Czy wasi faceci też tak mają? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2017-07-11, 21:18   #1
AlinaPL
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 20

Czy wasi faceci też tak mają?


Witam

Muszę zapytac bo już sama nie wiem co o tym sądzić, mój TŻ od kiedy jesteśmy ze sobą ma według mnie dziwne upodobania dotyczące mojego ciała, często gdy jesteśmy sami wkłada mi dłonie pod bluzkę i dotyka moich piersi bo tak lubi... to samo gdy leżymy sobie lub śpimy razem, też zawsze jego dłonie leżą na moich piersiach, tak samo moje miejsca intymne, gdy jestem naga i leże na łóżku to on może patrzeć się tam ciągle i nigdy mu się nie nudzi, czuję się jak na wizycie u ginekologa...
Chciałam zapytać czy wasi TŻ też maja takie odchyły czy tylko mój ?
AlinaPL jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 09:24   #2
Hanako
lubi eks swojego męża
 
Avatar Hanako
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 1 791
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają ? ...

Cytat:
Napisane przez AlinaPL Pokaż wiadomość
Witam

Muszę zapytac bo już sama nie wiem co o tym sądzić, mój TŻ od kiedy jesteśmy ze sobą ma według mnie dziwne upodobania dotyczące mojego ciała, często gdy jesteśmy sami wkłada mi dłonie pod bluzkę i dotyka moich piersi bo tak lubi... to samo gdy leżymy sobie lub śpimy razem, też zawsze jego dłonie leżą na moich piersiach, tak samo moje miejsca intymne, gdy jestem naga i leże na łóżku to on może patrzeć się tam ciągle i nigdy mu się nie nudzi, czuję się jak na wizycie u ginekologa...
Chciałam zapytać czy wasi TŻ też maja takie odchyły czy tylko mój ?
Co to zmienia, czy nasi faceci mają "odchyły", skoro tobie to ewidentnie przeszkadza i cię drażni?
__________________
chase the rain!
Hanako jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 09:36   #3
Kelecka
Zadomowienie
 
Avatar Kelecka
 
Zarejestrowany: 2016-06
Lokalizacja: Heights, kind of wuthering
Wiadomości: 1 633
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają ? ...

Cytat:
Napisane przez AlinaPL Pokaż wiadomość
Witam

Muszę zapytac bo już sama nie wiem co o tym sądzić, mój TŻ od kiedy jesteśmy ze sobą ma według mnie dziwne upodobania dotyczące mojego ciała, często gdy jesteśmy sami wkłada mi dłonie pod bluzkę i dotyka moich piersi bo tak lubi... to samo gdy leżymy sobie lub śpimy razem, też zawsze jego dłonie leżą na moich piersiach, tak samo moje miejsca intymne, gdy jestem naga i leże na łóżku to on może patrzeć się tam ciągle i nigdy mu się nie nudzi, czuję się jak na wizycie u ginekologa...
Chciałam zapytać czy wasi TŻ też maja takie odchyły czy tylko mój ?
Errrmm, ale co w tym dziwnego?

Myslalam, ze watek bedzie o upodobaniu do lizania partnerki po lokciu, albo ssania duzego palca u nogi
Kelecka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 09:48   #4
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają ? ...

Cytat:
Napisane przez Kelecka Pokaż wiadomość
Errrmm, ale co w tym dziwnego?

Myslalam, ze watek bedzie o upodobaniu do lizania partnerki po lokciu, albo ssania duzego palca u nogi
Jakbyśmy leżeli sobie w łóżku i rozmawiali, a ten by mi się, ze tak to ujmę, na pipke gapił, ignorując moja twarz, to dla mnie by to było dziwne
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 10:03   #5
dimelo
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 22
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają ? ...

Nie wiem, może jestem dziwna, ale według mnie to oznaka, że Twój chłopak Cie kocha i go pociągasz. Ale jeśli Tobie to przeszkadza to mu o tym powiedz.
dimelo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 10:05   #6
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-12
Wiadomości: 4 778
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają ? ...

A ja się dopytam o staż związku.
871319bc27e9d09c3f0d50d55d02d0b6e86b5c84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 10:12   #7
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają ? ...

Cytat:
Napisane przez dimelo Pokaż wiadomość
Nie wiem, może jestem dziwna, ale według mnie to oznaka, że Twój chłopak Cie kocha i go pociągasz. Ale jeśli Tobie to przeszkadza to mu o tym powiedz.
Że ona mu się podoba i pociąga go seksualnie to jak najbardziej. Ale nie wiem po co dodatek o miłości. To, że ktoś nie może od nas rąk oderwać nie świadczy o uczuciu, czy tym bardziej miłości.

Autorko, jeżeli chcesz z facetem rozmawiać, a nie się pieścić, to może niekoniecznie leż przy nim naga. Chyba, że to Ci się podoba. Generalnie nie zgadzaj się na nic, co Ci nie odpowiada. Jeżeli facet przesadza, to mu to powiedz. Nie musicie randek spędzać w łóżku.

Niech zgadnę: bardzo świeży związek?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 11:56   #8
Agus8794
Raczkowanie
 
Avatar Agus8794
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 177
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Autorka związku nie odpowiedziała jeszcze za to ja mogę napisać o moimi związku. Jestem z partnerem 6 lat i mój partner ma identyczne zachowania jak partner autorki. Ciągle musi sobie dotknąć pod bluzkę zajrzeć potrzymac za coś. Jak się przebieram to często wychodzę do innego pokoju lub łazienki bo gdybym zaczęła przebierac się przy partnerze to trwało by to bardzo długo Czy w tym jest coś złego? Myślę że nie, gorzej gdyby w ogóle się nie interesował.

Edytowane przez Agus8794
Czas edycji: 2017-07-12 o 12:03
Agus8794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 12:07   #9
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez Agus8794 Pokaż wiadomość
Autorka związku nie odpowiedziała jeszcze za to ja mogę napisać o moimi związku. Jestem z partnerem 6 lat i mój partner ma identyczne zachowania jak partner autorki. Ciągle musi sobie dotknąć pod bluzkę zajrzeć potrzymac za coś. Jak się przebieram to często wychodzę do innego pokoju lub łazienki bo gdybym zaczęła przebierac się przy partnerze to trwało by to bardzo długo Czy w tym jest coś złego? Myślę że nie, gorzej gdyby w ogóle się nie interesował.
Jeśli jej przeszkadza, to jest to coś złego. Jeśli ona mu powiedziała, ze nie chce, to on powinien posłuchać. Nie musi być tak, ze zgadzamy się na coś, bo "gorzej by było, jakby costam"
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 12:38   #10
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Tak jej to zdecydowanie przeszkadza , pytanie czy powiedziała o tym partnerowi.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 12:39   #11
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;75424916]Tak jej to zdecydowanie przeszkadza , pytanie czy powiedziała o tym partnerowi.[/QUOTE]

Coz, trzeba Wiec powiedzieć. Nie pytaj autorko, czy innym przeszkadza, bo widać, ze niektórym tak, a niektórym nie, i co z tym zrobisz?
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 12:55   #12
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

To musi być troll... Nie wierzę, że komuś może przeszkadzać to, że czuje się pociągający i seksowny...
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 12:59   #13
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
To musi być troll... Nie wierzę, że komuś może przeszkadzać to, że czuje się pociągający i seksowny...
????

Nie, mi by przeszkadzało obmacywanie, kiedy nie mam na to ochoty i ciagle gapienie mi się w miejsca intymne, a nie w twarz. Na szczęście mój facet inaczej potrafi mi pokazać, ze jestem dla niego atrakcyjna.
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 13:08   #14
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
????

Nie, mi by przeszkadzało obmacywanie, kiedy nie mam na to ochoty i ciagle gapienie mi się w miejsca intymne, a nie w twarz. Na szczęście mój facet inaczej potrafi mi pokazać, ze jestem dla niego atrakcyjna.
Ty już sobie poleciałaś z interpretacją pierwszego posta widzę. Proponuję wróć do niego, przeczytaj jeszcze raz i edytuj co napisałaś
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 13:18   #15
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Ty już sobie poleciałaś z interpretacją pierwszego posta widzę. Proponuję wróć do niego, przeczytaj jeszcze raz i edytuj co napisałaś
Przeczytałam, jeszcze raz dla pewności, dalej obstaje przy swoim. Jeśli tak bardzo chcesz, żebym "poprawiła swoj błąd", to mi go pokaz, bo serio nie widzę widzę, ze facet cały czas ja maca i cały czas gapi się na jej miejsca intymne. Gdzie ty widzisz coś innego?
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 13:35   #16
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez Agus8794 Pokaż wiadomość
Autorka związku nie odpowiedziała jeszcze za to ja mogę napisać o moimi związku. Jestem z partnerem 6 lat i mój partner ma identyczne zachowania jak partner autorki. Ciągle musi sobie dotknąć pod bluzkę zajrzeć potrzymac za coś. Jak się przebieram to często wychodzę do innego pokoju lub łazienki bo gdybym zaczęła przebierac się przy partnerze to trwało by to bardzo długo Czy w tym jest coś złego? Myślę że nie, gorzej gdyby w ogóle się nie interesował.
Jest to jak najbardziej coś złego, jeżeli sobie tego nie zawsze życzysz, dajesz mu znać, że sobie nie życzysz i Ci takimi zachowaniami przeszkadza. Nie chciałabym musieć wynosić się do innego pokoju, czy chować w łazience, bo facet nie potrafi się powstrzymać - oczywiście, jeżeli jednoznacznie powiem "nie" / "już wystarczy". Jak mnie pogłaska, klepnie, czy złapie raz, to może to akurat być pożądane w danej chwili. Ale jeżeli sytuacja się rozwija, a ja mówię "nie", a facet dalej swoje, to tak, wtedy to coś złego.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 13:49   #17
201712140912
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 263
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez Agus8794 Pokaż wiadomość
Autorka związku nie odpowiedziała jeszcze za to ja mogę napisać o moimi związku. Jestem z partnerem 6 lat i mój partner ma identyczne zachowania jak partner autorki. Ciągle musi sobie dotknąć pod bluzkę zajrzeć potrzymac za coś. Jak się przebieram to często wychodzę do innego pokoju lub łazienki bo gdybym zaczęła przebierac się przy partnerze to trwało by to bardzo długo Czy w tym jest coś złego? Myślę że nie, gorzej gdyby w ogóle się nie interesował.
No tak, bo są przecież tylko dwa wyjścia - albo partner sprawia, że czujesz się na tyle niekomfortowo, że nie możesz się nawet przebrać przy nim, albo nie interesuje się tobą wcale. Wiadomka,
201712140912 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 13:57   #18
Nuova
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar Nuova
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 5 437
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Toż to troll od ekshibicjonizmu i miejsc intymnych - słowo klucz

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nuova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 14:20   #19
Azhaar
Zadomowienie
 
Avatar Azhaar
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 1 521
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez hiperaktywna Pokaż wiadomość
Ty już sobie poleciałaś z interpretacją pierwszego posta widzę. Proponuję wróć do niego, przeczytaj jeszcze raz i edytuj co napisałaś
To chyba Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Autorce nie przeszkadza, to że pociąga partnera, tylko to że ją łapie non stop łapie za cycki i wsadza ręce w majtki.

Szczerze? Mi też by to przeszkadzało. Pewnie dlatego, że mam bardzo wrażliwe piersi i każde takie macanie od razu kończyłoby się jednak albo podnieceniem, albo irytacją. A wkładanie rąk w majtki w momencie, gdy nie jestem podniecona, tylko ,,bo tak", uważam już za karygodne.

---------- Dopisano o 15:20 ---------- Poprzedni post napisano o 15:18 ----------

Cytat:
Napisane przez mekare95 Pokaż wiadomość
No tak, bo są przecież tylko dwa wyjścia - albo partner sprawia, że czujesz się na tyle niekomfortowo, że nie możesz się nawet przebrać przy nim, albo nie interesuje się tobą wcale. Wiadomka,
Ja też nie ogarniam. Nie wyobrażam sobie, że nie mogę sie w spokoju przebrać nawet przy partnerze.

Wiem, że wątek może być trollem, ale i tak, gdyby taka sytuacja była w rzeczywistości, to dla mnie jest to co najmniej dziwne.
Azhaar jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 14:34   #20
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

No kuźwa przecież, że jak ci facet wkłada łapy w majty bez względu na to, czy chcesz, czy nie, to masz się cieszyć, bo to znaczy, ze go pociągasz bo jakby tego nie robił, to znaczy, ze mu się nie podobasz i nie jesteś seksi! Są tylko te dwie opcje, dziewczyny, wybierajcie!

To ja już wole nie być seksi
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 20:05   #21
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Autorko nie wszyscy faceci tak mają, ale wydaje mi się, że większość.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 21:38   #22
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Problem widzę raczej w tym, że on prawdopodobnie bardziej lubi dotyk i czułości, a że pewnie ma jakieś tam calkiem wysokie libido, u niego to ma podtekst erotyczny, z kolei Ty jestes może mniej wylewna.

nie widzę nic dziwnego i niefajnego w tym, że facet gdy jestescie sami lubi podejść i cię pomiętosić.
nie widzę nic dziwnego i niefajnego w tym, że leżąc czy zasypiając lubi się przytulać się do ciebie i złapać twoją pierś.
uważam że takie rzeczy są fajne i urocze, oczywiście zakładam, że nie jesteś dla niego tylko jakś maszyną do seksu.

wg mnie dobrze, że traktuje twoje ciało sensualnie i erotycznie, i nie rozumiem czemu po seksie nie możesz po prostu czegoś ubrać, tylko muszą być głębokie dysputy z gołą pipką (i wnerw, że on ma kosmate myśli), to a propos wpisów wyżej.
tu nieśmiertelne: nie dogodzisz. kobieta w jednej chwili chce być pożądana, demonem seksu, a za chwilę chce być rownorzędnym partnerem, bezpłciową koleżanką.

ciało ludzkie, o ile faktycznie nie jest jakieś zgrabne i fajne to nago niekoniecznie wygląda zawsze super i wg mnie nie ma specjalnej konieczności, w imię naturalności, tak latać centralnie z gołą pupą na wierzchu. (podziwiam nudystow , dla mnie zazwyczaj kompletnie aseksualni ludzie. )
zawsze to gdzieś tam odziera człowieka z jakiejs tam jego tajemniczości, gdzieś tam ta nagość powszednieje.
[ uprzedzając, są pary ktore robią w swoim towarzystwie absolutnie wszystko i takie, które cenią sobie prywatność i intymność w łazience. ]
Bywa też tak, że kobieta jest atrakcyjna i taka się czuje i lubi eksponować swoje ciało i kusić swojego partnera. Także dużo zależy od poczucia estetyki, podejścia, indywidualnych preferencji.



skoro ci przeszkadza to co robi twój chłopak, zastanów się, dlaczego tak się dzieje. czy to on jest niewyżyty , czy ty mniej czuła, czy to na pewno ten facet, czy wszystko w tym związku ci pasuje.

bo reguły jakiejś jednej nię będzie, są faceci czuli, przytulaśni, i tacy, którzy lubią się dotknąć, przykleić i potarmosić , i tacy, których partnerki skarżą się na brak czułości i nie zawsze czują się pożądane.
tak jak są pary, które bez przerwy coś do siebie nawijają, piszą smsy z byle głupotą i takie, które tego nie potrzebują.

jak dla mnie lepiej czuć się pożądaną i atrakcyjną przez swojego faceta niż zastanawiać się czy mu się jeszcze podobasz, bo cię nie dotknie, nie widzi że ładnie wyglądasz czy super się ubralaś, no ale co kto lubi. dla mnie w każdym razie zachowania twojego faceta odstręczające na pewno nie są.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2017-07-12 o 21:43
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 22:17   #23
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

jak dla mnie lepiej czuć się pożądaną i atrakcyjną przez swojego faceta niż zastanawiać się czy mu się jeszcze podobasz, bo cię nie dotknie
No właśnie Są dziewczyny, które mogą się wdzięczyć i prężyć w bieliźnie lub bez, a facet nawet tego nie zauważa. Też bym wolała czuć się atrakcyjna dla tej jednej, ukochanej osoby niż zetknąć się z chłodem i obojętnością.

Inna sprawa, że tak jak piszesz: różni ludzie mają różne potrzeby. Wspaniale byłoby się dobrać z partnerem tak, żeby mieć mniej więcej podobną potrzebę bliskości.

I jest jeszcze jedna kwestia: czasem przeszkadza nam bliskość, przytulanie i maślany wzrok chłopaka, bo zwyczajnie nie bardzo się w nim zakochałyśmy lub on robi pewne rzeczy za szybko. Warto być szczerą z samą sobą i pomyśleć, czy problem leży w tym, że facet patrzy na nas z pożądaniem, czy w tym, że to my tego pożądania po prostu nie odwzajemniamy.

---------- Dopisano o 23:17 ---------- Poprzedni post napisano o 23:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
Autorko nie wszyscy faceci tak mają, ale wydaje mi się, że większość.
Ostatnio nawet widziałam taką parę w centrum miasta na spacerze. W sensie: pan trzymał dłonie na biuście pani, pod jej bluzką. I miętosił. Aż się bałam patrzeć
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 22:25   #24
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
I jest jeszcze jedna kwestia: czasem przeszkadza nam bliskość, przytulanie i maślany wzrok chłopaka, bo zwyczajnie nie bardzo się w nim zakochałyśmy lub on robi pewne rzeczy za szybko. Warto być szczerą z samą sobą i pomyśleć, czy problem leży w tym, że facet patrzy na nas z pożądaniem, czy w tym, że to my tego pożądania po prostu nie odwzajemniamy.
dlatego wlaśnie tez zwróciłam uwagę na to by sobie odpowiedziała czy to faktycznie ten chłopak i wszystko jej pasuje. dokladnie jak piszesz, moim zdaniem jeśli to jest to to nie ma że takie rzeczy przeszkadzają.


może dziewczyna nie jest jednak zbyt zakochana, może ma mniejsze potrzeby czułości i dotyku i wkurza ją nadmierna przylepność a może facet faktycznie przesadza
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-12, 23:50   #25
White_Dove
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2016-04
Wiadomości: 4 634
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
No kuźwa przecież, że jak ci facet wkłada łapy w majty bez względu na to, czy chcesz, czy nie, to masz się cieszyć, bo to znaczy, ze go pociągasz bo jakby tego nie robił, to znaczy, ze mu się nie podobasz i nie jesteś seksi! Są tylko te dwie opcje, dziewczyny, wybierajcie!

To ja już wole nie być seksi
Tu jest chyba rozróznienie jedynie "łapie Cie za piersi nawet gdy robisz codzienne czynnosci bo tak mu sie podoba" albo "jak cie nie dotyka to pewnie gej" Sorry ale w tym wszystkim chodzi o to co sie podoba autorce a nie facetowi. Ona tego nie chce kropka. Koles jest jakims napalonym gimnazjalista i tyle. Musi i juz. To że ktos kogos pociaga nie znaczy że kocha. Kochanie okazuje sie inaczej nie wsadzajac łąpy pod bluzke. Ja bym sie czuła że wazniejsze sa moje piersi. Wkurzałoby mnie gdybym np sprzatała, myła podłoge i przychodzi facet i zamiast pomoc, spytac czy moze chce herbaty to wsadza rece pod bluzke. Przytulenie, pocałunek byłyby ok. Co innego jak sobie lezymy i ogladamy film i jest atmosfera intymnosci.

Edytowane przez White_Dove
Czas edycji: 2017-07-12 o 23:58
White_Dove jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 07:37   #26
mariamalaria
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-03
Wiadomości: 4 900
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez AlinaPL Pokaż wiadomość
Witam

Muszę zapytac bo już sama nie wiem co o tym sądzić, mój TŻ od kiedy jesteśmy ze sobą ma według mnie dziwne upodobania dotyczące mojego ciała, często gdy jesteśmy sami wkłada mi dłonie pod bluzkę i dotyka moich piersi bo tak lubi... to samo gdy leżymy sobie lub śpimy razem, też zawsze jego dłonie leżą na moich piersiach, tak samo moje miejsca intymne, gdy jestem naga i leże na łóżku to on może patrzeć się tam ciągle i nigdy mu się nie nudzi, czuję się jak na wizycie u ginekologa...
Chciałam zapytać czy wasi TŻ też maja takie odchyły czy tylko mój ?
Ma całkiem normalne upodobania. Lubi twoje ciało, pociagasz go i jesteś dla niego atrakcyjną kobietą. Cieszy się tobą.
mariamalaria jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 07:54   #27
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają ? ...

Cytat:
Przytulenie, pocałunek byłyby ok.
aha, przytulenie jest ok, a przytulenie i dotkniecie piersi nie jest ok bo to napalony gimnazjalista.

związek to nie jest poligon, ale gdybym była facetem, cieszyła się że mam fajną partnerkę i lubiłą ją pomyziać i podotykać, a panna reflektowałaby jedynie na misiowe przytulanki i sceny jak z harlekina, to mogłoby mi się nie chcieć wylącznie przytulanek i calowania z czułością w czółko.

nigdzie nie napisala że usiłuje jej ordynarnie wkładać palec w krocze tylko że ją oblapia za biust i gapi się na jej nagą ''myszkę'' zamiast widziec w niej poważną matronę

Cytat:
Wkurzałoby mnie gdybym np sprzatała, myła podłoge i przychodzi facet i zamiast pomoc, spytac czy moze chce herbaty to wsadza rece pod bluzke
a moim zdaniem wszystko zależy od kontekstu, szczegołów, tego czy facet traktuje kobietę głównie jako wyposazenie łóżka czy nie, nie widzę przeszkód by ludzie nie mogli sobie okazać trochę czułości i zainteresowania, tak zwyczajnie, w codzienności.

---------- Dopisano o 08:54 ---------- Poprzedni post napisano o 08:54 ----------

Cytat:
Ma całkiem normalne upodobania. Lubi twoje ciało, pociagasz go i jesteś dla niego atrakcyjną kobietą. Cieszy się tobą.
też tak myślę.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 08:46   #28
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają ? ...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

nigdzie nie napisala że usiłuje jej ordynarnie wkładać palec w krocze tylko że ją oblapia za biust i gapi się na jej nagą ''myszkę'' zamiast widziec w niej poważną matronę
Tak, ale ona czuje się jakby była u ginekologa, wybacz, ale ja nie chciałabym się tak czuć z moim facetem.
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 09:25   #29
kalor
Gazela inteligencji
 
Avatar kalor
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 6 371
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Co za dużo to niezdrowo, naprawdę chciałybyście, żeby CAŁY CZAS facet was za cycki łapał, bo jak nie, to znaczy, ze nie jesteście dla niego atrakcyjne?

Serio tak trudno znaleźć normalnego faceta, który nie przegina w żadna stronę? To mi się chyba wyjątkowy przypadek trafił, bo owszem, pomaca, pokaże, ze jestem atrakcyjna, ale potrafi dać mi spokój, kiedy muszę zrobic coś innego, albo potrafimy obejrzeć razem film czy porozmawiać bez macanek. A ognia tez nie brakuje, zapewniam. Jest czas na seks, jest czas na pieszczoty, jest czas na rozmowy, jest tez na obowiązki.


Co to za gadki, ze "ciesz się, ze mu się podobasz"? Jak jej nie pasuje, to z czego ma się cieszyć? Może jak zacznie ja do seksu zmuszać, to tez ma się cieszyć? A jak panowie za wami na ulicy gwizdaja to tez się cieszycie?

Edytowane przez kalor
Czas edycji: 2017-07-13 o 09:27
kalor jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2017-07-13, 09:50   #30
hiperaktywna
Zakorzenienie
 
Avatar hiperaktywna
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 7 966
Dot.: Czy wasi faceci też tak mają?

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
Przeczytałam, jeszcze raz dla pewności, dalej obstaje przy swoim. Jeśli tak bardzo chcesz, żebym "poprawiła swoj błąd", to mi go pokaz, bo serio nie widzę widzę, ze facet cały czas ja maca i cały czas gapi się na jej miejsca intymne. Gdzie ty widzisz coś innego?
To już Ci wskazuję.

Cytat:
Napisane przez AlinaPL Pokaż wiadomość
to samo gdy leżymy sobie lub śpimy razem, też zawsze jego dłonie leżą na moich piersiach, tak samo moje miejsca intymne, gdy jestem naga i leże na łóżku to on może patrzeć się tam ciągle i nigdy mu się nie nudzi
Dla mnie to jak śpię ze swoim partnerem (którego kocham, chcę mieć przy sobie i mnie pociąga) i on trzyma dłonie na moich piersiach w śnie jest rzeczą NATURALNĄ. Nie ma w niej żadnej dewiacji, podtekstów, nie irytuje nie to. To jest fizyczność i bliskość między ludźmi!

A to, że facet jest wzrokowcem i PATRZY też chyba nie jest jakieś szczególnie karygodne. Osobiście też jestem wzrokowcem, lubię patrzeć na mojego mężczyznę i jak się przebiera to też często go pogłaskam albo wsadzę mu łapska pod ledwo co założoną koszulkę. Czy ja jestem jakaś nienormalna?

Cytat:
Napisane przez Azhaar Pokaż wiadomość
To chyba Ty nie umiesz czytać ze zrozumieniem.
Autorce nie przeszkadza, to że pociąga partnera, tylko to że ją łapie non stop łapie za cycki i wsadza ręce w majtki.
Autorce przeszkadza dotyk, irytuje się. Uważam, że to autorka ma większy problem niż faktycznie owy chłopak.

Cytat:
Napisane przez kalor Pokaż wiadomość
No kuźwa przecież, że jak ci facet wkłada łapy w majty bez względu na to, czy chcesz, czy nie, to masz się cieszyć, bo to znaczy, ze go pociągasz bo jakby tego nie robił, to znaczy, ze mu się nie podobasz i nie jesteś seksi! Są tylko te dwie opcje, dziewczyny, wybierajcie!

To ja już wole nie być seksi
We wszystkim widzisz tylko 2 opcje w życiu? Współczuję Ci, że jesteś tak ograniczona... Ja dostrzegam opcje wszędzie
hiperaktywna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 13:54:03


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:51.