Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII ! - Strona 17 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-07-07, 17:50   #481
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

U nas cały czas jesienna pogoda Czasem na dzień lub dwa pogoda się poprawi i tyle. Brak słów. Jesień mieliśmy piękną to teraz wiosna do dooopy.

Bardzo lubię czas od 1 listopada aż do Bożego Narodzenia. Grudzień to już w ogóle jest magia i czyste szaleństwo.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 19:17   #482
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja odliczam dni do urlopu. Mam w sierpniu, potem młoda do szkoły, i oczekiwanie na 1 listopada. Do świąt zleci raz dwa. Na razie muszę jeszcze przeczołgać się przez te upały które zapowiadają po niedzieli.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 20:00   #483
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Zazdroszczę tych upałów. Pojechalibyśmy nad morze albo jezioro (jedno i drugie mamy blisko), bo ostatnio pogoda pozwoliła na to w maju

Święta będą na nowym domu Będzie nawet miejsce na choinkę
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 21:11   #484
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

A ja skorzystam, ze jest lato i z Mężem bierzemy urlop i śmigamy do Grecji już nie mogę się doczekać. Właściwie to zdecydowaliśmy o tym 2 tygodnie temu.

Lubię upał, zimę też. Taka skrajna jestem
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-07, 21:15   #485
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

My póki co jeszcze nie możemy sobie pozwolić na takie prawdziwe wakacje (pod koniec lipca mamy urlop, jedziemy do Polski) ale mam nadzieję, że kiedyś się uda
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 09:08   #486
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

My w tym roku mieliśmy plan żeby znowu pojechać do Grecji (kocham ten kraj&#128525 ale niestety Tż nie dostanie teraz urlopu i doszła nam masa nieplanowanych wydatków co do tegorocznych świąt to trochę się ich obawiam, bo będzie to pierwsza wigilia spędzona u rodziców mojego faceta, wcześniej zawsze jeździliśmy do mnie gdzie spotykała się cała moja rodzina, koło 20 osób, a teraz będzie nas tylko 4 i jakoś tak dziwnie..
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 10:36   #487
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja w zeszlym roku na swieta bylam w Amsterdamie. Z mezem i dwojka przyjaciol. To byl taki spontaniczny wyjazd. Nie planowalismy jakiejs specjalnej kolacji wigilijnej ani nic takiego. Mielismy tylko oplatek. 24 wieczorem nagle nas natchnelo, ze moze jednak. Znalezlismy polski sklep, bardzo mily pan sie zlitowal i otworzyl nam juz po zamknieciu. Kupilismy co trzeba i... poczulismy ducha swiat Fajnie bylo.

Tak sie w zeszlym roku cieszylam na swieta, choinke i wszystkie ozdoby, koledy i przede wszystkim jedzenie ale im blizej tym bardziej tracilam motywacje i chec do wszystkiego. Chyba bylam przemeczona. I nie mialam ani choinki, ani ozdob, ani nic. Ale spedzilam ten czas w bardzo milym towarzystwie i to sie liczy najbardziej
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 15:02   #488
Ondiine
Wtajemniczenie
 
Avatar Ondiine
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 2 586
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
My w tym roku mieliśmy plan żeby znowu pojechać do Grecji (kocham ten kraj&#128525 ale niestety Tż nie dostanie teraz urlopu i doszła nam masa nieplanowanych wydatków co do tegorocznych świąt to trochę się ich obawiam, bo będzie to pierwsza wigilia spędzona u rodziców mojego faceta, wcześniej zawsze jeździliśmy do mnie gdzie spotykała się cała moja rodzina, koło 20 osób, a teraz będzie nas tylko 4 i jakoś tak dziwnie..
To może zrobicie jedno wspólne spotkanie Ja bym się starała takie zorganizować, dwie dodatkowe osoby może u Twoich rodziców nie będą robiły różnicy?
__________________
Work, but don't forget to live.
Ondiine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 16:18   #489
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
To może zrobicie jedno wspólne spotkanie Ja bym się starała takie zorganizować, dwie dodatkowe osoby może u Twoich rodziców nie będą robiły różnicy?
Niestety z tym byłyby pewne problemy logistyczne ponieważ obie rodziny łączy kilkaset kilometrów dodatkowo my mieszkamy w jeszcze innym mieście więc święta dla nas to głównie rozjazdy i podróże ale ma to trochę swój urok zawsze mamy przygotowana świąteczna playlistę w aucie i sobie śpiewamy tylko dla mnie Wigilia to bardzo rodzinny czas i trochę mi szkoda ze w tym roku będzie nas tak mało tym bardziej ze rodzina Tż raczej traktuje święta jako obowiązek i żadnego "ducha świat" tam nie czuć
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 16:52   #490
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Ondiine Pokaż wiadomość
U mnie pogoda dziś iście jesienna, trochę nostalgiczna, i tak sobie wyobraziłam koniec lata i zaraz 1 listopada, a później chwila moment i święta... Jakie to fajne, że cały rok się na coś czeka
Powoli zaczynam odczuwać lekki dreszczyk na myśl o świętach, znacie to uczucie?
Jeszcze nie czuję tego, ciekawa jestem czy w tym roku uda się poczuć. W zeszłym jakoś niezbyt cieszyłam się na święta, nie mogłam wkręcić się w klimat, a i same święta średnio udane były. Może w tym roku będzie lepiej.

Zazdroszczę Grecji Gdzie lecicie dziuba?
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-08, 19:36   #491
dziuba85
Zakorzenienie
 
Avatar dziuba85
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Mazowieckie
Wiadomości: 6 838
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Jedziemy nad morze egejskie - Grecja kontynentalna.
San Panteleimon - Riwiera Olimpijska, bo chcemy zobaczyć: Ateny, Delfy, Olimp
__________________
10.08.2008
28.04.2012

Córcia 21.04.2018 <3

dziuba85 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-08, 19:54   #492
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Jedziemy nad morze egejskie - Grecja kontynentalna.
San Panteleimon - Riwiera Olimpijska, bo chcemy zobaczyć: Ateny, Delfy, Olimp
Super wybor polecam też starożytne miasto Dion jak będziecie mieli okazję no i przy okazji Olimpu źródełko Afrodyty, przyjemne widoczki po drodze
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 09:38   #493
Niambie
Zadomowienie
 
Avatar Niambie
 
Zarejestrowany: 2010-04
Lokalizacja: Londyn
Wiadomości: 1 485
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

uploadfromtaptalk1468053467336.jpg Specjalnie wysiadlam z autobusu i sie cofnelam, zeby zrobic zdjecie
Niambie jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 12:28   #494
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Ja będąc dzisiaj w sklepie z tzw kurzołapami wyhaczyłam wielbłąda z ustrojoną choinką na garbie i w mikołajowej czapce. Wyjątkowo paskudne to było. Piekę pomarańczowy sernik.
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 12:58   #495
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Ja będąc dzisiaj w sklepie z tzw kurzołapami wyhaczyłam wielbłąda z ustrojoną choinką na garbie i w mikołajowej czapce. Wyjątkowo paskudne to było. Piekę pomarańczowy sernik.
Ja ostatnio widziałam domek dla chomika z choinką i się śmiałam do Tż że kupimy naszemu zwierzakowi w grudniu, niech też poczuje magię świąt, a co! a ten sernik pomarańczowy to już jakiś sprawdzony przepis czy nowość?
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 17:24   #496
wikajaga
Zadomowienie
 
Avatar wikajaga
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: mały, biały domek...
Wiadomości: 1 460
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Przepis sprawdzony, piekę go na święta zawsze. Tylko zamiast zwykłego sera dałam pomarańczowy z wiaderka zakupiony w Biedronce. Nawet jadalny

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

******167 dni, 6 godzin i 35 minut*****
__________________
Chyba mam uczulenie na czekoladę...
Puchnie mi od niej tyłek..

Odliczam do kolejnych świąt BN..
wikajaga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 17:39   #497
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Załącznik 6526576 Specjalnie wysiadlam z autobusu i sie cofnelam, zeby zrobic zdjecie
Super

Byliśmy dziś z chłopem w Biedronce i upolowałam sobie cieplutkie buciki na zimę (te ciapaki w stylu Emu) za zawrotną kwotę... 12zł Kolor nie do końca mój, ale taka cena + gumowa, a nie piankowa podeszwa = idealne ciapaki do porannych zimowych spacerów z psem Do tego wyhaczyłam jeszcze grube (z misiem wewnątrz ), wysokie skarpety w zimowe wzory za 4zł
Zimo, przybywaj!

Zamówiłam kolejną partię prezentów dla męża, później dokupię mu już chyba tylko bluzę, koszulkę i e-papierosa

Właśnie popijam gorącą czekoladę o smaku bananowym
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 18:41   #498
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez wikajaga Pokaż wiadomość
Przepis sprawdzony, piekę go na święta zawsze. Tylko zamiast zwykłego sera dałam pomarańczowy z wiaderka zakupiony w Biedronce. Nawet jadalny

---------- Dopisano o 18:24 ---------- Poprzedni post napisano o 18:20 ----------

******167 dni, 6 godzin i 35 minut*****
Muszę spróbować ten ser bo ostatnio chodzi za mną jakiś dobry sernik

---------- Dopisano o 19:41 ---------- Poprzedni post napisano o 19:37 ----------

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Super

Byliśmy dziś z chłopem w Biedronce i upolowałam sobie cieplutkie buciki na zimę (te ciapaki w stylu Emu) za zawrotną kwotę... 12zł Kolor nie do końca mój, ale taka cena + gumowa, a nie piankowa podeszwa = idealne ciapaki do porannych zimowych spacerów z psem Do tego wyhaczyłam jeszcze grube (z misiem wewnątrz ), wysokie skarpety w zimowe wzory za 4zł
Zimo, przybywaj!

Zamówiłam kolejną partię prezentów dla męża, później dokupię mu już chyba tylko bluzę, koszulkę i e-papierosa

Właśnie popijam gorącą czekoladę o smaku bananowym
Ja jeszcze żadnych prezentów nie mam i nawet pomysłów boję się ze np kupie coś mamie a ona do świąt kupi sobie to samo, ale w tym roku planuje od września powoli kupować prezenty, bo w grudniu na ostatnią chwilę jest finansowy armagedon
Co to za bananowa czekolada??
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-09, 19:10   #499
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Exclamation Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość

Ja jeszcze żadnych prezentów nie mam i nawet pomysłów boję się ze np kupie coś mamie a ona do świąt kupi sobie to samo, ale w tym roku planuje od września powoli kupować prezenty, bo w grudniu na ostatnią chwilę jest finansowy armagedon
Co to za bananowa czekolada??
A ile osób masz do obkupienia?
Ja mam zamiar załatwić prezenty jak najszybciej się da - na Święta wydatki zawsze piętrzą się nam w zastraszającym tempie, więc przynajmniej ten główny odpadnie.
Początkowo chciałam zbierać kasę aż do końca listopada i dopiero zacząć kupować, ale po drodze pewnie milion razy coś bym z niej podebrała , więc zbieram i kupuję stopniowo już od jakiegoś czasu

Ta czekolada jest z Krugera - sprzedawana na saszetki (nie widziałam dużego opakowania). Kupiłam w Kauflandzie
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-07-09, 19:52   #500
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
A ile osób masz do obkupienia?
Ja mam zamiar załatwić prezenty jak najszybciej się da - na Święta wydatki zawsze piętrzą się nam w zastraszającym tempie, więc przynajmniej ten główny odpadnie.
Początkowo chciałam zbierać kasę aż do końca listopada i dopiero zacząć kupować, ale po drodze pewnie milion razy coś bym z niej podebrała , więc zbieram i kupuję stopniowo już od jakiegoś czasu

Ta czekolada jest z Krugera - sprzedawana na saszetki (nie widziałam dużego opakowania). Kupiłam w Kauflandzie
Na pewno rodzice moi i rodzice Tż, mój brat i synek kuzynki i przyjaciółka Najmnieszy problem zawsze mam z bratem bo mowi wprost czego mu trzeba a co do czekolady to muszę poszukać bliżej świat, dobra jest?
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-10, 16:21   #501
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez Niambie Pokaż wiadomość
Załącznik 6526576 Specjalnie wysiadlam z autobusu i sie cofnelam, zeby zrobic zdjecie


Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Super

Byliśmy dziś z chłopem w Biedronce i upolowałam sobie cieplutkie buciki na zimę (te ciapaki w stylu Emu) za zawrotną kwotę... 12zł Kolor nie do końca mój, ale taka cena + gumowa, a nie piankowa podeszwa = idealne ciapaki do porannych zimowych spacerów z psem Do tego wyhaczyłam jeszcze grube (z misiem wewnątrz ), wysokie skarpety w zimowe wzory za 4zł
Zimo, przybywaj!

Zamówiłam kolejną partię prezentów dla męża, później dokupię mu już chyba tylko bluzę, koszulkę i e-papierosa

Właśnie popijam gorącą czekoladę o smaku bananowym
Ale fajne zakupy no ta systematycznosc z prezentami

U mnie nadal zero prezentów i ani narzuty, ani firan

I zero dreszczyku świątecznego, jeszcze nie naładowałam akumulatorow na zimę
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 06:26   #502
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Na pewno rodzice moi i rodzice Tż, mój brat i synek kuzynki i przyjaciółka Najmnieszy problem zawsze mam z bratem bo mowi wprost czego mu trzeba a co do czekolady to muszę poszukać bliżej świat, dobra jest?
Mi baaardzo smakuje Żałuję, że wzięłam tylko 2 saszetki

No to kilka prezentów będziesz musiała wymyślić Przynajmniej brat w jakiś sposób Cię odciąża Gorzej, jak zażyczy sobie czegoś za miliony monet

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość

Ale fajne zakupy no ta systematycznosc z prezentami

U mnie nadal zero prezentów i ani narzuty, ani firan

I zero dreszczyku świątecznego, jeszcze nie naładowałam akumulatorow na zimę
Muszę być systematyczna, bo inaczej wszystko przehulam na swoje zachcianki perfumowe

Z zakupów jestem bardzo zadowolona Teraz tylko czekam na sezon zimowy

Jakoś specjalnie nie dziwię się, że nie czujesz jeszcze świątecznego bzika - w końcu lato w pełni Ja za latem nie przepadam (a w upalne dni wręcz szczerze nienawidzę - dzisiejszy właśnie taki będzie ), więc ratuję się odpływaniem myślami gdzieś tam daleko, gdzie zimno i śnieżnie
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 16:16   #503
chouette_
Wtajemniczenie
 
Avatar chouette_
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 2 653
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez dziuba85 Pokaż wiadomość
Jedziemy nad morze egejskie - Grecja kontynentalna.
San Panteleimon - Riwiera Olimpijska, bo chcemy zobaczyć: Ateny, Delfy, Olimp
Zazdroszczę następnym razem jak będziemy planowali wakacje w Grecji to może właśnie w tych rejonach My tym roku celujemy w Wyspy Kanaryjskie. Tylko muszę się zdecydować na którąś

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Mi baaardzo smakuje Żałuję, że wzięłam tylko 2 saszetki

No to kilka prezentów będziesz musiała wymyślić Przynajmniej brat w jakiś sposób Cię odciąża Gorzej, jak zażyczy sobie czegoś za miliony monet


Muszę być systematyczna, bo inaczej wszystko przehulam na swoje zachcianki perfumowe


Z zakupów jestem bardzo zadowolona Teraz tylko czekam na sezon zimowy

Jakoś specjalnie nie dziwię się, że nie czujesz jeszcze świątecznego bzika - w końcu lato w pełni Ja za latem nie przepadam (a w upalne dni wręcz szczerze nienawidzę - dzisiejszy właśnie taki będzie ), więc ratuję się odpływaniem myślami gdzieś tam daleko, gdzie zimno i śnieżnie
O nieee, ja to samo. Ale jeszcze nie myślę o prezentach, potem się będę martwić

Dzisiaj mnie olśniło, że z TŻtem będziemy mieli pierwszą wspólną choinkę pierwsze święta jak mieszkamy razem
__________________
"... w ostatnim domu ktoś uchylił trochę drzwi i bardzo stary głos zawołał:
- Dokąd idziesz?
- Nie wiem - odpowiedział Włóczykij.
Drzwi zamknęły się i Włóczykij wszedł w las. Miał przed sobą sto mil ciszy."


chouette_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 16:30   #504
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
Zazdroszczę następnym razem jak będziemy planowali wakacje w Grecji to może właśnie w tych rejonach My tym roku celujemy w Wyspy Kanaryjskie. Tylko muszę się zdecydować na którąś


O nieee, ja to samo. Ale jeszcze nie myślę o prezentach, potem się będę martwić

Dzisiaj mnie olśniło, że z TŻtem będziemy mieli pierwszą wspólną choinkę pierwsze święta jak mieszkamy razem
Pamiętam nasze pierwsze wspólne święta 2 lata temu pierwsza choinka, ozdoby, pieczenie pierników..fajny czas generalnie, szczególnie ze my oboje mamy świra na punkcie świat
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 17:53   #505
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez wiki2501 Pokaż wiadomość
Pamiętam nasze pierwsze wspólne święta 2 lata temu pierwsza choinka, ozdoby, pieczenie pierników..fajny czas generalnie, szczególnie ze my oboje mamy świra na punkcie świat
Moje i męża pierwsze wspólne święta były kooope lat temu ale z sentymentem wspominam te sprzed dwóch lat, na nowym domu. Wszystko mam pięknie utrwalone na zdjęciach i często do nich wracam.
Mąż w pełni akceptuje mojego świra na punkcie dekorowania domu na Boże Narodzenie Wie, że co roku muszą być nowe firany do całego domu
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 18:33   #506
martyna_tina
Bang Bang Bang
 
Avatar martyna_tina
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 3 646
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez chouette_ Pokaż wiadomość
O nieee, ja to samo. Ale jeszcze nie myślę o prezentach, potem się będę martwić

Dzisiaj mnie olśniło, że z TŻtem będziemy mieli pierwszą wspólną choinkę pierwsze święta jak mieszkamy razem
Ja chciałabym, aby na koniec zostało jedynie martwienie się o moje prezenty Tzn. perfumy Duuużo perfum!

A Twój chłop w pełni zdaje sobie sprawę z tego, że masz lekkiego świra na punkcie Świąt?

Cytat:
Napisane przez Lady_AnneBelle Pokaż wiadomość
Moje i męża pierwsze wspólne święta były kooope lat temu ale z sentymentem wspominam te sprzed dwóch lat, na nowym domu. Wszystko mam pięknie utrwalone na zdjęciach i często do nich wracam.
Mąż w pełni akceptuje mojego świra na punkcie dekorowania domu na Boże Narodzenie Wie, że co roku muszą być nowe firany do całego domu
Kurde, ja nie lubię jak wychodzę na zdjęciach i przez to mamy malutko fotek z takich fajnych okazji... Chyba pora to zmienić.

Fajny mąż - wyrozumiały Kupiliście dodatkową szafę do magazynowania tych wszystkich firan?


165 dni do Świąt!

Popijam zimne piwko i wmawiam sobie, że te piekielne upały zaraz się skończą
__________________
CBT

Wymiana zapachowa
martyna_tina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 18:41   #507
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez martyna_tina Pokaż wiadomość
Kurde, ja nie lubię jak wychodzę na zdjęciach i przez to mamy malutko fotek z takich fajnych okazji... Chyba pora to zmienić.

Fajny mąż - wyrozumiały Kupiliście dodatkową szafę do magazynowania tych wszystkich firan?
Robię zdjęcia ozdób i wnętrz
Też nie lubię jak wychodzę na zdjęciach

Szafę mam ogromną, na całą szerokość sypialni, także póki co o miejsce martwić się nie muszę Tym bardziej, że żyjemy na dwa domy (w sumie to na trzy) i trochę rzeczy mam w jednym, trochę w drugim, część w trzecim
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 18:53   #508
izometryczna
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 181
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Część, można się dołączyć? jestem mega mega swirem świątecznym moja dewiza:"nigdy nie ma na tyle lampek/bombek/ozdób itp zeby nie mogło być więcej" chwilowo w związku na odległość, w przyszłym roku wychodzę za mąż, a po ślubie kupujemy dom, więc dopiero bede mogła głupiec i szaleć
izometryczna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 18:58   #509
Lady_AnneBelle
Carpe Diem!
 
Avatar Lady_AnneBelle
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Noord Holland
Wiadomości: 7 269
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez izometryczna Pokaż wiadomość
Część, można się dołączyć? jestem mega mega swirem świątecznym moja dewiza:"nigdy nie ma na tyle lampek/bombek/ozdób itp zeby nie mogło być więcej" chwilowo w związku na odległość, w przyszłym roku wychodzę za mąż, a po ślubie kupujemy dom, więc dopiero bede mogła głupiec i szaleć
Witaj

U mnie ozdób też nigdy za wiele. Zawsze znajdzie się miejsce Problem jedynie w tym, że nie zawsze mogę znaleźć to czego szukam.

Gratuluję ślubu i planów związanych z domem
My +/- we wrześniu wprowadzamy się do nowego domu.
__________________

Z uniesień pozostało mi uniesienie brwi,
ze wzruszeń - wzruszenie ramion.



home sweet home

Lady_AnneBelle jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-07-11, 19:11   #510
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Coraz bliżej Święta!- kochamy Święta Bożego Narodzenia cz. VIII !

Cytat:
Napisane przez izometryczna Pokaż wiadomość
Część, można się dołączyć? jestem mega mega swirem świątecznym moja dewiza:"nigdy nie ma na tyle lampek/bombek/ozdób itp zeby nie mogło być więcej" chwilowo w związku na odległość, w przyszłym roku wychodzę za mąż, a po ślubie kupujemy dom, więc dopiero bede mogła głupiec i szaleć
Witamy
związek na odległość...skąd ja to znam z ozdobami mam podobnie, mogą leżeć tego tony a ja i tak pójdę i kupie więcej
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-01-01 23:24:56


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:07.