BARDZO czerwona szminka - zasady - Strona 3 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Makijaż - pytania do wizażystki

Notka

Makijaż - pytania do wizażystki Miejsce, w którym rozmawiamy o wizażu, stylizacji, kosmetykach kolorowych oraz trendach w makijażu. Masz pytanie? Zadaj je wizażystce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-20, 10:29   #61
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Cytat:
Napisane przez joobler Pokaż wiadomość
Ale jak się ubierasz częściej na czarno to zastanów się czy będziesz się dobrze czuć przy takim wyrazistym kolorze od razu
Nie będę malowała ust na takie kolory za każdym razem jak założę coś czarnego. Po prostu chcę przy jakichś okazjach wyglądać "inaczej".

Nyappy no przy wyszukiwaniu wyświetliły się kolory, ale weź laikowi wybierz ten właściwy jak były i ciemne i jasne Kupię najwyżej kilka odcieni, jak mi się nie spodobają to dam komuś w rodzinie
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 16:10   #62
Nyappy
Rozeznanie
 
Avatar Nyappy
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Warszawa.
Wiadomości: 829
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Ciemne:














Jaśniejsze:







Nyappy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 16:56   #63
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Zakupiłam super dobraną czerwień dzięki temu filmikowi





http://www.youtube.com/watch?v=6Q1bk...-NsuA&index=18
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-20, 23:15   #64
Sondrina
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Opole
Wiadomości: 4 888
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Nie będę malowała ust na takie kolory za każdym razem jak założę coś czarnego. Po prostu chcę przy jakichś okazjach wyglądać "inaczej".

Nyappy no przy wyszukiwaniu wyświetliły się kolory, ale weź laikowi wybierz ten właściwy jak były i ciemne i jasne Kupię najwyżej kilka odcieni, jak mi się nie spodobają to dam komuś w rodzinie
Ja polecam rubinowe i bordowe pomadki. Z rubinowych mogę polecić Collistara odcień rubino. Trzyma się na ustach przez wiele godzin. A bordową pomadkę ma w swojej ofercie Inglot.
Sondrina jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-21, 08:15   #65
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Na filmiku jest pokazany odcień który mi się podoba. Mam nadzieję że na mnie też będzie dobrze wyglądał. W Inglocie poszukam bo tam mają spory wybór. Dzięki dziewczyny Po świętach postaram się pokazać;p
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 18:28   #66
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Zakupiłam super dobraną czerwień dzięki temu filmikowi





http://www.youtube.com/watch?v=6Q1bk...-NsuA&index=18
Moje zastrzeżenia:
to nie sa najlepsze sposoby na rozpoznanie tonacji skóry
chłodna karnacja może być nie tylko różowa, ale też oliwkowa (chłodno żołta), beżowa, chłodnobrązowa. Może się dobrze opalać.

Żyły na nadgarstkach mało co pokazują, większość osób ma turkusowe, między niebieskim a zielonym.

Dziewczyna po lewej nie jest ciepła, a przynajmniej nie bardzo. Ta szminka jest dla niej zbyt pomarańczowa - daje rade, bo dziewczyna ładna, ale to nie jest "jej" kolor.

Przykładanie szminki do ust ma sens jeśli to jest bardzo kryjąca pomadka. W innym wypadku wypadnie i tak inaczej na ustach. Po to się właśnie maluje po łapie, żeby zobaczyć jak kryjący i błyszczący jest kolor.

Można stwierdzić jaki coś ma kolor bez porównywania, ale trzeba mieć w tym doświadczenie.

Czerwone usta jak najbardziej pasują do codziennego stroju.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-30, 23:54   #67
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Wrzucam fotkę, proszę o szczere opinie. W sklepach niestety nikt nie potrafił mi doradzić, także sama błądząc po odcieniach wybrałam jakiś taki...
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg mmmm.jpg (15,4 KB, 171 załadowań)
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-31, 09:05   #68
Frutti
Zakorzenienie
 
Avatar Frutti
 
Zarejestrowany: 2008-04
Lokalizacja: znienacka
Wiadomości: 12 553
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Pasuje Ci
__________________
Frutti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-31, 10:48   #69
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę, proszę o szczere opinie. W sklepach niestety nikt nie potrafił mi doradzić, także sama błądząc po odcieniach wybrałam jakiś taki...
No i dobry, chłodny odcień. Mógłby być trochę żywszy, ale taki też jest dobry i do tego elegancki.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-05, 23:18   #70
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Dziewczyny popatrzcie na Kate Moss i Claudię Schiffer i nie utożsamiajcie zakupu czewonej szminki z idealnymi prostymi zębami
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-08, 14:46   #71
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Wrzucam fotkę, proszę o szczere opinie. W sklepach niestety nikt nie potrafił mi doradzić, także sama błądząc po odcieniach wybrałam jakiś taki...
Bardzo fajna zdradzisz co to?

---------- Dopisano o 15:46 ---------- Poprzedni post napisano o 15:43 ----------

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
Moje zastrzeżenia:
to nie sa najlepsze sposoby na rozpoznanie tonacji skóry
chłodna karnacja może być nie tylko różowa, ale też oliwkowa (chłodno żołta), beżowa, chłodnobrązowa. Może się dobrze opalać.

Żyły na nadgarstkach mało co pokazują, większość osób ma turkusowe, między niebieskim a zielonym.

Dziewczyna po lewej nie jest ciepła, a przynajmniej nie bardzo. Ta szminka jest dla niej zbyt pomarańczowa - daje rade, bo dziewczyna ładna, ale to nie jest "jej" kolor.

Przykładanie szminki do ust ma sens jeśli to jest bardzo kryjąca pomadka. W innym wypadku wypadnie i tak inaczej na ustach. Po to się właśnie maluje po łapie, żeby zobaczyć jak kryjący i błyszczący jest kolor.

Można stwierdzić jaki coś ma kolor bez porównywania, ale trzeba mieć w tym doświadczenie.

Czerwone usta jak najbardziej pasują do codziennego stroju.

Po części masz rację, jednak od kiedy w ten sposób kupuję szminki nie zaliczyłam ani jednej wpadki kolorystycznej Wiem że pomadka nie do końca wygląda na ustach tak jak w opakowaniu, ale przyłożenie jej do ust tak jak na filmiku pozwala ocenić czy w takim korze mniej więcej będzie mi do twarzy
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-08, 16:55   #72
Wampierz
Zakorzenienie
 
Avatar Wampierz
 
Zarejestrowany: 2011-06
Wiadomości: 4 470
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Po części masz rację, jednak od kiedy w ten sposób kupuję szminki nie zaliczyłam ani jednej wpadki kolorystycznej Wiem że pomadka nie do końca wygląda na ustach tak jak w opakowaniu, ale przyłożenie jej do ust tak jak na filmiku pozwala ocenić czy w takim korze mniej więcej będzie mi do twarzy
No bo unikamy tragicznej pomyłki, np. kompletnie złej tonacji, ale to nie wystarczy, żeby dobrać naprawdę dobry kolor.
__________________
Blog o analizie kolorystycznej
Wampierz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 10:03   #73
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Cytat:
Napisane przez Wampierz Pokaż wiadomość
No bo unikamy tragicznej pomyłki, np. kompletnie złej tonacji, ale to nie wystarczy, żeby dobrać naprawdę dobry kolor.
Wiem o tym ,czytałam kila razy Twój blog i nadal nie wiem do końca jakim jestem typem
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 15:36   #74
MiniMonix
Zakorzenienie
 
Avatar MiniMonix
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 4 032
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
Bardzo fajna zdradzisz co to?
Rimmel by Kate odcień 10. W rzeczywistości chyba jest trochę bardziej jaskrawy niż na fotce..
__________________
1 IV 2010 Mój primaaprilisowy chłopak
29 IV 2012 Zaręczona

4 V 2013
Żona
31.III.2016 Córeczka !

MiniMonix jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2013-01-09, 15:41   #75
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Dobór czerwonej szminki

Cytat:
Napisane przez MiniMonix Pokaż wiadomość
Rimmel by Kate odcień 10. W rzeczywistości chyba jest trochę bardziej jaskrawy niż na fotce..
Dzięki bardzo fajny
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 18:48   #76
Sayuuki
Raczkowanie
 
Avatar Sayuuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 46
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Hej, przeszukałam forum ale niestety nie znalazłam tego czego szukałam, a ten wątek jest 'najświeższy' to może ktoś pomoże.
A szukam ciemno-czerwonej szminki mat.
Całkiem podoba mi się Sleek Cranberry, ale nie chce kupować w ciemno (bez sprawdzenia jak pasuje), tak samo Rimmel LF 124 Bordeaux, ale ta za to nie jest matowa.
Byłam w Inglocie i Sephorze i nic...(Do Sephory co prawda chce jeszcze raz iść bo mam szminke Rogue nr19, a podobno 18 jest bardziej czerwona.) Nie chce też wydawać 50 zł, któraś z was jest w stanie pomóc?
Sayuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-18, 19:41   #77
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Cytat:
Napisane przez Sayuuki Pokaż wiadomość
Hej, przeszukałam forum ale niestety nie znalazłam tego czego szukałam, a ten wątek jest 'najświeższy' to może ktoś pomoże.
A szukam ciemno-czerwonej szminki mat.
Całkiem podoba mi się Sleek Cranberry, ale nie chce kupować w ciemno (bez sprawdzenia jak pasuje), tak samo Rimmel LF 124 Bordeaux, ale ta za to nie jest matowa.
Byłam w Inglocie i Sephorze i nic...(Do Sephory co prawda chce jeszcze raz iść bo mam szminke Rogue nr19, a podobno 18 jest bardziej czerwona.) Nie chce też wydawać 50 zł, któraś z was jest w stanie pomóc?
Ciemna czerwien matowa 007 Revlon matte
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 09:52   #78
Sayuuki
Raczkowanie
 
Avatar Sayuuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 46
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Dzięki, jutro wybieram się zobaczyć.
Sayuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-19, 11:22   #79
CleoOo
Wtajemniczenie
 
Avatar CleoOo
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 840
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

co do czerwonej pomadki to ja polecam Rimmel 170 Alarm http://beauty-by-cleeoo.blogspot.com...n-idealna.html
CleoOo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-01-20, 11:30   #80
Sayuuki
Raczkowanie
 
Avatar Sayuuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 46
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Ja mam chyba pecha Byłam w Douglasie i co? Oczywiście nie ma żadnej szminki Revlon Matte i pani powiedziała, że nie wie czy wrócą czy będzie coś innego...W internecie też nie ma tych kolorów których szukam
Sayuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-20, 17:12   #81
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Cytat:
Napisane przez Sayuuki Pokaż wiadomość
Ja mam chyba pecha Byłam w Douglasie i co? Oczywiście nie ma żadnej szminki Revlon Matte i pani powiedziała, że nie wie czy wrócą czy będzie coś innego...W internecie też nie ma tych kolorów których szukam
widziałam ją ostatnio w rossmanie, ale fakt wycofują. Jest jeszcze Rimmel Kate 10-stiosuje ją koleżanka i jest zadowolona-to jest ten odcień który Kate ma w reklamie
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 17:47   #82
Sayuuki
Raczkowanie
 
Avatar Sayuuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 46
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Gdańsk jest obecnie strasznie ubogi jeśli chodzi o szminki, ale... Byłam dziś w Naturze i pani doradziła mi śliczną szminkę. Jest w kolorze ala wino, trochę jaśniejsza. Kobo Colour Trends 307 (cherry lips), nie jest w 100% matowa, ale nie błyszczy. Na prawdę przyzwoicie się trzyma i nie wysusza ust.
Sayuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-22, 22:25   #83
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Cytat:
Napisane przez Sayuuki Pokaż wiadomość
Gdańsk jest obecnie strasznie ubogi jeśli chodzi o szminki, ale... Byłam dziś w Naturze i pani doradziła mi śliczną szminkę. Jest w kolorze ala wino, trochę jaśniejsza. Kobo Colour Trends 307 (cherry lips), nie jest w 100% matowa, ale nie błyszczy. Na prawdę przyzwoicie się trzyma i nie wysusza ust.
Znalazłam swatche w internecie...cudnaj ak nic potrzebuję teraz kolejnej szminki. Tej. A juz myslalam, ze juz mam wszystkie potrzebne kolory i formulacje
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-01-23, 07:40   #84
Sayuuki
Raczkowanie
 
Avatar Sayuuki
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 46
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Cytat:
Napisane przez danusiaes Pokaż wiadomość
Znalazłam swatche w internecie...cudnaj ak nic potrzebuję teraz kolejnej szminki. Tej. A juz myslalam, ze juz mam wszystkie potrzebne kolory i formulacje
Kolejnym plusem jest, że kosztowała 15,99 zł, zdecydowanie warta ceny! Szminka numer wyżej lub niżej była bardziej mocna, wpadająca w czerwień, ale ogólnie bardzo podobne.
Sayuuki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-10, 21:27   #85
aleksandrapawlowska
Przyczajenie
 
Avatar aleksandrapawlowska
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 2
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Zapraszam do poniższego postu. Można łatwo sprawdzić jaki kolor czerwonej szminki najlepiej pasuje do cery, oczu, włosów i jak nosić czerwoną pomadkę

http://www.aleksandrapawlowska.blogs...ke.htmlhttp://
__________________
zapraszam na mój blog makijażowo- fotograficzny
http://aleksandrapawlowska.blogspot.com/

fotograficzny profil na fb:
https://www.facebook.com/aleksandrapawlowskaphoto
aleksandrapawlowska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 13:03   #86
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

A co sądzicie o zasadzie, że czerwoną szminkę powinny nosić tylko kobiety o pełnych, dużych ustach? U mnie się to sprawdza, mam wąskie usta i w szminkach w mocnych kolorach (czerwonej, bordo, brąz, fuksja) wyglądam okropnie, 10 lat starzej a do tego jakoś tak wulgarnie. po prostu zupełnie mi nie pasuje. A niektóre kobiety wyglądają w takim makijażu ust zjawiskowo: elegancko, sexy, sprawiają wrażenie pewnych siebie. Wystarczy im czerwnoa szminka, proste ubranie, szpilki i nie potrzeba nic więcej aby być gwiazdą wieczoru. Zazdroszczę...
Zauważyłam też, że wiele kobiet popełnia błąd kiedy używając czerwoną szminkę nakładają też grubą warstwę podkładu i używają dużo czarnego cienia. Taki zestaw strasznie dodaje lat i powagi.
Nie lubię też zestawienia czerwonej szminki z czerwoną sukienką, wygląda to banalnie a jeśli dołożymy czerwone paznokcie i czerwnoe szpilki to już wogóle robi się czerwony potworek zamiast sexy lady.
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 13:14   #87
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
A co sądzicie o zasadzie, że czerwoną szminkę powinny nosić tylko kobiety o pełnych, dużych ustach? U mnie się to sprawdza, mam wąskie usta i w szminkach w mocnych kolorach (czerwonej, bordo, brąz, fuksja) wyglądam okropnie, 10 lat starzej a do tego jakoś tak wulgarnie. po prostu zupełnie mi nie pasuje. A niektóre kobiety wyglądają w takim makijażu ust zjawiskowo: elegancko, sexy, sprawiają wrażenie pewnych siebie. Wystarczy im czerwnoa szminka, proste ubranie, szpilki i nie potrzeba nic więcej aby być gwiazdą wieczoru. Zazdroszczę...
Zauważyłam też, że wiele kobiet popełnia błąd kiedy używając czerwoną szminkę nakładają też grubą warstwę podkładu i używają dużo czarnego cienia. Taki zestaw strasznie dodaje lat i powagi.
Nie lubię też zestawienia czerwonej szminki z czerwoną sukienką, wygląda to banalnie a jeśli dołożymy czerwone paznokcie i czerwnoe szpilki to już wogóle robi się czerwony potworek zamiast sexy lady.
Powiedz pani von Teese, ze źle wygląda http://www.stylebistro.com/Classic+G...Dita+Von+Teese albo Kate Sees http://simplementfashion.blogspot.co...ll-h.html.html albo Gwyneth Paltrow znanej z kompleksu wąskich ust http://www.glamour.com/beauty/blogs/...-us-all-h.html
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 13:32   #88
veronia15
Raczkowanie
 
Avatar veronia15
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 176
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

ja tam lubię takie szminki
__________________
Mój blog o naturalnej pielęgnacji włosów, cery i paznokci

http://raspberryandstrawberrybeauty.blogspot.com/
veronia15 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 13:47   #89
zabuzabu
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Wiadomości: 469
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Dita von Teese nie ma wąskich ust i, choć nie przepadam za stylem pin-up, to muszę przyznać, że jej makijaż jest zawsze perfekcyjny i ciężko mi wyobrazić sobie ją bez szminki.
W czerwonej szmince bardzo lubię np. Jessice Albe, Kate Moss, Jennifer Lopez
zabuzabu jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-11, 13:58   #90
201605090958
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 5 833
Dot.: BARDZO czerwona szminka - zasady

Cytat:
Napisane przez zabuzabu Pokaż wiadomość
Dita von Teese nie ma wąskich ust i, choć nie przepadam za stylem pin-up, to muszę przyznać, że jej makijaż jest zawsze perfekcyjny i ciężko mi wyobrazić sobie ją bez szminki.
W czerwonej szmince bardzo lubię np. Jessice Albe, Kate Moss, Jennifer Lopez
Dita to akurat przykład kobiety łączącej z powodzeniem czerwone usta i szminkę pamiętam jej zdjęcie w czerwonej pomadce, sukience, torebce i butach i postaram się wrzucić jak znajdę.
o, mam http://celebritybagstyles.com/tag/dita-von-teese/ i tu http://www.stylebistro.com/lookbook/...se/FUc5ulXu30V i tu http://www.stylebistro.com/lookbook/...fwNzdIXG/Shoes

Edytowane przez 201605090958
Czas edycji: 2014-03-11 o 14:04
201605090958 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Makijaż - pytania do wizażystki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-12 18:02:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:31.