Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia. - Strona 142 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-04-14, 13:09   #4231
marzanna95
Raczkowanie
 
Avatar marzanna95
 
Zarejestrowany: 2017-04
Wiadomości: 137
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Spokoju i duzo radości

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marzanna95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 13:20   #4232
florris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 147
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Dołączam się do życzeń.Radosnych Świąt Wielkanocnych wam życzę


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
florris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 15:33   #4233
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
wiele z nas ma tutaj kiepskie dzieciństwo za sobą. Pisz więc, postaramy się wesprzeć.
Dzięki
Udanych Świąt dziewczyny. Ja znalazłam sposób na swoje w tym roku, teraz wystarczy inna karta na pare dni
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 19:34   #4234
201705080934
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 1 635
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Dołączam się do życzeń... możliwie bezbolesnego przetrwania świąt

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
201705080934 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 19:35   #4235
Linka25
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Lokalizacja: moje miasto...?
Wiadomości: 21 441
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Hiyori Pokaż wiadomość
Dzięki
Udanych Świąt dziewczyny. Ja znalazłam sposób na swoje w tym roku, teraz wystarczy inna karta na pare dni
Karta?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Linka25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 21:36   #4236
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Do telefonu...Podobno czasem jednak lepiej jest czegoś uniknąć. Pomyślałam, że jeśli zawsze będę spędzać święta tak jak nie chcę, to już zawsze będą przykre i okropne. Nie chcę się do niczego zmuszać.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 21:43   #4237
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Mam takie pytanie: czy któraś z was brała paroksetynę? Jak długo po odstawieniu będa mnie męczyć skutki uboczne odstawienia ?
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-04-14, 21:47   #4238
TelAviv
Zadomowienie
 
Avatar TelAviv
 
Zarejestrowany: 2015-07
Wiadomości: 1 207
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Też życzę wam wszystkim spokojnych świąt

W tym roku po raz pierwszy TŻ został ze mną na święta i niby powinno mi być lepiej, bo zawsze łapałam doła, że wszyscy oprócz mnie spędzają czas z ukochanymi, a teraz i tak już się stresuję nadchodzącymi dniami. Chyba 2 dni z rodziną i przy zastawionym stole to mimo wszystko za dużo dla mnie, nieważne czy z TŻ czy bez

medeline, niestety ja jeszcze nie próbowałam odstawić, więc ci nie pomogę, ale trzymam kciuki żebyś się szybko lepiej poczuła
__________________
Nobody said it was easy
No one ever said it would be this hard


w poszukiwaniu normalności od lipca 2015
TelAviv jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 22:01   #4239
medeline
Zakorzenienie
 
Avatar medeline
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 8 532
GG do medeline
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez TelAviv Pokaż wiadomość
Też życzę wam wszystkim spokojnych świąt

W tym roku po raz pierwszy TŻ został ze mną na święta i niby powinno mi być lepiej, bo zawsze łapałam doła, że wszyscy oprócz mnie spędzają czas z ukochanymi, a teraz i tak już się stresuję nadchodzącymi dniami. Chyba 2 dni z rodziną i przy zastawionym stole to mimo wszystko za dużo dla mnie, nieważne czy z TŻ czy bez

medeline, niestety ja jeszcze nie próbowałam odstawić, więc ci nie pomogę, ale trzymam kciuki żebyś się szybko lepiej poczuła
Dziękuję Na razie jestem tydzień bez, po prostu horror. Jest gorzej, niż na początku brania
__________________

30.12.2012
26.04.2014
medeline jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 22:06   #4240
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Zrobiłam coś fatalnego. Czuję się z tym bardzo źle. Płaczę, będę mieć beznadziejne, smutne święta. Coś mnie pokusił i napisałam do exa. Dowiedziałam się, że ma narzeczoną i...poplakalamy się. Nie wytrzymam. Dlaczego sobie to robię, dlaczego to jest silniejsze ode mnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 22:48   #4241
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ja tez zycze radosnych swiat, pelnych spokoju, odpoczynku

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Just_wlosy wspolczuje :-* Dlugo nie jestescie razem? Takie informacje sa zawsze trudne, zwlaszcza gdy nadal cos czujemy do drugiej osoby. Wtedy jest zazdrosc, ciezko wyobrazic nam sobie te osobe z kims innym. Pamietam jak mialam kiedys z bylym, to takie dziwne uczucie, ale minie. Nie obwiniaj sie o to, ze do niego napisalas, moglo tak byc wlasnie dlatego, ze ida swieta i wtedy tym bardziej mozna poczuc bol po rozstaniu, moze brakowac tej osoby.
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-14, 22:54   #4242
AgataBm180
Placuszek racuszek
 
Avatar AgataBm180
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Latający Dywan
Wiadomości: 7 548
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Witam, czy mogę dołączyć?

Dostałam od psychiatry skierowanie na terapię, na którą mam zamiar się zapisać.
W silnych stanach stresu, miewam paraliże przysenne, które zdarzają się coraz rzadziej ale coraz intensywniej. Dochodzą wtedy ataki lęku i paniki i chwilowej utraty świadomości. Ostatni taki atak skończył się halucunacją i myślałam że umieram. Lekarz stwierdził, że moje dawne przeżycia i problemy nie mają ujścia i nawartswiając się, powodują szereg właśnie takich napadów. Oprócz tego terapia ma mi pomóc w odcięciu się psychicznie od problemów w domu. Miewam mieszane stany nastrojów, ostatnio nie jem po 7 godzin a potem się opycham śmieciowym żarciem. Nie mam siły żeby nawet wstać z łóżka i nie czuć walącego serca. To jakaś masakra. Rzuciłam palenie i znowu wróciłam. Jednego dnia coś zmieniam a na drugi "a co mi tam, wszystko mi jedno". Na domiar tego, wszystko robię na ostatni, cholernie krytyczny moment, co wzmaga napady lęku. Tylko wstaje, myje sie, wpycham na siłę jakieś byle jakie jedzenie i daje z siebie wszystko w pracy. W domu zdycham...

Nie wiem już sama, czy to co piszę ma sens. Jestem sobą zażenowana..
AgataBm180 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-14, 22:58   #4243
Alpina86
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-03
Lokalizacja: Nibylandia
Wiadomości: 63
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Zdrowych i pogodnych świąt kochani 🐰🐥🌼
Alpina86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 08:44   #4244
ladybird1395
( ͡° ͜ʖ ͡°)
 
Avatar ladybird1395
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Toruń
Wiadomości: 662
GG do ladybird1395
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

W tym tygodniu w końcu byłam u psychiatry. Niestety trochę się zawiodłam, lekarka stwierdziła, że żadnych leków nie może mi przepisać, miałam nadzieję, że coś lekkiego na uspokojenie jednak mogę brać w drugim trymestrze ciąży :/ Z racji, że leków i tak nie przepisze to zaproponowała chodzenie do psychologa. Zasugerowała też spotkania dla DDA, będę musiała się dowiedzieć kiedy są. Czy ktoś z Was kiedyś brał udział w takich spotkaniach? Nie mam pojęcia czego oczekiwać i mnie to stresuje.
ladybird1395 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 08:49   #4245
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 7 327
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Zrobiłam coś fatalnego. Czuję się z tym bardzo źle. Płaczę, będę mieć beznadziejne, smutne święta. Coś mnie pokusił i napisałam do exa. Dowiedziałam się, że ma narzeczoną i...poplakalamy się. Nie wytrzymam. Dlaczego sobie to robię, dlaczego to jest silniejsze ode mnie?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Just włosy czytam od dłuższego czasu Twoje posty i jest mi naprawdę bardzo przykro, że tak cierpisz. Parę lat temu przechodziłam przez taki sam koszmar, dlatego tulę Cie mocno
ad661336dba67467d5566b7c0c939a9c82ec46ac_5f7e48729cea2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 11:48   #4246
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Wesołych Świąt dziewczyny. Ja spędzam pracująco, jak już mi przyszło dalej żyć, to trzeba trymestr rozliczyć... Ale jutro rano gotuje sobie jajka, biorę książkę i jadę z tym na plażę. Takie śniadanie wielkanocne sobie wymyśliłam. Spokoju Wam życzę
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 15:16   #4247
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Candy_lips Pokaż wiadomość
Ja tez zycze radosnych swiat, pelnych spokoju, odpoczynku

---------- Dopisano o 23:48 ---------- Poprzedni post napisano o 23:45 ----------

Just_wlosy wspolczuje :-* Dlugo nie jestescie razem? Takie informacje sa zawsze trudne, zwlaszcza gdy nadal cos czujemy do drugiej osoby. Wtedy jest zazdrosc, ciezko wyobrazic nam sobie te osobe z kims innym. Pamietam jak mialam kiedys z bylym, to takie dziwne uczucie, ale minie. Nie obwiniaj sie o to, ze do niego napisalas, moglo tak byc wlasnie dlatego, ze ida swieta i wtedy tym bardziej mozna poczuc bol po rozstaniu, moze brakowac tej osoby.
Nie jesteśmy razem siedem miesięcy, a byliśmy ponad 3,5 roku i 4 lata znajomości. A on teraz już jest zaręczyny. Tak szybko...,
nie rozumiem tego wszystkiego. Jestem głupia, że do niego napisałam. Zranił mnie, złamał moje serce i teraz jeszcze to...,
nie rozumiem tego wszystkiego. Pisząc do niego przyznałam się,że o nim myślę, że wciąż kocham i cierpię..., on i tak pewnie ma to w dupie.
Już nawet psychotropy mi nie pomogły wczoraj.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 15:16 ---------- Poprzedni post napisano o 15:02 ----------

[1=ad661336dba67467d5566b7 c0c939a9c82ec46ac_5f7e487 29cea2;72901531]Just włosy czytam od dłuższego czasu Twoje posty i jest mi naprawdę bardzo przykro, że tak cierpisz. Parę lat temu przechodziłam przez taki sam koszmar, dlatego tulę Cie mocno [/QUOTE]
Dziękuję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 22:27   #4248
Candy_lips
Zakorzenienie
 
Avatar Candy_lips
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 9 017
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Wspolczuje :-* Byliscie ze soba sporo, potrzeba jeszcze troche czasu, by sie od tego odciac, to normalne. Widzisz wychodzi na to, ze kochalas go, kochasz, a on pewnie co bolesne nie byl az tak zaangazowany dlatego nie sprawilo mu takiego problemu tak szybkie zwiazanie sie z kims. No albo probuje tym dziwnym sposobem o Tobie zapomniec (choc to wtedy jest zawsze zle, bo rani sie druga osobe). No ale jezeli mu na Tobie nie zalezy, nie wyszlo Wam lub mu zalezalo, ale nie byl to udany zwiazek, to z czasem bedzie coraz lepiej i zobaczysz, ze i tak by Wam nie wyszlo. Rozumiem Twoje emocje i tez by mi bylo przykro. Szybko sie pocieszyl, tacy bywaja niestety ludzie, ale i Tobie sie polepszy zobaczysz
Candy_lips jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 22:46   #4249
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Czy ktoś tu jeszcze biuerze leki i przesypia całe święta?
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-04-15, 22:47   #4250
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Nie. czy ty się leczysz u psychiatry? chodzisz na terapię?
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 22:50   #4251
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
Nie. czy ty się leczysz u psychiatry? chodzisz na terapię?
To do mnie?
Tak. Nawet w tym tygodniu byłam u obydwu.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 22:51   #4252
Hiyori
Zadomowienie
 
Avatar Hiyori
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 656
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ten ex to chamczysko wredne. Jakby cię chociaż jeszcze lubił to by nie odpisywał, żebyś się nie poniżała i potem nie czuła głupio. Ale wolał posmyrać własne ego.
__________________
Hiyori jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 22:53   #4253
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

No odbra. Nie. Nie leczę się. Dla psychiatry sam fakt, że się nie tnę oznacza, że jest ok a jak już cokolwiek wspomnę, że mi źle, to chce mnie zamknąć. A na terapię chodzę raz na kilka miesięcy jak już uda się trafić z dniem wolnym. Jak wylecę z pracy to od razu wracam do leczenia, bo inaczej tego nie pogodzę. Za mała wieś.
A ja sobie jakoś radzę, nie robię sobie krzywdy, nie mam myśli s. Tylko mi smutno i trochę źle bo mi bardzo zdrowie fizyczne dokucza - zespoły bólowe.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni

Edytowane przez lisnov
Czas edycji: 2017-04-15 o 22:56
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 22:58   #4254
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

no cóż, potrzebujesz pilnie pomocy lekarskiej. zdaje się, że lekarz słusznie sugeruje szpital.
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-15, 23:02   #4255
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez zakonna Pokaż wiadomość
no cóż, potrzebujesz pilnie pomocy lekarskiej. zdaje się, że lekarz słusznie sugeruje szpital.
A co mi da szpital? Trafię do obcego lekarza, który mnie nie zna. Leków mi nie zmienią ze względu na inne choroby. A psycholog? Pomogą mi cztery spotkania po jednym razie w tygodniu? - zakładając, że trafię na sensownego psychologa. A resztę będę siedzieć i głupieć. Tak to przynajmniej w pracy się czymś zajmuję. Uważam, że potrzebuję terapii, ale szpital to przesada. Nie wspominając o tym, że jak przyniosę zwolnienie z psychiatryka to mnie zwolnią przy najbliższej okazji,
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 00:02   #4256
201805170918
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 564
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

A na zwolnieniach jest podawana przyczyna zwolnienia/choroba, czy to tajne?

Enviado desde mi VF-895N mediante Tapatalk
201805170918 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 00:06   #4257
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Mediterrania Pokaż wiadomość
A na zwolnieniach jest podawana przyczyna zwolnienia/choroba, czy to tajne?

Enviado desde mi VF-895N mediante Tapatalk
Nie. Ale jest pieczątka.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 09:51   #4258
on1122
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 6
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

a edronax ktoś brał ? ma ktoś problem z zasypianiem w nocy ? nie zawsze ale czasem 2-3 dni z rzędu problem spać
on1122 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 11:28   #4259
florris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 147
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Również uważam,że szpital jest już ostatecznym rozwiązaniem.Też nie chciałam się zgodzić na skierowanie do szpitala.Mam parę pytań,czy któraś z was spotkała się też z takim zachowaniem lekarza,że musiałyście pokazać wasze blizny po cięciach?Jaki jest tego cel? Zdziwiło mnie też ostatnio na wizycie pytanie czy mam halucynacje.Kiedyś miałam taki problem,że jak szłam ulicą to miałam wrażenie,że wszyscy mnie obgadują.Czy któraś z was miała podobny problem?
Czy też musiałyście długo czekać na terapię na nfz?Jestem na liście oczekujących i dowiedziałam się,że będę czekać około roku.A myślałam,że za rok już nie będzie nawet śladów po zaburzeniu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
florris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-04-16, 12:23   #4260
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ostatnio zastanawiałam się czy nie wrócić znowu do mojego psychologa. Jak zaczęłam pracę, to musiałam przerwać, ale teraz wiem że dwa razy w tygodniu zaczynam w późniejszych godzinach pracę. Mogłabym to wykorzystać i jeszcze trochę pochodzić do psychologa, bo jeszcze nie przetrawiłam byłego.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 10:17:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:23.