popsuc lampy... cleanerem?
Mroczna_Sadystka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-15, 21:27   #863
Pipi180
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 148
Lampa Uv

Witam. Mam problem z włożeniem żarówki do lampy uv;p nie wiem czy mam to wcisnąc ..boje sie ze cos rozwale. Lampa byla tania zaraz pewnie mnie zjedziecie ale ok Więc...jak było z waszymi żarówkami. Ja nie widze innego sposobu jak wepchnięcie jej tam....
Pipi180 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 11:46   #864
charolina
Zadomowienie
 
Avatar charolina
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Łążek
Wiadomości: 1 239
Dot.: Lampa Uv

no chyba nie wkręcisz? jasne że wepchnij... wątek o lampach uv już był...
__________________
zapraszam na mój pazurkowy wątek
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=374711
charolina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 12:32   #865
es_agnieszka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 14
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Ja również polecam lampe Eurotech: 36 W, wysówany spodzik, gwarancja na rok(ja już mam ją jakieś 9 miesięcy), działa bez zarzutów, cena ok. 90zł
es_agnieszka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-16, 21:39   #866
Eve21
Zadomowienie
 
Avatar Eve21
 
Zarejestrowany: 2009-11
Lokalizacja: Podlasie
Wiadomości: 1 524
GG do Eve21
Dot.: Lampa Uv

Pchaj pchaj maleńka, heheh
__________________
My passion - blog
Moje kosmetyczne blogowanie


"Kobieta jest organizmem ultradoskonałym. Potrafi się regenerować po ekstremalnie ciężkich doświadczeniach. Przetrwa wszystko..."
Eve21 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-17, 19:38   #867
Basia24
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Mexyk
Wiadomości: 116
Dot.: Lampa Uv

no napewno lżej jest ją wepchnąć aniżeli wyjąć
__________________
Dopóki walczysz jesteś zwycięzcą...
Basia24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-19, 13:47   #868
karinka711
Raczkowanie
 
Avatar karinka711
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Irlandia
Wiadomości: 69
Dot.: Lampa Uv

nic nie rozwalisz,pchaj smiało:P
karinka711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:18   #869
Malina666
Raczkowanie
 
Avatar Malina666
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Piekło
Wiadomości: 303
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

hey ja tez chce sobie kupic lampe ale narazie sie rozgladam i co powiecie na te dwie co znalazlam niestety w drugim linku nigdzie nie pisze jaka to firma ;/
http://www.cosmeticsnails.eu/lampa-uv-36w-p-2.html
http://www.allepaznokcie.pl/LAMPA_UV...IALA_4131.html

prosze o odpowiedz
Malina666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-30, 11:34   #870
blond bunny
Zakorzenienie
 
Avatar blond bunny
 
Zarejestrowany: 2009-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 9 069
Dot.: Lampy UV - wątek zbiorczy

Taką samą lampke dostaniesz u Dobrej Rady w sklepie, co prawda troszke drożej ale warto bo to godny polecenia sprzedawca, lampy i żarówki ma dobre, dba o klienta i w razie czego reklamacje zawsze porządnie rozpatrzy.
Zobacz na http://www.dobrarada.com.pl/
A o tych sprzedawcach nie krążą zbyt pochlebne opinie.
__________________
blog blond bunny
blond bunny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Paznokcie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-11-29 10:52:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:12.