NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ - pytania, porady, wskazówki - wątek zbiorczy! - Strona 27 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-11-25, 22:48   #781
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Szalona kobieta nie no, nie było tak źle. Ale pilnuj się




Nie cierpię wątróbki... ale w takiej formie wygląda jakoś ciekawiej

no staram sie pilnowac;D dlatego znow sie niebede wazyla ze 2tyg moze chociaz taki maly 1kg spadnie:P
zawsze cos innego:p wkoncu sie chodzilo 4lata do szkoly gastronomicznej:brzydal :

Swoja droga musze wymyslec cos innego na piers z kurczaka:P bo tez puplety albo gotowana na parze albo pieczona i dotego marchew albo szpinak:P troche mnie to juz nudzi:pale fakt faktem jak ja gotuje na parze bez soli i innych przypraw to mi smakuje^^
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy

Edytowane przez karolllcia119
Czas edycji: 2011-11-25 o 23:10
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 22:56   #782
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

No dziewczyny ja jutro powinnam się zważyć ale oczywiście nie wytrzymałam jest niestety tylko 0,5kg mniej chyba to będzie coraz trudniejsze, a co mi tam ważne że chociaż tyle lepsze 0,5 niż nic a jak z waszą wagą
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 23:12   #783
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

etam pol kilo to i tak ladnie:Ptrzeba wiedziec ze na poczatku sie szybko chudnie ale pozniej juz to 0,5kg-1kg na tydzien wiec ladnie:P ja sobie poczekam ze 2tyg bo od pon mam w planie cwiczyc i tu moja prosba jak mi sie nieuda:P a sie pochwale czy zaczelam czy nie to prosze o ostry ochrzan:P
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-25, 23:40   #784
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
etam pol kilo to i tak ladnie:Ptrzeba wiedziec ze na poczatku sie szybko chudnie ale pozniej juz to 0,5kg-1kg na tydzien wiec ladnie:P ja sobie poczekam ze 2tyg bo od pon mam w planie cwiczyc i tu moja prosba jak mi sie nieuda:P a sie pochwale czy zaczelam czy nie to prosze o ostry ochrzan:P
Ok tego też trzeba, mnie mama "ochrzania" jak coś chcę zjeść w sumie jak chcę zeżreć jakąś bombę kaloryczną albo nie ćwiczę uważam że trochę dyscypliny od innych nie zaszkodzi mnie też ochrzańcie jak napiszę swoje grzeszki dzięki z góry ps. dobry pomysł koniec ze słodzeniem no chyba że się będzie należało

---------- Dopisano o 00:40 ---------- Poprzedni post napisano o 00:32 ----------

Ja znów późno się kładę ale znalazłam fajny link warto przeczytać
dla http://www.tabele-kalorii.pl/lista-a...strona_listy=1 zainteresowanych
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 08:23   #785
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Hej jak mi dziś nie chciało się wstać ,ale pokonałam lenistwo i wstałam,ćwiczonka zrobione śniadanko zjedzone jajecznica z pomidorem,natką i szczypiorkiem bułeczka mała razowa z sałatą i ogórkiem kiszonym zaraz jadę na zakupy a później sprzątanie.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 13:20   #786
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Boże ,ale mam dziś kiepski dzień nic mi się nie chce,w sklepach ludzi jak mrówek w mrowisku już miałam dość, do tego doszło sprzątanie i dziś na pewno już nic nie robię nawet na żaden spacer nie idę zrobiłam sobie miskę sałatki owocowej posypałam żurawiną suszoną i garstką mieszanki orzechowej pychota polecam na chandrę.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 15:39   #787
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Boże ,ale mam dziś kiepski dzień nic mi się nie chce,w sklepach ludzi jak mrówek w mrowisku już miałam dość, do tego doszło sprzątanie i dziś na pewno już nic nie robię nawet na żaden spacer nie idę zrobiłam sobie miskę sałatki owocowej posypałam żurawiną suszoną i garstką mieszanki orzechowej pychota polecam na chandrę.


mmm salatka owocowa mniam:p
a ja dzis wstalam o 13.30 i pierwsze co zrobilam polazlam do lazienki ogarnelam sie i od razu bez sniadania polecialam z mama na zakupy. wiec moje snaidanie bylo o 14.30 i bylo wielgachne:P bo jogurt 0% do tego 3kromki chleba ale takie male;p do tego malutkie parowki cielece 3:P a one mialy chyba 25g jedna:p a teraz jem 2pulpety z watrobki i marchew. a Powiem Wam ze jak je dzis zrobilam to wygladaly ble:P ale w smaku mniam mniam:P Juz chyba nic niewcisne:p
a u Was jak tam?;p co Was dzis nie ma?;p balujecie?;p
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-11-26, 19:49   #788
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
mmm salatka owocowa mniam:p
a ja dzis wstalam o 13.30 i pierwsze co zrobilam polazlam do lazienki ogarnelam sie i od razu bez sniadania polecialam z mama na zakupy. wiec moje snaidanie bylo o 14.30 i bylo wielgachne:P bo jogurt 0% do tego 3kromki chleba ale takie male;p do tego malutkie parowki cielece 3:P a one mialy chyba 25g jedna:p a teraz jem 2pulpety z watrobki i marchew. a Powiem Wam ze jak je dzis zrobilam to wygladaly ble:P ale w smaku mniam mniam:P Juz chyba nic niewcisne:p
a u Was jak tam?;p co Was dzis nie ma?;p balujecie?;p
O tak dzisiaj to raczej dietki nie będzie obchodzę wcześniej ANDRZEJKI także pewnie winko jakaś przekąska myślę że nic się nie stanie, a w zasadzie to zrobię sobie 3 lub 7 dniową dietkę oczyszczającą zatem dzisiaj trochę poszaleję ,chociaż kalorie też spale tańcząc, myślę że nie ma sensu się przejmować A jak tam u Was
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:19   #789
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Oj ja dziś nagrzeszyłam...no bo w końcu to ostatki...ale teraz mam okropne wyrzuty sumienia...od jutra detoks...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 21:29   #790
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Oj ja dziś nagrzeszyłam...no bo w końcu to ostatki...ale teraz mam okropne wyrzuty sumienia...od jutra detoks...
Kochana nie miej wyrzutów dziś jest dyspensa więc jutro pomyślimy nad detoksem jakie znacie wróżby oprócz lania wosku
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 22:06   #791
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Kochana nie miej wyrzutów dziś jest dyspensa więc jutro pomyślimy nad detoksem jakie znacie wróżby oprócz lania wosku

hm ja znam jeszcze z podstawowki ukladnaie butow:P albo serce i tam imiona facetow lub kobiet i szpilka przebijanie
a ja tam kulturalnie bez imprez:p Cale wakacje balowalam w niemczech;D i wlasnie odkad wrocilam i tam przytylam to cos odseparowalam sie od wszystkich znajomych....
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 22:18   #792
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Kolejne grzeszenie w wigilię... Za każdym razem, gdy zjem za dużo, a dziś bez wątpienia tak było, czuję się parę kilo cięższa...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 22:30   #793
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Kolejne grzeszenie w wigilię... Za każdym razem, gdy zjem za dużo, a dziś bez wątpienia tak było, czuję się parę kilo cięższa...

Kazda sie tak czuje:P i prawie kazda ma wyrzuty sumienia a moze to akurat sie Tobie przyda i Twoj problem zniknie i waga zacznie spadac albo poprostu niemasz z czego schudnac:P a ja w wigilie mam w planie nie grzeszyc:p chociaz w przyszlym tyg pieke pierniki:love :
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 22:42   #794
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
Kazda sie tak czuje:P i prawie kazda ma wyrzuty sumienia a moze to akurat sie Tobie przyda i Twoj problem zniknie i waga zacznie spadac albo poprostu niemasz z czego schudnac:P a ja w wigilie mam w planie nie grzeszyc:p chociaz w przyszlym tyg pieke pierniki:love :
Ja na szczęście piekę takie, które po upieczeniu muszą leżakować, by nadawały się do jedzenia więc jest szansa, że nie pochłonę ich przed świętami... Ale już się boję co to będzie, gdy upiekę np. sernik...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 22:47   #795
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

ja tez takie piekę ale zazwyczaj daje tam orzecha i staja sie willgotne:p a pozatym i tak lubie twarde:P no i ja jeszcze pieke kruche ciasteczka:P no wlasnie sernik albo makowiec to masakra:P
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-26, 23:04   #796
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
ja tez takie piekę ale zazwyczaj daje tam orzecha i staja sie willgotne:p a pozatym i tak lubie twarde:P no i ja jeszcze pieke kruche ciasteczka:P no wlasnie sernik albo makowiec to masakra:P
E tam sernik to jeszcze pół biedy najgorsze są ciasta z kremami i polewą czekoladową ja powróżyłam winka popiłam w sumie dużo nie zgrzeszyłam ale zabawa trwa zaraz idziemy na tańce bo w domu trochę mało miejsca
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 11:01   #797
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cześć dziewczyny no ja to dziś zero ćwiczeń rano wczoraj tyle się natańczyłam że nie miałam veny do ćwiczeń rano, śniadanko zjadłam dopiero o 10:00 ale za to nie jem drugiego śniadania tylko od razu obiad chudy rosół z ryżem na drugie 2 ziemniaczki w mundurkach kotlet z kurczaka panierowany w orzeszkach sałatka z ogórków kiszonych no i dziś to już na spacer idę no i ćwiczonka popołudniu też trzeba zrobić,a od jutra 3 dniowa dietka oczyszczająca muszę jeszcze pomyśleć jaka a co u Was?
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:13   #798
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
No dziewczyny ja jutro powinnam się zważyć ale oczywiście nie wytrzymałam jest niestety tylko 0,5kg mniej chyba to będzie coraz trudniejsze, a co mi tam ważne że chociaż tyle lepsze 0,5 niż nic a jak z waszą wagą
Mi zeszło ani 0,5 ale biorąc pod uwagę to, że ostatnio cały czas stoję w miejscu, to nie najgorzej.

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
O tak dzisiaj to raczej dietki nie będzie obchodzę wcześniej ANDRZEJKI także pewnie winko jakaś przekąska myślę że nic się nie stanie, a w zasadzie to zrobię sobie 3 lub 7 dniową dietkę oczyszczającą zatem dzisiaj trochę poszaleję ,chociaż kalorie też spale tańcząc, myślę że nie ma sensu się przejmować A jak tam u Was
U mnie cały dzień na uczelni a wieczorem też impreza urodzinowa był kawałek tortu (mały, ale był), 2 łyżki gyrosa i kawałek piersi z kurczaka z pieczarkami. Do godziny 17 byłam tylko na dwóch kanapkach, więc może wysoko ponad 1200kcal nie zaszłam...

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Oj ja dziś nagrzeszyłam...no bo w końcu to ostatki...ale teraz mam okropne wyrzuty sumienia...od jutra detoks...
Mi też by się przydał detoks...

Cytat:
Napisane przez YOUdith Pokaż wiadomość
Kolejne grzeszenie w wigilię... Za każdym razem, gdy zjem za dużo, a dziś bez wątpienia tak było, czuję się parę kilo cięższa...
Ja jak zjem za dużo mam tak samo i potem piję zieloną herbatę, robię brzuszki, cokolwiek - chociaż taka najedzona nie mam siły i od razu myślę, że serio drugiego dnia stanę na wadzę i będzie bity kilogram albo 2 więcej. Ale nigdy tak nie jest

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny no ja to dziś zero ćwiczeń rano wczoraj tyle się natańczyłam że nie miałam veny do ćwiczeń rano, śniadanko zjadłam dopiero o 10:00 ale za to nie jem drugiego śniadania tylko od razu obiad chudy rosół z ryżem na drugie 2 ziemniaczki w mundurkach kotlet z kurczaka panierowany w orzeszkach sałatka z ogórków kiszonych no i dziś to już na spacer idę no i ćwiczonka popołudniu też trzeba zrobić,a od jutra 3 dniowa dietka oczyszczająca muszę jeszcze pomyśleć jaka a co u Was?
Millenka, Twoje sałatki, obiadki i śniadania tak pysznie brzmią... że chyba przestanę je czytać

A teraz jadę na zakupy, bo mam dziś wolne

Więc buźka
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 12:21   #799
YOUdith
Rozeznanie
 
Avatar YOUdith
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Koniec świata...
Wiadomości: 915
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez AnULka248 Pokaż wiadomość
Ja jak zjem za dużo mam tak samo i potem piję zieloną herbatę, robię brzuszki, cokolwiek - chociaż taka najedzona nie mam siły i od razu myślę, że serio drugiego dnia stanę na wadzę i będzie bity kilogram albo 2 więcej. Ale nigdy tak nie jest
A u mnie niestety prawie zawsze tak jest... Stanęłam dziś na wadze, a tu 2 kg więcej... Po jednym dniu bez diety...
YOUdith jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 13:00   #800
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Już chyba wiem w czym tkwi problem że prawie w ogóle nie chudnę otóż wyczytałam że Cezary Żak jak schudł 12 kg to również waga u niego się zatrzymała, pomimo że aktor dalej zdrowo się odżywiał, nie ubywało mu kilogramów.Jednak zrozumiał,dlaczego się tak dzieje organizm najpierw pozbył się pierwszego nadmiaru, a teraz zbiera siły na kolejną fazę odchudzania.Dlatego trzeba uzbroić się w cierpliwość poczekać, dietę dalej stosować ,a kilogramy zaczną spadać pan Żak w sumie schudł 30kg i to nie na jakiejś cud diecie tylko zmienił nawyki żywieniowe.Czyli można można trzeba tylko uwierzyć że się chce i np.; p.Cezaremu zajęło to 3lata także dziewczyny pomału do celu!! pozdrawiam i miłej niedzieli Wam życzę ja obiad zjadłam i zaraz na spacer idę.

---------- Dopisano o 14:00 ---------- Poprzedni post napisano o 13:40 ----------

Anulko a co do tych sałatek,obiadków itp to tak po pierwsze lubię pichcić,a po drugie to co ja mam innego do roboty nie pracuję ,nie uczę się,dzieci czy zwierząt nie mam więc mam sporo wolnego czasu,który wykorzystuję maksymalnie żeby to jedzenie choć trochę przypominało to z przed diety,bo niestety od stycznia chcę iść do pracy i skończą się pichcenia więc póki co eksperymentuję,a później zobaczymy,uważam jednak,że pomimo braku czasu i tak powinno się chociaż na jeden posiłek poświęcić więcej czasu.
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 13:32   #801
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

witam Was;* Dzis obudzilam sie glucha na lewe ucho masakra;(a do laryngologa czeka sie u mnie 2miesiace... i co ja poczne;(
u mnie dzis:
sniadanie: musli z 1,5szkl mleka 0,5%,kromka chleba ziarnistego:P
II sniadanie: jablko
obiad: piers z kurczaka na parze,marchew na parze i szpinak na parze;p
kolacja:2kromki chleba ziarnistego,2plastry szynki z kurczaka i pomidor

oprocz tego wieczorem postaram sie 30min na poacztek poswiecic na cwiczenia.przysiady,krece nie bioder, sklony zwykle i skosne
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 16:05   #802
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Biały może i jest w dużych ilościach nie wskazany,ale za to brązowy jest dietetyczny i zdrowszy także warto biały zamienić na brązowy.
hehe uwielbiam słowo 'dietetyczny'.
Brązowy ma praktycznie tyle samo węglowodanów co biały. Także co za różnica
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 17:49   #803
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
hehe uwielbiam słowo 'dietetyczny'.
Brązowy ma praktycznie tyle samo węglowodanów co biały. Także co za różnica
Hej na początek cieszę się, że tak dokładnie czytacie moje posty postaram Ci się wyjaśnić,że jest różnica otóż brązowy ryż może jeśli chodzi o zawartość węglowodanów to faktycznie różnica jest nieznaczna ale jest, a w podczas diety ważna jest każda kaloria.Natomiast właściwości odżywcze to ogromna różnica zawiera on mnóstwo witamin,wapń,fosfor,potas ,żelazo,cynk,miedź,selen, kwas foliowy a przede wszystkim błonnik tak potrzebny podczas stosowania diety,otóż spożycie niewielkiej ilości brązowego ryżu zapewni długotrwały i równomierny dopływ glukozy a oto właśnie chodzi podczas diety żebyśmy jak najrzadziej odczuwali głód dlatego właśnie zaleca się stosowanie brązowego ryżu pozdrawiam
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 17:51   #804
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Hej na początek cieszę się, że tak dokładnie czytacie moje posty postaram Ci się wyjaśnić,że jest różnica otóż brązowy ryż może jeśli chodzi o zawartość węglowodanów to faktycznie różnica jest nieznaczna ale jest, a w podczas diety ważna jest każda kaloria.Natomiast właściwości odżywcze to ogromna różnica zawiera on mnóstwo witamin,wapń,fosfor,potas ,żelazo,cynk,miedź,selen, kwas foliowy a przede wszystkim błonnik tak potrzebny podczas stosowania diety,otóż spożycie niewielkiej ilości brązowego ryżu zapewni długotrwały i równomierny dopływ glukozy a oto właśnie chodzi podczas diety żebyśmy jak najrzadziej odczuwali głód dlatego właśnie zaleca się stosowanie brązowego ryżu pozdrawiam
Ja nikomu nie zalecam w tym kraju, to nie jest naturalne pożywienie Polaków. Wolę jednak mięso.
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 18:07   #805
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
Ja nikomu nie zalecam w tym kraju, to nie jest naturalne pożywienie Polaków. Wolę jednak mięso.
Sorry a co jest naturalnym pożywieniem według Ciebie dla Polaków?Ja też lubię mięso ale co ma piernik do wiatraka?
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 20:53   #806
macerata
Zakorzenienie
 
Avatar macerata
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 4 102
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

kasza gryczana i jaglana mają dłuższą tradycję na tym terenie, z tej grupy
__________________
#########################
.............. .............
macerata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:05   #807
cerveza
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 3 584
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Sorry a co jest naturalnym pożywieniem według Ciebie dla Polaków?Ja też lubię mięso ale co ma piernik do wiatraka?
think about it...
cerveza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:48   #808
millenka80
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2011-10
Wiadomości: 660
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez cerveza Pokaż wiadomość
think about it...
I co w związku z tym namawiasz do tradycji a języka polskiego zapomniałaś

---------- Dopisano o 22:48 ---------- Poprzedni post napisano o 22:37 ----------

Cytat:
Napisane przez macerata Pokaż wiadomość
kasza gryczana i jaglana mają dłuższą tradycję na tym terenie, z tej grupy
Zgoda jednak mają inny smak i nie wszyscy lubią kaszę więc zwolennicy ryżu powinni chociaż podczas diety sięgnąć po brązowy ryż.Każdy ma prawo wyboru ja uważam że jedząc brązowy ryż na pewno nie zapominamy o produktach rodzimych,mamy 21wiek ludzie jeśli dane produkty komuś smakują,a nie rosną w naszym państwie to nie znaczy że nie powinniśmy ich jeśćPs. ja uwielbiam owoce morza,mango,awokado to też mam ich nie jeść bo nie są tradycyjne,nie dajmy się zwariować
millenka80 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 21:50   #809
AnULka248
Zakorzenienie
 
Avatar AnULka248
 
Zarejestrowany: 2006-04
Wiadomości: 3 598
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

Cytat:
Napisane przez karolllcia119 Pokaż wiadomość
witam Was;* Dzis obudzilam sie glucha na lewe ucho masakra;(a do laryngologa czeka sie u mnie 2miesiace... i co ja poczne;(
Kurcze... znam ten ból. A masz katar? Spróbuj dmuchać... wiem, że głupio brzmi, ale naprawdę działa chyba, że ucho zatkało Ci się przez coś innego niż katar.
Cytat:
Napisane przez millenka80 Pokaż wiadomość
Sorry a co jest naturalnym pożywieniem według Ciebie dla Polaków?Ja też lubię mięso ale co ma piernik do wiatraka?
Też tego nie zrozumiałam, więc lepiej zostawić tę Wizażankę w spokoju

Wróciłam z zakupów w sumie 2 godziny temu. Piłam pyszny sok ze świeżo wyciśniętych pomarańczy
AnULka248 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-11-27, 22:06   #810
karolllcia119
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 282
Dot.: Dlaczego nie chudnę???

[QUOTE=AnULka248;30764353]Kurcze... znam ten ból. A masz katar? Spróbuj dmuchać... wiem, że głupio brzmi, ale naprawdę działa chyba, że ucho zatkało Ci się przez coś innego niż katar.

na to wychodzi ze to nie od kataru:P bo juz go wyleczylam ech ale jutro znow ide do lekarza i zobaczymy wyblagam o jakies krople do uszow by nie czekac 2miesiecy na wizyte do laryngologa...a ja dzis kolacja o 18 a teraz siedze glodna:P ech spadam spac by do lodowki nie zajrzec;D dobranoc;*
__________________
ok Koniec z użalaniem sie :d Cele:
1.21.04.2013 Odchudzamy
Waga:70 69 68 67 66 65 64 63 62 61 60
2. Ćwicze z Ewa Chodakowską;D
3.zapuszczam wlosy
karolllcia119 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-31 13:09:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:52.