papiloty czy wałki? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2008-08-20, 11:07   #1
zkrainyoz
Raczkowanie
 
Avatar zkrainyoz
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 427

papiloty czy wałki?


Ścięłam sobie włosy, żeby je "kręcić" Lokówka odpada i mam dylemat- nie wiem co wybrać. Papiloty czy wałki?
A Wy? Co byście wybrały i dlaczego?
__________________
podpis zawierał niedozwolone treści - usunięty przez administrację forum
zkrainyoz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 11:26   #2
KERA
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 203
Dot.: papiloty czy wałki?

Ja polecam wałki też kręce włosy i papiloty u mnie się nie sprawdzają. Ja miałam takie grube z gąbki i w nocy spadały z włosów a z wałkami nie mam problemu. Loki są ładne, długo się trzymają i wałki nie psadają z włosów.
KERA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-20, 13:39   #3
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: papiloty czy wałki?

Mozesz sprobowac na papiloty i walki.Jesli chcesz miec lekkie fale polecam grubsze papiloty jak i walki.Jesli takie mocno pofalowane to cienkie.Ja polecam bardziej papiloty niz walki ladniej wychodza i sa bardziej wygodne,tylko musisz mocno skrecic zeby sie trzymaly.Najlepiej jak zakladasz na lekko wilgotne wlosy.
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 08:40   #4
ekstradyska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 440
Dot.: papiloty czy wałki?

ja zawsze używałam papilotów
w róznych wielkosciach, w zaleznosci, jakie to miałybyc loczki
zawijałąm je po umyciu, czekałam troszke az włosy lekko podeschną i zawijałąm na papilotki, szłam spac, rano rozwijałąm, czasem zdarzyło się że nie wszedzie dokłądnie wyschły, więc podsuszałam suszarka, troche jakiegos preparatu do stylingu, nabłyszczacza, lakieru czy czegośc i włoski były bardzo fajne
bez niszczenia lokówke, z oszczednością czasu
ale to tylko jak chciałam mieć loczki, bo lubie eksperymentowac, to wyprostuje, to polokuje, to upne..kobietka zmienna jest
ekstradyska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 09:12   #5
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: papiloty czy wałki?

Ja uzywam termoloków , z papilotów wychodziły mi nie za ładne loki więc zainwestowałam w termoloki i jestem zadowolona
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 09:49   #6
kaori
Raczkowanie
 
Avatar kaori
 
Zarejestrowany: 2004-06
Wiadomości: 403
Dot.: papiloty czy wałki?

zadne bo oba wyrywaja wlosy, juz nie wiem ktore bardziej - zajrzyj na watek "loki z foty jak uzyskac takie cudo" tam jest opisana metoda "slimaczkow", pozdrawiam
__________________
I Ty możesz zmienić świat!

www.odezwijsie.pl - jeżeli popierasz pomysł i chcesz pomóc odnaleźć się wszystkim nieszczęśliwie zakochanym duszyczkom, dołącz do nas i ustaw taki podpis!
kaori jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 10:10   #7
Carmela
Rozeznanie
 
Avatar Carmela
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 591
Dot.: papiloty czy wałki?

Cytat:
Napisane przez kaori Pokaż wiadomość
zadne bo oba wyrywaja wlosy, juz nie wiem ktore bardziej - zajrzyj na watek "loki z foty jak uzyskac takie cudo" tam jest opisana metoda "slimaczkow", pozdrawiam
mi ani papiloty ani wałki nie wyrywały włosów
Carmela jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2008-08-21, 10:38   #8
boniulka
Zadomowienie
 
Avatar boniulka
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 1 374
GG do boniulka
Dot.: papiloty czy wałki?

Witaj
Wszystko zależy od grubości papilotów i wałków.Ja papilotami uzywałam gęsty skręt-spiralki.Wałki natomiast dawały u mnie naturalniejszy wygląd,miałam takie z piaskiem w srodku,które grzało się w wodzie.Teraz uzywał wałków na rzepy i mam je już kilka lat,dla mnie dają najbardziej naturalny delikatny wygląd.
Pozdrawiam
__________________
Oba, kot i pies są bogate w cnoty i talenty, ale pies ma o jeden talent za dużo: pozwala się tresować i o jedną cnotę za mało: nie kryje w sobie żadnych tajemnic
Erich Kastner
boniulka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-08-21, 19:51   #9
asiasab
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 45
Dot.: papiloty czy wałki?

ja polecam papiloty ale nie te z gąbki bo rzeczywiscie strasznie wyrywaj wlosy i slabo trzymaja tylko takie z pianka w srodku. sa na prawde bardzo fajne, w rossmanie widzialam rozne grubosci tak ze mozna sobie wybrac. Ja uzywam papilotow roznej grubosci i moim zdaniem to daje najbardziej naturalny efekt
asiasab jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 17:42   #10
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: papiloty czy wałki?

Witajcie!
Sadząc po wypowiedziach to papiloty dają dość dobre efekty i chyba się juto przejdę do drogerii żeby je kupić.
Osobiście nie widzę siebie śpiącej w wałkach. Wolę się porządnie wyspać
Jakich nabłyszczaczy używacie? macie coś wypróbowanego co daje bardzo dobry efekt?
Pozdrawiam!
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-09-02, 20:13   #11
kaska222
Moderator
 
Avatar kaska222
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bayern/DE
Wiadomości: 6 257
Dot.: papiloty czy wałki?

Cytat:
Napisane przez kaska222 Pokaż wiadomość
Mozesz sprobowac na papiloty i walki.Jesli chcesz miec lekkie fale polecam grubsze papiloty jak i walki.Jesli takie mocno pofalowane to cienkie.Ja polecam bardziej papiloty niz walki ladniej wychodza i sa bardziej wygodne,tylko musisz mocno skrecic zeby sie trzymaly.Najlepiej jak zakladasz na lekko wilgotne wlosy.

Niedawno robilam papilotami wlosy,wiec pokazuje moj efekt.Mialam bardziej zakrecone loki,ale rozczesalam je mocno palcami...


Elfik333- co do nablyszczacza wlosow popatrz na KWC,ale slyszalam ze dobry jest ponoc z firmy Matrixa
http://www.drogeriadoris.pl/produkt,...cz_P,1245.html
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg P1011512.jpg (95,3 KB, 877 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg P1011519.jpg (103,2 KB, 1005 załadowań)
__________________



RegulaminWizaz.pl
mikroREKLAMA
Metamorfoza-uwolnij swoje piekno.
Chcesz wygladac inaczej jak na codzien,wystarczy jak zalaczysz zdjecie wraz z opisem.A my doradzimy co zmienic w Tobie,we fryzurze,makijazu,ubiorze.Zapraszamy bardzo na nasze forum.

Ta reklama pokazywana jest pod 6 257 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
kaska222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2008-09-04, 06:48   #12
Elfik333
Zadomowienie
 
Avatar Elfik333
 
Zarejestrowany: 2006-11
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 1 067
Wyślij wiadomość przez ICQ do Elfik333 GG do Elfik333 Send a message via Skype™ to Elfik333
Dot.: papiloty czy wałki?

Dzięki Kaska

Kupiłam wczoraj papiloty gumowo piankowe i lakier nabłyszczający got 2b schwarzkopf'a.
Wyszły mi małe loczki ale chyba za mocno z tyłu je rozczesałam palcami.
No cóż trening czyni mistrza, jak wyjdzie mi naprawdę fajnie to wyślę fotki.
A ten lakier bardzo ładnie pachnie. Nie trafiłam jeszcze na taki super zapach lakieru do włosów.
__________________
"The eyes can mislead, the smile can lie, but the shoes always tell the truth".
by House M.D.
Elfik333 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2008-10-29, 14:30   #13
bbarbik
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-10
Wiadomości: 16
Dot.: papiloty czy wałki?

kupilam dzisiaj walki rzepowe powiedzcie mi jak mam je zalozyc bo bede to robic 1rwszy raz. czym wogole po nakrececiu "przymocowac" wlosy do walkow? wsowkami poprostu? pytalam babki w kosmetycznym ale nie wiedziala :/
bbarbik jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-01-17, 13:36   #14
olusia070794
Raczkowanie
 
Avatar olusia070794
 
Zarejestrowany: 2008-05
Lokalizacja: woj. dolnośląskie
Wiadomości: 76
Dot.: papiloty czy wałki?

z tego co wiem, po prostu zakłądasz je na włosy, tylko musi być ich bardzo duzo, ob one się trzymają na sobie, czyli niczym nei przypinasz Osobiście wole zwykłe, bo zawsze mi rzepy spadają
__________________
Spełnię marzenia, chociaż cały świat będzie przeciwko mnie...
olusia070794 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-18, 15:48   #15
nemon
Przyczajenie
 
Avatar nemon
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 29
Dot.: papiloty czy wałki?

Zdecydowanie papilotki, raz próbowałam spać w wałkach, no jak dla mnie to niezbyt wygodnie, w sumie to nawet papilotki przeszkadzają, ale ogólnie to papilotki są znacznie mniej uciążliwe niż wałki, szczególnie te duże.

Edytowane przez nemon
Czas edycji: 2010-09-08 o 23:30
nemon jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-06-28, 08:11   #16
Natalia2013
Przyczajenie
 
Avatar Natalia2013
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 1
Post Dot.: papiloty czy wałki?

Ja raczej polecam papiloty. Używam ich bardzo często. Ja osobiście wole grubsze papiloty bo włosy wyglądają naturalniej. Wczoraj eksperymentowałam ze swoimi włosami. Postanowiłam że spróbuje innej metody robienia loków. Zrobiłam tak: Podzieliłam włosy na pół i zrobiłam z każdej połowy 3 ciasne koczki. Koki robiłam tak: wziełam kosmyk zwinęłam go zaczęłam robić koczek. Potem należy mocno związać je mocną i elastyczną gumką. Dzisiaj mam efekty i szczerze mówiąc wole papiloty. A jeszcze jedno ja mam bardzo grube włosy i dlatego zrobiłam aż 6 koczków ale można ich zrobić dowolną ilość i dowolnej grubości kosmyki zwijać w zależności od tege jakie chcecie mieć loki.
Natalia2013 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-04, 18:11   #17
kruszynka_96
Raczkowanie
 
Avatar kruszynka_96
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 66
GG do kruszynka_96 Send a message via Skype™ to kruszynka_96
Dot.: papiloty czy wałki?

Hej dziewczyny!
Moje włosy się kręcą, ale każdy w inną stronę, więc mam wieczną szopę
Szykuję się również do OMO, albo do mycia samą odżywką, bo moje włosy są też suche. Staram się nie używać suszarki i prostownicy. Sięgają mi do ramion a grzywka troche postrzępiona do brwi. Są cienke, żadkie i rosną baaardzo powoli. Ponieważ gdy są rozpuszczone tworzą jeszcze większą szopę, codziennie upinam je w kitek, od czasu do czasu w dwa kiteczki. Zdaję sobie sprawę że to je osłabia, więc w domu staram się je rozpuszczać, ale nie zawsze mogę, bo jak sprzątam to cały czas mnie gilgoczą
Właśnie się wybieram do sklepu po średniej wielkości papiloty. Najpierw chciałam wałki, ale strasznie się w nocy kręcę, więc myślę, że papiloty będą lepsze. Tylko, że teraz wyjeżdżam na 3tygodniowy obóz harcerski i nie będę mogła sobie zawijać (już sobie wyobrażam miny innych, gdy rano wyskoczę z namiotu). No ale cóż... W końcu to obóz- biegamy w brudnych od ziemi rzeczach i wyznajemy zasadę 'dziecko brudne- dziecko szczęśliwe). Ale do szkoły- jak znalazł. Może nawet się kiedyś wybiorę w rozpuszczonych, bo jak ostatnio sobie pomyślałam, to przez cały rok nie byłam ani razu w rozpuszczonych... Ale najpierw muszę je wypielęgnować
Jak sobie zakręce, to wstawię zdjęcie

Trzymajcie kciuki, żeby udało mi się coś zrobić z tą moją szopą
__________________

Dbam o oceny
Zapuszczam czuprynkę, piję drożdże, pokrzywę.
Nieustannie dbam o włosy z wizażem- widzę poprawę!
Zakochana
GG: 9498243


Aga.
kruszynka_96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-07-08, 12:26   #18
maciejka27
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 19
Dot.: papiloty czy wałki?

Cześć dziewczyny
Nie wiem czy to odpowiedni wątek, ale mam kilka pytań odnośnie loków... wiecie może jak uzyskać za pomocą papilotów fryzurę taką jak na zdjęciu pierwszym albo ewentualnie drugim? Chodzi mi np. o to jak grube powinny byc papiloty/wałki, jak powinno się je zawijać itp. ... Za wszystkie odpowiedzi z góry dziękuję i pozdrawiam serdecznie wszystkie forumowiczki

Edytowane przez maciejka27
Czas edycji: 2010-07-08 o 17:18
maciejka27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:50.