Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz? - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Eucerin - podejmij wyzwanie!

Notka

Eucerin - podejmij wyzwanie! Jeśli borykasz się z trądzikiem, bądź masz sukcesy w walce z tą przypadłością, dołącz do nas i koniecznie podziel się z nami swoimi doświadczeniami. Co dwa - trzy dni będzie pojawiać się na forum nowy temat związany z niedoskonałościami skóry.

 
 
Narzędzia
Stary 2013-09-25, 13:38   #151
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez danielcia88 Pokaż wiadomość
Ja polecam emulsję Cetaphil, ale tą, która może być stosowana bez wody. Regularnie dostaję próbki od mojej dermatolog i bardzo mi pomaga
Ja polecam żel Kuracja Lipidowa z Ziaji, można go stosować bez wody. Nie wysusza skóry i ma gęstą konsystencje.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:38   #152
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez kabel80 Pokaż wiadomość
A co dostałyście w paczuszce? na mnie też cos czeka na poczcie
Żel tonik i krem
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:41   #153
dariagro
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 10
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Jejku... ten artykuł uświadomił mi, że praktycznie wcale nie zastanawiam się nad tym czy kosmetyki są "poro-zatykaczami" czy nie...
jedyną rzeczą która mnie ratuje w tej sytuacji to fakt, że dość czesto myję moje pędzle

Dziewczyny, jakich kosmetyków używacie żeby najładniej zatuszować wypryski, krostki i inne nierówności skóry?
polecacie jakieś marki?
__________________
[eucerin][/eucerin]
dariagro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:46   #154
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Odnośnie poczatkowych wpisów dot. pędzli do makijazu... Oglądałam kiedys filmik o własnoręcznym wykonaniu swojego płynu do dezynfekcji, znalazłam go i tutaj podaję przepis:
1 szklanka wody destylowanej, mineralnej lub przegotowanej
1/4 szklanki alkoholu 70% lub więcej
1/2 łyżeczki płynu do naczyń o właściwościach pielęgnacyjnych (balsam)
1/2 łyżeczki szamponu, najlepiej dla dzieci (nie ziołowy, do włosów tłustych, nie wysuszajace)
1 łyżeczka płynnej odżywki do włosów

Wszystko należy delikatnie wymieszać by nie spienić i gotowe Próbowałam i sprawdza się, z tym, że ja nie mam żadnych problemów z cerą przez pędzle Do mycia używam żelu, czy szamponu który zadziałał negatywnie na moją skórę (teraz używam żelu/kremu z biedronki, który zadziałał aknegennie). Po umyciu czasem odzywię włosie odżywką do włosów, by było miękkie

---------- Dopisano o 14:46 ---------- Poprzedni post napisano o 14:45 ----------

Cytat:
Napisane przez dariagro Pokaż wiadomość
Jejku... ten artykuł uświadomił mi, że praktycznie wcale nie zastanawiam się nad tym czy kosmetyki są "poro-zatykaczami" czy nie...
jedyną rzeczą która mnie ratuje w tej sytuacji to fakt, że dość czesto myję moje pędzle

Dziewczyny, jakich kosmetyków używacie żeby najładniej zatuszować wypryski, krostki i inne nierówności skóry?
polecacie jakieś marki?
Ja dołączam się do grona zwolenniczek minerałów Ładnie ujednolicają, nic nie czuć na skórze
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:46   #155
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Trądzik dręczy mnie od późnej podstawówki, a więc już duuużo lat. Najpierw była to taka wersja typowa dla okresu dojrzewania - czerwone krostki, zmiany ropne. Pamiętam, że cierpiałam okrutnie, bo rodzice nie pozwalali mi się malować w tak młodym wieku - dopiero pod koniec gimnazjum mogłam "legalnie" zakupić pierwszy podkład :P
W liceum trądzik się wyciszył, a parę lat później zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną, czym "dobiłam" ostatnie resztki niedoskonałości. Przez kilka lat nie miałam prawie żadnych większych problemów skórnych. W momencie, gdy ok. 2 lata temu odstawiłam tabletki to trądzik powrócił w zmienionej formie - teraz dręczą mnie przede wszystkim zaskórniki, zarówno otwarte jak i zamknięte Od czasu do czasu robią mi się podskórne gule na brodzie. Generalnie mam "zainfekowaną" właśnie brodę i linię rzuchwy. Policzki raczej czyste, na czole też spokój (odpukać).

Chodzę do dermatologa, smaruję się Epiduo, staram się pilnować diety no i używam zestawu sprawdzonych kosmetyków. Obawiam się jednak, że dopiero tabletki anty pomogłyby całkowicie ale niestety doraźnie, bo wiecznie ich brać nie można
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:47   #156
stokrotka_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 19
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Ja polecam żel Kuracja Lipidowa z Ziaji, można go stosować bez wody. Nie wysusza skóry i ma gęstą konsystencje.
Dobra seria i przystępna cenowo! Żelu nie znam, ale używam teraz bazę myjącą do ciała. Kosmetyk dobry, lekko się pieni i nie wysusza skóry.
__________________
[eucerin][/eucerin]
stokrotka_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:48   #157
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Ja polecam do mycia twarzy używać wody micelarnej np Avene. Jeśli już odstawiacie wodę, a jeśli nie to Avene Cleancane żel delikatny, nie podrażnia nawilża i koi. Bardzo sobie chwalę dermokosmetyki Avene, bardzo mi pomogły. Chciałabym również przetestować Eucerin)jak Wy moje Drogie.

[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 13:48   #158
danielcia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez dariagro Pokaż wiadomość
Jejku... ten artykuł uświadomił mi, że praktycznie wcale nie zastanawiam się nad tym czy kosmetyki są "poro-zatykaczami" czy nie...
jedyną rzeczą która mnie ratuje w tej sytuacji to fakt, że dość czesto myję moje pędzle

Dziewczyny, jakich kosmetyków używacie żeby najładniej zatuszować wypryski, krostki i inne nierówności skóry?
polecacie jakieś marki?

Ja polecam podkład Revlon ColorStay. Trzyma się na buzi bardzo dobrze, nie zapycha(przynajmniej mnie) i ładnie zakrywa wszystkie "niedoskonałości". Dodatkowo mam odcień lekko żółtawy, więc niweluje moje zaczerwienienia
__________________
[eucerin][/eucerin]
danielcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:54   #159
Agnieszka987
Zakorzenienie
 
Avatar Agnieszka987
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 5 143
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez lula84 Pokaż wiadomość
Ja polecam do mycia twarzy używać wody micelarnej np Avene. Jeśli już odstawiacie wodę, a jeśli nie to Avene Cleancane żel delikatny, nie podrażnia nawilża i koi. Bardzo sobie chwalę dermokosmetyki Avene, bardzo mi pomogły. Chciałabym również przetestować Eucerin)jak Wy moje Drogie.

[eucerin][/eucerin]
Ale ty również jestem w testach, sadzac po opisie..?
Agnieszka987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:56   #160
Vinnga
Zakorzenienie
 
Avatar Vinnga
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 6 006
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Trudno Was nadrabiać
Dostałam paczkę
Vinnga jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 13:57   #161
danielcia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez LaCamilla Pokaż wiadomość
Trądzik dręczy mnie od późnej podstawówki, a więc już duuużo lat. Najpierw była to taka wersja typowa dla okresu dojrzewania - czerwone krostki, zmiany ropne. Pamiętam, że cierpiałam okrutnie, bo rodzice nie pozwalali mi się malować w tak młodym wieku - dopiero pod koniec gimnazjum mogłam "legalnie" zakupić pierwszy podkład :P
W liceum trądzik się wyciszył, a parę lat później zaczęłam stosować antykoncepcję hormonalną, czym "dobiłam" ostatnie resztki niedoskonałości. Przez kilka lat nie miałam prawie żadnych większych problemów skórnych. W momencie, gdy ok. 2 lata temu odstawiłam tabletki to trądzik powrócił w zmienionej formie - teraz dręczą mnie przede wszystkim zaskórniki, zarówno otwarte jak i zamknięte Od czasu do czasu robią mi się podskórne gule na brodzie. Generalnie mam "zainfekowaną" właśnie brodę i linię rzuchwy. Policzki raczej czyste, na czole też spokój (odpukać).

Chodzę do dermatologa, smaruję się Epiduo, staram się pilnować diety no i używam zestawu sprawdzonych kosmetyków. Obawiam się jednak, że dopiero tabletki anty pomogłyby całkowicie ale niestety doraźnie, bo wiecznie ich brać nie można
Polecam przyjrzeć się bliżej "mapie twarzy" wkleję tutaj link, ale nie wiem, czy będzie się go dało otworzyć, więc w razie czego wystarczy wpisać z Google "mapa twarzy"

http://lukaszmakeup.blogspot.com/201...pa-twarzy.html
__________________
[eucerin][/eucerin]
danielcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 14:01   #162
LaCamilla
Raczkowanie
 
Avatar LaCamilla
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 294
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez danielcia88 Pokaż wiadomość
Polecam przyjrzeć się bliżej "mapie twarzy" wkleję tutaj link, ale nie wiem, czy będzie się go dało otworzyć, więc w razie czego wystarczy wpisać z Google "mapa twarzy"
Znam to znam Ta mapa tylko potwierdza to, co mi powiedział dermatolog - hormony... Zdecydowanie najgorszy "bajzel" mam na brodzie
LaCamilla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:01   #163
stokrotka_74
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: śląskie
Wiadomości: 19
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez danielcia88 Pokaż wiadomość
Polecam przyjrzeć się bliżej "mapie twarzy" wkleję tutaj link, ale nie wiem, czy będzie się go dało otworzyć, więc w razie czego wystarczy wpisać z Google "mapa twarzy"

http://lukaszmakeup.blogspot.com/201...pa-twarzy.html
No tak, teraz już wszystko jasne Dzięki.
__________________
[eucerin][/eucerin]
stokrotka_74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:06   #164
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Ale ty również jestem w testach, sadzac po opisie..?
Nie, nie jestem nic niestety nie wygrałam)) Ale mam nadzieję,że może to się zmienić. Po prostu interesuje mnie ten wątek.

[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:07   #165
danielcia88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 33
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez LaCamilla Pokaż wiadomość
Znam to znam Ta mapa tylko potwierdza to, co mi powiedział dermatolog - hormony... Zdecydowanie najgorszy "bajzel" mam na brodzie
To może warto wybrać się na badanie poziomu hormonów, a następnie do ginekologa? Bo z doświadczenia wiem, że problemy "od środka" ciężko wyleczyć "od zewnątrz" a czasami wystarcza kilkumiesięczna terapia odpowiednio dobranymi hormonami i wszystko wraca do normy
__________________
[eucerin][/eucerin]
danielcia88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:11   #166
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Ja mam korektor na bazie ogórka z heana jest bardzo jasny więc fajnie przykrywa to co powinien i działa antybakteryjnie no i puder z heana jest fajny ma taką konsystencje kremu fajnie rozjaśnia i kryje przy okazji nawilża,a dodatkowo jeszcze puder w kamieniu z bell tez jest antybakteryjny

Edytowane przez Kocica84
Czas edycji: 2013-09-25 o 14:14
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:12   #167
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez danielcia88 Pokaż wiadomość
Ja polecam podkład Revlon ColorStay. Trzyma się na buzi bardzo dobrze, nie zapycha(przynajmniej mnie) i ładnie zakrywa wszystkie "niedoskonałości". Dodatkowo mam odcień lekko żółtawy, więc niweluje moje zaczerwienienia
Faktycznie Revlon Clorstay długo trzyma się na twarzy, ale jest to podkład matujący ( jeśli o ten chodzi), wiec wysusza skórę. Nie polecam do cery wrażliwej. Teraz zmienili jego skład, więc może będzie lepszy
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:15   #168
angelikaw
Zakorzenienie
 
Avatar angelikaw
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 4 359
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Agnieszka987 Pokaż wiadomość
Odnośnie poczatkowych wpisów dot. pędzli do makijazu... Oglądałam kiedys filmik o własnoręcznym wykonaniu swojego płynu do dezynfekcji, znalazłam go i tutaj podaję przepis:
1 szklanka wody destylowanej, mineralnej lub przegotowanej
1/4 szklanki alkoholu 70% lub więcej
1/2 łyżeczki płynu do naczyń o właściwościach pielęgnacyjnych (balsam)
1/2 łyżeczki szamponu, najlepiej dla dzieci (nie ziołowy, do włosów tłustych, nie wysuszajace)
1 łyżeczka płynnej odżywki do włosów
Dzięki za ten przepis, przyda się
__________________
Relax... it's coffee time
Nie dyskutuj z głupcem...
Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a potem... pokona doświadczeniem
angelikaw jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:17   #169
kabel80
Raczkowanie
 
Avatar kabel80
 
Zarejestrowany: 2011-01
Wiadomości: 104
Talking Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Jak wcześniej wspomniałam oprócz mycia ważne jest też suszenie pędzli. Oto kilka rad: po pierwsze, nie wolno suszyć pędzli na kaloryferze bądź suszarka. Najlepiej suszyć je na leżąco, tak aby włosie wystawało poza powierzchnię np. umywalki. Po drugie, myjąc pędzel zawsze powinien on być był skierowany ‘głową w dół’ w przeciwnym wypadku woda może dostać się do trzonka i rozkleić klej. W rezultacie włosie naszego pędzla może wypaść. Należy też pamiętać aby nie wykonywać ruchów kolistych myjąc pędzel, bo to niszczy i wygina jego włosie. Nie suszy się pędzli "na stojąco", wtedy także woda może dostac się do trzonka i rozkleić nasz pędzel. Czytałam też żeby nie używać zbyt często preparatów do dezynfekcji, zawierających alkohol. One bardzo wysuszaja włosie pędzli. Po częstym i długotrwałym stosowaniu takich preparatów włosie pędzli może stać się twarde i szorstkie.
__________________
[eucerin][/eucerin]

Wybrałam pielęgnację ciała z marką Braun
kabel80 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-09-25, 14:17   #170
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez dariagro Pokaż wiadomość
Jejku... ten artykuł uświadomił mi, że praktycznie wcale nie zastanawiam się nad tym czy kosmetyki są "poro-zatykaczami" czy nie...
jedyną rzeczą która mnie ratuje w tej sytuacji to fakt, że dość czesto myję moje pędzle

Dziewczyny, jakich kosmetyków używacie żeby najładniej zatuszować wypryski, krostki i inne nierówności skóry?
polecacie jakieś marki?
Polecam kamuflaż z artdeco. Jest wydajny, a ten w odcieniu zielonym dobrze maskuje zaczerwienienia. Przez dłuższy czas stosowałam podkład matujący Colorcopy z Deborah. Jest leki i daje średnie krycie. Teraz Przerzucam się na Cliniqua.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:20   #171
justilove
Raczkowanie
 
Avatar justilove
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 71
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Witam, z trądzikiem borykam się od 7-8lat, kiedyś było gorzej, bo i ropne i zaskórniki i gule. Skończyłam z dermatologami kiedy kuracje takie czy owakie nie przynosiły skutku. Postanowiłam sama coś działać, niestety szukam ideału do dzisiaj. Z wiekiem widzę, że mój trądzik jest bardziej hormonalny niż młodzieńczy.
Nie wiem jak radzić sobie z wągrami i małymi zaskórnikami, nie chcę wyciskać, a nic porządnego nie znalazłam.
Co do próbek, producenci mogliby się ulitować nad większą dostępnością bo albo można testować tylko "na miejscu" albo brak.
justilove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:20   #172
mskrzypulec
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-01
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 500
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Jakie kosmetyki polecacie dla młodej skóry z problemem trądzikowym?
mskrzypulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:21   #173
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Polecam kamuflaż z artdeco. Jest wydajny, a ten w odcieniu zielonym dobrze maskuje zaczerwienienia. Przez dłuższy czas stosowałam podkład matujący Colorcopy z Deborah. Jest leki i daje średnie krycie. Teraz Przerzucam się na Cliniqua.
Zaraz jak mi się skończy Shisheido to również przerzucę się na Cliniqua, tego z żółtym pigmentem. dobrze kryje i nie wysusza jak np doble wear. Bardzo ciężko apropo tematu znależć idealny podkład.

[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:21   #174
Kocica84
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 320
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez danielcia88 Pokaż wiadomość
To może warto wybrać się na badanie poziomu hormonów, a następnie do ginekologa? Bo z doświadczenia wiem, że problemy "od środka" ciężko wyleczyć "od zewnątrz" a czasami wystarcza kilkumiesięczna terapia odpowiednio dobranymi hormonami i wszystko wraca do normy
A propo hormonów to byłam kilak razy u ginekologa po tabletki chciałam sobie poprawić wygląd skóry ale jak usłyszałam że można od tego utyć to zrezygnowałam
Kocica84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:23   #175
nniewidzialnaa
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 9
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez danielcia88 Pokaż wiadomość
Polecam przyjrzeć się bliżej "mapie twarzy" wkleję tutaj link, ale nie wiem, czy będzie się go dało otworzyć, więc w razie czego wystarczy wpisać z Google "mapa twarzy"

http://lukaszmakeup.blogspot.com/201...pa-twarzy.html

Dziękuję za ten link, bo pierwszy raz się z nim spotkałam. Jest w nim bardzo dużo prawdy, podeślę go też innym znajomym borykającym się z tym samym problemem.

Co do pędzli, przyznam się szczerze, że czasem mi się zapomina o czyszczeniu, zwykle mówię sobie - zrobię jak wrócę. widać, są efekty :/
nniewidzialnaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:25   #176
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Z "mapą twarzy" spotkałam się już wcześniej. Wynikałoby z niej, że mam problemy z hormonami (moja nieszczęsna broda), ale nie mam zamiaru faszerować się tabletkami hormonalnymi.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:29   #177
pandaania
Raczkowanie
 
Avatar pandaania
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 486
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez lula84 Pokaż wiadomość
Zaraz jak mi się skończy Shisheido to również przerzucę się na Cliniqua, tego z żółtym pigmentem. dobrze kryje i nie wysusza jak np doble wear. Bardzo ciężko apropo tematu znależć idealny podkład.

[eucerin][/eucerin]
Od kiedy używam podkład, czyli jakieś 8 lat, to do tej pory nie znalazłam idealnego. Mogłabyś podać pełną nazwę podkładu który masz zamiar kupić. Ja miałam próbkę Anti-Blemish Solutions i jak na razie mnie zachwycił.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

Cytat:
Napisane przez Kocica84 Pokaż wiadomość
A propo hormonów to byłam kilak razy u ginekologa po tabletki chciałam sobie poprawić wygląd skóry ale jak usłyszałam że można od tego utyć to zrezygnowałam
Jeszcze osobiście nie spotkałam osoby, która przytyła po tabletkach hormonalny. Nie któe powodują zatrzymanie wody w organiźmnie, nalezy wtedy zmienić tabletki. Na dodatek jest taki duży wybór, że nie trudno będzie coś wybrać.
pandaania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:32   #178
Marybeth
Rozeznanie
 
Avatar Marybeth
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 549
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Faktycznie Revlon Clorstay długo trzyma się na twarzy, ale jest to podkład matujący ( jeśli o ten chodzi), wiec wysusza skórę. Nie polecam do cery wrażliwej. Teraz zmienili jego skład, więc może będzie lepszy
Zgadzam się co do Revlona. Mam jego nową wersję, z większym filtrem i jest całkiem dobry. Matuje (dla mieszańców i tłuścioszków genialny), trwały i kryje (można spokojnie stopniować). Mam 150 Buff. Zastanawiałam się nad 180, jednak obawa, że będzie ciemniał była spora, dlatego wzięłam jaśniejszy.
Marybeth jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:36   #179
pat89n
Raczkowanie
 
Avatar pat89n
 
Zarejestrowany: 2013-04
Wiadomości: 71
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez Kocica84 Pokaż wiadomość
A propo hormonów to byłam kilak razy u ginekologa po tabletki chciałam sobie poprawić wygląd skóry ale jak usłyszałam że można od tego utyć to zrezygnowałam
Według mnie bez sensu brać hormony tylko żeby poprawić wygląd skóry, tym bardziej że po odstawieniu tabletek problem najprawdopodobniej wróci, czasem ze zdwojoną siłą, jak już niektóre dziewczyny pisały. Trzeba się też porządnie zastanowić czy nie wyrządzą nam one więcej krzywdy niż pożytku (chodzi mi tutaj o skutki uboczne, z których wzrost wagi jest najmniej poważnym, szczególnie muszą uważać osoby ze skłonnością do żylaków bo może się kończyć nawet na powikłaniach zakrzepowo-zatorowych). Jak wiadomo, każde leki mają jakieś skutki uboczne... jednak radzę ostrożność
pat89n jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-09-25, 14:36   #180
lula84
Raczkowanie
 
Avatar lula84
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 134
Dot.: Wróg numer jeden: trądzik. Masz z nim problem? Jak długo się borykasz?

Cytat:
Napisane przez pandaania Pokaż wiadomość
Od kiedy używam podkład, czyli jakieś 8 lat, to do tej pory nie znalazłam idealnego. Mogłabyś podać pełną nazwę podkładu który masz zamiar kupić. Ja miałam próbkę Anti-Blemish Solutions i jak na razie mnie zachwycił.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------



Jeszcze osobiście nie spotkałam osoby, która przytyła po tabletkach hormonalny. Nie któe powodują zatrzymanie wody w organiźmnie, nalezy wtedy zmienić tabletki. Na dodatek jest taki duży wybór, że nie trudno będzie coś wybrać.

Redness Solutions Makeup SPF 15. Mam nadzieję,że to ten. Miałam próbkę, ale zostawiłam w innym mieście. Ale z tego co czytam to własnie ten. Pójdę jeszce do sephory i wezmę sprawdzę.


[eucerin][/eucerin]
lula84 jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Eucerin - podejmij wyzwanie!


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-08-29 12:33:26


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:08.