Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń - Strona 124 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Biochemia kosmetyczna

Notka

Biochemia kosmetyczna Interesujesz się biochemią kosmetyczną? Chcesz poznać działanie poszczególnych składników zawartych w kosmetykach oraz ich wpływ na zdrowie. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-09-12, 11:36   #3691
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość
Nie odrywać, dosmarowywać dalej Jak dużo będzie wisiała można grubo przesmarować oliwką i jak rozmiękczy trochę wymasować- trochę skórek się zroluje sama i łuszczenie się przyśpieszy.
Dzięki, właśnie wczoraj mi kawałek skórki odpadł przy wsmarowywaniu (delikatnym) Kremu sutkowego. Była pod spodem delikatniutka zaróżowiona skórka, ale dzisiaj już nie ejst takan różowa, ładnie się goi...wogóle jakoś dobrze skóra wygląda. Nie ma podrażnień, nawet łuszczenia specjalnego nie widze, a zeszłym razem po 3 dniach miałam sporą wylinkę na brodzie. A może po prostu tego łuszczenia nie widzę, bo chodzę calyc zas nasmarowana wazeliną a ona skutecznie przykleja te skóki Nawet jej specjalnie nie zmywam, tylko dleikatnie opłukuję buzię woda zmieszaną z odrobiną żelu Babydreama, osuszam i nakałdam tłuściocha.
Doszły do mnie próbeczki EDM i przez to łuszczenie mam ograniczone zdolności do testowana, ale coś za coś Wczoraj wypróbowałam podkład (właśnie na taką delikatnie opłukaną buzię nasmarowaną wcześniej sutkowym) i nawet nie podkreslił suchych skórek, wyglądał bdb.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 19:53   #3692
confused_girl
Zadomowienie
 
Avatar confused_girl
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 1 541
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Chcę ukręcić większą ilość toniku z 5% kwasu migdałowego i będę go konserwować phenoxyethanolem. Miałam kiedyś tonik z BU i pamiętam, że spokojnie wytrzymywał poza lodówką. Natomiast w przepisie z Mazideł przy wersji z konserwantem nadal zalecają przechowywanie go w lodówce Czy ma ktoś może doświadczenia w tej dziedzinie? Czemu zakonserwowany migdałek nie może być przechowywany w temperaturze pokojowej?
__________________
Moja przygoda z szyciem
http://www.burdastyle.com/profiles/c...tudio/projects



Szukam próbki/odlewki Lancome O albo O Oui
confused_girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 20:00   #3693
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

słuchajcie, kupiłam spirutus lubelski (rektyfikowany 95%). Nie wiem czy może być użyty do mieszania z kwasem?? nie ma napisane na opakowaniu ile jest g/ml!
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 20:06   #3694
iwona200
Zakorzenienie
 
Avatar iwona200
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 14 498
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Czy do nakładania peelingu (kwasu) migdałowego musi być pędzelek z naturlanego włosia czy może być sztuczny?
iwona200 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-12, 21:37   #3695
_Ewelka___
Zakorzenienie
 
Avatar _Ewelka___
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 672
GG do _Ewelka___
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Iwona to nie ma zadnego znaczenia
__________________
W życiu chodzi o ludzi których spotykasz na swojej drodze i o wszystko co z nimi możesz stworzyć!
_Ewelka___ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-13, 20:11   #3696
diorinia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 167
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Słuchajcie, zrobiłam dziś peeling na lipohydrokwasie (L.H.A) o stężeniu 5%. O, Boże co to za horror był!! Najpierw umyłam twarz, przetarłam wódką, nałożyłam roztwór i... szczypało P-O-T-W-O-R-N-I-E, trzymałam może z 2 minuty i zmyłam twarz lodowatą wodą z mydłem. Był burak kompletny, nasmarowałam się Dermalibourem i jeszcze troszkę piecze.
Dalsze efekty opiszę póżniej.

---------- Dopisano o 21:11 ---------- Poprzedni post napisano o 20:12 ----------

O rany, efekty są już. Cera jest świetlista, pory wydają mi się byc unicestwione. Zobaczymy jak będzie jutro.
diorinia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 07:39   #3697
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny a czy Wy nie macie wysypu po stosowaniu tego peelingu migdałowego?? Ja nie wiem czy to wina effaclaru czy peelingu ale takie mi bulwy wyskoczyły na policzkach i brodzie że aż płakać się chce Jak to ma się u Was??
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 08:50   #3698
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy Wy nie macie wysypu po stosowaniu tego peelingu migdałowego?? Ja nie wiem czy to wina effaclaru czy peelingu ale takie mi bulwy wyskoczyły na policzkach i brodzie że aż płakać się chce Jak to ma się u Was??
ja po migdale też zawsze miałam wysyp dlatego przestawiłam się na slicyla
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 12:30   #3699
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy Wy nie macie wysypu po stosowaniu tego peelingu migdałowego?? Ja nie wiem czy to wina effaclaru czy peelingu ale takie mi bulwy wyskoczyły na policzkach i brodzie że aż płakać się chce Jak to ma się u Was??
Mnie na szczęście nic nie wyskakuje, to znaczy nic tak ekstra po peelingu, bo oprócz tego ciągle coś, choć ostatnio mam nawet spokój
Dzisiaj łuszczenia specjalnie nie widać, ale jak myłam rano twarz to była taka szorstka. Nie widać jednak skórek poza nosem, okolica ust, żuchwą i czołem - czyli tam gdzie standardowo mi się łuszczy (ale po posmarowaniu nie ma śladu łuszczenia). Kolejny peeling zrobię w przyszłym tygodniu, a w tym...o ile mogę, bo nie wiem, mam taki plan, by jak dojdzie paczka z Mazideł (mam nadzieję ze dzisiaj) wypróbować salicyla, ale puntowo na przebarwienia, tak około wtorku/środy. Myslicie że mogłabym? I od jakiego stężenia zacząć? Czy wcześniej lepiej przez 2 dni natłuszczać buzię, czy lepiej ją "przygotowywać" Tonikiem z 2%BHA. Boję się tego pieczenia więc wolę wypróbować punktowo.
I gdzie tu upchnąć Acne Derm, bo lezy nieużywany od kilku tygodni
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 14:49   #3700
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
ja po migdale też zawsze miałam wysyp dlatego przestawiłam się na slicyla

A w jakiej postaci był Twój wysyp?? Ja mam wielkie czerwone podskórne bulwy zwłaszcza na policzkach tak po 3 się zrobiły i bolą strasznie no i mam kilka ropniaczków, że gdybym się nie powstrzymała i wydusiła to sama ropa by wyszła:/ Jejkuś jak t nieładnie brzmi wszystko kiedy mi to zejdzie Nie wiem do końca czy to przez peeling który zrobiłam 2 razy przez ostatnie 2 tygodnie czy przez effaclar cały zestaw który stosuję od 4 tygodni..? A może to i to? Jeszcze tonik migdałowy do tego codziennie wieczorem jest
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-14, 16:39   #3701
alkaxy
biegam dla Zabawy
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 5 181
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez confused_girl Pokaż wiadomość
Chcę ukręcić większą ilość toniku z 5% kwasu migdałowego i będę go konserwować phenoxyethanolem. Miałam kiedyś tonik z BU i pamiętam, że spokojnie wytrzymywał poza lodówką. Natomiast w przepisie z Mazideł przy wersji z konserwantem nadal zalecają przechowywanie go w lodówce Czy ma ktoś może doświadczenia w tej dziedzinie? Czemu zakonserwowany migdałek nie może być przechowywany w temperaturze pokojowej?
Pisz do właścicielki. Powinno wytrzymać i bez lodówki.
Cytat:
Napisane przez diorinia Pokaż wiadomość
słuchajcie, kupiłam spirutus lubelski (rektyfikowany 95%). Nie wiem czy może być użyty do mieszania z kwasem?? nie ma napisane na opakowaniu ile jest g/ml!
Tak, tak. To jest ten nasz spiryt, ma 0,78 g/ml.

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
Dziewczyny a czy Wy nie macie wysypu po stosowaniu tego peelingu migdałowego?? Ja nie wiem czy to wina effaclaru czy peelingu ale takie mi bulwy wyskoczyły na policzkach i brodzie że aż płakać się chce Jak to ma się u Was??
Po migdale może też się zdarzyć, ale ja bym stawiała na effaclar, może dlatego, że u mnie właśnie tak działał. Większość taka duża i podskórna.
Mówimy o effeclarze K?
alkaxy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-14, 20:41   #3702
magdus34
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 48
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny, mam załamanie kwasowe... Zaczyna mnie draznic to że ciągle mam na sobie te wiszace skórki. Chciałam wygladać piękniej a wygladam jak jaszczurka.Łuszczenie u mnie trwa do tygodnia czasu, a jak jest juz OK, to trzeba nałozyć kolejny raz- ufffaaa.Do tej pory uzywałam migdała, przerzucam sie na salicyl.Będę go nakładać punktowo, na ewentualne syfki i plamy, których niestety jest więcej.Czy po salicylu jest też tak intensywne łuszczenie i przesusz??
magdus34 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 06:32   #3703
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez magdus34 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam załamanie kwasowe... Zaczyna mnie draznic to że ciągle mam na sobie te wiszace skórki. Chciałam wygladać piękniej a wygladam jak jaszczurka.Łuszczenie u mnie trwa do tygodnia czasu, a jak jest juz OK, to trzeba nałozyć kolejny raz- ufffaaa.Do tej pory uzywałam migdała, przerzucam sie na salicyl.Będę go nakładać punktowo, na ewentualne syfki i plamy, których niestety jest więcej.Czy po salicylu jest też tak intensywne łuszczenie i przesusz??
Też tak czasem mam. Chciałabym robic peeling co 10 dni, ale po pierwsze to nie wpasowałoby się w mój grafik pt."mega-wylinka w weekend" I tak łuszczę sie tydzień. Teraz juz właściwie tylko nos (ale jego nie licze, bo to standard) i żuchwa, ale jak jej nie maluje to tego nie widać. I dlatego chce teraz spróbować tego salicyla, bo ponoć łuszczenie mocniejsze i chyba szybsze, tylko się boję tego zabielenia i szczypania, więc chcę punktowo.
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 07:33   #3704
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Też tak czasem mam. Chciałabym robic peeling co 10 dni, ale po pierwsze to nie wpasowałoby się w mój grafik pt."mega-wylinka w weekend" I tak łuszczę sie tydzień. Teraz juz właściwie tylko nos (ale jego nie licze, bo to standard) i żuchwa, ale jak jej nie maluje to tego nie widać. I dlatego chce teraz spróbować tego salicyla, bo ponoć łuszczenie mocniejsze i chyba szybsze, tylko się boję tego zabielenia i szczypania, więc chcę punktowo.
aliś nie wiem gdzie wyczytałaś, że po salicylu jest mocniejsze łuszczenie? u mnie po salicylu łuszczenie jest minimalne i właśnie dlatego wolę go od migdała bo nie ma tych odstających skórek a efekt mimo wszystko jest. skóra się rozjaśnia i bardzo delikatnie schodzi.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 08:55   #3705
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez alkaxy Pokaż wiadomość

Po migdale może też się zdarzyć, ale ja bym stawiała na effaclar, może dlatego, że u mnie właśnie tak działał. Większość taka duża i podskórna.
Mówimy o effeclarze K?
Ja stosuje płyn do demakijażu effaclra i później żel do mycia twarzy effaclar. Na to na noc na zmiane raz effaclar H a raz effaclar K. czyli w tygodniu mam na sobie effaclar K 3 lub 4 razy na noc. Wydawało mi się że to nie za dużo... Mam mega wielkie gule podskórne które później przeistaczają się w wielkie bule czerwone z ropą tak widoczną że aż strach. Nawet nie chcąc tego wydusić zdarza się że jakaś eksploduje podczas demakijażu... No i kilka mam mniejszych ropnych krostek te też mnie drażnią. A zaskórniki jak były tak są.....
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-15, 15:13   #3706
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

witajcie moje kochane dziewczynki ja dziś ukręciłam tonik z migdałka ale nie wiem czy nie za słaby i czy dobre proporcję zrobiłam
zrobiłam tak woda destyl. 17 ml plus kwasuk migdałowy 1.25 ml
co o tym sądzicie przy przemywaniu twarzy nie czułam pieczenia ani nic.
chcę zrobic peeling za jakiś czas oczywiście ale tez nie bardzo wiem czy mama dobre proporcję 1.25 kwasu plus 3 ml wody to na 30% peelingu
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 07:43   #3707
metamorfoza
Rozeznanie
 
Avatar metamorfoza
 
Zarejestrowany: 2007-06
Wiadomości: 607
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

10% - 0.5ml kwasu; 3,6ml wody
15% - 1ml kwasu; 4,5ml wody
20% - 1,25ml kwasu; 4,0ml wody
25% - 1,25ml kwasu; 3,0ml wody
30% - 1,25ml kwasu; 2,25ml wody
35% - 1,25ml kwasu; 1,75ml wody
40% - 1,25ml kwasu; 1,5ml wody
45% - 1,25ml kwasu; 1,25ml wody
50% - 1,25ml kwasu; 1,0ml wody

Taka tabelka krąży po tym wątku
__________________
Wymienię:
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=360376

metamorfoza jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:24   #3708
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
aliś nie wiem gdzie wyczytałaś, że po salicylu jest mocniejsze łuszczenie? u mnie po salicylu łuszczenie jest minimalne i właśnie dlatego wolę go od migdała bo nie ma tych odstających skórek a efekt mimo wszystko jest. skóra się rozjaśnia i bardzo delikatnie schodzi.
Być może tak, ale palenie skóry chyba jest większ? Boje sie tego jak ognia, dlatego nchcę sprawdzic punktowo jak to boli i jak zareaguje skóra. Jakie stężenie robiłaś na początek? Ja do tej pory zrobiłam max 20% migadała i piekło jak diabli a do tego zabieleała mi skóra w niejscu po resztkach skupiska wyprysków. Dzisiaj chce zrobić
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:33   #3709
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Dziewczyny a wy jak wychodzicie z cyklu po kwasach? Bo mnie to zastanawia od jakiegoś czasu.
Używacie jeszcze czegoś z kwasem potem, robicie peeling raz na jakiś czas?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-09-16, 08:33   #3710
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

dziwne... ukrecilam wczoraj kwas z 1,3 ml kwasu i 4,5 ml wody i jedyne co poczulam to swedzenie, pozniej napiecie twarzy. trzymalam to 15 minut, zmylam... poszlam spac... narazie nic sie nie dzieje. Jesli do 5 dni nie zaczne sie powoli luszczyc powtorze zabieg za tydzien. Dziwilo mnie jeszcze, ze kwas nie chcial sie rozpuscic tylko zostawal na spodzie kieliszka.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:52   #3711
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
Być może tak, ale palenie skóry chyba jest większ? Boje sie tego jak ognia, dlatego nchcę sprawdzic punktowo jak to boli i jak zareaguje skóra. Jakie stężenie robiłaś na początek? Ja do tej pory zrobiłam max 20% migadała i piekło jak diabli a do tego zabieleała mi skóra w niejscu po resztkach skupiska wyprysków. Dzisiaj chce zrobić
ja zaprawiona w bojach już jestem - migdałka robiłam 30-35% i dopiero wtedy mnie piekło i skóra się łuszczyła. salicyla zazwyczaj robie 20% i pali jak nie wiem co a potem się burak robi
na początek spróbuj 5-10%.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 08:59   #3712
Partymix
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 487
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez metamorfoza Pokaż wiadomość
10% - 0.5ml kwasu; 3,6ml wody
15% - 1ml kwasu; 4,5ml wody
20% - 1,25ml kwasu; 4,0ml wody
25% - 1,25ml kwasu; 3,0ml wody
30% - 1,25ml kwasu; 2,25ml wody
35% - 1,25ml kwasu; 1,75ml wody
40% - 1,25ml kwasu; 1,5ml wody
45% - 1,25ml kwasu; 1,25ml wody
50% - 1,25ml kwasu; 1,0ml wody

Taka tabelka krąży po tym wątku
bardzo dziękuję

---------- Dopisano o 09:59 ---------- Poprzedni post napisano o 09:56 ----------

Cytat:
Napisane przez DagmaraRose2000 Pokaż wiadomość
dziwne... ukrecilam wczoraj kwas z 1,3 ml kwasu i 4,5 ml wody i jedyne co poczulam to swedzenie, pozniej napiecie twarzy. trzymalam to 15 minut, zmylam... poszlam spac... narazie nic sie nie dzieje. Jesli do 5 dni nie zaczne sie powoli luszczyc powtorze zabieg za tydzien. Dziwilo mnie jeszcze, ze kwas nie chcial sie rozpuscic tylko zostawal na spodzie kieliszka.
jesli robiłas migdał to on sie nie zropuszcza. dopiero się fajnie rozpusci w kompieli wodnej. buteleczke bedzą zlewke wstaw do garnka z ciepłą wodą i mieszaj a kwasik się rozpuści.
Partymix jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 13:02   #3713
aliś
Zadomowienie
 
Avatar aliś
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 1 878
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez norana Pokaż wiadomość
ja zaprawiona w bojach już jestem - migdałka robiłam 30-35% i dopiero wtedy mnie piekło i skóra się łuszczyła. salicyla zazwyczaj robie 20% i pali jak nie wiem co a potem się burak robi
na początek spróbuj 5-10%.
O matko ja się najbardziej boję tego buraka, jak z takim burakiem wyjść do ludzi. Nie no, mnie się też wydawało ze jestem odporna na kwasy w końcu robiłak kilka razy po prawie 20% migdałą, stosowałam Lysanel, Toniki itd, ale tym razu mnie piekło mocno i jak zaczęło bielieć to sie wystraszyłam. Być może taka reakcja dletego, że wczesniej przez 2-3 dni pod rząd smarowałam się Tonikiem z BHA i raz Lysanelem i skórę juz miałam mocno przesuszoną
Cytat:
Napisane przez Partymix Pokaż wiadomość
jesli robiłas migdał to on sie nie zropuszcza. dopiero się fajnie rozpusci w kompieli wodnej. buteleczke bedzą zlewke wstaw do garnka z ciepłą wodą i mieszaj a kwasik się rozpuści.
Dokładnie, ja zawsze rozpuszczam w ciepławej wodzie im bardziej chłodna tym trudniej rozpuścić, ale i tak zazwyczaj zajmuje mi to 15-30 sekund
__________________
7.04.2013 Brunio

aliś jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 14:42   #3714
DagmaraRose2000
Perfumoholik z wyboru
 
Avatar DagmaraRose2000
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 3 784
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

norana - Moj nastepny peeling bedzie wlasnie w takim stezeniu 30 - 35% bo 20 na mnie nie działa mam wrazenie jakby byl slabszy od glyco-a


Partymix - tak dzis zrobilam rozpuscil sie w ciepelku.
__________________
Fragrantica
Lubimy Czytać

"Don't you know there ain't no devil, there's just God when he's drunk."
DagmaraRose2000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 15:46   #3715
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

czesc dziewczyny jestem nowa na watku . szukam pomocy kogos kto zna sie na rzeczy , mam problemy z cera : otwarte pory , zaskorniaki ,przebarwienia .. bla bla bla .. chcialabym sprobowac zabawy z kwasami (gdzies uslyszalam ze to pomaga ) ale wizyta u kosmetyczki okazala sie totalna klapa , zamiast oczyscic -oberwala mnie ze skory na calej twarzy ! mam mnostwo pytan .. przyjmiecie mnie ?
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:02   #3716
norana
Zadomowienie
 
Avatar norana
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: fajne miasto
Wiadomości: 1 338
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez aliś Pokaż wiadomość
O matko ja się najbardziej boję tego buraka, jak z takim burakiem wyjść do ludzi. Nie no, mnie się też wydawało ze jestem odporna na kwasy w końcu robiłak kilka razy po prawie 20% migdałą, stosowałam Lysanel, Toniki itd, ale tym razu mnie piekło mocno i jak zaczęło bielieć to sie wystraszyłam. Być może taka reakcja dletego, że wczesniej przez 2-3 dni pod rząd smarowałam się Tonikiem z BHA i raz Lysanelem i skórę juz miałam mocno przesuszoną
ja z burakiem nie wychodze do ludzi robię peeling wieczorem i na drugi dzień już skóra jest ok tylko jest strasznie napięta.
__________________
http://suwaczki.slub-wesele.pl/20101016310113.html

lubisz zwierzęta- nie bądź obojętny- tylko człowiek może im pomóc- podpisz petycję- okrucieństwo wobec zwierząt- http://www.petycjeonline.pl/petycja/...ia-wolnosci/66

norana jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 16:24   #3717
WinlyEm
po prostu Łinli
 
Avatar WinlyEm
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: nad samym morzem ;)
Wiadomości: 7 726
GG do WinlyEm
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Cytat:
Napisane przez ooodeta Pokaż wiadomość
czesc dziewczyny jestem nowa na watku . szukam pomocy kogos kto zna sie na rzeczy , mam problemy z cera : otwarte pory , zaskorniaki ,przebarwienia .. bla bla bla .. chcialabym sprobowac zabawy z kwasami (gdzies uslyszalam ze to pomaga ) ale wizyta u kosmetyczki okazala sie totalna klapa , zamiast oczyscic -oberwala mnie ze skory na calej twarzy ! mam mnostwo pytan .. przyjmiecie mnie ?
oczywiście. zapraszam do czytania wątku od początku (ja jestem na 10 stronie bo teraz zamierzam wziąc sie na migdał)
__________________


I love M*A*D minerals
WinlyEm jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:12   #3718
ooodeta
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Italia
Wiadomości: 898
GG do ooodeta
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

jestem w trakcie czytania na stronie 7 ale przeraza mnie mysl kompletowania zestawu i mieszania tego .. wolalabym miec gotowe .. dodatkowy problem -nie mieszkam w polsce i bede dlugo czelac na paczke .. dlatego obejrzalam sobie peelingi migdalowe na allegro i znalazlam taki oto gotowy pelny zestaw do wykonania zabiegu :

http://allegro.pl/item732698419_40_k...g_wys_24h.html

co o tym mysla migdalowe weteranki ? no i zestaw nie posiada niczego aby przygotowac skore .. tylko ostra jazda tak od razu , poza tym kwas migdalowy ma stezenie 40% .. jak na 1 raz to chyba bedzie samobojstwo ? prosze o rady
ooodeta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 17:57   #3719
klaudynka4
Zakorzenienie
 
Avatar klaudynka4
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Ulica Sezamkowa
Wiadomości: 7 096
GG do klaudynka4 Send a message via Skype™ to klaudynka4
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

Czy ten krem
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=27639
nadaje się do użycia po peelingu kwasowym?
__________________
Moja wymiana
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=878926
klaudynka4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-09-16, 22:04   #3720
honey100
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 8
Dot.: Peeling migdałowy i inne peelingi kwasowe - wymiana doświadczeń. ZBIORCZY

witaj
ja kupiłam gotowy zestaw na allegro i jestem bardzo zadowolona, profesjonalne kosmetyki po zabiegu działają cuda tak wiec polecam, jak coś pisz na priv to napisze Ci u kogo możesz kupować bo sprawdzony
pozdrawiam
honey100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Biochemia kosmetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 23:51.