Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia. - Strona 167 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2017-07-03, 18:07   #4981
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ja od tygodnia chodzę na rolki i się super czuje! Polecam na prawdę. Pienie w ogródku, czytanie książek, gotowanie- to w ciągu dnia daje mi spełnienie. Nie myślę o problemach. Zaskoczyło mnIe to, że mam warunek na studiach i przyjęłam to bardzo bardzo dobrze. Ale to tylko dlatego, że dzień po zrobiłam galaretkę, dżemy, dwa ciasta i obiad. TZ teraz.praktyki ma to będziemy widziec się co drugi weekend. Ale za to siostra będzie przywodzić dzieci. Tata ma złamane biodro, więc muszę się nim zająć. Cały czas coś robię. Polecam to bardzo. Zajęcie to najlepsze lekarstwo na depresje
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 18:46   #4982
lisnov
Zakorzenienie
 
Avatar lisnov
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 3 240
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Dziewczynki, źle mi i nie wiem jak to wyrazić. Słowa nic nie znaczą dla ludzi wokół ani dla mnie. Wszyscy się przyzwyczaili do mojego "źle mi". Pociąć się nie potnę bo to nic nie daje, a poza tym to też już "nudne" dla najbliższych, dla lekarza. A jak już przeholuję, to wcale nie uzyskam pomocy tylko mnie zamkną. Chociaż się już nad tym zastanawiałam, ale na oddziałach zamkniętych jedynie mi się pogarsza. Czy tylko ja tak mam? Na tej części są gorsze warunki, brak zasłonek prysznicowych, na początku, a czasem cały pobyt leży się na korytarzu, wszyscy pacjenci sobie wszystko biorą. Muszę ze sobą nosić najważniejsze rzeczy, bo ukradną (z czego np. ważną rzeczą jest nawet głupia szczotka do włosów, bo ktoś sobie pożyczy, uczesze się, a ja złapię po nim jakieś wszy czy co - jestem brzydliwa na tym punkcie. A jak coś, to pielęgniarki tylko wzruszają ramionami, bo co one mogą. Owszem, mogę im dać w depozycie ale prosić o swoje rzeczy mogę raz na ruski rok, bo robią łaskę i mają pretensje.
__________________
Uprzejmie informuję, iż w awatarze są Hatifnaty z Muminków. Nie duszki, nie białe parówki z oczami ani też inne rzeczy, jakie mogą Wam przyjść do głowy zbereźnicy jedni
lisnov jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 19:00   #4983
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
Ja od tygodnia chodzę na rolki i się super czuje! Polecam na prawdę. Pienie w ogródku, czytanie książek, gotowanie- to w ciągu dnia daje mi spełnienie. Nie myślę o problemach. Zaskoczyło mnIe to, że mam warunek na studiach i przyjęłam to bardzo bardzo dobrze. Ale to tylko dlatego, że dzień po zrobiłam galaretkę, dżemy, dwa ciasta i obiad. TZ teraz.praktyki ma to będziemy widziec się co drugi weekend. Ale za to siostra będzie przywodzić dzieci. Tata ma złamane biodro, więc muszę się nim zająć. Cały czas coś robię. Polecam to bardzo. Zajęcie to najlepsze lekarstwo na depresje
No to super Przeczytaj sobie ten post jak Ci zacznie chociaż trochę nastrój siadać.
Kiedyś tu pisałam ,czy ktoś próbował jakiś alternatywnych metod to byłam potraktowana jak troll. Ale coś w tym jest.
Np czujesz napięcie idziesz biegać, albo idziesz pracować w ogródku.
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-03, 21:27   #4984
milva81
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

florris dzięki za opinię. Ja już zaczęłam się rozglądać za jakimś sensownym psychiatrą, z którym mogłabym pogadać przez internet. Muszę zacząć wszystko w sobie naprawiać, bo inaczej nie dam rady funkcjonować między ludźmi. Proste relacje, proste słowa sprawiają mi ogromną trudność. Mam problem z dokonywaniem wyborów. A do tego dochodzi powracająca złość i agresja, zwłaszcza w stosunku do ludzi na których mi zależy. Wychodzę z założenia, że mogę po nich pojechać i wyżyć się na nich, bo nigdy się ode mnie nie odwrócą. Ale ich cierpliwość może kiedyś się skończyć, a tego pewnie bym nie przeżyła.

---------- Dopisano o 22:27 ---------- Poprzedni post napisano o 22:12 ----------

do Oots:
z tym wyznawaniem uczuć, to raczej poczekam. Ja z natury nie ufam ludziom. Jeśli ktoś mi mówi, że mnie kocha, po kilku dniach radzi mnie się w sprawie uczuć do innej osoby, nadal twierdząc że w tym samym czasie czuje to samo do mnie, to coś tu nie tak. Normalni ludzie nie prawią chyba takich wyznań. Bardzo bym chciała żeby było inaczej, ale moja porąbana głowa zachowuje resztki racjonalizmu i krzyczy: uważaj, uciekaj, to ściema.

Mam też pytanie do wszystkich. Kiedy myślicie o sobie samych, to właściwie w jaki sposób o sobie myślicie? Pozytywnie, negatywnie, macie siebie za szalonych czy tylko za ludzi chwilowo chorych? Wiem, że to trochę dziwne pytanie, ale mi się zdarza że myślę o sobie w trzeciej osobie i powtarzam w myślach: ONA (czyli tak naprawdę ja sama) NIE ŻYJE. Normalnie myślę o sobie samej w pierwszej osobie, tylko w tym jednym przypadku mówię o sobie, jak o totalnie obcej osobie. Czy to jest w ogóle normalne? Czy komuś zdarzało się coś takiego?

Edytowane przez milva81
Czas edycji: 2017-07-03 o 21:30
milva81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 09:24   #4985
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez milva81 Pokaż wiadomość
Mam też pytanie do wszystkich. Kiedy myślicie o sobie samych, to właściwie w jaki sposób o sobie myślicie? Pozytywnie, negatywnie, macie siebie za szalonych czy tylko za ludzi chwilowo chorych? Wiem, że to trochę dziwne pytanie, ale mi się zdarza że myślę o sobie w trzeciej osobie i powtarzam w myślach: ONA (czyli tak naprawdę ja sama) NIE ŻYJE. Normalnie myślę o sobie samej w pierwszej osobie, tylko w tym jednym przypadku mówię o sobie, jak o totalnie obcej osobie. Czy to jest w ogóle normalne? Czy komuś zdarzało się coś takiego?
Hmm często myślę o sobie negatywnie, obwiniam się o całe zło, które jest wokół mnie.
Myślę też o sobie jako o osobie chorej, ale widzę się w przyszłości jako w pełni zdrową.
I często myślę też, że nie żyję. Czuje się w sobie obca i tak na prawdę nie wiem kim jestem.
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 10:09   #4986
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez OotS Pokaż wiadomość
To super, że widzisz postępy A jak radziłaś sobie podczas wyjść i spotkań ze strachem, nie paraliżował Cię? Mnie czasem stres zmusza do działania, odzywania się, ale innym razem, gdy nie czuję się na siłach, to tylko jeszcze bardziej się pogrążam myślami, że słabo wypadnę i towarzystwo będzie o mnie źle myśleć.
Strach paraliżował mnie głownie przed samym wyjściem potem już jakoś dawałam rady z większymi lub mniejszymi problemami. Staram się też nie poddawać takim myślom, nie analizować nadmiernie swojego zachowania. Brzmi niby bardzo prosto, ale czasami trudno nad sobą zapanować z tym, że im więcej nad sobą pracujesz tym więcej widzisz efektów.

Choć u mnie teraz przez brak pracy humor siada i nerwica wraca, ale walczę z tym choć z różnym skutkiem.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2017-07-04 o 10:11
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-04, 12:39   #4987
florris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 147
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

U mnie niestety znowu dużo stresu.W przyszłą środę mam obronę pracy magisterskiej,a pani promotor wysłała mi kolejną partię poprawek.Jeden rozdział poprawiam już trzeci raz i zawsze coś wynajdzie.Mam ochotę przywalić głową w ścianę:-/.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
florris jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2017-07-04, 17:46   #4988
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Androgeny nie miałam ale ft3 4 miałam i jest ok prolaktyny również morfologia żelazo również u neurologa nie i mysle że pojde TK głowy nie miałam tylko rezonans przysadki mózgowej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-05, 12:14   #4989
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Disnejova jak miałaś MRI głowy i jak się domyślam z kontrastem to daruj sobie TK. To jest duża dawka promieni a rezonanse są no powiedzmy dokładniejsze. To jest inne badanie ale pokazuje więcej. Przede wszystkim wszelkie choroby neurologiczne ,które mogą dawać jakieś zmiany. Tym bardziej ,że na przysadkę ustawia się dokładniejsze przekroje.
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-09, 21:31   #4990
emmenems
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 107
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Moja praca , nie wiem . Okazuje się, że mam być również sprzątaczką. Najlepiej po godzinach pracy. Dziewczyny mówią, że chcą odejść. Zaczełam szukać kolejnych ofert pracy.
Wspominam tamtą osobę, czasami. Sama nie wiem co robić. Szukałam już fajnych podyplomówek i kursow a tutaj nie wiem. Czeka mnie teraz miesiac bez zadnego wynagrodzenia a mam jeszcze terapie która musze opłacic, leki, życie.
Mam gorszy dzien.
A taki piękny złoty księżyc świeci.
emmenems jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 11:13   #4991
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Faktycznie niezbyt fajna sytuacja. Bardzo dobrze, że szukasz czegoś innego, a czemu czeka Cię miesiąc bez wynagrodzenia ? Nie zapłacą Ci za cały miesiąc, czy dopiero za miesiąc zaczynasz pracę ?
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-10, 11:28   #4992
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

pewnie płatność z dołu, dopiero po przepracowaniu miesiąca
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 19:35   #4993
just_wlosy
Zadomowienie
 
Avatar just_wlosy
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 001
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Ja na lekach...raz lepiej, raz gorzej. Chyba już przywykłam. Chciałabym tyle rzeczy zrobić, ale najprościej w życiu nie mam siły gdy przychodzę z pracy. Weekendy przesypiam i myślę o sprwach o których nie powinnam myśleć. Jakoś do przodu..., choć chciałabym być bardziej zadowolono.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
just_wlosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-10, 20:14   #4994
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Brała któraś z Was może stabilizatory (kwas walproinowy, karbamazepina)? Jestem po nich tak bardzo, bardzo zmęczona...
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 09:24   #4995
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Myślę że powinno się zażywać kwas foliowy witaminę B9 i w ogóle z grupy z B wzmiania układ nerwicy ja np mam mniejsze tiki i spokojniejsza jestem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 09:26   #4996
Mocny Akcent
Dolce vita
 
Avatar Mocny Akcent
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 6 409
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Mam nawrót depresji. Mój obecny psycholog nie umie mi pomóc. Czy mam szukać kogoś kto się specjalizuje konkretnie w depresji?

On mi powiedział, że zawsze będę smutna. Miał prawo tak powiedzieć?
Mocny Akcent jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 11:04   #4997
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Może cierpisz na dystymie?
Ale lekarz nie miał prawa tak mówić. Zmień psychiatrę

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:45   #4998
Emilcia96
Zadomowienie
 
Avatar Emilcia96
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 1 312
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Mocny Akcent Pokaż wiadomość
Mam nawrót depresji. Mój obecny psycholog nie umie mi pomóc. Czy mam szukać kogoś kto się specjalizuje konkretnie w depresji?

On mi powiedział, że zawsze będę smutna. Miał prawo tak powiedzieć?
Zmień psychiatrę, nikt a szczególnie lekarz nie miał prawa Ci tak powiedzieć.

Ja zacznę pić jakieś zioła na uspokojenie, albo brać tabletki na bazie ziół.

Ps. Wątek zaraz się skończy. Trzeba założyć nowy
__________________
Ćwiczę


40/2017
8/2018

12.12.2015 M
17.12.2017
02.05.2019
Emilcia96 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-11, 13:54   #4999
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Emilcia96 Pokaż wiadomość
Ps. Wątek zaraz się skończy. Trzeba założyć nowy
pytanie - czy to dobrze, czy źle?
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2017-07-12, 12:48   #5000
Amarantus_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-03
Wiadomości: 95
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Dla nas, dla innych oraz przyszłych pacjentów psychiatrycznych byłoby lepiej gdyby takie wątki w ogóle nie musiały powstawać. Niestety zaburzenia nerwicowe i depresyjne dosięgają coraz więcej osób. Podobno na świecie choruje 600 mln, w polsce 1,5 mln. Gdzieś czytałam że w ciągu 3 lat będzie to czwarta z najczęstszych chorób na świecie.
Amarantus_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 20:06   #5001
201803071142
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 1 412
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Amarantus_ Pokaż wiadomość
Dla nas, dla innych oraz przyszłych pacjentów psychiatrycznych byłoby lepiej gdyby takie wątki w ogóle nie musiały powstawać. Niestety zaburzenia nerwicowe i depresyjne dosięgają coraz więcej osób. Podobno na świecie choruje 600 mln, w polsce 1,5 mln. Gdzieś czytałam że w ciągu 3 lat będzie to czwarta z najczęstszych chorób na świecie.
A i tak od większości ludzi w Polsce usłyszysz, że jesteś zwyczajnie leniwa i wymyślasz.
201803071142 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:32   #5002
Disnejova
Wtajemniczenie
 
Avatar Disnejova
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 2 176
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

S a jak depresja połączona z hibromialgia.. Lepiej by było właśnie żeby takie wątki nie powstawały osoby często spotykam się że nie chcą się leczyć Pojsc na psychoterapię szukają rozwiązań typu picie tymianku . Kto takie bzdury czyta i łyka że to uzdrowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Człowiek nigdy nie pozbędzie się tego, o czym milczy.
„Jeśli próbujesz być kimś innym, poniesiesz porażkę. Świat już ma taką osobę. Teraz potrzebuje ciebie. Ścieżka, którą wytyczasz, może nie mieć sensu dla nikogo na świecie oprócz ciebie. I nie musi. Jest wyłącznie twoja.
Disnejova jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 21:55   #5003
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Disnejova Pokaż wiadomość
S a jak depresja połączona z hibromialgia.. Lepiej by było właśnie żeby takie wątki nie powstawały osoby często spotykam się że nie chcą się leczyć Pojsc na psychoterapię szukają rozwiązań typu picie tymianku . Kto takie bzdury czyta i łyka że to uzdrowi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A czy psychoterapia daje wyzdrowienie ? Pytam przewrotnie bo sami psychoterapeuci ,ktorzy maja tez doswiadczenie kliniczne maja swoje zdanie. Jesli ktos bedzie szczesliwy po tymianku ...
Sa tez tacy ,ktorzy twierdza ,ze lekarze klamia a oni wszystkich uzdrowia. Nawet psychopata bedzie aniolkiem tylko przerobi sie jego trudne dziecinstwo.
Mysle ,ze jest szereg czynnikow ,ktore obok lekow w jakis sposob normuja prace mozgu.
Kiedys tu juz byly o tym dyskusje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 22:19   #5004
florris
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 147
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Witam
Chciałam się pochwalić,że udało mi się przetrwać obronę i zostałam magistrem. Ostatnie dni były bardzo stresujące,a dzisiejszego dnia udało mi się pokonać mój lęk😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
florris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-12, 22:48   #5005
witchwq
Zakorzenienie
 
Avatar witchwq
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Anglia
Wiadomości: 6 798
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez florris Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam się pochwalić,że udało mi się przetrwać obronę i zostałam magistrem. Ostatnie dni były bardzo stresujące,a dzisiejszego dnia udało mi się pokonać mój lęk😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BRAWO!
Gratulacje!

Wysłane z mojego Elephone P8000 przy użyciu Tapatalka
__________________
Windows is now a 64 bit tweak of a 32 bit extension to a 16 bit user interface for an 8 bit operating system based on a 4 bit architecture from a 2 bit company that can't stand 1 bit of competition.
witchwq jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 07:37   #5006
niv_
Zakorzenienie
 
Avatar niv_
 
Zarejestrowany: 2005-02
Wiadomości: 6 831
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez Valtamerii Pokaż wiadomość
A czy psychoterapia daje wyzdrowienie ? Pytam przewrotnie bo sami psychoterapeuci ,ktorzy maja tez doswiadczenie kliniczne maja swoje zdanie. Jesli ktos bedzie szczesliwy po tymianku ...
Sa tez tacy ,ktorzy twierdza ,ze lekarze klamia a oni wszystkich uzdrowia. Nawet psychopata bedzie aniolkiem tylko przerobi sie jego trudne dziecinstwo.
Mysle ,ze jest szereg czynnikow ,ktore obok lekow w jakis sposob normuja prace mozgu.
Kiedys tu juz byly o tym dyskusje.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Po raz kolejny po przeczytaniu Twojego postu, opadły mi ręce.

---------- Dopisano o 08:20 ---------- Poprzedni post napisano o 08:19 ----------

Cytat:
Napisane przez florris Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam się pochwalić,że udało mi się przetrwać obronę i zostałam magistrem. Ostatnie dni były bardzo stresujące,a dzisiejszego dnia udało mi się pokonać mój lęk��

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Gratulacje

---------- Dopisano o 08:21 ---------- Poprzedni post napisano o 08:20 ----------

Cytat:
Napisane przez Toblerone Pokaż wiadomość
A i tak od większości ludzi w Polsce usłyszysz, że jesteś zwyczajnie leniwa i wymyślasz.
Nie, piją za mało tymianku

---------- Dopisano o 08:37 ---------- Poprzedni post napisano o 08:21 ----------

Cytat:
Napisane przez just_wlosy Pokaż wiadomość
Ja na lekach...raz lepiej, raz gorzej. Chyba już przywykłam. Chciałabym tyle rzeczy zrobić, ale najprościej w życiu nie mam siły gdy przychodzę z pracy. Weekendy przesypiam i myślę o sprwach o których nie powinnam myśleć. Jakoś do przodu..., choć chciałabym być bardziej zadowolono.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skąd ja to znam... nie zostaje chyba nic innego jak się mobilizować i próbować działać mimo niechęci i zmęczenia. Zmęczenie to niekiedy taka psychologiczna wymówka.
__________________
Bóg stworzył człowieka ponieważ rozczarował się małpą. Z dalszych eksperymentów zrezygnował.
Mark Twain

Edytowane przez niv_
Czas edycji: 2017-07-13 o 07:43
niv_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 07:53   #5007
zakonna
Naczelna Nastolatka
 
Avatar zakonna
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Podkarpacie
Wiadomości: 25 807
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Floris. Gratuluję. 🍹

wysłane telepatycznie
__________________
Małgorzata i spółka.
Matka natura to suka.
zakonna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 08:07   #5008
niemanicka
Wtajemniczenie
 
Avatar niemanicka
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 2 283
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Cytat:
Napisane przez florris Pokaż wiadomość
Witam
Chciałam się pochwalić,że udało mi się przetrwać obronę i zostałam magistrem. Ostatnie dni były bardzo stresujące,a dzisiejszego dnia udało mi się pokonać mój lęk😄

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
BRAWO! mnie czeka to we wrześniu
niemanicka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 09:00   #5009
Valtamerii
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-10
Lokalizacja: pomorskie
Wiadomości: 1 943
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

niv_ a to dlaczego ? Z komentarzem o opadaniu rąk ciężko polemizować Po prostu nie wiem o co Ci chodzi.
Każdy może mieć swoje zdanie. Jeżeli komuś pomaga łykanie magnezu ,czy tranu to niech łyka byle nie odstawiał leków.
Choroby psychiczne ,czy zaburzenia osobowości to dość specyficzna działka medycyny i trudna do ogarnięcia i w większości nieuleczalne. Wmawianie ludziom ,że dzięki samej terapii uzyskają całkowitą remisję i spokój jest nieuczciwe. Tak przynajmniej głoszą książki i publikacje z psychiatrii.
Bo domyślam się ,że chodzi o mój brak euforii wobec terapeutów.
Niby jest to forum, niby anonimowe a i tak poprawność polityczna obowiązuje

Gratuluję Florris
Valtamerii jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2017-07-13, 09:17   #5010
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Ludzie z nerwicą oraz depresją- Grupa wsparcia.

Treść usunięta
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-07-13 10:17:14


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 07:09.