Straszny wątek cz. 2. - Strona 63 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-06-11, 06:57   #1861
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Courtney_ Pokaż wiadomość
To mi się przypomniało jak szwagier mówił, że zawsze jak ich odwiedzi ciotka X i pochwali- o jakie ładne kwiaty w ogrodzie, czy jakieś zwierzątka o zagrodzie, to zawsze potem te chwalone kwiaty usychały, a zwierzątko zdechło. I pewnego razu ta ciocia X była u mnie. Miałam piękna jukę, która rosła od wielu lat. No ciocia pochwaliła i po tym moja juka nagle z dnia na dzień zaczęła usychać. Nie zdołałam jej uratować. Może zbieg okoliczności, a może jednak są osoby które rzucają urok nawet nieświadomie.
Dlatego u tz w rodzinie i u nas, jak widzimy u siebie kwiatki ladne czy zwierzatko to mowimy oj ale masz paskudnego kwiatka. i kazdy wie o co chodzi.

Choc wierzę ze niektorzy maja taka dziwna moc i wszystko psuja chocby wzrokiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 07:29   #1862
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Dlatego u tz w rodzinie i u nas, jak widzimy u siebie kwiatki ladne czy zwierzatko to mowimy oj ale masz paskudnego kwiatka. i kazdy wie o co chodzi.

Choc wierzę ze niektorzy maja taka dziwna moc i wszystko psuja chocby wzrokiem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślałam, że to tylko z ciastem tak działa. U mnie nie wolno patrzeć na ciasto drożdżowe i się zachwycać jak rośnie, bo wyjdzie klapa.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 08:54   #1863
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

U nas to jak się jeszcze bierze od kogoś sadzonke to trzeba zostawić grosza, żeby roślina nie padla i też się kwiatów nie chwali, bo usychaja
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 09:17   #1864
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
U nas to jak się jeszcze bierze od kogoś sadzonke to trzeba zostawić grosza, żeby roślina nie padla i też się kwiatów nie chwali, bo usychaja
Ej to która z Was przyjdzie do mnie i powychwala pod niebiosa jednego kwiatka? Bo mi żl go wyrzucić, a rośnie jak pokręcony i krzywo i jest ogromny i ma już chyba ze trzy patyki do podtrzymywania.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 10:58   #1865
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
U nas to jak się jeszcze bierze od kogoś sadzonke to trzeba zostawić grosza, żeby roślina nie padla i też się kwiatów nie chwali, bo usychaja


Ja znam wersje, ze wlasnie kradzione najlepiej rośnie i trzeba szczepki łapać jak właściciel nie patrzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 14:49   #1866
lukreti
Wtajemniczenie
 
Avatar lukreti
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Małopolska
Wiadomości: 2 593
GG do lukreti
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ej to która z Was przyjdzie do mnie i powychwala pod niebiosa jednego kwiatka? Bo mi żl go wyrzucić, a rośnie jak pokręcony i krzywo i jest ogromny i ma już chyba ze trzy patyki do podtrzymywania.
Ja mogę...bo mam złe oko😉

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Moje skromne prace
ZAPRASZAM
Blogowanie pora zacząć
MÓJ BLOG
lukreti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-11, 15:14   #1867
Devon_rose
Zakorzenienie
 
Avatar Devon_rose
 
Zarejestrowany: 2015-01
Wiadomości: 4 710
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez lisnov Pokaż wiadomość
Ej to która z Was przyjdzie do mnie i powychwala pod niebiosa jednego kwiatka? Bo mi żl go wyrzucić, a rośnie jak pokręcony i krzywo i jest ogromny i ma już chyba ze trzy patyki do podtrzymywania.
Wystaw pod śmietnik to ktoś sobie przygarnie.

U mnie też mówi się, że kwiatki są paskudne aby sie nie obraziło i nie zdechło.
__________________

Zwierzak to nie rzecz, nie kupuj go na prezent !

Edytowane przez Devon_rose
Czas edycji: 2017-06-11 o 15:16
Devon_rose jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-06-11, 15:18   #1868
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Mitsukki Pokaż wiadomość
Ja znam wersje, ze wlasnie kradzione najlepiej rośnie i trzeba szczepki łapać jak właściciel nie patrzy


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja też. Nawet mieliśmy "kradzione" poziomki na działce. Co prawda one przerosły z cudzej działki na wspólną aleję, ale jednak.
Pięknie rosły.

Jako dziecko byłam z ojcem w Splicie. Przywieźliśmy stamtąd jakieś duże nasiona, mama posadziła je w doniczkach. Jedno wykiełkowało i wyrosła z niego dorodna palma. Kiełkowało z pól roku chyba. Dziwnym trafem, kiedy ojciec dość ciężko zachorował, palma uschła. A nic tego nie zapowiadało, stała sobie w jednym miejscu przez lata.
Słyszałam też, że taka zwyczajna domowa paprotka reaguje na stan zdrowia domowników - choruje razem z nimi.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 10:24   #1869
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Kwiatki to w ogóle tajemnicze stworzenia - wszystkim naokoło pięknie rosną, natomiast u mnie nawet kaktusy szlag trafił
Dwa ostatnie oddałam kumpeli, co to nawet z zabiedzonego patyka potrafi wyczarować pięknego storczyka.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 10:27   #1870
MartaMagda
Zakorzenienie
 
Avatar MartaMagda
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: z szafy
Wiadomości: 7 859
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez Sziket Pokaż wiadomość
Kwiatki to w ogóle tajemnicze stworzenia - wszystkim naokoło pięknie rosną, natomiast u mnie nawet kaktusy szlag trafił
Dwa ostatnie oddałam kumpeli, co to nawet z zabiedzonego patyka potrafi wyczarować pięknego storczyka.
Ale wiesz, że trzeba podlewać
__________________
Nina 💕 29.01.2017
MartaMagda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 10:48   #1871
201803090921
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 538
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że trzeba podlewać
No, tak jakby A tak serio, to po pierwsze nie mam zbyt dobrych miejsc na kwiatki, bo koty wszystko zniszczą, a po drugie nie mam ręki do roślin. Przykład: w poprzednim mieszkaniu dostałam bambusa. Postawiłam przy oknie, podlewałam, dbałam tak, jak trzeba - a on siedział i niemal zero przyrostu. Oddałam mamie, ona wstawiła go do łazienki (z oknem), jak nie zapomni to podleje... i obecnie bambus ma z 1,5m wysokości.
201803090921 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-12, 10:53   #1872
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Pamietam jak ze storczyka zostaly mi tylko patyki. Mówię do niego, wyrzucam Cie jutro, skoro i tak juz umarles. Wstaje rano, a on ma paki. tz sie smial ze postraszylam i podzialalo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 11:24   #1873
Mitsukki
Naczelny Hipster
 
Avatar Mitsukki
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 9 341
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Pamietam jak ze storczyka zostaly mi tylko patyki. Mówię do niego, wyrzucam Cie jutro, skoro i tak juz umarles. Wstaje rano, a on ma paki. tz sie smial ze postraszylam i podzialalo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mojej mamie wszystko pięknie rośnie, a ona do tych roślin ciągle mówi jak coś z nimi robi A jak coś nie rośnie, to właśnie grozi, że wywali. I nagle rosną ;D
__________________


Cytat:
Napisane przez cava Pokaż wiadomość
Jestem dzieckiem chaosu, tylko chaotyczne działania mają u mnie prawo bytu i nie przyprawiają mnie o zniechęcenie, poczucie bycia niewolnikiem, marazm i łzy w oczach.
Mitsukki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 14:15   #1874
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez MartaMagda Pokaż wiadomość
Ale wiesz, że trzeba podlewać
Hahaha

Ja właśnie odratowuje bluszcza, którego przelałam pare razy i ugnił
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 14:58   #1875
wiki2501
Rozeznanie
 
Avatar wiki2501
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 835
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Pamietam jak ze storczyka zostaly mi tylko patyki. Mówię do niego, wyrzucam Cie jutro, skoro i tak juz umarles. Wstaje rano, a on ma paki. tz sie smial ze postraszylam i podzialalo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Z moim storczykiem było to samo, patrzę stoi taki badyl uschnięty i mówię do Tz żeby wywalił rano jak będzie szedł na śmietnik rano patrzę a tu pąki ☺

Wysłane z mojego SM-G357FZ przy użyciu Tapatalka
wiki2501 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-12, 16:23   #1876
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Moim amarylisom chyba puszczę wiązankę, bo dziady przestały kwitnąć.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 14:43   #1877
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Ja też. Nawet mieliśmy "kradzione" poziomki na działce. Co prawda one przerosły z cudzej działki na wspólną aleję, ale jednak.
Pięknie rosły.

Jako dziecko byłam z ojcem w Splicie. Przywieźliśmy stamtąd jakieś duże nasiona, mama posadziła je w doniczkach. Jedno wykiełkowało i wyrosła z niego dorodna palma. Kiełkowało z pól roku chyba. Dziwnym trafem, kiedy ojciec dość ciężko zachorował, palma uschła. A nic tego nie zapowiadało, stała sobie w jednym miejscu przez lata.
Słyszałam też, że taka zwyczajna domowa paprotka reaguje na stan zdrowia domowników - choruje razem z nimi.
O Matko aż mnie zamurowało jak to przeczytałam. Moja córka o której już wspominałam w tym wątku miała palmę którą kupiła sobie podczas wycieczki szkolnej w Palmiarni. Palma rosła jak szalona, nie nadążałam jej przesadzać do coraz to większych doniczek. Po śmierci córki palma uschła w ciągu dwóch miesięcy, pomimo moich prób reanimacji jej. Jednak rośliny też mają jakąś moc.
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!

Edytowane przez monica82
Czas edycji: 2017-06-13 o 14:45
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 18:46   #1878
Vivienne
... choć nie Westwood
 
Avatar Vivienne
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Polska B
Wiadomości: 27 979
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

U mnie nigdy kwiatki nie rosna, paprotki przy mnie umieraly,dopiero po zmianie pokoju jakoś funkcjonowały. Fakt, okazem zdrowia nie jestem. Teraz nie mam żadnych kwiatków, tylko fejki, po co mam sie denerwować
__________________
Dopóki nie skorzystałem z Internetu,
nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów

Stanisław Lem

Vivienne jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-13, 21:01   #1879
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez monica82 Pokaż wiadomość
O Matko aż mnie zamurowało jak to przeczytałam. Moja córka o której już wspominałam w tym wątku miała palmę którą kupiła sobie podczas wycieczki szkolnej w Palmiarni. Palma rosła jak szalona, nie nadążałam jej przesadzać do coraz to większych doniczek. Po śmierci córki palma uschła w ciągu dwóch miesięcy, pomimo moich prób reanimacji jej. Jednak rośliny też mają jakąś moc.
Tez uwazam ze maja moc.
Cytat:
Napisane przez Vivienne Pokaż wiadomość
U mnie nigdy kwiatki nie rosna, paprotki przy mnie umieraly,dopiero po zmianie pokoju jakoś funkcjonowały. Fakt, okazem zdrowia nie jestem. Teraz nie mam żadnych kwiatków, tylko fejki, po co mam sie denerwować
Przypomniala mi sie akcja u szwagierki. Wchodze po sporej przerwie do jej salonu i mowie oooo jaki paskudny storczyk, gdzie kupilas?
A ona w smiech az sie poplakala.
Kapnelam sie po chwili, ze to sztuczny storczyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-06-14, 14:22   #1880
monica82
Zakorzenienie
 
Avatar monica82
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: CIN
Wiadomości: 4 835
GG do monica82
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Tez uwazam ze maja moc.

Przypomniala mi sie akcja u szwagierki. Wchodze po sporej przerwie do jej salonu i mowie oooo jaki paskudny storczyk, gdzie kupilas?
A ona w smiech az sie poplakala.
Kapnelam sie po chwili, ze to sztuczny storczyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
CZŁOWIEK UCZY SIĘ PRZEZ CAŁE ŻYCIE



A ja będę Twym Aniołem,
Twą radością, smutkiem, żalem.
Będę gwiazdą na twym niebie,
Będę zawsze obok ciebie...
Miłość? Coś takiego nie istnieje!!!
monica82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 12:31   #1881
Nightmare666
Holy Crap!
 
Avatar Nightmare666
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Misty Mountains
Wiadomości: 39 309
GG do Nightmare666
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Odkryłam ostatnio ten kanał na YT https://www.youtube.com/channel/UC7X...N6KGMFzELHtlUQ Bardzo klimatyczny, dla mnie idealnie pasujący do tego wątku. Chłopaki robią kawał solidnej roboty, pokłony dla nich
__________________
"Na to , co Bóg mi dzisiaj objawił niejeden ksiądz się oburzy :
Do nieba pójdą wszystkie zwierzęta , a ludzie tylko niektórzy " - Michał Zabłocki
Nightmare666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-15, 20:46   #1882
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez invi_08 Pokaż wiadomość
Przypomniala mi sie akcja u szwagierki. Wchodze po sporej przerwie do jej salonu i mowie oooo jaki paskudny storczyk, gdzie kupilas?
A ona w smiech az sie poplakala.
Kapnelam sie po chwili, ze to sztuczny storczyk.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobrze że nie zostawiła Ci kluczy z prośbą o podlewanie kwiatków ...
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 06:48   #1883
invi_08
Zakorzenienie
 
Avatar invi_08
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 5 935
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

[1=b872d78680f891d873273d3 1baaf276c9d6e57ec_6594a44 f1cc14;74691911]Dobrze że nie zostawiła Ci kluczy z prośbą o podlewanie kwiatków ...[/QUOTE]
W sumie racja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
invi_08 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-16, 16:45   #1884
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Ja kiedyś do koleżanki wpadłam, na stole wazon z pękiem dorodnych goździków. Mówię, jejku, jakie piękne i rzucam się powąchać. A one, cholery, sztuczne. Ale jak prawdziwe. Tylko dziabnęłam się w nos, bo sztywne były.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 19:57   #1885
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Przypomnialo mi się jak ostatnio pilnowalam mojego 4 letniego siostrzenca i nagle zaczal mi opowiadac o tym, ze dawno temu mieszkal w miejscu gdzie bylo bardzo cieplo, byly piramidy z kamienia, ale nagle przyszla jakas katastrofa, wszystko zostalo zniszczone, i prawie wszyscy zgineli. Ja oslupiala slucham z jaka dokladnoscia opowiada o tych piramidach itp i mowie do niego,że pewnie ogladal jakis program i dopytuje, a on do mnie,ze nie to bylo juz dawno jak on byl doroslym panem hmm ponoc male dzieci maja przeblyski poprzednich wcielen, kto wie
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 20:31   #1886
Olushka
Zakorzenienie
 
Avatar Olushka
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Downtown
Wiadomości: 15 219
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Przypomnialo mi się jak ostatnio pilnowalam mojego 4 letniego siostrzenca i nagle zaczal mi opowiadac o tym, ze dawno temu mieszkal w miejscu gdzie bylo bardzo cieplo, byly piramidy z kamienia, ale nagle przyszla jakas katastrofa, wszystko zostalo zniszczone, i prawie wszyscy zgineli. Ja oslupiala slucham z jaka dokladnoscia opowiada o tych piramidach itp i mowie do niego,że pewnie ogladal jakis program i dopytuje, a on do mnie,ze nie to bylo juz dawno jak on byl doroslym panem hmm ponoc male dzieci maja przeblyski poprzednich wcielen, kto wie


Wybujała wyobraźnia. Mam 3 letniego kuzyna. Na co dzień opowiada takie rzeczy, że ryczę ze śmiechu


Wysłane z iPhone
__________________
12.2015

redukcja od 05.2023
68 - 67 - 66 - 65 - 64 - 63 - 62 - 61 - 60 - 59 - 58
Olushka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 21:00   #1887
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez blueania Pokaż wiadomość
Przypomnialo mi się jak ostatnio pilnowalam mojego 4 letniego siostrzenca i nagle zaczal mi opowiadac o tym, ze dawno temu mieszkal w miejscu gdzie bylo bardzo cieplo, byly piramidy z kamienia, ale nagle przyszla jakas katastrofa, wszystko zostalo zniszczone, i prawie wszyscy zgineli. Ja oslupiala slucham z jaka dokladnoscia opowiada o tych piramidach itp i mowie do niego,że pewnie ogladal jakis program i dopytuje, a on do mnie,ze nie to bylo juz dawno jak on byl doroslym panem hmm ponoc male dzieci maja przeblyski poprzednich wcielen, kto wie
Ja akurat wierzę w kolejne życia. Dużo takich historii się słyszy, dzieciaki podobno mogą coś pamiętać. Pamiętam film o chłopcu, który pamiętał poprzednie życie, odnaleziono nawet opisywany przez niego dom i następne pokolenie ludzi o których opowiadał.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 21:15   #1888
lolusl
Japońska rzepa
 
Avatar lolusl
 
Zarejestrowany: 2007-01
Wiadomości: 29 367
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Ja wierzę w reinkarnację.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Cause he gets up in the morning,
And he goes to work at nine,
And he comes back home at five-thirty,
Gets the same train every time.
’Cause his world is built ’round punctuality,
It never fails.
lolusl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 21:20   #1889
blueania
Zakorzenienie
 
Avatar blueania
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 4 653
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Cytat:
Napisane przez I ona Pokaż wiadomość
Ja akurat wierzę w kolejne życia. Dużo takich historii się słyszy, dzieciaki podobno mogą coś pamiętać. Pamiętam film o chłopcu, który pamiętał poprzednie życie, odnaleziono nawet opisywany przez niego dom i następne pokolenie ludzi o których opowiadał.
Tez ogladalam ten film Ja na poczatku puscilam ta historie mimo uszu bo bylam przekonana,ze opowiada mi cos co widzial w bajce.Opisal, ze piramidy byly ogromne, z duzego kamienia, byly tam znaki i rozne napisy. Ale zapytalam skad to wie i czy moze ogladal to gdzies, ale wtedy powiedzial,ze wie bo tam byl i byl wtedywlasnie takim doroslym panem. I zaraz stracil zainteresowanie tematem niestety

Edytowane przez blueania
Czas edycji: 2017-06-30 o 21:22
blueania jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-06-30, 21:38   #1890
I ona
Zakorzenienie
 
Avatar I ona
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 5 490
Dot.: Straszny wątek cz. 2.

Takie historie są niesamowite. Myślę, że jest to ogromny szok dla dorosłej osoby kiedy dziecko tak normalnie powie, że kiedyś było, umarło, coś robiło.

Ja wierzę w reinkarnację od dziecka, chociaż nikt mi o tym nie mówił. Rodzina katolicka, zdecydowanie nie wierząca w coś takiego ani żadne zjawiska paranormalne. Jako dziecko miałam pewne wyobrażenia senne można powiedzieć w sferze seksualnej (nie będe tu pisać co dokładnie), nie mogłam wiedzieć że coś takiego jest naprawdę (nie chodzi o zwykły sex), nie widziałam tego nigdzie. I byłam mocno zaskoczona kiedy odkryłam kilka lat później za pośrednictwem internetu że takie coś istnieje. Do dziś nie mogę jakoś ogarnąć tego skąd sie to u mnie jako małego dziecka wzięło.
I ona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-01-17 17:19:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:34.