Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII - Strona 109 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2011-03-25, 12:11   #3241
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
czeesc

a jak bylo u kosmetyczki?

ja zaraz dokoncze sniadanko, ogarne sie i wstawie zdjecia
czekamy na fotki
u kosmetyczki było suuuper, zrelaksowałam się i oczywiście też poryczałam jak mi regulowała brwi
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:13   #3242
Yattamanka
Zakorzenienie
 
Avatar Yattamanka
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 4 532
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
no wlasnie tez tak sobie przeliczałam bo na all znalazlam matrixa 90ml i oxy 90ml za 30 kilka zł a za 2 stockholmy zapłace 60 a kusi mnie ten matrix
\\

Widziałam, tez to ale się zastanawiałam.. Skoro tubka ma byc na 2 razy to na jedno farbowanie by było tylko 45 ml farbki ?

Cytat:
Napisane przez xLADYx Pokaż wiadomość
no co Ty to stronka sklepu ja też mam antywira nic nie wykrył a zawsze jak coś to piszczy
te antywiry

Cytat:
Napisane przez snowhitee Pokaż wiadomość
cześć tylko patrz na komenty sprzedającego bo jak ja kupowałam to się nieźle namęczyłam bo wszyscy w większości mieli negatywy/neutrale że buteleczki z oksy niepodokręcane itd
Też czytałam, że oksy w nieoryginalnych butelkach albo nawet w pojemniczkach na mocz w paczce się wszystko porozlewało bo wiadomo jak traktują paczki na poczcie..

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
dzień dobry kochane
ja tylko na chwilkę, nadrabiać będę później, bo zaspałam! Wstałam dopiero, a na 11 mam kosmetyczkę! Więc lecę i do później
Tobie to dobrze

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25949852]Yatta, to jest masakra jakaś ci lekarze. Ja na Twoim miejscu poszłabym do gościa i powiedziałabym co myślę, najlepiej przy pacjentach. Masz prawo do reklamacji, jak za zwykłą usługę - zapłaciłaś i zostałaś źle obsłużona. W większości lekarze, zachowują się jakby pozjadali wszystkie rozumy. Ja pamiętam jak mój TŻ chodził do lekarzy bo żaden nie umiał zdiagnozować co mu jest i każdy bez zastanowienia wciskał mu kolejne antybiotyki czy inne dziadostwa, które nic nie działały. A jak się TŻ na własną rękę zaczął dowiadywać, szukać informacji i mówił lekarzowi to go jeszcze wyzywał, żeby się nie wymądrzał bo on tu jest lekarzem, a i tak gó.wno mu pomógł.

A propos pielęgnacji to może jak pisała Czekoladowo popróbuj jakiś specyfików naturalnych - olejków myjących, hydrolatów, peelingów enzymatycznych bez tych wszystkich konserwantów, dodatków. Ja zakupiłam sobie teraz na moją naczynkową cerę hydrolat z kwiatu kocanki, ale narazie używam go dopiero od paru dni, także jeszcze nie mogę powiedzieć czy i jak działa. Te kosmetyki są niedrogie więc może warto spróbować?[/QUOTE]

No widzisz.. lekarze
Spróbuje na razie żelu baby dreama, chciałabym tez ten kremik co Infatuated polecała ale boję się trochę, żeby mnie nie zapychał i się chwilkę wstrzymam z nim jeszcze - może jakimś cudownym sposobem trafie na dobrego dermatologa i on mi coś dobierze

Cytat:
Napisane przez Adzi07 Pokaż wiadomość
WITAM DZIEWCZYNKI
wczoraj tak nagle zniknęłam.Poszłam do pracy ale tak mnie buźka bolała ze musiałam się zwolnic wzięłam proszki i poszłam spać.Dziś jest już o niebo lepiej.Ale jak pomyśle ze w poniedziałek kolejna wizyta
Yatta
oj kochana no te śruby wiertła i pistolety to masakra ale wiem ze przynajmniej mam ząbki robione na kolejne paręnaście latek a nie jak do tej pory na trzy.Jak zobaczyli moje zęby to nie wierzyli ze można taka maniane odwalać a uwierz mi w pl chodziłam tylko prywatnie i to do najlepszej w moim mieście dentystki.Miałam dowód nawet bo robią zdjęcia zębów przed i po.To nawet się opisać nie da.
No ale w Twoim przypadku to się aż zagotowałam.Jak taki baran może leczyć ludzi.Ale ja tez nie raz trafiałam na takich pier....tych lekarzy.Potem to już tez zaczęłam być bezczelna jak i oni bo nie dość ze się płaci to gówno poradzą.Nie mi to slow brakuje.
Oj Ty bido

No bezczelny jest.. powinnam do niego pójść i opierdzielić ale nawet nie chce mi się na niego patrzeć
Yattamanka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:17   #3243
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Włoski sie przyzwyczają na pewno Ja tez jak zrobilam grzywke to przez pierwszy tydzien srednio sie układała, a teraz bez problemu A jak chciałam zeby była prosta to mi sie rozdzielała na 2i mialam taka dziure po srodku hahaha
Właśnie dokładnie mi się tak robi - oddziela się pasmo i sterczy bez sensu

Dziewuszki kumacie coś z tymi farbkami z Londy? Bo dojść do ładu nie mogę z tymi numerkami.


Ja też zwróciłam uwagę na tego Matrixa 90ml, ale ci sprzedawcy farb mają tyyyle negatywów, że ja mam bardzo mieszane uczucia. A jeśli chodzi o zastępcze opakowania na oxy to jak kupowałam u jednego sprzedawcy majirel (jedyny jaki nie miał negatywów) to oxy było w eleganckiej buteleczce z porządną zakrętką i nic się nie wylało.

Edytowane przez 0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Czas edycji: 2011-03-25 o 12:20
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:21   #3244
katie100
Wtajemniczenie
 
Avatar katie100
 
Zarejestrowany: 2007-11
Wiadomości: 2 247
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

cześć Dziewczynki, ja tak tylko na szybko, bo zalatany dzień dziś mam... przewinęły mi się przed oczami butki, nie pamiętam czyje ale wszystkie bardzo fajne

Yatta - nie poddawaj się niektórzy lekarze to konowały, ja też byłam na prywatnej wizycie u jednej lekarz z kręgosłupem i jak się jej pytałam co robić (miałam takie bóle, że brało mnie na nudności), to powiedziała, cyt.: "nie podnosić głowy do góry"
poszłam do drugiej, wysłała mnie na konkretne badania i konsultacje do 2 specjalistów i teraz 3 mce później dopiero dochodzę do siebie, ale bynajmniej nie pomogło mi "nie podnoszenie głowy" tylko długa intensywna rehabilitacja...
szukaj dobrego specjalisty, przygotuj się na sporo baranów, bo żeby chorować to dopiero trzeba mieć zdrowie... ale jak będziesz uparta to znajdziesz lekarza z powołania, który Ci pomoże

Bunny
zrobiłam trochę fotek, wybiorę to co najsensowniej wygląda i wyślę do Ciebie, ale to za kilka godzin, bo muszę uciekać.

papa Dziewczynki
__________________
NAKARM ZWIERZAKI
katie100 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:22   #3245
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

[1=0f0603ed06f411a5d3d78a7 f01b50240947bf49a_6024742 79be1e;25953155]Właśnie dokładnie mi się tak robi - oddziela się pasmo i sterczy bez sensu

Dziewuszki kumacie coś z tymi farbkami z Londy? Bo dojść do ładu nie mogę z tymi numerkami.


Ja też zwróciłam uwagę na tego Matrixa 90ml, ale ci sprzedawcy farb mają tyyyle negatywów, że ja mam bardzo mieszane uczucia. A jeśli chodzi o zastępcze opakowania na oxy to jak kupowałam u jednego sprzedawcy majirel (jedyny jaki nie miał negatywów) to oxy było w eleganckiej buteleczce z porządną zakrętką i nic się nie wylało.[/QUOTE]

Hmmm ja miałam na grzywke taki sposób żee myłam ją codziennie rano na świeżo, psikałam lakierem i ... prostowałam prostownicą na niskiej temperaturze lekko podkręcając. Wiem wiem ze tak nie powinnam :P Ale dzieki temu mi sie trzymała.
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:26   #3246
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 1 422
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
Hmmm ja miałam na grzywke taki sposób żee myłam ją codziennie rano na świeżo, psikałam lakierem i ... prostowałam prostownicą na niskiej temperaturze lekko podkręcając. Wiem wiem ze tak nie powinnam :P Ale dzieki temu mi sie trzymała.
Hehe nie mam prostownicy Się przyzwyczają włosy, bardzo mi to nie przeszkadza
0f0603ed06f411a5d3d78a7f01b50240947bf49a_602474279be1e jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:35   #3247
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

a ja lecę wykańczać tą moją pożal się Boże, pracę
jak ją dzisiaj skończę to pójdę się narąbać
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 12:43   #3248
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

laski ale u mnie upal gladiatorki i krotki rekaw poszly w ruch cudowna pogoda teraz zabieram sie za obiad a pozniej znow spaceros
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:46   #3249
kropelkaa
Zakorzenienie
 
Avatar kropelkaa
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 3 776
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez Yattamanka Pokaż wiadomość
\\
Widziałam, tez to ale się zastanawiałam.. Skoro tubka ma byc na 2 razy to na jedno farbowanie by było tylko 45 ml farbki ?

Też czytałam, że oksy w nieoryginalnych butelkach albo nawet w pojemniczkach na mocz w paczce się wszystko porozlewało bo wiadomo jak traktują paczki na poczcie..

No bezczelny jest.. powinnam do niego pójść i opierdzielić ale nawet nie chce mi się na niego patrzeć
tzn ja znalazlam taka aukcje http://allegro.pl/matrix-socolor-far...508042954.html i tu jest 90ml fabr
by i 90ml oxy to razem 180ml czyli starczy na cale moje włosy do tego sprzedawca ma duzo pozytywow i tylko 3 neutrale
tego lekarza odpuśc nie ma sensu psuć sobie nerwy lepiej rozjerzeć się już za nowym może jakaś znajoma poleci?


doradźcie 6% czy 9%?
kropelkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:47   #3250
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez kropelkaa Pokaż wiadomość
ok dziękuje będę szukac już jestem zdecydowana matrix na pewno tylko robilas 9% oxy? bo ja wlasnie nie wiem jaki wziąć chyba też masz taki jasny naturalny jak ja?



ja tak samo dziś zaspałam na praktyki przez sen wyłączyłam budzik budze się a to 7.30 miałam być na 8 no ale mam wyrozumiałą mgr w aptece

byłam w 3 fryzjerkich i w żadnym nie mieli maski dolce anti age, maski kallos latte ani farb matrix kupiłam tylko czepki foliowe i w rossie dostałam wreszcie maseczke nawilżająca Alterry

Jeśli kogoś interesuje w Naturze są wszystkie szampony Gliss Kura 250ml i odżywki za 8,99 zł

doradźcie jaką wode 6% czy 9% do tego matrixa 10av bo już chce na all zamówić go, jeszcze raz wstawie swoje naturale
tak ja robiłam z 9% a odrost mam średni blond

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
czekamy na fotki
u kosmetyczki było suuuper, zrelaksowałam się i oczywiście też poryczałam jak mi regulowała brwi
biedna

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
laski ale u mnie upal gladiatorki i krotki rekaw poszly w ruch cudowna pogoda teraz zabieram sie za obiad a pozniej znow spaceros
nawet nie wiesz jak Ci zazdroszczę
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 12:53   #3251
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
laski ale u mnie upal gladiatorki i krotki rekaw poszly w ruch cudowna pogoda teraz zabieram sie za obiad a pozniej znow spaceros
A u mnie padaaa
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 12:56   #3252
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
laski ale u mnie upal gladiatorki i krotki rekaw poszly w ruch cudowna pogoda teraz zabieram sie za obiad a pozniej znow spaceros
ależ zazdroszczę
Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
A u mnie padaaa
u mnie nie, ale jest do bani wietrznie, pochmurno i przymuliście, mokro też jest, chociaż nie wiem od czego
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:08   #3253
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

hej!!! ale mam dzisiaj urwanie glowy w pracy!!!! nawet nie mam chwili luknąć na wizaz

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
pierdyknęłam na dzisiaj tą pracę i już nie piszę
poszłam na spacer i zjeść do restauracji chińskiej, gdzie wpierdzielałam chińskie żarło, wietnamskimi pałeczkami produkowanymi w Warszawie :cojes t:

Yatta ja już nie wiem co mam zrobić z tą pracą do dupy takie pisanie, piszę o bezpieczeństwie i ochronie środowiska w portach morskich i niby jak ja mam praktyczną część zrobić muszę ludzi popytać, bo każdy mówi właśnie co innego

mam kryzys włosowy, mam dość odrostów i cackania się ze zmywaniem koloru pierdyle, jutro farbuję znowu

kryzys blogowy też mam, nie chce mi się go już
kitka glowa do góry i do przodu! żadnego mazania się mi tu!!!

Cytat:
Napisane przez BLOND_PRINCESSKA Pokaż wiadomość
juz jestem

Lady nie pamietam dokladnie,ale czekalam niecaly miesiac

Kotka no cos Ty u mnie w kazdej biedro ich pełno,u mni9e leza na srodku ,tam gdzie promocje
może poszukaj w jakiejs innej

Infatuated sliczne włoski
daj znać w klubie co slychac

a teraz ide puścic TŻta na kompa,bo sobie sciagnal FIFE 2011
do jutra
dzisiaj odwiedze wszystkie biedro w miescie jak nie bedzie to tz mnie zabije
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:10   #3254
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Już się nie marzę
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:11   #3255
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

dziewczynki zeby nie bylo ze klame dwie fotki z mojego balkonu spojrzcie na niebo jakie niebieskie widok taki sobie co prawda ale pogoda piekna
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg widok.jpg (45,4 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg widok1.jpg (44,8 KB, 44 załadowań)
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:13   #3256
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczynki zeby nie bylo ze klame dwie fotki z mojego balkonu spojrzcie na niebo jakie niebieskie widok taki sobie co prawda ale pogoda piekna
Ty to chyba guza szukasz pięęęęknie
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:23   #3257
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
laski ale u mnie upal gladiatorki i krotki rekaw poszly w ruch cudowna pogoda teraz zabieram sie za obiad a pozniej znow spaceros
ale fajnie u mnie mokro i chyba troche kropi

dziewczyny wrzucam zdjecia, choć i tak nie jestem pewna czy w 100% dobrze bedziecie widziały kolor, bo jestem teraz u Tzta i na laptopie inaczej wygladaja niz na stacjonarnym czy w aparacie, a ja ufam tylko swojemu komputerkowi ale ogolnie wyszly mi wlosy bardzo chlodno, nie kladlam farby na calosc, tylko na odrosty, na koncu, na 3 minutki zmalaksowalam calosc. Powiem tylko, że przed farbowaniem koncowki wlosow mialam jasniejsze niz wlosy ktore byly blizej czubka glowy (nie mowie tu o odrostach)
no i wlosy blyszcza się taką perlą poki co jestem mega zadowolona, odrost na zywo wyglada chlodno, ani troche zolto no to lubie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 100_3067.jpg (37,6 KB, 43 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 100_3081.jpg (54,9 KB, 50 załadowań)
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:26   #3258
kitkulka
Zakorzenienie
 
Avatar kitkulka
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 18 974
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczynki zeby nie bylo ze klame dwie fotki z mojego balkonu spojrzcie na niebo jakie niebieskie widok taki sobie co prawda ale pogoda piekna
ojoj nie dołuj
jeszcze jak się zazielenią drzewka liściaste to już w ogóle będzie pięknie, czekam na to
Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale fajnie u mnie mokro i chyba troche kropi

dziewczyny wrzucam zdjecia, choć i tak nie jestem pewna czy w 100% dobrze bedziecie widziały kolor, bo jestem teraz u Tzta i na laptopie inaczej wygladaja niz na stacjonarnym czy w aparacie, a ja ufam tylko swojemu komputerkowi ale ogolnie wyszly mi wlosy bardzo chlodno, nie kladlam farby na calosc, tylko na odrosty, na koncu, na 3 minutki zmalaksowalam calosc. Powiem tylko, że przed farbowaniem koncowki wlosow mialam jasniejsze niz wlosy ktore byly blizej czubka glowy (nie mowie tu o odrostach)
no i wlosy blyszcza się taką perlą poki co jestem mega zadowolona, odrost na zywo wyglada chlodno, ani troche zolto no to lubie
no i super jest
kitkulka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:30   #3259
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Kitkulka o wiele lepiej niż bylo wcześniej
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2011-03-25, 13:30   #3260
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez caskada Pokaż wiadomość
dziewczynki zeby nie bylo ze klame dwie fotki z mojego balkonu spojrzcie na niebo jakie niebieskie widok taki sobie co prawda ale pogoda piekna
u mnie też ładnie ale chmurki słonko zasłaniają

Cytat:
Napisane przez kitkulka Pokaż wiadomość
Już się nie marzę
no ja myślę!!!
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:35   #3261
czekoladowoo
Zakorzenienie
 
Avatar czekoladowoo
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 27 236
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale fajnie u mnie mokro i chyba troche kropi

dziewczyny wrzucam zdjecia, choć i tak nie jestem pewna czy w 100% dobrze bedziecie widziały kolor, bo jestem teraz u Tzta i na laptopie inaczej wygladaja niz na stacjonarnym czy w aparacie, a ja ufam tylko swojemu komputerkowi ale ogolnie wyszly mi wlosy bardzo chlodno, nie kladlam farby na calosc, tylko na odrosty, na koncu, na 3 minutki zmalaksowalam calosc. Powiem tylko, że przed farbowaniem koncowki wlosow mialam jasniejsze niz wlosy ktore byly blizej czubka glowy (nie mowie tu o odrostach)
no i wlosy blyszcza się taką perlą poki co jestem mega zadowolona, odrost na zywo wyglada chlodno, ani troche zolto no to lubie
No i ładnie

Aż mi sie przypomniało że tą Londe też mam na liscie
czekoladowoo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:37   #3262
julisari
Raczkowanie
 
Avatar julisari
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: opolskie
Wiadomości: 373
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

hej dziewczyny zaczynam retinoidy. Decyzja zapadła...
julisari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:39   #3263
Kotka17
Zakorzenienie
 
Avatar Kotka17
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Okolice Bolesławca (Dolny Śląsk)
Wiadomości: 3 586
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale fajnie u mnie mokro i chyba troche kropi

dziewczyny wrzucam zdjecia, choć i tak nie jestem pewna czy w 100% dobrze bedziecie widziały kolor, bo jestem teraz u Tzta i na laptopie inaczej wygladaja niz na stacjonarnym czy w aparacie, a ja ufam tylko swojemu komputerkowi ale ogolnie wyszly mi wlosy bardzo chlodno, nie kladlam farby na calosc, tylko na odrosty, na koncu, na 3 minutki zmalaksowalam calosc. Powiem tylko, że przed farbowaniem koncowki wlosow mialam jasniejsze niz wlosy ktore byly blizej czubka glowy (nie mowie tu o odrostach)
no i wlosy blyszcza się taką perlą poki co jestem mega zadowolona, odrost na zywo wyglada chlodno, ani troche zolto no to lubie
ale błyszczą
__________________
ALFAPARF EVOLUTION CUBE 11.21 + utleniacz 12%
szampon dermena
vitapil
odżywianie włosków
Kotka17 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:41   #3264
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cytat:
Napisane przez czekoladowoo Pokaż wiadomość
No i ładnie

Aż mi sie przypomniało że tą Londe też mam na liscie
Cytat:
Napisane przez Kotka17 Pokaż wiadomość
ale błyszczą
dzieki blyszcza super, ale to pewnie zaluga tej perly
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 13:47   #3265
caskada
Zakorzenienie
 
Avatar caskada
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: BXL
Wiadomości: 9 124
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

buahhot super blyszcza wlasnie to w blondzie jest wazne ze wloski musza blyszczec
__________________
dlugosc 74 /cel 80 cm
blond przyciemniony(7wn)
caskada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:03   #3266
BLOND_PRINCESSKA
Magda ;)
 
Avatar BLOND_PRINCESSKA
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 8 211
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Bunny grafik jest,ale układają go co miesiąc,a juz jest koncowka i dlatego tak dziwnie chodzi i oni dzwonia kiedy mam przyjsc
od przyszlego miesiaca normalnie bede wiedziala jak mam przychodzić
dziekuje

Kotka trzymam kciuki,żeby były

Caskada ale u Ciebie pogoda
u mnie 8 stopni i wieje

Buahhot sliczne włoski jak zawsze
BLOND_PRINCESSKA jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 14:52   #3267
sekola
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 24
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Cześć dziewczyny
Patrze na zdjęcia które wstawiłyście i jestem pod wrażeniem, piękne włosy.

Katie dzięki za info o wellatonie. Jeśli mówisz że 8/1 wychodzi ciepło to chyba na ten kolor się zdecyduje.

Jaką odżywkę, maskę lub coś innego polecacie na szybką rekonstrukcję włosów ?
sekola jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 15:20   #3268
snowhitee
Zakorzenienie
 
Avatar snowhitee
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 10 194
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

Wróciłam właśnie z biedry Kotka u mnie tych twoich farb od groma

Cytat:
Napisane przez buahhot Pokaż wiadomość
ale fajnie u mnie mokro i chyba troche kropi

dziewczyny wrzucam zdjecia, choć i tak nie jestem pewna czy w 100% dobrze bedziecie widziały kolor, bo jestem teraz u Tzta i na laptopie inaczej wygladaja niz na stacjonarnym czy w aparacie, a ja ufam tylko swojemu komputerkowi ale ogolnie wyszly mi wlosy bardzo chlodno, nie kladlam farby na calosc, tylko na odrosty, na koncu, na 3 minutki zmalaksowalam calosc. Powiem tylko, że przed farbowaniem koncowki wlosow mialam jasniejsze niz wlosy ktore byly blizej czubka glowy (nie mowie tu o odrostach)
no i wlosy blyszcza się taką perlą poki co jestem mega zadowolona, odrost na zywo wyglada chlodno, ani troche zolto no to lubie
ślicznie rzeczywiście tak mega perłowo i jaka ładna bluza

Cytat:
Napisane przez sekola Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Patrze na zdjęcia które wstawiłyście i jestem pod wrażeniem, piękne włosy.

Katie dzięki za info o wellatonie. Jeśli mówisz że 8/1 wychodzi ciepło to chyba na ten kolor się zdecyduje.

Jaką odżywkę, maskę lub coś innego polecacie na szybką rekonstrukcję włosów ?
dziewczyny pisały już miiiilion razy, że maske dolce anti age
Ja od siebie mogę polecić: wosk henna beauty formulas, biowax latte i glorie. To tyle jeśli chodzi o szybką regenerację
A takie lżejsze rzeczy to odżywka isany z olejkiem babassu jest nieziemska
__________________
Blog snow
Włosy55cm->65cm

Dbam o siebie
od marca ćwiczę brzuch i pośladki

snowhitee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 15:48   #3269
Agatau88
Zakorzenienie
 
Avatar Agatau88
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 13 006
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

caskada
ale zazdroszczę pogody U mnie dziś wiatr, deszcz chyba z 5 stopni

buahot
fajnie wyszło, ładne włoski

infatuated

ja mam włosy czasem wydaje mi się że jak spod kosiarki
Sianowate trochę
Tyle że proste ale całkiem proste nie są, takie lekko "poburzone"


Dziewczyny
ale dziś zrobiłam głupote nie wiem czy Wam się przyznać no ale coz. Ale od początku. Mam suszarkę do włosów Braun Color o taką:
http://www.braun.com/pl/hair-care/sa...ir-colour.html
Jest świetna, fantastyczna i w ogóle. I chciałam kupic taka lokówke no i kupiłam dziś, ale okazało się że ona ma 32 mm i jest za gruba na moje włosy.
I muszę jechać znowu ją wymienić na coś i chyba wymienie na prostownice z tej serii.
Remingtona puściłam w świat a tą wezmę i chyba też puszczę, bo innych fajnych lokówek nie ma. Jestem wściekla i tyle, mam nadzieję że mi wymienią.
Agatau88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2011-03-25, 16:00   #3270
buahhot
Marcelover ♥♥♥
 
Avatar buahhot
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 19 577
Dot.: Włosy na blond farbujemy i o życiu dyskutujemy.Część VII

dziekuje dziewczyny ja jestem zadowolona

bylam dzis w swiecie spinek i kupilam oczywiscie ten twister, ktory ma Kitkulka nie moglam sie powstrzymac, musze troche pocwiczyc, ale pomimo niedociagniec efekt mi sie podoba, bo jest to niezla alternatywa dla luznych koczkow wiazanych niszczycielska gumka

Agatau a nie mozesz po prostu zwrocic?
__________________

buahhot jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:11.